Kurva anyátok

Kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=HJd1T10kYv8&index=31
youtube.com/watch?v=CBrsWPCp_rs
galaxyjatekaruhaz.hu/reklam/MagyarNepmesék- A társasjáték_Játékszabály.pdf
hu.m.wikipedia.org/wiki/Tócsni
twitter.com/AnonBabble

A nap kérdése:
Ánon mennyi folyadékot iszik?
(És mit?)

Kéne posztolni

>aéa nincs moblitinternetem
>aéa nincs wifi

Te utolsó faszszopó

Voltam boltban :D
Vettem zsemlét meg tejet.
Meg joghurtitalt
:D

Széna János

Engri bördsz :D

Akkor ezt, hogyan postáztad? Magyar posta?

Mégis csak van
Lol

heló

>Céges laptophoz rossz töltőt hoztam
>telefonhoz meg csak adatkábelt

Na ki a balfasz?

Te

Úgybizony.
Talán a kocsiban tudom tölteni...

vizet
naponta kb 2 litert

...

Átok

Átok rátok ausztrálok

Én is ausztrál vagyok

t.Barabás Albert

akkor kapaszkodj le ne ess

Népnemzeti jó reggelt, testvérek!

Két politikai természetü kérdésem lenne hozzátok:
1. Honnan van a Liberálisoknak pénze arra, hogy teleplakátolják a várost?
2. Gyurcsány miért akkora autista, hogy a pártja óriásplakátjaira ráerõlteti a bárgyú, vigyorgó képét?

Hungaria erwache

MKKP adományokból csinálta a "kampányát"
Feri cica meg nemtudom

egyszer láttam egy Fideszes "menj el szavazni" és egy Kúrcsányos "ne menj el szavazni" plakátot egymás mellett

nem mentem be előadásra :(

>:(
Inkább ":D Lyoló"

de én azért be akartam menni

Mire?

valami molekuláris biológia geciségre

Akkor érthető

Lyukasóra lol

hazamész?

szegeden nem láttam még ne menj plakátot se
csak kétfarkú van, de az ilyen a4es lapon valami okosság

>tudta
>a siriusról érkező lézersugár el tudja pusztítatni a termést

a liberálisok kis betű egyebként rikárdó, ha nem fejezed be a szarposztolást, kénytelen leszek rézkábelt dugni a seggedbe

>de az ilyen a4es lapon valami okosság
már van rendes nagy is
csak tudnám minek

>Rikárdó seggébe felmegy a rézkábel
Cigány_teremtéstörténet.txt

de az egy párt, vagy valami hasonló

A Liberálisok Fodor Gabó új pártja, te tudatlan.

romanok cyganok

agynövéses bőrtákolószer

ánonok itt az ideje színt vallani:
ki kire szavazott 2014-ben?

MLP a böcsületes neve

>my little phony

Kubatov elvtárs kérem menjen és maradjon is

Szeritetek van képviselő aki forcsenezik?

de egyébként jó hogy felhívta rá a figyelmet, buzi egy párt ez pedig nem is vagyok jobboldali
a kurva norvégok nyomják, hogy fulladjanak bele az olajukba, tiszta telenor

sőt, itt nem is arról van szó hogy valaki meggyőződésből liberális, hanem ez direkt arra van kitalálva hogy a külföldi pízt bezsebeljék

ejj de felbaszott

Hol lehet csatlakozni?

dajcstomi

te vagy a képviselő

et tu Peti?

listán fideszre mert mameluk vagyok
egyéniben jobbikra mert a fideszes jelölt egy ostoba picsa

faszbúkon ez: /LIFThungary/
parancsolj

Hát kell a pénz.
A könyveket nem adják ingyen :(

Kibaszott buzizsidók

jönnek a könyvfejűek

miért ez a név?

vagy azért mert szeretnek gyúrni
vagy mert Liberális Fiatalok Társasága

az jó
és lehet látni ki csatlakozott meg minden?

Pedig van Szegeden is Ferkó gyönyörű buksijából elég, épp most is itt van egy mellettem, egy lámpaoszlopon a börger king előtt

miért olyan érdekes a kvantumfizika?
ánon tud ajánlani könyvet a témában, amit egy bölcsész is fel tud dolgozni?

>bölcsész
>megérteni a fizikát

Hát szerintem, ha nem ismered a sajátérték, sajátfüggvény fogalmát, meg azt hogy operátor, mátrix és hasonlók, akkor "feldolgozni" se tudod
Meg őszintén szólva nem tudom, hogy van-e olyan könyv ami ezeket kihagyja, mert akkor végső soron mi a tökömről írna

>amit egy bölcsész is fel tud dolgozni

Utolsó évem gimiben, kurvára parázok az érettsegi miatt, hiába hogy már volt kettő előrehozottam.

Egyedül matekból kell jól teljesítenem, és akkor meg lesz a 412 pont gazd. infora, de valamiért tartok tőle.

Faktos vagyok belőle, és értek is hozzá, 5-s vagyok. Nézegettem a feladatlapokat és megoldottam 2011-ig eddig -javítókulcs ellenőrzéssrl-, és 95% felett teljesítek...

Mi a faszt csináltok ti stressz helyzetben?

Semmit, csak kivárom hogy elmúljon.

nem szoktam stresszelni

Lebetegszem

leginkább nem kerülök indokolatlanul bele

>Mi a faszt csináltok ti stressz helyzetben?
Én meg szoktam ölni magam, főleg ha undarázs is vagyok
Ajánlom neked is

>95 % felett teljesíteni
>kurvára parázni

gec te szívinfarktust fogsz kapni az első valódi stresszhelyzetedben

Szerintem bújkálj és nem posztolj itt még pár évig.
Nekem segített.

ez

Dehiszen ha megölted magad akkor hogy írsz?

Az államtitok

a világ legnagyobb igazságtalansága, hogy a fizikában muszáj kismillió képlettel is foglalkozni

amúgy a bölcsészek mentségére szóljon, hogy még gimiben megpróbáltam fizikatanárommal a kvantumfizikáról beszélni, de még annyira sem volt képben mint én

>amit egy bölcsész is fel tud dolgozni?
Szerintem maradj csak a popsci szinten

Ez hőlDe user, az nem halálos?

>gazdinfó
>412 pont
röhögök az életeden, család

sajnálom

>olyasvalamivel akar foglalkozni, amihez nem ért és nincs is kedve/képessége komolyan elmélyedni
>popsci
>sci

Öljétek meg magatokat de kurvagyorsan.

AKI NEM TUD ARABUSUL, NE BESZÉLJEN ARABUSUL!!!

te geci sötét vagy komám, senki nem mondta hogy a popscience valódi tudomány épp azért van előtte a "pop" szó hogy az átlagos fasz is megértse.

És aki tud?

jóreggelt gecik

>is megértse

Kérlek alássan, te hülye vagy. Ha valaki valamit nem ért, akkor nem érti. Én sem értek nagyon sok mindenhez, de nem olvasom el a végtelenségig lebutított változatát és jelentem ki, hogy na most már értem.

1. Aki nem összefüggéseiben, működő valójában tanulmányoz valamit, az mindig csak annyit fog tudni és azt fogja tudni, amit valaki mondott neki. Minden kritikai lehetőség nélkül.

2. Nem fogja tudni semmihez sem alkalmazni, a tudás nem ad neki semmilyen visszajelzést, mert nem fogja hasznosítani működő valójában, így nincs meg semmilyen visszacsatolás a való világból, visszavezetve az első pontra, nem fogja tudni, hogy igaz-e egyáltalán vagy sem.

Ennek mi értelme van mégis? Akárcsak egy velencei polgár meghallgathatja a Történeteket, hogy indiában élnek az Egylábúak, akik a saját nagy lábuk árnyékában sziesztáznak. És ez most vagy igaz, vagy nem, soha semmi hasznát nem veszi, tovább is adhatja anélkül, hogy egyáltalán bármi köze lett volna valaha is a dologhoz.

Minek kell ez? Kinek kell ez?

Ráharaptam a szájüregem falára, és rohadtul fáj, nem tudok enni.

Részvétem.

Tudd, hogy nemzettársaid melletted álnak életed e sötét időszakában is.

Mostantól ez egy Horthy fonál

Posztoljatok ritka Horthykat

Ez kibaszottul kalapszederlöttyintős poszt volt de igazad van egy kicsit. Nem fogja az adott ember teljesen megérteni az adott tudományt egy popscience cikkből vagy videóból de nem is akarja. Ha meg akarja akkor meg tovább érdeklődik és azt fogja tanulni vagy már azt tanulja

a kíváncsiság nem bűn

...

népnemzeti érzés, testvérek

Ez a kedvenc Horthym, amint a retkes román épület előtt lovagol

szar meme

azt hiszem ez minden idők legelitistább posztja lehet

szóval, aki nem akar/tud akadémiai szinten belemélyedni egy témába az takarodjon inkább barátok köztöt nézni?

nem is, jó memé

Hamarosan...

megszúrtam az ujjamat ollóval és most vérzik egy kicsit

hurr durr ha valakit érdekel valami ami nem kapcsolódik a formális képzéséhez akkor bassza meg magát és véletlenül se kezdje az alapoknál
te nyilván már általánosban feynman publikációkra aludtál el ezért fényévekkel felettünk állsz

rételd az océmet

Horthy uralkodj, Horthy urald a hullámokat, a népnemzetiek soha soha soha nem lesznek rabszolgák

...

...vagy foglalkozzon a saját szakterületével és ne mémeljen bele mások dolgába. Felfordul a gyomrom, amikor meggyalázott mémként kezelnek dolgokat és olyasmiről beszélnek akár egyetemi előadók is, amiről láthatóan GŐZE sincs, csak épp "kitekintésként" belevette a kis gondolatmenetébe.

Nagyon lehangoló. Ha valaki valamit meg akar érteni, akkor arra bizony sok-sok ideje rá fog menni, ezért nem is érthet mindenki mindenhez. Ha valami csak annyira érdekel, hogy két könyvet elolvasok a témában, akkor nem is érdekelt és kár azt az időt arra vesztegetni, amikor azzal is foglalkozhatnák, amit tényleg meg tudok érteni és el tudok helyezni a megfelelő kontextusban.

Kvantumfizikának úgy nekiállni, hogy valaki a matematikáját nem is akarja felfogni, mikor az egész egy matematikai tudomány egy semmitmondó dolog.

Azzal az erővel valami fantasy rpg mágiáját is tanulmányozhatná.

Jó csend legyen, ez Horthy fonál, nem látsz a szemedtől?

Fonál zene :

youtube.com/watch?v=HJd1T10kYv8&index=31

>szeretnék orgonázni csak így hobbi szinten, de a zongora buzis, van-e olyan darab, ahol csak a pedálokat kell rugdalni?

az első fele nettó faszság, a másodikban igazad van
már miért ne lenne értelme foglalkozni más dolgokkal amik érdekelnek akkor is ha csak kevés időd van rá? te mint egyetemista állítólag értelmiségi leszel és képes vagy azt mondani hogy kizárólag egy szűk kis metszete érdekel az emberiség által felhalmozott tudásnak? az ilyen emberekből lesznek az olyan túlspecializált kutatók akik ha - maradva a példánál - elméleti fizikusként beülnének valami magasabb szintű fizika laborba akkor lófaszt nem értenének az egészből
egész nyugodtan leszállhatsz a magaslovadról ezzel a hányinger témával meg hogy mennyire lehangoló. az igazán nagy átütő elméletek közül sok úgy született hogy a dobozon kívül gondolkodtak, vagyis olyan tudást alkalmaztak egy probléma megoldására ami első ránézésre távol áll tőle
tl;dr: a kurva anyád

> az igazán nagy átütő elméletek közül sok úgy született hogy a dobozon kívül gondolkodtak
Lószart.
>a kurva anyád
A tiédet.

ezek szerint te csak fizikai szakkönyveket olvasol? soha másra rá sem nézel, mert nem az a "szakterületed"? mert ugye alap, hogy mindenkinek van szakterülete és az érdeklődése csak és kizárólag arra korlátozódik.

Ha érdekel valami, nem feltétlen akarsz vele bármit is kezdeni, egyszerűen csak jól esik foglalkozni vele, mert érdekesnek találod a témát. És igen, ha nem mélyedsz bele, akkor kénytelen vagy a tekintélyre hagyatkozni a megismerés során. Valóban alacsonyabb rendű az így megszerzett tudás, de a semminél még így is több.

Igazad van amúgy, de szerintem a pop a nevében pont arra utal hogy annak van aki túl buta hozzá, meg hogy a lényege a szórakoztatás
Vagyis hagy szórakozzon a tudás elsajátításának illuziójával az akinek nem adatott meg elegendő intelligencia ahhoz hogy ténylegesen tudást sajátítson el
Én is szívesen olvasok olyan dolgokról amikhez tudom hogy túl buta vagyok, vagy nincs meg hozzá az alap tudásom, csak mert érdekes

nem bazdmeg, de ha valamibe belekezdek, akkor az elején teszem. Ostoba mémerek, itt arról van szó, hogy a kvantumfizikához kell matematikai tudás és kell a makrofizika ismerete, mert arra épülnek a modellek.

Ha úgy kezdek neki modern orvostudományi cikkeket böngészni, hogy fingom sincs, mi az ATP vagy a mitokondrium, szerintetek mire jutok?

Ki a kedvenc magyar hírességetek?

Nekem Soros úr. Kiáll a kissebségek mellett és támogatja a felzárkóztatásukat. Nagyon tehetséges pénzforgató.

én gondolom nem tudományos cikkeket akar olvasni, hanem valami ilyen szintű dologra gondolt
youtube.com/watch?v=CBrsWPCp_rs
Az más dolog, hogy ebbe most belenéztem és olyan szinten le van butítva, hogy az már zavaró, és megérteni nyilván nem fogja senki ebből, még valószínűleg visszamondani se tudná, de ettől függetlenül nem hiszem hogy olyan nagy bűn lenne megnézni egy ilyet

borotválkoztam :D

hol?

a fürdőszobában

Elfogyott a kaja
Kéne enni
Csak nincs mit

...

Nem jó poszt

hogyhogy?

mit értesz ez alatt?

Szar mémek

biztos vagy ebben?

20kg of uncensored copper wire for my friends

Ezt a fos threadet baszdmeg. Pár napja próbálom megérteni hogy mi a fasz folyik itt, és mostanra végre rájöttem

ez egy karantén az ilyen kretén faszfejeknek mint ti. semmi értelmes nem folyik itt. most is nézem mi folyik itt, hát nem a náci Horthyról töltögettek fel képeket? mégis mi a fasz? fogadjuk azt hiszitek a holokauszt sem történt meg.
már a thread neve is : kurva anyátok. legalább valami értelmes lenne, de nem, egy kurva alma és alatta kurva anyátok. ti vagytok Cred Forums, nem is, egész Cred Forums szégyene.

lehet takarodni vissza redditre
újbuzi köcsög

Alacsony minõségü csali, de azért egy (Te) jár neked is. Alapvetõ emberi szükséglet ugyanis.

Ez paszta?

>Cred Forums
>szégyene

Harmatosan gyenge mém, rokon.

mi a fasz bajod van a reddittel?

mivan?

?

meme*

*mím

Mert a többi generál annyira értelmes.
Minek vagy egyáltalán?
Hogy kerültél ide?

ánon milyen nyelveket és milyen szinten beszél?

Show this to /balt/ if you want them to give you a visit.

ez nem válasz akart lenni, az összes ánonnak szól

haha geci jó csali, egész sokan ráharaptak

ótvar csali/10

kösz

mutatja mennyi újbuzi jár ide

anime

/balk/* te szerncsétlen

kéne tanulni

elbasztam
szégyellem is magam kicsit

ja gec

Erről most hallok először, de szerintem egész jónak hangzik:

galaxyjatekaruhaz.hu/reklam/MagyarNepmesék- A társasjáték_Játékszabály.pdf

geci

nemműködött a hajlakkom, erre a fejébe ( nem a fújókába ) beleütöttem egy tűt, ahogy kihúztam kurva szökőkút lett belőle, mi a faszt csináljak

egész lakás csupa hajlakk

Ciciket vagy lehet menni Isten hírével!

>négycsen
>nők

kettő üti egymást tesó

én is használok hajlakkot

Dorka, leszel a bn-em?
Szép vagyok és kedves.

updét

a hajlakk elfogyott, de a gáz még mindig ömlik belőle
ház mellett megjelentek furcsa kalapos emberek

Vizoviczki és barátai

nyald fel az egészet mint a gecit, aztán nyeld le

buzi geci

mindjárt jön a TEK
vegyél fel valami csipkéset, hátha megtetszel az egyik széles vállú rendőrlegények

kép rólam

szia, tóth főtörzs vagyok.
gyanús hangokat jelentettek a környékról, nem bánod, ha benézek kicsit?

he??

halottizék

hazamegyek és vicserezni fogok

Dorka, figyelemkurvulj már egy kicsit lécci

én is dorka vagyok

...

mikul?

Igazad van, Furkó vagyok :)

kár :^(

mikul az élet császára
megszántja a helyeskéket és még a munkáját is valami csicska vicser végzi el helyette

én örülnék, ha Dorka figyelemkurvulna kicsit
életet hozna a folyamba

Magyar nyílván anyanyelvi szinten, angol c1, spanyol régebben megvolt középfokon, mostanra már elkopott eléggé

Hi! :3

C#, Java, Python és Javascript.

Ja és most tanulom a C++-t. :^>>

bármit csak vizet nem. jegestea, üdítők, naponta fél- max 1 litert

Csá gec

Baszdmeg a rohadt kurva majmaidat, Pedro.

Mi a faszért kellett azt a román geci Krisztyán Tódort szabadon engedned?!

kekkentés volt

>megcsináltam a codecademy kurzust szóval tudom a nyelvet

régen is voltak ilyen helyeskék?

az MKKP-ra. akkor még nem is sejtettem, hogy hazaáruló libernyákok lesznek...
egyszerűen csak szórakoztató viccmozgalomnak tartottam, és akkor (most is) úgy vélem, nincs reális alternatíva. gyűlölöm a narancs kimjongunt meg az elmebeteg balosokat is. a prolibbik egyszerűen nem ér annyit, tönkretették az egyetlen nemzeti pártot a faszságaikkal és a nyomorék tagokkal...

> az Úr éve 2016
> codeacademy
Szellentettem.

>Ha nem múltál el 18 éves, kérjük, hagyd el az oldalt

magyar
angol c1
olasz b2
kínai b1

hát gec én ismertem egy nyelvészt, aki megcsinálta a python kurzust, aztán ott hagyta a doktoriját a picsába, mert meg volt róla győződve, hogy ebben fog majd nagyot alakítani
most kilenctől hatig gályázik egy multinál és meg van róla győződve, hogy jól döntött

>hajlakk
>nő nem lehet mert 4rák
>1 lehetőség marad: ecsetfejű undarázsbuzi

igen

ha többet keres mint nyelvészként (ami valószínű) akkor jól döntött

I'm not Pedro

Csa , hogy vagy?:3

hát ha szerinte jól döntött, akkor jól döntött nem?

Miért nincsenek az oldalon nõk? Valaki magyarázza már el ennek az okát

Materialista buzizsidó

I really hate that cherry

néhány van, 2 megvan nekem skypeon és beszéltünk is úgyhogy legit
de amúgy, nők között több a normi

>t. bölcsész köcsög a WC papír értékrendű diplomájával

az értékrend mást jelent te geci fasz

Ez már kezd alakúlni, a lényeg, hogy árnyalt legyen. Nem lehet csak beböfögni, hogy a kurva anyátok, és kapod a garantált (te)ket, el kell hotetni velünk, hogy komolyan gondoltad a posztot

Eljött az anime ideje!

leszarom attól még az összes humán tárgy egy hulladék és meg is érdemli aki azokat tanulja

előbb-utóbb tanárnő lett volna belőle
ha ahhoz a fizetéshez hozzácsapsz még egy posztdoktorit, már fölötte vagy egy átlag techszektoros fizetésnek

és cserébe az óráidat leszámítva olyan beosztásban dolgozol, amilyenben akarsz
nyilván nem az a fajta munka, amit a munkaidőn kívül ignorálhatsz, de a programozók, akiket ismerek, a hétvégéjük felét a melós telefonjukon lógva töltik

>alakúlni
anyád

Azért gyalázod meg édes anyanyelvünket, mert rájöttél, hogy a magyar is egy humán tárgy?

szbd le afazsom te kőnyvbuzi

igen?

megyek futni :D

hogyhogy?

gyulolom a harmas metrot geci

faszert nem omlik mar be baszdmeg meg a potlobuszok is jobbak amikor 3 megallot 25perc alatt tesz meg

>budapest

Prolik és cigányok vonala

én mindig inkább körbe megyek minthogy azt a szart használjam

>nem budapesti

t. Thököly úti cigány

>vidéki paraszt

Az a jó Kõbányában többek között, hogy ugyanolyan közel van a 2-es és a 3-as metró végállomása. Mindig a 2-essel megyek, ha tehetem hõl.

>Parasztország

Naja meg buszon könnyebb zsebelni hől

miért könnyebb?

Nem rázkódik annyira

Csicska magyargyerek

Magyar, angol c2, német a-1 (tudok kaját rendelni)

C, python, js, lua

>hajlakkom
Ne itt buzulj pls

>t. 200IQús nyakszakáll

dikkmá rikárdó hogy a rákba kerülté ide he?

hogyhogy nem rázkódik
geci a metró sínen megy a busz meg fos kátyús úton

ölni akarok

ölelni akarok

Te mentél valaha a 3ason?

Miota nem ultel rajta? Borzalmas allapotban van. Ugral - dolongel ossze vissza

most csütörtökön voltam
a busz akkor is jobban ráz, na meg kanyarog

Jöttök minecraftozni?

szarakodik a net a koliban

lelni akarok (bn-t)

nekem bn kellene

az gáz

amúgy szerintem is geci szar hogy lassú meg meleg és levegőtlen nyáron csúcsidőben, de a pesti csicskák akkora megpróbáltatásnak állítják be a hármas metrót, mintha üvegcserépen kéne végighúzni a vaginájukat minden reggel, hogy beérjenek csinálni az IT Help Desk munkájukat

a zsidó nem panaszkodik annyit, mint a budapestiek

nem egy lánykoliban laksz véletlenül?
itt most ment el

>nem egy lánykoliban laksz véletlenül
sajnos nem

itt már vasárnap óta megszakad 2 percenként

de hiszen geci szar

csak szerintem unalmas és gagyi játék?

dorka örülj hogy addig sem az elemeket kell merítened

Úgy döntöttem nem megyek be a 4 órai előadásra, már úgyis csak késve érnék oda.

milyen elemeket

igen

az elektromos bf-edben, te lüke
vagy hitachi-párti vagy?

Miért nem bírják a bunkó tahók előadás után betolni a széküket?
Mégis hova a jó kurva annyukba sietnének annyira?
A faszom ki van hogy sose férek ki és nekem kell a sok retardált gyökér székét visszatolni

milyen előadó ez ahol tologatni kell a székeket?
Nálunk ilyen lehajtós szarok vannak

mi az a hitachi?

ez

rendelj egyet
szeretni fogod

én egy sárkány dildót akarok

ha lány lennék mű-csődörfaszt akarnék ami fecskendőből ejakulál

rasszista

miért kell ahhoz lánynak lenni?

van otthon elég kajám mára, szóval nem muszáj boltba mennem
elmenjek ettől függetlenül sörért meg fekete csokiért?

mert őm...nem vagyok egy elmebeteg buzeráns?

hát ja szerintem

user, te hoztad fel az ejakulálós csődördildók témáját szerintem

mert nézni, amint fiatal lányok játszadoznak vele, beledurrantják a műmagvat gyönyörhelyhükbe - vagy ami még jobb: a szájukba - földöntúli örömöket okoz nekem fütyitorna közben

ha már azon gondolkodsz hogy milyen degenerált dildót akarnál ha lány lennél akkor elmebeteg buzeráns vagy

>csõdörfaszokról fantáziál
>nem buzeráns
Ugye te is látod, mi itt a probléma?

annyira nem buzis

Már nincs 3as metro csak pótlóbusz? haza se megyek gec, faszom abba

ennyi erővel ha olyan poreszt nézel amiben van férfi szereplő, akkor is buzi vagy

Dehiszen én nem nézek olyant. Ultimate surrender a legjobb poresz.

hétvégén mindenképp

megduglak ha jó a picsád, majd azután mondom mit csinálj

Most voltam először digitális rektális vizsgálaton vagy mi a szösz, a seggem most úgy ég, mint amikor kivered és a geci égeti a csövet.

De ez mi a faszért kellett?? Csak gyakorlatra jelentkeztem(buzi gyógyszeresz cégnél kell webappokkal baszakodni)...

miiii

Rutin kivizsgálás lett volna, de mondta Ursula, hogy meg kell nézniük a prosztatámat is duzzanat vagy rák miatt. De baszki 20 vagyok nem 40 hagyjon már addig azzal..

>rektális vizsgálat
>égő ánusz
>égető érzés ejakulációkor

haver szerintem vizsgáltasd ki magad szifiliszre...

Nem kaptam el semmit, nincsen semmilyen fertőzésem.

Lehet azon a buzi gumikesztyűjén volt valami. Beszarok..

De a fő probléma az, hogy minek kellett ezt megcsináltatni? Átbasztak vagy mi? Feljelentem a picsába őket nem igaz..

milyen rutin kivizsgáláson turkálnak a seggedbe már nem azért

hát legalább most már tudod hogy van -e akármilyen prosztata nyavalyád

akkor sétálok vagy mittomén..gec

mi a fasz van
jelentkeztél webappot fejleszteni azok meg elküldtek h túrjanak a seggedbe?

nem muszéj ám haza jönni, jó lesz neked ott kint is matyi

Gondolom "üzemorvos"
Cégek szokták csinálni.

> kivered és a geci égeti a csövet

amikor a nemi beteg azt hiszi hogy mindenki olyan mint ő

de minek

mi a faszt olvasok

Kiszűrik az egészségtelen embereket,akik sok szabadságot vennének ki

Ez, de még végig járattak egy csomó szakrendelésen. Szémeszet, urulógia, EKG(ezt is minek) stb...

Attól függ mit eszel, változik a kémhatásának erőssége.

és még kibaszott végbéltükrözést is csinálnak?

akár

ez szar akkor már inkább a teszkóba megyek raktárosnak, ott csak nem csinálnak ilyet

arra való hogy a kiderüljön alkalmas vagy e a munkára
én dolgoztam már sok helyen de ilyet még nem kértek
mégis mit dolgozik majd user, melegpornó vagy mi?

vagyis azt nem.

Mi a franc történik ebben a fonálban? Kek

Amúgy játszik még valaki a Skyrim-mel? Találtam egy jó Horthy modot, ami kurva sok contentet ad a játékhoz. Remélem jó lesz.

hogyhogy

kéne nézni barátok köztöt

>88
>Horthy mod
Jó poszt

Majd ha Mesterházy államfő lesz, majd akkor megyek oda dolgozni.

nem értem mit beszélsz

> azt hiszi, hogy Horthy náci volt

Mindig príma reggeli!

*Hobbit mod

Buzi autocorrect

Heil Horthy

Ez már másodszorra fordul elő bazmeg
Kapcsoldi ki a gecibe

...

De 3 a magyar igazság!

ki kell menjek pisilni

szóval soha?

nekem is kell

megyünk együtt?

á nem tudlak megvárni, szerintem én most indulok

hé, ne csórd el a pisilőpajtásom

vagy kinyithatom a számat és adhatnál egy Golden showert, majd én is a tiédbe?

kéne egy bn

Birtokháborìtò nihilista?

az bhn hogy őszinte legyek veled

buzi némber?

az igazábòl az ávh

meme

Magyar Egyetemes Menekültügyi Eljárás(meme)

reddit (te)

Törvényhozó Egyesület(te)

Reinkarnáciòs Emberi és Diszjordániai Demagóg Intézet és Titkárság.(reddit)

Amúgy anonok miket szoktak enni általában? Vasárnap Lasagnat csináltam, hétfőn karfiollevest és tócsnit cukkinivel(krumpli helyett), ma pedig brokkolishúst ettem.

Mi az a tócsni?

hu.m.wikipedia.org/wiki/Tócsni

De az tócsi helyesen

a lófarát

Bundáskenyeret kéne enni

hát nem tom gec, amikor elragadtatom egy kicsit és kiverem ötször, velem előfordul

>buzi gyógyszeresz cég
Valóban annak hangzik.

>leszbikus pornó
komolyan nem értem, mit lehet azon szeretni
akkor már inkább maszturbáló nőket v nem tom

>t. Dorka

mi a helyzet

Ráharaptam a szám belsejére és nem bírom összecsukni a számat, annyira fáj. ;_; Glikoseptet tettem rá.

Reggel óta csak kefírt ettem. Szerintem haldoklom.

itt csak én dorkázhatok le másokat

de komolyan, emlékszem, hogy amikor ilyen 15 voltam, akkor még tetszett és olyasmit is néztem
most már viszont egyáltalán nem villanyoz fel az olyan pornó, amelyikben nem hatol pénisz a vaginába
seggbaszós jeleneteket sem nézek igazán

hogy lehetsz ilyen szerencsétlen fasz?

>nem villanyoz fel az olyan pornó, amelyikben nem hatol pénisz a vaginába
sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de homokos vagy

Én ilyen fétis pornókat nézek ahol a csaj megujjaza a fitymát és fenyegeti, hogy körülmetéli ha nem juttatja el a csúcsra.

HNNNNG

azt hittem, kakukk

>megujjaza a fitymát
ezt elképzelni sem tudom gecc
mi, éles körme van, és bedugja a csávó fitymája alá?

Ha van péniszed, szégyelld magad.

jöhet a körte

én valamiért az erőszaktól indulok be
mármint nem a szadista vérfröcskölős beteg szaroktól, hanem pl egy jó népnemzeti nő földhöz basz egy másikat és ráül az arcára
bár az fontos, hogy valóban kompetitív legyen a cucc mert nem állhatom a fos túljátszott színészkedést hől

indítson valaki fonalat plox

inkább bólintsunk egy órát, én nagyon beálmosodtam

Ez.

A fityma rugalmas, jobb esetben, és rengeteg ideg van benne, amit ha "masszírozol" elévezhetsz. Magamon is kipróbáltam, legerősebb orgazmusat éltem át.

Már amúgy úgy is hordom ésverem mint ha metélt lennék, nagyon jó. Tehát hátrahúzva tartom egész nap. Egy hónap kellett, hogy elhagyjam a hajgumit ami visszatartotta a bőrt, és nem blokkolta a vérkeringést.

Nézd meg az autocircumcision blogot, ott egy faszi mutatja hogyan kell csinálni. Rengeteg külföldi csinálja am. Én a németektől hallottam először.

Pornóból is van rengeteg. Csak keress rá a foreskin,uncircumcised, woman who love uncut tagekre és kidob párat.

itt van akkor

mi a büdös fasz? Miért hordod hátrahúzva egész nap? Olyan kiszáradt és elérzéktelenedett lesz a faszod mint a metélteké

>kémhatásának erőssége
jézus ánon inkább ne használj olyan szavakat amiket nem értesz jó?