Kurva anyátok

Kurva anyátok

Szexi alma kiadás

A napi második fonál az körte kell hogy legyen te újbuzi KÖCSÖG

kéne bn

Hideg van

N É P N E M Z E T I
É
P
N
E
M
Z
E
T
I

A törvények azért vannak hogy megszegjük őket.

>Szexi

hyvää pyväää suomi kakkekalak kuksimaksi kyllä

stop

>kuksimaksi

kéne /r9k/-n is magyar generál hől
>hunfeel

>/r9k/

kössz nem

apart from
>pyväää
>kakkekalak
pretty on point I'd say

buzi op nem bírja abbahagyni a faszszopást és feltűnési viszketegsége is van ráadásul

én is buzi vagyok

...

a mocskos cigánykurva anyádat baszd teherbe te selejtes genetikai hulladék, hogy rohadtál volna a trágyadombba, ahova a buzikurva anyád kiszart

anime

magyarnak szafalastosztatt szogszag

Valamikor láttam ott egy magyar fonalat de lemaradtam róla

Szerintetek létezik még olyan hogy fullvér cigány?

Ma láttam elég sokat a művházban, legtöbbjük vmilyen szinten biztos kevert volt magyarral. Itt egy kék szem ott egy európaibb arc, amott egy világos haj.
Azt már régebben is megfigyeltem hogy a magyarok szívesen keverednek velük, de nem gondoltam hogy ennyire. Elkezdtem számba venni ismerősök közül ilyen van benne egy vonóval típusokat, meg akit csak spekulálok hogy az részben de holtig tagadja, meglepően sokan vannak, pedig nem olyan környéken lakok.

Így győzzük majd le a homoki niggereket is

Addig szaporodunk velük amíg kifehérednek ;)

Bennem is lehet van de tagadom, illetve reménykedek hogy a dédnagymama hűséges volt és mégse

akinek barna a bőre az egyáltalán nem biztos hogy cigány, főleg az alföldön vagy vidéken ahol folyton kint vannak a napon. Amúgy meg a cigányok már egy ideje itt vannak szóval biztos hogy volt keveredés. Amúgy amúgy meg
>művház
>cigány

>Szerintetek létezik még olyan hogy fullvér cigány?

Miért teszel úgy mintha nem ismernéd a jobb oldali szomszédodat?

mikor kezdünk valamit a cigányproblémával, ánonok?
ne felejtsük el itt a nagy muszlimok elleni védekezésbe, hogy kik is a valósabb-veszedelmesebb ellenségeink.
50 év és a rikárdók lesznek többségben a 30 év alattiak közt

>mikor

soha

Én sose tagadtam, bár látszik is, hogy van bennem.
Ellenben norvég ősöm is van az alföldi parasztok mellett úgyhogy beleszarok.

>csupa cigány körülöttem

hogyhogy

megbaszom a segged

Ha megnyugtat, 3 testvérem van és mind szőke vagy vöröses hajú, nagyon fehér férjet és feleségeket találtak maguknak. A gyerekeken ez már nem látszik és SOHA NEM IS FOG HAHA

senkinek sem érdeke hogy ezeket beintegráljuk

drasztikus módszerhez meg (sajnos) senki sem fog folyamodni

Hát ha dédnagyanyád akkor esélyes hogy rajtad már abszolút nincs hatása. Egy cigány nagyszülővel max egy két külső jegy látszódhat több nem.

Voltunk gyakorlaton egy csajjal nemrég, gyönyörűszép, hosszú,sötétbarna haja volt, meg majdnem fekete szeme, igen szemrevaló. A bőre viszont világos. Az egyik (idősebb) munkatárssal beszélgettünk ő említette hogy a nagyanyja bizony roma volt. Azt sejtettem én is, de a két fentebb említett dolgon kívül nem mondtam volna meg róla. Kedves, vidám volt, meg nagyon szorgalmas, ahova kellett odatette magát 100%-osan. Sztem biztos nevelésen múlik rengeteg.

Integrálni kéne őket valahogy. Ha azt nézzük a nyelvünket már beszélik. Mostmár csak a kultúránkat kéne valahogy rájuk ruházni effektíven.

>integrálni cigányokat
a legrosszabb, hogy a szocializmus és Kádár ezt az akadályt is leküzdötte, de eldobtuk a régi rendszer összes vívmányát, hogy burger kingben zabálhassunk

jóvan viccelek amúgy

nem érdekel különösebben a téma

kár

miért mit szeretnél velük kezdeni akkor ?

nem tudom
apartheid? gáz? szimplán visszahozni a szociális rendőrállamot?

cigány összeesküvés

Bassza szájba a Gyurcsány a túlórát, hogy őszinte legyek család. Kénytelen voltam kaját rendelni. user mit vacsizott?

Sztem a szocializmus is azt bizonyítja, hogy igenis lehetne velük kezdeni valamit egy pár valóban értelmes programmal. Bármelyik idősebb megmondja hogy a kommunizmus idején a cigányok is dolgoztak mint a kisangyal.
Csak 1-2 generációt kell kitermelni hogy magyarként gondolkozzanak és neveljék a kölyköket. A többi utána menne magától. Mert jelenleg a szegénység kitermeli önmagát. Ezt kell megtörni.

Példának okáért az intézetis gyerekeket tudnám felhozni. Többségük roma, nevelőszülőknél. Akiket fiatalkoruktól kezdve magyar nevel az általában viszi valamire. Kultúrális a probléma nem faji.

E U G E N I K A

Eleve a gyerek nem jog, hanem privilégium és csak annak lehet, akinek van elég pénze és képessége, hogy felnevelje.

Támogatni az egészséges, teljes, fehér családokat és megszüntetni minden mást.

>Akiket fiatalkoruktól kezdve magyar nevel az általában viszi valamire
kek
erre pont ellenpéldát tudok mondani:
anyám egy barátnője örökbefogadott férjével két cigány lányt úgy 5-6 éves korukban
azóta felnőttek a kicsik és tipikus orknőstényekké fejlődtek

vadast

...

ááááh. 5-6 éves már túl későn van. Ki tudja mit éltek át a családjukban pont abban a kritikus időszakban amikor a legjobban befolyásolható egy gyerek?

Ne tudd meg milyen sztorik vannak.

azért dolgoztak a szocializmusban mert a munkanélküliség büntetve volt te balfasz

>akinek van elég pénze és képessége, hogy felnevelje
mit értesz ezalatt?
végül is a cigány anyák is felneveltek egy csomó kiscigót, csak a saját normarendszerük alapján

de prepubertáns korukban még normálisak voltak
csak aztán meglátták az iskolájában, hogy ők a cigányokhoz hasonlítanak, ezért velük kezdtek el szocializálódni és átvették az új csoportjuk értékrendjét

Ezért kell megtiltani szegény embernek, hogy gyereke lehessen. Ahhoz, hogy gyereke lehessen le kell tenni valamit az asztalra.

Szingli anyukákat szintén betiltani, kiüldözni az országból, minden támogatást megvonni, még a köziskoláztatásért és szénné fizettetni és ha bármiért nem tudja állni a cehhet, akkor a gyereket elvetetni.

Ja és az alap, hogy ha megszegi a törvényt, akkor ha személyesen előre bejelenti, hogy megesett, akkor abortusz, ha nem vállalja, vagy már megszülte, akkor kötelező sterilizáció, az apának is.

Ha az anya nem adja elő az apát, akkor bűntárként mehet azonnal a sittre rohadni egy évtizedet.

Ha valaki elhagyja a gyerekét, DNS-teszt és mehet életfogytra zacskót gyártani.

Rend lenne itt kérem és fegyelem, meg egy normálisabb társadalom. Kevesebb lecsúszott elem -> több figyelem jut a maradék szerencsétlen sorsú gyereknek -> javuló és kevésbé leterhelt szociális, egészségügyi és oktatási rendszer.

Sokan kényelmesen elfelejtik, hogy pont a bezzegsvédek akkor kúztak el Európától, amikor egyrészt kizsidulták magukat a háborúkból, másrészt az egész világon a legkomolyan eugenikai programokat folytatták és felszámolták a szegény rétegeket.

Most meg már könnyen járathatják a pofájukat. Akármilyen durván is hangzik, de tényleg nem az. A gyerek nagy kötelesség, fontosabb, mint az autó vagy egy fegyver, mégis mindkettőhöz hány karikán kell átugrani?

Gyereket meg minden senki csinálhat, hogy utána nyomorultan tengődjön és másoknak kelljen a saját gyerekeiktől és maguktól megvonni az erőforrásukat, hogy az ő leszármazottait pátyolgassák.

Hát egy nagy lószart.

Ezt.

20-30 év kőkemény fasizmus és fajnemesítés és a spanyolok a cigányoktól fognak tanácsot kérni, hogyan kell sikeres üzleti karriert csinálni.

ja csak nem állnak ilyen eszközök rendelkezésre mert emberi jogok satöbbi
egyéb ötlet?

defetizmus

NÉPÍRTÁS

...

>megtiltani szegény embernek, hogy gyereke lehessen
nemzethalál mikor?

>kuksimaksi

elaludtam 8kor gec, ez van ha 1 kv-t iszok csak
most 5ig fentleszek

Amúgy csak én tartom ironikusnak hogy pont az az ürge veri a nyálát a cigányokra akiről magáról süt hogy van benne nem egy, nem kettő, de legalább három vonóval?

Ha Vona teljes magyar, nyomok egy kis kecsapot rá és megeszem a nem létező kalapomat.

>Ma láttam elég sokat a művházban
most így realizálódott bennem, hogy kampuszon még nem is láttam cigányt, mig amerikaában tele van fekákkal minden egyetem
Ez hogy lehet?

mákosgubát

éjj ľmao

mert a niggerek bónusz pontokat kapnak azért, mert niggerek. nézz utána ha nem hiszed.

cigányoknak viszont nem tudnak annyit adni, hogy bekerüljenek

cigányok pár kivétellel nem szokták még a nyolc általánost se elvégezni nemhogy középiskolát.

amúgy meg affirmitive action

Végignéztem egy animét :D
Nem is volt olyan rossz.
Sőt,kifejezetten jó volt.

kuss dorkageci senki sem kíváncsi rád

Vona olasz nemzetség sarja, akik a 18. században érkeztek hazánkba
ezért a cigányos megjelenés, ő latin, dicsőséges római hódítók leszármazottja

tehát észak-afrikai arab korcs

értem

Nem értem honnan veszed hogy dorka vagyok.
Ennek nem volt semmi értelme.

dorka >>>/kifelé/

Ez az élet nem bánom,
olaszos a világom.
Ferrari, Róma, Milánó
Besim Italiano

Hol a bizonyíték?

a-a
olasz: Scipio és Octavianus vérvonala
lex Vonae: már előkészítették ezt a törvényt, amely meg fogja oldani a cigányproblémát

csak a lányok nem káromkodnak

gec

ez már majdnem Román történelem kategória

>csak a lányok nem káromkodnak

hajjaj

nem tudsz te semmit

>Vona olasz nemzetség sarja, akik a 18. században érkeztek hazánkba
>ezért a cigányos megjelenés, ő latin, dicsőséges római hódítók leszármazottja

Ez mind az ő agyszüleménye? Nem egyszerűbb inkább bevallani hogy jah, nagyapám cigány volt, ki nem szarja le a kurva életbe

jézusom

De a kurva anyád.
Miért kéne nonsztop káromkodni te rühes bögre?
Idejövök,megosztom veled a gondolataimat,azt egyből faszságokkal zaklatsz hogy lány vagyok meg mi a geci?
Hagyjál már

>nagyapám cigány volt, ki nem szarja le a kurva életbe

senki? ha egy barátomról kiderülne, hogy 1/32 cigány, akkor is komolyan megfontolnám, hogy megszakítsam vele a kapcsolatot. sőt, 80% hogy meg is tenném

dehiszen a Vona egy teljesen legitim olasz név

és a Zázrivecz? :^)

...

ánon, Vona cigányozása még elmegy, de 444-es mélységekbe azért ne süllyedjünk, ha lehet

ok
majd holnap beszélünk dorka
szia

miért?

mert cigány?

De a cigányokat azért utáljuk mert úgy viselkednek, nem azért mert cigányok

mehetsz vissza a négynégynégyre

nem, azért utáljuk őket mert nem magyarok, és utána azért mert ráadásul úgy viselkednek mint a cigányok

najó
ánon akkor meséljen a származásáról
én:
>apai ágon magyar köznemesi vér
>anyai ágon magyar és sváb paraszti Fejér megyei vér

fogalmam sincs

nem is érdekel

hát inkább legyen cigány a szomszédom aki csak a bőrszínében tér el egy átlag magyartól, mint egy magyar, aki úgy viselkedik mint egy átlag cigány
de te tudod

Fogalmam sincs.
Dédapám volt sváb.
Dédanyám magyar.
Ennyit tudok.
Valahol van egy családfa,de nem igazán van rajta semmi foglalkozásokon és neveken kívül az ükapák szintjéig.
Ez normális,hogy nem tudok erről semmit,vagy ti vagytok az autisták?

Apai : Honfoglaló, (igazából nem volt, itt voltunk mindig is) MAGyar - főleg sumér vér
Anyai : szkíta - maja - hun, 0% tatár vér

engem személy szerint kurvára idegesít ez a vérvonal buzulás

kurva anyád akkor

tiedet

na de kérem uraim, viselkedjenek

xd

>uraim
Irány a reddit

>t. gyökértelen plebeius
egyébként meg szerintem mindenki csak félkomolyan foglalkozik ezzel
utánanéz az ember mert érdekes, és mint ahogy ismered a hazád történelmét, jó a közvetlen őseid történelmét is megismerni

na jól van te kis fasszopó, most már tényleg túl messzire mentél
lehet apád nem tanított meg viselkedni, de majd én meg foglak, hogy rohadjál meg
van fogalmad egyáltalán arról, hogy kivel is beszélsz te kis szarházi, mi?

Minden ősöm a Szíriusz bolygóról származik

>apai ágon
Falusi paraszt/halász
>anyai ágon
Falusi paraszt

Nagyszüleimnél tovább már fingom sincs a családfámról

Kivel beszélek?

>Falusi paraszt
>Falusi paraszt
100% népi de még a nemzetiségről nyilatkoznod kell, hogy megszerezd a népnemzeti besorolást hől

itt az anime ideje

>kuksimaksi

meg a faszverésnek

anyáddal!

á nem ahhoz túl álmos vagyok
beteszek egy animét aztán alvás

4 órámba telt de már szép és rendezett a rieksön imidzs mappám

mossa ki a száját és viselkedjen, mit képzel hol van?!

geci jó én csak beszórok mindent egy mappába, csak boardok szerint van különválogatva

nekem még az sincs, de nagy része úgyis anime

mi a jó az animeposztolásban?

az is jó

nekem még annyi sem, csak amikor már kurva sok van egy mappában és nem találok semmit, csinálok 1 újat

egyszer próbáltam ott a merchants mappával, 2 nap után már hatvan más dolog is volt benne

többnyire sokkal kifejezőbbek mint a rendes reakció képek
vagy csak többféle van, változatosabbak, nagyobb spektrumot lefednek

de ez kaksa anime volt

attól még hogy van róla képem, nem jelenti azt, hogy néztem is

Pajtás, daloljunk szép magyar hazánkról!

Magyar paraszt, nyílván
Mondjuk van bennem Tóth,Rácz,Kovács, szóval felmenőileg igazi magyarországi vegyesfelvágott lehetek

takarodj innen a kurva anyádba a pedofilneveldéddel együtt

...

>Kovács
ez magyar név
lehet, hogy maga a mesterséget jelölő szóalak szláv eredetű, de ez nem jelenti, azt, hogy az ilyen nevű magyarok mindenképp szláv felmenőkkel bírtak

ki /ősmagyarcsaládnév/ itt?

姓名 itt, jó érzés

az ilyenekről derül ki hogy valami betelepült, vagy csak simán zsidó

én

Kolompár

de hiszen az csak annyit jelent hogy név

hopp, elírtam
王八蛋

most

az egy csillag te faszkalap!!! mit gondolsz mi valami szaros bolygóról származunk és nem egy fényes csillagról???!!

>anyai ágon
nagymama: elég komoly nemesi vér
nagypapa: nógrádi paraszti családból
>apai ágon
fogalmam sincs, az a vezetékneves program lengyelt dobott ki a leggyakoribb névre

a csillagokban bolygók vannak általában dehiszen

de hiszen ez nem valami szép név

apai ágon sváb dohányültetvényesek
anyai ágon horvát/magyar mix nemesi beütéssel

pecsenyét salátával

What's up with the Apple?

apám melós
anyám óvónő
apai nagyapámnak jól ment, de a komcsik elvettek tőle mindent
kábé ennyi

Van Orbános Pepe?

nekem csak ilyenem van

ritkán posztolsz mostanában peti

Na ja, megtartom magamnak a mélydepressziómat, minthogy szarposztoljak belőle egész nap.

Na én vettem, de mivel nem élveztem el, így nem szégyen még az ígéreteket az egy héti tartózkodásról.

azzal óvatosan, mert egyszer nem fogod tudni visszafogni és minden csupa geci lesz
legyen azért pzs melletted

nem tapasztalat btw