/polska/

Charles Hall
Charles Hall

pc98

Xavier Cooper
Xavier Cooper

mam 23 lata i dalej rzygam po alkoholu no kurwa chyba po pięciu latach rozkminiłbym jakie są moje możliwości ale nie hehe kurwa bo jak piję to muszę przykozaczyć hehe taka moja zjebana natura a potem zaczynam wymiotować i czuję się jak śmieć ludzki kurwa co ja sobie w ogóle myślę co ja sobą w ogóle reprezentuję do kurwy nędzy sam tego nie ogarniam

Easton Robinson
Easton Robinson

tug japoniec cie nigdy nie pochwali bo jesteś debilem z upośledzoną koordynacją wzrokowo ruchową i nie możesz nawet przejść tuhu 6 na normalu
ehhhhhhhhh kurwa

Joshua Johnson
Joshua Johnson

pc98 2hu są proste w chuj o ile to nie lunatic to się nawet nie chwal

Michael Cooper
Michael Cooper

są komfi

Austin Harris
Austin Harris

pozostaje, ale uwięziony pomiędzy kryształami, jak przyjrzałem się temu lodowi w butelce to były puste przestrzenie z gazem, ale teraz zaczynają się powoli zalewać już kolą, bo się zaczęło rozmrażać. pojebane żbsz

Aaron Sanchez
Aaron Sanchez

np. uważałem ciotkę za zajebistą bo była pewna siebie i wierzyła zawsze w swoją słuszność
później zobaczyłem że to nie takie proste

Leo Gomez
Leo Gomez

no to ja miałem tak z wujkiem że nie wiedziałem jaki jest popierdolony póki nie podrosłem

Jason Russell
Jason Russell

nowy
credforums.com/thread/85856820/international

Evan Lewis
Evan Lewis

nowy dubelkowy
credforums.com/thread/85856866/international

Disable AdBlock to view this page

Disable AdBlock to view this page

Confirm your age

This website may contain content of an adult nature. If you are under the age of 18, if such content offends you or if it is illegal to view such content in your community, please EXIT.

Enter Exit

About Privacy

We use cookies to personalize content and ads, to provide social media features and to analyze our traffic. We also share information about your use of our site with our advertising and analytics partners.

Accept Exit