/polska/

edycja szanowania

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=ZQ-AiS19mt8
youtube.com/watch?v=YHfR4b9juAQ
youtube.com/watch?v=NJmZ6o7mlq8
youtube.com/watch?v=So0wXRR8BYU
youtube.com/watch?v=7qmHte75ZiY
youtu.be/M-skpeuYmfE
youtube.com/watch?v=YMqzOhuUw1s
youtube.com/watch?v=DPN-QGlPm10
i.4cdn.org/wsg/1473286748137.webm
vimeo.com/16528127
youtube.com/watch?v=ASMct1nvRAw
pl.wikipedia.org/wiki/Świętowit_woliński
pl.wikipedia.org/wiki/Światowid_ze_Zbrucza
youtube.com/watch?v=gw-52SMok5w
en.wikipedia.org/wiki/17th_century
twitter.com/AnonBabble

Chinatsu, anibe i ojczyzna

ehh

Heheh nawet kurwa jakis niesmieszny obrazek zrobila ide sie powiesic

chinatsuposter, ile masz chinatsu w kolekcji?

około 200 tylko, teraz bardziej kejony sciagam i gochiusa bo mi nikt juz nie odpisuje na chinatsu. Pewnie juz sie dowiedzieli jakim rakiem jestem.
Jutro sie powiesze po kosciele

Termalica powinna być desygnowanym klubem /polski/

Stworzyłem potwora

Stworzył mnie Anglik ktory sie pytał czy sa jakies zagraniczne aktorki w polskiej telewizji. Chcialem jedneg posta trolla zrobic ale sie (you) zakrztusiłem i dostałem raka. Mowie ci to bo jutro konczy sie moje zycie

co tu sie odpierdala

Wczoraj mi ojciec powiedział ze jestem jego najwiekszym niepowodzeniem w zyciu. Nie ma sensu tego ciagnac. Bylo milo. Chyba

ale to zawsze mozna sie od dna odbic

a jak ci stopy w mule ugrzęzną?

Z dna ma sie inna perspektywę. Mam nadzieje ze Boga nie ma bo po tylu latach masturbacji do hentai i nie robienia niczego zdziwiłbym sie jakby mnie do nieba dał

mi to też chyba chcą dyskretnie jakos przekazać że jestem spierdonem ale mam to w gdzies

Póki nie jesteś w bagnie po kolana to da się wyjść. No ale to trzeba chcieć.

Ludzie z nałogów narkotykowych wychodzą na prostą a ty z gównoposzczenia się nie wyleczysz?

Do mnie sie juz nawet nie odzywaja za bardzo. Na innych sie dra a jak czegos ode mnie chca (bardzo rzadko) to jeszcze ladnie prosza. Sa dwa wyjscia
>albo po anime stalem sie alfą
>jestem spierdonem
Chyba nikt nie wierzy w to pierwsze

ile wy macie lat ze tak bajdurzycie

jak mniej niz 24 to jeszcze szczyle

5, zgwalcil mnie ojciec. Poczekam az bede mial 24 i zglosze na policje. Dzieki Krzysiek za rade. Moge znowu cieszyć sie dzieciństwem

Ładnie to tak kłamać przed milionami słuchaczy?

>tattusiu kupiles mi hot wheels?
>kurwa juz nadstawiam dupy
>hueheuehu dobrze ze nie mam 24 lat
>wtedy to bym mial problemy
>ehh szkoda ze matka zginela w wypadku
>dobrze ze mam tylko 5 lat i jeszcze nie mam uczuć
>tato nie tak szybko

Dlaczego blondynki są takie piękne. Dosłownie nad kobiety, jak widzę brunetki to aż rzygać mi się chcę. Mogę rudę jeszcze przełknąć ale tylko opinia naturalnych blondyn ma znaczenie.

gdzie ty widziałeś kobietę z naturalnymi włosami

Czasami się zdarzają, ale w tym kraju są bardzo rzadkie. Naturalne blondynki powinny być traktowane jak skarb narodowy. Tylko wybrani mężczyźni powinni mieć pozwolenie aby mieć z nimi dzieci.

I może jeszcze myślisz że spierdolina postująca na mongolskiej obrazkodesce o hodowaniu jaków dostałaby takie pozwolenie

Oczywiście że nie, ale jako obywatel tego kraju. Moim obowiązkiem jest upewnienie się że naturalna blondynka będzie miała blond dzieci a nie jakiś pod ludzi brunetów.

>pisz o kobietach 3d
>postuj 2d

Bo naturalne Polskie blondynki są tak rzadkie że nie ma praktycznie żadnych zdjęć. Mógłbym co najwyżej Kinie postować.

>legia

z taką grą życzę im żeby się zjebali do pierwszej ligi żbsz

...

...

na karachan banują za papieża

>tug grzmocisz swoją 27-letnią "szefową"
>160 cm wzrostu
>okrągła dupcia
>duże, niebieskie oczy
>ciemnozłote włosy

jak tak dalej pójdzie, przestanę chodzić do psychoanalityka zuchy

a potem się obudziłeś

też mi się nie chce w to wierzyć żbsz

jak do tego doszło.

>to jest "user opowiada nie prawdziwą historię żeby dostać you" post

>od początku na siebie lecielismy
>miała doła
>ja też miałem doła
>zaprzyjaźnilismy się
>powiedziałem że kiedys musimy cos porobić razem po pracy
>zaprosiła mnie w piątek w nocy do domu

How hard is it to live/find a job in Poland if you don't speak Polish only English?
Also is it true you don't have gypsies?

It's not that I want to move to Poland anytime soon.. I'd love to visit of course, but I'm just curious.

Also I love the fact that I don't have to ask whether people like Hungarians over there

IT only desu.
Yes we like you.

>How hard is it to live/find a job in Poland if you don't speak Polish only English?
Would be rather difficult tbqh, but I guess you could somehow cope if you lived in a large city.

>Also is it true you don't have gypsies?
We have some, but from what I have heard it's nothing compared to southern Europe, or even Czechia and Slovakia.

>"patrioci"
>czcza żydowskich bożków
nie mam słów

>Also is it true you don't have gypsies?
lol no

Wrocław and to some extent Gdańsk have enough gypsies for them to be annoying with their begging everywhere.

we don't have a lot of gypsies compared to you and other countries like Slovakia or Romania

nie pierdol, poprostu idź do pracy to ci przejdzie

youtube.com/watch?v=ZQ-AiS19mt8

>Światowid
>nie Łado

C U C K

youtube.com/watch?v=YHfR4b9juAQ

>zabili kolejnego polaczka w Anglii

haha kurwy

''hurr oni tak naprawde nas lubia bo jestesmy biali co nie Seba? Stop islamizacji Europy White Power!''

jestescie czarnuchami europy słowiańscy podludzie i jest bardziej akceptowalne by was bić i zabijać niż Ahmeda i Abdula jakie to uczucie być gównem? Jeżeli ktos wymordował by wszystkich Polaków swiat nawet by nie kiwnął palcem a wręcz odetchnął z ulgą zwłaszcza wasi ''słowiańscy bracia'' z za wschodniej granicy.

To.

to dobrze

pshek

cunt

>''neopoganin''
>wyznaje jakies ruskie kurwa gówno zamiast faktycznych bogów Polan jak Łado czy Jasz

pięknie się nam debil przedstawił

We love you guys too. A lot :3

Extraordinary. How did you manage to avoid the brown plague? We are infested by them. I mean sure, some of them are okay and hard working folk. Others, not so much. Thieves, beggars and criminals, like locusts.
It's generally agreed upon in my country that gypsies are to be avoided at all costs. It's not even considered racist anymore, just another fact of life.

>neopoganin
>wyznaje jakichś chujowych bożków polan zamiast wyznawać Zoroastrianism jak Krak

brytole mszą zdechnąć i zdechną to tylko kwestia czasu

>odpisywanie na oczywisty b8 marcelka

yeti debilu

Prędzej polsza zostanie rozebrana następne 30 razy przez swoich słowiańskich braci i wielkich sojuszników jak to ma w tradycji niż chociaż połowa brytoli wymrze.

Commies were the first cracked down on their nomadic lifestyle, made them sedentary and started forcing civilization on them, like education and healthcare.

Granted, most of them are still subhumans, but there's not enough of them to make trouble, and too many people who are out for their blood if they step out of the line.

Most of them are begging, fortune telling or doing some small shoplifting, anything else and they get into a lot of trouble with police and the locals so they tend to avoid it.

I do have to say that I know some nice gypsies who even run a legit business, but they're complete outliers.

>42 proc. młodych mężczyzn i 44,2 proc. młodych kobiet w Japonii nigdy nie uprawiało seksu - wynika z najnowszych badań. Rząd martwi się, że brak zainteresowania seksem u młodych prowadzi do spadku liczby narodzin w kraju.

>Badanie zostało przeprowadzone wśród 2706 mężczyzn i 2570 kobiet w wieku od 18 do 34 lat. Wynika z niego, że rośnie liczba Japończyków, którzy nie uprawiają seksu.

>więcej dziewic niż prawiczków
doubt.jpg
Jak się w ogóle przeprowadza takie badania? Ankieta? Ja bym na pewno skłamał.

to co anonku trzeba wspomóc japonki naszym zachodniopolskim penisem

Winie anime.

Japończycy uważają Polaków za idiotów to powodzenia z tym. Lubią białych ale zachodnich białych a nie kurwa jakiegos nieudacznika z kraju trzeciego swiata.

To, tak samo jebać Ukraińców. Polacy są skazani na samych siebie. Nikt nie pomoże.

żarty na tobie mam obywatelstwo niemieckie dziadek z wehrmachtu mi załatwił :^)

>tug znalazłem Kanister z wybitym "Wehrmacht 1944"
>tug zaczynam się zastanawiać czy mój dziadek na pewno był nie winnym chłopcem a nie członkiem hitler jugend.

...

>polski ''rock'' i ''metal''
>Łooo Karyna zostawiła mnieee :(

>zachodni rock i metal
>energetyczny i z pierdolnięciem

kurwa polaczki jakies smętne ballady to nie rock

byłeś kiedyś w Japonii chociaż godzinę na wakacjach? Pro tip ja byłem i kurwy same do zdjęć się prosiły

...

youtube.com/watch?v=NJmZ6o7mlq8
Do hymnu

Kurwa polaczku black metal to nie muzyka.

Bo nigdy nie widziały takiej małpy.

To, bycie białym to najlepsza rzecz jaka może ci się przytrafić w pobycie w Japonii. Azjatyckie kurwy nie mogą żyć bez białych kiełbas.
youtube.com/watch?v=So0wXRR8BYU

ale Kata i Turbo to ty szanuj

Marcel niech cię już tak nie boli kiedys wyjdziesz ze swojej piwnicy i poznasz swiat

youtube.com/watch?v=7qmHte75ZiY

Banany widziały?
youtu.be/M-skpeuYmfE

>Turbo
ten zjebany kraj nie zasługuje na ten zespół kurwa taki Biały Człowiek zachodu to thrash metal szanuje a sł*wianin polacki szkaluje bo woli słuchać disco polo czy rapsów o jaraniu le ziółka w szarych blokach. Ja pierdole polskie kurwy.

najlepsza piosenka o milości

youtube.com/watch?v=YMqzOhuUw1s

>teraz ten pierdolony margines społeczny zacznie wracać do Polski

Sasha ty kurwo polsko-rosyjska gardze tobą.

>Sasha ty kurwo polsko-rosyjska gardze tobą.

i chuj

youtube.com/watch?v=DPN-QGlPm10

Za szczupły na wowika

lol, she says not "pojavil sia", she says "pojavil sä" like in the Slovak language

>gruba swinia
>za szczuply
wowik wypierdalaj

Toz sugeruje że wowik grubszy jest debilu

>marcela DALEJ piecze że go nie stać na podróż do rajchu

AHAHAHA

>tug jajko w koszulce na chrupiącej bułce z podsmażonym boczusiem i oblane sosem holandaise

powiedzcie dietetykom że niech się pierdolą pedały

It actually pains me that I can't fuck every cute slavic girl I see.

I legit get sad about it

Powiem ci że mozesz się pierdolić pedale polski.

Tak tak anonku, na chuj jeść zdrowe jedzenie. Grubasy też zdobywają 10/10 c'nie?

you shouldn't even talk with slav girls

we have to be more strong in our traditions.

Jak masz dobry poziom DHT i testosteronu to możesz wpierdalać wszystko i i tak się nie spasiesz.

Dietetycy są dla leniwych śmieci i zjebów genetycznych.

to dla ciebie olso
>naturalne
>pakowanie
Pozdro.

why did the good lord make me so attracted to them?

>our

russians are mongols

I'm not russian pedale

to breed a new species of humanoids, the so called "Lividovus cornutis", or a Blue-balled Cuck

Polakiem też nie jestes.

był polskim robakiem złodziejem co podjebał nazistom kanister.

you can marry ukrainian girl or russian, or czech or croatian, but not polish or slovenian or serbian

dosłownie najgorsza murzynka w tv. moze Szwed banany prostowac

ayy lmao

Polakiem to ty nie będziesz nigdy przenigdy

dlaczego?

każdy może być polakiem w Polsce, ale sprobuj nie wymazać polskosc w sobie ponad granicami

to

Sasha ty syberyjski chuju.

usuń to kurwa

moskiewski

>urodzony w Rosji

więc nie Polak

nie szkalowac naszego ruska

crikey

jesteś debilu ruskiem z rosji i koniec pierdolenia

nawet nie umiesz udowodnić że którykolwiek z twoich przodków był polakiem tylko się uczepiłeś jak rzep psiego ogona nazwiska kurwa mać

marcel co sięchuju do saszy przypierdalasz co

dobry anonek nie to co ty śmierdziel śląski

to

>rosja
>nie tereny Polski

won z tą małpą

ANIME

i.4cdn.org/wsg/1473286748137.webm
widzieliscie to już :DD?

nioe słuchaj go, jesteśmy międzynarodową siatką romantycznych dziubdziusiów
polska krew to skarb
polecam piotr fronczewski

POWIEDZIAŁEM USUŃ TO

...

a znajdźcie ładne duże piersi na polce wyzywam was kurwa

wszystkie wyglądają jak wychudzone dzieciaki

wypierdalać z tymi komunistycznymi zapędami chuje

rosjanie też nie widzą w mi swiego

i czuję że jestem polakiem

jak ją przebiły te szpikulce to prychłem ze śmiechu

>hurr Polacy kozaki co nie? ;)
>w Anglii i Irlandii są napadani i nie robią z tym NIC

hahaha nie tacy mocni gdy nie ma się przy sobie 5 kumpli co polaczki?

rosjanie to mają w moskwie największy meczet w europie i dają się jebać w dupę bez gumy przez wszystkich kurwa czeczenów dagestańców i innych gównoskórów

jak słyszę pierdolenie o """czystym narodzie rosyjskim""" to sram

oto wasza przyszłość:

vimeo.com/16528127

Ja czuję że jestes robakiem.

Ruskiego lubię, a z was debile, że wyzywacie się od Marceli mysląc, że to ja.

>haha jestem marcelek dumny pan niemiecki

twój ostatni kontakt z niemcami to był jak dziedzic przyjechał na ogląd majątku i kazał twojemu pradziadowi co akurat w polu zapierdalał wyczyścić sobie buty

dosłownie tłusty plantacyjny czarnuch

naucz ty się przecinki stawiać albo nie stawiaj wcale co

>imblynig Cred Forums isn't Cred Forums with asperger's

when I posted my photo on /b they wrote "кaк пpoвёл Кypaм-Бaйpaм, хaчинa" nuff said

czemu do mnie po chińsku piszesz idioto co

bo jesteś mongołem a nie polakiem kurwa

na ukrainę spierdalaj oni tam często mają pizdooczy

>świętowid
>ruski

Bo nie jestes Marcelem głupia słowiańska kurwo nie zapomnij sobie posłuchać tego ''le my słowianki xD'' i gibać się jak pierdolony rezus w swoim BMW. Wiesz czym są słowianie? Kurwa byli niewolnikami wikingów.

czy kurwisz na mi

nie szkalować Saszki

>kurwisz na mi

нe пoнял

этo ж чe-тo нa pyccкoм кoтopoe ты нeyдaчнo пepeвeл нa пoльcкий чтo-ли?

Wyjebuj do Ukrainy.

я ycлышaл этo выpaжeниe в oднoм тpeкe Coкoлa и Пoнo.

weźże typie zostaw Iwana w spokoju

>światowid
>w polsce

нa тaкoм дeлe либo ты нe тaк ycлышaл либo oни нapкaши

>Wyjebuj do Ukrainy.
a poznaje cie jebany vatniku. to ty jestes tym ruskiem co w polsce mieszka. Juz wczesniej jechales po Saszce

youtube.com/watch?v=ASMct1nvRAw
2:02

not a good crikey today

I am going to be honest with you because I am always honest with my good friends.
Polish women give me the hardest stiffy of all

sounds hot

spierdalaj Antek macać swoich nowych asystentów lat dwadzieścia zamiast tu szukać ruskich szpionów

>jestem neopoganinem

nie szukam . juz znalazlem. jebana V kolumna. sam siedzi w polszy a na Saszke napierdala kacap jeden

Połabianie to nasi bracia a Perun to tylko slawizacja Thora.

kurwić na kogoś - oбижaть изпoльзyя cлoвo "kurwa"

>user: kurwa ten sasza to jest kurwa debil ja pierdolę kurwa
>sasza: czemu na mnie kurwisz?

>daje jebanie o wojny ateuszy i religiozjebow
obie frakcje to zwierzęta

>perun
>w polsce

Ja się (niestety) urodziłem w tym zjebanym kraju zwanym polską ty idiotko po prostu wschodnim bydłem gardze jeszcze bardziej.

>ateuszy

ty chyba nie wiesz co to słowo znaczy marcel

>marcel
pudło zjebie

t. wandalzjeb

Peruna w Polsce też nie wyznawano kretynko
>muh bracia

idź do psychiatry

to nawet bardzo nie spudłowałem, jesteś takim samym rakiem

>Wyjebuj do Ukrainy.
taa. kazdy polak by napisał 'wyjebuj do ukrainy'. won szpionie

>we wuz Vandals n shieet XD
>chociaż nie wyglądali jak my
>chociaż ich armia składała sie prawie wyłącznie z kawalerii co ani razu nie miało miejsca w Polsce
>chociaż palili swoich zmarłych co także nie miało tu miejsca
>chociaż nie pozostawili po sobie niczego na ziemiach polskich

debil jebany jedyne czym twoi żałosni przodkowie byli to worek treningowy germańców

90% ateuzy to jebanie psowie sługusy feminizmu

tylko Christopher Hitchens był człowiekiem

ale wy wiedzcie że to wielkie stężenie różnorakich świątyń ku czci Matki Boskiej to tylko nowe wcielenie kultu Gai i Polacy to chuj nie katolicy tylko pospolite bydlęta heretyckie obwieszone krzyżami dla niepoznaki

ale Świętowita już tak.

pl.wikipedia.org/wiki/Świętowit_woliński

a w warszawie stoi meczet

kawał z ciebie gejucha

Boli dupa, że moje tematy mają po 300 odpowiedzi, a twoje zdychają po 20?

Nawet po polactwie cisne lepiej niż ty xD
do siebie nie równaj

>wolin

dosłownie ziemie wieletów znanych też jako wilcy
bliżej im do słowińców czy kaszubów niż do p*lactwa

>kościół katolicki
>nie mieszanka chrześcijaństwa, pogaństwa, greckiej filozofii i mistycyzmu

najlepszy

nawet nie muszę, swoim postem to udowodniłeś

jesteś kurwo gorszy od marcelka

>Wolin

no debil jebany

I bet he is running around wondering, "where are all this tasty food i am smelling all the time?!?"

haha

70% quality postów i memów pochodzi ode mnie.

Wandalzjebowanie to nie jedyna moja forma postingu. Siedzę na Cred Forums już sporo lat.

i love you you sweet cunt

skoro byliśmy workiem treningowych dla Germanów ciekawe czemu całe te tereny na których przebywali Goci aż do obszarów dzisiejszych wschodnich Niemiec zostały zeslawizowane

chyba było kurwa odwrotnie

Are you so bored you have to shitpost on /polska/?

bo dostali wpierdol od atylli i musieli się cofnąć przygłupie

No chyba kurwa twój kraj rozebrali trzy razy polaczku.

pl.wikipedia.org/wiki/Światowid_ze_Zbrucza

korab wiem że to ty

aha brawo teraz dajesz coś co się na ukrainie znalazło

Korab to Marcel.

love is what makes our friendship strong

yes

>wydobytego w 1848 roku z rzeki Zbrucz w pobliżu wsi Liczkowce koło Husiatyna na Podolu.

debilu

te terytoria były polskie

chuj w dupie był polski przygłupie bez szkoły połowa województwa podkarpackiego to rdzenne ziemie rusinów

ciesz się że stalin miał gest i nie zabrał polaczków tych wszystkich rzeszowów jarosławiów i innych wypizdowów bo nie miałby kto na pis głosować

w xvi wieku

Nie rozmawiaj z idiotami i Marcelem, bo to strata czasu.

nie wpierdalaj się między wódkę a zakąskę ruski szpiegu

Ale nie w tamtych czasach idioto.

>podbij ziemie na których znaleziono słowiańskie relikwie setki lat po tym gdy zostały stworzone
>my byli słowianie i chuj

zdecydujcie się małpy czy jesteście jebanymi słowiańskimi robaluchami czy wikingami ascomannami popielidami czy może marsjanami i przylecieliście tu w latających spodkach

no i chuj jesli Swiętowida czczono zarówno na terytorium Słowian Zachodnich jak i Wschodnich to chyba i w Polsce pojebie co my jakas enklawa?

trudno dojść do prawdy jak przez czas narodzenia nacjonalizmu i 'we wuz' memów, Polska nie istniała.

>jakaś

no znajdziesz ją to zadzwoń co

I jaki jest dowód na to że w Polsce która miała własnych bogów wyznawano Swiętowida i inne ruskie gówna?

Jeszcze tylko brakuje żeby ktoś z imperium lechickim wyjebał

Rosyjski anonie, możesz mi znaleźć tanią Saigę-12 lub SWD do sprowadzenia do Polski w celach sportowych?

...

ups zapomniałem że ?int? roi się od plebików które nawet angielskiego nie znajo

żadnymi kurwa, jesteśmy czystej krwi sarmatami

kup se bilet do olsztyna debilu

>jest w polskim temacie
>pisze po angielsku

daj jeden powód dlaczego myślisz że nic z tobą nie jest nie tak

ja chciałbym przypomnieć że jestem celtem

Polacy to chyba największy rak post-kolonialny jaki istnieje. Zamiast cieszyć się, że są znajdowane nowe informacje o ich historii, to polactwo zachowuje się jak gruba, brzydka panna z kompleksami: "nieeee, seba daj spokój, jestem chujowa"

Typowe myślenie niewolnika. Tu nawet nie ma sensu tłumaczyć polskim zjebom niczego, bo i tak są zaparci w swoim prostym i żałosnym kurwidołku.

Nie dziwota, że tyle razy Polskę rozebrano.

siema artur ja sem lancelot

w kazdym narodowym przewaza angielksi, akurat polska to wyjatek

>muh słowianie
>muh sarmacja aka jebani sandniggerzy po za tym i tak tylko szlachta uznawała sie za Sarmacje a wasi plebejscy przodkowie byli uzawani za słowiańskie scierwo własnie

i to gówno i to gówno , Polska to nieudany eksperyment

chyba historii ziem i ludzi którzy te ziemie pomieszkiwali bo naród polski powstał w roku 1918

t. bywalec /polski/ i /cum/

nie wiem o co ci chodzi desu

>naród polski powstał w roku 1918
Naród Polski powstał już w czasach kiedy Krzyżacy zagrażali istnieniu Polski.

>inb4 muh memy o wieśniakach
To bez znaczenia. Elity wiedziały, że są Polskie. Kiedy w tym samym czasie Francuzi i Angole nawet tego nie wiedzieli.

kretynie przymiotniki piszemy z małej

Czemu polaczki nie mogą into metal?

>inb4 Behemoth, Vader i Decapitated

jebać black i death

>inb4 muh rap

polskie rapsy są kurwa żenujące, zero stylu, zero flow, zero czegokolwiek

ja pierdole polskie kurwy

no to że tak powiem brawo yeti

diasporacy nie znajo dobrze polaja
tey

No zwłaszcza w niemieckim i szwedzkim generale nie debilu?

Co takiego w Olsztynie jest?

...

A co powiesz na ironiczne słuchanie polskiego punku po pijaku?

nowy odcinek shokugeki zaraz będzie na HS

chyba w /brit/

>punk

pizgam

lata 70 sie skończyły

>tug schudłes 9-10kg w 3 miesiace z 92 na 82
>tug wygladasz lepiej niz kiedykolwiek a nawet nie poszedles na silownie

Polacy jebią amerykanki.

bzdura. zobacz ile w polsce jest po angielksu - 2-5 postów. Tam czasami do połowy

nie słucham ani metalu ani rapu i rocka też średnio, to dla pblesu i gejów
indie i electronic to muzyka patrycjuszy
polska oczywiście też w tym jest do dupy, np dawid zsiadło i inne gówna które ostatnio lecą w radiu

ruscy przemytnicy

Dlaczego akurat w Olsztynie?

no to sebuś sobe mógł pomaczać w germańskich amerykańskich cipolach, niech bóg mu błogosławi i papież

Nie dla mnie

PLUMBED

>japońska kobieta po seksie
>szepcze do ucha "chotto mate" i cię całuje z miłością

>p*lska "kobieta" po seksie
>puszcza bąka i dzwoni po Jamala żeby ją doruchał

anonek, dopiero 16 a ty już pijany?

Ładnie się pan przedstawił.

nie wiem kurwa luknij na mapę ziomek

Same się do zdjęć prosiły, bo biały to ewenement dla nich. Ruchać by się z tobą nie chciały jeszce
bardziej niż Karyny w Polsce.

Jestem Ukraińcem i sram kurwa na polaków ;)

>chujowe barwy narodowe
>orła z dałnem, który w ogóle nie jest straszny i nie budzi respektu
>chujowy język, którego nawet reszta słowian nie rozumie
>zostaliśmy rozebrani przez Prusaków i Moskali, którzy byli naszymi lennikami
>daliśmy się rozjebać za Anglię i Francję
>dalej jesteśmy wychodkiem Europy i każdy na nas sra
>pseudo-kraje jak Niderlandy więcej dały dla świata niż tak duży kraj jak Polska

Czemu Polska jest taka chujowa?

my na ciebie też nie martw się

Bo Hitler miał racje.

chyba nigdy

Widać było po tym ''free Ukraine'' :)

oy vey, siedze sobie, pisze jak dałn
>to uczucie gdy masz lepsze rzeczy do roboty ale wolisz autyzmować na forum poświęconym mongolskim bajkom

>druga największa kupa gówna
>nie korzysta w ogóle ze swojego kluczowego położenia w europie
>trzyma się kurczowo granic z którymi nic nie robi
>99% białych a dalej zdycha na raka w biedzie i smrodzie

>miej najżyźniejsze ziemie w europie
>przegrywaj liczebnie z gigantycznym wypizdowem gdzie ludzie z głodu zdychają

Jestesmy nacją farmerów i spierdonów, którzy od czasów szlachty mają tylko w głowie żreć i ruchać i nic poza tym

Wszystko poszło w genach, spierdolenie po calosci

>oglądnij youtube.com/watch?v=gw-52SMok5w kilka lat temu
>nie załap tego z Krakowem
>po kilku latach jedź do Krakowa na studia
>dalej nie łap bo wszyscy gadają normalnie
>wczoraj jedź samochodem i słuchaj trzeciego kanału polskiego radia
>słysz pierdolenie o jakichś senioraliach w Krakowie
>wywiady ze starszymi ludźmi z Krakowa
W końcu rozumiem!

>bądź polaczkiem
>doświadcz niewolnictwa i kolonizacji ze strony Niemiec
>miej okazje zrobić to samo i wzmocnić polskę na arenie międzynarodowej
>HUR DUR TAK NIE MOSZNA, MUJ HONOR, BRACIA SLOWIANIE XDDD
>20 lat później Ukraińcy i Rosjanie gwałcą Polskie kobiety, a dzieci nabijają na pale

Ja pierdole, jak mi kurwa wstyd za naszych przodków, jebani debile

free ukraine i całe to uniesienie jak mieliście majdan to tylko dlatego że nie lubimy rosji, was też nie, w praktyce bez rosji jesteście jeszcze bardziej zgnębieni niż bez, pozdro w odbudowywaniu czegokoliwek przez następne 50 lat, ale jeśli jesteś prawdziwym ukraińcem w polsce to pewnie myślisz jak dostać się do niemiec

To dlaczego nie w Elblągu? Tam nawet chyba ekspresową mają do Kaliningradu.

co to w ogóle jest morda prezydenta na jakimś psie

Unoszenie się honorem to zdałnienie po calosci

Zwycięzcy piszą historię, chuj kogo by to obchodziło po 30-40 latach czy nadal okupujemy ukraincow

>nacją farmerów

*niewolników

wikingowie to byli nacją farmerów a jednak osiągneli więcej od polactwa

kiedy Moskale byli naszymi lennikami?

i niestety ciężko to przyznać ale do rosyjskiej myśli geopolitycznej nam bardzo daleko, ich władcy począwszy od Iwana III byli nie tylko krwawymi tyranami ale przede wszystkim swietnymi strategami politycznymi

>niewolników

rabów*

zniewolić to można człowieka który miał kiedykolwiek wolną wolę nie to co p*lacy

Zabijalismy was a teraz liżecie nam dupe :) Wołyń był zajebisty. Jeżeli Rosji nie podobałby sie scat to dalibyscie Ukraińcom nasrać sobie na ryj :)

>kiedy Moskale byli naszymi lennikami?
1600
>i niestety ciężko to przyznać ale do rosyjskiej myśli geopolitycznej nam bardzo daleko, ich władcy począwszy od Iwana III byli nie tylko krwawymi tyranami ale przede wszystkim swietnymi strategami politycznymi
Bo to Wikingowie, którzy rządzili słowiańskim bydlem.
Polactwo jest na to za głupie.

weźcie zmieńcie nazwę generala na /ukr/ bo ani jednego Polaka się tu nie uświadczy

no prezydeł

>Thread idzie cały dzień
>Niemiecki już 40x zapełniony
ehh anonki

Polactwo nie umie pisać.

>polaczki nigdy nikogo nie podbiły a narody nad którymi sie zlitowali z wdzięcznosci ich rozebrały
>dzisiaj ssą chuja USA kóre ewidentnie chce ich podstawić pod ewentualne tzw proxy war aka my dostaniemy w pizde od ruskich a nasi ''sojusznicy'' sie nas wyprą
>pojechali za nimi do Iraku i Afganistanu w zamian za co dostali gówno
>wspomniane le free Ukraine mimo że ukraińscy zwolennicy bandery to wcale nie jest żadna mniejszosć, i do dzisiaj nami gardzą
>pamiętacie pewnie o Dywizjonie 303? Polaków nawet nie zaproszono na parade, nawet Indianie którzy chuja zrobili tam byli

to najbardziej zrogaczony, beta naród Europy

Moskwa nigdy nie była naszym lennikiem.

>bądź Polakiem
>zlituj się nad Prusami i nie niszcz ich
>z wdzięcznosci Prusy rozbierają twój kraj

muh honor

szczerze powiedziawszy dywizjon 303 całe gówno zrobił i bez nas by się obronili dlatego mają nas w dupie

miałeś chamie złoty dubel

en.wikipedia.org/wiki/17th_century

dodatkowo, w 1680 w Kremlu mówiło się po Polsku.

ale polactwo jak zwykle to zjebało bo MUH HONOR XDDD

Jak duble to polska nie ma przyszłosci a polacy to podludzie.

te kluczowe położenie w Europie sprawia że niezwykle ciężko utrzymać tutaj stabilne państwo, mamy otwartą granicę z wschodu i zachodu, nie ma na czym oprzeć defensywy

...

Potwierdzone kurwa.

everyone who isnt a chill dude leave this thread right now

last dude livin that would be me shoutout to laid back dudes

but that would leave only me and you in this thread tbdesu

Przestań bronić polskie rogactwo jebany kretynie.

Gdyby Polska robiła prawdziwą ekspansję jak Niemcy, to nie byłoby problemów z obroną terytorium. Polskie zjeby nigdy nie potrafiły nic dobrze zrobić.

>bądź rozmiaru Niemiec
>miej lepsze ziemie
>miej mniejsza o połowe populacje
brawo polska
BRAWO KURWA

THE NUMBERS DONT LIE

>ale polactwo jak zwykle to zjebało bo MUH HONOR XDDD
Oczywiście że nie wiesz o czym mówisz
Władysław Waza miał zostać carem Rosji ale tatuś się nie zgodził na przejście na prawosławie i chuj z tego wyszedł

teraz najgorszy król polski ma kolumnę w stolicy

>znajdź album ze zdjęciami z czasów gdy się urodziłeś
>wyglądaj identycznie jak tata, minus u niego trochę bardziej kręcone włosy
>mama ma świetny biust i w zależności od fryzury wygląda na top qt lub na 40letnią bileterkę z Białostockiego dworca w czasach PRLu

>teraz najgorszy król polski ma kolumnę w stolicy
Bo polactwo ma kult porażek.

I'm having fun desu.

>bądź rozmiaru Niemiec

warto zaznaczyć że gdy Prusy były od nas mniejsze to i tak mieli dwukrotnie większą armie i nam wjebali bo polactwo ZAWSZE zaniedbywało armie ''oj tam chuj Seba jestesmy jedynie otoczeni wrogami na co nam armia? xD Cho na piwko :D''

mame na zdjęciach wyglądała ślicznie ehhh dzisiaj już takich nie produkują

you should have more trust in your brothers

me too haha

W sumie to. Warto także pamiętać.

>Prusy małe gównopaństwo
>Więcej szkół niż w potężnej rozmiarowo Polsce
No kurwa brawo yeti, Polska gurom. MUJ HONOR OJCZYZNA XDDD

>/polska/ deadbeats
>brothers

disgusting thought

A kurwa dziadek jaki w chuj przystojny był te 25 lat temu. I nawet takiego ogromnego brzucha piwnego nie miał.

może mi tu swoich jebanych fetyszy nie wymieniaj bo nikt nie chce tego wiedzieć, czekam aż pękniecie i przyjdziecie na kolanach żeby was zaanektować cegłogłowe śmierdziele

No urody po nim nie odziedziczyłes zważywszy na to że jestes perma prawiczkiem.

o ja pierdole

poczytaj sobie może o tym co się działo dokładnie podczas Wielkiej Smuty i naszej wyprawy na Moskwę to zrozumiesz dlaczego nawet gdyby Zygmunt III Waza nie był niezdecydowanym kretynem to i tak nie mielibyśmy i nie mieliśmy kontroli nad Rosją

albo spójrz na mapę którą zapostowałeś, bez tych kretyńskich domalowanych linii

Rosja już wtedy była od nas 2x większa i liczebniejsza a co najważniejsze bardziej zwarta wewnętrznie(my mielismy zdrajców Litwinów, Kozaków i inne gówna) i scentralizowana (samodzierżawie)

>ale inba bojarzy zaproponowali Władysławowi objęcie tronu
i co myślisz że to oznaczałoby że Polacy zapanują na Kremlu? gówno, nawet gdy sytuacja była patowa po przegranej pod Kłuszynem w Moskwie rywalizowało kilka frakcji i nawet gdy frakcja pro polska przeważyła to i tak bojarzy chcieli zachować odrębność i niezależność państwa moskiewskiego, bo sobie kurwa zdawali sprawę że i tak i tak kraj odzyskają bo są silniejsi na dłuższą metę(czego akurat nie rozumieli Polacy)

Chuj mnie obchodzi twoje tłumaczenie zjebany polaczku.

Polacy nic nigdy nie osiągnęli bo są jebanymi debilami i gówno wiedzą o polityce. Kierują się zjebanymi zasadami pseudomoralnymi w podejmowaniu ważnych dla przyszłości kraju decyzji.

>>miej lepsze ziemie
nie mamy wcale lepszych ziem niż Niemcy
Władysław i jego linia była zrusyfikowana gdyby do tego doszło

>implikando
Zamoczyłem pierwszy raz 3 lata temu. Teraz w sumie odrobinę żałuję bo poznałem fajną dziewczynę i szkoda że nie będzie moją pierwszą.

normik normik reee

>nie mamy wcale lepszych ziem niż Niemcy
Co ty pierdolisz?

>płaskie, żyzne landy, które mogą wyżywić masę ludzi
a niemcy
>góry, gównokrainki

Osiagnelismy cb Krzysiek. Kocham cie jak slonce i gwiazdy na niebie jak powietrze chmury i pachnace stokrotki

zgadzam się z tym czy gdzies zaprzeczyłem temu

>le moralna Polska
>ma opinie ''muslim tier conservative'', agresywnych zjebów, posmiewisko Europy

>agresywni Niemcy rozpierdalający cywili
>opinia zorganizowanych, ciężkopracujących osób, wszyscy ich szanują

opłacało sie udawać Batmana co?

>Władysław i jego linia była zrusyfikowana gdyby do tego doszło
No to brawo Polacy, strasznie mocny ten wasz nacjonalizm, skoro gównopanstewsko post-mongolskie jest w stanie narzucić wam swoje zasady XD

you all suckled from the sweet tender breast of mother Polska

I hope she didn't offer her teat in vain

nie, Niemcy też mają dużo nizin i świetnej ziemi uprawnej

poza tym Ukrainia ma jeszcze więcej jeszcze lepszej ziemi uprawnej niż my i co? tak samo Indie?

co to kurwa ma do czegokolwiek? myslisz ze na rolnictwie sie zarabia?

ehh anoni

żyzne ziemie = większa populacja

w przypadku polskego ścierwa tak nie było

Jeżeli Bóg jest kurwą a Szatan jest panem tej ziemi i rucha Polske swoim 40 centymetrowym chujem to dostane cyferki.

ehh anoni

jowy

No widzisz, jednak nie.

tak samo w przypadku ukraińskiego ścierwa i co

nie mamy kultury urbanistycznej w tym kraju, dlatego nie mamy takiej gestosci zaludnienia jak Niemcy

podziękuj szlachcie w tym zajebistym husarom za puszczanie jednego wiejskiego chłopa na rok do miasta do pracy

>>chujowe barwy narodowe
Akurat tu się nie zgodzę. Czerwony i biały ładnie się razem prezentują. Spójrz na flagę Niemiec albo Litwy. Kolorystyczne gówno. Mi bardzo podoba się flaga Somali.
Dlatego że Niemieckie są wypełnione Turkami, Albańczykami i innymi imigrantami. Nitka idzie szybciej bo są tak jakby różne generale sklejone.

ale od piaskoczarnuchów to mnie nie wyzywaj co?