/ex-yu/

kad podele Bosnu Srbi i Hrvati

Other urls found in this thread:

klix.ba/vijesti/bih/psiholozi-ljudi-u-bih-su-u-stanju-stalnog-straha-i-stresa-sto-politicari-vec-godinama-koriste/160923060
rtvbn.com/3834208/srpska-vraca-boze-pravde-i-grb-nemanjica
youtube.com/watch?v=uiT04GY-Or4
youtube.com/watch?v=0qF5_P2e_T0
youtube.com/watch?v=FqILSoSvrpI
instagram.com/p/BKlYy7xhjOD/
youtube.com/watch?v=cUbCp2WgkYw
youtube.com/watch?v=2ua1WB-fovQ
youtube.com/watch?v=sOn4tiRHmoA
srbijadanas.com/vesti/region/putin-jasno-porucuio-iz-moskve-sravnicu-za-dan-onog-ko-se-usudi-da-napadne-srbiju-i
dailymail.co.uk/news/article-3804052/Transgender-man-gives-birth-baby-falling-pregnant-transgender-woman.html?ito=social-facebook_Australia
youtube.com/watch?v=4esg9lksrX4
youtube.com/watch?v=TVauhE9YvDg
youtube.com/watch?v=EMe_kMnng_Q
klix.ba/vijesti/bih/otvorena-glasacka-mjesta-gradjani-u-rs-u-glasaju-na-referendumu-o-danu-entiteta/160924113
youtube.com/watch?v=cIkv6PmmsEA
twitter.com/SFWRedditVideos

rat ce stati
rat ce onda stati

a balije put pod noge pa u tursku pravo

da ih više ne gledamo odnio ih đavo

klix.ba/vijesti/bih/psiholozi-ljudi-u-bih-su-u-stanju-stalnog-straha-i-stresa-sto-politicari-vec-godinama-koriste/160923060

ubi se pedofilu

em sto si combo breaker em sto si pedofil

slazem se ja sam u konstatnom stanju straha i napetosti a 60 posto drzave ne mogu ni da prodem

e moji anoni....

1. Obrisao sam
2. Nisam pedofil tuzicu te za defamaciju

A DA JA KRENEM NA JEDAN KOLEKTIVNI SAMOUBILACKI POHOD A

nikaj mi ne fali u životu, a opet me nikaj ne usrećuje

rtvbn.com/3834208/srpska-vraca-boze-pravde-i-grb-nemanjica

valjal ova?

bar imas mene

BOŽE PRAVDE
TI ŠTO SPASE

komentirao sam da ponesu duks na referendum neznam oce li mi objavit komentar
top cec

da vam ja kao profesionalni analiticar iz ovog regiona kazem sta ce da bude u Bosni

u Bosni ce oda ostane ova struktura jos jedno 100 godina najmanje, nece bit ni R od rata. Srbi nisu spremni da forsiraju nezavisnost dok Bosnjaci ne smiju da urade nista da ukinu RS

Rat je 91 bio neizjbezan jer smo kao stanovnistvo bili izmjesani ko govna, cak ni diplomatijom nebi mogli nista rijesit. Medjutim sadasnja situacija je takva da se zna sta je cije, ljudi i politicari ce radije pregovarati 100 godina nego preuzeti neke ozbiljne korake. Niko u BIH nije spreman niti zeli rat

nekad sam toliko napaljen da me i najmanja sitnica uzbudi dok sad posle drkanja umal nisam povratio gledajuci zensku butinu u jednom muzickom spotu

uvijek me zanimalo kaj bu s nama poslije smrti

od svih jugoslovena najgori su sl*venci

reinkarnirao bi se u bosanca dbi

slažem se sa ovim
mada nadam se da će neko reinkarnirati jugoslaviju ali ovaj put na drugačiji način
nešto tipa united states of yugoslavia, federalna ustavna republika koju čini 6 država (može i kosovo sa nama, kao 7 kek) i ono da svi imaju maksimalnu autonomiju a opet da budemo jako centralizovano telo
tako sam uvek zamišljao uspešnu jugoslaviju, kao ameriku ali sa slovenima

ali zasto onda imaju najbolji GDP per capita od svih ex-yu drzava

osim toga oni su cak i najbogatija slavenska drzava

da smo bili pametni nebi ni razbijali jugoslaviju

Onaj dijasporac iz amerike fin momak čini mi se

GDP nije dobra mera stanja drzave

jeste imaju jer pola fabrika tito gradio kod njih. nikad manje drzave nikad vise para. Evropski jevreji
da smo bili pametni klali bi sl*vence a ne da se ubijamo medju sobom

kontam si da je ovaj """Amer""" zapravo onaj cigo iz Austrije ali sa proksijem

On je u Bosni trenutačno

GDP PPP priblizno jeste

Tito i nije bio bas sasvim normalan

trenutno je 10 stepeni napolju, sta je ovako ladno u picku maternu

to su famozne bosanske zime i jeseni zbog kojih Bosna nikada pokorena nije bila

tito nije kriv, ko moze da nasluti da takav sljam postoji da izlaze iz federacije

>Tito i nije bio bas sasvim normalan
Tito je sačuvao ideju Bosne i Hercegovine.
youtube.com/watch?v=uiT04GY-Or4

sad sam pogledao HDI, Slovenija jeste najbolja izgleda...


Slovenia 0.880
Croatia 0.818
Montenegro 0.802
Serbia 0.771
Macedonia 0.747
Bosnia 0.733

heh.......

HEHE!!!!!!!

Tito je zlo i pouka ljudima da rasno mješanje nije dobro

da mu tata nije karo Slovenku bio bi mir među južnim Slavenima

king cock suck my dingel kong kid

ali anone, sloveni su iste rase.
čak smo i u istoj etnolingističkoj grupi

Moze li netko da me redpiluje o tome kako se slovenija razvila dobro u poredjenju sa ostalim drzavama?

evo da se prekrstim

lako je bilo tad odlucivat ako je BIH bila u sastavu Jugoslavije. Al malo se zajebo jer nije predvidio raspad

>video na 0:44
Bosna je po nasem shvatanju zapravo prva bila uvijek od te jedne socijalisticke tvorevine KO JOJ JEBE MATER koja nije se nije upicivala na nacionalnoj osnovi

Zašto je slovencima tako bolje? Jesu li vredniji narod ili je to radi što su blisko do Austrije?

ima nesto u Slovencima sto ih cini boljim od ostalih, budimo realni

zato što su alpski jevreji
takođe su mnogo manja i homogenija nacija i bliži su zapadnim silama kao što je austrija, kao što kažeš

youtube.com/watch?v=0qF5_P2e_T0

pazi ovo, kolonija mrava jede bubasvabu dok se porađa

>bubašvaba

zašto vi to govorite to meni nije jasno

to nam je ostalo od okupacije, tako smo zvali vojnike nacisticke njemacke - bubašvaba

u jebote pa proslo 5 ujutro a ja kafu jos nisam ni nastavio

sto me ne napominjete

hi

>tfw I ask Cred Forums for advice for picking up this Bosnian girl i know
>I mention she's really passionate about srebrenica, and constantly posts about it
>Cred Forums tells me to message her "Noz, Zica, Srebrenica", telling it means "Never Forget Srebrenica"
>I actually almost told her that but autism prevented me from speaking to her for too long

link her this song youtube.com/watch?v=FqILSoSvrpI

she'll love it
tell her that

next time just ask her if she would like some bacon from the attic and that your grandpa is going to bring it to her

kad želili nisu sa nama da žive

za svoj poraz neka džihad krive

Heмци cy y тo вpeмe били гopи oд Typaкa пpeмa нaшeм нapoдy y Cpбији, пљaчкaли cy, пaлили, cилoвaли… Кaдa јe тo peкao Игyмaнy Кpyшeдoлcкoм, oн мy peчe: „Moј cинкo, Цpни Ђopђe, дa јe Eвpoпa хтeлa, никaдa Typци y Cpбијy нe би yшли. Кaтoличкoј Eвpoпи и пaпи y Baтикaнy вишe oдгoвapa Typcкa нa Бaлкaнy нo мoћнa Пpaвocлaвнa Cpбијa… Ђopђијe, cинкo, нe yздaј ce y Eвpoпy. Oнa нaм cлoбoдy дoнeти нeћe. Moжe caмo нoвa poпcтвa, бpaтcкa poпcтвa дa нaм дoнece… Heгo дa ce тaмo вpaтиш… Tpeбaћeш Cpбији, oceћaм јa тo. Hиcy тe Typци џaбe пpoзвaли Кapaђopђe.“

nad kraaaaljeeevom živa vatra seva

da vidimo kog četnika nema

nema sime nema ni deroka

>dating a musly

never gonna make it

u zagori na izvoru rijeke čikole

>nije bila u ratu
>nekako najbolja
tesko spoit tocke, a?

spojim ti ja točku na glavi sa točkom na mojoj šaci bajo moj

gdje je raja

Moze, ali da se svi izjasne kao srbi i da se zove velika srbija, inace opet ce neko plstiti izdajnicka govna da rasturaju zemlju
Stih himne hej sloveni, proklet bio izdajica svoje domovine

ovo je zašto vam svi odu iz """vaše""" države

nije im se ni HDZ dogodio

ko /referendum/ ovdje?

a deroka mladog kapetana mućki ubi banda partizana

A Balije put pod noge, pa u Tursku pravo, da ih vise ne gledamo, odnio ih djavo

Oseca li se duh slobode, mirise li cvet pobede, kako zvuci zvuk pravde?

>održavaju referendum kako bi dobili još jedan jebeni izmišljeni državni praznik kad neće radit

nemam sućuti za te ljude

Praznik se slavio pre, nego boosnjaci hteli da ga ukinu.

Oko cega je uopce referendum.
Na intervjuju za HRT Dodik je izgleda upisano i reka da nije o samostalnosti.

naseg simu ubili su nemci

Da li zelite da se 9.1. slavi Dan Republike Srpske

Presekli ga mitraljeski meci

...

pa i treba ga ukinut
>dan eniteta
99% bosanaca doslovno ne bi znalo definirat pojam "enitet", nisu ga nikad ni čuli osim u kontekstu njihove države.
>eniteti je kad imaš RS i FBIH, to znači entitet
sami sebe sabotiraju već 20 godina, koji retardi

entitet sam spelovao pogrešno doslovno, ali doslovno na svakom mjestu gore, ne znam koji mi je kurac.

aj polako jedna kafica pa na spavanje

što proglasi Bosnu suverenu ne imao glavu na ramenu

Voleo bih da sam iz rs da mogu da glasam na referendumu

da li ima neko rješenje za Trokutistan?

kaj mislite jel bi mogli podijelit bosnu da se obe strane sloze?

>Trokutistan
Top cec, od sad ovako zovem. Bazirani Zmago.

>obje strane
>OBJE
>implikacija da postoje OBJE a ne TROBJE strane

vratio se iz crkve pogodite gdje idem sada

>onom četniku Kocayineu je najpopularniji video Bojna Čavoglave

haha plakem

U narodnu kuhinju da pomazes siromasnima?

igrat csgo

HIROJUKI HIROJUKI KAD SI NA ČETRIČANU TI
REDDIT MIRNO ĆE DA SPI

DETELINA S CETRI LISTA TOE SIMBOL TVOJ
VOLIM TE KO BOGA HIROJUKI MOJ

kako da nazovem ceh, braćo

Uskoci ili Hajduci

nije, jedva da ima 100 000, dzamije lete ima preko 700 000 pregleda

instagram.com/p/BKlYy7xhjOD/

Frend mi je ovo poslao, surrealtno totalno kao da se rane preljevaju u stvarni svijet.

Sat, krunica, plusic u pozadini... strava...

youtube.com/watch?v=cUbCp2WgkYw

buraz si ti pukel

...

Kocayine na aparatima

>Referendum u Bosni

Uvod u otcjepljenje Vojvodine od Srbije

slušajte sad poruku od Svetog Ilijeeee

>onaj osecaj kad shvatis da si sjebao citavu drzavu

on je heroj koji nam treba ali ga ne zasluzujemo

>Aleksandar "Karlobag-Ogulin-Karlovac-Virovitica" Vučić
>heroj kojeg Srbi zaslužuju

hmm... kad bolje razmislim da

koje smeće od čovjeka

Jebote danas svi gledaju neke parametre, indexe, pokazatelje, statistiku itd....
Pa ako je tako zasto je prepuna Srbija pogotovo Beograd crnogoraca a ne obrnuto, znam milion crnogoraca ovde u bgu, znam i milion boasanaca a ne znam za obrnuto.
Zasto je Vojvodina puna Madjara i Hrvata, cak ima i izraelaca i ostalih, sta kao, neplodna i siromasna zemlja, ruzna zemlja, nekultura (ipak pricam o severu Srbije koji je bolji od juga).
Otkud sve to?
Pa ja sam slusao, gledao, pricao sa crnogorcima koji placu trazeci posao ovde.
Kod Mila je prijavljen 1u100 i tom liku je plata 400e i eto CG ima platu od 400e u proseku.
Slicno je i ovde samo je mnogo razvijenija i veca Srbija i veca je daleko korupcija, a na minimalac se svi vode, mi smo fenomen, i oni sa 2000evra im pise da imaju 100e.
Hocu reci sve je to jako diskutabilno, znam SIGURNO da se u BOSNI, CG, MAKEDONIJI, ALBANIJI i nazalost KOSOVU (jebiga suludo je da ga ne priznajem) zivi 10x gore nego u Srbiji.
A da ne pricamo o Srbiji u smislu Beograd i bogate optistine koje su galaxija za Sloveniju.
A Slovnija NISTA nije imala nikada!!!! Tito je zaista svu industriju gurao tamo radi balansa i upselo mu je i previse tako da neko slovensko cudo je zasluga para sa grbace srba i hrvata a ne zato sto su oni neprejebiv narod.

taksist

jesam a ti si detektiv neki? Tesko je to provaliti da sam ja?

zamislite da za predsjednika ili premijera imamo nekoga ko je zagovarao da hrvatska vojska ide do Zemuna i Drine

i onda se srpski narod čudi što ih nitko ne voli dok licemjeri, dok zazivaju ustaše, biraju ovakve da ih predstavljaju

samo u Srbiji

Nah, slovenci prosjecno imaju malo visi IQ od hrvata koji imaju malo visi IQ od srba i to se reflektira i na privredu i sve ostalo...

youtube.com/watch?v=2ua1WB-fovQ

>kaze on dok se HDZ-ovci grle sa Gotovinom i poklanjaju spomeniku u Blajburgu

da je to istina, zašto i sad imamo snažnu privredu/ekonomiju?

izvezemo više nego vi i Hrvati zajedno.

>galaxija za sloveniju

nista ovde nije galaksija za sloveniju lmao
zive triput boljim zivotom nego bilo ko ovde

objasnjeno

crvati btfo

ti si hodajuća mema

biti ovoliko cuckovan

hrvati umuknite zauvek retardi jadni, najsmesniji narod, jebeni vic

Gotovinom se kiti cijela nacija i sa pravom, čovjek nije apsolutno ništa krivo napravio

nemoj me tu pecat da se ne bi gusta magla opet spustila

ako je ovo najbolji primjer koji imaš onda ti jadna majka

>On 14 May 2015 Mihailović was rehabilitated after a ruling by the Supreme Court of Cassation, the highest appellate court in Serbia.

jebem ti Boga Isusa sad si me aktivirao ima da krenem gazit Drinu odmah

nista bez nemackog kurca

Nah, na sjeveru slovenije kad pogledas prosjecno selo ili gradic nema vise nikakve razlike u usporedbi sa austrijom.

Srpska sela za usporedbu izgledaju strasno, sve je isto kao sto je bilo '89 samo se sve potrosilo i raspalo.

youtube.com/watch?v=2ua1WB-fovQ

youtube.com/watch?v=sOn4tiRHmoA

kakav guzo buljo strasno hahahahah

NE, pa ameri imaju 3-4 najjaci IQ na svetu, to se sprovodi samo u obrazovnim ustanovama i vrlo je diskutabilno, na nekim iq mapama je Srbija bila ispred.
Slovenija je svakako ispred nas u svemu sada. Mada ono je 10000000000000% istina
Zato sto niste osetili rat toliki, embargo, sankcije i sve ostalo a kao neko jos "blizi" geografski evropi ste pobegli glavom bez obzira praveci se da nikada i nista sa nama bili da bi dobili politicke poene kod svetskih igraca, tako je i bilo.
JESTE ostavili industriju, niko Srbima nije kriv sto je jedna Zasta, Rubin, Dijamant, Kopaonik i mnogo toga prslo!
Cak je Hrvat koji je uzeo Frikom (burazerova zena je sekretarica generalnog direktora) odusevljen srbima i nama, bukvalno je ona prisustvovala kada je pricao da nije video narod bolji za posao i saradnju, od svakog kadra, marketinga, mendzmenta, radnika, administracije, uprave, tehnologije i svega.
Tipa vrednost firme je zaista skocila od kada je on uzeo preko 10 puta a mozda i vise, mozda i daleeeekooo vise, danas je bolji Frikom nego Nestle sladoled na ulici, to svi znaju.
Poenta price u sjebanoj Srbiji je trebao kapital da udje i pravedni ljudi, kada manjka svega kao sto je bilo pravi se kancer koji je i pojeo ovu zemlju, nije totalno ali ce pojesti.

>ovoliko nemati pojma

svim Srbima pička materina

vidi se da si neuki siromah

Tvoja mama je hodajuca kurva koja sinu obezbedjuje pusenjem kurca da ima da skuva pajdo a onda se tata sa penzijom od 2evra seti da pomogne pa zajedno sa kevinim pusenjem uspe da stavi sina na buprenorfinsko odrzavanje.
Mater ti jebem retardiranu, ovo nije bilo zato sto mene bocka mema i le fore uvrede vec zato sto tebe licno da smislim ne mogu.
Debilcina koja se hvalim cinom desetara iz vojske i ulazi u teme o kojima veze nema, cuo malo od komsije pa uzeo da sere i slicno, zivota mi ako ima ljudi koje mrzim to su tebi slicni oni, bukvalno bih ti facu o radijator trljao dok ga ne obojim crvenom bojom.

Ajde jadnice pali u tri picke materine, idi drkaj taj mali kurac koj niko nece, cim si toliko frustriran da na sve sto napisem seres,
Ti me nauci hrvat, vidi prvo da ti pomognem kako curu da nadjes pa mi kasnije pricaj o geopolitici i istoriji. Eto, dobro za obojcu

pomiješao si me s nekim

hahahah koja mema od coveka

kako li vi degenerici uopste formirate takva misljenja kad ne znate gde ste suplji

hahhahahhahahhahah bukvalno hodajuca mema

Kapiram da ce ovo biti nova pasta za narkogorca.
Gresis, imam obaveza, studije, posao, devojku, trudim se i da istreniram i da ispunim dan sto bolje mogu...uopste i nemam vremena za ovaj sajt toliko. Vecinu ljudi ovde gledam kao debile, kazem vecinu ali ima cool likova. Recimo tebe kapiram kao debila jer to sve posmatras na taj nacin al ajde, ne samo zato sto ti se ja ne dopadam vec zato sto si guzobolni NEET, koji bi se radije raspravljao o "ratovanju" i takvim stvarima a nisi posteno ni udario coveka niti pokazao zube ikada u zivotu (dajem glavu da sam u pravu) a zato ste veliki internet ratnici, to mi je mega cringe. Cesto mi se desi da nesto cekam dok radim ili da sam pijan pa se smorim i slikam prvo sta vidim i onda se trigeruju ljudi kao budale, realno uslo mi je to u krv i postalo zanimljivo. Nemam razloga da se dokazujem a nisam ni lik koji se ovako eksponira u zivotu. Meni je vecinom "vasa" ili "nasa" zajebancija ovde totalno trula i nezanimljiva pa ne znam sta drugo ni raditi sem da trigerujem i smaram po sajtu (sto je opet glupo i autisticno ali me vuce da to radim jer ne znam sta drugo). Kada god je naisla lepa rasprava ili tema ja sam se trudio da pisem o tome lepo jer mi je zanimljivo (vidis po mojim velikim postovima), ali toga jednostavno nema. Kopirate se sa ratovima, sa aparatima, zabom, pederlucima i toliko jadnim pricama da me je mnogo puta sramota sto sam ovde (na exyu mislim, volim druge table recimo). Sramota me je i samog sebe sto kacim gluposti jer se pitam sta koju picku materinu ja radim sada! Mene moji starci i ne trpe, vec sam opisao bosancu sta, kako i gde zivim. Recimo u celom ovom threadu da neko vidi bice najzanimljivije ove moje slike iz grada sto sam prosetao ali eto to je tebi cringe i samoprojektujes svoje sranja na mene.
Jedini KEK u zadnjih mesec dana mi je bio ovaj kralj sto je snimio moju pastu, smejao sam se na glas.

Ne seri, Slovenija je bila najrazvijena i prije SFRJ. Nije Slovenija neki el dorado i daleko je od Austrije recimo, ali je i Srbija daleko iza Slovenije po standardu života.

Kaj si stopram rekel o mene pizdek jeden balavi? Da si znal, završil sam škole za grozdja brati vendi v Oroslavlju! Berem grozdje i prek v Slovenije i prošlo leto sam svojimi rukami pobral prek 300 veder. Tučem se z sakojačkim jopcima i najbolši sam če treba nekaj brzo spiti. Ti si hohštapler, niko i ništo. Te zgazim kak črva, vrak ti mater jebal na strnišču da još i denes jafče. Misliš da moreš tak nekaj pripoviedati na kompjuteru kak se setiš!? Božja strela vu te pukla! Jebate bik pa čul sam se z babami v Bočakima kaj prate se do Lobora! Saki čas te budem našel pa buš videl koji je cajt! Više te nebu prcknedlin! Z bicikljinom morem biti de god oču i kad god oču. Natambural bum te da buš zube pobiral ko jagode posle branja! Primem te za gege i hitim te v mađarske brege! I to samo z rukami! Čkomi smrdljivec! Kad se setim zemem od deda botu, baltu i kosturu... Spikal bum te! Da si znal kaj bum ti složil bi se delal bedast! Posral bum ti se v bunar i pofundal te. Crkel buš!

evo me posle nekoliko dana cec bio sam u permanentnom izlasku u grad od srede, promenio sam desetine kafana, klubeva, disketeka i stanova i evo me konacno kuci i mogu reci, taj zivot je govno tepra SAMO NEETOVANJE!

>A da ne pricamo o Srbiji u smislu Beograd i bogate optistine koje su galaxija za Sloveniju.
Najbogatije opštine ovdje so skoro na razini Austrije (po infrastrukturi i izgledu, plate su manje), kao što je kazao. Ima Slovenija svojih problema, i neki djelovi države su još nerazvijeni, ali nema opštine u Srbiji koja ima 1500€ Neto prosječne plate in 5% bezposelnosti.

kada pocne rat u bosni za koju godinu ja cu:
a)ostati gdje trenutno jesam
b)pridruziti se dobrovoljno srpskoj strani
c)pridruziti se dobrovoljno balijskoj strani
d)pridruziti se srpskoj paravojnoj formaciji
e)pridruziti se balijskoj paravojnoj formaciji
f)zapaliti za dojcland

okay možemo se svi složiti da se u Sloveniji lakše živi

ali Slovenija nema more

ima neki mali plićak koji je u praksi dva Neuma

jebeš takvu državu

bolje ne imati ništa

srbijadanas.com/vesti/region/putin-jasno-porucuio-iz-moskve-sravnicu-za-dan-onog-ko-se-usudi-da-napadne-srbiju-i
g) sravnicu sa putinom onog ko se usudi da napadne srpsku

OBO JEBI NORMANE

d)

ne mogu prestat slušat hard bass jebote vrag

idem squatat haj u pizdu

>ali Slovenija nema more
impliciras da se ne mogu spustiti dp dalmacije i za manje od 2 sata biti na pravom moru

Imamo ne baš malu luku koja donese puno našoj ekonomiji. A za more imamo Hrvatsku, pola države oda kod vas na odmor.

Pola apartmana/kuca na sjevernom jadranu je u slovenskom vlasnistvu.

Granice su tu samo za sirotinju.

Jednostavno Jugoslavije je gradila sve svoje fabrike na zapadu, blizu granice sa italijom i austrijom

2 razloga

1. Bojala se napada od strane sovjetskog saveza (Jer mi smo bili u neobjavljenom ratu sa njima dok Staljin nije pandrknuo, posle smo se kao nesto pomirili ali nije to bilo to)

2. Najvise smo izvozili u Italiju i Nemacku/Austriju, te je imalo smisla da fabrike sve budu blizu tamo

svejedno se placa porez Republici Hrvatskoj bajo moj nema ništa a da mi ne vidimo hehe

Kakvi likovi... ne znam zasto govorite "slovenija" ili "hrvatska" kad to vise ne postoji. To je sad EU. Oni vam donose zakone, oni vam komanduju. Budite realni.

Koliko para od turizma na tom famoznom moru koje hrvatska ima ostaje zapravo hrvatskom narodu? I tako slicnih primera ima koliko hoces.

Ma kaka bre slovenija, kurac od drzave, slusaj Zmaga Selincica sta kaze, nemo da te lazu ovi morecuckovi

>Jednostavno Jugoslavije je gradila sve svoje fabrike na zapadu, blizu granice sa italijom i austrijom
Istina, ali Slovenija je imala i najbolju infrastrukturu.

najbolje sto Slovenija ima je emisija Gartnerjev Bordel hehe

To nije toliko bitno koliko ti mislis.

Da smo izvozili vise u sovjetski savez i bili prijatelji sa njima, sve bi bilo u Srbiji i Makedoniji bez obzira na to sto je Makedonija imala infrastrukturu srednjevekovne drzave u to vreme.

Podigli bi se i putevi i pruge.
Ne bi smo gradili beograd bar, vec skoplje sofia, beograd bukurest prugu.

Da je Tito hteo da razvija sve drzave istovremeno, mogao je i to.
Ali nije.

Mislio je da razvija jednu, dve pa da one razvijaju ostale... ko bi mogao misliti da to nece upaliti

Karadzicu

...

Nijedno zensko nije okaceno u celom tredu
>seru o politici a posle idu da igraju igrice dok im mama placa internet

koji friendless devci kruh ti jebem krvavi

mi smo pravi muskarci, a pravi muskarci ne balave na glupe kurve

šta bi trebali samo drkat kurac jedno drugome dok jedan posta slike žena

bolje ovako da ko gospoda razgovaramo o politici i odraslim stvarima haj ti u kurac bolan

t. dvanaestogodisnjak koji je nedavno otkrio drkanje

>pravi muskarci
>Cred Forums

lepo je ziveti u iluziji

haj ti lepo preko vardara druze.

D.A.K 16.10.16

>preko vardara
?????????

Da da
Mars u bugarsku govno jedno pedersko

Kakve veze imam s bugarskom?

dailymail.co.uk/news/article-3804052/Transgender-man-gives-birth-baby-falling-pregnant-transgender-woman.html?ito=social-facebook_Australia

evo ti zene

Ni oni ne vole zene.

e moj ti

aj ti druze preko vardara.

e onaj vukmob je carina

>preko vardara
?????????

Ajde i ti druze lepo i polako, preko vardara.

imas autizam

Ajde i ti druze, lepo i polako, preko vardara.

imas autizam

Ajde i ti druze sa njima, lepo i polako, preko vardara.

imas autizam

Ajde i ti druze sa njima, lepo i polako, preko vardara

nemoj zajebavat
spakuj se, i kreni, šta fali malo preko vardara

dosta

ovo jebote

STA ZNACI "OCITATI LICNU KARTU"? KAKO SE TO RADI?

ne znam

ne znam

Na radiju beograd 1 sada dete od jedno 7 godina prica o fejsbuku, snepcetu i instagramu i bezbednosti na internetu

plekem

beogradjane treba pobiti

sada prica o trolovima

decu od 7 godina treba pobiti

P L A K E M

sta san ja tebi napravia?

h) pridružujem se rusko-četničkoj govnoobjavljivačkoj paravojnoj formaciji na forćenu i leditu

KAPAJ HOPMAHE

samo /arkan/

youtube.com/watch?v=4esg9lksrX4

Kak ste

manele x chalga x turbo folk

sveto trojstvo kvalitetne muzike

youtube.com/watch?v=TVauhE9YvDg

pozdrav iz novog sada sirotinjo

u tijeku je proces oslobođenja vojvodine od velikosrpske agresije, te odvođenja male žeželjice u europski velegrad - zagreb

A BALIJE PUT POD NOGE
PA U TURSKU PRAVO
DA IH VISE NEGLEDAMO ODNIO IH DJAVO
youtube.com/watch?v=EMe_kMnng_Q
KAD CE RAT???

ovo bajo moj

jedva cekam
koliko ce kostati sat?

>ook nemas slatku rumunsku devojku

>ook nemas makedonsko devojce

Kaj da probam jest u americi?

kakav je kruh

valjal šta

170 ahahahahahahahahahahaha

plakem

>170cm
>dinaric genes

Ovo

Kurac je
Taco Bell je fin. Ima li nešto takvo u Zagrebu?

Hvala Kristu da me napravio sa 185cm

>l-ljudi ja nisam on! j-ja sam visok!

ti si maloljetan garant

samoubij se dijete

jel kruh sladak mnogo čuo sam da je

ja imam 176 cm ja sam svabo master race

nabavia si i hrvatski proksi vidin? bravo anone

>Upozorenje!
>Cigan™ je upravio odgovorio na vas post!!
>Molimo vas javite se u najblizu dekontaminacijsku komoru!

Neznam meni je isti ko naš

zamisli da si cigan+balja
jel moze gore??

uzivam kada si balije i servi medusobno prijete

kad podele Bosnu Srbi i Hrvati

jutro luzeri

ja u sredini

jutro

Kak je kod vas jutro koji kurac

šta ti jedeš govna s usa proxyem?

RAT CE STATI
RAT CE ONDA STATI

trebali bi mi iskoristiti situaciju i uzeti hercegovinu

Nigga, please.

jel andrej fajgelj srpska verzija alt righta?

Nije proxy. Ovdje je 8 ujutro čekam curu da me pokupi idemo na doručak u cracker barrel

andrej fajgelj je iskompleksirani konzervativac
nema on pojma šta je alt right uopšte

postaj curu twinku

klix.ba/vijesti/bih/otvorena-glasacka-mjesta-gradjani-u-rs-u-glasaju-na-referendumu-o-danu-entiteta/160924113
>Red je izaći na referendum, a šta će poslije biti stvarno ne znam
ma top CEC bre

a balije put pod noge pa u Tursku pravo

Koji ce ti k. taj nerazvijeni kamenjar i stoka koja zivi u njemu.

>ook si srbin
>ook pereš guzicu na bideu

Vidi ove jadnike, Motorola P210 stara 30 godina iz rezervi Ronalda Regana na ledima, amerikancima smo mi samo topovsko meso na koje se ne isplati ni vezu trosit.

nemoj tako, rasteraćeš bosanske zastavice

>ook si vojvođanin
samo vojvodina bajo moj

gde je taj rat vise hocu da predjem u full comfy mode

Kak znaš da je zamka?

>ook nikad nećeš shitpostovati iz podruma dok rat besni oko tebe

Da li možeš da mi objasniš kako to ide? Da li se pere na bideu samo vodom ili normalno sa sapunom? Da li ti smrde prsti na govno posle?

Vlažne maramice master race dbpi

MA TI SI GUUUUZOOO BUUULJOOOO

U jebote, upade mi rukav od duksa u šoljicu kafice. Kako ću mokar da spavam

jao bre upade mi sajkaca u kaficu bre

koj kurac volim romaniju sad!?

sin mi je dehidrirao jer u vrticu nemaju case piju vodu iz ruku

A friend once asked me to watch a video with her that she was going to display on her computer using Netflix. I declined, saying that Netflix was such a threat to freedom that I felt uncomfortable with promoting its use in this way.

Tko ovdje /guzobuljo/?

qurac

pushish

zdravlje rushish

bosna islamska republika srpska

Karadzicu

florin salam više ne nastupa u rumuniji, samo dijaspora

htio bi naći nekog mladog autistu da pijemo vikendom i da si drkamo,pušimo kurac zajedno

sta vi mislite o tome?

samo da vam kazem da sam primio u dupe jucer
eto

f e d o r a f r i z e + j a = s e k s

zvuči gej dbi

170 centimetara

Da nema dijaspore jeli bi korijenje

ja imam slicne fantazije

imam neku sliku u glavi gdje iz cistog mira smo goli sa nenadignutim kurcima koje trljamo jedan o drugi

onako cisto bantz, nista gay

Kurcem u čelo

ok, dođi do prevlake

damir rimac ima slasni d i c c

prvo obrišem guzicu tolet papirom
tek onda sednem na bide i nasapunjam je dobro sapunom
mnogo bolje se osećam nego kad se samo obrišem papirom
naravno posle toga, operem ruke i ne smrde mi prsti

nikad u zivotu nisam koristio bide

da da

froting, to me jako pali

da li se kaže bide ili bajd?

kako da postanem zlovenac?

Duks

dobar je osećaj kad ti mlaz vode ide između guzova

ja sam razvio dobar sistem pranja guzice
prvo papirom jedanput prođem
onda sjednem na rub kade tako da je supak samo unutra i lagano tusem po cmaru i malo sa prstima prođem kad se ocisti

ja sam taj bide prvi put vidio kao mali kod tatinog bogatijeg prijatelja u wc-u i bilo me strah da probam

Džabe vama bideji kad ste i dalje glupi ko kurac

...

>bosanci

ovo i ja radim, samo što koristim bide umesto tuša
i nasapunjam dobro guzu i onda se dobro osećam sranja i ne smrde mi gaće više

ponekad kad perem guzicu nakon sranja malo mi kakice padne na duks pa me bude stid pokazat mami da mi opere pa ga samo zapalim izakuce

>slika
radim ovo

imate kakav dobar gay pornic za preporucit?

>on se ne skine dok pere guzicu
wew lad

...

500 godina
ne daju nam mira

Da dođem na vlast sutra zahtevao bi logove od svih srpskih ISPova i pokupio bih sve naše Cred Forums postere i streljao bi ih života mi. Uvek se izokidam kad odem na Cred Forums odmah postanem guzo buljo.

podsjetnik da naziv "Raška" dolazi od hRvAŠKA

>njega neironicno trigeruju meme
nisi valjda toliko nov da ne znas da je Cred Forums satiricna tabla

>on je toliko nov da nekom objasnjava Cred Forums

kroz imotski

Do Serbocroats understand macedonians?

do you understand suomi?

ovdje vidimo jos jednog srbina koji je skoro umro bez svoje dnevne doze dudlanja strancima koji su ga bombardirali i oteli mu kosovo, ali se u zadnjoj sekundi uspio spasiti

lol no

it's more like swedish and danish, they are smiliar languages but not the same
we can understand them most of the time but they sound funny, while croatian and serbian are pretty much the same identical language

hej sloveni

volim kako je koristio finsku riječ "suomi" dok se na engleskom jeziku obraćao Islanđaninu.

ovdje vidimo jos jednoh grvata koji je skoro umro bez svoje dnevne doze dudlanja strancima koji su mu stavili embargo na oruzje i zaustavili ga od osobadanja banja luke, ali se u zadnjoj sekundi uspio spasiti

ovdje vidimo jos jednu neo-ustasu koji posta slike ndh sa istrom i dalmacijom iako ih je pavelic poklonio talijanima

ovdje vidimo glupsona tupsona koji misli da su svi anoni isti ljudi

spavaj usko glupsone tupsone!

ovdje vidimo apartmanka

hej i vama germani

dubrovnik je bio dulje nezavisan od srbijarice u cijeloj svojoj povijesti

Da ga i vi dudlate bolje strancima živeli bi ste od turizma

koje smece ovaj mr robot

no goti mi nismo slavenska smo drevnoga cest

Meni se neironično sviđa ova pesma 500 godina dbi

gledaj narcosa
ja sam robota prestao gledai poslije prve sezone

i meni a hrvat sam

place mi se kada vidim svoju vojvodinu.

>svoju
;)

Iste ste velicine kao vojvodina.

Da ste velicine kao Srbija isti bi vam rezultati bili.

Pa van kontekta vazi i za vas, i vi ste bili pod stranom cizmom.

i mislio sam si to ali kad gledam video vidim onaj klip kako srbi voze osvojeno vozilo sa hrvatskom zastavom pa me malo okine

vojvodina je hercegovacka zemlja

Ne moras da gledas spot.

istina

samo sto su oni napredovali od te cizme dok smo mi unazadjeni
turski orijentalni primitivizam je neuporediv sa naprednom germanskom civilizacijom

svejedno su to cajke. thompsonove pjesme su neironično na višoj razini

youtube.com/watch?v=cIkv6PmmsEA

Jel imate 2k17?

Dobra igra

list

zapravo krajišnici dolaze ovde, ne hercegovci
imamo više kordunaša i ličana nego hercegovaca

>ista kao i prosle godine
>i predprosle

/albania/

t. Ilir Mehmedovski iz Shkupi

mi smo davno koloniozirali vojvodinu i slavoniju svi ste vi potomci hercegovaca koji su dosli tamo da rade na zemlji to je sve nase

Inače se slažem.. Al ove godine su stvarno napravili bolju igru. Al kako kome.

probacu mozda kod drugara

vratićemo vas u hercegovinu iz svete zemlje vojvodine kad tad

New bred

Ovim putem bih se zelio zahvaliti svim hercegovcima koji su bili toliko nesposobni i needucirani da se nisu mogli izboriti za svoj entitet
Jer da jesu siguran sam da bi se zeljeli spajati sa RH

Au koji krindž je ta pesma, bukvalno fedora u audio formi

mi smo stvorili vojvodinu prljavi slaven nije u stanju da obraduje zemlju on moze samo da se koti kao stakor i da zivi kao divlji zec sve sto imate izgradili su madari austrijanci i hercegovci vi nemate nista pogledaj malo bolje svoju proslost mozda ti je pramded dosao iz hercegovine

ja sam neironično mogao u osnovnoj školi.napisat pjesmicu bolju nego ta 500 godina.
ma većina osnovnoškolaca bi mogla


>juga
>duga
>2x
>mira
>dira
>2x
>dane
>grane
>2x

Osijek nikad neće bit Ocek

Dosjei X neće nikad biti Dosei Iks.

h-hoce neko da igra csgo sa mnom?

Koji rank?

Migracija

Ovo me pidsjeća na situaciju u Kosovu s početka milenija: Srbi čiste Kosovo, dok se Albanci osvećuju radikalnom populacijskom politikom.

4 zvezde davidove
ali imam preko 1k sati

Onda oću samo ako imaš pičku

vidi ima i mount za GoPro na šljemu.

Zaista ratnici 21. stolječa

samo 1 grana ide iz hercegovine, sve ostalo se moze pratiti ili od kosova ili rima