Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=GdDcw9VMMic&feature=youtu.be
youtube.com/watch?v=eH4F1Tdb040
kaloriabazis.hu/
youtube.com/watch?v=IqPdS2PWwYM
youtube.com/watch?v=C8G8cdbPmp8
twitter.com/SFWRedditImages

...

Cred Forums
youtube.com/watch?v=GdDcw9VMMic&feature=youtu.be

Egészségünkre

átok
rátok
a kurva
anyátok

fazekasság

Olyan kurva nehéz kajákat összeállítani diétához.

Naponta 1800 kcal-t akarok megenni, ez 200 kalóriával kevesebb mint a BMR-m, tehát működik a fogyás. Házi dokimat kérdeztem még ez ügyben, aki azt mondta, hogy napi 180g szénhidrátnál többet ne egyek.

Zsömléket szoktam magammal vinni, mivel az a célszerűbb, gyors és könnyű, de ugye ez meg rohadt sok szénh.

Ti mit szoktatok enni vinni?

dagadt geci

ne zabálj annyit
Tessék megoldottam

én teljes kiőrlésű, magvas zsömlét vagy kenyeret szoktam venni és abból csinálok szendvicset reggelire, viszont ha főtt kaját eszek akkor nem csinálok hozzá krumplit/tésztát/stb. hanem csak zöldséggel eszem
ritkán, de előfordul, hogy kenyérből is eszek mondjuk hozzá keveset
illetve holnap bepróbálok egy ilyen "kenyér nélküli" szendvicset, ebédre meg spagettiszószt teljes kiőrlésű tésztával
reggel és este szoktam egy kis tejet is inni általában
illetve heti egy nap van amikor csalok, azt és annyit eszek ami jól esik

legalábbis ez lenne a rendszer, az igazság az azért többet csaltam mint heti egy nap, de azért sikerült úgy 9 kilót leadni a nyáron

feketék nélkül élvezhetőbb a zene
youtube.com/watch?v=eH4F1Tdb040

.
.
.
.

körte

Leülök, és elmondom pontosan hogyan eszem a kibaszott zabomat.
Egy gigantikus adagot csinálok minden negyedik nap. Mikor elkészültem egy hatalmas tál zab van előttem, ilyenkor az első néhány centijét előkapom a faszomnak és kiverem, mert olyan csodálatos a látvány.
Minden reggel egy embertelen adagot kiszedek ebből a csodálatos készítményből, és kibaszott vaníliás szójatejet öntök egy kurva tálba a zabbal együtt, majd berakom a mikróba, és elképzelem, ahogy egymáséi lesznek, míg felmelegszik.
Így már egy tál forró zabkásám és egy garantáltan mereven álló faszom van, de még nem készültem el, te geci, még nincs itt az ideje az evésnek.
Előveszem a polcból a diót, és belehintek párat abba a kurva tálba. Fogom a mazsolát, és beledobok párat abba a geci tálba, fogom az aszalt szilvát, bele is helyezem abba a baszott tálba, végül fogom azt a kurva hámozott banánt és beleszeletelem abba a rohadt tálba. Ekkor a földre rogyok és egy új lyukat ütök a konyha keményfa padlójába a faszommal, mivel nem bírok magammal, ha rápillantok arra a csodálatos tál zabomra, ekkor felállok és megeszem az egészet, kanál nélkül, a kurva tállal együtt, majd rávetem magamat a guminőre, amit a zabon látható figurának öltöztettem be, és addig kúrom, míg a szomszédok rám nem hívják a rendőröket.

erőltetett de nagyon

takarodj a kurvaanyádba

ez

lehet amúgy ez next level bait

direkt erőltetett és fos, hogy azért kapja a (You)-t

ha bevállalod, akkor a pufirizsben sokkal kevesebb a szh, egyébként meg szerintem ne bízz a BMR-ben és ne csak 200-zal menj alá... én pl nem vagyok dagi csak le szerettem volna adni 5 kilót, de amit a szar kalóriabázis kiszámolt attól nemhogy fogytam, de még intenzívebben híztam, törpe méretemnek köszönhetően valszeg 1000 kcal alatti diétáznom kéne hogy fogyjak valamit... olyan meg nem éppen egészséges. nem mintha amúgy többet ennék napi 1200-1500-nál alapból, szóval nem igen tudom hova csökkenteni a kaja adagomat.
mégmielőtt sportolásra buzdítás: a kardiótól lehetne fogyni és pont azt nem is végezhetem (y)
mégmielőtt betegvagyésazérthízol: nemcukros, nemhormonproblémás csokizabáló vagyok. voltam. elkezdtem magamat nagyon moderálni, és most várom a csodát. úgy tudom a csoki elhagyása elég effektív. hát még a cukoré.

végülis ja
mondjuk ha én ezt betartanám, semmit nem ennék

király vagy!

Tényleg lefordítottad a steel cut oatz copypastát?
Itt egy (you)

a káromkodás kicsit erőltetett és nem elég változatos de azért kekkentettem, 7/10

>1800 (ezernyolcszáz) kalória
>Jaj, alig ehetek valamit, éhezek :'((((
Kezdem sejteni, hogy tudjuk Amerikát ostromolni dagadtgeciségben

Ánon falvában van dögkút? Szokott oda dobálni?
Esetleg kivenni, hogy megegye? Macskát / kutyát?

>faluban lakni

>nem végezhetek mozgást
Ez mi a geci kifogás, lol
Amúgy meg sokkal könyebb nem teletömni a pofád minden szarral, mint azt utána lemozogni

ilyenek még léteznek?
Elmaradottabb az ország mint gondoltam

sosem értettem mi a fasz az a kardió

EKG-k lógnak ki a mellkasodból? szívrohamot kreálsz magadnak és az lefogyaszt?

Hogy mi van?

Senki nem panaszkodott, hogy nem bír zabálni. Nekem csak az összeállítással van problémám, mert nem engedhetem meg magamnak a változatos étrendet.

t. egyetemista

én meg azon szenvedek hogy valahogyan összejöjjön a 2000 egy nap

Csinálj, GOMAD-et, jó lesz az :^)

végezhetek, csak az izületeim szarok, ezért a jóga/gerinctorna/nyújtás dolgokat preferálom, az eléggé relaxál

kardió edzéseknek hívják például a futást, ugrálókötelezést, bicajt és társait.

technikolor csali? mert egyébként éhezik a tököm, ma se ettem szerintem 1200-nál többet, mégis majdnem hányásig tele vagyok. szupererő.

használjatok kalóriazábist, sok kaja/recept fenn van és szerkeszthetsz is, katalogizálni a kajáidat egyszerűbb és gyorsabb, mint gondolnátok

>nem ismeri fel a pasztát
ennyi újbuzit

az mi?

nem jegyzek meg SZAR pasztákat

hát ja elég sok itt a köcsög

magas pulzásszámmal járó mozgásforma

H I T E L E Z É S
I
T
E
L
E
Z
É
S

nem értem

fogyás: BMR-500 kalória
hízás: BMR+500 kalória
olvastok ti egyáltalán /fit/ ragacsot?

ok elnézést, diszlekszia, de így a biztos kaloriabazis.hu/

nem te vagy annak az alpolgármesternek a fia, aki kivégzett egy kutyát?

ezt miből gondolod?

Most higgyek egy rakat herepaskolónak vagy az urulógusomnak?

ez valami oc vagy magyarítás?

a fit egy vicc dehiszen

Gallon Of Milk Every Day
Rippetoe bá valami indittatásból beleírta a könyvébe, és szedi az áldozatok elég keményen
pic related

>implikáció, hogy /fit/ súlyt is emelt
Ha azt mondom, hogy /fit/ 40%-ának már volt súly a kezében elég jóindulatú vagyok

te vagy a vicc

ami azt illeti, a delikvens talán kissé túlzásba vitte a tömegelést, de egy fogyasztás után minden valószínűség szerint nagyobb lenne, mint a kiinduló állapot

Fejezd le azokat, akik inzultálják a fitet

youtube.com/watch?v=IqPdS2PWwYM

somogyban tényleg így mennek a dolgok?

Pont ezért mém, ánon, mert egy kurva gallon (3,78 liter) zsíros (kifejezetten ki van kötve, hogy az a jó, az kell teneked) tejet meginni kissé túlzó

"Let's see what's contained in a gallon of milk - 2400 calories, 120 grams of protein, 200g of carbs and 120g of fat plus some extra stuff that makes you go to the toilet day and night or simply produce a lot of Methan."

Euronymous... senkinek sem kell megsérülnie... add át a zsidókat.

Ja és ezt a kajálás MELLÉ ajánlja a mester

ki ez és miért Ted Cruzol?

Varg Vikernes te retardált

youtube.com/watch?v=C8G8cdbPmp8
ánon tud táncolni?

de annyi tej biztos megfosatna

kit /nemfosatmegsemmi/ itt?

van, hogy egyszerre iszok kávét és gyümölcslevet, és eszek közben danone activiát meg narancsot reggelire

user szerint ki volt a legnagyobb magyar, és miért Neumann János

imádom nézni azokat a feszülő rágóizmokat, komoly cuccokat tolhattak régen

Why does Jobbik want to be "We wuz turks n shiet"?

*sharts*

they're a meme, just like your posts last 3 numbers

én vagyok a legnagyobb magyar.

fake thread

igazítsd meg a zászlód tesó

jönnek a helófejűek:D

heló

most esik le hogy vasárnap gec
hülye fizurabszolgák mennek holnap dolgozni
ánderézsek meg sulizni

és te mit fogsz csinálni user?

ja
na megyek aludni jó éjt

engem
viszont a buzi vírusok egyre könnyebben elkapnak, vigyázni köll

felkelek 1-2 fele
megnézem a számlám
veszek valami játékot steamen, elvagyok vele pár órát aztán megyek kaszinózni Vajnához

egy "hazaáruló" mekeült zsidó?

...

Na basszátok meg, ha holnap nem lenne suli, ma végig vittem volna a Psychonauts-ot.
Na majd holnap.

a kurva anyádat