/tr/

comfy edition

Other urls found in this thread:

fb.com/ayxan.yeni
youtube.com/watch?v=O2ayBUoCCo0
youtube.com/watch?v=Hm_iB6iBEvs
youtube.com/watch?v=Ju6uRtXVJnc
youtube.com/watch?v=S0E5ft8v5nk
m.abcgazetesi.com/mhpli-vekil-bunlarin-karilari-bize-helaldir-diyerek-askeri-lojmanlarin-kapilarina-day-29097h.htm
youtube.com/watch?v=2PgJeNvvewk
youtube.com/watch?v=0-Nd-xYTi_Q
youtube.com/watch?v=nWAGLkyxQG0
youtu.be/t8EwzisBEHc
youtube.com/watch?v=OCD99jMMuh0
youtube.com/watch?v=QgQLMOYIcAI
youtube.com/watch?v=HORkT4a2MhQ
twitter.com/NSFWRedditImage

/balt/

>anime
CRİNGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

cockroachie please go

a-ama çok tatlı ;_;

bu janny napıyo, kaç gündür taktı bizim tiradlara

fuck t*rks

bu bir kamal tiradıdır

reeeee. fuck you mods

/MUTERCUMAN/

s-senmiydin qnq

I want to traumatically inseminate Anzu.

e-evet qnq

bu tiradı raporla
buraya geçiyoruz
kamala tirad yok

afedersin ama gey misin? bunun neresi comfy

tüğüttürnü needn kapadın?

Ahahahah OP jailbaitten ban yemiş midir acaba:D:D:D:D:D

p-pardon qnq (sen sefiom)

bugün de kamalın götünü yaktık :DDD

b-bende seni qnqım benim

bugünde normilerin tiradını sildirdik elhamdillah

W-what is GOIN-G ON HERE!?

fb.com/ayxan.yeni
>yahudi ismi
>Cred Forums memeleri kullanıyor
>azerbaycanda yaşıyor
hmmmmmmmmmmm acaba bu kim olabilir :Ddddddddd

Yanan yanana amk.

altıma zortingen yabdum

How can I become a Turk?

ahahaahhaahahah

hahahahahahahaahhhahaahhahahahahahhahaha
by killing yourself

>by killing yourself
I'm too lazy.
ahahahahha

we can swap citizenships then

hahahaha silindi gerizekalıların tiradı :D s-seni seviyorum mod

even if I'm a greek?

yes greece is way better than this middle eastern shithole despite alll those ecomonic crisis and refugees

We all are greeks.

KOŞUN SU GETİRİN SAĞLAM YANGIN VAR

Yeah, I'm not sure about this desu.

>ekonomik kriz ve mültecilerlen boğuşan yunanistan bu haliylen bile t*rk*ye(ishalistan)'a bin basıyor
SADECE

''Ne kaybedebilirim ki?'' diye başladığım her işte ebemin amını tersten gördüm, teşekkürler.

>150 kiloluk insan artığı
>komfi
gün geçtikçe kendi ağırlığın altında eziliyorsun amk ne komfisi ahahaha

@65394542
ne yandın be orospunun sıçtığı D: ahahahaah

yandın kül oldun t*rk piçi

Merak et, iyi değilim.

hojum sağlam yanmışsın kusura bakma ama.

Renkli gözlü insanların ileriki yaşlarda kör olma olasılığının %85 olduğunu biliyor muydunuz? Bilmiyodunuz çünkü ben kıskançlığımdan uydurdum.

>yanıyooom
ax be t*rk piçi ax

ÇÜNKÜ KİTAPLARIN GÖTÜ KALKMIYOR .

ege denizi bana mordoru anımsatıyor

Daha fazla yalnızlık, daha fazla müzik.

I need some sleep
It can't go on like this
I tried counting sheep
But there's one I always miss

yok olup gitmiş tüm kabileler gibi, çürümüş medeniyetleriniz de silinecek topraktan.
geriye beton ve demir kalacak.
insan moloz ile anılacak

üşüyoruz reis

Gururunu bok etmiş bir kız düşün. Heh bak ordayım.

iç savaş çıksada keyfimiz yerine gelse + ölsek

ALTIMA ZORT YABDUM

ahahahahahahahahahahaah

>senin götün yandı
>h-hayır senin götün yandı bi kere
Neden hâla /tr/ye geliyosunuz anonlar?

ignore the kurd

abla deme lazım olur

hepinizden önce burdaydım çünkü

Op iki kez tiradı silinince herhalde dormant otizmini uyandırdı, 3. kamalımız hayırlı olsun.

hahaha hayır o ben değilim

ben altı yaşımdan beri /tr/deyim ulan

ulan mı

boris is Turkish!

canım sağolsun

Why do people always censor the "U" in "turk"?

Sorry, I'm a burger and a newfag on Cred Forums.

ş*hİT cenazesine gidip ş*hİT kızlarının götünü elleyip öpmek istiyorum

racist t*rks first started doing this to insult Kurds. but everyone hates t*rks and loves Kurds so it backfired to them instead.

we always censor bad words like "f*ck,sh*t,t*rk" etc etc.

biraz daha kilo verim am üstünde göt sikecem

>SABİHA GQKÇEN
>MQBESESİZ KAMERASIZ ANKESQRLÜ TELEFQN
>SABAHIN KQRÜ
>22 EQİM
>BQNBA İHBARI

HAYATSIZ ŞÜŞGQ BOQİSTANDAN BENDEN QNCE KURTULAMAYACAK

Why do jews never mention their gods name, they use adonai and elohim, but not YHWH?
Because it's too great to even mention. We are gods if you compare us to kurds.

o saatte sen okulda olmuyormusun qnqqqq :DDdd

o-o ben değilim

b-biliyom qnq s-sen öyle şeyler düşünmezsin :3

>ELİNİ PENBE KİLODUNA ATIYOR SEXİ BİR BİÇİMDE ÖNCE TAŞŞAKLARINI KAŞIYOR SONRA PARMAKLARINI ANÜSÜNE BASTIRIP ESASLI BİR OSURUK SALIP ELİNİ HEMEN BURNUNA GÖTÜRÜYOR

HMPOSSSSSSSSSSSSSSSSSS

OHHHHHHHH

bu ben değilim qnq

It means "turks make me butthurt and i accept their superiority"

ahahahahahahhah

hahahahahahahahahaha

b-bu da ben değilim QnQ

YENİİBNELERRRRRR

ahahahahahaahah

b-biliyorum qnqım benim sen bi tanesin kahrolsun yeniibneler ;_________;

bu benim

bu ben değilim

>ohk üni 10 gün önce açıldığından beri normi bir hayata adım attığımda

>derslere git
>spora yeniden başla

anxiety olmayan sıçanlara tavsiyem spora başlayın
antidepresan etkisi gösteriyor

bu da ben değilim

YANLIŞLIKLAN ALTIMA KAKALADIM

sen benmisin?

AHAHAHAHAHAHAHAHA

derdi yerli yapımların kalitesini arttırmak olmayan platform. hatta abone kazanmak dahi umurlarında değil. şimdilik yaklaşımları yerli yapımları latin amerika, ortadoğu gibi hali hazırda talep gördüğü pazarlara ulaştırmak.

bunun anlamı bi türk narcos'u çekilmeyecek. zaten neden çekilsin toplasan bi abd etmeyecek bu pazar için? senin zaten görür görmez kustuğun ivedik gibi, ezel gibi, kiralık aşk gibi yapımları alıp, elin hispaniğine, arabına iteleyecek hepsi bu.

o da bu kırolar zaten bu "kalitesizliği" talep ettiği için.

üstelik yine bir çok yapımın dijital yayın hakları çoktan digiturk, d-smart benzeri platformlara satıldığından, netflix original series'in dahi bir kısmı bu topraklarda gösterilmeyecek (bkz: house of cards)

yani beklentinin büyüklüğünü anlayabiliyorum ama ahmak olmayın. netflix düşmüş dizi sektörümüzü ayağa kaldırmak için değil, minimum eforla maksimum kazancı elde etmek için burda.

aylık 20 lira bayılmadan önce bir kez daha düşünün bu yüzden. "izlediğim dizilerin çoğu var, bıktım korsanla uğraşmaktan!" doğru bir yaklaşım ama "biraz yüklenirsek escobar evimize gelecekmiş" kısmı saçma.

hahahahahahahahahahaha

>anxiety olmayan sıçanlar
Aha bu benim
Ama vücudum çok güçsüz user
Spor derken ne yapıyorsun tam olarak?

harmandalı oynuyorum

spor olarak ananı sikiyorum

AHAHAHAAHAHAHAHAHAH

z-zort

ANANIZI SİKTİM BABANIZ OLDUM

HAHAHAHAHAHAHAHA

ot qUbAr jAmEykA BoNZaİ aNaN LeZBiYeN bAbAnSa qaY

i-iyiki varsın qnq

user hemen saç sakal tıraşı oluyorsun evin en yakınındaki spor salonuna gidiyorsun (eve alet seti alma meme'ine düşme) 1 ay adaptasyon programını uyguluyorsun sonra salon görevlisinden yeni program alıyorsun

eğer kilon çok azsa ne buluyorsan ye. protein ağırlıklı olmasına özen göster bunun yanında pilava makarnaya aban. iştahsız olsan bile kendini zorla ilk 1 ayda 4-5 kilo almaya bak. çok önemli bir işin olsa bile sporu aksatma. antrenörler genelde haftada 3-4 kere gel derler ama sen 5 hatta 6 kere gidebilirsin, diyetini de spor salonunda hallederler.

eğer skinny fat isen (kol bacak zayıf, göğüsler tahtaysa) "şu göbekten kurtulayım" diye düşünme. yine kilo almaya bak ama pilav, makarnayı daha az ye. abur cubur - gazlı içecekleri kes. zaten spora başlayıp 2-3 hafta devam edersen kendini bu konuları araştırırken bulacaksın. kolay gelsin

*kakasını yapıyor*

s-sende

bu ben değilim QnQ

Sağol yazdığın için
Ama saç sakal kısmını anlayamadım orası ne alaka?
>skinnyfat
Değilim, sadece zayıfım

...

youtube.com/watch?v=O2ayBUoCCo0

bu benim

ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖFFFFFFFFFFFF NEDEN ALL*HIM NEDEN

b-bu sensin q-qnq

youtube.com/watch?v=Hm_iB6iBEvs

BEN BUNU 1000 KERE izledim BABY

misafirlige gitmistik ordada bir kucuk kiz var turkce takintili oyuncuyu Ac dedi actim bunu izliyoruz birden uayagara kopardı noluyo dedim kizda yandik ender abiyi hapse atmislar bidaa video cekemiycek diye agladi

NEETlikten kurtulmak için dedim saç sakalı -_-

kimse çok kaslı başlamıyor spora user, ben de 61 kiloyken başlamıştım şimdi 73 kilo ve fitim. millet 100 kilo bench press yaparken ben 20 kiloluk barı kaldıramıyordum ben de güçsüzdüm ama önemli olan umursamadan devam etmek. dediğim gibi paranoya/anksiyete bozukluğu yoksa yani insan içindeyken kendini tehdit altında hissetmiyorsan spor salonuna yazıl. kimse başkasını umursamıyor zaten salonda. ayrıca spor dediğim gibi insana huzur veriyor. "neden kendimi öldürmüyorum" sorusu yerini "yaşıyorum lan ben"e bırakıyor.

nolmuş peki gerçekte denetimli serbestlikle mi bırakmışlar?

youtube.com/watch?v=Ju6uRtXVJnc

Biz bilgisiyara minecıraft indircez

ananın amı olmuş

erkeklerin adet görmesi durumunda olabilecekler
-fazla orkidi olan var mi .mina koyim?
-olum ne otlakci adamsin lan...

adli kovuşturma varmıymış söylemiyosun ki

anime nerden indiriyosunuz qnqlar

ananın amından

youtube.com/watch?v=S0E5ft8v5nk

abi hunger games çeklim

hahahahahahahahahahahahaha
m.abcgazetesi.com/mhpli-vekil-bunlarin-karilari-bize-helaldir-diyerek-askeri-lojmanlarin-kapilarina-day-29097h.htm

>5 hatta 6 kere
Lütfen bir siktir git. Amk hayatsız orospu çocukları, sabahtan akşama kadar b de shitposting yapanlarla aynısınız ulan. Tüm aktiviteniz bir odada hiçkimsenin bir sikim yararına dokunmayacak şeylerle uğraşmak.
Haftada bir yada iki kez spor için gitmeyi anlarım ama hayatını kas yapmaya adamış biri bileklerini kesmelidir.
Nerdeyse her gün leş ter ve göt suyu içinde saatlerce tepinmeyi çok mu seviyorsun ulan götveren. Tiksiniyorum hepinizden.

>"neden kendimi öldürmüyorum" sorusu yerini "yaşıyorum lan ben"e bırakıyor.
Vaay çok iyiymiş
İnsan içinde kendimi tehdit altında hissetme problemim yok ama bel fıtığım var hocam
Bele zarar vermeden gymde gelişme kaydedebilir miyim? 20 kiloluk su bidonlarını taşısam bile o gün boyunca bel ağrım kesilmiyor çünkü

>m.abcgazetesi.com
>2 ay önceki happeningle ilgili sıradan bir çomar vakası

youtube.com/watch?v=2PgJeNvvewk

Mal sen nerenle izlion bili zaten

>hayatını kas yapmaya adamış biri bileklerini kesmelidir.

+rep emeğe saygı

o değilde birileri bu foto için uğraşmış lan
masa taşımış o leş suya girmiş üstünü başını sikertmiş falan
nasıl bir dünya

şu an bu postu kakamı yaparken atıyorum

insan gerçekten hayret ediyor

qnq al bak senin için öneri topladım belki ilgini çekenler olur

ahahahahaha

...

bu ben değilim qnq aramıza nifak sokuyolar

vallahi xocam sana popülist bir saldırgan gibi "benim sporda harcadığım zamanda sen atom mu parçalıyorsun sanki" demeyeceğim. bence de zaman çok önemli bir kavram, keşke sporun verdiklerine hiç zaman harcamadan ulaşsam. ego ya da karı-kız için yapmıyorum ben sporu. hayatımı düzene sokuyor, en geç bir buçuk iki gibi yatıyorum, derslere gidiyorum, depresif düşüncelerden uzak tutuyor, kendimi mutlu ve huzurlu hissediyorum.

kafayı bu işle bozmuş "moruk ben 200 kilo bastım" ya da "hacum şu supplementi kullandım"cılardan değilim. spor salonuna giderim çok ağır olmayan programımı uygularım duşumu alır çıkarım.

sorun olmaz ilk aylarda.
adaptasyon programında ters mekik var user, onu hiçbir zaman yapmayacaksın, ileride squat yaparken de dikkatli olmalısın. hareketleri düzgün yapmaya çalışırsan, altına giremeyeceğin ağırlıklarla çalışmazsan sorun olmaz. antrenörden bel kaslarını güçlendirecek hareketleri göstermesini isteyebilirsin. sendeki bel fıtığı çok ciddi bir şey değilse hareketsizlikten kaynaklanıyordur, spor yaptıkça açılır. fırsat bulabilirsen haftada bir gün yüzebilirsin. fıtık ciddiyse antrenöre en başta söyle ona göre ayarlar programı.

o nifağı götlerine soksunlar qnqım biliyorum sen olmadığını keşke yanımda olsan ;_;

jokes on you sığır orospu çocuğu o da bendim atladın hemen

zortpırrt

youtube.com/watch?v=0-Nd-xYTi_Q

n-niye öle dedin ki şimdi ;_;

ALTIMA PIRTLADIM

ben dememedim qnqım benim

küçük kamal nifak ne demek onu biliyo mudur ki amk az düşün beyni yağ kaplamış salak orospu çocuğu

din hocası öğretmişti aslında :DddDdd

diş fırçalama sopası işte nisfak

b-biliyodum qnqım :3

hahhahahahahh

roleplay yapmayın aq hayatsız piçleri

onuda ben demedim qnq
keşke göbeğimi emsen :DDD:dd

*zort*

kaliteli postlar

>iki you

ohhhh

3 tane tutturamaya çalışmıştım olmadı

edit son: hepiniz haklısınız, kaan muhteşem bir marka ismi.
hep beraber bekleyip görelim satış sonuçlarını.

satış sonuçları, pazarlama stratejisi yani başarı ile doğru orantılıdır.
"ar-çelik" nasıl yaptığı işi betimliyor ve doğru isim seçimi ise..
"kaan" o sebeple yanlış isim seçimidir.

koç grubu; mustafa koç yaşamını yitirdiğinde, "mustafa-1" üretti mi?
azıcık realist olun ulan, yabancı pazar bakar mı hikayeye?
sen sıfır bir pazara girmiyorsun, devler ligine sıfırdan giriyorsun.

telefonun, diğer telefonlardan iyi mi? değil.
onlarda olmayan bir teknoloji ya da özellik var mı? yok.
o zaman neyden kazanman gerek? isim ve marka değerinden.
bu da global pazarın ilgisini çekmek için, sıradışı ve özel olmayı gerektirir.

apple pazarda iken, kaç tane akıllı telefon markası vardı?
samsung, e250 çıkardığı zaman kaç tane kızaklı model vardı?

sizdeki bu mantalite ve duygusallıktan sebep, bu ülke bir adım öteye gidemeyecek.
biz burada, "kaan" ismini eleştiriyor isek, daha iyisi çıksın diyedir.

ürünü iç piyasada zor satacak, yurtdışına veremeyecek isen niye ürettin?
siz haklısınız, bu ülkede en yasak olan şey "eleştiri" yapmak, unutmuşuz.

eyvallah,

asyalı kadınlar orangutana benziyor asla dokunmam bu sarı maymunlara

bu a*yalı maymunların seksiymiş gibi gösterilmesi tüccarın oyunu olabilir mi sayın xocam

anana sor

anam öldü QnQ ;_;

Beyaz kadınlar da senin için aynı şeyi düşünüyor

şu terlemiş ayakları bi koklasam be..

zenci asyalı fark etmez yeterki beyaz kadından uzak dursunlar. beyaz ırk yok edilmeli.

bu forumda e*$iposting ne zaman terk edildi

...

youtube.com/watch?v=nWAGLkyxQG0

sivilceli tek kasli yagli bir yaratik oldugu nasil da belli oluyor

>yanıyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom
aX bE

nerdeydin bu saate kadar orospu evladı normi

suser badim ortalarda yok olaydı atardım bi iki entry

herkesi kendin gibi hayatsiz bir piç kurusu mu saniyon lan obez

>tfw no Turkish bf

gözlerimi nasıl hep belertirim istediğim dışında

n-normi dedim ya ;_;

açsana twitterını kevaşenin sıçtığı okuyalım hisli twitlerini

>post yfw badi$ini buldugunda
(bkz: swh)

anneniz olmuş orospu

ananızı vanda sikeyim

kanzuk reisin derhal yapması gereken değişiklik.

düşünsenize öyle entel piçlerle takılmak yerine, ocak başında dürümleri birer birer gömüyoruz yanında ayran oh.

en çok dürüm yeme yarışmasını kazanan kişi bir gece kanzuk ile beraber dürüm yeme şansını kazanıyor falan.

hayali bile güzel.

şu konular uzmanlıkı yalnız
bu konulara yönelelim lütfen lütfen

Designer, author, coach, podcaster, music maker, blogger.
#EDM, #Music, #News, #Producing & #DJ #Tips, #Resources #Artist #Producers #DJs #MusicEvents #Cats #Raves & #EDMTalk

hey I can be ur bf
but r u cute ^_^

zamanında nasıl korktularsa hala salyalarını saça saça yok alman istihbaratı vardı, yok gezide dağıtılan yemekler nerden geldi kanadalılar yemek parası verdi diye çemkiriyorlar .

yediğimiz tek şey vardı o da devlet baba sağolsun gaz bombası ve plastik mermi yedik!

bir tane badem bıyıklı kripto fetöcü akpli cnnde çıkmış fetö o zaman destekledi onları korudu diyor o zaman halk ne diyordu polislere fetoşun .... yıldıramaz bizleri diyordu!

yabancı ajan arıyorsa iktidar sahipleri kendi partilerine baksınlar kendilerini gizleyemiyorlar konuşmalarından beli ne oldu o yenikapı ruhuna, hani birdik bizdik öteki beriki yoktu ama bu tür kriptocular gezici diye ayırıyor...

MUTERCUMAN bile olmuş sen ne hala oralardasın

kes lan, bundan sonra bana cevap filan verme, tiksiniyorum, igreniyorum resmen

p-peki ;_;

bu kitapta old major(lenin) hakkında tek kelime kötü kelam edilmemiş, snowball(troçki) için de beredeyse öyle. insanların çiflik hayvanlarına yaptığı eziyetten bahsediliyor; derimden sonra düzeliyor hayvanların falan filan. devrim yapınca işçilerin bilgisi,kültürü artıyor; eskisi kadar çok çöalışmıyorlar. bu mu komünizm karştlığı?

lakin komünizm=stalin denkliğini kurmuş kafalara laf anlatabilmek pek mümkün değil. sapına kadar komünik bir kitaptır kendileri; hoş olmasaydı da, yalnızca komünik kitapları değil her türlü kitabı okumak lazım geldiğinden, okuyun okutturun.

efenim siz hergun cumlelerinize turkceden cok ingilizce kelimeler katarken, gotunuzden abuk subuk kelimeler icat ederken, gunluk konusma dilinizdeki turkce kelimeler 100 u gecmezken, trt nin yayinda kullandigi dile bok atarken, okullardaki ingilizce egitim yetmez derslerde ingilizce verilsin derken, insanlar dillerine sahip cikmak ve korumak icin var gucuyle calisirken siz dilinizi asagilarken, turkiyenin bir kurumu cikip kendi dilimizin kiymetini bilmemiz gerektigini hatirlatmak icin guzel bir afis hazirliyor ve siz ona nasil bok atiyorsunuz bende bunlari anlayamiyorum, anlayamayacagim.

ishal oldum

geçen arkadaşlarla parkta bira içiorz , parkın diğer tarafından 2 eleman geldi ama baya bitikler sigara istediler bizdede yoktu yok dedik yolladık, daha sonra çantamın dibinde paket buldum, şimdi biz fosur fosur içicez ayıp olur şunlarada 1 dal götürün dedim, gittim yanlarına baktım bunlar bişeler içio, verdim sigarayı abi bi duman almaz mısın dedi elindeki şeyi göstererek, bende ne bu dedim, abi yabancı dedi , ne yabancı amk ismi yok mu dedim, yok abi yabancı bu dedi , neyse ver bi çekim dedim bünyem sağlamdır öle kimyasaldan falan korkmam , 3 duman aldım arkadaşların yanına gitiğim gibi kafasının gelmesi bir oldu, direkt kalp atışlarımı beynimde duyuyorum yutkunmakta zorlanıyorum falan elim ayağım karıncalandı ölüm tribine girer gibi oldum hemen çıkardım kendimi ordan yarım saat sonrada kafası gitti hayvan gibi iştah yaptı, acaba ne içtim ben amk , ertesi gün bile ara ara kalp çarpıntısı yaptı merak ettim böyle bişey içen var mı daha önce, buna en yakın skunk vardı ama onun kafası bu kadar kısa değildi, bonzai falan hiç içmedim bilmiyorum

kamal katıl bunlara :DD

>mongol roleplaycisi naziler
siqem soqam aq. ne zaman t*rk skinhead örgütleri çıkacak. hep mi mongol roleplayı

literal bir biçimde kırinje oldum

...

e*$i nickleriniz ne
benim (bkz: otisabi)

>türk naziler

AAJAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAH

hepinizden nefret ediyorum.

p-peki ;_;

jimi the kewl

(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)

debedit: bula bula bunu mu buldunuz en beğenilen entry'im olarak?!
edit 2: berkin elvan ölümsüzdür. gezi ruhunu hatırla!
edit 3: yargılanacaksınız! ölüm döşeğinde bile olsanız bu yaptıklarınız yanınıza kalmayacak!
edit 4: şişli etfalde yatan minik evrimsu için acil b rh(-) kan aranıyor. destek için [email protected]

ironisiz olarak en sevdiğim yazarlardan.

U-UYUDUNUZ MU

U-UYUDUNUZ MU?

fuggggggggg :Ddddddd

:D:D:D:D:DDddd

PIRT YAPDUM

hahahahahhaahahahahahahahhaahahahahha

*ağzına zortlar*

HİÇ ARKADAŞIM YOK

SEVGİLİM YOK

nedenini biliyor olmalısınız sayın amına koduğum

e-evet. hepsi benim suçum
;_;

doğru cevap siktiğimin t*rkleri olucaktı

youtu.be/t8EwzisBEHc

youtube.com/watch?v=OCD99jMMuh0

youtube.com/watch?v=QgQLMOYIcAI

twitterda paylaşsana bunları mamaklı

...

o-ordamısınız ;_;

evet

bana uyku haram mOrUq

okula gitmek istemiyom

goool dk 12 trump attı. demokratlar bu sene de basini alacak za za xd xd.

edit: pardon maç başlığı zannettim, ekşi sozlugun bu tarafina dusmemeliydim.

ölsemde kurtulsam

youtube.com/watch?v=HORkT4a2MhQ

yatmadan önce 100 fırça darbemi de vurdum artık uyuyabilirim

sabah uyandığımda uyanabilmenin bile ne kadar güzel olduğunu düşündüren polyanna karakterimi, iki saat sonra kahvaltı masasında kara kara kariyer planlaması yapmaya çalışırken kaybetmek istemiyorum. on dakika önce "kendime güvenmemem için hiçbir sebep yok, oh be şöyle havaya çekeyim ciğerlerime gürül gürül!" diye gaza gelip, sonrasında ayaklarımın aslında beni taşıyamayacak güçte olduğunu itiraf etmek istemiyorum. an geliyor en yakın arkadaşlarımı bile düşman gibi görüyorum. beni sevmediklerine, bana kıymet vermediklerine inanıyorum. her laftan, her hareketten bir anlam çıkartıyor, bu yüzden de hayatımda olan her güzel şeyi kendi ellerimle mahvediyorum ben.

yeni bir ilişkiye başlıyorum - iki hafta her şey çok güzel gidiyor. sonra diyorum ki bu işte bi yanlışlık var, benim hayatımda hangi ilişki güzel gitmiş ki bu gitsin? hooop sil baştan, bütün enerji gidiyor vücudumdan, karşımdaki bir anda hoşlandığı manik insan yerine, dünyanın en karanlık, en depresif insanını buluyor.

hatanın kendimde olduğunu biliyorum - ama buna rağmen insanları suçlamaya devam ediyorum. bir fanusun içine kapatılmış gibiyim - hiçbir yere kıpırdayamıyorum. her şeyi yeni baştan yaşıyorum, bir gıdım yol alamıyorum ama. her seferinde başa dönüyorum.

hll qnq 10/10 cringe

ekşiden kopyaladım :Dd