Kurva anyátok

Kurva anyátok

Other urls found in this thread:

time.com/4510849/pepe-the-frog-adl-hate-symbol/
en.wikipedia.org/wiki/Pula
docs.google.com/presentation/d/1mOUwpcsAVyYq_LsGWc99dc_wyyjEfkoYn4xgtvrexT4/edit
m.youtube.com/watch?v=cB2S1QAUHfA
gyuloltellensegeink.blog.hu/2012/10/26/az_egyesult_allamok_nagyvarosai
gyuloltellensegeink.blog.hu/2013/01/14/az_igeret_foldjenek_eldoradoi_ii
youtube.com/watch?v=fkMg_X9lHMc
twitter.com/SFWRedditGifs

elma

A nap kérdése:
Ánon esett-e már el gesztenyén?

Én tapasztalatból tudom, így mindig van nálam. Azért köszi a tanácsot, de nem ma kezdtem. Volt egyszer hogy 8 órán át vertem elélvezés nélkül, még fiatalabb koromban.

Ungarn erwacht

Kéne posztolni

heló felébredtem

>amikor egy jóseggű helyeske sétál sokáig elötted
Egyszerre indult jól és rosszul a napom

...

meg akarom erőszakolni

Mindig visszaaludtam a telefon ébresztőjére, úgyhogy vettem egy gecihangos vekkert, na arra mindig jól felkeltem. Kivéve ma reggelt, mert mint kiderült, lenyomtam, és vissza is borultam az ágyba.

MI A FASZ MIÉRT CSINÁLOD EZT VELEM HOGY A FASZBA NEM FOGOK ÍGY ELKÉSNI MUNKÁBÓL RÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

El kell hogy mondjam,hogy most hogy egy kicsit megismerkedtem vele,talán egy fokkal kevésbé vetem meg a japán kultúrát.

>japán kultúrát.
>anime
A japán kultúra meghalt amikor amerika ölebjévé váltak

Bármennyire is sekélyes,attól még japán.
Manga detto.

fuck hungary

Sziasztok Pajtik!

Utazó user itt. Lenne egy nagy dilemmám. Mint azt páran tudjátok sqa mérnök vagyok. Gyakran utazok, nem szar a fizu, 2 éven belül vezető manager leszek. Szeretem a munkám, de a munkatársakat nem. De jött egy új lehetőség. Megkeresett egy cég, hogy legyek a Sales Engineerük. Kicsit több pénz, céges kocsi + üa kártya akár saját használatra is. Onnan viszont nem tudom, hogy van-e feljebb meg hogy szeretném-e csinálni. Szerintem ilyen területi képviselős dolog, csak kicsit magasabb. Illetve megkeresett egy osztrák cég is, CAD designert keresnek Grazba. Ott lenne a legtöbb a pénz, de ott lennék a legalacsonyabb pozícióban. Ezt már csináltam is, de nem nagyon szeretek rajzolni....
user mit választana? És köszi, hogy elolvastad a blogom.

...

>ő még sosem berzerkelt be és verte ki olyan sokszor egy nap hogy össze se tudta számolni

Olyan 6-7 után 3 ujjal a seggemben, zsebkendőkkel körbevéve mindig elvesztettem a fonalat hogy mennyinél tartok vagy milyen évszámot írunk

thanks

fuck off cigány, magyars are based

én maradnék, hogy őszinte legyek
főleg ha folyamat keresnek meg cégek, lehet hogy még jobb ajánlat is lesz

Hát hogy nem a CAD-ot az biztos.
Területi képviselőnek én úgy tudom baszott sokat kell autózgatni, de inkább kérdezd meg azt a céget erről meg az előlépési lehetőségekről meg ilyenek.
Én nem tudom helyettes eldönteni hogy melyiket tetszene jobban, de csak több pénzért ne vállalja olyat amit nem szeretsz, ha csinálhatsz olyat is, amit szeretsz, és akkor is keresel eleget hogy kényelmed helyzetbe legyél pénzügyileg.

Honnan gondolod hogy nem volt?

Te írtad hogy 8 órán át bírtad. Feltételeztem nem először csinálod.

Nem kaptál amúgy blue ballst?

>aéa nincs magyar nemzetállam észak amerikában

Köszi. Én is maradnék inkább. Persze nincs céges kocsi, de azért ez változhat.:)
Az autózással nincs bajom. Ez a hobbim is. Csak attól tartok, hogy nem menne olyan jól mint a jelenlegi munka. Nem nagyon szeretem az embereket és ott inkább velük kellene foglalkozni. Meg valljuk be. Most a beszállítók az én seggemet nyalják, salesesként meg nekem kellene seggekben kotorászni. Külföldre sem kellene mennem, de azt is szeretem.
Szerintem ezt most visszadobom, és várok egy jobbra.

Hát hogy őszinte legyek nem tudom behupikékedett-e a zacsim, de nem ajánlom senkinek.
Amikor a végén engedtem magamnak hogy elélvezzek, már már csak megkönnyebbülést éreztem, utána még tök érzékeny(rossz értelemben) volt az ágyékom feletti terület, mintha belül meghúztam volna egy izmot vagy valami, mozgáskor is kellemetlen volt/fájt.

Népnemzeti jó reggelt, testvérek!

Hungaria erwache

That'll be one átok for me, thanks

Na bazdmeg. El akartam küldeni a posztot, és hívtak a saleses cégtől. Új munkalehetőség. Tech supportosnak kellene mennem. Munkavégzés helye: BELGIUM. aztapicsa.

az szar nem?

hát az alapján, amit mondasz, biztos, hogy maradnék

Vigyázz haver fel ne robbantsanak

legközelebb már janitort fognak keresni üzbekisztánba

>Pajtik
O vey, az a kutyánk neve

>, de csak több pénzért ne vállalja olyat amit nem szeretsz, ha csinálhatsz olyat is, amit szeretsz, és akkor is keresel eleget hogy kényelmed helyzetbe legyél pénzügyileg.
Ez

>BELGIUM
>no go zonában élni

>janitor
Jó lesz az gondnoknak is Peti

Fasz tudja. Üzenjek brüsszelnek?
Frissült.
Talán nem olyan szar környékre mennék. Vagy az egész szar?
Nem vicces Barát. El kellett szívnom 3 cigit.

hamarosan indulok a második fordulós állásinterjúmra, valami feladattal fognak majd várni, amitől egy kicsit parázok, ugyanis semmi tapasztalatom nincs még ebben a munkakörben, és hát már az elég csoda, hogy egyáltalán reagáltak a jelentkezésemre, hogy behívtak az interjúra, és hogy visszahívtak egy másik körre... szükségem lenne a kreatív csatornáim szabad áramlására, viszont éjjel fél egyig túlóráztam bent a mostani melómban, és kurvára nem sikerült kialudnom magam
meg amúgy sincs motivációm lófaszhoz se, a robotmunka kiölt belőlem minden ambíciót, miért kínoznak azzal, hogy belógatják elém a mézesmadzagot aztán az utolsó pillanatban elrántják az éhes szám elől?

egy szó: Molenbeek

én nem mennék

nekem egy régi szerelmem Ghentbe költözött a családjával, ha felajánlanának egy belgiumi álláslehetőséget kérdés nélkül elfogadnám, csak hogy sztalkolhassam a csajszit

>Belgium

Nem akarod hidd el.

>miért kínoznak azzal, hogy belógatják elém a mézesmadzagot aztán az utolsó pillanatban elrántják az éhes szám elől?
Még el sem indultál, de már le is mondtál róla, ez így nem fog menni user
Milyen munka?

mindig ilyen pesszimista és önkétlő természet voltam, a feszültség ezt hozza ki belőlem

>Milyen munka?
reklám ügynökség

Antwerpen és Brüsszel közt félúton van.
Ez annyira nem általános dolog, de köszi:D
Miért?

a magabiztosság hiánya biztos út a bukás felé
légy magabiztos, user! meg tudod csinálni!

Give me the átok.

eléggé kaka egy fonál ez most

Meg tudod csinálni, ánon. Bízz a képességeidben. Spanold fel magad valamivel.
Én ilyen szituban a Marsseillaisszel az ajkamon, begőzölve vonultam a csatatérre hől.

>"és veled minden oké?"
aéa ennél a kérdésnél mindig lefagyok és nem írok vissza

Kéne bn

Kösz család, igyekszem

Az angol azt írná hogy minden rendben.
Mi magyarok kiöntjük a lelkünket

>Kéne [x]
Ez egy jó mém

>kéne

kéne menni órár előadásra

Órán vagyok :D

Én meg nem mentem be, mert geci másnapos vagyok. :D

utálok dolgozni D:

Mit dolgozol?

sortámogató mérnök

előbb vagy utóbb úgyis megölöm magam :D

Állásinterjús user reportál. Jól ment, a feladatok nagy részét megcsináltam, az emberkék meg is lepődtek, nagyon tetszettek nekik az ötleteim és még az operatív igazgatónak is megdícsértek. Bérigényre nettó 220-at mondtam, remélem nem emiatt bukom el a melót.

köcsög japán

Vettem paprikás csipszet meg savanyú cukrot :D

Gec gyakorlat közepén helyeske levette a dzsekijét és olyan feszülős piros ing volt rajta hogy majdnem szétdurrant a farkam

ez a helyeske olyan stricis szó, nincs valami jobb?

ma megint lehalt az oldal?

jah

tényleg az fbi járkál a japánhoz? Régebben nem volt ennyi gond, mostanában gyakorlatilag naponta leáll

Qt

jönnek a helófejűek

Heló :D

szar ez az előadás

inkább előbb

nem tudom

nem olvasok polt

heló ki vagy

Köcsög erődöt nem lehet bevenni

Lanza Ádám :D

kurva anyád japó geci

mi ez

Battle for Wesnoth 18th century warfare moddal.

>Battle for Wesnoth
gondoltam, csak az egységek zavartak be

én is laza vagyok

csak feri nem ádám

Érthető
Ólomkatonákkal szívesebben játszok mint tündékkel és orkokkal hől

csokifasz

remélem

marhabaszó buzimanó

>stricis

Kéne olvasni

kéne bn :c

jönnek a könyvfejűek

olvasni jó

cigányokat verni jobb, hasznosabb is hosszútávon

Dehiszen az veszélyes

hmmm..... csikizi az agyi neuronjaim...

nekem annyira nem

elég szomorú

Milyen neuron van még az agyin kívül?

dzsimi neutron

>Ay
Ayyyyyy

alulértékelt

neuron,nem neutron te fasz

kuss geci

nem értem

It pihenek németben

Te kussolj!
Faszságot mondasz azt még neked áll feljebb?

Kuu = Hold

itt a bizonyíték hogy finnugrok vagyunk xD perkele pörkölö, erőszakolni és fosztogatni akarok :@

ha nem ilyen primitíven állsz hozzá, akkor figyelembe veszed, hogy a hold a hó szóból származik, és a k-h hangváltozás egy gyakori nyelvi jelenség és akkor már meg is érkeztünk

sicc zsidóbérenc történelemhamisító

xd

hogy baszná teherbe anyádat Mehmet, te törökfasszopó gecy

ez

Titeket is elért a poloska invázió?

egész nyáron az volt itt a fővárosban, de főleg most az utolsó 1 hétben lett nagyon durva. megállókban 50-100 poloska van mászkál, gondolom tetszik nekik a félárnyék. lakásból is kitessékelek naponta kettőt - hármat.

ja meg nyár elején katica invázió volt itt, volt hogy egy nap 5-t is lecsaptam

ja gec mi a fasz most is van 2 az ablakon

igen
erkélyt nagyon szeretik hogy rohadjanak meg

>volt hogy egy nap 5-t is lecsaptam
de az kurva büdös nem?

>lecsapni a katicabogarat

>katica
na basszameg

katicák? eléggé, de azért 1 fokkal jobb, mint a poloskaszag

"Ladybugs release a small amount of their blood which is yellow and smells, when they sense danger"
szó szerint vért hugyoznak félelmükben

nem az őshonost, hanem az undorító Harlequin katicát, amik szinte már teljesen kiirtották a rendes katicákat


milyen gyerekkorotok volt ha nem foglalkoztatok és gyűjtögettetek rovarokat de főleg bogarakat ti autisták

új mím?

mi a tökömért kellett volna gusztustalan bogarakat gyűjtögetni gec

Romania n°1
Magyarorszag n°2

amelyik listán ők az elsők azon én második se akarok lenni

jó proxy Ion

miben ?

I don't speak hogy vagy kurtoskalacs

5év bioszon nem tanultam ennyit összesen, kösz tes

How do I get cute romanian gf ?

a helyzet mi?

time.com/4510849/pepe-the-frog-adl-hate-symbol/

LOL

az emberek megőrültek

nem tudom

most törölnöm kéne a békagyűjteményet ?

ja mert reddit szar, ráadásul mostmár gyűlőletszimbólum is vagy mi a fasz

gecire levagytok maradva nyomorékok

már lassan 3 hete rávannak kattanva a Pépre, mert hogy náci szimbólum, közben neo-Cred Forums reddit influx óta, Trumpnak köszönhetően már a holokausztot sem tagadja, sőt, egyenesen "based"nek hiszi őket

kurva anyád Trump, te crypto-zsidó.

ja, harlekinkaticák bekaphatják, mocskos ázsiai bevándorlók
idejönnek és csak pusztítanak

tudom de csak most tették rá erre a listára

fáj a hasam

idk. How do I get a pureblood cute hungayrian gf?

értem én, hogy a határ túloldaláról kell lopnod a netet, Radu, de egy kis kreativitást vihetnél a posztjaidba

ez csak peti szórakozik megint

this thing is prettier than the average romanian "woman" t.b.h

ez a kedvenc kanna képem

pula?

nekem meg ez

akkor a kurva anyád

isztriai város

>ctrl+f
>apple
>0 results
So guys, what's up with the Apple?

en.wikipedia.org/wiki/Pula

it sells shitty products for impossibly high price

Kurva anyád

hát téged rendesen átbasztak hől

Dani bazdmeg

HÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ

Petikém....

>Titooook
Töröld magad légyszi

na te buta fasz
öld meg magad

wow

Láttam hogy ott a nevem, sok sikert megtalálni a Szabó Dánielek között. :DDD
iPhone 6s-el igen, de ez egész jól működik család, játszani nem tudok rajta de nem is szoktam.
Barátnőm csinálta aztat

>Titooook
Mit értett alatta?

>bn
És ezt most higgyem is el?

megvagy te csíra, az ausztriai zászlód elárult
Csak nem Grazban dolgozol?

>Azt hiszi érdekel mit gondolnam rólam egy kelet-timori ólomkatona rajongói oldalon
Nem igazán tudom bizonyítani hogy nem fedem fel magam.
FB-n szerintem még a várost írja ahol élek, Bécsben tanulok amúgy egyetemen.

>Bécsben tanulok amúgy egyetemen
mémeket félre, mit tanulsz, meg hogy kerültél te oda?

>Apple termékeket használ
>Bécsben tanul

kitalálom, DK szavazó vagy és antifa körök állandó tagja

Mit mond rólam, akkor fasz? Megvan a piros diplomáját a fegyveres erők Academy of General Milan Rastislav Stefanik, és én felfedett számos alagutak Ukrajnában, és én lefoglalt több mint 300 karton cigarettát. Felkészült vagyok harcolni túlerőben, és én inkább Sabinovská folyóiratok választott a mai legnagyobb Cava szerte a belügyminisztérium. Presaca akkor soha nem látott pontossággal még, írd ZAuS. Szóval fogsz nekem, hogy lapátot keresztül medzisieť? Ismerd fel a magatartásuk következményeit, seggfej. Van hívom az unokatestvérem a NBU, így inkább azt mondanám nagymama Dunasérde hagyja elkényeztetett halásle. Már nem is kell, hogy megpróbálja az újra szavazni Bugár marha. Te kibaszott halott ember. Négy órán keresztül voltam Nitra, és ezen keresztül ott Sadko nekem elvinni, ahol akar. Van ismerősök mindenhol, kivéve a Gazdasági Minisztérium. Nem csak van egy nagybátyja a postán, de van hozzáférése minden szar amit ukránok elkobozták, és nem félek, hogy elmondjam növény, és tapossák meg, mint egy féreg, ez az, hé haver. Ha tudná, hogy mit lehet tudomásul oka, talán azt zárkózzon el, hogy élesíteni a varasodás. De nem tudsz, tehát úgy néz ki, mint te picus. Te sujts a mint Hedwig, és máris könyörög egy másik Trianon. Te kibaszott halott, gyermekeim.

Google translate butchers Hungarian like no other language. It's almost impossible to understand.
They'll never be able to translate Hungarian 100%.

Also, you son of a bitch, kill yourself.

I am Hungarian

hogy hogyan parancsolsz?

Attol meg hogy te debil vagy es nem megy az angol, nem jelenti azt, hogy az mindenkire ervenyes.

Jú gó kíl jorszelf end fák jú

Hol a hiba te cigány

>hol a hiba

Az egesz eleted egy nagy hiba :DDD

Ez egy szar poszt volt

akkor a kurva anyád

It iz á veri sitti poszt indíd. Mászt bí veri veri bord tudéj.

Megsértődtem.


é te fasz

Vann tobb dialektus te idiota.

jó takarodj már innen te hazaáruló ájfón éhes geci, fasz sem kíváncsi rád. max majd ha hazajöttél

szerintem te félreértetted őt

>apple termék
>zsidó név
Már minden stimmel

Lennel te is hazaarulo ha lenne annyi erod hogy befejezz iskolat es legyen munkad. De te legalabb igaz magyar vagy. Orban buszke rad.

>ajfon ehes
Ajfon ehes esetleg te lehetsz, mert ha ehes vagyok ajfonra, kb 1-2 hetet kell erte dolgoznom.

Az a dialektus amit te használtál szar.

Találd meg a retkes ékezeteket

Mondja az aki meg eleteben nem nezett szinkronmentes filmet.

Mobilon egyszerubb ekezet nelkul irni.

lusta zsidó geci

Elitista geci.
Szerinted itt csak magyar internet van te gyökér?
Én ugyanúgy meg tudok nézni egy filmet angolul mint te.Ugyanúgy elérhető.
Kurva anyád

Lehetek lusta zsido a szabadnapomon. Tudod, szabadnap, ami jar hetente parszor..ha van munkad.

látom nem érted amit mondok. én szeretem annyira a hazám, na meg nem is vagyok kapzsi zsidó, ahhoz, hogy 280ból BŐVEN megéljek, sőt, majdnem a felét megtudom spórolni minden hónapban.
te voltál a nyomorék, hogy nem tanultál, vagy halott szakmát választottál. de még úgy is simán megélhettél volna itthon, csak nem engedhettél volna meg mindent magadnak, vagy 2 hónappal később vehetted volna meg. de nem, te kimentél külföldre a jobb életért. ezért vagy hazaáruló

takarodj már innen, az Cred Forums méjméj igaz volt és a diaszpóra mindenhol rák

Azzal a kulonbseggel hogy szart sem ertesz belole.

>ugyanugy elerheto
>tv2-s bud spencer maraton

>netflix
>3 film ami elerheto
Ja, hogy torrent..

>Magyarországon mindenki egy műveletlen munkanélküli panelproli
Remélem leesik a faszod a kukoricasziruptól jenkiánon.

>Hadd meséljem el milyen szinten beszélsz angolul

Na pont ez az a mentalitas, amire buszke lehet a magyar. Ha valaki valamiert megdolgozik es jol megy neki, egybol le kell huzni egy alacsony szintre, ahelyett, hogy orulnel nemzettarsad sikerenek.
Van szakmam, nem is egy, es par diplomam is porosodik a fiokban.

>ha kulfoldre mesz, egybol hazaarulo vagy es nem szereted az otthonod
Eleg ebbol a mentalitasbol plz.

>kimesz kulfoldre a jobb eletert
Gyere te is ki amerikabs. Itt ingyen adjak a penzt, es a letelepedes is kurva konnyu.
Te legalabb a szemelyes kudarcaid orbanra foghatod.
Neked van nemzettudatod, nekem meg jovom.

4chanen legalabbis mindenki panelproli

>Azzal a kulonbseggel hogy szart sem ertesz belole.
Hát én éppen magyaországon élek de van egy olyan érzésem, hogy attól még jobban beszélek nyelveket mint te, sznob KÖCSŐG

>Ha valaki valamiert megdolgozik es jol megy neki, egybol le kell huzni egy alacsony szintre, ahelyett, hogy orulnel nemzettarsad sikerenek.
Ezért húzunk le, mert kisűl a posztjaidból, hogy egy bekébzelt paraszt vagy.

>Neked van nemzettudatod, nekem meg jovom.
Kérlek, öld meg magad

Kar hogy soha az eletben nem fogod hasznat venni a gazdag nyelvtudasodnak.

Kek, ez

Nálunk valamiért úgy érzik ezek a hazaáruló KÖCSÖGÖK, hogy ha már leléptek, akkor még meg is kell tagadniuk és gyalázniuk kell a saját hazájukat, jóllehet ők a kisujjukat sem mozdították hogy jobbá tegyék

ne válaszoljatok már ennek a hazaáruló féregnek ti buzizsidók

Mérnök leszek ha minden jól megy.
Bár a matek azért húzós, de ez várható volt
Egyik sem, de te mit tettél az országodért, dagadt buzi?

Persze hogy nem dolgoztunk meg erte, a magikus kulfoldon kolbaszbol van a kaerites es mindenhol tart karokkal fogadnak.
Te is lelepnel, csak tul lusta es csoro vagy ahhoz hogy megdolgozz erte.

Azon kivul hogy te egy igaz magyar panelproli vagy, mit teszel a hazaert? Gondolom adot sem fizetsz.

Kéne bn :x

már mi a fasznak akarnék lelépni?

Elhetnel olyan helyen, ahol nincs allando panaszkodas es temetest idezo hangulat a hetkoznappkban.

>Nekem van nemzettudatod, nekem meg jovom.
Látom már az ékezeteket is elfelejtetted, mindenesetre tanultam kint pont tavaly egy félévet az usában, jó fos volt, pedig elvileg a legjobb helyen, kaliforniában voltam.
Élvezd az évi egy nap szabadnapot, ami évenként egy (1) nappal növekszik, de majd mond az itthoni rokonoknak hogy milyen jól élsz.

Képzeld, olyan helyen élek

(Libsi hazaárulók öngyilkosfigyelőn)

Takarodj már innen te nagyképű majom.

Remélem megkésel egy rakat nigger.

Amugy meg ANIME

hát többet mint te az biztos, igen nem fizetek adót mivel még nem dolgozom még mindig jobb mint egy idegen országnak fizetni az adóját

Megismerhetnénk kicsit jobban egymást, nem gondoljátok, testvérek?
Csinálhatnánk egy faces of /kurva anyátok/-at. Posztoljatok képeket magatokról, ánonok. Én kezdem.

>bentmielőtt takaroggy cságeci REEEE

anime!

Mint mondtam, mobilon vagyok. Nem fogok ekezeteket irni. Miert zavar ez ennyire, talan tul megerolteto?

Munkahelytol fugg, mennyi a fizetett szabadnapod. Altalaban 1 het. Es azon tul birsz kikerni fizetes nelkuli szabadnapokat, ami teljesen kivitelezheto ha keresel 40.000-et.
Talaltam egy uj munkat, ami negy napert fizetett tobb mint 600 dollart, de kerlek utalkozz tovabb, attol talan jobb lesz a hangulatod, tisztelt igaz nagymagyar honfitarsam.

Hagyjátok már ezt a sötét parasztot, ne válaszoljatok neki
Mondjuk nem értem azt se, miért kell reflexből lehurrogni meg hazaárulózni azt aki külföldön él/dolgozik

Aki kulfoldon el az hazaarulo.
Te csoro vagy de legalabb csonkaorszagban elsz.

anime!

Ez az idegen orszag befogadott es adott munkat meg lehetosegeket. Mig a te kormanyod elobb segiti a menekulteket mint a sajat nepet.
Az en adom legalabb nem lopja el az allam.

Egy szóval nem hívtalak hazaárulónak te faszfej

Csak túl nagy a fejed az a baj

>csóró vagyok
Nem.
>csonkaországban élek
Tény. De ha a migráció úgy halad az USAba, ahogy, akkor hamarosan (Te) is.

>Mig a te kormanyod elobb segiti a menekulteket mint a sajat nepet.
hogy miafaszról beszélsz...?

Én is mobilon vagyok te geci
Miért olyan kurva nehéz ékezeteket írni?

Ha az allamom egy orszag lenne, szarnek ra. Van itt eleg ember.

>Az en adom legalabb nem lopja el az allam.
HAHAHAHAHA

na takarodj innen és vissza se gyere te féreg

Tul sokaig tart. Nehez az olvasas ekezet nelkul vagy mi?

Sry szégyellős vagyok :3

takarodj innen a retkes kurva anyádba te zsidó

Az autoutak nem katyusak. Az epuletek jo allapotban vannak.az utcak tisztak.

Nekem ennyi eleg. A maradekot ellophatjak.

Én is zsidó vagyok

Ne (You)-zzátok már ezt a férget

szerzett egy amerikai proxyt és arról ravaszol titeket, egészen nyilvánvalóan látszik a faszságain

sziasztok skacok
docs.google.com/presentation/d/1mOUwpcsAVyYq_LsGWc99dc_wyyjEfkoYn4xgtvrexT4/edit
itt egy vegan google ppt, rakjatok bele kamu husos termekeket, de gondosan, mert a gazdaja visszaallitja, ha nagyon feltuno :D
na puszi

>HURR MENJ EL INNEN HAZAARULO ZSIDO GECI BUDOS ZSIDO GECI HAZDMEG

Nem a személyes hadsereged vagyunk

@65463836

úgy ahogy mondod te retek féreg, (Te)-t sem érdemelsz

Nem proxy.

aha, és ezt most higgyem is el
loptál valami montanai redneck buzitól egy képet és azt beraktad ide

Mobilról is szoktam ékezeteket írni, de nem számít igazán.
>Altalaban 1 het
A lófaszt egy hét, bárkivel akivel kint beszéltem ezt mondták, évente egy nappal több, 1-ről kezdve.
40.000-et fogok itt kint a labancoknál is könnyedén keresni ha elvégzem az egyetemet, ami szinte ingyen volt, a mesterképzést, ami szinte ingyen lesz.
Majd szépen elkezdek dolgozni, életbiztosítással, rendes munkakörülményekkel.
Téged meg isten mentsen egy kis náthától az élet mert akkor fizethetsz.
>Es azon tul birsz kikerni fizetes nelkuli szabadnapokat

Ja, de nehogy sokat túl sokat kérj mert akkor basznak is kifele.


Ja meg én nem nézem le az otthon maradtakat mint te szar, ne is gyere többet légyszi haza, ha úgy is olyan jó.

>ha en nem tudok eljutni usankaba akkor mas sem tud

Hát egy ekkora méretes faszt mint te, még az európai border controlon visszafordítanának, az ziher

>hallottam legalabb 3 ismerosomtol hogy mi a szitu es ez mindenhol igy van.

1 eve kikertem 2 hetet, amire a valasz az volt hogy "ok". Gondolom munkahelytol is fugg, ismeroseid talan legalja munkat csinalnak.

Erhetnel el sikert a labancoknal is, csak az a gond hogy nem csinalsz erte semmit.

Munkahelyem fizeti az eletbiztositasom.

>60ezeret keresni az usában
Elég szar hől

>Mig a te kormanyod elobb segiti a menekulteket mint a sajat nepet.
Heh?
>Az en adom legalabb nem lopja el az allam.
Remélem ez sem volt komoly

Ugy latszik velem kiveteleztek.

>HEHE mivel dédnagyapám yolokauszttúlélő volt ezért kaptam útlevelet murrikába és dolgozhatok árufeltöltőként egy 7elevenben HEHEHE most jól megmondom ezeknek a matyaroknak és azt hiszik hogy gazdag vagyok HEHE

>kivételeztek
Ja, szépen kivételeztek a sorból, aztán visszavételeztek ide, azóta is sír a szád és szidsz mindenkit az anyaországban

ne adjatok neki júkat ti butákok

4 nap alati treningen szerzett penz nem rossz.

Eleg szepek a magyar utcak, tele szemettel, grafitivel meg katyuval. Sajnos errefele ez nincs. Gondolom szetlop az allam.

Lecsaptam valami kurva nagy bogarat repülés közben és nem tudom hová esett.
Ami rosszabb,az az hogy nem tudom meg halt-e.

>hogy nem csinalsz erte semmit.
Idén fejezem be Bécsben az egyetemet, tényleg szart se csinálok.
>Gondolom munkahelytol is fugg
Kettő középvezető volt, a harmadikat nem tudom, talán egy meki vagy hasonló üzlet managere volt.

>1 eve kikertem 2 hete

Es azóta hány szabadnapod volt picinyem?

de román fejed van azt a kurva

Irigykedj amennyit akarsz.

az szopás, mert ha túlélte akk jön érted

ánonok ignoráljátok végre amerikánont és postázzatok képeket
(nem gáz, ha nem néztek ki olyan jól mint én)

LA harmada pont úgy nézett ki mint a nyócker, a másik harmada ok, az utolsó harmadába azt mondták ne is menjünk mert lelövik a fehéreket.
Fasza hely volt.

>Azt akarja hogy postázzam az arcomat
Dajcstomi plíz

Azota volt min. 2 szabadnapom hetente. Multhetem volt 3. Decemberben megint megyek chicagoba egy hetre. Picinyem.

mióta léptél le? már 3 éve Bécs szinten van Bp.

milyen érzés több ezer dollárt fizetni egy vérvételért buzikám?

Ez.
Most újítják fel a villamos vonalakat pl.

>voltam LA-ben
>csunya volt
>ennek alapjan merem kijelenteni hogy az egesz orszag csunya

én is megtettem
ígérem, hogy no bully

Nem értem, miért hiszed azt, hogy kivételezésre adna okod az életed.
alapján KC egyik suburbjében élsz. Hát kurva boldog lehet az életed egész nap a kilencven fokos utcákban elhelyezkedő egyenházakat nézegetve menni mindenfelé, miközben kikapcsolódásként még egy kirándulásra sem tudsz elmenni, mert egész Missouri egy kies fos.
Bár én sem panaszkodhatom egy cseppet sem, sem az életteremre, sem a fizumra, tegyük fel, hogy többet keresel. És mi a faszt csinálsz a pénzeddel? Ülsz rajta? Hát gratulálok.

m.youtube.com/watch?v=cB2S1QAUHfA
Hallod gec, tényleg kurva tiszta

Szarok ra. Ha hetente keresek 800-1000 dollart, szerinted mennyire szamit az nekem?
Vervetelre nem megy tul gyakran az ember, szoval bankban van penz ra.
S legalabb a korhazak tisztak es felszereltek ahol emberkent bannak veled.

>Voltam a Pesten
>csúnya volt
>ezek alapján merem kijelenteni az egész ország csúnya

Ha már amerika:
gyuloltellensegeink.blog.hu/2012/10/26/az_egyesult_allamok_nagyvarosai
gyuloltellensegeink.blog.hu/2013/01/14/az_igeret_foldjenek_eldoradoi_ii

>egyenhazak
>megneztem egy sor google kepet

Missouriban vannak lehetosegek, de ha akarok pl hegyet maszni akkor hetvegere elrepulok masik allamba.
Sok magyar csak szeretne ulni a penzen, ha megtehetne.

Nem is jartal KC-ben de egybol lenezed a helyet. Gratulalok.

tegyük fel hogy egy hónapban keresel 4k-t, az amerikában lófasz és itt se lennél kőgazdag de legalább minden 6x olcsóbb lenne

Kurva tiszta ahol en elek. Mas helyrol nem tudok. De ahogy latom, sokkal informaltabb vagy
Jartam szegeden is.

>The hungarian dream

konkrétan csóró vagy ahol élsz, gratulálok hozzá

>még mindig nem lehet zászló alapján filterezni

Szerinted honnan a faszból tudnám, hogy merre van Independence, ha nem jártam volna ott.
"Amikor én még fiatal voltam...", azaz kemény két éve egyetemi társakkal bejártuk fél Amerikát. NY, Philadelphia, Washington, Atlanta, Dallas, KC (mindkettő), Denver, Vegas, SF, LA, megint NY.

És ezekután mondhatom, hogy ezen városok fele, ha nem több, lapos és unalmas. KC csak azzal nem érdemelte ki a mélypont jelzőt, hogy Atlanta még szarabb volt.

Játszunk GyakoriKérdéseset!
################
Csajok, nektek mekkora pénisz a megfelelőő??
################
Nekem csak 13 centis 17/F
......................

én meg NY-ban is, akkor már van jogom véleményt formálni?

>2 eve elsz amerikaban
>0-rol kezded
2 ev mulva:
>van hazad
>2 autod

Hallod nem rossz. Magyarorszagon meg ez sem lenne.
De magyarazzatok tovabb, milyen szar nekem, talan attol a sajat eletetek kevesbe tunik szanalmasnak, panelprolik.
Senkihazik vagytok, akik annyira nincstelenek, hogy egyedul a nemzettudat maradt meg bennetek.
Magyarazzatok meg a gyerekeiteknek h ti csorok vagytok de legalabb nem vagytol zsidobuzigeci hazaarulok, az majd tobb elelmet tesz az asztalra, irigy senkik.

...

Olyan jó sorod van hogy egy pakisztáni kosárfonó fórumon kell reprezentálnod és a zászlóddal villognod ;)

KC metro resze kurva szep.
A magyarorszagi elet olcsobb, szurkebb es sokkal rondabb is.
Nem muszaj KC-ben lennem. Elmehetnek pl. Indianaba, de akkor meg az lenne a baj.

Tldr jobban elek mint ti, es ezt keptelenek vagytok gyulolkodes nelkul elfogadni. Senkihaziak

>implikálni hogy itt mindenki panelproli
>implikálni hogy nincsenek itt olyanok akik sokkal jobban élnek itthon mint te
>implikálni hogy nem egy hazaáruló zsidó féreg vagy

kuss hazaáruló

kurva anyátokat hogy adtok neki (You)-kat amúgy

aki mégegyszer válaszol neki, az buzi

Az USA legalabb nem onmagaval hataros ;)

én is buzi vagyok

Az előbb azt pofáztad, hogy azt se tudom, hogy milyen KC, de máris szidom.
Erre te tényleg nem tudod, milyen az én életem és életterem, de gátlás nélkül tartod fosnak.

Baromi szép, baszki. A Main Street olyan, mintha a Duna Plaza utcafrontját végtelenítették volna.

Persze hogy vannak emberek akik magyarorszagon jobban elnek mint en. De en az elmult 2 evben stabilabb eletet epitettem fel mint a kortarsaim magyarhonban. Az atlag amerikai jobban el mint az atlag magyar.

Ha a jobb elet remenyeben elmentem csonkaorszagbol szerencset probalni, s ezert hazaarulonak nevezel, akkor az vagyok. Te pedig irigy, hogy neked ez soha nem fog osszejonni es vilageletedben orbanozni fogsz mert nem jon ossze semmi.

De legalabb igaz nagy magyar vagy. Az eleg a jovoepiteshez.

köcsög homokos buzigeci

Mert fos az eleted, maskulomben nem tidom miert nezel le amiert magyarkent kulfoldon probalok szerencset.
Pest pedig egy tomhalmaz, az epiteszeti buszkesege mind a 19. Szazadbol maradt fenn. Nem epul semmi manapsag amore buszkenek lehetne lenni. Tele van falfirkaval meg hugyszaggal az egesz varos.

>Az atlag amerikai jobban el mint az atlag magyar.
hú basszameg nem mondod?

>Te pedig irigy, hogy neked ez soha nem fog osszejonni es vilageletedben orbanozni fogsz mert nem jon ossze semmi.
tipikus zsidó viselkedés, nem lennél ilyen seggfájós fasz ha jó lenne az életed buzikám

>Mert fos az eleted, maskulomben nem tidom miert nezel le amiert magyarkent kulfoldon probalok szerencset.

úristen takarodj már innen te nyomorék fasz

te jöttél ide és kezelsz mindenkit proli csövesként, akkora a fejed egy ház.

>mind szarok vagytok
>szar helyen eltek
>ubermensch vagyok mert kijottem kulfoldre XD

Minke vagy egyáltalán itt ebben a fonálban ha ennyire gyűlölsz minket?
Miért kell neked, az életcsászárnak idejönni és a "prolikkal" érintkezni?
Volt múltkor egy normális amerikai ánon,azza mi lett?

Jaj, a faszomért kellett beengedi ezt a hétlelkű hazaárulót barmot!

De azért még (Te)-vel látjátok el..


Ennek a fasznak semmit sem kell bizonyítanatok, mert egy kibaszott hazátlan rabszolga. Rá teljesen igaz amit a szőrös talpúak ugatnak, bozgor, hazátlan féreg.
Az egész magyar nemzet rühelli a fajtáját, miattuk köv. be a herderi jóslat! Nemzetünk szétomlik, mivel kivándorlunk.


De, a szidás jogos, mert ez a metélthagyma zsidaly, még olyan faszságokat is terjeszt, hogy milyen jó él ott, hiába, hogy egy tetves rabszolga lett, mint a többi amcsi, ezzel a demagóg faszsággal hülyére véve a fiatalokat.


Lődd le magad.

Egyrészt, ez így nem igaz.
Másrészt, legalább ott van olyan, hogy "építészeti büszkeség".
Harmadrészt, nem vagyok pesti.

És hogy miért nézlek le? Nem azért, mert külföldön próbálsz szerencsét. Azért, mert lenézed a honfitársaid, nemzettársaid. Mert akármilyen jól beilleszkedsz, elfogadnak, magyarként fogsz megdögleni, nem amcsiként. Ahogyan az el pasói Juan Velázquez is mexikói marad attól, hogy Obamaki vízumot adott neki. Ennek ellenére te egy időszakos jó helyzetedből máris szarozol itt mindent, sőt, egy nemzeti tragédián röhögsz úgy, mint a legocsmányabb tótok és oláhok.

Vilageletemben magyar fogok maradni, es az akcentusom is megmarad, aminek orulok.
Aminek nem orulok az a "hazaarulo buzigecizsidoorban" viselkedesmod amit a magyar lakossak 98%-a ugat magabol, mikor megtudja, hogy egy honfitarsanak nem abszolut szar az elete kulfoldon.

csak egy módja van, hogy megszabaduljunk amerikánontól és úgy érzem senki sem hajlandó megtenni ami szükséges, szóval ez a feladat is rám vár, néptestvérek:
>nagyon ügyi fiú vagy, amerikánon, megy feléd a respekt, homokos spártaiakból kiteszel vagy ezret, megérdemled a jutalomfalatot amiért kivándoroltál és igazad van az a hülye aki nem hagyja el a hazáját és mi mind irigyek vagyunk rád

na kész, ezzel megöltem

vágesz, hogy azért kapod csak mert alapból azzal kezdted, hogy ideböfögtél valami irdatlan nagy szart és amikor leszóltak miatta még visszaugattál megállás nélkül?

Én meg nagyképű "mindenki szarabb és prolibb nálam" viselkedésmódot nem szeretem te féreg, dögölj meg.

xd

>domschitz
bazmeg a zsindexre így 3 héttel később jön meg minden infó vagy mi?

ja gec

Szegény Pepe ártalmatlan mémbékaként kezdte, komoly Cred Forums-os és reddites karrierrel, de aztán az egyre erősebbé váló amerikai újszélsőjobb, az altright karolta fel és kezdték el egyre többet használni. Innen pedig egyenes út vezetett odáig, hogy a horogkereszttel kerüljön egy polcra.

Nekem amúgy csak azzal, hogy valaki kiemegy nincs még bajom. Csak jöjjön vissza valamikor, és főként ne legyen egy beképzelt faszkalap, aki arra veri magát, hogy több pénze van mint egy átlag magyarnak, miközben relatíve max alsóközéposztályba tartozik

>Senkihazik vagytok, akik annyira nincstelenek, hogy egyedul a nemzettudat maradt meg bennetek.
Bárcsak troll lennél...

Csodálkozom nem nézték árpádsávnak a hátteret

Mily' jó ez a Búvár zsebshill.. könyv, bocs.

...

Oy vey, (((Domschitz))), nem azért fizetünk, hogy heteket késve szállítsd az ajvét.

gec csak most jöttem rá hogy az 'ajvé' meg az 'ajvékolás' az oy vey-ből ered.

én már évekkel ezelőtt .D

>gec csak most jöttem rá hogy az 'ajvé' meg az 'ajvékolás' az oy vey-ből ered.
grat gec

Pajtás, daloljunk szép magyar hazánkról: április négyről szóljon az ének!

>hungarian holocaust denier tries to hit on me on interpals
>he doesn't know I'm jewish

Jiddis nyelvből jött a 'meló' szavunk is.

gas yourself, kike

Csanad Szegedi?

a diaszpóra szar, dögöljön meg aki kitalálta

oy vey
that's terrible, report his profile
I never thought interpals tolerated antisemitism

being antisemitic won't convince the rest of europe that you're white my dude

youtube.com/watch?v=fkMg_X9lHMc

beleszerettem ebbe a qt-ba
kéne bn

Sokáig tart lefordítani egy b2es szintű huffpost cikket, ne bántsd szegényeket

@65466112
takarodj már te szar

én is helófejű vagyok

>light brown hair
>deep blue eyes
>190cm
I think I'm white enough.


also, pic. if you're white, you're just a khazar race traitor who converted to judaism for connections.

inditom az új fonalat, mindjárt linkelem :D

kösz pöcs

Ide lehet jönni :D

Koszonom, egy senkihazi, aki vegre valaki aki megertette.

takarodj már gec írni se tucc

dögölj meg

>alsokozeposztaly

Bocs hogy elmult 2 evben meg nem lettem millionos, de dolgozok rajta. Talan ha magyarhonban maradtam volna, lehettem volna buszsofor.

Jajj de mergesek ezek a fiuk. Majd nektek is osszejon egy nap

leszarjuk

csak magadnak köszönheted, nyomorék

na tipli van fasszopó

neked meg remélem összejön a rák

En legalabb ki tudom fizetni a mutetet, es az orvosom sem fog reszeg lenni a palinkatol.

Nem bazdmeg, aki külföldön él és osztja azt aki nem, hogy lusta tudatlan barom, mert nem tudja el képzelni, hogy kényszer nélkül valaki otthon maradna, az a hazaáruló rühes geci.