/polska/

edycja kiedy wszyscy śpią

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=DGDWb1IkEGs
youtube.com/watch?v=1UiDZ6RPG0o
youtube.com/watch?v=snuZtrAIb3g
youtube.com/watch?v=m0SrAimmJ_E
chip.pl/artykuly/porady/2011/07/magnes-niszczy-dane
tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/dron-nad-rzadowymi-budynkami-zatrzymany-rosjanin,679093.html
pl.wikipedia.org/wiki/Simon_Mol
twitter.com/Conflicts/status/780370857151565824
labdoor.com/rankings/protein
youtube.com/watch?v=ZvGQW6n1OcY
pl.xhamster.com/movies/4286834/chubby_granny_fucks_hd.html
twitter.com/NSFWRedditVideo

będę postował tu Mr.Kitty i go pięknie piosenki :3

youtube.com/watch?v=DGDWb1IkEGs

youtube.com/watch?v=1UiDZ6RPG0o

youtube.com/watch?v=snuZtrAIb3g

privet :)

Kurde danony, loszka chce iść na balety ze mną a ja tańczyć nie umiem.

>nie umie pląsać jak pojebany

>tug od 7 w pracy
ciężko jest anonki

jeszcze mnie przeziębienie bierze

eh

co robi w pracy?

>bezglutenowa karma dla psów

oslo, głupia rzaba

>tug kurier zaraz paczkę z butami przyniesie

przed komputerem siedzi i udaje

Tej nocy miałem najdziwniejszy koszmar w życiu. Niby nic strasznego się w nim nie wydarzyło, a mimo to obudziłem się z poczuciem niepokoju.

Zaczęło się od jakiegoś wykładu na audytorium, gdzie młoda loszka pytała się o coś starego profesora, nie pamiętam rozmowy.

Potem Kuba Wojewódzki robi program w jakimś opuszczonym studio telewizyjnym (bez gościa, gada sam do siebie)

Na koniec ktoś włazi do szybu wentylacyjnego i znajduje 2 ciała - młodej i starej kobiety. Ta młoda to koszka z wcześniejszego wykładu, który pytała się o coś profesora. Znajduje przy niej kartkę z napisem
"jebmniejebmniejebmnie
2222222222222222222
trolololololololololololololo"

Nie wiem co mam o tym myśleć.

whoa żbsz lmoa robimy w tym samym biznesie

D.A.K
16.10.16

ale wiesz ze za to gowno leci ban

też miałem dwa dziwne sny nie wiem od czego to zależy

Lel serio? Niemieckie memy są tak chujowe że bana dostaje się za to?

serio. bo te niemieckie debilne memy są spamowane po całym szonie a bez tego jest chujowo

czy jestes mna?

zeby tylko wam paczek nie zamienili

Chinatsu jest taaaaka słodka

Mi już przyszły te co chciałem.

nom haha ale by bylo xdxdxd

pokaż jakie buciki kupiłeś

Mój aparat w telefonie jest chujowy ale kupiłem takie same jak te.

dosłownie Lidl(tm) za 49.99.ale ty pewnie ze 300 wyjebales

150 z internetu.

czy jesteś tzw. "gay'em"

no to jeszcze ok. ale ten kurwa kolor oczojebny

do biegania kupiłeś mam nadzieję?

chuj

T B H chciałem szare ale nie mieli rozmiaru mojego. Szukałem wszędzie ale szarych 45 to nigdzie nie było.

jak do biegania to jeden chuj,ale do chodzienia to troche pedalstwo desu

żbsz to w realu nie wyglądają tak pedalsko. do biegania się nadadzą

Własnie ja nie biegam, tak jak je teraz ubrałem to trochę luzu jest. Do 30 dni mam darmowego kuriera i mogę sobie zamienić na inny rozmiar i kolor więc chyba wezmę 44,5 szare.

ale bieganie to już jest pedalstwo

>nie wyglądają tak pedalsko
no tak jakbys tylko ciągnął, ale nie wypinał

ale ty pamiętaj że sklepy nie przyjmują zwrotu jak już zerwiesz metkę i w nich zaczniesz łazić

>oni biegaja
>oni nie oglądają anime
Pffff

Metka jest dalej, paragon jest. Wszystko. Ostrożnie założyłem na nogę buta bez metki i czuję ten luz. Nie chciałem zrywać bo własnie miałem dylemat przed zamówieniem
>44,5 szare
>45 niebieskie
Wziąłem niebieskie ale jak przeczytałem wystarczy że odeśle im te i przyślą mi szare 44,5

>mama zrobiła jajecznice z warzywami
>dzieciaczek nie zje bo nie lubi warzyw

Właśnie wstałem, co tam anoni? co taka cisza? bawimy się youtube.com/watch?v=m0SrAimmJ_E

chujowe

Musze szybko ożywić nitke. Hmmmm.

EUe chopoki loszko mnie nie chcioło. :(( nikim jestem loszki sa zle

to samo, ale moja okazała się być les. CO TERAZ

Smutek :(( jak to tak loszki jedne
Cale zycie moje sie kreci wokół kobiet. Zostawiła cie user :(( uuu loszki jedne

idz se zwal czy cos

tug za inteligentny na loszki

nie zostawiła, klapsie

łeee jak to tak to. Te jej wlosy pachnace te jej oczy uwodzące. Jakie zycie bez niej jest nic nie warte :(((

To chuja sie plujesz. Patrzyles na Karyne z 10km i sie dziwisz ze lesba jest? Bylo ja wczesniej przeruchac. Lesby to mem

hehehheh ale pojeb no nie moge

>znajomi z podstawówki chcą zrobić spotkanie
Kurwa zostawcie mnie, łysieje, jestem gruby i do tego autysta. Nie chcę z wami siedzieć.

Życie ma tyle do zaoferowania a my akurat dostalismy wpierdol

dosłownie sebek patol tier jakbym szukał pracy to tylko jakieś magazyny razem z nimi. gdybym tylko nie był taka pizdą i się w końcu zabił ehhh to życie nie jest dla mnie

ale nadal zyjesz. enjoy

Ja was nie rozumiem. Jak mozna sie chciec zabic. Jak mozna chciec zyc. Jak w ogóle wy macie energię na takie zjebane mysli. Ja sie musze zmuszac zeby myslec o takich zjebanych sprawach

to jest tzw zycie na hardmodzie w wersji dla spierdoksow, user

>tug babka w podstawówce sie pyta kim chcesz zostac
>mowisz ze kims kto dużo zarabia
>cala klasa sie z toba zaczyna wykłócać że bedziesz smutny w zyciu
>ze nie chodzi tylko o pieniadze
>nikt z nich nie dorastal w biedzie
Jebane smieci

nieironicznie chciałem zostać strażnikiem miejskim albo pracownikiem na myjni jak byłem gówniakiem

jak ja się cieszę, że gówno z tego wyszło

kim zostałeś?

pracownikiem na stacji benzynowej, poprawka

handlowcem/korposzczurem ehh

choćbyś był strażnikiem miejskim to miałbyś przyjemne i ciekawe życie gdybyś żył w normalnym kraju a nie w gównolandii

>kim chcesz zostac w przyszlosci?
>wiedzminem

>>nikt z nich nie dorastał w biedzie
To kurwa. Te tępe chuje nie rozumieją że jak oni co roku latają sobie na Majorkę, do Korei, Japonii czy gdzieś to nie każdy może sobie na to pozwolić. Każdego roku to samo, dziewczyny z mojej klasy licealnej wstawiają zdjęcia z jakiejś kuby, Bazyli czy innego gówna. Ich rodzicie co 2 lata auto zmieniają podczas gdy twoi dalej jeżdżą starym fordem z 2002. Rodzicie kupują im auta od tak, mój znajomy dostał Suzuki za 15k na urodziny i do tej pory pierdoli, "ej user a kiedy ty se auto kupisz XD?"

Ja chciałem zostać maszynistą ale potem dowiedziałem się że pensja chujowa. Potem przerzuciłem się na samoloty ale byłem za biedny/głupi żeby zostać pilotem, teraz studiuje inżynierię i może uda mi się na jakiś cadet program załapać.

>tug za gówniaka chciałeś iść do woja
>zamiast iść za marzeniami zacząłeś się opierdalać, olewać wf, spasłeś się jak jebany knur
>teraz masz zbyt wyjebane żeby to zmienić
w sumie nawet mi z tym dobrze

Z czym mozna jesc maslo orzechowe? Bo mama kupiła a zal samo wpierdalac na kanapce jak jakis knur

Dodaj dżem i masz PBJ.

płatki owsiane, naleśniki

Znam przepis na szczescie

nie znasz

Znam. Moge nawet podac

Znam przepis na kremówki

miska owsianki i moge nie jesc caly dzien. w chuj kasy na jedzeniu juz oszczedzilem dzieki bazowej owsiance

nie musisz, bo nie znasz

nieprawda

Ostatnia szansa. Zaraz do końca zycia bedziesz smutny

to ja poproszę w takim razie

Musisz być mała dziewczynka. Sorry ale cb sie juz nie da uratować

i tak bede. nie musisz

>od 40 minut tylko "no chodź chodź dawno się nie widzieliśmy :DDDD"
>I ja tylko "następnym następnym :D"
KURWA ZOSTAWICIE MNIE W SPOKOJU? JAK RAZ POWIEDZIAŁEM ŻE NIE CHCE TO NIE BĘDĘ SIĘ POWTARZAŁ WY GŁUPIE KURWY. NIE ROZUMIECIE ŻE GDYBYM NIE BYŁ GRUBYM, ŁYSYM MANLETEM TO BYM POSZEDŁ?!

Idź zjebie, nie można całego życie w piwnicy.

>bondz pszczołom co masz do stracenia :DDDDDDDD
Kurwa nie rozumiesz że ja się wstydzę jak wyglądam? Wszyscy starzy znajomi to turbo normiki a ja jestem typowym szambo zjebem. Nie mam zamiaru tam iść i się kompromitować.

>zejdz na dół
>baw sie z kotem
>mow jaki jest słodki
>wejdz do kuchni
>jakas kobieta której nie znasz
>pewnie wszystko słyszała
Kurwa chciałem tylko kanapkę zjesć

to spierdalaj ze swoim blogaskiem na tumblr, zasrywasz tylko nić swoim pierdoleniem

no to nie idź ja jebe zjebie

Ostatni tydzień bez studentów zuchy. Od piątego do czternastego października codziennie mam zajęcia.

krótkie te studia desu

Spierdalaj mam prawdziwe problemy zyciowe i chce rady

>Od piątego do czternastego października codziennie mam zajęcia
Co tak krótko
Also idę do OSZOĄ, co chcecie?

Potem mam tydzień przerwy bo akurat niczego nie prowadzę.

Nie mamy planu stałego z tygodnia na tydzień z tymi samymi przedmiotami, harmonogram zajęćza każdym razem inny.

debilu

*znaczy się modułowo idziemy, są ciurkiem zajęcia z jednego działu, zaliczenie i kolejny dział.

>prawdziwe problemy zyciowe
>ctrl + v brak loszki nie znalezione

No musisz mi kurwa pomóc. No kurde co ja bez cb zrobie. No zapodaj jakas dobra rada tylko nie
>bonc pszczolom :D:D:DD:D::D

Pracuj nad sobą i stawiaj czoła wyzwaniom zamiast szukać wymówek by je unikać.

Nie bój się porażek, są nieuniknione na drodze do sukcesów.

Dzienkuje. Barco dobra rada :DD:D. Juz sie zastosowywuje

to weź się kurwa zabij ludzki odpadzie przynajmniej jednego debila mniej będzie

Ja pierdole bardziej memicznego posta to dawno w tych nitkach nie widziałem.

Pierdol sie. Pomocy potrzebuje i ty mi chuju pomozesz! Czy tego chcesz czy nie! A teraz wysłuchuj o moich problemach cwelu!

to ty jestes wykladowcą?

debilu jebany jak sie zabije to na jego miejsce urodzi sie drugi taki skryptu nie oszukasz

Fajny post tylko nie mogę lajka nigdzie znaleźć :/. Oh no nic, wysłałem ci zaproszenie do candy crush :d

>hurr dajcie mi rady
>*dostaje radę*
>HURR BONĆ PCZOŁO

utylizowałbym

RREEEEE ty nic o mnie nie wiesz!!! NIE WIESZ Przez co przeszedłem! MAM KRZYWY YJYRYJ!!!!
Dajcie you prosze

też bym nie poszedł. te jebane normiki chodzą na te spotkania tylko po to żeby się dowartościować tak samo jak normiki postujące tutaj. nic nowego

Research Fellowem czyli głównie pracownikiem naukowym a nie dydaktycznym, ale trochę uczę.

Wszystko prawda żbsz.

Jeszcze 2 godziny

>Research Fellowem
paczaj, nie spodziewałem sie ze taki robak i nie robi na zmywaku. powodzenia

DO CZEGO

Ehhh anony styl życia świni ale w ten weekend zrobiłem 120km na rowerze.

Az moi przyjaciele zaczna postowac hue hue

>droga powrotna do domu
>mija mnie dwóch motocyklistów
>20km dalej stoją i jedzą w jakimśzajeździe dla ciężarówek
>po kilku minutach doganiają mnie
>razem stajemy na światłach
>zbijają ze mną żółwia
śmierć wszystkim cagerom

t. t-rex

>5 minut do zapisów
zuchy trzymajcie mnie

jakie studia kończyłeś?

spierdalaj

>matka bierze 1 dzień urlopu
>ja jak zwykle spierdonuje przed komputerem
>ojciec do niej dzwoni
>pyta się czy już wstałem
>potem mówi jej żeby mi przypomniała żebym śmieci wyrzucił
>matka mu mówi że wczoraj wyniosłem
>ojciec się z nią przez telefon kłóci że przecież śmietnik jest pełen mimo tego że matka dosłownie stoi nad pustym śmietnikiem
co tu się kurwa dzieje

Dzięki, wiedziałem że mogę na ciebie liczyć.

ojcowi się przypomniało że trzeba syna wychować

No kurwa rychło w czas po 21 latach

Nie ma problemu

Inżynier (biotechnologia) w Polsce, magister (znaczy Master of Science) i doktorat Computational Biology tutaj.

Ogólnie rzecz biorąc analizuję na superkomputerach dane biologiczne (głównie genomiczne/genetyczne) i uczę jak to się robi.

i co masz zamiar probowac szukac pracy w polsce czy juz zostajesz tam na stale?

to ty mnie wczoraj o Lobstera pytales?

chip.pl/artykuly/porady/2011/07/magnes-niszczy-dane
Przed bagietami nic nie ukryjecie, degeneraci. Nawet magnes wam nie pomoże.

Dumpować loli?

Kurwo gdzie byles?

Lekcje się szybciej dzisiaj skończyły?

Nie dumpować, całkiem nieźle dzisiaj idziemy.

Jak tam to twoje dynamiczne IP?

Siema spierdony i gównojady. Jak tam życie w polskiej stajni?

a weź

wstyd to mem, więcej pewności siebie, oni też udają

stanli czy to ty

Zdradziles polske i polakow cwelu

chuju postuj to loli

ZACZEŁO SIE
>tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/dron-nad-rzadowymi-budynkami-zatrzymany-rosjanin,679093.html
>Według naszych informacji drona krążącego w okolicach KPRM, Belwederu i siedziby Ministerstwa Obrony Narodowej zauważyli funkcjonariusze BOR w poniedziałek w godzinach porannych. Wkrótce udało im się namierzyć mężczyznę, który nim sterował. - Siedział w porsche cayenne przy ulicy Bagatela. Auto było na rosyjskich numerach, a on wylegitymował się rosyjskimi dokumentami - mówi jeden z naszych rozmówców, zastrzegając sobie anonimowość.

Tak
Też prawda

Jebani ruscy jadom z dronami

No wiesz taki helikopter mały

To nie zabawki Zbysiu kurwa to szpiegostwo

Kurwa nie wiem skont dostali pewnie z tego internatu no

Postowałem normalnie
na infie tostuje :^)
ok, jak chcesz, nie dumpuje

No to spierdalaj bo jak cie potne chuju inaczej bedziesz gadal

>Had a big fight with my dad just today

>He criticised my hair and clothes, tried to force me to have a haircut and when I said no, that I like my hair and that I'm growing it out he hurled abuse at me continuously, called me stupid, called me a gypsy, told me I looked bad and to consider what other people thought, called me a dog, a bastard, etc.

>And all this started when I wouldn't do a fucking favour for him on his terms (the stupid fuck doesn't understand English and needed me to fill out an insurance claim form)

>Later on he started shouting about how I never leave the house, I spend all day playing Hearthstone, that he should take me to a doctor and asking where he fucked up with me since according to him we were wealthy, also asked why I'm only flipping out now

>Some get a job bullshit, asking why if my brother can get a job and I can't
Demanded to know what the uni situation was and why I haven't booked a driving test yet

>Good thing I don't understand his language so I can't understand most of the shit he said

>Bad thing I don't understand his savage language since I can't reason with him

Zboguj degzderze

Zajebisty przyjaciel. Udlaw sie czyms

>Zajebisty przyjaciel
nani?

Juz po cb jade. Naciesz sie zyciem. Za chwile wyladujesz na moim stole caly w folii i tasmie

Podłożyłem podwaliny pod wszystko co zostało uczynione a jedyne co dostaje to to cos. Zadne nani ale shine

ile czasu dajecie poleaboo zanim uświadomi sobie jak wielki błąd popełnił

Oj ty zbogu jeden :-{D

Tacy jak on nigdy nie zdają sobie sprawy z tego jak bardzo zjebali.

NO JAK TAM POLACZKI PIERDOLONE? DZISIAJ BEDĄ ROZBIORY CZY PONIŻENIE NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ?

AHAHAHAHA

WY JEBANE KURWY

KOKOKO EURO SPOKO KARYNO

>pik

zczezłem

Jestem psychopatom i nie mam uczuc. Zaraz zginiesz za sprawa mojego ostrza
>Oj ty zbogu jeden :-{D
Nie mam takich zapędów. Jestem idealny. Aseksualny

BLUEEEGH LE STOP ISLAMIZACJI EUROPY SEBA

SEBA CO TO ZNACZY ''POLISH VERMIN GO HOME?'' CZY TO OZNACZA ŻE NAS LUBIĄ?

HAHA WY TĘPE KURWITARDY JA PIERDOLE JAK MOŻNA BYĆ TAKIM SMIECIEM JEBANYM JEDNAK HITLER MIAŁ RACJE

JEDNAK 1939 BYŁ NAJLEPSZYM ROKIEM MOJEGO ŻYCIA TY GŁUPIA SŁOWIAŃSKA SZMATO

ale koko euro spoko to ty szanuj

You're next

HEH POLAKI KOZAKI AMIRITE? O KURW NIE MAMY ŻADNYCH DOBRYCH FIGHTERÓW I JAKIS GERMAŃSKI SISSY BOY SPUSZCZA NAM WJEB :D

JA PIERDOLE NAWET SIE BIĆ NIE POTRAFICIE BURE SUKI PO ZA JOANNĄ JĘDRZEJCZYK BO JAK WIDAĆ POLSCY ''FACECI'' TO TAKIE DNO ŻE DZIEWCZYNY MUSZĄ BRAĆ SPRAWY W SWOJE RĘCE ABY TEN KRAJ NIE BYŁ KOMPLETNYM POSMIEWISKIEM

NIEIRONICZNIE BYĆ SŁABSZYM OD DZIEWCZYNY JA PIERDOLE PIZDEUSZU MATEUSZU CO SIE STAŁO TO JA NIE

A user z liceum wrócił widze

KOPERNIK NIE BYŁ POLAKIEM A MICKIEWISZ NAWET PISAŁ ''LITWO OJCZYZNO MOJA'' WASZE JEDYNE NAUKOWE OSIĄGNIĘCIE TO FAKT ŻE JESTESCIE CZĘSCIĄ TEGO WIELKIEGO SOCIAL EXPERIMENT ZWANEGO POLSKĄ GDY KTOS WIEKI TEMU POSTANOWIŁ WSADZIĆ WSZYSTKICH ZJEBÓW EUROPY W JEDEN KRAJ I ZOBACZYĆ CO SIE STNAIE

ALE PRZEDE WSZYSTKIM TO PIZGAM Z TYCH ''RODZIMOWIERCÓW' CO WYZNAJĄ PERUNA, SWAROŻYCA I INNE GÓWNA KTÓRYCH KULTU NAWET NIE POSWIADCZONO W POLSZY BO TUTAJ WYZNAWANO ŁADO I JASZA KTÓRZY MAJĄ Z NIMI CHUJ WSPÓLNEGO. JA PIERDOLE POLACZKI SŁOWIANIE TO NIE SKANDYNAWOWIE KTÓRZY MIELI TEN SAM PANTEON I KULTURE DOSŁOWNIE JEDYNY ZWIĄZEK MIĘDZY SŁOWIAŃSKIMI KRAJAMI TO TO ŻE SĄ PEŁNE BYDŁA I MÓWIĄ SŁOWIAŃSKIMI JĘZYKAMI ORAZ ŻE NIE MAJĄ PRZYSZŁOSCI. KURWA CZEMU POLACZKI CIĄGLE KOMUS WCHODZĄ W DUPE?

I TE RELACJE Z USA O JA PIERDOLE

>hurr pójdźmy za nimi do Iraku i Afganistanu :DD
>Poles are our best friends :)
>ale co z wizą panie Chad?
>Polish swine get the fuck out you're not even white
>Polsza chrystusem europy ;_;

HAHAHA

HAHAHA


HAHAHAHAHA

Krzysiek spokojnie. Sorry ze cie w szkole od gejów wyzywali. Jestem katolikiem i mysle ze nie wolno ludzi obrazac nawet jesli grzesza. Nienawisci nienawiscia nie naprawisz jak to mowia

>jestem katolikiem

NO TO ŻE JESTES ZJEBEM TO JA WIEM PO SAMYM FAKCIE ŻE JESTES POLAKIEM I NIE JESTEM GEJEM BO JEBAŁEM TWOJĄ MATKE

ORAZ BRATA

CO MI PRZYPOMINA ŻE TE POLKI KATOLICZKI CIĄGLE JEBIĄ SIE Z ASFALTEM GDY TYLKO MAJĄ OKAZJE I TO NIE TAK ŻE TYLKO ZA GRANICĄ GDY ICH SEBIKSI OJCIEC NIE PATRZY ALE I NAWET TUTAJ W POLSZY

PAMIĘTACIE SIMONA MOLA? PRAWILNIE PRZYPOMINAM

pl.wikipedia.org/wiki/Simon_Mol

WYRUCHAŁ TYLE WITAMINEK ŻE MA WŁASNY ARTYKUŁ NA WIKIPEDII

>Janusz ma 40 lat
>i tak ma więcej włosów niż ja kiedy mam 19

>pl.wikipedia.org/wiki/Simon_Mol
Ale proszę bohaterów narodowych nie szkalować ty podwieku. Simon Mol to honorowy Polak za udowodnienie że "le wierne słowianki" to mem. Pokazał że Polskie kobiety to zwyczajne kurwy + rozjebał życie z 30 normickim kurwom co w 2006 by z tindera korzystały. Powinniśmy Molowi pomnik ufundować.

Dobrze im powiedziales. Tez mnie w szkole bili.

>CO MI PRZYPOMINA ŻE TE POLKI KATOLICZKI CIĄGLE JEBIĄ SIE Z ASFALTEM
i dlatego trzeba zrezygnowac z katolicyzmu zeby jeszcze wiecej sie jebalo
>WYRUCHAŁ TYLE WITAMINEK ŻE MA WŁASNY ARTYKUŁ NA WIKIPEDII
to takie czeste ze kazdy czarnuch ma strone na wiki o tym

W Londynie większosć związków białą + nigger stanowią własnie Polki z jakims asfaltem. Więc pogódź się z tym że witaminki to szmaty a katolicyzm to chuj zrobił a nie zastopował kurestwo bo co druga suka ma krzyżyk na szyji a jebie sie w kiblach na dyskotece.

Tak jak katolicyzm nic nie zrobił aby w tym kraju nie było tylu zazdrosnych, skurwionych Sebiksów i patusów. Bóg jest kurwa bezużytecznym polackim scierwem jebanym a Jezus był komuchem, Maryja sie pusciła a Józef był betakukiem tak jak twój stary.

>W Londynie większosć związków białą + nigger
źródełko proszę, bo memic tez potrafie
>Tak jak katolicyzm nic nie zrobił aby w tym kraju nie było tylu zazdrosnych,
ale recepta, bo na razie rzucasz tezy. Jest źle, ale chcesz zeby bylo gorzej

No elo wstalem

>W Londynie
I wszystko jasne, tylko karyny i szmaty emigrują. Disapora to dosłownie najgorsza cześć każdego narodu.

Po za Simonem kto jeszcze zniszczył wiele normickich żyć?

Tusk

no i jak tam? jak tam loszki wasze? zaruchaliście już dzisiaj?

Ale Krzysiek dobrze że imiona swiete od dużej piszesz. Ale nie obrazaj Zbawcy prosze bo to nie ładnie

Chciałbym być gejem.

KURWA NIE. WEZ PRZESTAN CWELU. po wczorajszym nadal chcesz ten chujowy temat drazyc gdzie kazdy sam sobie loda robi?

ostrzegam jestem psychopatom. wy wszyscy jesteście zaledwie pionkami na mojej szachownicy.

To ja źródełko poprosze, że bez katolicyzmu będzie gorzej. Liczbowo, nie w sensie hipokryzji.

normiki robią memy z was i się z was śmieją spierdonów żałosnych

Syn do mnie przychodzi i wyznaje mi że jestem gejem to ja na to
>Wiem.
>Jak się domysliłes?
>Masz na imie Michał

GDZIE DEBATA

>on przejmuje sie zdaniem normików
>pewnie jak matka mu każe wyjsc z pokoju to wychodzi

>tug 29 września przed południem obrona a ja nic jeszcze nie powtórzyłem

nie wiem czemu ale tak jakoś stonoge mi przypomina

każdy polak cebulak wygląda tak samo

z chińczyków się śmieją a po ulicach polskich łażą klony z identyczną nalaną mordą i wyrazem twarzy smutnej pizdy

I nie zapomnij brązowej skóry lmao

>polacy
>biali

O 3 w nocy dopiero.

wiec ja mam udowodnic przeciwienstwo twojej bezpodstawnej tezy? rozumiem, ze argumentujesz , ze mieszanie ras na zachodzie jest mniejsze niz w polsce?

>le polaczki czarne
>hue hue zjebana historia
>nic nie jestesmy warci
Ale bym was w dupy wyjebal hmm. Wiem ze tego chcecie

1/2

Mieszanie ras na zachodzie to wynik tego że to bogatsze kraje do których przyjeżdżają imigranci jebany idioto a nie tego że le jezus ich nie uchronił przed BBC.

...

>bieda to tarcza przed nie białym
Prawda, nikt nie chcę do polski spierdalać bo bieda w chuj tutaj.

ehhhh marcelki
rok szkolny się zaczął na kara pustki cnie

no ok. ale twoim argumentem jest to, ze bycie nie katolikiem powoduej mniejsze mieszanie sie ras. caly czas to ty wychodzisz na debila

Jesteś debilem czy czytać nie umiesz? Te pik rele srają własnie na typowych Marceli.

>tug zmusiłeś cebulę do zapostowania tego samego znowu

>główne źródełko nigrusów w polszy to nigeria i zimbabwe
>dominujące religie to chrześcijaństwo

oy

>tug ojciec robi obiad
>znowu kotlety beda za duze bo ma duze rece

Nigeryjczycy to dosłownie Polacy Afryki, nasi dalecy bracia.

czy na wschodniej polsce sa drogi? bo chcialbym odwiedzic lwow a musze przejechac przez ten czarnobyl polski

>kotlet
>za duży

nie ma czegos takiego

Ale sa gumowate i mi nie smakują. Wole jak mamusia robi

>on nie umie gotować

o jak bekam z nu male

pamiętaj że we lwowie sobie po polsku poradzisz ale przejeżdżając przez lublin musisz znać rosyjski

>nieironiiczny rasista

A przepraszam, w Plejadan i Projekt Cheops te kolega też wierzy?

Argumentuję, że ludzie się ryćkają wszędzie tak samo, ino pod katalicyzmem udają, że tego nie robią. Jak hipokryzja jest dobra w sensie chrześcijańskim, to ja jestem pic related.

nu male gotują debilu

>być poniżej nu male

O JAK BEKAM

Ja sie musze domem zajac. Jak by mnie w domu nie bylo to z kogo by sie rodzina miala smiac zeby zaciesniac wiezy miedzy soba? Myslisz ze moja rola jest taka mala?

rogaczu

>Argumentuję, że ludzie się ryćkają wszędzie tak samo, ino pod katalicyzmem udają, że tego nie robią.
to po chuj to zmieniac skoro jest tak samo. mi sie wydaje ze raczej jest gorzej na zachodzie
>nieironiiczny rasista
kazdy kto nie jest rasista nie jest polakiem

ale skąd ty wiesz DEBILU że user nie gotuje? to że nu male gotują nie znaczy że robią to dobrze. także ten tego, jakbym cie spotkał na ulicy to bym ręki nie podał

Jeżeli narzeka na gotowanie swojego starego zamiast mu pomóc czy samemu zrobić to wiadomo że nie gotuje ty kurwiu który zdechłby z głodu gdyby nie rodzice.
Nie wiedziałem że dożyje czasów gdy ''facet'' nie umie gotować ja pierdole polaczku.

Przestan mu kurwa odpisywac zjebie. Nawet ten bait smieszny nie jest. Uzylby kilku wykrzykników to rozumiem

Umiem zrobic dobra jajecznice. Przyjedź w piatek to pokaże

Kurwa katolicyzm jest zjebany.

A dziękuję, bo już się bałem, że jestem Polakiem.

Bait, nie bait, przynudzacie w tej nitce straszliwie. Wolałem już rozmowy o Bogu z przedwczoraj.

nie mogę was już kurwa słuchać. wyłączam tą jebaną zakładkę

A ja nie. Chociaz jakis user mi racje przyznal to az mi sie milo w brzuszku zrobilo

nie rób tego user

...

Szeroki chodzi na mat fiz inf. Potwierdzone info

Waże juz tylko 100 kg.

186 wzrostu?

>see polish post trap
Hello there are you a cute trap? Can I marry you?

Do you have a cute feminine dick?

>A dziękuję, bo już się bałem, że jestem Polakiem.
"Na jednego prawdziwego Polaka przypada pięciu gorszego sortu"

183

wy zwierzeta

No I have veiny dick and fit body.

Dobra dobra posmialismy sie a teraz wypierdalaj na swoja nitke

Post it.

I want to say bad stuff but I know too many nice poles so I won't say anything to you guys.
No, blueboard. If you're not trap and don't want to marry I will leave, bye.

elo moje sportowe świry, jakie białeczko polecacie zakupić?

kurze

twitter.com/Conflicts/status/780370857151565824

My Protein.

hmmm jak ostatnio sprawdzałem to wychodzi drożej niż kfd. czemu akurat to user?

Bo ma najwięcej białka w porównaniu do ceny.
labdoor.com/rankings/protein

>hehe andrzej dawaj mi tu szeja dabul blasta

Nie.

Dzieci jeśli ich doczekam wolałbym wychowywać w Polsce, więc docelowo planuję wrócić.

Zasadniczo z Polski da się prowadzić porządne badania, ale naprawdę ciężko się wybić (bo mało kto prowadzi takie badania). Gdy ma już jakąś osobistą markę (co w moim świecie znaczy dobre publikacje) kraj zamieszkania nie ma już aż tak dużego znaczenia - granty i finansowanie badań przez firmy można zdobyć i z Polski.

Poza tym zoszczędziłem sporo pieniędzy i knuję (już dość zaawansowane stadium knucia) firmę-spin-off, a ta mogłaby z powodzeniem działać z Polski.

Tak więc: docelowo uznany w świecie polski profesor zwyczajny z piątką dzieci, dwudziestką-piątką wnuków i w miarę porządnym majątkiem.

Ty pracujesz w laboratorium jakimś? Co robisz?

Stara się wynaleźć lek na polactwo.

>płaska klateczka
a dół tego obrazka masz?

wasze opinie o cipkostworkach?

kupowałeś na myprotein.pl?

>zapostuj literalną cipke
>źle le hurr durr niebieska nitka
>zapostuj literalną cipke tyle że w lewd majteczkach
>dobrze
co ten mode to ja nawet nie

jaaapieerdole

wowik prosiaku

Dobre byly te kotlety ale salaty to on zrobic nie potrafi
Ogólnie obiad 7/10

Głównie genomika/genetyka roślin uprawnych i zwierząt.

kek z ciebie bo jak się umie to i bez majteczek można postować i mode może co najwyżej ci obciągnąć

gotowanie to dla bab i pedałów prawdziwy mężczyzna to umie sobie odgrzać żeby z głodu nie zdechnąć

a i grylem się zajmie bo baby nie umieją

nvm to slaby fake acc
ale podniosl na duchu

Najlepsi kucharze na swiecie to faceci ty głupi pizdeuszu który bez dziewczyny zdechnie z głodu. Kurwa mam ochote cie zabić.

no i gdzie lolizuchy się podziały?

>faceci

słowo używane przez baby i pedałów

chcesz mi coś powiedzieć alanku?

Ile ci mam mowic. Wpadaj do mnie na jajecznice. Moze jescze liptona zaparzę. Ja 2 słodze

W dupie kurwo bo loli to chujowy fetysz szmato.

Jestem dziewczyną i gardzę ''mężczyznami'' którzy nie umieją gotować bądź oglądają anime.

o ty antypolska kurwo

dobra dobra krzysiek jak se chuja odetniesz to sie dziewczyna nie stajesz

Umiem gotować i gardzę dziewczynami w 3D.

WHOA ŻBSZ LMAO

loli to dosłownie część kultury /polskiej/

Wowik jak chcesz to ja pójdę z tobą na randke czy cos

>podziekuj ojcu za obiad
>chuj zamiast powiedziec nie ma za co jeszcze sie dziwi ze mu podziekowales
Nawet nie rozumieja ze próbuje se zmienic

czoooooo

>wyjeb ojcu lepę na dziąsło bo ryż zrobił kleisty
>rogacz jeszcze przeprosił i obiecał że więcej nie będzie

jak to jest mieć ojca wojownika

mi przynajmniej dziewczyna daje obiad a nie rodzice

""""loszka"""" dziewczęcym peniskiem """go""" zapłodniła żbsz

lepszy niz obiad mamusi?

No ale obiad zrobil palce lizac to nie jeblem. Jeszcze mi bedzie obiadki do konca zycia robil tylko o tym nie wie

chujowy ale uczy się

Polska to kraj zjebów.

ale swoich urojeń to ty nie wypisuj dobrze

*weebów

dziewczyna to jest do lizania stópek i oglądania razem bajeczek a obiady mają robić rodzice inaczej wpierdol

Kurwo jeszcze słowo sebiksie jebany jeszcze kurwo słowo bedziesz mi lancowal buty smieciu pojebany kurwiu leszczu

na co wydaliście już swoje 180k?

wysłałem w dotacji ryśkowi petru

:^) na szczęście 9/10 osób tutaj nie będzie miało dziewczyny

>on postuje z polską flagą

Ja pierdole ONR ogarnijcie sie polaczki.

...

huehu well memed tipuje fedore m'lady XDXD
Wczoraj memy odkrylem proszem pana ale ubaw :D:DD:

powoli do przodu

Szpetny ma ryj szczerze mówiąc.

Ja z moim łysieniem (przycinam na krótko) to każdą wezmę T B H żbisz.

UUUU LOLI POLSKOM KULTURKEM XDXDX
NO ale memiarz ze mnie :D:D:DD:D:
Jeszcze Jana Pawła bede obrazal ale bedzie ubaw ale mem :D:DXDXD

No brzydka loszka

jeszcze tysiąc lat i będzie te przysłowiowe 180k

Polska dosłownie nie ma kultury. Ktokolwiek umie powiedzieć co ją charakteryzuje? Jakie polskie obyczaje nadal są kultywowane?

Ruchanie loli loszek :^) jak np w kielcach

>tomek co robisz w wolnym czasie?
>gram w pilke i sie ucze
>a ty krzysiek?
>hueehueu ale memuje XDXDX postuje lolitki i mowie ze to polsko kulturko XDXD :D:D ale mem wie pani i jeszcze papiesza szkaluje Jana Pawla wybitnego czlowieka
>spierdalaj

Kto to Krzysiek?

uwaga, debil

ja

Ja też, najwidoczniej.

a posiadasz xx chromosomy

HAHAH ale mem widzicie bo to dziadek i dziecko i on je bedzie jebał. NO nie no XDXDX polsko kulturka wspaniala juz musze zaczac memowac na polszy ;dd;
zabawne to takie kurde ale nie za dlugo jutro sprawdzian z pszyry

...

rozpisałbyś mi tutaj reakcje,
bo nie wiem jakie substraty dokładnie reagują

AHAHHA ale mi w szkole mema pokazali. Polaczek cebulaczek XDXDX ale bede spamil na polszy beda mi ludziska (you) dawac smiech bedzie i ubaw :D:DD:D:
No bo niby ze polak murzyn xdxdx i kradnie i bije zone bo ma koszulke do bicia jej :D:D sebix ale smiensze imie seba XDX

youtube.com/watch?v=ZvGQW6n1OcY

DZISIAJ MEME NOC

...

widać że autor filmiku się wzorował na JoJo więc szanuje

XY się liczą?

wowik, ty płynnie mówisz po niemiecku?

NO NIE MOGE!!! On tego papieża bije :D:DD Ale zabawne bo wielki polak a on bije jakby nikt, no niezle

Maciej gnije z was i pogardza, jebane lenie. Nic tylko pierdolenie, że bieda i bezprawie, a pracować nie ma komu. Kurwa mać, nie zosze lenistwa i obłudy.

ja, warum fragst? bist du kurz davor meine identitat herauszufinden

>Clinton przegrała wybory z memem z żabą
kek

ciekawe czy w podręcznikach o tym napiszą kiedyś

No swietny mem jacek. Dobrze sie w szkole umuwilismy zeby na polszy spamic. Zaraz baska wejdzie z lolitkami bedziemy przez lata to wspominac :"D:D:D:D

nudzi mi się anonki

pl.xhamster.com/movies/4286834/chubby_granny_fucks_hd.html
nowy

spierdalaj

>when an anime forum is the greatest threat to the politician
Nie mam tego mema zapisanego akurat.

>on nie jest już prawiczkiem
>on zapłacił kurwie za seks
>on nigdy nie zrobi tego z żoną w noc poślubną

DZIEJE SIĘ

WALEC JUŻ JEDZIE

nie przeżyję tej powodzi memów żbsz

wyborór trumpa jest jak referendum o brexicie, zwolennicy się będą cieszyć a tak naprawdę gówno to zmieni

Kiedy te wybory w końcu? Pierdolą o nich już chyba od roku.

>trollowanie to sztuka

>on nie zostanie czarodziejem

ale magia nie istnieje

nov

wybory 8 listopada ale dziś jest pierwsza debata

kupa w gaciach CNN, NY Times i innych mediów (nawet polskich) jest zacna

>(nawet polskich)
chyba polskojezycznych. i nie wszystkich tylko tvnu

Dosłownie jeden murzyn wystarczy by podbić ten kraj

>idzie Simon ulicą
>PA MURZYN CHODŹMY GO NAJEBAĆ
>a Simon wyciąga guna
>PEWNIE GAZUFKA XD
>rozkurwia sebiksów
>zwołuje sie banda z całego osiedla i szarżują na niego z szabelkami i baseballami tak jak szarżowali na czołgi
>wystarczy że podejdziemy do niego i mu tym karabinkiem po głowie damy :D (aktualna ''taktyka'' jednego anona z /polski/ przeciwko broni palnej)
>TRRRRR rozkurwia bydło i przeładowuje w sekunde operator style
>przegrzewa mu sie pistolet maszynowy
>TERA JEST NASZA SZANSA MATI WYPIERDOL MU JAK NA NASZYCH USTAFKACH
>macha łapą jak cepem a Simon jako że jest z rasy wielkich wojowników (Tyson, Ali, Mayweather etc) robi unik i jeb lewy prosty, prawy sierp, lewy hak
>o kurw blokowanie głową nie pomaga
>wyciąga pistolet i rozkurwia mu kolana
>powiedz Karynie że ją kocham :(
>BLAM rozkurwia go
>a-ale Donatan i słowiańska siła :(
>BLAM
>stoi Simon na stosie trupów i pali cygaro, osiedle rozjebane w tle, Karynki wychodzą by oddać sie swojemu overlordowi na truchłach swoich beta polaczków (oczywiscie bez kondoma bo kondomy to grzech a one są katoliczkami)

wiecie że tak będzie

TEN BÓL DUPY

Ale ilość bólu dupy rozwali internet na 1 dzień.

>martwe sebiksy
>źle

>w najgorszym momencie było 96,4 do 3,6
>teraz Trump wygrywa
jak w filmie, albo w polskich wyborach prezydenckich

>animegówno
>marcel
>le wybory z usa
smrud

>albo w polskich wyborach prezydenckich
to

od ponad roku nie było tak memicznie

masz memy = wygrałeś wybory

Dalej pamiętam jak się z Trumpa nabijali na tumblrze. Były tylko posty z "jakim on jest debilem XDDD", "nie ma mowy że zostanie wybrany"
A teraz każdy post to tylko "IDZIE ZAGŁOSOWAĆ KURWA MAĆ"

ostatni najlepszy. próbują wyruchac ruchacza

mam wyjebane bo h*llary też nie lubię

najchętniej widziałbym w białym domu cruza, bo on by się pewnie łatwo z pisowcami dogadał

>polaczki nie atakowali czołgów to tylko propaganda :D

w białym domu tylko Chinatsu

Nowy