/polska/

edycja przyjaźni polsko-japońskiej

Other urls found in this thread:

pl.wikipedia.org/wiki/Dzwon_Pokoju_w_Warszawie
youtube.com/watch?v=XLHpwhlZlL4
youtube.com/watch?v=qmC4n6GZLUU
en.wikipedia.org/wiki/Partitions_of_Luxembourg
youtube.com/watch?v=wygy721nzRc
youtube.com/watch?v=WEP3USDlW2s
youtu.be/sdOju3I6IF0
youtube.com/watch?v=xlEpvs1ENrw
youtube.com/watch?v=3XrZfGs5BJE
youtube.com/watch?v=TyxGT1R99pM
youtube.com/watch?v=4fyhg0PZ87k
youtube.com/watch?v=oy6NvWeVruY
wiadomosci.onet.pl/slask/metropolia-dwa-lata-pozniej-pis-sprzedaje-slask-na-rzecz-partyjnych-interesow/y8rmj5
youtube.com/watch?v=PsBQ9SrKHk4
youtube.com/watch?v=r_Mwp8HseCE
youtu.be/RDpHjuWXK8Q
youtube.com/watch?v=tUjiTlSEW2M
youtube.com/watch?v=joOnpwQPRdk
youtube.com/watch?v=n82OPje7SHk
youtube.com/watch?v=0LtJV60xVbA
youtube.com/watch?v=ioUoACUlLtY
youtube.com/watch?v=oeHNkg0L9Jw
youtube.com/watch?v=fbQqIVDJs9U
youtube.com/watch?v=seFxJHAeZMo
youtube.com/watch?v=OjNpRbNdR7E
twitter.com/NSFWRedditGif

#1 Pedalstwo

ANIME

japonia to gowno tylko Korea

kto jest w zarzadzie łaciatego bo na pewno nie polacy pewnie żydzi KURW

czy żaden kraj nie jest bezpieczny

Trzeci za pierwszym polskim otaku

>pojedź na wakacje
>jakims cudem w ekipie są 2 wolne loszki
>szybko się klaruje, których dwóch panów się do nich będzie zalecać na wyjeździe
>nie bądź żadnym z nich, przynajmniej się będzie można kulturalnie najebać w towarzystwie
>pij do późna i zostań z jedną loszką i ziomkiem, bo reszta pijana spi
>loszka się smiejejaki wafel jest z tego typa co się przystawia
>zakładaj się z nią do końca wyjazdu jak bardzo będzie w stanie wykorzystać jego uległosc

permaprawiczki na tej stronie nie kłamały, kobiety to mem.

>tug musiał opuścić Japonię zostawiając za sobą żonę i dzieci i z depresji w Paryżu wskoczył do rzeki

Przepraszam, my name is Pan Janusz.

I’m a 27 year old Japanese Husaria (Polish cavalry for you cudzoziemiecys). I make wódka and piwo in my laboratory, and spend my days perfecting my drink and playing superior Polish games. (Witcher series)

I train with my long lance every day, this superior weapon can pike clean through steel because it is polished over a thousand times, and is vastly superior to any other weapon on earth. I earned my lance license two years ago, and I have been getting better every day.

I speak Polish fluently, both nasal vowels and the Silesian dialect, and I write fluently as well. I know everything about Polish history and their Sarmatian Szlachta code, which I follow 100%

When I get my Polish visa, I am moving to Warsaw to attend a prestigious High School to learn more about their magnificent culture. I hope I can become a game designer for CD Projekt RED or a distillery staff!

I own several Polish patriotic t-shirts, which I wear around town. I want to get used to wearing them before I move to Poland, so I can fit in easier. I drink with my ziomowies and bydłos and speak Polish as often as I can, but rarely does anyone manage not to fight.

Wish me luck in Poland!

JEDYNY naród w Europie który został rozebrany TRZY (3, III) razy.

Daje do myslenia.

>I own several Polish patriotic t-shirts, which I wear around town.
>he corrected it
dobry zuszek

are Poleaboos a thing

pl.wikipedia.org/wiki/Dzwon_Pokoju_w_Warszawie

you can add Kashubian dialect to the list

Nom. Chujowe położenie geograficzne.

Izarel też jest otoczony wrogami a nikt im nie podskakuje. Po prostu polaki to kurwa robaki.

dla ciebie najlepiej północna

It's a Pole using proxy.

>polskie scierwo nieironicznie kompiluje moje posty

o kurwa ale was piecze slav(e)szmaty

prawda boli hm? Ale spokojnie jak posłuchacie dostatecznie dużo Donatana to może was inni slav(e) podludzie polubią i będziecie mieli swoją słowiańską unie o której tyle pierdolicie, jestem pewien że Ruscy nie będą po prostu używać słabszych państw jako kukiełek i wcale nie macie zespołu downa.

Państwo, tak. Ale nie Naród.

Zresztą chuj, ważne że ciągle stoimy, nie leżymy i jesteśmy jeszcze w grze.

ANIBE

Izrael jest wspierany przez Amerykę poza tym ich wojsko jest silniejsze niż wszystkich ich wrogów razem wziętych.

Uniwersytet Warszawki ma przy wydziale orientalistyki kilka sakur.

>Żydowskie państewko
>które żyje tylko dzięki ssaniu cyca hamburgerowego kongresu
>i które zostało zaatakowane z trzy razy, i wybroniło się tylko dlatego, że ręczniki miały poradziecki syf z trzeciej ręki, a nie nówki sztuki nieśmigane.
>dom dla narodu który wszyscy zewsząd wyganiali, bo te pijawy zawsze, ale to zawsze bawiły się w lichwę.

>W 2002 roku dzwon skradziono – ukradła go grupa mężczyzn, którzy podjechali ciężarówką

Polactwo panie i panowie

>Zresztą chuj, ważne że ciągle stoimy, nie leżymy i jesteśmy jeszcze w grze.
W jakiej grze?

nagasaki-hiroszima-warszawa

>jestesmy jeszcze w grze

O JAK PIZGAM

raz że to samo można powiedzieć o Kongo

a dwa że ta ''gra'' polega na pchaniu sie w amerykańskie wojny z których nic nie mamy podczas gdy Niemcy i Rosja nas jebią

W przeżycie, psze kolegi, i wydeptanie sobie drogi do gwiazdów.

A ty spierdalaj.

Witam, tu prawdziwy Marcel. Ptaszkami zaznaczyłem swoje posty.

Protip: jesli filename to ciąg cyfr to znaczy, ze to nie ja

To te sakury są jakieś inne niż nasze wiśnie? Bo miałem do niedawna taką pod blokiem i na jesień było jak w anime.

nasze przeżycie zależy od USA

To mnie wkurwia w prawicy.
Oni nie rozumieją, że jestesmy tlko małym smrodem między Rosją a Niemcami. Trzeba wybrać albo jedno, albo drugie, żeby jako tako istnieć na swiecie. Ale nieee, Polska wielka sarmacka. Zróby sojusz z innymi gównopaństwami w europie srodkowej i osiągnijmy nic bo razem i tak mam mniej do powiedzenia niż Niemcy.

W sumie to nie wiem. Tak mi znajomi z tamtego wydziału mówili, ale równie dobrze mogli memować.

I am Marcel

So how many of you have family or friends in the UK? Do they send money back to your country?

>tug plecki bola po deadliftach troszke
>tug nie ma loszki co by wymasowała

ja cię moge wymasować user
>ale no homo

ehhhhh gdzie jest mój user....

Jestem w połowie Niemcem i ta połowa uratowała mnie od bycia kompletnym podludziem.

Kurwa ja w porównaniu do was to jak SSJ 2 Gohan w porównaniu do Yamchy po prostu kurwa 10 poziomów różnicy w najlepszym wypadku. Nawiasem bić sie za chuja nie umiecie i to widać po tym ilu polackich zawodników jest w UFC. Widocznie robaki są za tępe na cos tak wymagającego taktyki, dyscypliny, szybkiego myslenia i odwagi jak walka wręcz. Na karabiny też jestescie za tępi bo na czołgi to pojechaliscie z szablami więc sądze żę najlepszym stylem walki dla polaków byłby Kurt Cobain aka pierdalnijcie sie w ryj shotgunem.

>no homo

to wypierdalaj z freda i z kraju ty kurwo jebana, żydowska Polska homoseksualizmem i ciągnieciem chuja stoi, nasi przodkowie od wieków objebują pytony wszystkim na swiecie w zamian za co mogą objebywać pytony wszystkim na swiecie a tu przychodzi jakis heterotard i spluwa na nasze tradycje.

>12 matula z Kielc to Romka
>papcio dzieciaka też
Nihil novi sub soli.

Post millenijny nie kłamie. Kłamie?

Umówmy się, że Hamerykanie sami sobie nałożyli na szyję pętlę w postaci pierdolenia uciśnionego lewactwa. Jak lewactwo podniesie wrzask, to i Somalia może się obronić przed wujem Samem. Tak że nasze przeżycie zależy głównie od nas samych, czyli że kombinować trzeba.

Ja tam się na przykład cieszę, że Ukraina ciągle jest w jednym kawałku i nas zasłania przed Moskwą. O Banderze to ja wiem, ale Bandera już dawno się gotuje w kotle piekielnym.

nic nowego na tej ziemi

posz po polsku kurwa zjebie

A tak pozatym anoni, rozmyslam nad zyciowym bledem, w czwartek ide sie zapytac jaka jest moja zdolnosc kredytowa do doradcy i chyba jebne sobie male mieszkanko tu w holandii.
Mam nadzieje ze ten caly euroburdel nie jebnie znaczaco w 20 lat. >implikacje

T. Józef Krawtschik, niemiec z dziada pradziada

Luksemburg rozebrano. Niemcy rozebrano. Austrię rozebrano. Burgundię rozebrano. Nie my pierwsi, nie ostatni.

>posz
nie rzucaj się, łaciński solidnie został wpleciony w polską mowę, i warto go znać.

i tak zjebałem tom łacinem,

>Nihil novi sub soli.

>ufanie ludziom wyznania handlowego
błąd, ziomuś, duży błąd.
Lepiej uciułać i czekać na pęknięcie banki speklacyjnej.

Ale nie trzy razy oraz i tak dzisiaj każdy z tych krajów

SRA

na polsze

po za Burgundią bo nie wiem co to kurwa jest co mi o jakichs afrykańskich kurwidołkach gdzie rzucają dzidami i wyznają Zulu Kabulu boga spermy tak jak wy tępe polaczki wyznajecie jebanego lewicowego żyda na kiju (i tak jak wy mają IQ 35 maksymalnie) jakby to o czymkolwiek znaczyło.

sakura to taka wiśnia japońska bardzo ładna

nie wiem czy oni wiśnie jedzą jako takie i co z nimi robią powinien ich ktoś nauczyć robić konfitury

>mówi o byciu nad ludziem
>zaczyna od porównania z animu

Kisnąć mocniej nie mogę. A ta akcja z szablami na czołgi to była niemiecka propaganda.

Rozwin temat

Tutaj male mieszkanka za 100tys euro...

tak tak, wiem, sole, nie soli.

>Burgundia
>w Afryce
I ten ktoś mi śmie wyrzucać od untermenshów

>wybuchy i ogień automatyczny za oknem
Ćwiczenia czy gówno wreszcie uderzyło w wentylator?

znam go pewnie lepiej od ciebie ciulu niemiecki sobie wplec do dupy pozdro

A to nie są wiśnie ozdobne, z małymi gorzkim owocami?

>tak tak, wiem, sole, nie soli.

bene

I dziwnym trafem cały swiat wierzy w te niemiecką propagande co?

Dobrze, że utożsamiasz się ze mną i pamiętasz o moim dziedzictwie. Przynajmniej dla mnie. Wybudowałem pomnik jak to rzekł Horacy. Non omnis moriar.

youtube.com/watch?v=XLHpwhlZlL4

Tak, bo Wajda wziął ją do filmu, żeby coś przekazać, i mem poszedł w świat.

Cały zachód jedzie coraz cieniej.
Myślisz że po co w ogóle oni chcą takich wyrobników jak ty u siebie.
Bieda idzie. Albo wojna.

>bene
Kiedyś próbowałem nauczyć się samemu, ale chujnia wyszła.
Jak wydział da stypendium, to wezmę rok albo dwa lektoratu.

Bo jakbym porównał się do Heraklesa to niedojebane oraz niedouczone polactwo by nie zrozumiało aluzji. W ogóle to jestem kurwa piękny jak Apollo czego nie można powiedzieć o was co wyglądają jak pic related.

Wajda jest wielkim bohaterem narodu polskiego tak jak i Jaruzelski więc strzym ryj.

>Kiedyś próbowałem nauczyć się samemu, ale chujnia wyszła.

Miałem ją na studiach na pierwszym roku i ulałem chyba każde kolokwium jakie było. Mordęga. Nie pomogło wcale że zajęcia prowadziła dzida która miała przedpotopowy sposób nauczania. Do dziś nie wiem czy babka była w stanie płynnie skonstruować po lacinie zdanie inne niż dostępne w podręczniku (z lat 50). Chryste, jakby nie można było zastosowac metodyki nauczania języków nowożytnych do języka starożytnego.

A tak na serio to ilu z was miało w szkole łacinę zuchy? Ja miałem tylko na dodatkowych zajęciach w liceum - byłem w klasie o profilu matematycznym, a łacinę miał w programie tylko biolchem i human.

Gównem jest a nie bohaterem. Nic nie znaczy i wszyscy mają wyjebane na niego i na jego firmy

>hello mighty Western master do you perhaps recognize Polish director Andrzszczjej Wajda?
>top fucking kek. literally who you toilet cleaner? Only thing we civilized people know your country for is being annihilated by Germans in a week during WWII

To ze kurwa idzie bieda to wiadomo od okolo 60 lat.

Tylko kiedy dokladnie.

Mysle czy czekac jeszcze z kilka lat ale placic przejebane czynsze czy odkladac juz na swoje

Chuj nie decyzje chcialbym miec wlasny biznes gdzies tam bym spał

Tak jest, proszę pana. Rozkaz, proszę pana!

>bądź bronkem piłsudskim
>traf do carskiego pierdla na twarde bagiety za fikanie służbom
>do wyboru ciupa albo zesłanie w pizdu na daleką syberię
>wybierz syberię co ci szkodzi
>dużo tam jakichś ainu
>jako pierwszy i jedyny zainteresuj się ich kulturą
>wyrok zamienili ci na przymusową kolonizację na syberii
>zamieszkaj w rodzinie ainu zakochaj się w siostrzenicy wodza rób słowniki ainuskiego nagrywaj ich język cykaj focie promuj ich wśród japońców
>załóż szkołę dla dzieci ucz w niej rosyjskiego
>wojna rusko-japońska kurwo
>ainu mówią że rusków tolerować nie będą
>wódz sugeruje bronkowi żeby spierdalał bo mu ktoś niechcący krzywdę zrobi
>bronek się nie daje w końcu wyjeżdża i dostaje depresji
>tuła się po jakichś wypizdowach
>wojna pierwsza światowa kurwo
>coś tam w szwajcarii pomaga partyzantom w końcu jedzie do paryża
>skacze do sekwany i umiera na śmierć

>jedyny żywy potomek piłsudskich to jakiś japończyk któremu mama nie powiedziała nawet że pochodzi od bronka

Miałem na biol-chem 6 lat temu
nic nie pamiętam

No tak polacy to podludzkie skurwysyństwo któe ma więcej wspólnego z karaluchami niż z Białym Człowiekiem zachodu ale to nie znaczy że Jaruzelski nie był zajebisty i że PRL nie był szczytową erą dla Polszy.

Ja mam ponoć dobre SPJNO, więc może da radę.

Coś mi się wydaje że niedaleko.
Ino tylko zacznie brakować hajsu na dajmitki dla przybłędów.
Poza tym na kredycie wyjebiesz więcej hajsu niż to warte.

youtube.com/watch?v=qmC4n6GZLUU

postujcie bazowane antypolskie kawałki

Jaruzelski maybe, Wajda cwel nie.

Tez prawda
Siostra wpadla w kredyt mem i placi 400k za 200k bo tyle to kosztuje jak podliczysz

>maybe

jak poznać że ktoś jest bananem

>Ja tam się na przykład cieszę, że Ukraina ciągle jest w jednym kawałku i nas zasłania przed Moskwą.
To prawda. Kiedy zyskalismy Ukraine od Ksiestwa Litewskiego od razu trzeba było z niej robić bufor. Nie mogliśmy zasymilować tego obszaru a przynajmniej mógł nam pomóc bronić się przed imperializmem moskiewskim, gdybyśmy to dobrze rozegrali.

Miałem 7 lat temu w liceum (jako fakultet) i 6 lat temu na studiach i nie pamiętam gramatyki prawie zupełnie (poza śladami które się przewijają w angielskich i polskich końcówkach).

Słownictwo jakimś cudem zostało.

polsza to jedyny kraj w którym bycie z dobrego domu jest szkalowane

gimbazowy pinglisz nagle staje się świadectwem bananowości.

en.wikipedia.org/wiki/Partitions_of_Luxembourg

Żałosna historia tego kraju żbsz.

youtube.com/watch?v=wygy721nzRc

Polacy zasłużyli na Katyń.

Bo jak widzi się czarnoskórego osobnika to od razu wiadomo - ewidentnie małpiszon, który jeszcze dwa pokolenia wstecz po drzewach skakał, morderca, złodziej i kretyn. To samo tyczy się tzw. piachomurzynów czy też ciapatych, pochodzących z rejonu Bliskiego Wschodu każdy od razu kojarzy takiego z terroryzmem, radykalizmem, gwałtami, brakiem obycia z podstawowymi zdobyczami cywilizacji takimi jak równość płci. I jeśli już jakiś wybitny przedstawiciel tych "społecznych konstruktów" zdaje się zaprzeczać tym stereotypom no to jest już chlubnym wyjątkiem.

Niestety, sprawa ma się inaczej z Polakami. Patrząc na takiego człowieka, o niewątpliwie jasnej karnacji, można by odruchowo przyjąć że jest on istotą wysoce rozumną, inteligentną, wykształconą, kulturalną i raczej zamożną. Nic bardziej mylnego, idealnie pasować do sytuacji zdaje się polskie(zapewne stworzone przez jakiś chlubny wyjątek) polskie powiedzenie że pozory mylą. Polacy bowiem są wyjątkowo tępi, nierozgarnięci, wulgarni, nie myją się, śmierdzą, narzekają na wszystko do okoła nawet bez wyraźnego powodu ogólnie zachowaniem i zwyczajami znacznie bardziej przypominają właśnie te pierdolone orangutany niż wyrafinowanego człowieka Zachodu.

Wynika to z tego że w toku swojej ewolucji Polacy upodobnili(a przynajmniej z wyglądu) właśnie do człowieka białego. Przystosowanie te w biologii nazywane jest mimikrą i tak jak przeziernika osowca niewprawiony obserwator uzna za żądlącą osę tak i Polaka można omylnie wziąć za człowieka cywilizowanego, no może z wyjątkiem tej kartoflanej mordy.

Adaptacja ta daje Polakom wymierne korzyści. Za każdym razem gdy ich nierozgarnięty kraj (cyklicznie) przemienia się w zupełny pierdolnik, całe rzesze Polaków migruje na Zachód, gdzie potrafią oni perfekcyjnie wmieszać się w tłum tamtejszych mieszkańców, a w ciągu pokolenia przechodzą całkowitą asymilację i zapominają skąd pochodzą.

Polska to gówno

tesknie za polsko

głowa cię bol żebym czytał te wypociny zmarnowałeś czas tylko po to żeby przyrównać polaków do jakiegoś owada

>PRL nie był szczytową erą dla Polszy.
Gorszej chujni nie było. Tak gospodarkę rozpiedolili, że Jaruzel musiał przyjsc i wojskiem za mordę złapać, żeby porządek zrobić.

ZOMO biło polactwo więc automatycznie PRl był swietny.

youtube.com/watch?v=WEP3USDlW2s

biłem siusiak twoją mamę po twarzy więc automatycznie jestem swietny.

Szeroki to moj przyjaciel i z rana zawsze kupujemy bułki

Tak słuchałem teraz o tej 12 latce co dziecko urodziła. Ona podobno 2 razy była z różnych ośrodków resocjalizacyjnych wydalana. Wyobraźcie to sobie, być taką kurwą w wieku 12 lat że cię dwa razy wyjebali. Osiągniecie swego rodzaju.

a masz cos metalowego ruski anonie? Chętnie posłucham.

dużo myślisz o dwunastoletnich kurwach?

Popracuj troche nad poczatkiem, zbyt ofensywne. Zacznij miekko, zakoncz ostro, swietne porownanie do błonkówki!

Trója z minusem

Czasami.

Chinatsu poster pewnie tak.

...

Metal jest dla kucy i ciot. Tylko disco polo i prawilny rap ;)

Najlepsze granice Polski.

TO
O

super post

10/10

Krzysiek to ty? Jutro nie moeg do biedrony isc bo piszemy kartkowke. Chlopie ale sie babka przyczepiła. Kup mi drożdżówkę jak bedziesz w sklepie

kurde anoni to już przegięcie

umyłem sobie banana pokroiłem elegancko w krążki położyłem na talerzyku i poszedłem do lodówki po piwo

odwracam się a talerzyka na stole już nie ma za to na korytarzu cup cup cup w kierunku pokoiku mojej siostry

jaką wymierzyć jej karę za kradzież zuchwałą

Dzięki. Szczerze to liczyłem na cos mniej znanego.
Wiem, kuc sciąłem, ale kuc mózgu pozostał.

opróżnij piwo
tulipanem w brzuch, po czym wypruwasz żołądek zanim strawi banany
a potem za kradzież upierdalasz obie ręce

oh anonie, przecież dobrze wiesz jaką

jebnij jej plaszczona na ryj

Musisz ją teraz własnoręcznie nakarmić tym bananem, plasterek po plasterku.

youtu.be/sdOju3I6IF0

Każ jej zjeść skórkę na dokładkę. Skórki owoców są zdrowe, podobno.

Jebać wschodniaków niech was rosja znowu przejmie pod opieke

youtube.com/watch?v=xlEpvs1ENrw

Kurwo wypierdalaj z polski bo po bombe zadzwonie

co to za gówno?

Thanks, that sounds pretty cool. Would aprreciate more black metal.

youtube.com/watch?v=3XrZfGs5BJE

jedna z najlepszych

Znaczy, jebać Rusinów, jebać Bałtów, jebać Warmię? Tak po kolei.

Jebać Polske czekamy aż Deutschland się ogarnie i po nas przyjdzie

Dałem się oszukać że Berlin jest ładny, ale tu chujowo a mam do soboty tu być.

Niemcy mnie oszukali trzeba ich najechac, Berlin to taka Warszawa minus bo gorszy.

przyprowadziliście kiedyś dziewczyne do domu?

>black metal
prychłem mocno

tak siostrę wielokrotnie

Nie.
Lubie straszyć rodzinę, że jestem gejem.

>hmm ale lasencja
>a-ale bym jebał
>ale cycuszki
Ciesze sie ze dziewczynka zaszla w ciąże. Najwyższy czas zeby 200 letnie wampiry loli wyszly na swiatlo dzienne

youtube.com/watch?v=TyxGT1R99pM

debilu

a co jak mysla na serio ze jestes serio pedalem ps. a ruchales

Całkiem fajne, lubię spokojniejsze rzeczy tego typu, tostuj więcej jak masz. Słabo znam rosyjski metal
no co poradzę, przyjemnią atmosferę robi jak masz permanętną depresję

To co napisał. Chyba wiesz jak oni to robią w chińskich bajkach.

>a co jak mysla na serio ze jestes serio pedalem
I tak mnie mają za przegrywa, więc co za różnica. Tak mam troche zabawy z tym.
>ps. a ruchales
A jak myslisz? jestesmy na szonie. jasne że nie. Choć zdarzyło mi się przelizać kilka loszek.

to jest black metal, a nie te chińskie gówno
youtube.com/watch?v=4fyhg0PZ87k

youtube.com/watch?v=oy6NvWeVruY
>słuchaja metalu
>i innego gowna
>nie sluchaja szopena
Jebane sebixy

wiadomosci.onet.pl/slask/metropolia-dwa-lata-pozniej-pis-sprzedaje-slask-na-rzecz-partyjnych-interesow/y8rmj5
no i idioci się potem dziwią czemu ślązacy nie lubią polaków

to nie jest black metal to jest death metal jesli juz

>onet
wyciagam skrzypce. Zagram piesn dla debila

no to jestes normik chuj pozdrawiam

youtube.com/watch?v=PsBQ9SrKHk4

also this has a great lyrics, but don't watch the video if epilepsy

youtube.com/watch?v=r_Mwp8HseCE

>Mgła
Oh anonie, jeszcze mi Furie dodaj to Ci ołtarz postawię. A tak serio, jak masz cos jeszcze to daj. Mam słabosc do polskiego i francuskiego blacka.

youtu.be/RDpHjuWXK8Q

anoni mam nadzieję szanują dark cabaret

...

Człowiek kibel szuka dawcy scat, piss z rejonu Jelenia - Bolesławiec. Wpadam do Ciebie o dogodnej dla Ciebie porze, zjadam do zera, zostawiam idealny porządek (bez obaw, mam w tym doświadczenie) i znikam. Wiek, płeć i wygląd dawcy nie ma znacznia. Możliwa regularna służba.

I wish I could live in Japan. I would like to experience four seasons, it's the only country that has them.

nadzieja umiraje ostatniej..

wszystkie te media internetowe to syf w Polsce z dwojga złego wole onet

youtube.com/watch?v=tUjiTlSEW2M
hmm odpale se jointa :D:D:D:D:
dobra nutka :*** dla cb kryska

Co gorsze?
Wykopek czy Cred Forumskopek

ale piękne nie były, trzeźwe też nie. Luzuj George.

youtube.com/watch?v=joOnpwQPRdk

Grali ostatnio w mojej dziurze zabitej dechami.

Wrzuć jakiś francuski bo akurat nie wyznaję się w temacie.

>I wish I could live in Japan
Ty kurwo pierdolona ty łibie niedojebany. Zeby cie kurwa ojciec wydziedziczył smieciu. Zeby ci kurwa matka na twarz te zjebana napluła.

youtube.com/watch?v=n82OPje7SHk

a ти щo мocкaлe иди oтcyды чo

Solid, nice.

i tak założę się że moje gówno by mu się nie podobało i by mnie sfriendzonował. eh.

>le nie ma dobrych mediow mem
>le wole onet mem
>le i tak nie ma innych wiadomosci niz tych na tvn
Wez nóż i wepchnij go sobie w brzuch. Potem skręć rękojesc i czekaj na wybawienie

Don't use that meme anymore. Because Kenmomen (imagine /r9k/ + reverse/pol/ tier 2ch old fags) use too many times, it has become just their insistence that all japanese believe in such delusion.

sluchali balagane nowego

lata jak chujjjjjjjjj

"Kajko i Kokosz"
"Tytus, Romek i A'Tomek"
"Przygody Jonka, Jonki i Kleksa"
and some others, that I can't recall for shit.

>'dospecjalnych'
it sounds like printing error, as user said it probably should be 'do specjalnych', and depends on context.
For example "Oddział do specjalnych zadań" means "Special Actions Squad"

co za to będę miał

Klaps na dziąsło i wyjaśnione.
Poza tym
>mycie bananów

Typowy polak zamiast napisać swoim zdaniem jakie strony internetowe używa do zbierania informacji to zwyzywa nawet 4chanowe bantzy tego nie wytłumaczą :^)

xD

tfw no japanese gf/bf.
feels so bad...

bardzo lubię i polecam

youtube.com/watch?v=0LtJV60xVbA

you're probably some sarariman from Greater Tokio who doesn't own a single yukata

leave us alone and let us dream of glorious Nippon in peace

>zabij tichondriusa
>zdobądź potezny artefakt
>i tak cie kurwa wszyscy nienawidza
>wlasny brat na cb pluje
>prawie sie cwel nie zesral
Nigdy tego nie moglem zrozumiec

>2 you
>xD

nawet mi cie nie żal robaluchu

O i to jest srogie anonku, pochwalam.

ale ty wiesz czemu illidan spędził ostatnich kilka tysięcy lat w celi 4mx4m

chcial mu łajfu podjebać

Dobra atmosfera, bardzo komfortowe.
youtube.com/watch?v=ioUoACUlLtY
To jeszcze uwielbiam.

Czemu polactow ma taki ból dupy? xD

youtube.com/watch?v=oeHNkg0L9Jw

szatniarz banuj podwieka

>hehe mama zobacz papjesza szkalujem MAMO PACZ HAAH XDDD

>buuu ludziem nie lubiom jak guwnopostujem
>buuu

Ale ty wiesz że za bycie kutasem Pambu cię do kotła włoży?

No ja własnie ich bardzo lubię, zaczeli od NstSoc Blecku, ale przeszli w sumie w awangardę troche. Masz wczesniejszy kawałek, który uwielbiam:
youtube.com/watch?v=fbQqIVDJs9U

>doslownie parodia Biblii
>illi chce odkupic za swoje grzechy
>sie juz jebana maiev pluje
>"hurr durr zdrajca"
>koniec koncow mial racje
Wszyscy na niego pluli a potem nagel ze nic sie nie stalo. No kurwy. Prawie mnie to tak irytuje jak historia arthasa

user znaczy wywołujący ból dupy

kutasem to cię stary usypia

ale innych do swojej historii życia nie równaj co

Lubicie go?

>kontrola obrażeń

>karakany na moim szambie

kontrolę obrażeń to ty robisz dookoła odbytu

wykopen raus xD

Doznalem oswiecenia. Nie czekajcie, nie wróce

I dont, fucking moron

użyj trójkąciku

wypleń karaluszka

kont.

trójkącik to ty masz ze starym i wujkiem

Czy on jest naszym kolesiem?

zrzucam loli

NIEWYGODA?

No dobre nuty typ tworzył

youtube.com/watch?v=seFxJHAeZMo

mam nadzieję że mamusia zapłaciła za neostradę w tym miesiącu

przestańcie im odpowiadać zjeby to im się znudzi xD

to kolesie z bardzo złego portalu o profilu narodowo-ateistycznym karachan.ORK

karakanom śmierć

Zapłaciła. Tobie nie i się będziesz wyżywać bo ostatni miesiąc postowania?

KARASZON JEST CHANEM KOMUNISTYCZNYM

ZSRR TO BYŁ SZCZYT HUMANITARYZMU

Hheeheh chlopak pżestancie mu odpowiadac to trol

nie wiesz, że odpowiadając napędzasz karuzelę? xD
uwal się na dupie, zgłaszaj go i ignoruj

#filtered

>xD

to po pierwsze
po drugie wali mnie to karakurwo, szatniarz przyleci to wypierdoli

USUŃ TO KURWO

WALE PAPIEŻA PAPIEŻ JEANY HUJ SPERMMAAAAA
JEBAAAAĆ
BZYYKA

...

>yyy no nie ma tego bólu dupy
kompromitacja cwela

emotki zakazane? :C

Mam nadzieje ze wszystko sie skonczy dosyc szybko

>szatniarz przyleci to wypierdoli
Na jakim ty szambie piszesz.
Poza tym pewnie podwieku będą resetowac router bo zmienne IP.

AAAA SSIJCIE MOJOM WIELKOM PARUWE JESTEM SPERMIARZ I NIE MIAŁEM JESZCZE SEKSU A CHCE GO DAJCIE MI SEKS PROSZE
SEKS
JEBANIE
RUCHANIE
BZYKANIE
PIEPRZENIE
DYMANIE
WALENIE
RŻNIĘCIE
JEBANKO
SEKSIK
KISZENIE OGURA
SPERMA
CIPKA
LIZAĆ CIPKE
BZYKAĆ
DO BUZI BZYKAĆ

...

ej na kturom jutro macie do korpo ??
a kierowniczka działu historycznego robi wam delegacje na smoleńsk ??

I zara pewnie szatniakomando przyjedzie na swoim wózku inwalidzkim i całą nitkę wypierdoli

мocкaль y тeбя в штaнaх кypвa

przepraszam czy to tzw. general /polska/, bo ja się chyba zgubiłem

...

>szataniarz
no nie dziwie się, że oglądacie chińskie bajki skoro waszym modem jest sam Belzebub

...

>ej na kturom jutro macie do korpo ??
W sensie na którą przyrka osoki?

Czemu masz na obrazku atencyjną kurwę?

>/r9k/ + reverse/pol/ tier

self-hating left-wing virgins/neets? sounds quite cancerous, as you can see our thread got invaded by similar people right now

...

Bardzo ladne tyleczki to to co mnie napedza

nie ma tu twojej mamy
losowy obrazek z mojego folderu

O JAKIE FAJNE DZIEWCZYNKI JAKBYM JE WZIOŁ I BYM IM WSZYSTKIM CIPKI LIZAŁ TAK CZUPACZUPSA CHLIP CHLIP A POTEM BY MI ZROBIŁY LODA NA KUTASA I BY SSAŁY TAK MOCNO A JA BYM POWIEDZIAŁ DOBRZE SSIESZ KOOORWOO TAK MI RÓB I BYM SIE SPUŚCIŁ NA JE WSZYSTKIE I BYM JE WYDYMAŁ W CIPE W DOOPPE TAK BY BYŁO SEKS SEKS JEBAĆ BZYKAĆ PIERDOLIĆ SPERMA HUJ CIPKA

nie
na kturom do korpo jutro masz?

oj co ja bym dał żeby być 2d lezbijką

>miej opcje ukrycia postu
>nie używaj jej tylko wyzywaj się z prawiczkami
ale wy jestescie sprytni

Poland - shit sountry for shit people

...

Śmieszny.
Jak ktoś chce na drugą stronę, to tak nie robi.

To.
Plus można zreportować przed ukryciem.

...

Syaro jesst bardzo slodka. I jest takze czescia kultury etiopskiej

>kara
>pedofile
>wykop
no i chuj wypierdalam stąd

ty kurwo pierdolona nie mogę przestać się smiac z tego posta
jebne na zawal zaraz pedale

czyli na jaką?

ostatnie, bo już po burzy

NIE TO JEST BÓRDEL NA MORENCE TUTAJ PRZYCHODZISZ PŁACISZ PIENIĄŻKI WYBIERASZ SE JAKĄŚ FAJNOM KÓÓÓÓREEWKE I JOM BZYKASZ DO OPORO JAK LUBISZ W DOOPEE W TZIPE CYCE MACASZ, DO BUZI BZIKASZ PIERDOLISZ JEBAĆ KUTAS SPERMA JEBANIE CIPKA LIZAĆ CIPKE

twój stary uczynił anime prawdziwym (ang. made anime real), bo ożenił się z płaską lochą

COMPROMITATION OF FAGGOT GIVE ME THAT I'M GAY I WANT TO BE YOUR SLUT, YOUR BITCH, RAPE ME BRUTALLY PLEASE MY MASTER

Do you love Japan?

wykurwiaj ludzka srako na wykop

>loli
>pedofile
xD

>nie ma majteczek

hello

No. Why would I?

Po czym kurwo jebana?

wzdłuż ramienia.
I to raczej od łokcia do nadgarstka.

Się bywało na zjebanych stronkach to się wie.

>ktoś ma zapisane zdjęcia gówna na dysku
>prawdopodobnie nawet cały folder

konichiwa playstation-san, brum brum bosozoku touge keiichi tsuchiya takumi fujiwara shamefur dispray gp2 engine

SMUTNA ŻABA :DDDDDD jak na fejsie OSKI C NIE

Jestem pierdolona bestia
gdy slonce zachodzi
wstaje i rozganiam moje sny
nie bede żałował
bo jestem pierdoloną bestią

kurwa ale zgniłem

małe dziewczynki

I love based Mao Zedong - strongest Asian.

"We could easily destroy Japan because we have nuclear weapons, are philosophers, kung-fu masters and shit. Hirohito was a manlet pedophile"
~ Chairman Mao Zedong

youtube.com/watch?v=OjNpRbNdR7E

anotoni zakochałem się w najlepszej przyjaciółce
znamy się od podstawówki i w sumie traktujemy się jak rodzeństwo
ja przychodzę do niej ona sobie śpi ja po prostu siedzę i robię coś na jej kompie
czy jest możliwość wyjścia z tak głebokiego /fz/?

proszę cię.
na nitce pewnego animca jakiś zjeb miał guwnoposty jako metodę na 404'nie wątków.

JAPAN IS FUCKING WORST FOR ME
NANKIN WE REMEBER
FUCK ALL FUCKING JAPANISE IDIOT
YOU ARE WAR CRIMINALS, WE WON'T FORGET

...

Weebs are in every country

D.A.K.

16.10.16

to teraz jest odwrotnie
>na nitce pewnego guwnoposta jakiś zjeb miał animce jako metodę na 404'nie wątków.

A o Ziplocku słyszał?

super fred kurwy jebane w dupe

was?

...

dziex ;D

WEŹ JEJ POWIEDZ HEJ CIPCIA TO BENCIE MIAŁA MOKRO NO I WTEDY JOM ZERŻNIJ NORMALNIE TAK W CIPSKO ZADZWOŃ DO ADRIANA TO CI POMOŻE

Nie ma sposobu. Jedyne co możesz zrobić to postawić przed nią sprawe jasno jak jest.

Nieuprzejmie żbsz

OH NO IT'S THE SEMENER AAAAAAAAA

Spór personalny?

dzisiaj w nocy tak pierdłem że mnie smród obudził

...

no a czego oczekujesz jak robaki najeżdżają?

kurwa anony prawie wianek połamalem

o kurw ale you duzo


kurwy smiecie pedaly cwele

taki to ma życie

POLSKIE MEMY FRED
memy w sensie śmieszne bobrazki

this is now polish hentai thread

LECIMY KURWA
MOORTADELLLAA
MOORTAADELAA
JANUSZ PAWLACZ
KAAWAŁ CWELA

to czajka?

WYKOP KURWA

LUK AT THIS FUCKERS WE CAN AFFORD EVERYTHING AND WE DONT HAVE SANDNIGGERS LIKE YOU HAHAHAH

cześć kuki

MOOOOOODS

kuki77 kupisz mi subskrypcje?

SPIERDALAJ
NIE KUKI HERE
PRAWILNY ANONEK NIE TA GRUBA KURWA

No i chleb do chuja, zajechany.

hahahahahahhahahahahaahahhahahahhahahahahahahahahahahahahha OKRUWA O KURWA AHAHAHAHAHAH co napisał

szanuje SZANUJE JAK POJEBANY xdddddd

MODE

M O D E

SUPER POST
U
P
E
R

BRAWO

10/10

BOMBA

to może ten sapiący kuc bóldupiący o odmienianie słowa raido?

DO SCHRONU RAUSSSSSSSSSSSSSSSSS

SZATNIARZ BOMBUJE

JAN PAWEŁ 2 JEBAŁ MAŁE DZIECI
RUCHAŁ CO PODLECI A MILCZĄ KATECHECI

Najlepszy fred dziś

siema ziomeczki, co tam?

posty znikają
chyba ktoś coś robi ZA DARMO

krzysztof tyniec z domu żarnawski?

Że całej nitki nie wyjebał to jednak niespodzianka

O NIE TO JANIATOR

testuję coś uwaga

wykop

usuń to

i jak?

i nie polecam ;//

>mode powywalał loli
>karaśmiecie zostały

normalnie o-LOL-i

no chyba jednak matka mu nie opłaciła tej neostrady w tym miesiącu haha

Ból dupki? :^)

jak się zesrałem
wyjebali wszystkie lolitki a zostawili największą srakę
gut job mr jajnitor

twojej :^)

...

cenzopapa w stylu klasycznym

karacwele spamujcie wiecej sie nowa zrobi

ostała się jedna jedyna lolitka

I shit in you're mouth faggots xD

znowu inwazja z vichana widzę ech

jak już gównopostujesz to załóż nowy chleb z podpisem "easter?" i tym obrazkiem

O co chodzi z tym całym sraniem na Papieża? Ani to śmieszne ani fajne. Miałem znajomego w liceum który był typowym gościem co papieża szkalował. 10000 obrazków zapisanych na telefonie i tylko
>ej user patrz jakiego rzadkiego papaja mam na telefonie XDDDD

Szatniarze ostatnio coś lepiej działają.
Nawet na macierzystej tablicy to widzę.

Przy okazji, fajny wonsz, kradnę go.

to nie działa jak nie jesteś z kanady/australii

karaczana
Przeleciałem po katalogu Cred Forums na vichuju i nic tam nie było

grubo. ale samobójstwo to szlachetna droga.
okaleczenie to forma umartwiania ciała jak biczowanie się

dobry post

japierodole ale smród
xD

...

przegladam wykop i się tego nie wstydze

to dupe umyj haha

Fejshuj już przejrzany?

dajcie mi tu jakieś pół legalne obrazki
spermiarz here

no ale nic nie ma ;p

No ba że grubo.
Ale jak ktoś już musi, bo jest tak zjebany żeby samemu się usrać, to tak najlepiej.
Bo być kurwą i po śmierci to już szczyt chamstwa.

A samookaleczenie to choroba psychiczna.
Ani to ładne, ani pożyteczne, kitę od tego ciężko odwalić.

O JAKIE FAJNE DZIEWCZYNKI JAKBYM JE WZIOŁ I BYM IM WSZYSTKIM CIPKI LIZAŁ TAK CZUPACZUPSA CHLIP CHLIP A POTEM BY MI ZROBIŁY LODA NA KUTASA I BY SSAŁY TAK MOCNO A JA BYM POWIEDZIAŁ DOBRZE SSIESZ KOOORWOO TAK MI RÓB I BYM SIE SPUŚCIŁ NA JE WSZYSTKIE I BYM JE WYDYMAŁ W CIPE W DOOPPE TAK BY BYŁO SEKS SEKS JEBAĆ BZYKAĆ PIERDOLIĆ SPERMA HUJ CIPKA

dwie czemu to banujecie, a prawiczków z kara zostawiacie? loli to element integralny chińskich bajek.

bo twój stary znowu sięnajebał

NIE
SPERMIARZ HIR

Kiedy wykopki w końcu otwarcie oświadczą że są śmieciami?

twój też spoko, hyc do folderu

Co za dzban

ech nie jest comfy w /polsce/ tak jak bylo miesiące temu, a rok szkolny sie zaczął. juz nawet zuizoposzczenia się odechciewa

przyjdzie listopad, bedzie wincyj wenszów.

ty pierwszy ;^

O KURWA KIEDYŚ TO BYŁO ALE TO BYŁO

cyferki potwierdzają

idź zaruchaj, a nie chwila

co, stara jużlula?

ma racje

nie warto było robić dla /polski/ nic

o to to

O KURW-

do /polak/ów pisałęm nie do karazwierza

no kiedys to bylo, przynajmniej od czasu do czasu przestrzegano zasady o polityczce w weekendy, wiecej cirno też bylo, a teraz polityczka i loszki dzień w dzień. dzisiaj dla odmiany pszczekposting, ale w chujowym wydaniu

...

Już koniec?

szatniarz tu siedzi i usuwa lolitki więc uwaga

Szatniarz robi mi loda a poza tym są ubrane

ale ten user ma rację, podpisuję się pod tym obiema płetwami
brak polityczki w weekendy, częste comfy nitki i wiele innych to był dużo lepszy okres dla /polski/

co robicie

kupe

Sram

super posty przeczytałem je dwa razy takie dobre
pozdrawiam

polecam się na przyszłość

dz-dzieki

...

Bycie Słowianinem to gówno

>jechanie po tobie jest ok bo przecież jestes biały więc to nie rasizm
>jednoczesnie gdy ktos dyskutuje Europe to nagle słowianie nie są faktycznie biali
>gdy słowiański kraj jest ksenofobiczny to znaczy że są dzikusami i Hitler miał racje
>gdy robi to Japonia to to częsć ich kultury

bycie Słowianinem, to kurwa bycie workiem treningowym zwłaszcza gdy jest sie Polakiem to nawet inni słowianie cie cisną ORAZ jadą po tobie własni rodacy więc praktycznie żyjesz w jak w Quake 3 FFA gdzie każdy jest twoim wrogiem.

Jestem wrażliwy jak chuj, czuje sie chujowo.

nie slowianinem tylko polakiem, nie widzialem jeszcze ruska albo ukrainca co by po swoim jechal dla rozrywki

to zazdrość anonie

tylko untermensche słowianie najebali """""""""""""""""""""""""""ubermenschen"""""""""""""""""""""""""""""""

To.

poprawione'd

Nie, to jest po prostu jakis dramat że ludzie biorą "Słowian" za cokolwiek więcej niż za zwykłą, ogromną i różnorodną grupę etnolingwistyczną taką jak Germanie. Kraje słowiańskie tak naprawdę mają ze sobie niewiele wspólnego, no chyba że porównujemy kraje w kręgu jakiegoś słowiańskiego bloku jak Słowianie Wschodni, Zachodni, Południowi ale myślenie że ponad 300 milionów ludzi na całym świecie to jakaś homogeniczna grupa i zrównanie ich wszystkich tylko z Rosjanami to jakiś kurwa rak jest i takie myślenie trzeba zwalczać.

>on myśli że ruscy to ludzie
Hehłem anonku.

...