/tr/

melodi ve manlet erkek arkadaşı edisyonu

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=-vu5B5Rm3Hg
youtu.be/lEahdZxwLQY
youtu.be/8xaT7ZQ40UQ
euractiv.com/section/justice-home-affairs/news/eu-launches-programme-to-issue-cash-cards-to-migrants-in-turkey/
youtu.be/sL2obZF8ICo
youtube.com/watch?v=HWBgZlpldvo
youtube.com/watch?v=nVpHsB7Vzgk
instagram.com/p/6_G9qJNYHi/
youtube.com/watch?v=K3JEV24I48A
youtube.com/watch?v=Od71mmmkDGk
twitter.com/SFWRedditImages

...

shoo shoo

ŞART

who are these son and daughter of kidnapped slavic Janissaries (not turks). Are they famous?

günaydın orospu çocuğu t*rk piçleri

shouldn't you be sharting in the mall right now

all*hım neden gitmiyorlar neden 4 sene oldu hala buradalar yeteeeeeeeeeeer

insanlarlan nasıl düzgün iletişim kurabilirim

cidd ciddi gürcü arkaplanın olduğu için kendini ülkenin geri kalanından üstünde mi görüyorsun yoksa sadece meme mi?

nerde buldun bu proksiyi?

white is right

even the Turks knew this which is why they had Janissaries so they could rule for them

when you really think about it it was white slaves forcibly converted to Islam that brought the Ottomans greatness

they're even celebrated today that their most popular TV shows basically only have Janissary descendants

it really makes one think

anan verdi

janissaries weren't allowed to marry. it's basic knowledge. however in last years they were, but they got genocided by ottoman itself including their children.

>turkics were and are subhumans
new news

hahahahahahahahahahahahahahaha

i wonder who is behind this

islam bait copy pasta var mi sizde?

UYANSANIZA LAN ORRRRROSPU ÇOCUKLARIIIIII

Who's the girl?

Why do I like girls with brown eyes so much?

...

kendini yunan sanıp üstün gören ama ne hikmetse anadolu çomarı alamancılardan hiç bir farkı olmayan otistiğin biri olabilir.

almancıya ne pasta ne börek hiçbirşey yok hadi yaylan.

free (you) var

>Turks literally had a Serbian slave rule them for 15 years

you literally cannot make this shit up

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

croatian culture is turkish
serbs are christian turks

t*rk bayrağı ilen götümü siliyorum

>Rüstem Pasha Opuković (Turkish pronunciation: [ɾysˈtem paˈʃa]; Ottoman Turkish: رستم پاشا; Croatian: Rustem-Paša Opuković c. 1500 – 10 July 1561) was a Croatian or Serbian-born[1] Ottoman statesman. He served as the grand vizier of sultan Suleiman the Magnificent. Rüstem Pasha is also known as Damat Rüstem Pasha (the epithet damat meaning "son-in-law" to the Ottoman dynasty) because of his marriage to one of the sultan's daughters.

>enslave a guy so he can fuck your daughter

how does this make any sense

you literally cannot make this shit up

senin götünde saclidir?

croatian culture is turkish

>Hersekzade or Hersekli Ahmed Pasha[1]("Ahmed Pasha, son of the Herzog"; Bosnian: Ahmed-paša Hercegović; Aхмeд-пaшa Хepцeгoвић; 1459 – 21 July 1517) was an Ottoman general and statesman, known in his youth as Stjepan Hercegović.
Stjepan was born into the Kosača family in c. 1459. He was the third son of Stjepan Vukčić Kosača, Duke of Saint Sava, the most powerful noblemen in the Kingdom of Bosnia. Stjepan's half-siblings from his father's first marriage included Queen Katarina, wife of King Stjepan Tomaš, and Vladislav Hercegović, their father's successor. Stjepan's family belonged to the Bosnian Church, but were "shaky Christians" like most of their countrymen; his half-sister converted to Roman Catholicism upon marriage, while Stjepan himself adopted Islam and changed his name to Ahmed after moving to Constantinople in about 1473.[1][2] Hersekli Ahmed Pasha was a five-time Grand Vizier of the Ottoman Empire and Grand Admiral to the sultan, serving five times as Grand Vizier in the period from 1497 to 1515. He was married in 1482 to Fatima, the daughter of Sultan Bayezid II, and he left descendants.

what is wrong with Turks

you cannot make this shit up

çingene you yok

croats are subhumans

hahaha sergypsies
yugosubhumans

>mfw the guy on the right
homo degilim ama vay be cok yakisikli

>on the right
>guy
hmmmm

>homo degilim
kendine yalan söylemeyi bırak emin ol rahatlama yaşayacaksın.

>Damat Ibrahim Pasha (Turkish: Damat İbrahim Paşa, Bosnian: Damat Ibrahim-Paša Novošehirlija; 1517–1601) was an Ottoman statesman of Bosniak[1] descent who held the office of grand vizier three times (the first time from 4 April to 27 October 1596; the second time from 5 December 1596 to 3 November 1597; and for the third and last time, from 6 January 1599 to 10 July 1601.[2] He is known as the conqueror of Kanije.
>He is also called with the title damat ("bridegroom"), because he was a bridegroom to the Ottoman dynasty by marrying Ayşe Sultan, one of the sultan's daughters. He is not to be confused with either Pargalı Ibrahim Pasha, illustrious grand vizier of Suleiman the Magnificent, another devşirme and "Damat" to the Ottoman court, or with Nevşehirli Damat Ibrahim Pasha, who held office in early 18th century during the Tulip Era in the Ottoman Empire.

it's literally inconceivable that this is made up

>cr*atia
wew

...

...

>Moralı Damat Hasan Pasha (Modern Turkish: Moralı Enişte Hasan Pasha or Moralı Damat Hasan Pasha; c. 1658, Tripolice, Morea – 1713, Urfa) was a Grand Vizier of the Ottoman Empire of Greek origin. He was also a two-time governor of Egypt.
>He was born of Greek ancestry[1][2] in the Morea, and was converted to Islam early on at the Enderun School through the Devşirme Christian child tax system.[3] He initially served as an Armourer and rose to the post of Grand Vizier, where he served between 1703–1704.[4] He married Hatice Sultan, the daughter of Sultan Mehmed IV,[5] taking on the epithet "Damat" (Turkish: bridesgroom, son-in-law)

what the fuck was the obsession of Sultans to have his slaves fuck his daughters

I literally can't even

How doesn't it make sense that guy had been raised with the best education possible and manners possible.
He practically was a mass produced son in law.

...

YETEEEEEEEEEER

NORMİ MUHABBETİ KADAR KANSER BİR ŞEY YOQQQQQQQQ

Kamal niye bu kadar rezilsin lan git hayatinlan bi sey yap.

yapamıyom aQ ;_; normiler çok kanser

Belki sen kansersindir hic bunu dusundun mu ?
Hep baskalarina suc atmayi birak artik adam ol.

h-haklısın ;_;

>muh şehitlerimiz
>muh vatan
>muh aLL*H
YETEEEEEEEEEEEEEEER BOK KOKUYOR BOK TENEFÜS NE ZAMAN ÇALACAK

Ne oldu lan yavas yavas triggered mi oluyorsun yoksa?? :^)

yok qnq sadece aşırı sıkıcı+cringe

What does the band "manga" do nowadays

>allah yok din yalan, pkk yillarca kurt halkina yapilan zulumun sonucudur

Gotler yak, efsane ol

Biraz da gülelim.

Beter ol Kamal.

qnq bunun hakkında ne düşünüyorsun qnq?

bugün aşı yaptırmazsın yarın öbür gün büyünce burayı bulur yine otistik olur evladın hiç belli olmaz.

ş*hİT mezarına sıçam
t*rk bayrağı ilen götümü silem
atapiç büstü yakam
vay bokistan piçi vay

0-6 yat uyu
7-9 yat uyu

having sexual intercourse with your mother

youtube.com/watch?v=-vu5B5Rm3Hg

cringe ulan cringe

OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

...

bunlari söndürecem
alin eger istiyorsuz

...

...

arap gibi icine sictiz

bende geri getmex istiyordum...

...

...

her keren güliyorum

hmmmm

yarak baklava

Cok guzel

S-S-S-S SAMIRTAYM SADNIIIZ :ddD
S-S-S-S SAMIRTAYIM SADNIIZ :dDDD

martyrs died
nation is divided
here is t*rkey
his mother is fucked too

mütercüman olmuşsun hala chicken translate

Biraz da gülelim.

Biraz da cringe olalım.

tayyibi sikim
akpyi sikim
cumhuriyeti sikim

tek hocaefendi gülen hocaefendi

rakırım asiyim anamı depikledim kediyi parmakladım öfkemden

youtu.be/lEahdZxwLQY

EFSOOOOO :DD

youtu.be/8xaT7ZQ40UQ

Is Turkey ready to get swarmed by refugees?

euractiv.com/section/justice-home-affairs/news/eu-launches-programme-to-issue-cash-cards-to-migrants-in-turkey/

kek we already are

I guess it's impossible to defend Turkey's gigantic borders.

And Europe is too retarded to do it themselves despite only having to defend a small area.

youtu.be/sL2obZF8ICo

azcık güneş açsın bu nedir ya ruhumuz daraldı vallaha

ENİŞTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM ;_;

...

...

okuldan mı geldin altyaş orospu çocuğu
hoşgeldin altyaş orospu çocuğu

...

...

buna ithafen yazmak istemiştim

...

youtube.com/watch?v=HWBgZlpldvo

obez orospu çocuğu zort pırt yap bumpla tiradı arada, başka bi sikime yaradığın yok zaten

adaçayı.

O kadar ülke varken niye çomaristan?
youtube.com/watch?v=nVpHsB7Vzgk

şu an neye bakıyorum?

kamala you verilmiş

2 yıldır dışarı çıkmıyorum psikolojim bozuldu antidepresan kullanıyorum kilo vermeye çalışıyorum verir vermez ilk işim bir kursa yazılıp üniversiteme geri dönmek olacak. sakın yapma hiç tavsiye etmem.

ax be mamaklı çankayalıymışsın XD

atapiçin amına koyam

hahahahahahahahaha

instagram.com/p/6_G9qJNYHi/

t*rks...

Mutluluk dediğimiz şey, yoğun bir şekilde bastırılmış ve engellenmiş olan ihtiyaçların kısa süreliğine tatmin edilmesinden başka bir şey değildir.

ALTIMA SIÇTIM

hmmmmmm

Ne de olsa MÜTERCÜMAN

hiç bir zaman seyithan özdemir gibi 2.05 olamıcam

"2014turkish" site:forum.donanimhaber.com

gizlemiş profili hemen

ben t*rk değilim MONGOLUM

youtube.com/watch?v=K3JEV24I48A

seyithan özdemir senin ananı sikdi

son 25 gün

ekşici piç olmak için aranan özellikler.

1- soy özürlü olmak (bu özellik, olmazsa olmaz bir özelliktir)

2- hasbelkader soy bozuk değilse; karakteri, kişiliği, bacısıyla ensest takılacak kadar ahlakı bozuk olmak.

3- türklüğün ve türklüğe ait değerlerin düşmanı olmak. yabancıların boklarına kadar hayran olacak derecede milliyetsiz ve onursuz olmak.

4- türkçe özürlü olmak.

5- karakter fukarası, şeref yoksunu ve tek ülküsü para kazanmak ve çiftleşeceği bir dişi aramak olan hayvanlardan farksız bir enik olmak.

6- benim bir taraflarında patlayan yazılarımı sosyalist yani paylaşımcı olmaları gereği onlarca erkeğin boşaltım cihazlığına soyunan bacılarıyla da paylaşıp, onların da mutlu olmasını sağlamak.

bkz: "madem bende patlıyor, sende de patlasın bacıcım"

6- gerçek hayatta bir saygınlığı ve adam gibi bir işi olmamak.

7- gerek soysuzluklarını, gerek gerçek hayataki itilmişliklerinden hatta kakılıp mikilmişliklerinden kaynaklanan ezikliklerini ve bilumum aşağılık komplekslerini sanal yolla bastırmaya çalışma noktasında hevesli olan aciz ve çaresiz bir encik olmak.

bu yazıyı bakalım hangi encik alacak?

orospu evladı bir şey yazarken bilgilendirerek yaz neye 25 gün ne bilelim biz

yeniibne olmasaydın bilirdin aq sie

umarım intihar eder

...

waifumu reyleyin

>hanım bizim dombiliyi avrupaya yollayalım, biraz kendi başına kalsın gezsin tozsun ufku genişlesin çocuğun hem ruh sağlığınada iyi gelir ha ne dersin?

> -Otelden çıkmazki o domuz oğlu ben malımı bilmezmiyim bey!

*cringes*

pardon qnq haklısın evlatlıkmışsın zaten

turks r subh00man kill urselves

HAHAHAHAHAHAHA

kakamı yapmaya gidiyorum bana şans dileyin

How do Turks feel that their smelly shitskin bodies are so repulsive that people are using them as a political weapon?

...

>4- türkçe özürlü olmak.
>6- gerçek hayatta bir saygınlığı ve adam gibi bir işi olmamak.

ALTIMA SIÇTIM

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

>beyfendi götünüzde oroyin olduğundan şüpelendik
>şöyle domalırsanız
>p-pekü

youtube.com/watch?v=Od71mmmkDGk

Günaydın beyler.

Gencin hayatının fırtınalı dönemini geçirdiğini bilmeli. 20-22 yaşında bu dönem genelde geçer. En az zararla geçmesi için diyalog gerekir.

Eleştiri nasihat gibi yöntemler geri teper. Baskı, tehdit, korkutma ve sindirme gibi yöntemler isyana, yalana, evden kaçmaya götürür.

Gencin sevinç ve üzüntülerinden haberdar olmak gerekir.

Gence emir vermek yerine fikir vermeye, nasihat yerine aktif dinleyici olmaya ihtiyaç vardır.

Esnek, sabırlı ve sevgi dolu büyükler bu dönemde gençler için en büyük rehberlerdir.

Anne-baba pusulasız gence pusula olmayı başarabilmelidir.

Sevgi dolu bakış, güler yüz, tatlı birkaç söz gencin en büyük gereksinimidir.

çaresiz, alıngan, duygu değişimlerini gerçekleştiremeyen, yanlış ve kötü olana yoğunlaşarak, devamlı negatif telkinlerle kendi kişiliğindeki aşınmayı arttıran insanın yaşadığı; gittikçe içinden çıkılması güçleşen durum. bu karmaşayı yaşayan tüm imkanlarını ve iç dinamiklerini kullanamadan, bir kısır döngünün içine farkında olmaksızın girer. yaşam daralır, imkanlar ortadan kalkar ve her türlü konvansiyonel destek kaybolarak yapayalnız ortada kalıverir. kararmış ruhunun ruhubetli ve küf kokan mahzenlerinde, parafe edilmeyi bekleyen idama mahkum bir suçlu gibi hisseder kendisini.

EĞER ZENGİN BİR KIZ OLSAYDIM NA NA NA NA NA

birbirimize tahammül edemez hale geldik artık. çağımızın sorunu saniyelik kontrol kayıpları oldu.
toplumun temelini sahte samimiyetler oluşturuyor.
sabrın nesli tükendi.

Link ver de eksileyek qnq.

kişiler arası ilişkilerde davranış bozuklukları, aşırı dramatik ve duygusal tepkiler verme b tipi kişilik bozukluklarında ön plandadır. yoğun öfke patlamaları yaşarlar. ilişkiler yolunda gitmeyen en ufak bir sorunda dahi altüst olurlar ve karşıdakini suçlama eğilimine girerler. değersizlik duygusu ve reddedilme korkusu yoğundur ancak bunlar fark edilmez ve bastırılır. bu duyguları bastırmak için güçlü olmak ve kendilerini güçlü göstermek ihtiyacı içine girerler. onlara göre, karşısındaki insanlar değersizdir.

insanin yasamayi beceremeyip rahatlamak ugruna kendini hayatin degersiz olduguna inandirmasi, "yakinda oldurecem kendimi" diye ortalikta dolanip her firsatta hayata bok atmasi, amma ve lakin her gun yeniden aldigi intihar kararlarindan yalan bahanelerle cayip o bokun icinde bir guzel yuzmesi.
yasamayi becerememek bir yana, olmeyi bile becerememek.