/polska/

Edycja niekasowalna

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=CncbXK6vURA
youtube.com/watch?v=DorSWVipSQ0
krypta.whad.pl/html/opowiesci_z_krypty/fin_de_siecle.htm
cartoonify.de/
youtube.com/watch?v=epRMpS5lk2I
youtube.com/watch?v=X2B7OsjoJ1c
youtube.com/watch?v=RqkvaQMFP7Q
youtube.com/watch?v=9NyzCJx4IiI
youtube.com/watch?v=5MiVKV0lVZw
twitter.com/SFWRedditGifs

DZIĘKUJĘ PAN SZATNIARZ

*poops in toilet cleaned by polish ppl*

R.I.P Hitler

dobra smieciu spierdalaj bo flaga pokazuje ze jestes nikim psie

co szatniarz odpierdala znów?

w szale bojowym jest

>powstanie warszawskie
a mogli warszawiaków do ostatniego bydła ubić chwała dzielnym nazistom

ZA DARMO

>cunt: Netherlands
>region: Ukraine
hmmmm

femszmaty nie zrozumieja

powtarzasz sie kurwo

>każda
w sensie że ona nie

debilu xd

co

youtube.com/watch?v=CncbXK6vURA

lepiej by bylo nigdy nie ruchac czy zaruchac RAZ (1) a potem juz nigdy

co gorsze

...

Gówno. Zaskocz mnie kurwa bo wszystko co robisz nie ma sensu

>le bondz pszczołom
Pierdolenie, dobre wyjebanie daje tyle satysfakcji i bliskości że to całe pierdolenie "musisz lubić siebie samego!!!!!11!!" jest po prostu głupie. Partnerka może być twoim najlepszym przyjacielem, może dać ci ciepło oraz bliskość której po prostu nie doświadczysz będąc samemu nie zależnie jak bardzo pszcżółkujesz.

ja zaruchałem dzis raz i juz nie zarucham i sie czuje ok

Jestem z Krakowa i bardzo lubie wpierdalać gówno.

XDDDDDDDD

youtube.com/watch?v=DorSWVipSQ0

inba

A jak ona z toba zerwie jestes nikim. Jestes psem na usługach swojej pani. Doslownie gnida

>Tatuaże
Podludzie + ta blond kurwa będzie ssała pałę gościa z którym będzie mieszkać ale ten Chad na to zasługuje. Pierdole z tatuażem.

normiku

>mile widziany cuck
czy może
>mile widziany napakowany chad z tatuażami, okularami i co chodzi po domu w czapce udając pseudo-nerda

jak myślicie o kogo im chodzi?

nie wiem czy ruchanie kurwy zalicza sie do normictwa

nie, codziennie to samo witaj w limbo

Żbsz ten obrazek zirytował mnie dużo bardziej niż powinien

no to jest podchwytliwe pytanie

jak bylo?

Rutyna zabija. Palenie zabija. Alkohol zabija. Narkotyki zabijaja. Seks bez zabezpieczen zabija.

Z tych wszystkich rzeczy wybrales rutyne. Kim jestes?

>A jak ona z toba zerwie jestes nikim. Jestes psem na usługach swojej pani. Doslownie gnida
Jak jesteś w związku z tinderowskimi szmatami jak to się nie dziw.

nikim

dosłownie nic takiego.

>Rutyna zabija. Palenie zabija. Alkohol zabija. Narkotyki zabijaja. Seks bez zabezpieczen zabija.
>Z tych wszystkich rzeczy wybrales rutyne.

Jestes psem bo nie pojmujesz swojego potencjalu. Bedziesz wolal zrec z psiej miski tylko zeby do cb sie usmiechnela. Nigdy nie zasmakujesz innego rodzaju szczęscia niz ten do ktorego ona cie przyzwyczaiła. Jestes gnida

>zadzwoń po ekskluzywną eskortę na 16
>przychodzi loszka i idziemy do restauracji
>rozmawiamy o hobby itp
>godzina 17 idziemy do hotelu
>Loszka chciała mi zrobić femdom ale udawałem chada będąc spierdonem
>wyjdź 500zł uboższy

WATCH IT CHRISSY

Cuck a nerd to dwie zupełnie inne rzeczy. Żaden nerd nie pozwoli sie dać zkukować bo każdy nerd jedzie na single player mode przez 60% swojego życia (w najlepszym wypadku) więc nigdy nie dzieliłby się dropem z jakims Sebiksem. Wiem z doswiadczenia.

W ogóle chce także powiedzieć że jak widze jak ktos mysli że jest le geekiem bo obejrzał film z Batmanem to mam ochote go zajebać Vin Diesel np to legitymacyjny geek który nakurwiał w Dungeos and Dragons i to dzięki niemu był multiplayer w Assault on Dark Athena ale taki pierdolony Łukasz Zawadiacki który nie wymieniłby dwóch systemów RPG ani więcej niż 2 superbohaterów mówiący jakim to nie jest nerdem bo le pingle i muh normie DBZ to powinien skończyć wbity na pal.

z gumo? skonczyles w srodku?

skad taka decyzja w ogole

>t. anonek co nigdy w fajnym związku nie był
Oczywiście że nie możesz uzależniać całego szczęścia z loszką.

>ekskluzywna eskorta
>guma
oczywiście że bez i w środku
>skąd taka decyzja
nie chce być uczniem czarodzieja

>skad taka decyzja
>HURR CZEMU KTOS MIAŁBY WYNAJĄC DZIWKE? :DD

diasporaki jak zwykle w formie

mi się wydaje że nigdy
np. 3 razy w życiu sie całowałem i mi się podobało w chuj i kurwa brakuje mi tego ale w dupe sie moge pocałować bo spierdolenie postępuje jak jakis rak kurwa
mam nadzieje że mi kiedys dadzą

HITLER WAS RIGHT ABOUT THE POLES

Chcesz jej bo nie mozesz ze soba wytrzymac. Bo jestes gruby, chudy, brzydki, sredni, niski, glupi, niezabawny. On nie ma byc uzupelnieniem szczescia. Ona nie jest jebanym kremem na torcie tylko pierdoloną wisienką. Pierdoloną dosłownie. Jak ci nie smakuje masz ja wyjebac. Tort bez kremu jest chujowy. Tak samo ty bez swojej "loszki" jestes chujowy

a beksinskiego anony szanujo?

krypta.whad.pl/html/opowiesci_z_krypty/fin_de_siecle.htm

o kurw i co warto było bo za 500 można dużo gierek kupić i pizze i piwo również

chodzenie na kurwy do najczestszych aktywnosci przecietnego czlowieka nie nalezy

debile jak zwykle w formie

Jestem spierdonem

uswiadom to sobie

ty też jestes spierdonem

tylko wyobraź to sobie

uczciłem swoje dziewictwo 500 zł to chuj

wolę żabienie od polityczki i anime, ale co tak kurwa smutno i monotematycznie tutaj dzisiaj

>przeciętny człowiek nie chodzi na kurwy

co za debil ja pierdole diasporaku niech zgadne le kurwa małżeństwo meme? Zabij sie zacofany kurwiu chce wsadzać knage w cipe zadbanej szmaty i kazać jej wypierdalać sprzed mych oczu gdy tylko sie spuszcze w dupie mam te hehe randeczki aka wydawanie hajsu bez gwarancji że zarucham i 5/10 katoliczki Karynki.

>3 razy w życiu sie całowałem
NORMIK RRRREEEEEEEEE

ehh

>tyle złości
Anonek został rzucony co?

CO

Było dobrze dopóki nie przyszedłeś.

ale szmata ja pierdole

dobry post

ale z takimi tekstami to do ojca, a nie do mnie

Widze ze skonczylismy rozmowe. Idz do swojej dziewczyny i powiedz jej ze jest twoim swiatem. Klamac nie bedziesz

Nie jestem w stanie powiedzieć co chcesz przez to pierdolić anonku.

co to kurwa jest? makijaz czy swiatlo takie chujowe?

>bianka
>to profilowe
Napisz jej że kurw nie szukasz.

PÓŁ TYSIĄCA CEBUL za cos co jest darmowe

To przyślij swojego ojca, jemu też powiem.

he he i co teraz nawet wy byście chcieli krasnoludke co nie?

Chyba nie wiesz jak zadbane i jak dobrze ruchające sie są eskorty. Dziewczyny tej kategorii nie dają dupy za darmo nikomu kto nie jest 10/10.

To ze jesli zycie jest tortem to kobieta nie jest kremem. Nie jest esencjalną czescia tego tortu. Moze sobie siedziec jak wisienka dla dekoracji. Ale jesli jest w twoim zyciu jak krem to znaczy ze spierdoliles, a jak laska spierdoli masz tort bez kremu czyli gówno co mozesz psu rzucić co by sie pobawił moze nawet zjadl

a jak najbardziej jeszcze jak

>darmowe
hmmmmmmmmmmmmm

no własnie najgorsze jest to że kiedy jeszcze nie byłem swiadomy tego jakim jestem zjebem to zasmakowałem tej przyjemnosci a teraz to chuj
mimo tego nawet nie miałem lochy nigdy ani koleżanek

>za coś co jest darmowe
Jak jesteś 10/10, przeciętny musi na parę randek zabrać więc też wyjdzie z 500 ale masz stały związek i potem koszt ruchania spada.

Ale nikt tutaj nie mówi że dziewczyna jest sensem życia. Walczysz z wiatrakami Seba.

czo to jest eskorta

Doslownie polowa poprzedniej nitki
>loszki nie mam zycie nie ma sensu
>miec taka dziewczyne to jak zyc
>kochac to wszystko przebaczyc

jak jestes wazny to masz wtedy ja (eskorte)

KUTAS

debilu

nitka tak samo chujowa jak jest polityka czy anime. 3/4 postów nawet nie czytam

Pijawa która doczepia ci sie do chuja gdy masz hajs mniej więcej.

Dlaczego polacy na Cred Forums muszą być tacy autystyczni? Ktoś zrobi jakiś fred podśmiewający się z polski/polaków, tak tylko dla bantzu, to zaraz zleci się co najmniej trzech polaków, którzy zaczynają tłumaczenie że "to nie tak", "nic nie rozumiesz", "a ma pan dowód", albo od razu zaczynają się rzucać ludziom do gardeł. Nie daj Boże twórcom freda jest inny polak - wtedy można być pewnym że zwyzywają go od "kodowców" lub "pisowców" w zależności od tego jakie przesłanie ma fred i zaczną tłumaczyć wszystkim zagraniczniakom "żeby nie słuchali opa bo to wierutny kłamca". Co jest z wami nie tak zuchy? Na żadnym innym boardzie nie spotkałem takiego autyzmu wśród polaków.

postujcie chociaz anime do tych zjebanych wypocin. Bedzie na co popatrzec

co nieprawda?

*twórcą

Kurwa która myśli że jest czymś więcej niż kurwą.

czinatsuposterze poddaj się albo zabiję twoją łajfu

ale piecze skurwesyna

nieprawda

czemu loszki zawsze sie smieją z byle czego zuchy?

cartoonify.de/
Postujcie swoje buzie anonki

no fakt twój pysiorek to byle co

placa im za to tak slyszalem ale nie jestem pewien

co

>za 180k możesz wyruchać 360 10/10 kurew

na prawdę sprawia że myślę.

W związku z czym mam sie poddac?

Jeżeli nie jestes przystojny (dobrze wiem że nie jestes, Polacy są znani głównie z tego że są zaskakująco szpetni w porównaniu do polskich kobiet które i tak są przereklaowane tak jak i te szwedzkie karyny) to przegrałes życie.

Myslisz że może pewnego dnia znajdziesz dziewczyne 9/10 która zignoruje twoją facjate i da ci dupy ze względu na twój czarujący charakter? Zadaj sobie pytaine ''czy ja wyruchałbym 4/10 przez jej charakter?'' Dokładnie. Nigdy nie zaznasz tego uczucia gdy dziewczyny wzdychają do ciebie i gadają między sobą jakie to z ciebie ciacho i jakby cie chciały wyjebać, nigdy nie będziesz ich pierwszym wyborem jeżeli chodzi o partnera ALE to jeszcze nie znaczy że zostaniesz prawiczkiem do końca życia. Kiedy będziesz miał 30 lat inne 30 latki które już spadły z 9 na 7/10 w najlepszym wypadku nie są już ruchane przez samców alfa więc szukają frajera z którym się ustabilizują i tutaj wkraczasz ty anonku. Dostaniesz rozepchaną 20 Sebiksami cipe i denny seks za który będziesz łożył połowe swojej pensji. Baw się dobrze.

ale kłamie sucz

to teraz wyślij jej ryj putasa

...

Napisz jej że twoje zdjęcie to lipa bo wstydziłeś się pokazać swoje prawdziwe. Jak będzie chciała prawdziwe to wyślij jej to

Zauważyłem że Polske i Polaków cisnie sie o wiele czesciej i za o wiele mniejsze przewinienia niż inne kraje więc sie nie dziwie. Bantsy a jawna nienawisc to cos zupełnie innego bantsy to masz z przeciętnym Australijczykiem ale Niemcy nie żartują gdy nazywają Polaków podludźmi to samo z naszymi hehe słowiańskimi braćmi Ukraińcami.

>500 polskich złotych kiedy można w 5 minut rąbnąć szybko do jakiego /statku/ i od razu można wrócić do gównopostowania, a 500 się zaoszczędzi na Onanizatora 7000 z addonem do Oculusa

Tak się zdenerwowałem widząc to marnotractwo, że aż mi przeszła ochota na masturbację.

ale ja znam to uczucie zuchu, dziewczny czesto sie na mnie gapią a ja spierdon niewiem co mam robić przez to ehh

youtube.com/watch?v=epRMpS5lk2I

Gapią sie bo nigdy nie widziały takiego cwela nie dlatego że jestes Johny Bravo manlecie w dresie.

Tata mi dał to co miałem odmówić? zamówiłem deluxe

nie mam ochoty twojego kolegi z licbazy jej wysylac

;_;

Zgruszyć czy nie, o to jest pytanie

dubsy decydują czy tej nocy będe sie masował

Wystarczy sie starac i wszystko bedzie dobrze. Daje słowo ze sie wszystko uda.

Chyba

zrob sobie zdjecie i wal do niego

Czemu nie zostaniecie gejami głupie pedały?

youtube.com/watch?v=DorSWVipSQ0

Ja pierdole, najchujowsze kłamanie jakie widziałem.
>nie patrzę na wygląd :x!!!
>to charakter się liczy!!!!!!!
>fajny opis nie że masz 10/10 ustawione!!!!!!!

...

Jak tripy to utnij se jaja.

Michał ty pedale tyle razy ci mówiłem że jak będziesz jawnie w makijażu chodził w tym jebanym gułagu zwanym polszą to ci ktos w końcu nakurwi.

jedziesz user
bógprędkość

W A R S Z A W A
A
W
A

W 2015 sie zjebałem.

>implikacja że nie przyjmę używanej kurwy aby wychować syna chada
>inb4 nie twoje
>intercyza i testy na ojcostwo, jak nie to witam samotne czarodziejstwo

>ojciec się spytał dlaczego nie szukasz dziewczyny
>powiedz mu że nie jesteś zainteresowany płaceniem jakiejś by udawała że jest tobą zainteresowania
>od tamtego czasu masz spokój w tym temacie
ale musi normika piec

Więc jakie anime polecacie na chujowy nastrój? Co za gówna oglądacie?

>czemu nie znajdziesz sobie jakiejs user
>ty masz jakas dziewczyne?
>przyprowadz tu jakąs
>a ty masz dziewczyne?

bez przerwy u mnie ciągle to samo

Cóż za niezwykle zimny wieczór... czas się trochę ogrzać hihihi

p-podaj pilke

HAHA polaczki

>abloobloo żadna mnie nie chce :(

własnie przez tego typu nastawienie do życia polska zawsze była jest i będzie gównem i możecie być pewini że zobaczycie w swoim zywocie jeszcze 30 następnych rozbiorów z czego 20 przez waszych słowiańskich braci ruskich czy jak ich tam wasi eks ZOMO starzy nazywają. Taki Biały Człowiek Zachodu jak czegos nie ma to to kupuje aka idzie na dziwki a takie Słowiańskie Zacofane Niggerstwo to ''a nie bo muh miłosć muh Bug :('' i nie pierdolcie mi że ''ja chce czegos więcej a nie tylko sie ruchać'' bo jakbyscie spotkali dziewczyne która sie brzydzi seksem to byscie spierdolili szybciej niż dowództwo powstania warzawskiego gdy sypnął im sie plan.

kek, moj ostatnio mowil zebym dziwke znalazl bo jak jakims cudem znajde loszke to sie osmiesze ze nie mam pojecia co z nia robic tato smieszek

>tato wbija do pokoju
>poszedłbyś czasem na jakaś impreze
>powiedz mu że nie masz forsy ani ochoty
>narzeka przez 2 dni
jak mu powiedzieć że nie chce waginożyda?

>plan
dosłownie skończyłem czytać

dobry post

zadziwia mnie że takie miłe i ogarnięte anonki nie mają dziewczyn. zaprawdę niesłychane.

k-on

To przyprowadź jakąs głupi żabposterze. Załóż jej chomąto i pokaż swojemu ojcu swoje trofeum pizdeuszu a nie podchodzisz do Kasii Karynsztajn i wyjeżdżasz z ''Ch-chciałabys wyjsć ze mną na miasto?'' wyglądając jak obrazek related. Suki lubią być dominowane.

Powiedziałem na chujowy nastrój a nie ''cos co sprawi że przekrocze linie i postanowie sie zabić''.

ale już przyprowadzałem wczesniej user, myslałem ze dowiodłem swojej wartosci, niestety po dluzszej przerwie znow to samo tak jakby nigdy nie mial dzief

ehh

Dowiodłes jedynie że nie umiesz dobrze zbudować klatki ty chodząca definicjo bety.

Inny user tutaj
Jinrui albo Sayonara Zetsobu Sensei oglądałeś?

>tug łysienie
>tug bez włosów 5/10
>tug zawsze jak jakies spotkanie rodzinne to "gdzie dziewczyna user? A może chłopak bo nigdy nic nie wiadomo ;)"
Kurwa zrozumcie że gdybym wyglądał normalnie to bym chciał jakaś mieć ale jak wiem że wyglądam jak 40 latek kiedy zapuszczę to na chuj próbować.

gdybym byl niemcem to mialbym loszke

wtf ja kocham mefju teraz

na łyso i przypakować koniecznie

no podbijasz do lochy i idziecie w dens przez następny co najmniej tydzień jest twoim tzw. "cumdump'em" przyprowadzasz ojcu łapiesz kurwę za dupę mówisz dumnie tato oto moja w tym tygodniu ruchawica a ojciec łzy radości że syn penisuje cipy

miej empatię user on też ma swoje marzenia chce żebyś był szczęśliwy i nigdy nie wyszedł za żon bo to przysporzyło mu więcej zgryzoty jak to warto ale skoro już dorobił się syna to chce żeby syn się zemścił na wszystkich sukach świata przebierając jak w paczkach czipsików w poszukiwaniu tazosa

chyba że mame nie żyje to weź załatw ojcu jakąś lochę też

Robię to teraz ale wątpię aby to mi coś dało.

Sayonara Zetsobu Sensei obejrzałem 1 odcinek i też sprawił że czułem sie chujowiej. Jinrui brzmi autystycznie.

moj znajomy lysieje i ma loszke a nie pakuje, to jak przypakujesz to da na 100%

>oni nie mają przyjaciółki z dzieciństwa w które dochodzą każdej nocy
frajerzy

K-on wyprowadziło mnie z depresji. Teraz po prostu jedyne uczucie jakie czuje to chęć zostania mala dziewczynka

Dobry post.

Ale ma zakola czy już całkowicie góra i czubek przerzedzone? Bo same zakola to nie problem.

Czyli to gówno podmieniło twoją depresje na autyzm. Ile masz lat?

a jest manletem?

>Teraz po prostu jedyne uczucie jakie czuje to chęć zostania mala dziewczynka
Czyli K-on z depresji wpędził cię w chorobę psychiczną.

gora i czubek, ogolnie opierdala sie na lyso/krótko bo inaczej nie może

nie

>skończ odcinek anime
>usłysz że matka płacze za ścianą
>włącz następny i udaj że nie słyszysz
>przerwij po minucie bo słyszysz przez ścianę i słuchawki że jeszcze głośniej zaczyna
>spytaj o co chodzi
>siorka ma jakiś chujowy nie-problem i obie płaczą
>posmyraj psa i wróć do anime
Jakbyście kiedykolwiek mieli dylemat: anime czy normicki bullshit, to wybierajcie anime.

no to co sie dziwisz

A-a dlaczego pytasz a-user? C-chcesz mi cos z-zrobic?

>siostra ma problem
>matka płacze
>obie tak głośno że user w słuchawkach słyszy

o atencję kurwią się w każdym wieku

ale dryblasem tez nie jest ogolnie sredni wzrost ze 183

Gdy będe miał syna i mi powie ''tato żenie się!'' to bym zapomniał o swojej zasadzie nie bicia dzieci i mu zwyczajnie wpierdolił i może nawet zapierdolił. To po to ja o gówniarza dbam przez grubo ponad dekade by on sobie życie spierdolił jedną chujową decyzją? Równie dobrze mógłby mnie odwiedzić tylko po to by pokazać mi fakera.

nie rozumiem was jebani debile tak samo jak nie rozumiem czanow od przeszlo 5 lat
czy was konkretnie popierdolilo? jak mozna dopuscic do sytuacji w ktorej w twoim zyciu liczy sie wylacznie pizda i zamoczenie fiuta
nawet mi was nie zal idioci, zrobcie swiatu przyslugie i sie zajebcie

Ciekawi mnie czy jest ktokolwiek powyżej 20 roku życia kto nieironicznie ogląda moe.

also nie mialbym w ogole buludupy gdyby ten temat nie byl walkowany co jebany fred na kazdym polskim i zagranicznym czanie
PIERDOLNIJCIE SIE W CYMBAL KRETYNI

Nk jakieś protipy na walkę z przeziębieniem

DEBILU JEBANY NIE WIDZISZ ZE TO 3 TE SAME NIEUDANE NORMIKI DO SIEBIE PISZA JAKI

Ja

Wypierdol mu z łokcia.

cieplutka herbatka kocyk i ciepluteńkie skarpeteczki

Jest

patrz

Ile masz lat oraz jakie anime? Kiedy popełnisz samobójstwo? Czy głosowałes na PIS? Jeżeli tak to pierdol sie.

>brzmi autystycznie
Zobacz trzy odcinki, jak się nie spodoba zawsze możesz poszukać czegoś innego.
Joshiraku i Nichijou też miło wspominam.

żbsz nie oglądam chińskich bajek gdy mam chujowy humor z racji iż mogę sobie przez niego popsuć odbiór bajki.

tak bardzo to.
Już wątpiłem w brak porządnych userów tutaj.

zależy. menstruujesz teraz czy nie?

>tug zupa dyniowa

no elo

youtube.com/watch?v=X2B7OsjoJ1c
Szeroki cwelu. Popatrz na mnie z nieba i wiedz ze to nie jest takie zle chuju

25 hier

21 lat love live,statki.jak będę miał 60 lat.głosowałem na PiS

tug jednego dnia masujo cie po brzuszku a drugiego dziki szop pracz wpierdala cie na śniadanie

>wzrost ze 183
>tug łysienie
>tug manlet 178
Ehh jak ma się wzrost to łysienie da się walczyć ale kurwa manlet i łysy to już killer combo.

tak koncza frajerzy

>178
>manlet
Ale na 4hehenowe memy to ty się nie daj nabierać anonku

>tug 173cm
>tug 15cm
>tug 55kg
>tug brak zarostu
>tug panika przy nieznajomych
EHHHHHH

To nie tak że ja jestem jednym z tych ''hehe jeżeli robi cokolwiek innego po za chlaniem po 18 roku życia to dzieciak'' ale naprawde nie rozumiem jak wam nie wstyd oglądać moe. Rozumiem jakies 2deep4u Cowboy Bebopy czy edge gówna typu Berserk ale K-On?

PRL POWRÓCI

poka

Szukasz chłopaka?

że tak spytam: jak świeżutki jesteś

a gdzie trocki?

TO
PRL TO BYŁ SZCZYT HUMANITARYZMU

wlasnie moze tytanem nie jestes ale do manleta bym sie nie porownywal zbsz

w dupie

Dla ładnych chińskich dziewczynek, reakcyjnych ocetów, relaksu, comfy uczucia

Gówno rozumiesz. Nie ma niczego co by sprawiało ze czuje ze zyje. Tylko to gowno mnie podtrzymuje przy zyciu. Kiedy patrze na yui jak cieszy sie zyciem czuje ze nie jest tak zle. Kibicuje jej chce dla niej jak najlepiej. Nie ma niczego co by sprawiało ze sie tak czuje poza moe anime

A co ma piernik do wiatraka?

>tug znow sie masujesz
>znow w pokoiku bedzie smierdziało kutaskiem

ehh lubie zime jesien ale nie mozna otwierac okna i to jest niedobre

na kogo bedziecie glosowali w next wyborach?

czyli prosto z piekarni

Tusk

Większosć z was pozerzy nawet nie ogląda anime tylko wstawia te jebane obrazeczki. Myslicie że t zabawne ale niektórzy z nas naprawde są spierdonami i starają sie z tego wyjsć praktycznie wysmiewacie chore osoby poprzez udawanie ich.

Chciałbym mieć taką kochającą opiekuńczą gf, która pomagałaby mi nawiązywać znajomości ehhhhhhhh

Na Yui.

>interesuję się polityką i grami komputerowymi

o kurw

>tug mieszkanie samemu
>cały pokój jebie penisem
Za gówniaka miałem podobne problemy, teraz mam wyjebane
A NHK anonek nie chce zobaczyć/rewatchnąć?

Powtórze pytanie słowiańsku pokurwiu tak żeby twój podludzki mózg mógł przetworzyć te informacje.

Chcesz się jebać za hajs?

witamy nowoporzyjaciela.
proszę czuć się jak w domu.

Jeb sie psie. Nic nie pojmujesz. Zycie jest po to by sie nim cieszyc. Co ja mam poczac ze tylko w ten sposob moge sie nim cieszyc?

jak tusk nie bedzie kandydowal

Szczerze wale do hentai i nie czuje sie z tym źle.

>10.3 MB/s CURRENT

ha-ha.

ja tylko do hentaiców od 3 lat żbsz

Nie ma cycków.

Mam nadzieje że będzie

Oczywiście że naturalna blondynka dostaje wysoką pozycję jak np. prezenterka. Naturalne blondynki to skarb białej rasy.

>A NHK anonek nie chce zobaczyć/rewatchnąć?
Widziałem wcale nie tak dawno.

Nawet nie zależy mi tak mocno na seksie po prostu położyć głowę na jej kolanach i przez chwilę poczuć się bezpieczny eh

>Cred Forums
>głównie normiki a nie spierdony
>brak soli w związku z tym
czego oczekiwałeś debilu

Przestań się kurwić na atencje jebany idioto postując tego samego posta już trzeci raz
Also na to są tabletki, polecam escitil

>tug ten sam swiat ktory cie spierdolil
>bedzie sie z cb nasmiewal ze ogladasz anime
Normiki to psychole

...

i anime

nie zapomnij o anime

A kłamie? To jak pytac narkomana dlaczego bierze. Ptak nie zrozumie

10/10 urban planning dosłownie stoi kutacz na widok

gdzie to takie ładne

Nie umiesz czytać kretynie?
Nazwa pliku to protip

la plata stolica prowincji buenos aires w argentynie

Czy spierdolenie to wina genów czy raczej chujowy parenting?

Jeżeli nie lubicie anime po co spamujecie to gówno?

ale nudy na fredzie są

KURWA

>POJEB
>O
>J
>E
>B

Tak

dzienki mordzia

>pójdź do multikina
>trzy bilety vip na jason bourne film nowy o jasonie bournie
>trzy żebym nie musiał koło nikogo siedzieć
>podbij do kasjera od żarcia
>nie mają nóżek krabowych
>ochrona się na mnie krzywo patrzy
>zostań wyproszony bo wszedł przepis o singlach w kinie
>140zł w plecy
ja pierdole

youtube.com/watch?v=RqkvaQMFP7Q

coś dla was zuchy

>chciej dokończyć Mushishi
>opening to miłosna piosenka
>przypomnij sobie że jestes forever alone
>wyłącz bo humor już zjebany

youtube.com/watch?v=9NyzCJx4IiI
Ale byłą aktorkę porno to wy szanujecie, co?

To nie jest kwestia kłamania, bo to co mówisz to prawda, tylko postowanie tego co 3 post jest równie wkurwiające co normictwo. Ten sam poziom co postowanie smutnych rzab.
Oba, oraz zależy jak zdefinujesz spierdolenie. Ten temat budzi duże ilości autyzmu ze względu, że można wymieniać wiele czynników w zależności od zdefiniowania spierdolenia, jego poziomu, ekwifinalności lub ekwipotencjalności spierdolenia. Za kilka dni mogę się o tym rozpisać jak ktoś byłby zainteresowany.

Jest tu jakiś spermiarz?

>trzy bilety

Kiedy ci z przodu i z tyłu stanowią największe zagrożenie. Musiałbyś 9 biletów kupić by się odseparować, 25 żeby była przestrzeń i najlepiej tak z 81 żeby nie było słychać jak gadają przez telefony.

>kiedy poznałem swoją przyszłą żonę w 1 klasie liceum
KURWA NIEEEEEE

NNNNIEEEEEEEEEEEEEEEE

Chciałbym być Predatorem i nakurwiać polaków. Wy jestescie tak niekompetentni że bym mógł wyhuntować cały ten cebulacki kraj bo policja nawet tu nie może otworzyć ognia bez 40 różnych czynników a i tak im po pensji pierdolną nawet wtedy.

16.10.16

3 pytania byly wiec 3 razy odpowiedzialem. Krzysiek nie definiuj autyzmu bo wygladasz jakbys sam go mial

nie wiem czy ci wspominałem o moim kumplu kupowaliśmy na spółe 50 biletów i jak była mała sala kinowa to siedzieliśmy sami ale potem zwineła go policja za ściąganie ripów YIFY i od tamtego czasu go nie widziałem
był dobrym przyjacielem

Chciałabym nie być Polką.

DANZIG BRESLAU UND STETTIN SIND DEUTSCHE STÄDTE WIE BERLIN

mialem 101,9 teraz znow 104,5
anoni kurwa ja nawet nie trolluje teraz xD

sieg heil kameraden

>mam na imię Krystian
>jestem niewierzący
Mamo...

co

>miałem 59
>mam 61

mięśnie kurwo

>Pewne ksiązki po prostu trzeba przeczytać
Jan Paweł II

co żeś opierdolił

Ale tak na serio to chyba nie oglądacie tych jebanych chinskich bajek dla kurwa dzieciaczków nie? To tylko mem jak nieironiczne bycie z Krakowa?

protip: jak raz odpowiesz to inni co zadadzą to pytanie kiedy wysłałeś odpowiedź to ją przeczytają. Nie musisz za każdym razem postować tego samego
Also autyzm i spierdolenie to różne rzeczy przy czym oba przypadki mogą występować jednocześnie i różnić się od siebie

Jesli Bog jest, bedzie mnie musial blagac o wybaczenie

HEIL HITLER RODACY

ktos tu jeszcze sciaga gierki hentaiowe i wali konia grajac w nie?

mimo mojej rutnowej diety zdarzylo mi sie zjesc wczoraj troche pierogów ruskich z tluszczykiem z patelki i smietanka a dzis troche wątróbki z patelki

WIEM WIEM ale kurwa przeszlo 3kg

tu (tu)

wczoraj dostałem ją na urodziny od ojca oraz dzień wcześniej ktoś wspomniał o niej w losowym fredzie

wowik a ty ćwiczysz coś

Kto /ns/ hir?

Ale on obrazal anime Krzysiek. Ze tez w tobie sie krew nie gotuje jak takie gowno czytasz. Z kazdym slowem zaczynasz przypominac goscia
>ogladnalem 50 anime

Jestes kurwo na mojej liscie

1488
Biały człowiek odzyska swoją dumę

kto z miasta Łodzi?

Gdyby reddit/wykop były stronami dla ludzi wierzących śralibyście na Kościół przy każdej okazji

jezdzilem tak z 2 tygodnie na tym rowerze juz mi sie kurwa odechciewa rozumiesz jak chomik napierdalac w tej klatce bez zadnego rezultatu
a tak to pompeczek pare przysiadow, no i hantlami pomacham (czuje teraz troche miesnie na klatce i ladne szoldery mi sie wyrobily troche)

>wejdź do kina
>puszczają film

>pójdź na koncert
>grają muzyke

>wstań
>nie bądź martwy

ja pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

heh
czeka nas sporo w przyszlym czasie anonki

Co ty wiesz o postowaniu. Idz byc oswieconym gdzie indziej. Zabierz swoje iq 180

Wowik nie zrobisz z tym już nic pogódź się

ja

>szacunek do kobiet
czyli wowik odpada

KURWA SUKA BLAT IDI NAHOI

>znowu otarłem sobie skórke

jak sie niechce zrobic paru kroków po lubrykant tak to jest

youtube.com/watch?v=5MiVKV0lVZw

czas piosenek zajebistych

krew może się gotować, ale to nie powód by odpisywać na wszystkie oczywiste baity autystyczny anonie. Jak popatrzysz na tytuł deski, więcej polurkujesz to się przyzwyczaisz, ewentualnie znajdziesz inne szą czysto chińsko bajkowe gdzie nikt nie będzie obrażał twoich bajek.

Jakosc nitki spada. Niech ktos wymysli jakas niesmieszna historyjke na zielone strzałki bo zasne

>pruknij
hahah ale śmierdzi teraz :pp :p ; Pp : ;;PP

>tug odkrywasz że świat kręci się wokół ciebie bo jesteś tylko chomikiem w laboratorium kosmitów i bombardują cie różnymi informacjami i bodźcami, często powtarzającymi się w różnych źródłach po to, aby obserwować twoje reakcje i zobaczyć jak daleko mogą się posunąć zanim się skapniesz

ale z was spierdoliny /wykop/ jest lepszy

w Łodzi każdy smrodzi

Myslisz ze gdzie przez ostatnie 2 lata siedzialem? Juz mi sie chce rzygac na Cred Forums. Baity sa od tego by na nie odpisywac. Nie smutno ci jak zrobisz fajny i kazdy ma cie w dupie? Bez serca jestes

gdzie mogę mówić z kibicami

postujcie lewdy

dobra mysle ze to na tyle
jutro znow lajkne kazda i czeka nas cos epickiego bo licze na to ze sie odwolaja do opisu

...

tu kibic w czym moge pomóc

>Mama woła zebym zszedł z kompa
>hehehheheeh
>jak to tak mozna XDXDX
>wolnym krajy mieszkom :D:D:D:
>ide i bije kurwee
Truth story

O KURW

jestem kibic o co chodzi

odpusc juz sobie prosze przeciez to nie ma sensu i juz nam udowodniłes

hahahahaa co ty gadasz serio to zrobiles????

lmao szanuje SZANUJE JAK POJEBANY xddd

haha xP

kacapowie chcą walczyć z wami w 2018 roku, trzeba się przygotować

>japoński ''humor''

jednak anime to scierwo jebane

to

wowik znajdź nowe hobby

Sam jestes kacapem.

No wieeem :D:D:D:D
>matka mowi ze obiad
>kurde pomidorowa
>mialy byc pierogi
>biore walek i jak ja jebne XDXDX
>lezy na ziemi i placze
>lyzka w zupe i próbuje całkiem dobra
>zdaje sobie sprawe ze po chuja bilem
XDXDX Moglem wpierw spróbować

nie moze, ten skurwysyn wszedł jest teraz too deep undercover

hahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahha

>Cred Forums
>2 lata
Albo ja tutaj jestem baitowany przez baity lepszej jakości niż czysto oczywiste albo co raz bardziej słychać szeleszczenie.
>Nie smutno ci jak zrobisz fajny i kazdy ma cie w dupie?
Zgubiłem mój reakcyjny z odpisywaniem na baity jako akt życzliwości.
>bez serca
Znudziło mnie odgrywanie po raz kolejny tych samych ról, obserwowanie tych samych odpowiedzi.

Kurwooo. Sam jestes scierwo. Jeszcze slowo o anime to sie z zyciem pozegnasz smieciu

Wowik bogu ty mój.

tak

to TEN post

OTO ON

BRAWO YETI

SZATNIARZ ZAMIATAJ

szanuje xdddd

W jakim wieku powinno przestać się ogądać anime?

...

>brat przyjechal do domu
>dziewczyna pod reka
>wsadzam reke w dupe
>ona sie na mnie patrzy jak na zjeba
>UHHH
>OHHH
>probuje uciekac ona
>czekaj m'lady
>co?
>gówno XDXDXDX
TRUU SORRY :D:D

Dwudziestym pierwszym.

w dupe swoją czy brata czy dziewczyny czy któregoś z rodziców

proszę sprecyzuj bo to ma ogromny wpływ na dalszy przebieg wydarzeń

Sorry ale ty chyba chcesz porozmawiac. Musze cie uswiadomic ze jestesmy na anonimowym forum z obrazkami z anime

To na niedźwiedzia lecisz.

Może Znajdź sobie jakiegoś misia do przytulania a nie się w femszmaty bawisz

Hy кaк тyaлeты гeйpoпcкиe?

Kurwa na calej stronie nie ma tyle gówniarzy jak na polsce żbsz

Szkoda czytac

Ile robisz pompek wowik? Ile serii?

lepiej opisze XDXDX
>wchodza do salonu
>matka daje herbaty
>zaczynaja sie calowac
>wbijam
>wsadzam se reke do dupy
>brat sie pyta co odpierdalam
>mowie mu ze czas sie pożegnać
>ona zamyka oczy i jeczy z obrzydzenia
>z dupy zaczyna mi leciec gowno
>ona zaczyna uciekac
>czekaj m'lady
>co?
>gówno XDXDXDX
Jeszcze na koncu jak fedore stipowałem XDX:D:D:D:D tru story

Пшeки-кypвы, диcкacc.

Пpивeт caнтeхники

Nie chce mi sie już grać w te jebane gierki. Nie wiem co robić w wolnych chwilach.

no to tez spoko zasmialem sie ja pewnie jakby byl ktos kolo mnie tez by sie zasmial ale nikogo nie ma i nie bedzie nie bylo tez swoja droga mam pytanie napisales ze sie zaczynaja calowac ale kto? fajna historyjka wszystko w niej jest poczatek srodek i koniec fajny dobor slow klimatyczne zakonczenie ogolnie no na plus ten post to jest dobry post tylko kto tam sie caluje bo ciekaw jestem pozdrawiam

jak krym?

Idę w takim razie na inne małe przytulne comfy szą z lifpostowaniem, gdzie anonki są dla siebie miłe i ich głównym zajęciem nie jest ebin gównoposotwanie, śmieszkowanie i smutno rzabienie przez całą nitkę.
Wrócę jak jakoś tematów się podniesie.

кaк зeмля...

A największy gowniarz spierdon na obczyźnie co próbuje się tu dowartościować a tylko się pogrąża

Cмoтpитe, я вaм инcтpyмeнтapий пpинec

gnfos?

Czytaj, ćwicz.

tak 10 pod rzad i potem brejk

>czytaj

no fascynujące kurwa zajęcie będe czytał jakies denne kryminały czy 2deep4u gówna

>ćwicz

cały dzień?

ahh dobra juz opisuje
>jestem przed pokojem
>juz mam wchodzic i wsadzac reke w dupe
>spodenki sa opuszczone
>nagle jak mnie ojciec nie zlapal XDX
>zaczyna mnie calowac
>prawie sie nie zesrałem ale przytrzymałem
>wchodze
>reszte juz znasz
Ojciec wariat :D:D:D:D:D

>spitting out your flag every morning and every night
wew

Jeżeli gracie w gry czy oglądacie anime po 15 roku życia to mam dla was złą wiadomosć.

oj chuj chyba mozna reportowac profile bez bycia z nimi połączonymi

busted anoni, robie nowe ale teraz z jakims tluscioszkiem

тpeд в б yдaлили, тaк чтo дaвaй нaхyй гнaть пшeкoв и зaхвaтывaть тyт пocлoьcтвo

...

>no fascynujące kurwa zajęcie będe czytał jakies denne kryminały czy 2deep4u gówna
Debil, książki mają szerszą tematykę niż to, ale dobra Seba nawet nie zaczynaj bo widzę że to nie dla ciebie.
>ćwicz
>cały dzień?
Tak, od 5 rano do 23. Bez przerwy.

Ale nikt ci nie karze tylko beletrystki czytac

Wszystkie książki są kurwa nudne.

Dajcie nowa bo ta mnie ominęła

>Wszystkie książki są kurwa nudne.
Ja pierdole, master bait albo Seba.

ta jest lepsza
>ciocia przyjechala
>matka mowi zebym zrobil kawy
>mowie ze nie chce
>nie marudź rób
>biore kubki
>jak nie nasrałem
>podaje cioci
>bierze łyka
>kurwa cale nagle wyjebala
>pyta sie co to za kawa
>mowie ze kopi luwak XDXDXDX
>Bo z gówna :D:D:D:D:DD:

Wymień jakies ciekawe gatunki fedorarzu.

Jak nie lubie Kinga tak Joyland mi sie podobal bo byl o stracie loszki. ech zuzia...

nie, ale dziękuję za inne możliwie ładne szą

>59 minuta
>Chojecki nazywa Korwina lewakiem
ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY

>King

O KURWA XD niech zgadne jednoczesnie myslisz że czytanie o kurwa klaunach duchach i innych gównach jest dojrzalszą formą rozrywki niż anime i gierki? Bekam z ciebie jestes takim samym plebejuszem jak 15 letnie gimby.

A spierdalaj

Czyli przyznajesz że książki to nudne, przestarzałe gówno.

Powiedzialem ze nie lubie amebo kurwa. Wole ksiazki o gwaltach zbsz. Lolita była fajną książka

Nie ma czegoś takiego jak ciekawy gatunek. To zależy co ty lubisz czytać. Albo czytasz jakieś historyczne, poradniki, fantasy co kol wiek ale widzę że ty i tak nie znajdziesz. Wracaj do grania w CS:GO i reportowania każdego za wallhack.

Пoляки cocyт хyй. Hoдиcкacc.

...

Gierki to takie samo gówno jak ks*ążki. Nie zapomnij odkurzyć swojej fedory jebanana czytelnicza kurwo.

>oni czytaja ksiazki
>nie ogladaja anime
>le moje cwiczenia wyobrazni XDX
>le szlachta hobby
nawet mi was nie zal

>/poiska/
Nie wchodzić, nie prawilna.

kurwa znowu

>wszyscy tu shitpostują że hehe anime
>ja na serio je oglądam i nawet nie mam z kim o tym gadać bo nikt w tym no fun allowed kraju nie robi niczego po za oglądaniem gówien na Polsacie i obrad sejmu

Szitpost to shitpost, ale jak chcesz pogadać o chińskich bajkach to ja zawsze.

Coś ciekawego obejrzałeś może ostatnio?

Porno z twoją starą.

Moja stara jest 3D, ktoś cię chyba okłamał co do definicji anime.

comfy nitka zapraszam

DDDDDD
X X D D
X X D D
X D D
X X D D
X X D D
DDDDD