/tr/

...

Other urls found in this thread:

youtu.be/382njADcWvE
niceme.me/
youtube.com/watch?v=bjqwXzu3C5c
alkislarlayasiyorum.com/content/249090/beyazdan-arabesk-rap
alkislarlayasiyorum.com/icerik/300286/game-of-thrones-turkiyede-cekilseydi
youtube.com/watch?v=UMca07qNd70
twitter.com/AnonBabble

REEEEEEEEE

ZORT PIRT ALTIMA BOK

bokistanda son 3 ayım

FRANSIZCI BANA NUMARANI VEERRR
REEEEEEEEEEEEEE

n-nereye gidiceksin qnq

hahahahahahahahahahahahaha

...

hepimiz ölüp sonsuza kadar yokolucaz zaten qnq. üzülmeye gerek yok :3

Önceki tiradda 27 gün diyodun ibine.

i-isveçe mülteci başvurusu yapacam

b*nimki 22 ekimde. o başka biri

çadır veriyolarmış aqqqqqq artık orda.

Eski sevgilimi özlüyorum reee

...

a-aman dikkat et qnq Jamallar Mohammedler götünü sikmesin.

i-iceland nerde

kim çadırda kalır aQ hepsi şehirlere kaçmıştır

Bu muydu lan sevgilin ipne? İyi sikilirmiş ipne.

Bekle beni isvec

%6.5

kes lan pust

...

Macarlar Avrupa'nın en taşşaklı milletidir.
youtu.be/382njADcWvE

caponyada bakir kız bulacağım ben. amı united colors of benetton olmuş isveç orospusu istemiyorum

KAFAMI YUMRUKLUYORUM

>amı united colors of benetton olmuş isveç orospusu
niceme.me/

işid'den kaçan suriyeli türkmenim
arapça bilmiyorum
annem babam ve abimi işid öldürdü
kimsem yok
hmmmmm

>Türk kızını sev
>Aylardır birşey söyleme otist gibi
>Başkasından (alman dedikoducu biri) duy yeni nişanlanmış diye
>Bir kaç hafta sonra bahane ile numarasını iste
>Yazışırken "Tanıdığım biri var, onunla..." falan filan desin
Nişanlandığını söylemedi, ama şansım 0 sanırım :(

y-yerlermi bunu qnq

i-inşaLL*H yerler qnq

bence samimi olup "bıktım bokistandan lütfen el uzatın kendimi yakıcam şimdi" demek denenebilir.

fetocuyum mu desem

Iade ederler,yara yersin :D

fuggggg :dd

...

U-UYUDUNUZMU

Ayaklarım leş gibi kokuyor

Bu rüya mi

Bar xomar

h-h-h-h-hayır

...

ahahahahhahahaz

youtube.com/watch?v=bjqwXzu3C5c

KARNIM AÇ

resimdeki kız t*rkmüş diyorlar

U-UYUDUNUZ MU

uyucam şimdi qnq i-iyi geceler

uyuma qnq

y-yoo

niye hala uyumadın :^)

Yika o zaman ayoglu ayi

Seni seviorum sizo

çünkü okul yoq ama uykum geldi :\

tm qnq i-iygeceler

alkislarlayasiyorum.com/content/249090/beyazdan-arabesk-rap
old school kırinj

Dııırıd dııırıd Lanet olsun bu hayat lanet olsun bu sevgim Dııırıd dııırıd seni çok sevmiştim sen bena neden böle yaptın Dııırıd dııırıd lanet olsun bu hayat lanet olsun bu sevgim Dııırıd dııırıd seni çok sevmiştim sen bena neden böle Birgün yoldan geçtim seni gördüm hayatsız Eline baktım kollarına... Beni öpeceksin sanıyordum ama sen beni geçtin Hiç görmedin hiç bakmadın...

Bu da cringe qnq
alkislarlayasiyorum.com/icerik/300286/game-of-thrones-turkiyede-cekilseydi

youtube.com/watch?v=UMca07qNd70

????????

...

ohans lan romanyada olan debrem istanbulu sallamış
biri tivit linki attıydı istanbulla alakalı yok şöyle olacak böyle olacak diye yoksa????

ben ümraniyede yaşıyom aq deprem olsa bi sikim olmaz buraya :Dd

peki küçük kemal

n-nereden bildin

Ben bilirim piç. Yakında adresini de bulucam PİÇ.

moralim çok bozuk... aslında belli bi sebebi yok, belki sebep hiçbir şey ya da her şey... östrojen fazlası, bitmek bilmeyen anlamsız işler, belirsizlik, pek bişi beceremeyişim, kendimi sümük gibi hissedişim, üstüme ara ara çöken feci yalnızlık hissi...vs vs.

hep mutsuz olmama neden olan bi şeyler var gibi... kendimi gerçekten başarılı hissetmek istiyorum ama beceremiyorum. dizi dizi kupalarım, ödüllerim olsun istiyorum, ama rafta dün marketten aldığım peynirle turşunun fişinden başka bir şey bulamıyorum...

sevdiğim bir şeyler bulmak istiyorum, bir şeyleri çok iyi yapmak istiyorum, annemle babam benle gurur duysun istiyorum, telefonda ona buna mızmızlanmak değil, çok güçlü ve başarılı biri olarak birşeyler anlatmak istiyorum, birileri benimle gurur duysun istiyorum, kimseye masraf çıkartmamak istiyorum... başarılarımın çok da büyük olmasına gerek yok ki; çok iyi yemek yapsam mesela. yayınlanmayacak olsa bile bir kitap yazsam. çok iyi tenis oynasam, çok iyi yüzsem, çok iyi fotoğraf çeksem, sinema konusunda çok şey bilsem, çok iyi atkı örsem, ağlamadan soğan doğrasam, parmak kısmını delmeden aynı çorabı ikinci kez giyebilsem, tavlada herkesi yensem, bir grubun/şarkıcının/oyuncunun/takımın/filmin manyağı olsam onla ilgili her şeyi bilip toplasam, bir şeyi en iyi ben bilsem...vs.

uyumadan duramayacağıma, bir şey yapmadan duramaz olsam. mutluymuş gibi yapmasam. kendimi işe yarar hissetsem, birilerinin bana ihtiyacı olduğunu bilsem... bitmiş ve dibindeki de çıksın diye sıkılmış diş macunu tüpü hissinden kurtulsam... her şey benim istediğim gibi gittiğinde bunu görmeyi becerebilsem... ne biliim işte. dedim ya, sümük gibi hissetmesem kendimi...

ekşipost?

Evet :):)):):))):)

bak güzel kardeşim şu bir zamanlar bana güzel şeyler yaşatan site ve kullanıcılarına duyduğum hürmet adına seninle olabildiğince kibar konuşucam.

Belli ki genç adamsın hayallerin var iyi niyetlisin ama burada kötü edebiyat yaparak ağlamakla bi yere gelemezsin. Bu yazdıklarını da gerçekten ölümüne depresyonda olduğun için yazmadığın aşikar. Kafan karışmış, meslek falan bilmiyosun belki napacağını. Şunu bil ki kimsenin sikinde değil. Bunu kötülemek için yazmıyorum, ben de aynılarını yazardım ama hayatında aradığın takdiri burada bulmaya çalışırsan bi yere gelemezsin.

Bu üstten bakar bi mesaj değil tekrar söylüyorum. Git ne istiyosan yap tutan yok.

THIS IS A PHASE AND YOU'RE NOT THE ONLY ONE GOING THROUGH

ulan ahlaksız adi sen elime düşme sinirden kendimi kesicem şimdi. insanlıktan nasibini almamış evrimini tamamlamamış şerefsiz

Bak arkadaşım seninle samimi olarak konuşuyorum yardımcı olmak istiyorum, bana alabildiğine hakaret etmeden önce söylediklerimi doğru anladığından emin ol.
Kendini niye kesiyosun arkadaş, burada hepimizin problemi var. Hiçbirimiz de sağlıklı adamlar değiliz. Hepimiz özel hissetmek istiyoruz çünkü bu şekilde yetiştik. Ama değiliz aq işte kasmaya gerek yok. O yüzden de hayatının birden çok anlamlanmasını sağlayacak mucizevi bir anımız olmayacak.

Bir şey yapmak istiyorsan git yap kardeşim, ben sana yapamazsın demedim. Dünya böyle anasının amı gibi. Yeter ben de bu muhabbeti devam ettirmek istemiyorum, yeri değil zira.

Öpüyorum kendine iyi bak

isvece gidin orda oturum veriyorlar. Suriyeliyim dersin kim ne bilecek

ekonomi ket

>Atatürk
>Türk