Kurva anyátok

Kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=q9AoGc-OTCk
youtube.com/watch?v=cU8HrO7XuiE
twitter.com/NSFWRedditVideo

A nap kérdése:
Mi ánon kedvenc gyümölcse?
>bentmielőtt alma

Na mi lesz kecik?

Sok van.
A főkedvencem a Narancs :^>

good morning

Heló

Mindenki másnapos vagy mi?

Én még erősen aznapos

heló megjöttem

ne beszéljünk róla

Népnemzeti jó reggelt, testvérek!

Hungaria erwache

Lesz még Luxembourg magyar államhatár!

normi gecik kifelé

Én holnap leszek
>aaé amikor csak előadások vannak hétfőn

Amit moat nyáron megszerettem, az ez a lapos barack, nem tudom hogy hívják, ilyen torusz-szerű alakja van, és fehér húsa. De amúgy szőlő

Autista

szeder vagy nektarin

Szar mém

szia Dorka

heló

ráadásul szar nyelven

hogy vagy?

zárjátok el

he?

Kéne olvasni

Kéne tanulni

kéne csinálni a szakdolgozatot

a saját érdekedben remélem hogy nyáron irodalmaztál mert az a legfosabb része az egésznek

ánonok írtak már szakdolgozatot? hogy sikerültek?
én kissé parázok attól a 8-10 oldaltól, főleg a részletes forrásmegjelölés miatt

>tegnapi kurva anyátok thread egész tűrhető volt
>este keresem a threadet némileg ittasan, nincs meg
>ma reggel biztos ami biztos megint rákeresek, megvan
asszem ideje kijózanodnom véglegesen

á nem még csak most fogom lebeszélni a témát

miért?

>neki nincsn könyvjelzőzve a fonál

milyen 8-10 oldal?

miért mennyi?

>kitűnő diploma
tényleg az irodalmazás a legszarabb mert azzal annyi időt lehet elbaszni amennyit nem szégyellsz. viszont bizonyos szempontból az a legkönnyebb is mert rizsázni jobb mint laborban szenvedni estig mikor a kibaszott reakció huszadjára sem megy
a forrás megjelölés nem nagy cucc, megtanulod a formátumot aztán kész. nálunk adott az egyetem word sablon is azzal aztán tényleg nem volt ügy
akkor gl hf

>thread
az mi?

pasztmek nekem nagyon nem áll rá a kezem az ilyen kifejezések tükörforítására

az irodalmi rész annyi is csak ánon gondolom úgy értette hogy az egész szakdoga 8-10 oldal

de nem para mert csak jövő őszre kell

akkor bőven van időd ánon
egyetem, szak?

Rendelt már valaki online antikváriumban bármit is?
Veszélyes?

ja egyszer rendeltem egy könyvet és ajándék kupon helyett egy savköpő menyét volt a csomagban. azóta nem látok a jobb szememre

ánon mégis miféle veszély lenne benne? csomót rendeltem már és nem basztak át, időre hozták, jó állapotú volt meg minden. én teljesen elégedett voltam vele

Persze persze.
Csak egy kicsit olyan érzés használtan venni bármit is online,mintha belenyúlnál egy zsákba látatlanul.
Csak 50-50 az esély rá,hogy szar van a zsákban.
Talán túl sokat aggódom

honnan rendelsz

régikönyvek.hu

túl sokat aggódsz. a használt cuccok közül a használt könyvpiac a legigényesebb az én tapasztalatom alapján.
amúgy kössz a tippet van pár régi könyvem és a regikonyvek.hu az első online antikvár ami vesz is könyvet szóval elpasszolok párat

Oké,akkor nem izgulok.

ha már így előjött a használt könyvvétel, van valakinek tapasztalata az airbnb, blablacar meg hasonló megosztáson alapuló szolgáltatásokról?

Nem.
Az miféle?

ha fizetős akkor zsidó szar, ha ingyenes akkor nincs vele gond

Én úgy hallottam, hogy a buzik egymás popsijába dugják a kukijukat. Ánon mit tud erről?

Veszélyes, mert a könyvek nagyon éles lapokból lettek összeállítva és könnyen megvághatod magad.

Nem, te.

jönnek a helófejűek:D

Akkor nekem tele van fegyverekkel a polcom

TEK már megy is ki

>Kijön a TEK hogy elvegyék a fegyvereket
>Nem sikerül mert nem tudják mi az a könyv
>Még a kezüket is elvágják vizsgálódás közben
jó terv

emlékeztek?

heló reddit

>elvágják a kezüket
>mérgesek lesznek
>kitapossák belőled a szart és seggbebasznak gumibottal

Tökéletes terv.

hello
tell me about hungarian grammar, phonology etc.

The best
That's all you need to know

stop being cocky and just tell me

...

it exists

töpörödött törpördögök

look it up on wikipedia

Olvasni jó

ez a kép már volt te geci

Lusta voltam újat csinálni :-(

No grammatical gender or gendered pronouns.
Fully phonetic writing (for the most part).

airbnb-vel már többször több helyen szálltam meg, sehol komoly gondokba nem ütköztem, mindenhol azt kaptam ami meg volt hirdetve, a házigazdákkal meg csak addig kellett egy földrajzi helyen lennem amíg oda nem adták a kulcsot és el nem mondtak pár fontosabb információt a házról, a környékről meg a városról

ha lenne felesleges belvárosi lakásom akkor én is tuti kiadnám airbnb-be

Karinthy egy jó író

na már megint csak a könyvek
köcsögök

>Duplák egymás ellen

alulértékelt gyöngyszem

...

airbnb-n ki lehet adni szobát/lakrészt/kanapét/kutyaólat/stb szállást. a lényege hogy magánemberek között megy. olyan mint az über, csak szállással. az egyik legolcsóbb szállás
blablacar meg olyan hogy ha van egy vagy több szabad hely a kocsidban akkor meg lehet hírdentni adott útvonalon, adott időben, aztán minimális összegért elviszed aki jelentkezik
én amúgy nagyon szeretem az ilyeneket csak ritkán van alkalmam használni
ez a kurafi vágja

spenótot eszek disznópörkölttel :D

ánon melyik nemzeti tragédiánkat tenné meg nem történtté, ha hatalmában állna: Trianont vagy a holokausztot?

>Holokauszt
>Nemzeti tragédia
Tragédia,csak nem nemzeti
Amúgy nem történt volna meg a magyar holokauszt ha nincs trianon,szóval szerintem azt

dehiszen félmillió magyar nemzettársunkat gázba küldték, Peti

>meg sem említi az ország három részre szakadását
>szó sem esik a kurva mongolokról
>eszébe sem jut a monarchia felbomlása
takaroggyá kifeléje

Az "csupán" a holokauszt magyar vonatkozása (szóviccestül)
Ha azt mondod,hogy Holokauszt,akkor a kontinenst érintő genocídiumról beszélünk,nem pedig egy csak Magyarországot éríntőről

>>meg sem említi az ország három részre szakadását
>>szó sem esik a kurva mongolokról
ezek régen voltak

>monarchia felbomlása
ez meg Trianon

jó ez a harmadik jogos. nézd el, utoljára kb 8 éve tanultam törit. mármint tudom hogy 1920. június 4. volt trianon, és hogy 18-ig tartott az első vh meg hogy azzal szakadt fel a monarchia de valahogy ezt most nem raktam össze

Mátyás megmérgezése
Onnan indult el minden

miért, mi lett volna másképp ha Mátyás néhány évvel később hal meg?

>nem történt volna meg a magyar holokauszt ha nincs trianon,szóval szerintem azt
ebbe soha bele sem gondoltam, pedig valószínűleg igaz

ha nincs Trianon még korábban megtörtént volna a holokauszt hől

Nem jön ide a polák KÖCSÖG jól szétbaszni Fekete Seregestül mindent

miét ne jött volna? semmi nem garantálta volna, hogy a vén Mátyás összekapja magát végre és törvényes gyereket nemz

Corvin Jánosé a hatalom

folytatja Mátyás prolitikáját

a török faszszopók nem basszák szét az egész országot

nem kaparintják meg a Habsburg zsidók a trónunk

ezáltal nem fordítanak ellenünk minden kisebbséget

ergo nincs Trianon

>Corvin Jánosé a hatalom
nem értem
Corvin János fattyú volt és nem fogadták el a rendek
min változtatott volna, ha Mátyás teszem azt 5 évvel tovább él

>Corvin Jánosé a hatalom
Semmi se garantálja,hogy Mátyás rá tudta volna venni a nemeseket arra,hogy elfogadják.

Mi okunk lett volna bevezetni a zsidótörvényeket,ha nem veszítünk területet?

vagy a magyarok a legkultúráltabb 4chinz felhasználók vagy túl sokat járok Cred Forums-n

a probléma az volt, hogy Mátyás későn jött rá, hogy kurvára nincs biztosítva az, hogy Janika megörökli a trónt

a halála előtt nem sokkal kezdett birtokokat adományozni neki és erősíteni a pozícióját

viszont ha nem akkor purcan ki, amikor, simán a legerősebb főúrrá tehette volna Corvint

a Numerus Claususra gondolsz?
azt vezettük be Trianon miatt, és az tényleg nem lett volna Trianon nélkül, de ennek semmi köze a későbbi zsidótörvényekhez, amiket azért vezettünk be, mert a németek megkövetelték tőlünk
ha nincs Trianon, nem lett volna olyan nyomós okunk jó kapcsolatot kiépíteni Hitlerékkel

hitler bácsi

Hát igen.
Mátyás hirtelen halála itt a probléma.
Az hogy váratlanul történt

>simán a legerősebb főúrrá tehette volna Corvint
simán jöhetett volna akkor egy újabb véres polgárháború

tévedés

a Jagelló KÖCSÖG azért került trónra nálunk, mert az ország vezető főurai egy befolyásolható királyt akartak maguk fölé (Dobzse, ugyebár)

na de hogyha Corvin János lett volna a jani, akkor, Mátyás által kijelölt utódként tisztán trónra került volna

polgárháborúhoz pedig lázadó polgárok is kellenének, márpedig a középkor nem épp a polgárosodás ideje

nem,nem arra gondolok.
Bevezettünk egyéb diszkriminációs törvényeket az első,illetve második Bécsi döntések után.
Kompenzációként.
Ha nem lett trianon,akkor a német faszerdőbe se kellet volna tátott szájjal besétálni

>4chinz
szerintem a redditre jársz túl sokat, te buzi

>az ország vezető főurai egy befolyásolható királyt akartak maguk fölé
pontosan
és ezek a főurak gondolod, hogy elfogadtak volna Mátyás után egy újabb kora abszolutisztikus uralkodót, aki ráadásul egy fattyú?
ha sikerült volna valamennyire megerősítenie Mátyásnak Corvin Jánost, akkor is csak egy lett volna a számos oligarcha közt az országban
valószínűleg ugyanaz lett volna, mint az Árpád-ház kihalása után, még ha nem is beszélhetünk polgárokról ekkor

ez igaz is lenne ha nem lenne egy faszság, te kis fitymahuszár

Jó ötlet ez a nap kérdése.
Egyébként málna

>Ha nem lett trianon,akkor a német faszerdőbe se kellet volna tátott szájjal besétálni
igen, ez valószínű bár nem biztos egyáltalán tekintve, hogy a románok is belesétáltak a szovjetek miatt
de azért írtam, hogy Trianon nélkül még korábban is meg lett volna a magyar holokauszt, mert ha nem kooperáltunk volna a nácikkal, valószínűleg Lengyelország, Csehország és Jugoszlávia sorsára jutottunk volna, ergo a deportálások még korábban elindulnak

látom nem érted

ha Mátyásnak sikerült volna Jánost a vezető főúrrá tenni, akkor a többiek baszhatták volna a nemtetszésüket, nem lett volna erejük arra, hogy megakadályozzák a trónra kerülését

A keselyűk csak a dögszagra jönnek
Ha te vagy a Jani (lól epic szóvicc X DDD), akkor kuss van nekik

Csehszlovákia meg Lengyelország az élettér(tm) miatt kellet.
Meg bosszúból.
Jugoszlávia csak azért került bele a háborúba,mert az olaszok töketlenek voltak Görögországban és Chaplinnek ki kellet húznia Mussolinit a szarból
Jugoszlávia megúszhatta volna az egész macerát,ha csak átengedik a németeket
Minden országot csak muszájból basztattak a németek.

aha, és ezt te el is hiszed

Dolfikának kellett egy olyan balkáni szövetséges, akinek már a léte is a náci Németországon múlik, úgyhogy tkp. a háború kikiáltása napján eldőlt, hogy előbb vagy utóbb, de egy független horvát államot fognak teremteni.

Na meg azért ott volt a hataloméhség is, jó példa erre, hogy Nyugat-Bánátot nem hagyták, hogy visszacsatoljuk.

cigánymeggy

Indulok inni gec

>a vezető főúrrá tenni
nincs olyan, hogy A vezető főúr
illetve van, de azt már királynak hívják
jól mondod, nem értem, hogy miért lenne ez a szituáció más a III. András halálát követő helyzethez képest
>Jugoszlávia megúszhatta volna az egész macerát,ha csak átengedik a németeket
volt ott egy angolbarát puccs is asszem
egyébként meg pont ez a példa mutatja, hogy milyen kevés kellett akkor a németeknek, hogy megszálljanak egy országot

Lads... not meaning to be disrespectful, but what general do Czech posters have?

They spend their worthless time at the shithole called /v4/

mert III. András idején alapjáratok kiskirályok birodalmaira volt osztva az ország, ráadásul nem is maradt semmi az Árpád-házból

Mátyás viszont talán a magyar történelem legerősebb országát hagyta volna maga után, egy általa kijelölt és megerősített örökössel

*alapjáraton, fekk

csak halkan jegyzem meg mint volt töri szakos hogy Mátyás király elég hogymondjam, nem feltétlenül rajongani való királyunk volt

gondolom a népmesék jóságos királyát senki se veszi komolyan
az pedig sajnos megint csak tény hogy birodalmi ambíciói meglehetősen kimerítették az országot
bár kétségtelen hogy ha sikerül elérni célját, akkor a török ellen is jóval nagyobb ellenállásra futotta volna, de így hogy nem sikerült majd meg is halt, lényegében kiszolgáltatott és adósságban fürdő országot hagyott maga tán

a történelem szar dögöljön meg aki kitalálta

/v4/

de erős államhatalmat épített ki és kordában tartotta az amúgy felelőtlenül őrjöngő-pusztító nagybirtokosokat

Behozta a reneszánszt
Elkezdtünk evőeszközöket használni

Szerintem elkezdtem szó szerint becsavarodni.Azt mindig is tudtam hogy nem vagyok teljesen százas, de most..fejlemények vannak.

Tudjátok hogy ha történik valami rossz valakivel, mindig szánakoznak az emberek? Hát én mindig csak tetettem. Mert valójában sose éreztem semmit, még ha a legjobb barátommal vagy rokonról volt szó. Lehet hogy csak egy önző féreg voltam gyerekkorom óta, vagy tényleg valami nem kóser fejben.

De most elkezdtem valami újat érezni. Örömöt. A halálhír felvillanyoz, mások betegsége, balszerencséje, szomorúsága kellemes jó hangulatba tesz. Nézem a híroldalakat és minél több ember halt meg annál elégedettebb vagyok.
Csúszok lefelé a lejtőn és nem tudom hogy álljak meg. Én nem ilyen ember voltam.

>betegsége, balszerencséje, szomorúsága kellemes jó hangulatba tesz.
Csak happening függõvé változtál család. Sokan vannak ezzel így.

Neked nem a /t/eában lenne a helyed?

Itt biza Jézusra van szükség
Vegyél egy Bibliát család.

>Dupla dupla
JÉZUS KÖZTÜNK JÁR

Az is volt, baromi erős főúr volt, de a rendek nem akarták megválasztani pont azért, mert Mátyás elvert egy rakat erőforrást Csehország meghódítására, és ha a cseh király jön ide királykodni, akkor megvalósul pont az a perszonálunió amiért Mátyás annyit pedálozott, csak éppen békésen.

És pont a török miatt rohadt nagy szükség volt egy erős közép-európai blokkra. Ezért is manővereztek később a Habsburgok felé.

Ulászlóval ellentétben Lajos pedig jó király volt, talán csak az lett volna kicsit jobb, ha tényleg a Habsburgoknak adják a koronát, talán egy Habsburg uralkodó jobban szétcsapott volna a bárók között és nem hagyja magát elárultatni a rohadt zápolyákkal és a többi Mohácsot "lekésett", polgárhárút indító, a török előtt csúsz-mászó féreg által.

Voltak persze magyar szemszögből később nagyon rossz Habsburg uralkodók, de talán ha egész Magyarország kerül Habsburg uralom alá, akkor kezdetektől fogva nagyobb súllyal esünk a mérlegbe és többet jelentettünk volna.

Nem mintha Nagy Lajos vagy Károly Róbert magyarok lettek volna, és a legjobb királyaink között voltak. Vagy ott van Mária Terézia és II. József későbbről, akik sokat lendítettek előre, hogy ne legyen egy kupac szar az ország.

jöttök inni?

Jó anime.

a Habsburgokkal nagyon félrecsúsztál

ha már akkor a buzifaszok kezére kerülünk, akkor Csehország szintűen beolvasztanak minket a birodalmukba (ellentétben azzal, ahogy 1849-ig kvázi perszonálunió volt), és valószínűleg Trianonra kurvára nem állt volna meg a német-magyar nyelvhatár Sopronnál, nem beszélve arról, hogy az ellenreformációt is valószínűleg végig tudták volna vinni a gecik

>kvázi
itt öklendeztem egy kicsit

egészségedre

Megyek, csak nem veled

Jobb is lenne egy inkább német, kultúrált és fejlett országban élni, mint egy szlávok és cigánygecik által széthordott csonkaországban.

Ostoba paprikanigger mentalitás gyarmati elnyomásról sírni és azokat vádolni, akik kivakarták az országot a szarból, megvédték legalább egy részét, majd fel is szabadították.

Miért, mi bajod vele te goromba fráter?

vonat vagyok

>implikálni, hogy az általad istenített németek a gyarmati státusznál bármi jobbat szántak nekünk
kurva anyád, te Habsburgszopó Stockholm szindrómás szar

Én pedig alagút

Gyakorlatilag ez

A Habsburg faszoknak mi csak egy élettér voltunk, pont mint Adolfnak Lengyelország. Ha pedig véghez viszik, akkor most nem egy csonka országban élnél, hanem legfőképpen semmilyenben.

a lófaszt te zsidó geci

a thread elején magas reményeim voltak, de a végére aztán előjött az itteniekből a jó magyar kabbeafaszomság. nem csalódtam

Ha hozol témát,szívesen megvitatjuk.
Te is a közösség tagja vagy.
Rajtad is múlik a diskurzus minősége.
Ezt sose feledd

>érv

csináltam gulyást gec

Néztem animét :D

én is, bár mostanában napi 1 résznél többet nem bírok megnézni mert elalszom rajta
régebben simán megnéztem 120 részt egy héten

Ma nagyon elkapott a gépszíj és valahogy megnéztem 12 részt

Én múltkor 3 vagy 4 nap alatt megnéztem 75-öt.

coorva anyád

ezen még mindig kacagok

youtube.com/watch?v=q9AoGc-OTCk a legnyugtatóbb videókat ide.

>ánon lementette az océmet
Jó érzés

Mi is volt az eredeti amúgy?
Gépi programozás....?

neked kéne tudni

anyád picsája az Ánon. fejezd már be basszameg, az user, azt nem lehet magyarítani

Ánon plíz.
Lehet

anyádat lehet, megbaszni

>ánon vetít

És akkor most mi lesz?

szarakodik a net a koliban

dehiszen az ánon sokkal jobban hangzik kimondva
próbáld ki te is, mondd: Á-non

Éjnon

hogy lehet bn-t szerezni?

kloroform hől

Rabold el az egyik barátodat és operáltasd át akarata ellenére!
Hiszen bn = barátnő = barát + nő

nektek van bn-etek?

ha megtanulok nagyon jól mímelni, lesz végre bn-m? milyen mímeket dobjak a lányokra, hogy ne tudjanak ellenállni a farkamnak?

>ő nem memének mondja
hát így bizony nem lesz bn

dehiszen a mím felsőbbrendű kifejezés a meméhez képest
a puncik bírják

2D

...

Nincs.
Majd ha szükségét érzem,szerzek egyet valahogy.

u fucking fuckers

Ez nem a zsénégy, Bencuska, itt magyarul kell mindenkit elküldeni a halál faszának a jó büdös kurva anyjába

buzizsidó

akkor már legalább méjm ha englisbuzi vagy

I'm not hunGAYrian

Jó cakát, Anonymus
youtube.com/watch?v=cU8HrO7XuiE

akkor menj és szopj le egy cigányt radu

...

I hate all of you to be honest. you are the most retarded faggots in Europe.

Miért?

hogyan?

Jól van Bencus, értékelem hogy 14 évesen már B1-es szinten van az angoltudásod, de ismerd el, hogy beütött a kakaó

Tudatlan.
A mím színmagyar szó. A 'mímel' igébõl képezzük szóelvonással.

A sármommal és a felsőbbrendű intellektuális képességeimmel.
Én jóképű vagyok.
Én okos vagyok.

Bárgyú kifejezés, fattyú memé, te butafejű ürgebaszó buzimanó.

HAHAHAHAH a retkes cigány már proxit is használ, ennyire magyar akar lenne.

>én kalapot hordok

Buta vagy és csúnya is.

lenni*

Azt hiszem hasonlítunk. Én intelligens vagyok, nihilista és ördögien jó a humorérzékem.

Márpedig akkor is a mím lesz az egyetlen, népnemzeti magyarítása a meme-nek.

>nihilista

Akkor én most megöllek a gecibe a hitetlenségedért, jó? Voltaképp neked úgy is mindegy.

...

Dehiszen én nem vagyok nihilista

Gyűlöletes a te fajtád, te gennyes féreg, aki képtelen vagy arra az elemi udvariasságra, hogy felrakj a gépedre egy helyesírás-ellenőrző bővítményt, és legalább átfusd a posztjaidat, mielőtt idefosod őket a fonálba.

Igénytelen beteglelkű cigányféreg.

Nekem ne riposztolj kiskomám, mert elhord a könnyű nyárvégi szellő is.

Az lesz amit én mondok, memé volt, memé marad.

befelé a sütőbe te selejtszappan, már annyira tudtál asszimilálódni hogy cigányozol?

t. szíj gyártó peti

>nihilista
Akkor aludj az akasztófán lengedezve, ostoba memélő.

mi a fasz van itt???

Magyar nyelvben a mondat nagybetűvel kezdődik.

én is zsidó vagyok

...

attól még megsoáhozhatnád magad te buzizsidó

...

heló

Nem.

majd én szerzek neked

Új szelek fújnak a fonálban, kisköcsög.

Az aljas fajtádnak írmagja se marad miután végeztem a nagy zsidótalanító tisztogató hadmüveletemmel.

Hungaria erwache

de ez még régi Cred Forums meme és nem a szijjártóé

elég szar shop de azért minimális kekkentés volt

reported

gyere el a kibucomba és mondd ezt a szemembe mocskos gój

>memélő

mémész

Wamzer féreg

milliónyi olyan papírt amin mátyás királyunk van
de jó még a deákos vagy a széchenyis is

dikk:D

má'

9. Oldal

sziastok

csá te csicsak