/polska/

Edycja prorosyjska RASPUBLIK SVABODNYCH

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=rupHMV941NQ
youtube.com/watch?v=JAytEDG9VKw
youtube.com/watch?v=uUwo25wVyEw
youtube.com/watch?v=salpkH7aK9U
youtube.com/watch?v=tkaMITALASk
youtube.com/watch?v=oAqzepMEsJY
youtu.be/JnleNGw5ctI
youtu.be/HnwVdK4DTEs
youtube.com/watch?v=UA1e9Xgex34
youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE
twitter.com/NSFWRedditImage

ęnty za ani*e

/mbg/

>100000000000000 ludzi spytano o zdanie
>"jakie jest najlepsze anime?"
>50% odpowiedzialo k-on
>50% yuru yuri
>reszta to zwierzeta

anime

>nitka prorosyjska
>wszyscy postują anime
czemu

>robienie sondaży w afryce

wypierdalaj z mojej planety, wypierdalaj z mojego układu, wypierdalaj z mojej galaktyki i wypierdalaj z mojego kontinuum czasoprzestrzennego ty skurwysynu bez matki

anibe

>czemu

O kurcze! Kot nasikał do butów tej 8-latki. Co mam zrobić?

>nawet jebany kali
>co kurwa spi w domku z gówna
>wpierdala surowe ziemniaki
>nadal wie z k-on i yuru yuri to najlepsze anime

>an*me

...

>piątek
>normiki na imprezkach
>nie ma komu odstraszać weebów
>nie mozesz sobie pogadać o po*ityczce i historii

plz liberate us

Mowilem ci juz kurwo, wracaj do szkoly bos zeszyt zostawil na lawce. Jeszcze ci ktos podpierdoli

mozemy. dawaj. kapcza
: shade frei

>pytanie się czarnego o opinie

może jeszcze mu lachę obciągniesz i dziecko z nim zrobisz ty mentalnie chory skurwysynu

ANIME WON I NIE WRACAĆ

...

...

>not watching based animes

lol xd

nie ma sensu. Polska może być częścią Rosji tylko jeśli będzie mieć z tego coś, jak, naprzykład, Czeczenia.

>lepszy Murzyn niz polaczek
>lepszy Arab niz słowianin

ok, zawoła ktos marcelka
tymczasem daje temat:
>Czy 2RP miała szansę wygrać 2 wojnę swiatową? Wsyscy oczywiscie wiemy ze przegrała
Baza ekonomiczna na ktej leżała pała była niewystarczająca aby pokonać ZSRR, więc sojusz z III rzeszą chuja by dał

kurwa zapostowałym ten obrazek to Goebels mówi "Chcecie wojny totalnej to ja dostaniecie" i pokazane są niemcy przed i po wojnie, ale gdzie przepiłem i nie ma skąd wziąć

>Polska może być częścią Rosji tylko jeśli będzie mieć z tego coś, jak, naprzykład, Czeczenia.
czy ban anime nie wystarczy?

Tylko Chihayafuru

Hello Poland. You know what? I was on Krakow, yes and everything was call and people were nice to me, that's what. I was expecting to be beaten, I was ready to argue about politics with every second dude passing by but everyone was nice to me, wtf Poland, WTF? You are complete desapointment.

Gdyby Polska sprzymierzyła się z Niemcami to i tak by została wyruchana, be Lebensraum sam się nie zrobi. Tylko wtedy nikt w obronie Polski by Niemcom wojny nie wypowiedział.

>was in
>everything was nice
Fuck that phone and its keyboard.

axaxaxaxaxaxa, lol are you a girl or something axax
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

>desapointment.
>des

fucking ruskie is an animefag

ściągaj proxy krzysiek

Musimy pamiętać że w Niemcach nadal mieszkają nasi bracia-słowianie..

>wyjdź z domu wreszcie nareszcie
>humor dobry pójde do galerii kupie se fajnego coś
>godziny popołudniowe i dosłownie same super dupcie samiutkie a że ciepło to las nóżek
>umrzyj w środeczku
ehhh nie warto było robić nic

As I said I hate virtual keyboards on smartphones.

Właściwie to dresy kupują swoje przyrządy ogrodnicze, czy po prostu próbują wynieść pod bluzą?

O tym mówię własnie. Nawet gdy EBIN GROSSEGERMANIUM się powiedzie to ruskie i tak przeszły by do ofensywy i """uwolniły""" tereny, aż po Ren. Przewaga przemysłowa była zbyt wielka, aby polska sprzymierzona z rajczem mogła ją zredukować

you also apparently hate anime
take off your proxy krzysiu

nice proxy polfag

to był mój post anonka

>proxy

Why would anyone like it? Are you fucking gay?

Kurwa specjalnie do Rosji na wycieczce zrobic zdjecie napoju zeby kurwa pokazac na /polsce/

Is she polish or not? of course she wasn't grew up in Poland, but I mean blood

youtube.com/watch?v=rupHMV941NQ

>nikt nie odpowiada
chuj wam w dupę, postuje animki

Wypierdalaj chuju, odpowiem jak wrocisz z polska piekna flaga za ktora moj dziadek oddal zycie jebany komuchu w dupe

>mosze
>czkova

Bo kurwo grubasa (szerokiego az mi kurwa wstyd pisac) i jego matke obudzisz. Chyba nie chcesz brac na siebie takiej odpowiedzialnosci?

moze tak i moze nie. to wszystko gdybanie. lepsze pytanie po chuj nam była II RP. to było multi kulti w wersji gównianej

Wymów to polacam z ameryki

I polacy musią mieć swój klan w Rosji

What does this even mean? GT says some garbage.

Raczej nie o to mi chodziło. Niemcy, walcząc na dwa fronty, wleźli głęboko w Rosję i tam się trzymali bodaj do '44. Gdyby nie musieli sobie radzić przy okazji z frontem we Francji i Włoszech to myślę, że ostatecznie udało by się im podbić Rosję. Gdyby jeszcze to rozegrali poprawnie to jeszcze by im Zachód pomógł, bo komunizmu jednak wszyscy się bali. Problemem dla nas (Polski) było by to, że wciąż leżała między Reichem a ich wymarzonym Lebensraumem, a na to raczej by sobie nie pozwolili. Dopiero wtedy wypowiedzieliby Polsce wojnę. Wtedy możliwe, że państwa zachodnie by wypowiedziały Niemcom wojnę, ale szło by to jak krew z dupy, bo nie istniałby front wschodni.

t. groźny historyk z kanapy, nie podchodzić bo zaatakuje atlasem

Spierdalaj z animkami, dosłownie poniżej człowieka

kurwa chuju przyjedź już tu a nie pierdolisz o Rosji cały czas jebać Rosje w chuj wracaj do Polszy gnić nami myśląc kiedy do UK wyjechać

stanley nie postował od tygodnia

> do UK wyjechać

nawet z muzilmanami lepiej żyć czym z tymi pedalami. Jebać angielskich psów, jebać

Mam nadzieję że żyje, lubię okraglaka

to się kiś z nami w Polszy tylko spierdalaj od śląska już maym za dużo polaków tu

Jebac ameryke tez tylko Polska kurwa krew na polskiej ziemi
Mowie ci chuju nie udawaj Ruska bo ci zlamie ten kark

ale nie wszystkie angliki to wrogowie

youtube.com/watch?v=JAytEDG9VKw

>stanli zaginął
>został saszka

Nie chcę żyć w tym równoległym wszechświecie

>te paznokcie
ja jebię, weź to obetnij bo się niedobrze robi

>2 (you) w jednym poscie

Możliwe że USA wciąż mogło być agresywne w stosunku do osi, co MOŻLIWIE spowodowałoby jednak wojnę na dwa fronty. Zrealizowanie lebensraum nie byłoby możliwe jednak bez agresji zbrojnej przeciwko 2 RP. tldr; poolska jest w dupie od XIV wieku

t. groźny historyk z kanapy, nie podchodzić bo zaatakuje atlasem
wlaź na tylne siedzenie to pokaże ci moje wykresy z Cred Forumsa

A niech te wszystkie kurwy zdechna bedzie lepiej. Moze sie nam polska zmieni na lepszy bardziej prawicowy kraj przyjazni i postepu

>trzy możliwie na 2 zdania
tak to jest jak nie czyta się przed postowaniem

Are there still monuments if Lenin in Poland?
It hurts when you cut them so I usually do it too late.

USA wypowiedziało wojnę Osi, bo Japonia zaatakowała pierwsza. Pytanie brzmi, dlaczego Japonia zaatakowała, skoro USA zachowywało neutralność?

Wykresom z Cred Forums nie ufam w takim samym stopniu jak artykułom z Buzzfeeda, więc nie skorzystam.

Mogę znajść pracę jeśli jestem ekonomista w Rolnictwie? Ale nie mam bogatego doświadczenia w pracy. Pracowałem, ale nie długo

KUrwo RUSKA ILE MAM CI MOWIC? Spierdalaj i wroc z polska piekna barwa bialo czerwona i orlem znamienitym w koronie patrzacym na slonce na ktore patrzyli nasi przodkowie chuju

Debil za friko dostać wyspy od frajerów mogli znaczy się myśleli

no lenin monuments

Ale nie wiem, być może nadal mieszkać w Moskwie będzie lepiej.

jasne czemu nie poszukaj po prostu na necie albo na spawacza się edukuj

>USA wypowiedziało wojnę Osi, bo Japonia zaatakowała pierwsza
Imperializm zółtków był niezależny od tego co robili niemcy, więc do wojny na pacyfiku raczej by doszło

>Wykresom z Cred Forums nie ufam w takim samym stopniu jak artykułom z Buzzfeeda, więc nie skorzystam.
Mam też z rzeczypospolitej jak chcesz. Pakuj się do wana

do warszawy pojedź to będziesz miał podobny poziom życia

>spawacza się edukuj

robiłem to, naprawdę

pierwszy rok studiówy

to doucz się i masz elegancką robotę

>Pytanie brzmi, dlaczego Japonia zaatakowała, skoro USA zachowywało neutralność?
Z powodu ekspansyjnych zapędów Japonii, USA narzuciło im embargo handlowe, w szczególności na ropę. Japończycy mieli wybór: albo zostać kompletnie rozbrojeni i bezbronni, albo siłą zdobyć potrzebne surowce.

>Imperializm zółtków był niezależny od tego co robili niemcy, więc do wojny na pacyfiku raczej by doszło
W sumie Niemcy nijak nie skorzystały z tego całego sojuszu z Japonią. Wojny ZSRR nie wypowiedzieli, ale wciągnęli USA do wojny. Bravo Nippon. Pytanie brzmi, gdyby Niemcy zerwali układy z Japonią, czy USA wspomogło by Wielką Brytanię? Czy było już za późno na takie manewry?

>powoli czas się organizować na melanzyk
>spierdony nachylaja się znad fotela podyskutowac o REAL POLITIK sprzed 70 lat
Lmao

tóż japonia była chujowa nawet żółtków nie potrafili przejąć którzy nie mieli armii,technologii,fabryk

tug 0 ty

ehh

Nie, chcę pracę w burowci. Pracowałem tu w statystykie ale mi wypiedolili.

A WOLISZ ANIME CHUJU?

No anime też lubię a o co chodzi

Ritsu najlepszy k-on

nie chce mi sie zyc w ogole ostatnio

>tug biedny student
>wszyscy znajomi to biedni studenci
>nawet się rok akademicki nie zaczął, to rodzice nie przysyłają pieniędzy w pełnym wymiarze
>jedyny melanż, na jaki by stać, to picie taniego piwa gdzieś po krzakach

Zawsze można iść do roboty, ale wtedy z kolei nie będzie czasu na melanż.

...

lol jedwabne
lol

/żyzne/

Milosc to jedno cwelu a kurwa polski kraj to milosc moja i zaden rusek glupim zdjeciem mi nie przeszkodzi kochac polski kurwa POLSKA POLSKA POLSKA
YUI YUI YUI

>chinatsuposter to prawak
co za bogata osobowosć

dosłownie jedyny dobry obrazek z animkami w tej nitce, cała reszta powinna się zabić
UMYJ REMCE

mam chyba cieniobana

nikt nie pisze do mnie

...

What is remce?

misspelled ręce

So there are even no hands on my photo.

Duridid8soeepledgxyz8s8ee9e9oejaNLpa9q8q555228qqwkbcjcvkbd x f ensoko lbk uy de idowwb

>ensoko
user nadaje z gensokyo? Trochę przerywa

Saszka tu. Tę fotografię zrobił mój tatka czy ja. 1000 km od Moskwie.

>Duri did 8 so ee pledgxy
co on miał na mysli?

bałtyk?

ŁUMEJ RYNCE

Anapa

dostałem depresji od samego patrzenia żbsz

wpiedalam lodowa kanapke i sie z cb smieje polaczku

To był koniec grudnia

Kiedy wrociłem się w Moskwie to wszystko się wydawało takim ciasnym

a wygląda jak początek grudnia

depresja, nie styczeń, depresja to głupia rosyjska kurwo

>depresja, nie styczeń, depresja to głupia rosyjska kurwo

nie zrozumiełem nic, idź w chuj

cześć chłopaki, karachan mi nie działa :(

Siema kurwy zbożowe

wypierdalaj do siebie ty głupi rusku

>lodowa kanapke
szanuje za dobry gust w słodyczach żbsz
weź się skrzywdź czymś ciężkim

nie

dobra już działa, to tylko problemy z internetem

jest i on
groźny szpieg, nie podchodzić, bo wykradnie mikrofilmy

ruski to tylko słowianin wschodni. ale jestem zachodnim.

Dobra jest jeszcze przegryzam solonymi chipsami a potem opierdole czekolade zeby obcokrrajowcy mysleli ze polacy to grubasy. Moj master plan

Język narodowy Władzimira Putina.

youtube.com/watch?v=uUwo25wVyEw

Ale on nie zna go.

>kurteczka z amibe!!!
>amibe!!
>ruskie lubia amibe
>az mi sie zal zrobilo

>tug staniszko zmarł z przechlania nigdy nie odzyskawszy przytomności

pewnie sobie teraz gnije w brzuszku jakiegoś luizjańskiego forfitera ehh

>tug po pracy z piwkiem przed komputerkiem w hehe piąteczek
ej zuszki a może pogram sobie teraz w łorkrafta trójeczkę z botami tak relaksacyjnie

>o co chodzi?
>to ja juz pojde
>praca praca
>więcej pracy?

youtube.com/watch?v=salpkH7aK9U

rozumiem 80%

brawo yeti

Pikne Krzysiek kurwa tu sie zgadzamy w pizdu. Jebane ruskie pedofile beda nam teraz w twarze pluly

>Jebane ruskie pedofile beda nam teraz w twarze pluly

nie pij wodkę kurwa

przestań, a to będziesz chórym

Chuj mnie to boli, zrozum to w 100℅:
WYPIERDALAJ

A kłamie? Jebane Ukraince Ruskie Amerykance Nemice pierdolone. Kazdy cwel nam sie smieje w twarz a domku jebia swoje córki.
>hurr durr polaczek katolik
i kurwa prawidlowo wlasnie

ale nudo w piątek. ostatnio było ciekawiej. juz wolałem polityczke

ślunzaki też się z was śmieją

gdyby rodzina zastępcza zaczęła być emitowana w tej chwili to byłaby uznana za lewackie gówno promujące multikulturalizm i byłaby zdjęta po tygodniu

Co tam saszka
Jak żyzń?

elo mordy wrocilem ze spacerku. az sie kurwa spocilem pewnie 600 kalorii jak nie więcej spalilem haha

>youtube.com/watch?v=tkaMITALASk
szanować

a ja tam saszke lubie

jak stanlej zacząłtu przychodzić to też mówił jak małe dziecko

a teraz o, piękną polszczyzną sięposługuje

/polska/ uczy i bawi

ty tylko będziesz pomagać swoim wrogom jeśli będziesz widzieć w swych braciach z innych państw kacapów

lel, bylem an tym fredzie

bo nim była
tylko wtedy polska się jeszcze nie obudziła

Nielogiczne, Saszka

Ale masz rację, tamten user jest niegrzeczny

>implikujesz ze przejmuje sie zdaniem kurwa jebanych weglownikow

czasy, obyczaje. gdyby tylu czeczenów się wjebało co w latach 90 to by na ulicach była rzeź

ale ból dupki jest gdy chcemy do niemiec co?

o Szwed to bym jebał

Znowu nam wcisna kita ze
>polaczki honoru i milosci do brata
I kurwa kolejne rozbiory

lel ale ona ciebie nie

...

Ruskim się nie ufa, ale na poziomie oficjalnym i państwowym.
Na prywatnym możesz

W końcu Saszkę i innych polskojęzycznych kacapów Putin też dyma w dupsko, ja im osobiście współczuję, i do tego wspieram, bo ucząc się języka przynajmniej są w stanie przejrzeć na oczy

Większość Rosjan ma wyjebane na świat, tak są zrezygnowani

To kurwa wyjedz tam pizdo a nie bedziesz Polske rozpierdalal. Podjebali nam polowe terenu i pluli na nas cale kurwa stulecia a ty dalej chcesz to rozbierac

top kek

ślunsk jest niemiecki dlaczego mam wyjeżdżać ze swojego regionu? to wy spierdalajcie od nas i naszego przemysłu

i co był juz ktos na smolensku w kinie czy singli nie wpuszczaja?

...

>Podjebali nam polowe teren
>gdy my mamy część Niemiec w prezencie od Stalina
>rzucone Polakom na do widzenia jak pieniądze rzucone zgwałconej kobiecie
Utłucz się listkiem figowym

całą prawdę napisałem śląsk był jest i będzie niemiecki tylko nadarzy się okazja do spierodenia i będziemy w vaterlandzie

>singli
>ma suble

>kupanie wyngla i doplacanie na wykopki=przemysl
>chuj twoj jest niemeiecki
Jak slunsk jest niemiecki to kurwa niech nam cala ukraine dadza XDXDX cofamy kurwa cala wojne swiatowa xXDXDX
Ale ruski nigdy cie nie zrozumie a jak mu przyloza bron do lba to cie zajebie bo jestes nadal tylko z polaczkiem z innego kraju

...

Hi, /polska/, I need your help.

I have the chance to move to Poland to make money (and maybe cuck you with your qts), can you help me translating this?


Thank you, I love you!

zapomniałeś o hutach które odbudowywały wasze zapizdowo od 1945-2016

sad news for you user, they found nothing about your relatives. No citizenship for you :_:

in the Civil Affairs Office there is no birth certificate for Haponiuk Eugenia nor for anyone from Wolnicze. That land was within the former II RP so during the war documents might be lost

No to idz kurwo do merkel i skoml ze ci jest zle bo jestes pedalem i muslimem i cie drese bija. Myslisz ze ci przytakne?
>hmm krzysiu dobry dobry
>pracowales na Polske rozjebana
>medal chcesz za to?
Niektorzy gineli a slonzoki maja ból dupki bo musieli do kopalni schodzic

może jakieś anime?

powiedzcie mi, co się na pic. rel. w zasadzie happeninguje, wygląda jak dosyć comfy półwyspa

Boli to że wciąż nie oddaliście tego co nam jesteście winni tzw autonomia wyssaliście z naszego regionu pieniądze to dajcie nam się naprawić sakrb ślunski i sejmik ślunski tyle chcemy

Dammit... I want to be Pole (and argie, of course)

poles are white, tho

You are not coming to the first world m8

akszualnie to będzie drugi świat panie danon

well that would make you a special snowflake, maybe try and marry one of the polish girls ?

chuj ci w dupie chodzi pedale jebany

hi

plus ślązacy gineli też ale w wehrmachcie

Z czego ci dadza kurwa. Z dupy wysraja pieniadze? Przyssalismy sie do tego UE zeby te polske jakos ujebac ale lepiej cale ta kase wjebac w slunsk bo sie poplacze kurwa Tadzik.
Moze kurwa jeszcze chcesz panstwo slonskie? Zrobcie se czarna flage a jako godlo jebany wyngiel

że tak anona spytam - o chuj ci typie chodzi co

ja to bym nawet pokusiła się o sprowadzenie nas do poziomu USA, czyli 3-go świata. Przecież mamy swoich niggerów, węglowych i tych kibicowych.

hi

cześć

>pokusiła się
STARGARD
T
A
R
G
A
R
D

...

Zuchy, jaki w języku polskim odpowiednik angielskiemu "team" w kontekście "kilka osób (5-10), pracujących razym nad czymś". Wydział wygląda trochę dużym, czyli jakaś jednostka mniejsza za wydział (n.p. wydział marketingu,%team% SMM )

>ła

W A R S Z A W A
A
R
S
Z
A
W
A

O kurwa juz ide znicza stawiam biedne slonzoczki. No to jest nie do pomyslenia. Kurwa

chodzi mi kurwa o to że, nigdy tam nie byłem a kurwa chce wiedzieć jak tam jest

i to jest różnica między ślązakiem a polakiem, zachowuj się jak na człowieka przystało i użyj mózgu, autonomia daje nam to że podatki idą do kasy śląskiej a nie do warszawy która nas okrada ale jak wiadomo boli gdy 300 mln złoty nie pójdzie na 500+

autokorekta, spierdalać

Dosłownie druzyna

Przestańcie się robaki polskiego bac

no zespół debilu

so? It is a beautiful country.
I promise to take her here and conquer Argentina in Poland name

zespół

Sie chuje z Warszawki uwzieli na ten slunsk. Moze kurwa autonomia kazdego wojewodztwa? Niech sie wszyscy pierdola. Paprykarz DLA SZCZECINA!!! WARSZAWIAK PAPRYKARZA JESC NIE BENCIUE!!

Wlasnie zerwalem znajomosc z grubaska, ktorej zajebalem dziewictwo, pomimo problemow z erekcja bo jebana gruba byla.

AMA

Dla mnie spoxik dopóki nie będę musiał utrzymywać wschodniaków ze swoich podatków jestem szczęśliwy

Ale czy w polskim tak się mówi w dotyczeniu do ekipy mniejszej za wydział?
>Przestańcie się robaki polskiego bac
Ja się go nie boję, tylko po prostu go nie znam, bo jestem białorusinem. Jutro będę opowiadał o procesach w mojej firmie, chciałem z początku po angielsku, ale chuj tam, spróbuję po polsku
A czy pasuje w tym kontekście?
> debilu
Kurwa, no po ca tak niegrzecznie, niby twą matkę wyruchałem

good luck m8

tak, pasuje.

zespół
1. «grupa ludzi wspólnie pracujących lub robiących coś w jakiejś dziedzinie»
2. «grupa rzeczy lub zjawisk stanowiących wyodrębnioną całość»
3. «skupisko roślinne tworzące pewną całość»
4. «grupa objawów lub zaburzeń związanych z jakąś chorobą»
5. «część urządzenia składającego się z elementów mająca określoną funkcję»

jak bardzo prosiak żbsz

Wy na serio myslicie ze jestecie samowystarczalni. Jebany robak jestes i tyle co grzebie w ziemi w poszukiwaniu czarnego gowna. Tym jestes i bedziesz do konca zycia. Nawet papież polak nie pomogl

rate my grandfather and great grandfather lads

Świetnie, dzięki
A jak nazywacie konkretne strony na stronach internetowych?
N.p. jest strona amazon.com (czyli "site") i w niej strona katalogu (czyli "page"). W żaden sposób nie rozdzielacie te pojęcia?

175. 90/100 kg.

Nabralem obrzydzenia do samego siebie.

maybe check if Russian/Belarusian/ Ukrainians have something about it. If documents were stolen then those should still exist somewhere.

Tak jesteśmy samowystarczalni nasz region przyciąga najwięcej inwestycji od 1990 żaden region na śląsku nie jest poniżej średniej krajowej w PKB

Dziękuję, przyjaciele

to gówno a nie prosiak żbsz

t. wieloryboloszkanon

gratuluje zjebie kazdy kraj ma bardziej wydajne czesci ze wzgledu na polozenie geograficzne itp ale tylko slonzoki sa tak niedojebane ze chca kurwa sie odlaczyc bo
>plu jebane poloczki chce bym niemdzem xDX

a chuj mnie obchodzi biedniejszy region niech giną kurwy jak są niewydajne

podstrona, zakładka ?

Jak jest żyć z takimi tryplami?

Thank you!
My grandma was ukrainian, but she has pole passport, that's why I have that paper


Another question, how is food in there? My grandma didn't know how to cook and the only think that I know from there is varenikes, and I hate it.

UWAGA UPDEJT
Koziorożec: 20 stycznia -16 lutego
Wodnik: 17lutego -11 marca
Ryby: 11 marca -18 kwietnia
Baran: 19 kwietnia -13 maja
Byk: 14 maja -21 czerwca
Bliźniaki: 21 czerwca - 20 lipca
Rak: 21 lipca -10 sierpnia
Lew: 10 sierpnia -16 września
Panna: 17 września -30 października
Waga: 30 października -23 listopada
Skorpion: 24 listopada - 29 listopada
Wężownik: 29 listopada - 17 grudnia
Strzelec: 18 grudnia - 20 stycznia

Mhm, to sprobuj ruchac takie cos.

Ciekawe czy ci chociaz stanie. Paskudne kurwa, trzymam sie z dala od grubasek od tego momentu.

I nie zmieniło się absolutnie nic w moim życiu.

Prawdziwy slonzok in natural habitat. Myslisz ze cie niemcy chca? Dla nich to ty kurwiu bedizesz biedniejszym regionem. Jak cie wezma to wyjebia all wyngiel i wypierdola z powrotem bo
>le polaczki racist
>germany good boy

ruchałbym aż by świszczało tylko skąd ja tu wezmę odpowiednią wieloryboloszkę

wolałbym być opluwany i mieć możliwość rozwoju regionu niż być wysysanym do ostatniej kropli w Polsce

>Another question, how is food in there?
mostly potatos, cabbage and pork

jaki kurwa wężownik

>My grandma was ukrainian
well then if u can prove that your relatives lived on old polish clay, then you are good to go.
>how is food in there
you mean quality of products ?

>Wolalbym byc opluwanym
Sorry nie moge tego czytac dalej. Wygrales cokolwiek napisales. Wybacz ze nie zrozumialem wielkiej slunskiej mysli gospodarczej

lel, z raka na bliźnięta 10/10
facet, który ma węza zamiast kutacha

ehh widać że wschodniak do czasu będziesz wysysał z nas pieniądze do czasu

Idz se kurwa poogladaj tadzika czy wpierdalaj slunskie kluski czy co wy tam w wolnym czasie robicie.

zaraz czemu moje miasto jest targetem memu o kurwa

Jak zmemiome są inżynieria środowiska i biotechnologia?

A jeżeli chodzi o grupę stron?
N.p. jak board na int
Czyli Cred Forums.org - to STRONA, katalog desek
/int - to też STRONA, katalog nitek
Nitka /polska/ - to też kurwa STRONA
Chodzi mi o to, że w rosyjskim (i w angielskim), to różne pojęcia
"strona" (page) - to tylko konkretna nitka n.p, jeżeli chodzi o całość, to się nazywa "site"/"website"(caйт/вeбcaйт), a grupa stron po rosyjsku by się nazywała "przedział"/"section" (n.p. wszystkie strony z ustawianiami na fb, jest ich kilka, ale wszystkie w ramach jednego przedziała)
Kurwa, teraz chyba czaję, dlaczego w polsce nie ma swojej dobrej wyszukiwarki, serwisów społecznościowych i t.p.

Podstrona/grupa podstron i tyle

>Czyli Cred Forums.org - to STRONA, katalog desek
katalog also ogolnei serwis
>/int - to też STRONA, katalog nitek
to board. nie przełożysz
>Nitka /polska/ - to też kurwa STRONA
konkretna to strona, albo wątek.

jakiś anonek grał w Tere? fajne?

nie, black desert teraz na promce jest

ja tam grałem w Uranosa i Gaje bo jebią mnie rzymianie

Spoko, dzięki
I chyba ostatnie pytanie na dzisiaj - jak można przetłumaczyć stanowisko "team leader"? szef zespolu? A "project manager"? kierownik projektu?

>Nie gral elinem
>nie walil konia w przerwach w expieniu
Nawet mi was nie zal

grałem i waliłem do doujinów, ale gra srednia

odpalam to tylko by pograć loli dziewczynką kupie strój jakiś ładny i chuj

>team leader
nie mozna. nie ma to zadnego polskiego odpowednika. choc to nad seniorem wiec moze... uberleutnant
>project manager
kierownik projektu moze byc

ja waliłem do waifu w bdo podczas guest passa

edytor to tam pieniężny jest

Wiesz co nie tłumacz aż tyle bo cię nie zrozumieją. Polglish w korpo jest mocny.

To juz lepiej se odpal jakas mange z tym szajsem albo cos. Lubiłem grac moja dziewczyneczka ale sciagac specjalnie zeby popatrzyc to raczej nie

Dobrze, dziękuję zuchy
Mam nadzieje, że i tak już dobrze będzie, nawet z chujowym polskim

a na chuj ci to?

grałem teraz w angielską wersję ale przez twój post ściągam teraz polską, bo była zajebiście zlokalizowana
pariotyzm na miarę możliwości

Nakanecta.

Doujinów to mało a tak to mogę zmieniać postać jak chcę i mój chuj dalej będzie stał

>Witaj Utherze, cieszę się że udało ci się przyjść

youtube.com/watch?v=oAqzepMEsJY

Ten cały blackdesert to dobry fap materiał są jakies lolitki?

You can thank USSR for that, they got the papers
>woj. wołyńskie
oh lad...

Ja mam zle wspomnienia
>szukaj nowego mmo z heheh "koleszkami"
>znajdz tere
>mowia ze duza beda dlugo sciagac
>miej szybkiego neta
>zacznij gre
>zrob elinke kaplanke
>"heheheszki bede koleszkow wspieral"
>wciagnij sie
>koledzy nadal nie sciagneli
>lecz roznych ludzi
>trudno sie expi kaplanem ale sie starasz
>rozni ludzie ci pomagaja
>dobrze sie bawisz
>heheh "koleszkowie " mowia ze nie sciagna
>masz juz 40 lvl
>odinstaluj gre

YEAH! I love sauerkraut!

>you mean quality of products ?
And preparation. I eat so good quality of vegetals, fruits and meat here, but the preparations are too simple. Maybe it is in the other way in there

You guys should check out the Czech version. It is funny even for Czechs and Slovaks and it will be morso for you as I know you find the kek language funny:

youtu.be/JnleNGw5ctI
youtu.be/HnwVdK4DTEs

my grandma was right about russia.. fucking bastards

>YEAH! I love sauerkraut!
another nazi hidden agent. but seriously our cuisine is full of it

>wołyń
>russia
brawo yeti

nie ma to jak wydawać 700 zł tylko po to by pofapać do loli kurwa moje życie to gówno

>another nazi hidden agent
look my flag
>but seriously our cuisine is full of it
I am in love

Ok, it will be hard to learn your language...

>look my flag
>not nazi

Też lubię pofapać do loli

>wstancie pasterze
>cuck sie wam rodzi!

>cuck sie rodzi
>ogien krzepnie
>blask ciemnieje
>nie ma granic autyzm

jedyne furry, które nie jest degeneracją

Fuck you, that's a mith.

dostane zawiadomienie na policje jak zamówiłem sobie loli laleczke z japonii?

you wish Hans

youtube.com/watch?v=UA1e9Xgex34
>nie uważa ze Bóg Się Rodzi to najlepsza koleda
>nie dostrzega znaczenia wspaniałego tekstu
>nie poznaje sie na idealnie dobranej melodii
Czy jest cos gorszego?

iwtftb

Sam seks

Polak czy nie?

wylosowanie lokacji bez koni grając polską uffff

>nie w polsce
>polak

pierdolnij się w ten pusty czerep kacapie

>wąs janusza

100%

No typ wygląda jak tzw. Janusz.

Lecz prawdziwa Polska musi być od morza do morza

lecz to ty się na głowę

got a bag of frozen peas on my knuckles and they're quit sore but it will all be worth it when they book a one way flight back to warsaw

Sekssssss

nani sore

Kimi wakaranai

For fun, kurwa

a "bug" - to raczej błąd, czy pomyłka?

But he can be zalesec - a tribes which originally were in Poland, but migrate to Russia before even theese countries were made

go syn

never heard of no shit like that

>ona nadal mysli ze mikolaj istnieje
>baka! baka!
>BUUAAAKAAA!

tsundere najgorszy mem

kurcze anonki jak sobie radzicie z samotnością. eskapizm nie pomaga tylko pogarsza moje samopoczucie co teraz

>T-to nie tak ze cie lubie anonku
>n-nie wyobrazaj sobie niczego glupiego
>po prostu chcialam cie zobaczyc
>c-czemu sie czerwienisz?!
>b-baka! baka!
>nie wyobrazaj sobie nie wiadomo czegos

Z wagi na pannę ;_;

zaakceptowałem fakt że jestem jedynym człowiekiem w pełni rozumiejącym moje własne potrzeby

A L K O H O L

>wężownik

neverever.jpg

>Wężownik

co kurwa

po chuj to ruszali? co za debilizm

Chłopaki znalazlem taka nowa super piosenke :D:D
Nazywa sie what dos the fax sej
Nie wiem jak sei daje linki aee sobnie wygoolujcie swietne to jest

...

youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE
Znalazlem na intenecie jak sie linki daje. Swietne to. Jutro kolezankom w pracy pokaze :D :DD:D

od 2k lat nie bylo nic z tym robione i pozycja naszej planety/układu słonecznego sie zmieniła.

szkoda, ze nie mam jaj, latałbym po krk w stroju ping guya

>hurr durr badz polaczkiem
>"chce byc niemcem"
>"oni tam bosko maja"
>nie wiedza ze bog sie urodzil w szopce
>bez poduszeczki
>matka mu podłożyła siana pod główeczki
Zal mi was polaczki

to samo hir
pierdole

chujowy rycerz zodiaku będzie z was

if i here anyone speaking polish tonight they're getting stabbed

>badz polaczkiem
>sa swieta
>wszyscy sie ciesza
>spiewaja ladne skoczne piosenki
>polaczki w kosciele
>"Jezus malusienki"
>kurwa gorzkie zale
>caly jebany rok
Pierdolona komuna

>z byka na barana
I bardzo kurwa dobrze, barany są zajebiste

i meant hear wtf

>religia
>objaw komunizmu
>religia w Polsce w XXI wieku
>życie w komunie
Puknij się

only thing that is getting stabbed tonight is your mother with my dick

now

>zachlali polaczkow
>polaczki smutalke po komunie
>dzieki Bogu katolicy bo by wszyscy popelnili samobojstwo
>spiewaja smutne piosenki
>ciagle narzekaja
widze kolega nie zakapowal

zgłoszone za karaluchizm

Ćwiczenia, dosłownie staram się zmęczyć aby nie myśleć o samotności i depresji. Na razie działa
>t. 88kg do 73kg

Jezusa malusienkiego szanuj pedale bo dobra koleda
Taka matczyna
No chyba ze jestes patusem i cie stara bila patelnia w dziecinstwie to rozumiem ze nie lubisz

>szanuj smuteg XDXDX
Nie pozdrawiam

Czy nie ma w tym szambie nikogo kto po prostu lubi być sam? Wiecznie tylko nieudane normiki albo inne ciamajdy.

Cwel konkretny z ciebie. Zalem Swietokrzyskim tez bys pewnie wzgardzil.

>anime pick
>lubi byc sam
HUEHEUUEEHUEHUE

>proszem mi sie nie usmiechac w polszcze
>"Gorzkie żale przybywajcie!!!"
XDXDX

...

Nenechi, nie smiej sie z anonka. On jest aseksualny. Wszedł na wyższy poziom obcowania ze swiatem!

ja to wsadzam chuja w dziurę w ziemi na skwerku i jebę planetę aresztujcie mnie kurwy

Bagiety w drodze zwyrodnialcu doigrałeś się

Zgubiłem telefon gdzieś w domu
Nie ma w nim nikogo by do mnie zadzwonić
Teraz muszę czekać aż ktoś ewentualnie do mnie kiedyś zadzwoni by go odnaleźć

Mirai nikki to najlepsze anime

Ale więcej niż 30 bajek to ty zobacz zjebie
Nie martw się kiedyś też tak miałem kiedy byłem nowy into chińskie bajki

Dobra thread sie konczy nie ma co trollowac. K-on to najlepsze anime, yuru yuri to najlepsze anime, a widzialem ponad 300. Kał boj bip bop ssie

Kto /warframe/ tutaj?

Duble

Anony jest możliwość zadzwonienia jakoś do siebie z komputera na telefon?

schabowo