Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

g.e-hentai.org/g/694076/0717030624/
youtube.com/watch?v=kKxGW_Q2UPI
youtube.com/watch?v=cZNOk37KeBM
knowyourmeme.com/memes/stanley-phillips
twitter.com/SFWRedditGifs

A nap kérdése:
Ánon ingázik?

Kéne posztolni

Keljetek fel köcsögök

Üres a fonál,kitöltöm MK-val.
Mostmár nincs hely.

One átok for me, thanks

Do u love England

Kb. 45 perc hazulról a lágymányosi kampusz

Kb 60km reggel és délután a munkába. Az elején jó volt, mert szeretek vezetni, de most inkább fárasztó

Nem rossz a róla készült doujin-ok egy része.
g.e-hentai.org/g/694076/0717030624/

user megdugna egy nőt akinek lányos pénisze van? Tegyük fel, hogy egy szórakozóhelyen vagy. Ott egy csaj. Tökéletes csípő-váll arány. Szé segg és mellek. Nincs Donald kacsa hangja. Jó illata van. Szóval 9-10/10. Dumáltok, iszogattok, tánc minden. Elviszed haza. Elkezdődnek a dolgok, állsz mint a cövek. Erre a csaj levetkőzik, és ott a fütykös. Kidobod?

So guys, what's up with the Apple?

Ezt töröld, de nagyon gyorsan!!

Nálunk a kampuszon, kb 20-30% lány lehet, így is alíg bírom. Milyen lehet ahol a lányok vannak töbségben, hogyan csinálják az ottani srácok?

Ja nekem is, de hivatalosan nem ingázok, mert pesten lakom, csak kurva messze

Rohadtul kidobom, alapból nem izgat az anál, és főleg nem egy férfival. Mondjuk, egy távoli rokon mesélte, hogy majalziában leszopta egy shemale, és nem volt rossz, de akkor se.

Miért? Nekem bejön.
Csak képzeld el hogy te vagy az a faszi.

én is oda járok de nekem csak 20 perc :D

That'll be 65,000 HUF+ÁFA, thanks for your visiting, have a nice day
No, it sucks
Shit products, high price

Van itt lány user? Szeretném megkérdezni, hogy mért nem képesek a nők tények alapján racionális döntést hozni? Mért kell érzelmek alapján érvelni/dönteni olyan kérdésekről amik kihatnak a jövőre? És ha elmondják nekik ezt, akkor mért kell hisztizni? Ki van a faszom ezzel.

Mindenkihez szól a kérdés.

nálunk kb fele lány de van kb 3 aki faszállítóan jól néz ki meg van úgy 10 aki még elmegy, az összes többi alacsony, kövér és ronda

mert megtehetik
rossz döntéseiknek sincs negatív következménye, néhány kivételtől eltekintve

De ez egy olyan kérdés, hogy éljünk itthon havi 350ért vagy éljünk nyugatabbra 3000+ EUR-ért. (a közeljövőben házat és gyereket akarunk) Ezt a döntést nem lehet meghozni érzések alapján.

ha 350et kapnék itthon kezdőbe akkor el se gondolkoznék rajta hogy nyugatra menjek
milyen kérdés ez?

nettóba, teszem hozzá

Népnemzeti jó reggelt, testvérek!

Hungaria erwache

arschficken simulator 2016
deutschland ja

Nálunk is kb fele a lány és elég sok a qt.
Napról napra nehezebb elviselni hől

>akarunk

hát az a szomorú hírem van hogy ha ő ezt akarja meg fogja valósítani, ami tudjuk mit jelent ugye?

Kéne bn

Nem olyan sok az a nettó 350, ha beleveszed a ház törlesztőt, rezsit, meg majd a gyerekeket. Persze meg lehet élni belőle, de nem megélni akarok, hanem gondtalanul élni.
Nem értem. Én is ezt akarom. Nincs itt probléma. A kérdés csak az ország.

Dehiszen most itt van a CSOK

lehet hogy ezt akarod de nem tudod megvalósítani

ha lecserél ő meg tudja, anélkül hogy bárhová elmenne

>ház törlesztőt
Ott már rég rossz ha van.

Majd földhöz verem a seggem örömömben, ha ráérek.

Te be vagy rúgva? Én tényleg nem értem miről beszélsz.
Ja, hát nekem nincs annyi a zsebemben, hogy kipörgessek 20+ milliót

egyébként ez egy kicsit szürreális elképzelés hogy fizetésből gondtalanul fogsz élni, több csimotával és saját házzal ha csak nincs szülői segítség és/vagy nem vagy "milliomos"

>implikálni, hogy akárki tud racionálisan dönteni

A gondtalanult ne úgy értsd, hogy kubai szivar, kokó, kurvák. Csak nem akarom, hogy görcsölni kelljen, ha elromlik a kocsi, vagy a gyerek menne iskolába. Ezek olyan dolgok, amik nem jelentenek problémát egy olyan országban, ahova pl most hívtak dolgozni. De nem is a pénz a legnagyobb probléma. Itthon az állam taknyosra szopat mindenkit, minden lehetséges módon. Fizetsz 20 féle adót. A pofádba hazudik a mindenkori kormány úgy, hogy nyilvánvaló mindenkinek. És nem lehet semmit tenni ellene. Szopatják az autósokat, a kisvállalkozókat, a diákokat, tanárokat, eü dolgozókat. Az oktatás és az eü úgy néz ki, mint egy háborús övezet. Ez nem jó.

> ahova pl most hívtak dolgozni
nem akarok vészmadárkodni, de az ilyenekkel lehet a legcsúnyábban megszopni

Nem narancsot szedni megyek vagy hidegburkolni. Mérnöknek hívtak egy 50éves japán multihoz.

>De nem is a pénz a legnagyobb probléma.
>Itthon az állam taknyosra szopat mindenkit, minden lehetséges módon. Fizetsz 20 féle adót. A pofádba hazudik a mindenkori kormány úgy, hogy nyilvánvaló mindenkinek. És nem lehet semmit tenni ellene. Szopatják az autósokat, a kisvállalkozókat, a diákokat, tanárokat, eü dolgozókat. Az oktatás és az eü úgy néz ki, mint egy háborús övezet.
tehát visszavezetted a pénzre

De az kb nyugaton is mindenhol úgy van.

ez nem jelent semmi garanciát

Ok. Az adó résszel tényleg. De a többi nem pénz kérdés.
A görcsölés vagy a szopatás?

Mindkettő

>A görcsölés vagy a szopatás?
Igen.
De főleg a második.
A 3k azért külföldön annyira nem nagy pénz, amúgy.

Mire gondolsz? Lehetnél konkrétabb

Ha te csöcsöket bámulni jársz órára, akkor egészségedre.

Ha pina kell, oda megyünk, ahol sok van.

Bővebben?
Fogalmam nincs, hogy igazából mennyi az annyi. Csak egy számot írtam. Még ott nem tartunk a tárgyalásban.

arra, hogy totál védtelen vagy
készülj fel a csicskáztatásra és a szar munkakörülményekre, mert ha nem táncolsz úgy ahogy fütyülnek, akkor repülsz és ottmaradsz minden segítség nélkül

Jujj, tünés innen a náci békáddal te náci.

Ez a fonál a szeretet és a béke fonala, gyűlöletnek helye nincs. Te náci.

nem úgy értettem
minden elromlik előbb utóbb, le kell cserélni majd
miből, hitelből(?)
közben gyerek(ek)
a felvetésem arra vonatkozott ha valaki egyedül szeretne eltartani egy egész családot

keresztapám mérnök kanadában, cégvezető helyettes most már, házát hitelből vette, van 3 gyereke, felesége dolgozik (tanárnő)
nincsen kolbászból a kerítés ott sem mivel a jónak igencsak megérik az árát

(szabadideje pedig nincs, vezetés közben hallgat hangoskönyveket 1 óra oda 1 vissza, ha ez számít)

Itthon nem így van? Nagyon kevés kivétellel...
Persze nyilván a nagy dolgokat hitelből. Az tiszta sor.De gondolom az életkörülményekkel nincs baj.

nincs, mivel a feleség dolgozik
egyedül igen nehéz lenne fenntartani mindent

Én csak annyit tudok hozzátenni hogy semmit nem jelent a jobb fizetés ha az ember nem tud bánni a pénzzel.
Anyámék évekkel ezelõtt még azért rángattak magukkal hogy jobban éljünk, de ugyanannyit panaszkodnak hogy nincs pénz, csak most drágább hülyeségekre megy el.
Tehát amire ki akarok ezzel lyukadni az az hogy nem feltétlen éri meg kiköltözni csak hogy jobb legyen a megélhetés, mert azért nincs kolbászból a kerítés, na meg semmit nem ér az a havi 3000 svájci frank ha az ember nem tud bánni vele.

Mondjuk nálunk ugye itt a gáz, mert az asszony nem tudna egyből elkezdeni dolgozni. A szakmájában biztosan.(óvónő)

Miért zavar?
Csak nem gondolod, hogy Rijukó nem volt hatalmas ribanc, amikor iskoláról iskolára zavarták a problémás viselkedése miatt?
Órák helyet ellógott cigizni, meg minden nagyszünetben lepippantott egy tizenkettedikest.

Lehet, hogy a szüleid prolik?

>japán multihoz.
Heti ötven óra minimum, lebasznak ha nem mész be dec 24.én

Nem okoz gondot, ha dolgoznom kell. Most is sokat dolgozok, és nincs túlóra pénz.

Ott se lenne, az nem túlóra, az csak becsületbeli elvárás.

kek

Napi 40 km, 20-20 oda vissza, de a vasútállomás nincs messze, így kb 40 perc egy út
A magyar panaszkodás, már ne haragudj, de szerintem mindenhol megvan. Ez szerintem bele van égetve a tudatalattinkba. Nekem néha, ha nagyon sikerül koncentrálnom arra, hogy miről gondolkodok, belelátni a tudatalattimba, akkor igen-igen megdobbenek, hogy teljesen pénzfüggőnek neveltek. (Nem a new age faszság beszél belőlem, hanem az, hogy nemzetközi viszonylatban látva a dolgokat, vannak emberek, akik pénzen kívül is tudnak gondolkodni.)

40 éves tinédzserek lényegében.

gecc
vettem szakállolajat kíváncsiságból
20 milliliter volt háromezer forint a legolcsóbb, rossmannos fajtából
napi használat mellett ez az üvegcse tíz napig tartana ki sztem kb.
tényleg rendezettebbnek tűnik a szakállam, de annyira elenyésző mértékben csak, hogy kétlem, hogy rajtam kívül bárkinek feltűnne

ha a nuhímek tényleg rendszeresen ezt kenik a szakállukra, akkor nagyobb birkák, mint a nők, akik őssejtkúrás krémet meg miafaszomokat vesznek

Én azt szeretem amikor a haverom panaszkodik hogy nincs pénze meg milyen szar, de olyan szinten nincs "pénzügyi intelligenciája", hogy az már sértő.
Két kézzel szórja a pénzt, mintha muszáj lenne
Kidob 20ezret egy vásárlással, úgy hogy nem vett kb semmit, mert 800 forintos vajat vesz stb, de mindenből a legnagyobb kiszerelést veszi meg, mert egységárban olcsóbb, az mindegy hogy majd rárohad a fele, mert nem tudja megenni. Vett egy laptopot 400-ért, mert jó az, de előtte már szerzett egy asztali géming gépet, amibe csak a 2 videókártya volt szerintem 800. Véleménye szerint egy jó tévé egy millánál kezdődik és hasonlók.
Hihetetlen milyen proli módon állnak hozzá az emberek a pénzügyekhez.

>nem borotválkozik
proli geci

amióta a szakáll buzis lett azóta direkt ilyen borostát hagyok meg

>nincs fenséges arcszőrzete
irigykedő genetikai selejt geci

a prolik borotválkoznak hől

sokáig trimmeltem meg felborotváltam a nyakamnál meg egyenesre húztam az arcomon, de aztán rájöttem, hogy sokkal jobb nekem, ha csak hagyom nőni

azt még hozzáteszem, hogy ez azért is jó mert nincs irritáció meg szőrbenövés ami szerintem geci idegesitő

>irritáció meg szőrbenövés
nekem olyan sohase volt. még csak azt sem értem, amikor emberek azt mondják, hogy viszket

azt meg pont leszarom, hogy divat-e éppen vagy nem
akkor is szakállam volt, amikor még eléggé kirívó dolognak szamított, akkor is az lesz, amikor már mindenki lejárt lemeznek fogja tartani

olyan fos hogy délben van az előadás, egyszerűen nem tudom rávenni magam, hogy elinduljak, mert már órák óta ébren vagyok és elkényelmesedtem a székben

ez

meg hát amúgy se tudok normálisat növeszteni

úgy nem is lesz ha nem borotválkozol

jönnek a helófejűek

Én 10kor ébredtem és 10.40ig lustiztam, pont jó délre menni
Mondjuk nekem gyakorlat szóval muszáj is

szépjóreggelt gecik

nem értem

Melyik országból jöttél?

nem értem

én is nem értő vagyok

>borotválkozik
Prololi geci

pacsi xD

Olyanról még nem hallottam, beszélnek ott magyarul?

nem értenek semmit

Nem képzelem, szar.

Nem, Ryuko egy ártatlan, aranyos lány.
>meg minden nagyszünetben lepippantott egy tizenkettedikest
NEM NEM. Ezt most azonnal TÖRÖLD.

Kinek mi a kedvenc játéka? Nekem a Paladins, mert ebbe bénaként is lehetek jó :D Meg mert nincs pénzem Overwatchra :D

lenyűgöző

single: az első Bioshock
multi: tf2

Multi:tf2, akármelyik cs surf szerver
Single:rome tw(az első)

A menyecskéd parasztbajszos tizenhétévesek pélóját tömködte a szájába, háhá.

Bizonyítsd, te köcsög!

sajnálom, a telómat ellopta két cigány a múlt héten a dizsiben

dorka már nem is 1 hanem egyszerre 2 cigány faszát szopkodod?

Fallout sorozat, de abból a BoS-on kívül bármelyik

még a 3 és a 4 is?

dorka egy tisztességes lány, aki csak jól szituált, rendszeres keresettel rendelkező 30 feletti úriemberek hímtagját venné a szájába, de azok meg rá sem néznek

ja

komolyan?

heh
én ránéztem de nem mutatott hajlandóságot, csak a valami hejjespasikról óbégatott az meg tudjuk mit jelent

miért?

anno Day of Defeat
wow is jó volt
heroes of the stormt kezdem megszeretni
ja és a térképfestő szimulátor, vagyis EU4

mesélj

Ne szeresd meg, halott játék, és hamarosan halott cég is

>hamarosan halott cég
nem ő, de nem tartom túl valószínűnek
nincs olyan játékuk, ami nem pénznyomda
talán a hots nem, de hát azt nem került sokba megcsinálni

Diablo 3 halott megjelenés óta

HS haldoklik, nagy streamerek hagyják ott minden nap a túl sok rng miatt
Wownak vége, hogy Metzen lelépett - meg amúgy is haldoklik évek óta

HOTS halottan született

Overwatchot SFM tartja életben, kompetetív része 1 hónap után meghalt

Starcraft halott

villamoson volt egy magas szőke csaj rövid szoknyában olyan lábai voltak hogy majdnem a gatyámba élveztem

blog vége

ez fasság, a játékokat nem az ecelebek tartják életben

Heló néptestvérek vettem ki könyveket :D

Multi: ME 3
Szingli: ME széria illetve Total Warok

jönnek a könyvfejűek

a 4 kicsit vontatott, de az is
a 3 pedig egyértelműen az abszolút kedvenceim közt van

Sajnos de.

bizonyiték?

engem nem érdekel hogy halott e
DoD mindig is halott volt mai értelemben véve mégis sok örömömet leltem benne

a "nagy" streamerek meg gusztustalan online kéregetők
metzen meg egy dilletáns szar aki jó helyen volt jókor és nem ért semmihez

nem értem
tényleg nem értem
aki szerette az elsőt meg a new vegast, annak hogy tud tetszeni a 4?
nem ítélkezni akarok, de nem értem

nincs mit/miről mesélni, szerintem már amúgy sem jár ide

Multiplayer játékokat, úgyértem. Amiket Esportnak szánnak. És a Blizz mindig ott bassza el, hogy támogatja - sőt - egyenesen Esportnak készíti a játékait. Lásd Diablo 3 PvP beharangozás, ott is arról pofáztak, hogy mekkora Esport lesz. WoW aréna.
HOTS _alphában_ már rendeztek VILÁGBAJNOKSÁGOT. Sőt, nagyon sok kis versenyt támogattak, pénznyereményt ők adták. HS ugyanez, még csak a kiválasztottak játszhattak vele, már versenyeket szerveztek. Overwatchot is annak tervezték.

Az a gond, ha a keménymagnak tervezel játékot akkor a sok kazuár hamar lelép bizonyos okokból : nehéz a játék, stb. Ha viszont fordítva akkor azért hal meg, mert a kazuárok úgy sem maradnak soha sokáig és nincs ki reklámozza a játékod.

Nézz Twitch statisztikát Overwatchról vagy HSről. Esetleg WoWról. Szerinted miért nem adnak ki már számokat negyed évente a hóviharnál?

hiába akarod, hogy jó játék legyen, az igazság az, hogy egy online játék csak akkor élvezhető, ha eléggé lit és sok player van. De a hots-szal más bajok is vannak. Túlságosan a balanszra mentek és szerintem dögunalom az a játék a moba társaihoz hasonlítva.

>volt töri szak
>hű de jó lesz majd részletesen tanulok a lómaikról meg cézárról meg a köztársaságról és
>az előadó egy nő aki az ÉLETMÓDRÓL és az IRODALOMRÓL beszél egész félévben

baszódjon meg aki kitalálta ezt a fajta felsőoktatást, hogy mivel itt indiamánás meg KÖZÉPKORÁSZok vannak, ezért minden mást leszarnak és a szigorlat is egy kurva vicc volt

nem a hots-ot védem, sose játszottam vele
nem szeretem a mobákat

azért részletezhetnéd, ha másért nem, csak hogy szórakoztass bennünket

undarázsabb már nem is lehetnél

Mi? Minden univerzumot ő talált ki, kivéve az Overwatchot talán. Ő volt minden blizzard játék atyja. Az arca. Ő nem foglalkozott a balance-al.

csináltam océt néptestvérek :D

nálunk elég based oktatók vannak
gyakorlat kifejezetten nehéz és szigorú
amúgy nem láttam még női történelemtanárt egyetemen hől

most komolyan gec, lehet, hogy én vagyok finnyás, de a blizzard-játékok világa kivétel nélkül mind bugyuta szar
nem azért lehet szeretni őket

hülye vagy, Warcraft univerzum nagyon jó volt, WoW-é még Catáig elment.
Starcraftért mondjuk sosem rajongtam, Overwatch egy vicc, Diablo is jó hől

apád faszát, a warcraft univerzumot a warhammerből vette, a diablo nem univerzium az overwatch szintén nem, egyedül a starcraft ami egyedi

Warhammernek indult, de mára csak az Orkok hasonlítanak - azok is csak külsőleg

Diablo miért nem univerzum? Arról is vannak könyvek

diablo geci jó bazz
"A világnak szüksége volt egy hősre, amikor a sötét nagyúr, maga Diablo éledt fel és tört rá az emberiségre. Azonban senki sem gondolta, hogy megteszi még kétszer"

Hey, I haven't been on Cred Forums for a long time. What is this general about?

I came here because of kurwa

ez arról szól hogy a kurva anyád

Fingod sincs róla tesó
Alma and átok
rude

A diablo egy szimpla középkori fantasy + a pokol és a mennyország koncepcióval

I don't understand :D

dehogy nincs hiszen megvan

Bibliai, akarod mondani. De igen.

It's a Hungarian general thread, Polakbro

someone spammed this thread for a while and it became the /hun/ general

az már a te bajod hől

most őszintén ne várjunk irodalmi szintű értelmet egy videójátékról
attól még egy dilletáns
egyszerűen ott őgyelgett és mivel nem volt aki csinálja, nekilátott, nem az ő "zsenialitásán" múlt a siker
sőt
amikor az első igazán nagy ÖTLETE egy kalap szar volt
(itt van ez a világ amit létrehoztunk, szeretik sokan, MI LENNE HA ELPUSZTÍTANÁNK ÉS EGY EGÉSZ kieg-et építenénk ra)
reddit 2.0, mehet anyjába, a zöld jézusával együtt

Ok, thanks

Have a good day hun buns

az is kábé addig volt érdekes, amíg el nem kezdték bonyolítani a dolgokat, a Brood War végére már érdéktelen fos volt az egész ugyanazokkal az ősi idegenekkel meg hasonló hülyeségekkel, amit mindenhol elsütnek

Nekem azért hiányozni fog Metzen kokainmámoros Blizzcon megnyitói

A starcraft elég jó sci-fi és a storyja A wings of liberty végéig fasza volt. A protoss egy tök eredeti faj, igen a zerg egy kicsit klisés de sebaj

te vagy a sci fi

youtube.com/watch?v=kKxGW_Q2UPI

ánon bírja még a nem-recskázást?

aha
ráadásul melóban vagyok, úgyhogy a videót sem fogom megnyitni

Ja, nekem bejött a világ de az ősi gonosz felébred és elpusztít mindent!!!négy!! már faszság
Nem is játszottam még a legújabbal mert leszarom, a nevét se tudom már

Én most fejeztem be a világok háborújának az olvasását :D
Meg kivettem egy könyvet mongol mitológiáról :D

menjél már.

miért vannak beolajozva?

Egyenlőre igen, bár most nagyon megjött e kedvem.
Szerintem egy kicsit játszok vele, de azért majd még időben abbahagyom.
Ha eddig kibírtam akkor már megvárom a szombatot.

Jelenleg: Project Reality
Korábban: Red Orchestra 2

sztem csak le vannak izzadva
de ha olaj akkor is azért hogy könnyebb legyen kiverni rájuk

te vagy az én emberem

Ja, most egyedül leszek otthon hatig szóval valamivel nagyon le kéne foglalnom magam

Heroes of Might and Magic III (vagy a II,a nosztalgia miatt)
Meg X-Com

a III is elég nosztalgia nem?

Azza csak mostanában játszottam behatóbban.
Csak a II volt meg régen

eléggé patrícius

A II talán nosztalgia.
A III egyértelműen kortalan.

Ja igen, ha singleplayer akkor meg vagy:
The Long Dark, vagy Wargame: Red Dragon SP campaigns.

Amúgy van itt elektrotechnikához/ PLC programozáshoz konyító user?

>PLC programozás
megkérdezhetem apukámat :)

Megyek a mekibe :D

Igazából egy kis Reverse Engineering logikai ellenőrzése kéne, lényegében egy motorbicikli fényjelzőrendszerét kellett sima biciklire implementálni. Nem kell programozás hozzá, csak egy normál ránézés, hogy minden jónak tűnik-e, de kövi posztban leírom.

Bicycle movement indicator lights (brakes+turn indicator)

All the lights are located on the back of the bike, above the fender, or if the bike has a luggage rack, then fixed on the rear side of that.

Lightsource: 3 red LED for brakes, 2 orange (1 on each side) for turn indicator. (Power of the LED-s are going to be determined by the power calculation.

Soundsource: A small ticker should be installed parallel with the turn indicator system, in order to tell the user if the turn indicator is still turned on.

Lightsource cover: Transparent, weatherproof plastic, with good insulating properties (e.g.: Acrylic)

Powersource: Rechargable batteries with small size, high capacity (Li-poly or Li-ion batteries have them). It should be easily removable, and could be connected to a dynamo system on the bicycle.

PLC: A small programmable logic control board should be installed with controls and measurements to: light intensity, battery power level, turn indicator sound control. If the battery power level runs below 25%, it should emit a unique signal to the sound indicator.

Trigger/sensor system:

Braking sensor system - An electrical switch is installed on the brake handle. When the brake is pulled, it activates a circuit, and starts the lights. When released, it will stop the circuit, and the lights will turn off.

Turn indicator system - A 2 direction flip-switch can be installed on the right or left side of the handlebar, close to the grips. When the switch is turned to e.g.: left side, the left light ciruit is activated, and starts flickering in a tempo given by the PLC.

Most olyan kényelmes a fonál.

bocsánat, csak vicceltem
jó, ha háromhavonta egyszer látom apukám, ráadásul ilyenkor dolgozik

>dj youtube betesz randomban valami zenét
>mondom te gec ez nem is rossz
>rákeresek az együttesre
>ők azok

kevesebbet fogom bántani a fedórageciket mostantól

te vagy a kényelmes

de hiszen csak az egyik fedó

anyád puncija is kényelmes volt tegnap este

na megyek tanulni :(

úúúúú geccc

sose fog felépülni ebből!

ugye milyen epikus oltást toltam, Peti?

hát azért annyira nem sértődtem meg rajta :D

őszintén szólva szerintem még ő néz ki a legkevésbé gáznak
az első kettőt biztos leönteném (((véletlenül))) sörrel, ha szembejönnének egy koncerten

úgy néz ki mint a notch

eljött az anime ideje!

ez valami új dolog?
ha valaki nem szimpatikus leöntjük sörrel?
engem sose öntöttek még le sörrel

engem se
mondjuk egyszer lehánytak

youtube.com/watch?v=cZNOk37KeBM
Tényleg nem olyan rossz, köszi az ajánlatot, Ánon

Valami filmben egy német katona leöntott egy (((kiválasztottat))) sörrel.
Lehet erre utal

elég nagy pöcs tudok lenni, amikor iszom
nem mondtam, hogy büszke vagyok rá

akkor ne igyál, ha egy gyenge szar vagy és nem tudsz uralkodni magadon részegen bazmeg

Na, csak kivertem.
Hülye voltam mert direkt néztem pornót.
Na majd legközelebb az lesz hogy a pornót is hanyagolom.

minek nézel pornót ha nem akarod kiverni?

Valójában nincs jó válaszom erre.
Kedvem volt hozzá, azt arra nem gondoltam, hogy pont mert van kedvem, nem kellene.

ez szar dögöljenek meg

Ez egy szar,dögöljön meg aki írta

nem áll szándékomban változtatni, legfeljebb ha egyszer nagyon megvernek
kicsit hozzátartozik a bulizáshoz szerintem

ne csináld már, én még bírom
tegnap beletekergettem egy pornóba, de csak nem vertem ki

az talán rosszabb
mondhatjuk hogy utálat első látásra

Már késő. Pedig bírtam volna, csak kerestem a bajt.
Na most bűntetésből jövő szombatig nem fogom kiverni.

>jövő szombatig nem fogom kiverni
hiszi a piszi

Majd meglátod.

Benis

öreg hiba

ez meg milyen könyvtár gec?
mindenképp hozd el a 3D cicis és kukis könyveket

szerintem ezek egyik haverom apjának megvoltak

Pajtás, daloljunk szép magyar hazánkról!

...

nem értem

avanti ragazzi di /kurva anyátok/

feltettelek a szűrőbe te geci

hogyhogy

Azt hogy kell? Sry ez a 4. Nap hogy 4chanen posztolok vagy mi :D

úgy bazmeg,hogy semmi értelme annak amit posztolni szoktál.
Hungaria erwache is ment a listára hől.
Az is egy szar mém.

szerintem is

Dehiszen csomó mást is szoktam postázni.

War Thunder

Nem téged szűrlek ki,csak a poszt tartalmát.
Ha szart posztolsz,akkor nem látom azt kész.
Ha nem szart posztolsz,akkor látom

>
tünés újbuzi öld meg magad

Ànon mennyit ül a gèp előtt egy nap? 14-16 óra itt, de ha rossz kedvem van van hogy 20at is

3-5 óra.
Néha kevesebb

Jézusisten ma beütött az autizmusom, nem ide szántam, bocs.

Ide szántam

legalább 6-ot munkában

utánna meg 3-4et itthon

faszomat már ebbe a Cred Forumss moderációba

szarposzt fonálban szarposztolásért kapok 3 nap bant

visszatértem

Munkában 8 órát

Otthon még 2-3

Memetikából jeles, az már biztos.

ánonnak mi a legnagyobb bizonytalansága és milyen képességében/tulajdonságában a legbiztosabb?

Bizonytalan vagyok abban hogy valaha embernek nevezhetem-e magam
>bent mielőtt 15 éves

Elég jó vagyok borokban.

bizonytalan vagyok mindenben ami emberi kapcsolatokat illet
biztos vagyok a nyelvtudásomban és abban hogy racionálisan gondolkozok

>Bizonytalan vagyok abban hogy valaha embernek nevezhetem-e magam
nem mintha bennem nem lennének valamilyen szinten ilyesmi érzések, de azért így megfogalmazva ez elég éles

minden,semmi

kek

Mi kell ahhoz hogy valaki embernek nevezhesse magát?

Ne legyenek tollaid és járj két lábon
t.Görög

Valahogy úgy mondanám hogy akkor vagy rá érdemes ha önmagad érdemesnek tartod rá. Ha viszont becsülöd magad, akkor tudod, hogy többet érsz annál hogy elpazarold az időd és képességeid. Szóval ha kihozod magadból a tőled telhető maximumot, vagy az ahhoz közelit.

Áh, túl sok él, már megbántam hogy ezt írtam :(

én is ember vagyok

hogyhogy

Rakjon ánon is képet. Gyerünk, csináljuk meg azt a faces of /kurva anyátok/-at!

(bullymentes övezet)

Kapd be a faszom te feltűnési viszketekséges cigány buzi

Ezt véletlenül nem a /turk/-be szeretted volna posztolni?

Peti vagyok, dobjatok be a csoportba engem is

>faces of /kurva anyátok/
buzizsidó

Én is ez vagyok

na, ennyi volt a péntekig nem rejszolok cselendzsnek

Direkt mondtam, hogy bullymentes övezet, ti köcsögök. Főleg így nem fair hogy ti nem posztoltok képet...

Miért szereted ennyire a penészes tésztát? Vagy ha szereted, leszarom, csak hagy a fonálon kívül.

1. nem a saját képedet postáztad
2. kurva anyád kis köcsög

szia Stanley

>aéa nincs 2D bn

Honnan szerezted meg ezt a képet rólam?

Ma megyek inni, de 19ig órám van, elég szar
/blogposzt

és soha nem is lesz te degenerált fasz szóval jobb is ha véget vetsz a szánalmas létezésednek

Nekem 21:15ig :D

Maradj irigy, buzigyerek

Le vagy szarva.

Időbélyegezz te török erőszakgyerek

végülis lehet hogy ez a mikor vagy ember kérdés nemis olyan hülyeség

te például egy ellenpélda vagy

knowyourmeme.com/memes/stanley-phillips

Köszönjük hogy részt vett játékunkban.

én is megyek ma inni, de nekem fél 9-ig van órám

Nekem is órám van 19-ig, és én is iszok utána.

REEEE KURVA ANYÁD WAMZERGECI

Ki /estitagozat/ itt?

sok normálköcsög fasz

2D hűséges, örök, tiszta, szerető, elfogad olyannak amilyen vagy
3D csak áltat, átver, ítélkezik és csalódást okoz

Az szopás

Az már annnyira nem

Mi
Ő nem

...

Pedig te aztán jól megmémelted volna őket, ugye gyuri?

A 3D létezik
A 3D is lehet szép és kedves,csak ki kell választani a megfelelőt
A 3D ilyen szempontból olyan mint a linux

I'd just like to interject for a moment. What you’re referring to as Linux, is in fact, GNU/Linux, or as I’ve recently taken to calling it, GNU plus Linux. Linux is not an operating system unto itself, but rather another free component of a fully functioning GNU system made useful by the GNU corelibs, shell utilities and vital system components comprising a full OS as defined by POSIX.
Many computer users run a modified version of the GNU system every day, without realizing it. Through a peculiar turn of events, the version of GNU which is widely used today is often called “Linux”, and many of its users are not aware that it is basically the GNU system, developed by the GNU Project. There really is a Linux, and these people are using it, but it is just a part of the system they use.
Linux is the kernel: the program in the system that allocates the machine’s resources to the other programs that you run. The kernel is an essential part of an operating system, but useless by itself; it can only function in the context of a complete operating system. Linux is normally used in combination with the GNU operating system: the whole system is basically GNU with Linux added, or GNU/Linux. All the so-called “Linux” distributions are really distributions of GNU/Linux.

én is vétkeztem hől

És most fordítsd le te hülye paraszt

Én is mennék inni csak nincs hozzá pénzem meg barátaim hől

arc>>>>>>>>segg>mell

Újbuzi

nekem se

én a dús hónaljszörzetet szeretem legjobban hől

Haha vicces Xd

én a tejet szeretem

És a kakaót?

ha még van egy kicsi az alkarján is az a legjobb

Na erre kíváncsi leszek

Anont könnyű ravaszolni?

És a kakót?

azt is

én leszek a barátod

Lábfejet preferálom család

>suppe
na ezek legalább eltalálták hogy leves

lábbuzik kifelé

ALERTA ALERTA ÁNTIFÁSISZTÁ
Kek múltkor én is találtam ilyet egyetem előtt, posztoltam is
Ez hol van?

az ott egy férfi dehiszen

Ánon, én...

>Ez hol van?
Szép próba mr AH
Am goldman menza

Elvette a tanár a telóm :(

Mi lesz ha nem ?

Jó poszt

hát akkor nem is tudom

De nem baj, jövőre ballagok és nem látom soha többet! :D remélem gimiben nem lesznek ilyen tanárok...

szar csali Petike, tudjuk hogy 16 éves vagy

Sajna még nem..de vagyok olyan érett mint egy 16 éves. Tavalyi kerületi szépolvasási versenyen (akkor még 13 voltam) 16évesek előtt végeztem

gyuri év vagyok és én NEM mémelek jó?

Már itt is lábbuzik vannak ?

Menjél már....

Biztos sokat olvasol meg ilyenek,ha érett vagy

ÚJ FONÁL

ne hallgass a felvilágosulatlanokra, én veled vagyok

Még 300 sincs kisköcsöf

de sietsz baszod

egy nap majd ők is megértik

Bocs gyuri

fuck hungary

get shot faggot

lakupiippu

thanks