/polska/

Edycja sobotnia chrześcijańska

Other urls found in this thread:

woz.ch/-6f26
en.wikipedia.org/wiki/Simon_Mol
youtube.com/watch?v=5NosF-zuJpc
youtube.com/watch?v=uDV_CQRXZ-Y
pikio.pl/kaczynski-interweniuje-ws-aborcji-nakazal-stworzyc-liberalny-projekt-ustawy/
youtube.com/watch?v=GoQsc5SNiJ4
polskie-echo.com/daniel-misiolek-ewa-baszak-dagmara-szary-skazani-za-gwal-na-mezczyzne-liverpool/
twitter.com/SFWRedditImages

...

...

...

>tfw no qt racist polish gf who hates shitskins and other sub-human monstrosities

How do I unironically get one?

No one would be your gf you ugly fuck

this

whop your wad m8

Fuck off Tyrone you nigger

English pls

Nadchodzi najbardziej komfortowy czas w roku, anonki. Jakie horrory ogrywacie/będziecie ogrywać?

Ja obecnie łoję w Undying, Jericho, F.E.A.R, potem załączę Phantasmagorię i któregoś z klasycznych Resident Evilów.

>tug nigdy nie bedziesz mieć 13 lat i oglądać hypera po godzinach

>tug nigdy nie bedziesz mieć 16 lat i oglądać DragonBall po godzinach

GameOne był lepszy. Opowieści Starego Dżojstika były dla mnie fascynujące za gówniaka.

zultar to ciota i chuj

>bez ironii oglądali gówno

...

a wlasnie bo nie pamietam juz. jaki byl powod zmiany hypera na hyper classic?

internet

Bump

Why aren't you responding Pole bros?

fuck off from our woman get yar self a slag like every brit does

Most females here are liberal socially and I'm not saying this without memeing- the only type of girl here who would have what I want is probably a typical disgusting brain dead bogan.

Even then you'd probably have a lot of bogan females say it's ""unaustralian"" or whatever rubbish.

Kill me now. I wish I was E. Euro so bad.

>muh slavs so pure and traditional

Its not so hard to fly to Ukraine and buy a wife

You know slav women crave that nigger/muslim dick because they're so exotic, right?

>oh look how modern and free I am, I had sex with an alien

co mnie przeraża to że ci światli ludzie zachodu (nie tylko piwniczanie, przecież Segal czy Depardieu też) niezmiennie brną tu, na wschód, czy to po "żony", czy po hehe tradycyjne i spokojne życie, bo im zbytków wcale nie potrzeba, łakną prostoty ducha i innych tego typu dyrdymałów

już pomijając protekcjonalny ton i uważanie czy to nas, czy innych wschodnich Europejczyków, za bandę prostaczków, zadowolonych z tego, że słoneczko rano na niebie wstaje, to smutna jak pizda rzeczywistość w zasadzie dowolnej postkomunistycznej dziury w ziemi prędko okazuje się dla takich misiów nie do zniesienia, o ile nie zabunkrują się w mieście świadomie pozującym na zachodnie, typu Poznania czy Petersburga

to nie jest autyzm piwniczy, powtarzam - toż już francuski ruch encyklopedystów z osiemnastego wieku walił konia do tych słowiańskich bukolik

?

Yea after reading this

woz.ch/-6f26

It seems true. But ukranian women are superhumanly beautiful and I'm pretty fat and ugly so I'll be scared 24/7 of getting cucked.

>le white women love the BBC
Fuck off with those bullshit memes

Hitler nie wiedział o holokauście

>bullshit memes

it's not like we live here and see this shit happening before our eyes

en.wikipedia.org/wiki/Simon_Mol

Even the "traditional christian girls" get black-out drunk and go down with the first Chad they see. "Muh traditionel slave waifu" is a myth.

>one small incident ten years ago
You must be a neckbeard if you base all your women off this.

first of all, women are not "mine", they are not "ours" and most certainly will never be "yours"

second of all, all women follow the same scheme - breed with the victor, disregard the defeated, essentially biologically-driven vae victis

third of all, you must be a neckbeard to come here and babble about your dreams of being actually born here just before you can't chase bird in your own shithole

all in all, neck yourself m8

just because you can't chase birds*

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

na wieki wieków amen

how do I chase burd with no wings?

plane?

jebać prokładowie ścierwo

?

...

Tы тoт pyccкий штoлe?

debil czy co

Białoruś to jedyny sąsiad współpracujący chętnie z Polską i wolny od jakiegokolwiek bólu dupy, zaś sami Białorusini na potęgę przyjeżdżają tu uczyć się, pracować i zanurzać w polską kulturę, niczym szczególnym są szkoły polskie na Białorusi

You are non-ironically very rude. And

>second of all, all women follow the same scheme - breed with the victor, disregard the defeated, essentially biologically-driven vae victis

I'm Anglo descent faggot. We conquered the globe culturally. I won the genetic lottery for being born who I am.

What language do you even think you're speaking right now???

picreleated to prawdziwy fłag Białorusi

BCzB to fłag nazistów

women are free of nationalisms and generally disregard such tryhard nonsense, instead they go for the alpha male, be it white, yellow, brown or black

do you really think you could impress any woman with "Anglos conquering the globe"? no wonder you're a virgin

Your languages doesn't deserve to be lingua franca and I write in English only because you won't understand Russian, idiot.

Also the best language - French or Romanian, because they are the Latin's ancestors.

Fuck off to /brit/

>no wonder you're a virgin

be virgin isn't a shame. it's a normal thing before a marriage, idiot. also only women's virginity exists.

no nie, BCzB to flaga białoruskich patriotów, a ten idiotyzm na twoim obrazku to komunistyczne gówno, które zniknie ze sztandarów z momentem wygaśnięcia ruskiej hegemonii w regionie

>I'm Anglo descent faggot
Yes, you are a faggot.

a wspominałem już kiedyś żebyś wypierdalał, kacapski autysto

>I'm Anglo descent faggot. We conquered the globe culturally. I won the genetic lottery for being born who I am.
how many girls did you get with that line

>no nie, BCzB to flaga białoruskich patriotów

a czarno-czerwony to flaga ukraińaskich, tak, pedale?

пpoклaдoчный дoлбoёб

Иди нaхyй дeбил, ты caм нe нocитeль языкa и нe тeбe yкaзывaть мнe o тoм кaк пpaвильнo/нeпpaвильнo я пишy.

Tы бaндepoвcкaя мpaзь, вoт и вcё.

>deserve

autentyczny debil

nic na świecie nie kieruje się kryterium "zasługiwania" na cokolwiek, silny bierze wszystko i sra do ryja słabym, ZWŁASZCZA w sferze języka - nawet carscy próbowali polski wyrugować bo dobrze tę zależność rozumieli, widocznie po komunizmie zabrakło wam kacapom piątej klepki

nie rozumiem mongolskiego

>wam kacapom piątej klepki

tylko takie nazistkie ścerwo jakim jesteś może wiedzieć kacapów w swych braciach.

wypierdalaj, banderowski sługus

kup se podręcznik do polskiego zanim cokolwiek w tym języku napiszesz, kacapie

Dlaczego wtedy wczora pisał o tym że użyję grammatykę rosyjskiego jeśli """nie rozumiesz""" go, pedale?

...

wypierdalaj z Polski, pedale, to nie twój kraj

autentycznie parskłem

zaproponuję w odwrocie o takie rozwiązanie - wypierdalaj z Rosji, skoro z ciebie taka piąta kolumna

fłaga patriotów, tak, pedale?

бaндepoвcкaя мpaзь и cвoлoчь, кoтopaя cтpoит из ceбя пoлякa, вoт ктo ты.

żaden polak napisałbym co jebanie banderowskie BCzB ścierwa które chcą Białostok to """patrioci-białorusini"""

jebany prokładkowy pedal

Silent Hill 2

wiesz po czym poznaję, że nie jesteś Polakiem, twoja rodzina to nie są Polacy, nie masz nic z Polską wspólnego i powinieneś raczej spierdalać?

używasz słowa "co" gdzie Polak użyłby "że", bo w rosyjskim używa się "szto" - nawet tak pogardzani przez ciebie amerykańscy Polacy nie mają z tym absolutnie żadnego problemu, a to z prostego powodu - wychowując się na obczyźnie wciąż mają tego jednego, starego już dziadunia, który do nich po polsku mówi

ty jesteś z kolei chorym psychicznie tryhardem

OUT LAST

>BCzB to flaga białoruskich patriotów

...

>be virgin isn't a shame

>BCzB to flaga białoruskich patriotów

a kacapa dalej dupa boli i wszędzie chochłów szuka, bo jak mleko skwaśnieje to z pewnością tam chochoł naszczał

>BCzB to flaga białoruskich patriotów

czyj Krym, pedale?

...

эй, пeдaл, дepжи мeдaЛ!

ten prokładkowy pedal się wypierdolił i można posłuchać piękne piosenki

youtube.com/watch?v=5NosF-zuJpc

nawet jeżeli Polska zniknie z mapy to przynajmniej zostaną o niej memy

>wejdź na Cred Forums
>jakieś kurwa czapeczki jak na vichanie dla dzieciaczków

Ja jebie wchodze a wy zjebowi odpisujecie. Doslownie napisal dlaczego nie odpisujecie i potem zescie mu (you) dali. Potem zdziwienie ze polska nie jest szanowana na arenie miedzynarodowej

robię kupę do twojej jamy ustnej

A mi sie to podoba :****

On napisał że banderowcy z Białorusi to """patrioci""""

Dlatego nie jest szanowana.

wypierdalaj psie

nie no nie przesadzajmy
on mówi raczej jak polak z białorusi i na takiego mi wygląda

polski język jest za trudny aby jakiś rusek miałby się fatygować aby się go uczyć.
w mojej ocenie ma on pewnie jakiś przodków spod Grodna lub Lidy. tam się tak mówi z tego co mi się wydaję

ja mieszkam całe życie przy wschodniej granicy Polski i widzę jak ludzie mówią oraz czasami zaciągają wschodnim akcentem. sam lekko zaciągam i całkiem dobrze mi się dlatego słucha wideo poniżej, bo mi to tak w ucho nie razi jak polakowi spod poznania czy krakusa
youtube.com/watch?v=uDV_CQRXZ-Y

w sumie to nawet interesuje się językoznawczymi ciekawostkami

zresztą moja mama studiowała kiedyś w krakowie jako podyplomówkę logopedię i studentki z okolic dzisiejszego województwa małopolskiego sądziły, że ona jak i jej koleżanka z Przemyśla akcentują po wschodniemu.
w sumie to dla mnie to normalne, bo moja rodzina pochodzi z byłego województwa zamojskiego i z kresów, tak więc nie powinno w tym być nic dziwnego

chuj ci w oko zdrajco

>braciach

Ciekawe, że panslawizm jest popularny tylko wśród ruskich. "Braterstwo" to nic innego jak rosyjska dominacja. Już przerabialiśmy to panslawiańskie gówno już za czasów zaborów. Nie wyszło, zgadnij dlaczego.

mówiłem pro rosyjskich polaków

Uwielbiam anime i nienawidzę polski

po co mi to pierdolenie

kretyn nie jest polakiem, nie próbuje się nauczyć języka naprawdę, nie chodzi na żadne kursy, nie ma żadnego podręcznika, żadnych korków, nie kontaktuje się z polską polonią mimo mieszkania w pierdolonej moskwie

przestań traktować go jak jakiegoś kresowiaka, bo nim nie jest - to autysta, co okazuje choćby i w tym tredzie, imputując ludziom polecającym mu wypierdalać ukraińskie pochodzenie

takie wszy nie zasługują na żaden szacunek i żadne wsparcie, nie przynosi polsce ani polakom żadnego pożytku, do tego sławi komunizm i pierdoli koszały-opały o lwowach i innych "zdobyczach terytorialnych" jak to kacapia ma w zwyczaju

Sasza, taki tip na przyszłość - w polskim nie ma słowa pro w znaczeniu 'o'. Jest tylko 'o'.
*mówiłem o rosyjskich polakach

>kretyn nie jest polakiem, nie próbuje się nauczyć języka naprawdę

a co ja tu robię, debilu?

żaden kurs zmoże cię naczuć bez praktyki.

ok, dzęki

nic nie robisz, przygłupie, obserwuję twoje wybryki od miesięcy

nie rozwijasz się ani trochę, wciąż podmieniasz słowa ruskie na polskie, a i tego debilu nie potrafisz

>zmoże

weź ty już wypierdalaj co

ty nic nie znasz o grammatykie rosyjskiego

mamy inne przypadki, inne koncówki

is it true?;_;
I thought japs were ok-tier tourists

Anglos destroyed your country, but you are learning their language now. It's so weird.

Also the same shit about poles.

i wobec tego zamiast otworzyć dowolny podręcznik do nauki języka polskiego aplikujesz wszystkie te inne przypadki i inne końcówki do polskich słów i wyrażeń?

jak tu traktować poważnie takiego bęcwała? dostałeś od jakiegoś anona z /polski/ książkę o składni porównawczej, zapewne jej nie otworzyłeś nawet, bo jakieś chujowe rapsy są niewątpliwie lepszym źródłem wiedzy o języku

nie jest, nie było i nie będzie shitpostowanie na 4chanie jakimkolwiek zastępstwem dla kursu językowego, zaś wyzywanie tutaj bytujących od chochłów nie jest, nie było i nie będzie nijakim zastępstwem dla "praktyki", jakkolwiek pokrętnie przez ciebie rozumianej

tl;dr coz you dont understand - TAKE BOOK, STUDY, FUCK OFF

przepraszam, że się wtedy tak rozpisałem, ale jakoś miałem wenę

według mnie to też jest śmieć ludzki i menda, ale ja obstawiam, że jego zjebanie na punkcie Polski wzięło się pewno z faktu, że jego matka, dziadek, pradziadek lub ktoś tam inny z rodziny miał pochodzenie polskie, ale i tak był ruskim
no chyba, że jest jebanym autystą, co też jest możliwe

nie zmienia to jednak faktu, że jakiś Denis, Borys czy inny Sasza co nauczył się od matki pół polki parę słów w tym języku go umie xD
on już zawszę będzie jakimś Iwanem Morozowem i nawet nie zbliży się do typowego Kowalskiego takim podejściem i tryhardowaniem

>takie wszy nie zasługują na żaden szacunek i żadne wsparcie, nie przynosi polsce ani polakom żadnego pożytku, do tego sławi komunizm i pierdoli koszały-opały o lwowach i innych "zdobyczach terytorialnych" jak to kacapia ma w zwyczaju
a pod tym się podpisuje
typowe zachowanie kulturowe kacapa

wypierdalaj psie

>aplikujesz wszystkie te inne przypadki i inne końcówki do polskich słów i wyrażeń?

gdzie to robię, idioto?

I czytałem już jeden i teraz drugi.

napisz coś po rosyjsku, пocмoтpи кaк ты влaдeeшь "тeхнoлoгиями изyчeния языкoв"

*пocмoтpим

из-зa тeбя, дoлбoёбa, yжe пo клaвишaм нe пoпaдaю

sam wspominał, że dopiero kilka miesięcy temu usłyszał j. polski pierwszy raz w życiu (co w przypadku jego nieuctwa nie uważam za hiperbolę)

sam jestem z Kurpiów i mam pewną z Białorusinami styczność, do pewnego stopnia władam też podstawowym rosyjskim, ale na myśl by mi nie przyszło przyjść do /rus/ i uprawiać takie cyrki jak ten tu element

yeah. you are the best tourists and the OP is a total faggot. deal with it

Hey sokoly

sorry,ill fuck off

>panie zza g-granicy niech se pan usiadzie
>g-grażyna rob kotlety japoniec przyszedl!
>m-moze ryzu zamiast ziemniaczków?

Teraz rozumiem dlaczego Quebec nienawidzi Francję.

>prawica

>piwnica

a to nie wiedziałem tego. zresztą ja tu wchodzę raz na jakiś czas a tematy polskie najczęściej omijam z uwagi na smród jaki z nich zwykle bije

pozdrawiam ciebie anonie
zresztą po kolejnych postach ruska widać ewidentnie, że to kacap do kwadratu

>debile postują na forum obrazkowym bez obrazków
>mają nadzieję że ktokolwiek przeczyta co napisali
prycham z was

nie denerwuj mnie

Zgłasza się literat.

W tym tygodniu czytałem Heinleina. Dziękuję jeszcze raz za rekomendację. Next week dokańczam Piętaszka i zaczynam Lema twardo.

Nie wiem czy chce wam się czytać moje wrażenia, więc oszczędzę

to. czytam tylko posty pisane przez anime dziewczynki.

>zgłasza się
WYPIERDALAAAAAJAJAJAJAJA

Danony da się zejść po 20 latach z drogi spierdona ?

już idę. bez nerwów

Zawołałem z ucisku do Pana,
Pan mnie wysłuchał i wywiódł na wolność.
Pan jest ze mną, nie lękam się:
cóż mi może zrobić człowiek?
Pan ze mną, mój wspomożyciel,
ja zaś będę mógł patrzeć z góry na mych wrogów.

nie no znowu się pojawiły zjeby. przez takich mi się źle czyta takie tematy, bo zawsze je psujecie

naprawdę trzeba ci to mówić?

wszyscy spierdalac z nitki bo film ogladam i jak wroce nie bedzie mi sie chcialo czytac waszych wypocin

o ty chuju, w takim razie zaczynam pisać

jaki film zuchu

>he thinks that polish women don't fuck niggers or kebabs
Lel, typical weterner with his "le polish women meme". They're whores, and love fucking niggers becase they are "exotic" here.

watchmen

jaka to dla ciebie różnica, jak i tak nie ruchasz

Lel, typical pole with his "le polish women meme". They're normal women who dislike niggers and shitskins, but few who dont are very visible which triggers ppl

>implikacja że nie jestem jednym z dwóch czarnych w Polsce codziennie zapładniających inną polską kurwę z moim czarnym salami.
Uga buga.
>t. cuck

o jezu jakie gówno. weź lepiej komiks przeczytaj

o ja jebie
fakt faktem, brudasów nie brakuje

>t. cuck
ty chyba nie wiesz co to znaczy

Przyznaję mój błąd.

>pikio.pl/kaczynski-interweniuje-ws-aborcji-nakazal-stworzyc-liberalny-projekt-ustawy/

>Projekt ustawy całkowicie zakazującej aborcji został głosami obozu władzy oraz części opozycji skierowany do dalszych prac w komisjach sejmowych. Cała sprawa wywołała tak ogromne kontrowersje, że prezes Jarosław Kaczyński postanowił interweniować. Nakazał swojej formacji stworzenie kolejnego projektu, bardziej liberalnego.

jezus, ale ludzie dają się miotać jak pacynki
wiadomo, że aborcja jest tematem zastępczym

kurwa jak poezja

to
>muh aborcja
>muh trybunał
>muh praworządność

a nikt nawet nie wspomni o obniżce podatków

bedziesz miał od '18 wraz z nowym podatkiem

Wyruchałbym takiego 18 letniego emo boya chyba że byłby cały pocięty. Szkoda że już ich prawie nie ma bo sie albo zajebali albo wyrośli z tej fazy.

pytanie tylko, czy będziemy płacić więcej, i o ile.
a wystarczyłoby zlikwidować zus

polaczki nie brały udziału w krucjatach bo ten beta naród woli być atakowany niż chociaż raz samemu zaatakować bo muh moralnosć.

bzdurka tygrysku, gdyby tak było, to bylibysmy mądrym narodem

kto /kac/ tutaj

>wystarczyłoby zlikwidować zus
>>>wykop
a poważnie ponoć nie. nowy podatek ma wliczac 8k kwoty i zlikwodowac degresji podatkowa czyli wiecej beda placic ci zarabaijacy koło 10k miesiecznie. hołota bedzie mniej placila. ponadto ma byc tylko mały zus

pis zostawia vat 23% i jedyne co robi to włączy składki zus do PITu (ale nic nie obniży) i dołoży dodatkowo opłatę za telewizję + jeszcze podatek bankowy przez który już wszyscy mają wyższe opłaty bankowe

poza tym kwota wolna miała być podwyższona i gdzie to jest?

i tak lepiej niż tandem PO-PSL no ale kurwa nie o to chodziło jak ludzie na nich głosowali

dosłownie jak nie masz gówniaka to rząd PiS cię rucha

no i kurwa najgorsze że nie ma jakiejś fajnej partii narodowej anty-UE tak jak w Niemczech, Francji, czy na Węgrzech - dosłownie PiS nie ma nawet opozycji teraz (Kukiz to kurwa żart jakiś)


tl;dr
PiS to gówno

ja (to też po niemiecku znaczy tak)

o kurw

może być i tak. zamiast zusu, wolałbym co innego żbsz. wkurwia mnie że 600 zł co miesiąc idzie z mojej pensji, pieniądze, których nigdy nie zobaczę z powrotem

youtube.com/watch?v=GoQsc5SNiJ4

spoko, nie załamuj się, musimy przetrzymać rozpad unii, a dalej się obaczy
captchaL privata 31

>dołoży dodatkowo opłatę za telewizję
to prawda.
>eszcze podatek bankowy przez który już wszyscy mają wyższe opłaty bankowe
tylko burzuje go płacą
>poza tym kwota wolna miała być podwyższona i gdzie to jest?
ma byc wliczona w nowy podatek
>ale kurwa nie o to chodziło jak ludzie na nich głosowali
nigdy nie obiecywali nizszych podatkow. zresztą ten jeden podatek to zajebali od PO

czy nofap to mem

>abo calling a pole "rude"
we made it

>podateczki dla kurwa biznesików

>wkurwia mnie że 600 zł co miesiąc idzie z mojej pensji, pieniądze, których nigdy nie zobaczę z powrotem
to niestety oznacza, ze chuja wiesz o tym jak wyglada zus - chodzi mi o strukture skladki ,a nie urząd. Wiem ze powszechne jest hur dur jebac zus, ale tak wszystko jest uzasadnione z wyjatkiem jednej małej rzeczy. NIestety lepszego systemu nie ma. OFE to dopiero było ruchanie na stojąco bez wazeliny

le skandal!

dobrą alternatywą byłoby samodzielne inwestowanie w emeryturę, no ale większosć osób ma to w dupie, bo po dobroci to się nic nie da zrobić

>tylko burzuje go płacą
nie masz konta w banku czy se jaja robisz?

jak masz kredyt w banku to płacisz większe opłaty (mnie tak na studenckim kredycie ruchają od pół roku)

burżuje mogą zmienić konto - ja mogę bank w dupę pocałować

>nigdy nie obiecywali nizszych podatkow
w 2005-2007 obniżali podatki i prowadzili tzw. "politykę taniego państwa" ale polaczkom się nie podobało - woleli być przez Tuska wyruchani bez mydła

część ludzi liczyła że zrobią to samo, ale większość "starych" pisowców zginęła w Smoleńsku

PiS po prostu nie ma mądrych ludzi już

wiesz, jak ja słyszę jak osoby które pójdą później na emeryturę o rok dostaną mniejszą emeryturę, to nie wiem, czy się smiać, czy płakać

najlepiej mieć konto pocztowe
ja zrezygnowałem z konta bankowego

>dobrą alternatywą byłoby samodzielne inwestowanie w emeryturę
nie byłoby. ostateczna suma byłąby skończona,a nie wiesz ile lat pożyjesz. na starosc skonczyly by ci sie pieniądze. Inna sprawa, ze taki systemu musialby zakladac wysokie wynagrodzenia z ktorych mozna odkladac. jak ktos zyje od 1 do 1, a takich jest 90% oznaczaloby to, ze ludzie by zdychali z głodu na starosc. JEdyny rozsadny system to system solidarnosciowy, tylko ta jebana dzietnosc kurwa

najlepiej to pieniądze trzymać w sejfie zrobionym z broni czarnoprochowej

>dosłownie jak nie masz gówniaka to rząd PiS cię rucha
Wydaje mi się że taki był zamiar od początku lmao

wszystko zależy od funduszu jakiego by się wybrało, a jedynym realnym problemem mógłby być krach na giełdzie

>nie masz konta w banku czy se jaja robisz?
mam i nadal darmowe jest dla przedstawicieli plebsu czyli mnie
>jak masz kredyt w banku to płacisz większe opłaty
wiem, ale im wiekszy kredyt tym wieksze opłaty. Podtrzymuje to co powiedzialem. Mnie nie stać na kredyt , wiec zadnego podatku nie place
> "politykę taniego państwa"
tu ci sie pojebało. to akurat hasło wymyslone przez PO w 2007. PIS nigdy tego nie mówił.
>w 2005-2007 obniżali podatki
obnizali ale akurat tego nie obiecywali ani wtedy ani teraz

w sensie w banku pocztowym?

też się zastanawiałem, kurwa placówka banku w każdej miejscowości

>wszystko zależy od funduszu jakiego by się wybrało, a jedynym realnym problemem mógłby być krach na giełdzie
czym jest OFE

>wszystko zależy od funduszu
gówno prawda.zaden fundurz ci nie zagwarantuje zwrotów typu 20% rocznie. A na koncu i tak wyplaci ci zebrana kwote a potrzebujesz nieograniczonej kwoty.
>a jedynym realnym problemem mógłby być krach na giełdzie
ktory jest nieunikniony przez 50 lat.
to

tak.

OFE akurat rozpierdolił rząd, nie rynek

aha, bo se wyżyjesz przy zusie

Danony w hearts of iron 4 jak mam wojnę z brytanią i francją to francja podda się na konferencji czy muszę 5 lat robić myśliwce ;_;?

>bank miał obowiązek podziękować
czy polskie fora tematyczne to największe dno internetu?

nawet kurwa taka elektroda jakością postów przyprawia mnie o mdłości

>aha, bo se wyżyjesz przy zusie
ludzie z niego zyli do 60 lat. taj jak napisalem. lepszego systemu nie ma. Problemem jest dzietnosc, ktora polski kapitalizm rozpierdolil

>do 60 lat
*przez 60 lat

problem z dzietnością we środkowo-wschodniej Polsce w zachodniej Polsce jest to raczej 2+2

*rząd rozpierdolił rynek a przy okazji OFE które na rynku inwestują

poprawione'd

żyli po chuju, ja pamiętam to życie jakie babcia miała, aż mam ochotę komus splunąć

Bardziej jego niż twój mongole.

poprzednia wersja była bardziej prawdziwa

to i tak za mało. zobacz jak było kiedy.
kurwa. zapewniam cie ze jezel wtedy zyli po chuju to teraz nowi emeryci zdechna z glodu.

możesz poprawiać, ale nie zmienisz faktu, że rządzący rozkradli pieniądze

Ale to prawda kotku że ten naród jest kurwa betą który w konstytucji ma nawet napisane aby nie podbijać. A zgadnij czym się wszystkie liczące sie narody wzbogaciły. I te same kraje nad którymi polonusy sie litowały ich rozebrały za co znająć ten pseudo narodzik pewnie jeszcze im dziękowali i łapali w zęby sline Prusaka.

>nowi emeryci zdechna z glodu.
przecież to jest pewne. w tym kraju nie da się dożyć późnej starosci, jak się nie ma dzieci

tak ale mimo wszystko pisowców trochę będę bronił bo kradną troszeczkę mniej niż PO-PSL

ale serio - nieudalna władza rozpierdoli ten kraj do reszty za chwilę

Ja pierdolę było dobrze, kobieta mogła mieć aborcje jak gówniak był z gwałtu, zagrażał życiu lub miał się urodzić jako niedorozwój to musieli to spierdolić.

ale przecież jest cos takiego jak 'karma'.
popatrz teraz na to co się dzieje w ameryce, anglii, niemczech, francji, belgii.

nigdy nie myslałem, że to powiem, ale cieszę się, że się urodziłem w Polsce

>dislike niggers and shitskin

O JAK PIZGAM XD

akurat polki są bardzo znane z chodzenia z czarnuchami w Anglii

2+2 to wystarczająco po chuj ci więcej niż 40 mln osób w Polsce? Mniejsze państwa są lepsze bo łatwiej nimi zarządzać spójrz na Czechy

akurat OFE rozkradł PO i ich miałem na mysli.
PIS jest jaki jest, sęk w tym, że nie ma lepszej alternatywy, a i nie są też tacy straszny, choć brakuje im nieco kompetentych kadr

ale Anglia to nie Polska, a tamte polki to nie nasze Polki, tylko cebule

>chcesz mieć dzieci żeby mieć emeryture
>żeby mieć dzieci trzeba zaruchać

trzymajcie mnie zuszki ;_;

tyle że Czechy to są też małe powierzchniowo i dodatkowo ograniczane przez górzystość, a Polska to wielka w pizdu równina

ile? jaki procent w stosunku do ilosci polek w UK?

Tak liż dupe panu Hiroszimie Seba jestem pewien że jak sie podliżesz jakiemus neetowi z za granicy na 4chanie to Polska będzie widziana w lepszym swietle na arenie międzynarodowej xD

>choć brakuje im nieco kompetentych kadr
>nieco
ech zuchu

chciałem być uprzejmy kurwa

>2+2 to wystarczająco po chuj ci więcej niż 40 mln osób w Polsce?
ale kirwa nie badz debilem. ilosc nie ma znaczenia , chodzi o proporcje wiekową. jakby odjebali w lesie 10 mln starych ludzie. to czemu nie, ale chodzi, ze brakuje mlodych. kraj musi zwiekszac swoja liczbe ludnosci zeby sie rozwiajac

Tylko na chuj ci więcej niż 40 mln tóż już jest tłok na południu Polski a wschód pusty

Slavs aren't white you fucking retard it's not a meme we literally have nothing to do with germanics and celts who are the only proper whites.

ciekawe co mają niemcy powiedzieć z 80 mln ludzi

>kredytobiorcy

jedno czego nie można zarzucić mojej babci, to że nie uprzedziła mnie przed ufaniem międzynarodowym bankierom.

>2+2 to wystarczająco po chuj ci więcej niż 40 mln osób w Polsce?
Miejsca mamy na 60+mln mjentkim chujem więc zbastuj

>tug żyję w kraju w którym normik zgarnia mieszkanie, loszke, i 500+ a spierdon zdycha sam i pracuje do śmierci
no jeszcze niech bykowe dopierdolą

a jak ty sobie wyobrażasz dogonić kogokolwiek z 38 milionami ludności z czego coraz to więcej emerytów

znaj proporcję, jedyny relewantny sąsiad Polski ma 80mln

>chce więcej zjebów którzy mogą mu zabrać prace,miejsce w kolejce
prychłem z nacjonala

Adolf Hitler was a great man and a friend of Polish people

Simon Mol pokazał jakie matki polki są w kraju konserwatywne
>muh jeden przypadek

jeden przypadek ruchający ponad sto kobiet

>normiki i kurwy sie ruchaja do trzydziestki
>haha czesc spierdon chcesz sie ozenic bo juz nie wygladam tak ladnie jak kiedys i trzeba sie ustatkowac wiesz hehe

>le ludzie się będą mnożyć a infrastrukturażeby ich pomieścić nie
oj prychłem z wykopka

>Miejsca mamy na 60+mln
miejsc pracy też?

>jest cos takiego jak 'karma'

o co za debil pewnie własnie dlatego polsza która wiecznie udaje Supermana jest kurwa gównem a narody mordujące, grabiące i niewolące innych teraz mają dostatnie życie które mam zignorować bo czasami widzą czarnucha na ulicy co według polaczków jest najgorszym losem jaki może być bo lepiej żyć za 500 euro, widzieć sebiksów i żyć w kraju który aktywnie stara sie wyruchać własnych obywateli.

kurwa nawet mi nie mów
nie płaciłbym

kurwa zrozum że im więcej ludzi tym proporcjonalnie magicznie pojawia się więcej pracy bo jest siła robocza i opłaca się stawiać duże zakłady

to nie były matki polki, tylko feministki
osobiscie bym podziękował Molowi (lel co za adekwatne nazwisko) za to, że zajebał kilka feministycznych kurew

>Donald Trump
>gruby
>brzydki
>głupi
>mikropenis ma loszkę

mówiłem wam że wystarczy mieć 180k żeby loszke mieć

True.

>infrastruktura
>w państwie przejętym przez zachód
prychłem znowu

niemcy mają zajebiste życie w chuj. możesz do nich dołączyć, droga jest (jeszcze) wolna

najlepiej jest być krajem neutralnym

żart na tobie
pojawi się więcej ludzi, to wyjadą na zachód

>opodatkowanie bezdzietności
>opodatkowanie bycia neetem
to wszystko są zajebiste pomysły walczenia z bezproduktywnościąludzi

jeśli jesteś femszmatą w dodatku korpokurwą i stawiasz muh kariera przed wychowaniem potomstwa to płać od sukcesu.

to się zamknie granice i rozstawi karabiny na rogatkach wielki problem

a na chuj komuś dzieci jak chce żeby jego życie było fajne a nie cudze?

German tourist in Poland here what does ''mui panie'' (I propably butchered the spelling but that's how it sounds like) mean? I hear it often.

i wtedy sankcje pójdą i demokracja od USA

tak, bo lepiej nasrać gówniaków niż robić pieniądze

wypierdalaj

>Polacy we Wrocławiu ukradli Porsche... złodziejom z Francji
>Jak podaje wrocławski dziennik, mężczyźni przyjechali do stolicy Dolnego Śląska, żeby wypłacić pieniądze zdobyte w drodze przestępstwa. We Francji trudnili się oni podrabianiem kart bankomatowych.
>Cudzoziemców zgubił fakt, że w samochodzie odnaleziono kilka podrobionych kart płatniczych. Inne znajdowały się w ich hotelowym pokoju. Mężczyźni prawdopodobnie oszukiwali swoje ofiary przy pomocy specjalnego urządzenia nakładanego na bankomat.

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

,,propably'' siema janusz

>fajne życie
>implikowanie że polactwo z mentalnoscią prehistoryczna wie co to w ogóle znaczy korzystać z życia

xD

tylko wódeczka, meczyki i 4/10 dupeczki ;)

>loszka solidne 8/10
>gówniak

wytłumaczcie mi czemu to zły pomysł

to się wcześniej chińczykom ukłoni i dżon nie fiknie

dlaczego mem 180k zdehł (i już nikt na niego (You) nie daje) skoro nadal jesteście biedakami?

nie wszyscy mają mentalność wschodniego polaka

>gówniak
czyli?

jeśli ojciec dziecka zginął w tragicznych okolicznościach to nie zły

jeśli żyje, tyle że gdzie indziej, to jest kurwom

gdzie szukasz 8/10?

W kraju pracuje otwarcie gildia złodzieji, czego sie spodziewali żabojady?

takie tuptające. ojciec zniknął z horyzontu

Ojciec nie musi być biologiczny, on musi być kochający ;)

ale ty user tak poważnie pytasz?

poezja

>muh 8/10 loszka
>muh 6/10 loszka
>muh 4/10 loszka

ale kurwa wybrzydzacie

nie zaruchacie nigdy chyba

wspólni znajomi

tóż Chińczycy chcą nas tylko bo jesteśmy w EU

Bądź prawdziwym polskim facetem, zaopiekuj sie kobietą i jej dzieckiem, przygotuj jej byka i łap w zęby sline Niemca jak Pan Bóg przykazał.

o wiek dziecka kurwa pytałem debile

chuj cie to obchodzi kurwa co uspokój się

morda psie

Tak zapytałes tępy kurwa polonusie słowiański że nikt po za inną małpą blokową by nie zrozumiał o czym pierdolisz.

uwaga agresywny diasporak prawdopodobnie problem z odetkaniem toalety

>dzieciaczki dla kurwa tatuśków

znajdźcie se normalną robotę to nie będziecie biedować choćby kaczka dopierdolił 85% podatek + parapetowe od każdego okna w domu

a jak nie pasuje to bilet w jedną stronę do belize tam uskuteczniajcie swoje kapitalizmy panowie wykopki

waruj kurwa

Hello lads I'm from Manchester and every time I spit Poles try to catch it with their mouths. Is it some sort of local custom? Btw why so many girls wear wedding rings here? I mean surely famous conservative polish qts are not slutty enough to cheat on their husband with a tourist right? It's just a fashion statement?

Ehhh anony.

Ale elfke to bym zgwałcił i zostawił jej gówniaka żbsz.

polskie-echo.com/daniel-misiolek-ewa-baszak-dagmara-szary-skazani-za-gwal-na-mezczyzne-liverpool/

>Polak Daniel Misiołek lat 41 został skazany w Liverpool na dożywocie.
>Mężczyzna porwał, torturował i zmuszał do czynów seksualnych „nieludzkich ” innego mężczyznę przez 9 godzin.
>Dwie Polski nagrywały całe to zdarzenie.

wypierdalaj neandertalu do swojego bloku na zadupiu
diaspora dupa cicho

>on nie wie o 50% uldze podatkowej dla kucy z it od stycznia

brykam

to to jest ta słynna elita polska wyjeżdżająca z kraju bo nie da się żyć w "nieludzkim państwie" kek

:DD Matki Polki totalnie nie zdegenerowane

pierdolisz krzysiek dobry film ale sie wkurwilem ze na koncu niebieski zajebal rudego

>dosłownie wyeksportowaliśmy przestępców
>matka Karyny jakiej znałem unikała podatków aż spierdoliła do ju kej

komiks w chuj lepszy, nie ma o czym mówić, własciwie to nie komiks, to już literatura

>to nie gejoza gdy go po wszystkim pobijesz

No ale jak komiks jest 10/10 a film 8/10 to nie znaczy ze nie warto filmu ogladac. Moze kiedys wejde w posiadanie to przeczytam

Witam poloki. Jestem z Lwowa i lubie bić polakuw w ryj a oni na to ''dzienkuje słowiański bracie'' :D

powinienes, poza tym, że klasyka, Moore wykorzystał potencjał medium w pełni

>kupowanie komiksów

bekam z animedebila komiksy można czytać online tak jak i zresztą mange za free

witam bracie)) ja z doniecka płacą mi lachi za studiowanie w uniwersitecie w krakowi już treci rok jak pierwym kursie)))

Do k-on pewnie nie dorasta ale z rady skorzystam

Chodziło mi o posiadanie takie ze se sciagne na kompa. Nie bede narazie czytal bo bede mial przesyt i mi sie znudzi

Debile nie? :D Ja jednemu mówie ''zasłużyliscie na Wołyń'' a on na to ''tak, zabilismy w odwecie 2 tysięcy Ukraińców więc nie jestesmy swięci przebaczcie nam bracia'' XD

mam nadzieje że kiedys ich znowu zabijemy

Alan Moore generalnie ma kilka klasyków, które doczekały się miernych adaptacji. V jak Vendetta jest tego dobrym przykładem, tak samo jak liga dżentelmenów. Przy czym jesli widziałes filmy, to spodziewaj się czegos zupełnie innego

ja tam mam na półce swiat komiksu, produkt, eryka szramę i kilka komiksów sledzia

ale co dalej? jak już ich zajebiecie, to z kogo będzie brechtać? z siebie?

powiem co kolwiek o wołyni to mówią że nie lubieją rozmawiać o tym temacie za bardzo kontrowersyjno)

haha naród cuck

Głupi manchild.

Z białorusinów :D

a, no chyba że tak

czy to był... flirt? gejem nie jestem i dziure zamykam na wszelki wypadek

>komiksiki dla kurwa literatów

Nie ty jebany idioto polacki nie flirtuje z robactwem bo macie ryje ziemniaka i nie jestescie w ogóle uroczy wy kurwy pierdolone, niewolnicze. Jedyne do czego taki cebulak sie nadaje to do bycia przekopanym przez Ivana i Hansa bo jest za kurwa głupi by po wiekach spędzonych na wojnie z sąsiadami zainwestować w lepszą armie.

HAHAHAH niezły troll XDX JESZCZE JESCZE :D:D: ide po zeszyt czekaj na mnie juz zapisuje :):):) bedzie smianie w szkole

nie ma w tym nic smiesznego
komiksy to sztuka przez duże S

xdd

Pamiętacie jak polacy wyjechali z tym ''free Ukraine'' a Ukraińcy zatrzymali autokar z polskimi turystami i zmuszali ich do spiewania? Ja pierdole polaczki. Naród rogaczy.

AAAAAAAAAAAAA i chuj znowu zwaliłem konia kurwa czemu nie potrafie wytrzymac bez :/

HAHAHAH XDXD co nie?
smieszek trollek. Czekaj czekaj gdzies tu papieża miałem :D:D:

nic się nie bój. trochę się powkurwia ich, to wyjdą z widłami

...

HAHAHA
JESTEM psychopatom :D:D:DD: XDX

dexter był ok przecie

O ja jebie jakie cyfry

zobaczmy, kto miał farta

Zabijam potworu :):):)

>ayo jamal lets go get that weird white nigga up in 203
>eyyyyyy I'm finna take his sheyit
>les creep up an imma bus his head wit this rock
*door creaks open*
*lights switch on*
*a greasy boy in his undewear is behind an 20mm anti-tank rifle, behind a barricade of ominously dark cloudy used soda bottles. A dakimakura is wearing an army helmet behind him*
>NOT ON MY WATCH YOU FUCKING NIGGEREERRRRRRREERSEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
>Yo what in the fuck you jus call m-
*KRAK-BOOM*
*Jamal's top half is cartwheeling through the air over the balcony in front of apartment 203, a pinwheel of blood and feces expelling out the bottom of his torso, landing with a wet splat in the courtyard below*
*his pelvis and legs remain standing for a second before falling down forward*
*the 20mm vulcan anti tank round screams across the street, obliderates the 7-11 energy drink fridge, comes out the back side and lodges itself into the engine block of a delivery truck, engulfing it in flames and killing the driver*
>-EEEEEEEeeeeeeee....
>... RELOADING!

...

Jak duble to polacy są gównem rogackim i Hitler miał racje. Jak single to sie zabijam.

user dostarczy

eh nareszcie zaraza marcelowa gorsza od szczurów w piwnicy

>A dakimakura is wearing an army helmet behind him

jak cyferki to obowiązkowa eutanazja niepełnosprawnych i aborcja wadliwych płodów

Jak cyferki to Szatan jest panem tej ziemi.

Jezu ty kurwo pierdolona.

uwaga następną edycję założę jak w dawnych czasach piękną i estetyczną proszę nie zakładać

ok

zapraszam

ej co jest czemu 300 to nie bump limit

debilu

no własnie widzisz, za mało żyjesz na tym swiecie

Chciałbym zabić polskie dziecko na oczach jego matki po czym zapłacić jej 100 euro i widzieć jak z rozpaczy zmienia jej się nastrój na radosć bo nigdy nie widziała takiego majątku i robi mi loda przy truchle swojego gówniaka.

>bądź mną
>oskarż kolesia którego nie lubisz o gwałt
>tłum Sebiksów pobija go na smierć
>nawet mnie nie dotknął

hihi

>padłes? powstań!
>Powerade
>wypiłem Powerade i sie wyjebałem

No to wpierdol następnego Powerade™ i wstawaj kurwa gnoju bo jak ci WolnoRynkowa Ochrona™ Powerade™ przypierdoli z Dysciplinatora™ to będziesz mówił I'm Lovin It!©