/polska/

edycja stworzenia świata

Other urls found in this thread:

biblioteka.kijowski.pl/dostojewski fiodor/bracia karamazow.pdf)
en.wikipedia.org/wiki/Massacres_of_Poles_in_Volhynia_and_Eastern_Galicia
archiveofourown.org/works/987527?view_adult=true
strawpoll.me/11298694
youtube.com/watch?v=bBs-lPvk3Zk
youtube.com/watch?v=09r-78dfrvc
youtube.com/watch?v=j1NhtqEHirs
twitter.com/AnonBabble

/balt/

>tug zjeb od hibbike jest taki smutny ze missclick na klawie bedzie ci wypominal
Mialbym w dupie ze zle przeczytales jakbys w tym samym poscie mnie nie obrazal z tego powodu. Nie jestem niedojebanym dzieckiem
chyba

Et tu, lata?

Nie chyba tylko na pewno

Kurde. nie chcesz ze mna zaczynac. Jestem psychopatom. Nie mam uczuc i mam 180 iq.

Ja cię obrażam? Czina, ja cię przecież uwielbiam, najlepszy poster jakiego /polska/ miała od czasów turczyna.

Ale tą różową to bym jebał.

>Znali, leży to w ich naturze.
To czemu fakt przyodziania się ludzi po zjedzeniu owocu był na tyle ważny, że trafił do Świętej Księgi?
Zwłasza jeśli rozpatrzymy go metaforycznie.

>Tu też ważne rozróżnienie. To nie jest tak, że jest atrybut Zło i niesposłuszeństwo Bogu ma ten atrybut. Teologicznire nieposłuszeństwo Bogu i Zło to to samo.
Czyli ktoś kto nie jest posłuszny woli bożej jest zły. Co oznacza że istnieje pewne prawdopodobieństwo że wszyscy jak tu jesteśmy grzeszymy, bo w bożej woli nie było bandy autystów postujących na /polsce/, ale nikt tego nie może być pewien, bo znajomość woli bożej przypada jednostkom, a i te mogą być podjudzane błędnie przez Szatana.


>Teologicznie kompas jest wrodzony i stanowi część ludzkiej natury. Wyuczone jest tylko jego spaczenie, a skłonnośćdo tego spaczenia jest spuścizną po Adamie.
To co z biednymi psychopatamil, o których wspomniał inny user, a którzy nie mają tego kompasu?

/wykop/

>uwielbia mnie
masz nawet wiecej autyzmu ode mnie

Poprzednio mówiłeś że 170

>on sie nie rozwija z każdą sekundą
Juz 181

...

zabiłes danona

Dosłownie niemożliwe. Nikt nie jest tak autystycznym waifufagiem jak ty i właśnie to w tobie podziwiam.

Hej, zgodziłbyś się być moją waifu?

Kurwa to już drugi będzie

Jak anoni jeszcze się chcą interesować tematami z ostatniej nitki, to chciałbym polecić Braci Karamazow (biblioteka.kijowski.pl/dostojewski fiodor/bracia karamazow.pdf)

Ogólnie cała historia jest świetna, ale o co mi chodzi to część na stronach 206-217, rozmowa inkwizytora z Jezusem który ponownie przybył na świat.

Z jednej strony ma bardzo antykatolicki wydźwięk, ale myślę że Dostojewski świetnie łapie i wyjaśnia scenę kuszenia na pustyni i to co robił Jezus.

>Nie zszedłeś z krzyża, gdy wołano, natrząsając się i drwiąc z Ciebie: «Zejdź z krzyża, a uwierzymy, żeś to Ty.» Nie zszedłeś, ponieważ nie chciałeś zniewolić człowieka cudem i pragnąłeś wiary wolnej, a nie wiary przez cud. Pragnąłeś wiary wolnej, a nie pokornego zachwytu niewolnika wobec potęgi, która go raz na zawsze przejęła zgrozą. Ale i w tym zbyt wysokie miałeś mniemanie o człowieku, który jest przecież niewolnikiem, chociaż się buntuje. Spójrz i osądź sam, oto minęło piętnaście wieków, idź, popatrz na nich: kogóż to powołałeś ku Sobie? Przysięgam, człowiek jest słabszy i nikczemniejszy, niż myślałeś!

To ja juz wolałem jak mnie obrażano

s-sorry, j-już nie będę...

zombie loli muh dick

Idz spac Krzysiek. Zmęczony jestes.

>To czemu fakt przyodziania się ludzi po zjedzeniu owocu był na tyle ważny, że trafił do Świętej Księgi?
Nagośćsama w sobie nie była i nie jest grzechem. Adam i Ewa przez grzech pierworodny uzyskali skłonność do grzechu, a w takim stanie bycie nagimi mogło do niego doprowadzić.

>Czyli ktoś kto nie jest posłuszny woli bożej jest zły. Co oznacza że istnieje pewne prawdopodobieństwo że wszyscy jak tu jesteśmy grzeszymy, bo w bożej woli nie było bandy autystów postujących na /polsce/, ale nikt tego nie może być pewien, bo znajomość woli bożej przypada jednostkom, a i te mogą być podjudzane błędnie przez Szatana.
Klucz leży w szczerej modlitwie i szczerej chęci posłuszeństwa. Wszyscy jesteśmy grzeszni i ŻADEN człowiek nie zasługuje na zbawienie.

>To co z biednymi psychopatamil, o których wspomniał inny user, a którzy nie mają tego kompasu?
Bóg osądzi ich sprawiedliwie.

Okej zuchy, ja idę spać.

Dobrej nocy.

Niee, tak fajnie mi się z tobą postuje dzisiaj, jeszcze chwilę ok?

I żaden kurwa Krzysiek.

>wracaj do domu
>gosc z psem cie zaczepia
>zaczyna pierdolic jakies zagadki
>próbuj go zbyć
>on sie nie poddaje
>prawie pod twoj dom chuj nie podszedl
>od 2 lat go nie widzialem

Dobranoc

Uwielbiam film auta. Pamietam ze jak zobaczylem to próbowałem siusiaka w rurę wydechową włożyć. Szalone czasy.

Co ty mnie tu, próbujesz mnie zniechęcić? Bo tak łatwo się nie wywiniesz.

Szeroki to cwel. Mam nadzieje ze mu kiedys zbanuja zycie

>Charków

Nawet chińskie bajki nie uznają Ukrainy.

Masz mnie w szachu bo mi zal nie odpisywac na darmowe you

What do Polish people like about us Hungarians?

I mean, we don't even share a border anymore, isn't our "friendship" a bit of a forced meme at this point?

yes, it's just a meme

>polok wyngier dwo brotonki XDXDX
>seba gdzie te wegry leżą tak w ogóle?

Szeroki to chuj i ten jego kolega też.
>h-hej anonku choć pospamujemy szerokie XD
>o-ok ale po 15 bo mam pszyre na ostatniej lekcji i babka zapowiedziała kartkówkę
debile
Ładne duble. Ja ci mogę (You) dawać aż mi internet odetną.

I like forcing that meme tbdesu. It's nice to have friendly relations with a "neighbor" for a change.

Skąd mam wiedziec ze nie jestes szerokim w przebraniu?

Everyone else hates us, so we like to force that meme.

Also gibe leczo pls

Bo bym wystawał po bokach, debilu.

fajne ziemniaki tłuczone

You're surrounded by slavs user, all you have are friendly relations. Meanwhile everybody hates our guts here, and vice versa. If it was up to me, I'd gas all of our neighbors except maybe the Austrians.

Slovaks are the worst, and there isn't a single redeeming quality about them, we should've exterminated them back in the 18 century. S*rbs are absolute filth and homicidal maniacs, and Ukrainians are exactly like Russians well deserving of our contempt. Slovenes and snooty little shits sitting in a fake country, with fake everything.
And may God forgive me for praising Romanians, but they may be the least heinous neighbor we have along with Austrians. Still, I'd gas them. We also hate Croats for betraying us in the 1800's, ultimately sealing the fate of our country.

You on the other hand are on friendly terms with pretty much...everyone except Lithuanians.

Fajne lesbijki.

Dobra, teraz już na serio idę spać. Nie daj się gnębić szerokiemu, od dzisiaj tylko ja mogę.

No to czesc Krzysiek. Badz jutro o 15

potrzebujemy tu balansu

Dam dupy za (you). Dojscie gwarantowane albo zwrot posta

Nie nazywaj mnie Krzysiek.

Ale jesteś dziewczyną, prawda?

No i masz mnie. Jestem ps... hał hał
hał

ic spac bo sie nie wyspisz

Sliniak mi sie wlamal na konto. Tutaj prawdziwa lolitka. Dam dupki za (you). Gwarancja jakosci od samego J. Pawła
>u nas stołują sie najlepsi księża

We on the other hand, have Germs who like us only if we lick their boots, Russians who think we're a mistake, Ukrainians who glorify people who massacred our civilians and yet demand that we give them stuff to fight the kacaps, Lithuanians butthurt about Wilno and our history (and to lesser extent Belarussians). Czechs and Slovaks are our only neighbours that we can have a friendly banter with.

Don't worry madziarbro, one day we will get our border back, one way or the other.

D.A.K 16.10.16

>Ukrainians who glorify people who massacred our civilians and yet demand that we give them stuff to fight the kacaps,
I've never heard of this one, care to explain a bit?
>Czechs and Slovaks are our only neighbours that we can have a friendly banter with.
Well, at least you have a few neighbors you're on friendly terms with. I'd be happy for you if it weren't those damned Slovaks.
>Don't worry madziarbro, one day we will get our border back, one way or the other.
Shhiit, you made me blush. This is dirty talk user. Just say the word and I'll let you have your way with me.

Co tak gejowo dzisiaj.

>I've never heard of this one, care to explain a bit?
en.wikipedia.org/wiki/Massacres_of_Poles_in_Volhynia_and_Eastern_Galicia
We're talking about things like splitting pregnant women open or impaling babies on a fence, these people are the national heroes of the new Ukraine

And don't fight the love inside you. We did it once, we can do it again. It may be a meme now, but as the Cred Forums would say, the meme magic is real.

okres godowy anonków

>en.wikipedia.org/wiki/Massacres_of_Poles_in_Volhynia_and_Eastern_Galicia
>We're talking about things like splitting pregnant women open or impaling babies on a fence, these people are the national heroes of the new Ukraine
That is revolting.
Maybe it's just me but I find it so strange to fight someone you're related to. I mean, you are both Slavic speakers, you can understand each other to a degree. If we had relatives like that we'd never attack them, it's unthinkable.
But the closest relatives we have are the meme Finns and Estonians, we can't understand a single word they say. Or any nation for that matter. Still, we sent a small voluntary army and weapons to help them during their war with the Russians.

For us, the language and degree of relation matters little. We've been fighting the Russians for so long that any sense of relation between us is long gone. I could go as far as to say that no fight is as bloody as a fight between brothers, and that's how it goes with us as well.

Hell, we even invented things like the Sarmatism meme to make us seem less slavic to lessen the sense of relation between our subjects and enemies. The panslavism meme on the other hand is just a cover for Russian domination over the region, due to their sheer size and population when compared to the other slavic nations, it was always a dog eat dog world among us.

>you are both Slavic speakers, you can understand each other to a degree
Maybe we fight precisely because we can understand each other so well, and we don't like what we've learned.

Maybe that's what originally drove our nations together in the deep medieval age, this sense of "noble isolation" that we both share among our neighbors.

>Maybe that's what originally drove our nations together in the deep medieval age, this sense of "noble isolation" that we both share among our neighbors.

I think our cultures were really similar. And we considered each other as equals unlike other nations. Although our temperaments are probably quite different, what with us being so depressed and suicidal.
I wonder if that is a new thing,or that was still a thing before Trianon.

Eo robaki. Widze, ze ladnie niteczka szła w nocy. Wstawac do koscioła bezbożniki

anime, anibe, aniblini.

nie

anikukuryku

Zastrzele cie.

jeden ban ci nie wystarczył?

Jaki ban?

a gówno

a to kolega na pawde z belgii?

t. nowociota

to ile w /polsce/, tydzień?

Ty jestesz gowno zbsz.

You must be mistaking me for someone else.

>nowociota

od 2 lat i zdnego belga nie było wiec nie szarżuj z tym swoim małym chujkiem

"a gówno" = "you ain't gon do shit"

>zastrzelę cię
>a gówno *dodges*

no to ciekawe bo on tu przychodzi od roku jego rodzice są z podlasia on sam z brukseli

postuje kotblini i swój piękny brzuszek

chuja a nie postuje. moze w nocy . w zyciu go nie widzialem,a prawie codziennie jestem

no chyba nie wracaj na vi

>vi
>implikado, że ja
ty kurwo

dobra jebac juz mi sie nie chce expic ide spac

Why don't you guys move to a different country with better salaries?

I love Poland. I am learning Polish even and I would move there instantly if the salaries were like France, Belgium, Germany, Netherlands, etc. But I wouldn't have any motivation to work going from 2000 euro per month net to 1000 euro per month net.

Gdzie poznawać dupeczki przynajmniej 6/10 nie wychodząc z domu. Na tinderze wyszukuje mi same pasztety >2/10

>1000€
more like 400

And be considered a second class "eastern yuro" "slav" "polack" citizen by western cucklets everywhere i go, making my blood boil? No thanks.

Even with a mechanical engineering degree and 2 years of experience with medical devices?

My Polish girlfriend tried to move here for a while and find a job but she couldn't get one here due to the language barrier eventhough she has a masters degree. So now we're looking into me moving to Warsaw.

co ty wafel implikujesz myślałem że jesteś kissless virgin spierdonem

dajcie jakieś protipy jak biegać żeby jak najwięcej kalorii spalić i się nie znudzić

Se całki licz jak ci się nudzi

bieganie to mem. idź na siłownię

kartofli przynieś

>dalej siedź przed kompem
>żryj mniej

>Sarmatism
>meme
>invented
kys idiot

z grubasa w skinny fata chuj go wie co gorsze

Fajne memes anony?

przystojny ale spierdolony hier

Kto /picrelated/ tutaj?

to ja
t. wowik

Mmm jaka miła niedziela, chyba obejdę sobie do sklepu po coś słodkiego bo mam ochotę.

kurde ale bym sobie w minecrafta pograł ale nie wiem gdzie najnowsza wersja jest ech ;_;

minecraft.net debilu

dzień dobry, zuchy

Dobry

Why do you hate knedlíčky? Slovaks are cute! Cute!

szalom

jak tam zuszki, co na śniadanie zjedliście
>jajeczniczka z 5 jaj na szynce, tościki, pomidorki
>teraz kawka i ciasteczka korzenne

...

Jajecznica z suszonymi pomidorami, kromka żytniego z parmeńską. Litr kawy.

musli na jogurcie i herbatka

taka ładna pogoda anoni a wy przed komputerkiem siedzicie

Żart na tobie, jeszcze nawet nie wstałem.

Pik rilejted. 211 kalorii i ponad 9 gramów białka.

O KURW

o kurwa te batoniki to jeszcze wiekszy proteinowy zyd od bialeczek serwatkowych kekkkkkk

Are Polish girls any good? Post some.

pay denbts

>x żyd
egzekutuj się

Proszę wyjaśnić
They're ultra coal burning whores becasue we have no niggers here. They're even bigger sluts than the western women.

pay denbts

nice trips though

cyferki masz ładne jak pogoda

przypomnienie że jak nie trzymacie lolitki na smyczy to wam spierdoli

po ile chodzą? chyba lepiej napój białkowy z bodajże mlekovity wziąć. 20g białka za 4 cebuliony

Bo jesteśmy Rosjanami i nikt nie chce nas tam widzieć xdDdd :DDDD

W moim sklepie na osiedlu po 2,19. Dobra alternatywa dla batonów. Kalorii tyle co przeciętny ale białka kilka razy więcej.

Poles telling someone to pay debts, lmao, your economy is shit and you'll soon be in the same shit we are.
>inb4 muh communism

>oni nie mają 180k
jak tam kolejny dzień bycia niewolnikiem biedaki?

I love polish alpa males
I'm going to move to Poland and marry one

Are you a natural blonde qt? If yes, please do. If you're a guy, please don't.

When is Poland going to apologize to Israel for the Polish death camps?

delet

Yes I am
I have been to Poland twice and you are the most handsome guys

why apologize if we want to build more

>Sweden

Yes? Swedish men are beta as fuck

Never. We're just gonna blame the Germans and pretend dindu till eternity.

I didn't know.

You know too much about me.

How would you even say that in polish?

Szeroki jestes?

>Pamietam ze jak zobaczylem to próbowałem siusiaka w rurę wydechową włożyć.

archiveofourown.org/works/987527?view_adult=true

a wsadzaliście kasztany w rurę wydechową?

Czlowieku odwal sie ile lat to temu bylo. Dawno i nikt nie pamieta

zaloze swoj wlasny kanal na youtubie a wy mnie wyforsujecie zebym mogl sobie neetowac co wy na to

To po chuja sam przypominasz?

debilu

robienie filmików za mamonę to też praca

10 godzin temu to bylo. Innym czlowiekiem bylem. Ty to sie nie zmieniasz?

t. jutuber smiec pijawka spoleczna

>najlepsze anime?
>dobra srednia na mal

no wiadomka, że najlepsze

>wybitne anime

>on dalej zcynglowan

...

a-ale valentine to bym miział po włosach

Ale dalej jesteś moją waifu?

POBUDKA

...

...

Nie

>wstań z łóżka
>"to nie ja" zaczyna grać

No weź.

obejrzałem tą planetę singli

trochę szajs ale Ania szara myszka zajefajna

a lobster widział?

Nie. Baka oniichan desu.

nie ten user. ja widział
jak kurwa to jest szara myszka to ja nie wiem

/r9k/ jest dobijające

nie wiem w ogóle jak tam można wchodzić chyba tylko żeby się dołować

i co myśli?

>tfw nie jestes kogos waifu

Zabierz go jak chcesz. Bedziecie dobra para

O KURW

h-hidoi yo

ok. fajna koncepcja. gorzej z wykonaniem. Brakowało dobrej muzyki. Waliło troche tanioscią też. Na plus pomysł i francuska laleczka. Ode mnie 6/10. ROzumiem jak ktos moze byc zachwycony ale tez jak jest zniesmaczony

>tug Donald Trump to plaga zesłana na ziemię za nieposłuszeństwo Bogu Wszechmogącemu
skłania do myślenia

...

Nawet nie wiesz jak darmowe (you) dobrze smakują

co? ty z tych zachwyconych?

Don't you want Jamal's dick or something? Once you've fucked a nigger not a lot of guys will want you here.

Przecież kurwa wiesz, że nie wiem.

Dobrze wiesz ze nie mam przyjaciół. Prosze sie ze mnie nie nabijac. Myslalem ze chociaz w internecie mnie nie bedzie bolec.

Kupon na 1 (jedno) darmowe (Ty) dla anonka. Do zrealizowania w dowolnej desce sieci Cred Forums.

ilość muzyki była minimalna bo to dobrze grało ze scenografią i ogólną fabułą nie wspominając o tym że theme ost jest strzałem w dziesiątkę

daleko mu do taniości nawet jeżeli weźmiemy pod uwagę to że ten film jest od małego studia a nie od jakiegoś pelerynogówna jak sony czy inny chuj

kontrast który pokazali pomiędzy kurwa żeby bez spojlerów no to albo tamto był pokazany do tego stopnia że widz czuje się skrępowany

nie jest to jakiś swięty gral i odrazu top 100 imdb ale jest to jedna z lepszych produkcji ostatnich lat (moim zdaniem)

pozdrawiam krytyk filmowy onet.pl - KoneserFilmu1999[PL]

najlepszy dzis

no wlasnie po to

>nie uważa ze wiedzmin to najlepsza gra
>nie uwaza ze wiedzmin to najlepsza ksiazka
>nie uwaza ze Sapkowski to najlepszy autor ksiazek
>nie uwaza ze redzi tworza najlepsze gry
>nie uwaza ze soundtrack w wiedzminie to najlepszy soundtrack ever
>nie uwaza ze kolekcjonerka wiedzmina to najlepsza kolekcjonerka

Coś mi się ostatnio zjebało i w ogóle mi nie pokazuje (You), więc dosłownie nie dostałem żadnego od tygodni.

Wiesz jak czasem jak ktoś pisze że nie ma kolegów to dostaje odpowiedź "lel masz nas XD"? Bo to jest w sumie jeden z tych żartów które mają w sobie trochę prawdy. Jesteś autystycznym debilem który może trochę za bardzo lubi K-ON, i tu nie ma co się okłamywać, ale szczerze i nieironicznie cię lubie, chinaposterze, i co mi zrobisz.

film był tani i to było widać. dział sie w hotelu albo w lesie. nie było pokazane wpływu takiego spoleczenstwa na kształt miasta czy zachowanie ludzi. Mozna to bylo zrobic kolorem, wystrojem czy innymi rzeczami ale nie zrobiono. Zobacz film Enemy z Gallenhalem (czy jak sie nazywa). Czujesz klimat miasta i całego filmu. A tutaj muzyki nie było. Theme taki dobry , ze w ogol nie pamietam, ze byl jakikolwiek, a akurat mam pamiec to tego. Chcesz usłyszec dobry theme to zobacz Under the skin. Tutaj muzyka jezy wlosy na rekach i tworzy absolutna calosc z trescią

>1
do śmieci

Przeinstaluj wtyczkę.
BTW, palindromek ładny. :^)

prosze wypelniac bardzo wazne
strawpoll.me/11298694
strawpoll.me/11298694
strawpoll.me/11298694
strawpoll.me/11298694
strawpoll.me/11298694

kogo ty memisz

czasem tak slabe bejty tu leca ze zastanawiam sie czy z fejsa sie nie urwaliscie

MOOC to tez nauka nie?

nauka to studia

mam nadzieję że nie wierzysz waginożydowi

Niech mi ktos powie ze mnie nie lubi

bardzo ładnie, tylko 1 neet

Jak my cię tu wszyscy lubimy, anonku.

I co myslisz. Ze se razem o 15 wejdziemy i bedziemy postowac chinatsu? Dziwny jestes. Mnie sie nie lubi

I'M CAUGHT BETWEEN THE FEELING
OF BEING PULLED APART
OR STUFFED INTO A CELL

od kiedy wyznacznikiem tego czy film jest tani jest ilość lokacji pokazanych w filmie? w 90% scen użyto naturalnego oświetlenia, sztuczne zostało użyte tylko do paru scen w lesie podczas nocy, kolory które uzyskali idą dobrze w parze z ogólnym nastrojem filmu (moim zdaniem)
kształt czy klimat miasta nie miał nic do rzeczy bo widzieliśmy miasto tylko 3(?) razy przez cały film i tak naprawdę nie grało ono większej roli
zgadzam się że film nie jest jakiś wybitny ale ma wiele do zaoferowania, dzięki za rekomendacje obejrzę wieczorem

i piątka dzieciaczków która też nimi będzie jak skończą 18 lat

>1
Debilka zapomniała 0 dopisać.

Ty będziesz tostował Chinatsu przez cały dzień a ja się będę z ciebie nabijał. Albo keonki, co wolisz.

Każdy tylko jakieś moe postuje, a fajnego anime to nikomu się nie chcę postować.

film byl tani i to było widać. Under the skin tez był tani i nie bylo tego widac. Tak samo Enemy. Ja rozumiem ze komus moze sie to podobac. Under the skin ma tyle samo wrogów co zwolennikow. POmysl byl fajny w Lobsterze, ale wydaje mi sie ze tresc przerosla formę, a budzet na pewno

Ten alkoholik Szymek już pokazał swą mordę czy dalej śpi najebany?

pytanie do was:

cipkoloszki czy penisoloszki?

a kurwa grało miasto dużą rolę zapomniałem, kompromitacja cwela nie odpisuj nawet ale wstyd

Spierdalaj nie widzisz ze mysle zjebie?

>dżodżo zjeby

spoko. jak chcesz jeszcze jakies rekomendacje to daj znac co lubisz

a bedziesz pozniej bo musze isc na chwile dluzsza

Bo ci zaraz ryj zdoraoraoraorauje.

do 16 jestem, a potem od 20-21

youtube.com/watch?v=bBs-lPvk3Zk

>widzi dziewczynke z anime
>msyli ze cute
>zaczyna pisac
Gdybys musial moj ryj za kazdym razem jak postuje ogladac to by ci sie ta cala przyjazn odwidziała

żbsz sto lat temu czytałem i teraz nie chce mi się oglądać nawet bo wszystko kojarzę

plus wkurzają mnie zmiany nazw i że np. Echoes nie przeklina

czekam na SBR

ok to wieczorem

>czekam na SBR
no może za jakieś 10 lat

ok

mam czas

>Echoes nie przeklina
Powiedział S H I T, gdy z sheer heart attack się bił.

ta literujac. brzmialo zalosnie

W sumie może part 5 będzie jeszcze dobry jak go zrobią, mimo że Giorno to gówno, ale przynajmniej sama historia i reszta ekipy nadrabia jego gównowatość.

jojo jest chujowe. Bardzo słabe to anime i nie lubie go. O wiele lepsze jest np takie sword art online. Dobre anime musze powiedziec. Postacie fajne Kirito jest silny.

pewnie dadzą ten sam pierd z the world na king crimson

zamknij ryj chinatsu ja pierdole

>tug part 4 jest twoim ulubionym
>tug wolisz pierwszą cześć niż SBR
Nie że sram na SBR, miała swoje momenty ale dla mnie była dość nudna. Mam nadzieje że Araki zrobi chociaż jeszcze jedną cześć Dżo Dżo w której od początku aż do końca jest dużo napierdalających się standów. Mogło by być jak w SBR że tam nagroda z kasy dla zwycięscy tylko zamiast wyścigu podziemne walki ze standami. Cos jak fight club tylko każdy może dołączyć od prawowitych ludzi do morderców i innych kryminalistów, walki na śmierć i życie.
>głowny JoJo ze swoim standem wchodzi do gry bo biedak
>po drodze rozpierdala każdego, zaczyna się zastanawiać czy warto
>ostatnia walka to pojedynek z organizatorem
>okazuje się że turniej był stworzony aby pozbyć się jak największej ilosci stand userów bo organizator nie nawidzi Standów czy coś
JoJolion też taki średni + czekam na to aż ktoś pokoloruje.

>JoJolion też taki średni
Nie żebym cię obrażał, ale jesteś bezguście

Dobrze sie bawilem przy Mirai Nikki powiem szczerze. Yuno byla yandere. uuu jak ja chce yandere dziewczyne. No i on na koncu zostal bogiem. Ale dobre zakonczenie do tak swietnego anime. No i jeszcze ten op
youtube.com/watch?v=09r-78dfrvc

...

11/10. boska robota

Wowik za to cię kocham. Gasisz kurwy jak pety na dworcu.

Z lepszych anime musze polecic Steins Gate. Heh tajemnica niezla byla. No i ten humor.
Kuuuristina :))))
swietna fabuła i no i te postacie. U mnie na wsi to sie kazdy tak zachowuje. Ogólnie widze duze podobienstwo miedzy mna a głównym bohaterem. Oboje jestesmy ponad przeciętnie inteligentni i mamy skłonnosci psychopatyczne.
9,89/10

Gdyby ktos spytal sie mnie jakie jest najlepsze anime odpowiedziałbym ze tokyo ghoul.
Kaneki jest psychopatą więc łatwo było mi wejsc w jego skórę. Jest on postacią wielce inteligętna jak ja, ale na jego miejscu dokonałbym kilku innych wyborów. Ogólnie nie bałbym sie zabijac ludzi bo to sa karaluchy na moich uslugach i jadlbym ludzkie mieso zeby sie przypodobac ghulom.
Pewnie juz od samego poczatku mógłbym pokonac wrogów bo chodze na karate
10/10

jaki kaneki jak on mial ken na imie

Chyba wiem lepiej karaluchu. Jeszcze słowo a zasniesz wiecznym snem. Nawet nie mrugnę jak bede cie ciął

chuj ci chodzi chinatsu,szczekasz jak polamany

Tylko przypominam anonki.

>Oboje jestesmy ponad przeciętnie inteligentni i mamy skłonnosci psychopatyczne.
Sie nie zesraj

rykłem mocno z obrazka user, i sprawdzam cyferki

QUADY KURWO

Kurde jeszcze słowo i cie zniszcze Krzysiek. Bedziesz plakal nad rozlanym mlekiem

Chyba go zepsułem.

>cute girl
>narysowane najgorsze gowno

jestem tzw. striggerowany

t. kamil lat 28

nie kumam obrazka

Jak bardzo trzeba byc chorym zeby nie isc do kosciola? Bo mnie gardlo boli i mam lekka goraczke ale jak bym sie uparl to bym dal rade. Tylko kurde nie chce sobie pogorszyc stanu

jak pójdziesz i zachorujesz bardziej to znaczy że Bóg cię opuścił i śmiało możesz przestać chodzić kompletnie, bo i tak idziesz do piekła.

Jak pójdziesz to narazisz babcie i dzieci w kościele że się od ciebie zarażą, a to może dla nich być niebezpieczne. Obejrzyj w telewizji mszę albo posłuchaj w radio przynajmniej.

Jak gorączka powyżej 37 to chyba nie trzeba, ale dobrze w następnym tygodniu tak z dychę rzucić na tacę żeby nie było jaj.

tylko jak ci nogę w wypadku ucięło

a tak na serio to jak się źle czujesz to nie idź jołopie

przypominam ze na tinderze to tylko latwy seks i nic wiecej

>nie z mojej winy nam nie wyszło

Ale was kurwy latwo nabrac. Ostatni raz tyle (you) zlapalem jak dziadek na wojne pojechal

ale ty wowik jesteś zjebany. żeby tyle czasu pisać do kurew na tinderze z fejka jedno i to samo

>4 you to jego rekord życiowy

nawet mi cię nie żal złamasie z moimi 15 you

>nie z mojej winy nam nie wyszło
TAK KURWA TO NIGDY NIE JEST ICH WINA, ZAWSZE WINA FACETA.
TRIGGEREEEEEEEEEEEEEED

Pod rząd Jacek, pod rząd. Wracam do deski kreslarskiej. Musze na jutro jakas historie przygotowac

a co mam kurwa robic, wrzucic swoje jebane zdjecie zeby z toba kurwo wygrac internetowy argumencik i siedziec samemu przez 2 tygodnie bez matcha

tak ty kurwo jebana

zajmij sie moze jakims produktywnym hobby

jakbys sie z rysunku podszkolil i rysowal gay furry za 1000$ od obrazka to by cie nawet na globala bylo stac

>777
10/10 tripsy

...

nie no serio - daj se spokój bo i tak nie poruchasz

Tryple potwierdzają, musisz spróbować wyrwać loszkę na swoją paskudną mordę.

To jest twój quest.

upadły anioł

Nie słuchaj tych debili wowik, pisz co ci ta kurwa z odpisała. Mam nadzieje że powiedziałeś jej że nie wierzysz jej.

...

>777

>wowik kosi 6 (You) z rzędu jakby to było nic
Beka z tego leszcza co nie poszedł do kościoła.

te moje zdjecia budzą we zniesmaczenie na tyle ze nie mam ochoty ich komus pokazac

papieskie

>cały tydzień żadnych numerków prawie
>przychodzi wowik i zgarnia najlepsze tripsy
RREEEEEEEEEEEEE

Ale ja trypli nie mialem

wowik sługa szatana potwierdzon

dobra juz mi you humor poprawilo, dziekuje ze jestescie

>a co mam kurwa robic
nie wiem kurwa może coś innego bo już to gówno nudne się zrobiło

uwaga groźna nowokurwa z vifona albo kurnika

Kto tutaj /obłąkany pisowiec/?

>oblakany
>bo nie chce aborcji
>idz skrobac cwelu

...

Szeroki chuju. Nie mow mi ze ci dali bana na calym domku bo chuju ci utne jajca

pisowcy>kodowcy

głosowałbym na narodowców ale wtedy kodowcy wygrają, więc jestem pisowcem z przymusu

bykowe kiedy?

Nigdy. Kaczyński nie nałoży sam na siebie podatku.

szeroki smieciu. Nawet to gowno specjalnie na kompa sciaglem. Pokazuj sie

loszka prosi żebyście pokazali jej swój stan konta

co robicie wtedy?

MY

Pokazuje jej mój stan konta i podaję mopa, żeby sprzątnęła kałużę pod sobą.

Bije ja hehehe bedzie mi kude mowila babka co mam robic. No nie wyobrazam sobie zeby cos takiego siem moglo zdarzyć hehehe
Jebane materialistki ale bym bil bil i bil po ryjcu

...

Szeroki przed 15 nie postuje, dobrze o tym wiesz.

10/10

powiedziałbym żeby wypierdalała jakbym miał

Kobiety trzeba szanowac chuju

mówię że pokażę jak ona pokaże cipke swoją

jezeli by mi dali taka femszmate na odleglosc reki i by mi nic nie grozilo to bym

czy uprawialiście czasami samo(You)?

tj. jak nikt (you) nie daje i samemu sobie się odpisuje

>wowik agresja mode
O KURW

Przeciez to jak masturbacja. A ogladanie anime i masturbacja ida w parze

Czasem jak się pomylę w poście i to zauważę to odpowiadam na ten post, wyzywam się trochę i poprawiam.

Zbieram 2x więcej (You) wykonując minimalnie więcej pracy.

Masz (you), bo jeszcze od tego samojujowania nam oślepniesz.

ale assasins creed unity miał chujowy ending aż żal moich 10 zł

>rozmawiaj z kolega
>temat polityki
>"hilarry to doslownie ludzi zabijala nie wiem jak mozna na nia glosowac"
>"ja to bym zabijal ludzi"
>nie
>nieee
>"mysle ze jestem psychopatom"

Masz, bo już widzę że wariujesz.

mushishi najlepsza baja pan znachor sobie łazi po wsiach i poleca chłopom żeby zrobli X/nie robili Y a oni go jak zwykle nie słuchają i on musi wszystko odkręcać ehh nicponie

w połączeniu z przepięknymi ilustracjami przyrody i tak epizodyczną fabułą że można włączyć przypadkowy odcinek i nie ma to żadnego znaczenia mushishi zasługuje na miasto top10 komfi bajeczek jeżeli nie stoi wręcz na podium

youtube.com/watch?v=j1NhtqEHirs

kek - kobieta za nic nie wygra tej debaty w czwartek

będziecie oglądali jak rozsypuje się na wizji?

>bycie w gimnazjum

Ale historia oparta na faktach. Nawet sie smiec krzywo usmiechal. Pewnie chcial udac jakis usmiech psychopaty.
Jak trzeba cos zalatwic to zawsze mowi ze on to zrobi bo "nikt mu sie nie oprze"

A, to kolega mówił że jest psychopatą?

>jestem psychopatom zimnym bez uczuć zabiłbym cię i nie mrugną tak mi na niczym nie zależy

Tak. Nosi medalik z kolekcjonerki wiedzmina pojeb i sie jeszcze tym chwali. No kurwa
>Nie chcesz ze mna zaczynac
>jednym slowem zniszcze twoje zycie

*poprawia wąsa*
heh... kisama...
*wzlatuje w powietrze na husarskich skrzydłach*
*ląduje ci za plecami*
...nic personelowego... moskalu..
*przecina cię w pół szablą batorówką*

a i chcialem wam powiedziec ze jezeli szukacie gf to dopiszcie w nawiasach xy chromosomy

>"znowu mnie ten ojciec wkurwił"
>"a-aha, moze kupimy cos do picia?"
>"chuja bym zajebal, nie wie do czego jestem zdolny"

pewnie frost magiem gra

On gra tylko w redów gry. Chce nowego wiedzmina robic

o czym ty pierdolisz

znacie jakies kiczowe 1 sloWoWe pojecia z animek do roznych sytuacji jak

tatsukete - pomocy
jamero - przestancie!11
n-nani - cooo?

>anonku, pokaż siurka

...

wakaranai - ni rozumiem
kisama - draniu
hentai - zboczeniec
cioto mata - zaczekaj cwelu chwile

wowik do końca ci odjebało co

>wowika przygotowania do drogi

w ogole zalozyc tak z 5 tinderów na kazdym dac samca alfa jakiegos a w opisie redpill o femszmatach

kazda z tych kurew by sie na niego natknela a reportowac sie nie da

tadaima - wstawiaj stara kartofle
okaeri - zara wstawie

powiedzielibyscie ze on jest gruby?

>idz sobie do sklepu
>spotykasz kolege
>"hheeheheh z polaczkow caly swiat sie smieje ze nie lubia aborcji XDX"
>"j-jak caly swiat?"
>"był nawet temat na redicie a to juz cos"

niestety to fejk ponieważ osobnik z webma żyje w domu a wowiki niepospolite bytują tylko w piwnicach

jak świnia

>muh co oni o nas powiedzo za granico

no kurwa rozstrzelałbym prewencyjnie każdego kto takie coś kiedyś w życiu powiedział

jowy

>urodzil sie w nowym yorku
>chce zostac aktorem i wyjechac do USA
>matka daje po 3 kafle na cwiczenia aktorskie
Nie biore tego co mowi na poważnie