/polska/

edycja łódzka

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=0E00Zuayv9Q
youtube.com/watch?v=X3uIGJucSpU
wgntv.com/2016/09/28/polish-national-alliance-vandalized-ahead-of-trump-visit/
youtube.com/watch?v=lkh9Va8FD7E
youtube.com/watch?v=2fGXHHQolls
bbc.com/news/world-us-canada-37493165
youtube.com/watch?v=Glu9wA4HjE0
edition.cnn.com/2016/09/28/us/pepe-the-frog-hate-symbol-trnd/index.html
youtube.com/watch?v=Imi8_eFTHTk
pikio.pl/mamy-swojego-kandydata-do-oskarow-ma-szanse-video/
youtube.com/watch?v=WOWuiWSvOoY
youtube.com/watch?v=K5BwRgi3dTg
youtube.com/watch?v=ej2Cn_Hwqcw
youtu.be/sPgjndFqqwY
twitter.com/SFWRedditGifs

>tug nie masz powieszonego żyda na szczęście przez co bieda i smutek

ehh

Najbardziej nienawidze Niemców i Polaków.

pączki>don*ty

zdrastvui tovarishch))

Słowianami gardze ty kurwo hoholska.

PPAP?
youtube.com/watch?v=0E00Zuayv9Q

>tug kupiłeś obraz żyda deluxe bardzo przynoszący szczęście za 250 złotych
>nic się nie zmieniło
>sprzedawca zacierając ręce (pewnie zimno mu było w dłonie) powiedział że pewnie musiałem go źle powiesić i magia się skończyła
ehh takie życie polaka

ja mam tylko papieża z żółtą twarzą i nie przynosi mi szczęścia wcale

może jakbym mu pejsy dorysował bo jarmułkę już ma

jak przestaniesz go szkalować na militaria.pl to może się zmieni

Idioto papież ma przynosić pecha ten obraz wiesza sie w domach swoich wrogów.

przerzuciłem się na judaizm panowie tbqh najgorsza decyzja mojego życia

Niezła próba katokurwo ale ja po nawróceniu się na judaizm zarabiam 180k.

czyli napletek jest obciazeniem. a jezeli usune ze wzgledow medycznych to sie liczy? czy jednak musze zabic chrzescinjaskie dziecko najpierw

Bez ofiary z krwi nie możesz zostać prawdziwym żydem spójrz np na amerykurwy oni ucinają sobie napleta ale jednak większosć z nich to nie tylko nie żydzi ale i wręcz sebiksy.

musisz skonsumować macę z krwią nienarodzonego dziecka zamordowanego własnymi rękoma oraz poddać się operacji

Czemu Polska nie była częscią ZSRR? Nie żeby nam to robiło różnice skoro bylismy marionetkami.

wiem. chcialem tylko zapytac. zawsze bede zwyklym gojem

bo prowadziliśmy z ZSRR żywą wymianę handlową my im wysyłaliśmy węgiel a oni w zamian brali nasze mięso

jakby nie patrzec to bylismy aliantami, wiec zachod sie sprzeciwial. poza tym zbyt duze roznice i obawa przed powstaniem

Jakby nie patrzeć to byliscie podludźmi podbitymi w miesiąc.

Akurat (((polscy towarzysze z Moskwy))) proponowali Stalinowi wcielenie nas do ZSRR, ale on odmówił.

>kraj za chujowy nawet na ten sowiecki wypizdów

prawda, ale ostatnio był tu niemiec autysta co nas chwalił, ze i tak długo wytrwaliśmy. my na to ze tylko miesiac, a on ze w porownaniu z francja to my długo stawialismy opor

Robił sobie jaja. Niemcy do dzisiaj wami gardzą.

>marcelek udaje że nie jest polakiem
urocze

nie. powaznie pytal. chcial sie dowiedziec o znaczenie II wojny dla nas. Myslal, ze zaczynamy szkołe I wrzesnia dla upamietnienia wojny.

na chuj ty tym spamujesz? ani to śmieszne, ani zabawne

>otwierasz ofertę
>trzeba być profesorem rehablitowanym z pięcioma językami i dziesięcioma latami pracy
>brak podanego wynagrodzenia

>"OFERTA PRACY DLA STUDENTA"
>wymagania: dostępność od 7:00 do 15:00

Jedyne co wkurwia mnie bardziej niż przedstawianie wszystkich husarzy ze skrzydłami i to jeszcze dojebanymi bezposrednio do pancerza to te pierdolone rogate hełmy wikingów. Pozwólcie że wyedukuje polactwo.

Husarze przeważnie mieli jedno skrzydło i to doczepione do siodła a nie kurwa do tylnej czesci napiersnika (aczkolwiek takie przypadki też istniały) i nie były one obowiązkowe jak wynika z listu Stefana Batorego ''Zaś pióra i inne ozdoby dla okazałości i postrachu nieprzyjaciela zależnie od upodobania każdego”.


Faktycznie jednak zanotowano że mieli skrzydłą pod Wiedniem.

Wy głupie kurwa niedouczone suki.

każdy to wie debilu

>Husarze przeważnie
Ich historyczna funkcja oraz istnienie nie jest do końca znane i wszystkie teorie to są jebane spekulacje z obrazów i zapisów historycznych XD

więc wypierdalaj XD

A własnie że chuja szmato. Bo często widziałem albo debili myslących że mieli skrzydła bezposrednio na pancerzu albo idiotów cytujących tego tarda pseudo profesora który wyjechał z teorią ''le skrzydła były tylko na parady xD'' która nie ma poparcia w zapiskach z tamtego okresu.

>oferta pracy
>wynagrodzenie zależne od efektów pracy

uwaga groźny user idiota

ciężka kawaleria w epoce kiedy reszta poszła technologicznie do przodu i przestawiła się z jej używania. Tzw. power vacuum sprawiło że yła nadspodziewanie skuteczna

>zapisy historyczne nie są dowodem

co za jebany kretyn

I am Polish

Jak sie mazs

co za różnica. ciesz się ze chociaż wygladają zajebiscie z tymi skrzydłami. Jedynie pełny strój samuraja może konkurowac z nimi pod wzgledem zajebistosci. nikt inny. chuj ze to propaganda i fikcja

>zs

>>>/hun/

praca na akord to jedna z najlepszych rzeczy która może cię spotkać w zakładzie produkcyjnym w tym smutnym jak pizda kraju zuchu.
>t. knower

no you're not

Ci bez skrzydeł nadal wyglądali dobrze.

nie ma nic do pracy na akord o ile z normy pracy mozesz wyrobic chocby minimum. takie okreslenie jak ja podałem jest jednak charakterystyczne dla prowizji aka jebania za kogos za kilkaset złotych miesiecznie

>tug loszka ma przerośniętą łechtaczkę

chuja. yet another armour. ze skrzydłami charakterystyczni i 120% zajebistosci. nikogo nie obchodzi czy tak było naprawde.

>nie ssanie przerośniętej łechtaczki

>odpisywanie na oczywisty bait

Jak już mówiłem pod Wiedniem serio nosili skrzydła oraz Francuz Guillaume Le Vasseur de Beauplan także zanotował że husarze je nosili po prostu nie wszyscy jak ludzie myslą.


Ty kurwa nieuku jebany.

Ehh co jak co ale robota w zakładzie to jest kurwa inny świat

>przychodzisz rano
>wyłączasz mózg
>robisz swoje
>nikt się nie przypierdoli
>w sekundę od dzwonka rzucasz co masz w rękach i wychodzisz sięprzebrać bo masz wyjebane i nikt cię nie będzie rozliczał
>pieniądze zawsze się zgadzają przez 10 każdego miesiąca

gdyby jeszcze człowiek mógł kurwa za to godnie żyć.

wiem czytałem, ale nie ma to znaczenia czy naprawde nosili czy nie i kiedy i jak. Wyglada to zajebiscie i sie ciesz, ze w tym smutnym jak pizda kraju cos nam wyszlo.

Przypominam że polsza została rozebrana trzy razy.

jak duża musi być przerośnięta łechtaczka żeby kwalifikowac się na tzw. trap'a?

Tylko idioto powiedziałes że ich wygląd to propaganda i fikcja czym do końca nie jest.

a twoja matka tylko raz

a jednak istnieje. tak naprawde to tylko dwa razy - ostatni i w 1939

na chuj mnie obrazasz? nie powiedzialem ze to fikcja, tylko ze w dupie ludzie maja czy to fikcja. zobacz ma moj obrazek jak zamontowane sa skrzydla. tak na pewno nie byly. ale nie ma to znaczenia

...

>będą się jak debile o pierdolone skrzydła wykłócać

jajebe

chyba w przeciągu ostatniej godziny

Hun? That's what sweet southern ladies call boys :3

na obrazku masz ze mu prawie z ramion wychodzi a tu na plecach

Skończ postować obrazki gimbów od tego zacznijmy.

kto /nazista/ tu?

POLAND MENTIONED!

Are kikes jewish?

kurwa ale akurat moj obrazek to przyklad popkultury gdzie ludzie maja wyjebane czy to prawda

hi argentina

I'm the Ruskie user from Israel

>gimby
>popkultura

lmao

i remember you from some thread a week ago

youtube.com/watch?v=X3uIGJucSpU

wgntv.com/2016/09/28/polish-national-alliance-vandalized-ahead-of-trump-visit/

Jak bardzo by TVNowi odpierdoliło gdyby Trump wygrał, bo Polacy w Chicago zagłosowali na niego zamiast na Demów jak zazwyczaj, przechylając cały stan na jego stronę?

Yeah that's me, for some reason I feel really comfy in these threads despite the hate from some anons

O kurwa polaczki w Chicago głosują na debila co za szok.

akurat polaccy głosują na niego i to nie memicznie

*ściąga majteczki*
ja żbsz

>despite the hate from some anons
you dont know our general. the idea behind it is to insult each other. dont take it personal. i hope you started learning polish

Jak już kolega powiedział: ludzie mają w dupie czy husarze walczyli ze skrzydłamj czy nie - ważne, że zajebiście wygląda. Trzeba się umieć sprzedać.

Ty kurwa myślisz, że ninja też potrafili znikać w dymie?

He's a retarded cocksucker like most Poles but really we fucking hate you and you should take it personal if I would meet you I would stab you.

No zazwyczaj głosują niebiesko, ale patrząc na to że PiS zdobywa 80% w USA, a Clinton nawrzucał PiSowi wcześniej (o czym Trump zresztą mówi na tym spotkaniu), to byłoby zabawne gdyby to polska diaspora przeważyła szalę.

Won z tym szwabskim ścierwem. Tylko Polska.

Tak.

I know but sometimes it feels personal nonetheless, like someone really hates me for me simply existing.

Anyways, I kinda understand Polish, about 25-30 percent of it because my family lived in the Galicia region of Ukraine

To facet.

ale gdzies na polsacie chyba amerykanista sie wypowiadal o poslkiej diasporze ze beda glosowali na trumpa. nawet sam mial jakei badania na ten temat.

>I know but sometimes it feels personal nonetheless, like someone really hates me for me simply existing.
every second post is either hate or self hate. thats /polska/ general. we need to live with it.

But why?

szeroki jestes kumplu?

begause you're a fugging kige :-{DDDD

But why, where does all thT negativity come from?

But I'm not though

Wypierdalaj.

>LE SŁOWIANSCY BRACIA XD

youtube.com/watch?v=lkh9Va8FD7E

>But why, where does all thT negativity come from?
well. being polish means to hate everybody. posting under israeli flag does not help desu.

No i?

>flag

oy

No i problem w tym że nie widze jego chuja więc nie moge sobie zwalić.

Nie lubie anime bo mnie nudzi ale lubie obrazki oraz hentai.

szeroki to ty kumplu?

Cred Forums jest deską SFW.

>nigdy nie będziesz Żydem
>nigdy nie wymienisz napletka za gazylion kamienic
ehhh

to mango czytaj.

Nie wiem czemu nazywacie mnie Marcelkiem. Skąd to imie idioci?

...

wypierdalaj

szeroki czy to naprawdę ty?

...

...

I dunno, it seems really strange to me

Ya so

a juz myslalem ze to ty moj przyjacielu :C

...

BLUEEGH JESTESMY BIALI KARYNO JEBAĆ CIAPATYCH

obrażasz w tej chwili zachodnich polaków :^)

bo widzisz historia jest taka ze mialem przyjaciela od anime. On byl bardzo fajna osoba i popelnilem kilka bledow ale chciałbym mu powiedziec ze hidamari sketch jest fajne i bede ogladal na swieta wszystkie sezony

youtube.com/watch?v=2fGXHHQolls

so you dont know anything about poles. anyway there are two major group of posters in this general: selfhaters aka kara and nationalists. both will try to pick up a fight with you

dwa fake rolexy :^) t. były zegarmistrz

zajeb sie

>Self haters
I never understood that meme, why do people end up like that? Hating your country and countrymen is like having your own family

Mam nadzieję, że szanujecie księdza Jacka.
Jeśli nie szanujecie, to będę się za was modlił, bo za zmarłych, nawet grzeszników i zdrajców, modlić się trzeba.

well. those are internet-only ppl and they just troll. irl they are actually polish jews and SJW desu. Nationalists dont do that.

projektuj mocniej żydolizcu

As a matter of fact nationalists do jack shit to begin with.

chciałem to zrobić jak mi warsztat zamknięto :^)

with what? they are in power right now desu

>patrioci z za granicy

ja pierdole

za pare dni zaczynam studia na łódzkiej filmówce ama

szeroki jesli to czytasz to cie kocham

To wyjasnia czemu kraj stacza sie w coraz większą chujnie.

jak długie masz pejsy?

przygotowałeś się już na bezrobocie?

...

eeh anoni poszedłem siku dzisiaj w galerii i przy pisuarze zobaczyłem sisiorka innego chłopka, czuje się jak jakiś cwel pomocy ;__;

Spierdalaj
t. szeroki

>Pisokumuna
>nacjonale
no to rozjebałeś że aż ONR dostało bólu dupy

Jestes polakiem to automatycznie jestes cwelem.

ale bym cie tulil przyjacielu

>PIS
>dosłownie NatSoc

nie jestem obrzezany :^)

dobry mem

>NatSoc
Soc jest i zabija nasz kraj :^) Adolf przynajmniej miał armie

>nie jestem obrzezany
jeszcze.

>Adolf przynajmniej miał armie
no i nadal rządzi całą europą

Oj ty niemądry, to. To jest nasz międzynarodowy mem i przyrząd propagandowo-marketingowy. Ekwiwalent rogatego wikinga, samuraja z katano najlepszo na świecie, kowboja rewolwerowca i tak dalej. Popkulturę jebie twoja poprawność historyczna, tu się liczy rozpoznawalność.

Ale zjeb z ciebie polaczku. To jest mój pierwszy post w tym fredzie. Pozdrawiam, Marcel prawdziwy.

to. a skad ten obrazek jezeli mozna spytac

*BUUURP*

Smaczny był ten Twój przyjaciel.

Zabij się
t. szeroki

nie idę w poniedziałek do pracy

#strajkkobiet

jak mozesz a ja cie tak uwielbiam

user od studiów ze wczoraj.
Urlop dostałem.
Chociaż zastanawiam się teraz, czy nie lepiej byłoby rzucić to całe kurestwo i po prostu zrobić kurs na spawacza, pewniejsza robota niż memiczny papierek z memicznych 3-4 letnich studiów inżynierii memicznej, dzisiaj w wiadomościach nawet było, że zawodówka wraca do łask.

jaka inżynieria?

a z dupy panie oficerze.

ale polibuda to jest zawodówka więc wszystko git

dz. chuju

Sram ci do ryja
t. szeroki

What did he mean by this zuchy?

Albo bezpieczeństwa, albo górnictwa.
Tak, Ślunsk.

Kurwa, te cztery i pół roku pierdolenia się na studiach, z których gówno może wyjść.
Wujek zrobił STEMiczny kierunek na studiach, a i tak w kopalni kable tacha.

No jak mozesz na matulke swieta i wszystkich aniołów!!

ze z pistoletem przy głowie mozna sie tylko podpisac a nie napisac cały list odrecznie

Masz jakieś przestarzałe info zią. Międlar zrezygnował z bycia księdzem.

>bezpieczeństwa
>górnictwa

nom, już lepiej idź na spawacza

>Międlar zrezygnował z bycia księdzem.
bycze gówno. wybył tylko z zakonu czy jakos. klecha jest nadal

>jeden z największych debili w anime
>tak naprawdę to geniusz zdający wszystko 100/100 xD LEL
niech ten epicki mejmej w końcu zdechnie

>Dobra edukacja, niskie cła i brak wirusa HIV to nasze najlepsze strony. Polska awansowała o 5 miejsc w światowym rankingu konkurencyjności

I ciekawe gdzie będzie tym ""księdzem"", bez parafii, bez zakonu. Może zostanie głównym wysłannikiem Watykanu na Cred Forums

>Dobra edukacja

jak chujowa jest przeciętna edukacja w naszym przedziale cywilizacyjnym, jeżeli nasza jest uznawana za "dobrą"?

Przeciez yui nie byla geniuszem przyjacielu

jezeli ma sie z czego utrzymac to moze byc dalej w calej polsce. Moze jego wybycie jest czescia jakiegos mistrzowskiego planu

>prawak
>ma sie z czego utrzymac

Prawacy potrafią tylko żyć z państwowych zasiłków lub z bycia utrzymywanym przez rodziców. Jeśli międlar nie ma bogatych rodziców lub nie dostanie jakiejś posady od PiSu to nie wróżę mu świetlanej przyszłości.

Co takiego złego w tych kierunkach? Ponoć szwaby budują kopalnie u nas.
W teorii mogę złożyć podanie gdzie zechcę, bo mam je składać dopiero w lutym.

Ponoć wydział górnictwa cierpi na suchotę, brakuje chętnych do nich, inż. bezp. jest niepewna w tegorocznej rekrutacji.

>nom, już lepiej idź na spawacza
Nie ma rady już, rodzice całkiem by wścieklizny dostali gdybym sam zrezygnował, gdyby szło kurs zrobić do lutego to jeszcze by dało. Zawsze mogę poszukać jakiegoś krótszego kursu.

eh to jest głębszy problem

Nasza edukacja jest chujowa w znaczeniu praktycznym a dobra na papierze bo nas do ukończenia 18 roku życia uczy się kurwa wszystkiego bez względu na to czy jest to praktyczne w życiu czy nie.
Więc testy teoretyczne piszemy dobrze, w teście PISA jak na ubogie państwo zajmujemy bardzo wysokie miejsce.

To jest jak porównanie liceum do zawodówki.
Poziom nauczania w liceum to "następno poziomowe gówno" w porównaniu do zawodówki.
Ale to bo zawodówce znajdziesz robotę, która większości populacji zapewni stałe zatrudnienie pozwalające samodzielnie (uwaga eufemizm) przeżyć w tym chujowym państwie.

Po liceum to możesz się zesrać i rozetrzećkupęw krzesło.

jak inżynieria to mechaniczna, chemiczna albo budowlana

>Po liceum to możesz się zesrać i rozetrzećkupęw krzesło.
tylko licea nigdy nie byly pomyslane jako koniec nauki. to zawsze przygotowanie do studiow. to masowasc zmienila ich charakter

to

Szału-machu i po strachu

Nie z zakonu tylko z jakiegośtam stowarzyszenia misjonarzy, i ole wiem już przydzielono mu parafię.
Szanujcie księdza Jacka, kurwa!

>jakiegośtam stowarzyszenia misjonarzy
no czyli kurwa ze zgromadzenia księży misjonarzy, które jest zakonem

>Szanujcie księdza Jacka, kurwa!
ale ja szanuje.

kiedy nowy webcomic? jedno uderzenio gościa

>mechaniczna
Byłem na mechatronice, mechanika mnie rozłożyła na łopatki
>chemiczna
Pisałem tylko podstawową na maturze, wciąż lepiej niż z fizyką, której nie pisałem, gorzej niż podstawowa mata.
>budowlana
>>mechanika teoretyczna na I semestrze
>>miałaby się trafić w II semestrze do odrobienia
NIET

TO SZANUJ BARDZIEJ

czekaj, to co pisałes na maturze?

Po 3 latach w końcu załapałem Mount & Blade.

I teraz, 30 godzin później mam ten sam problem co z ROTK - sztuczna inteligencja ssie kutasa i o ile nie jest się władcą, to Calradia nigdy nie zostanie zjednoczona. W tej chwili królestwo Rhodoków, którego jestem wasalem, prowadzi wojnę na 3 frontach. Niby wszyscy wokoło dostają w pizdę aż miło, ale moja jedna jedyna wioska jest cały czas plądrowana i znikąd szukać posiłków. Jestem w stanie rozjebać oddział stu kilkudziesięciu chłopa, ale nie kurwa kilkuset na raz.

będę

chuj wie. ale s2 animu zapowiedziane mimo braku materiału w wersji mango.

>anime = wykop
i nawet nie piardnijcie

>sztuczna inteligencja ssie kutasa i o ile nie jest się władcą, to Calradia nigdy nie zostanie zjednoczona.
w tym cała zabawa, inaczej pewne królestwa byłyby rozkurwiane na starcie w pył
> moja jedna jedyna wioska jest cały czas plądrowana i znikąd szukać posiłków
królowie zawsze dają graczowi wiochę na granicy

oslo rhodokami to chuja podbijesz

Roszerzona biologia, podst. chemia, podst. mata, podst. geologia.
Geologię to nawet lubiłem.

>wojna na trzech frontach
>on się dziwi że go plądrują
>gra rhodokami
yyyż kurwa...

hello

i was recently in krakow and enjoyed it very much. very good night life and very cheap. thank you, polad

no wiec przed chwila skonczylem konsupcje pizze tzw hawajskiej. generalnie nic specjalnie. forsowana jest bardzo ale nikt nigdy nie pisze czemu, a to tylko dla tego ze hawajska tak naprawde jest jedna z gorszych pizz. tez w sumie tak mysle ze w duzej mierze wplywa na to jakosc skladnikow no bo nie oszukujmy sie, w polskich pizzeriach to sa glownie mrozonki. no ale zjadlem bo przeciez 20 zl nie bede wypierdalal do kosza a tez glodny bylem. sosik oczywiscie czosnkowy gratis przynajmniej to na plus dla pizzeri ze sosiki darmowe daja jak tyle oszczedzaja na skladnikach. zdjalem ananasy bo strasznie paskudne byly w smaku gorzkawe nie wiem kurwa doslownie gowno. ser dobry no bo sera to nie da sie spierdolic chyba ze jakis przeterminowany dasz ale jak sie rozpusci to tez jadalny kek. no to mamy minus ananas. teraz przejdzmy do drugiego glownego skladnika - szyneczki. szyneczka nawet dobra, nie ma do czego sie przypierdolic wiec zjadlem. generalnie 2/10 bo bylem glodny i szynka byla dobra ciasto za grube i przypalone

któż cię anonie wmemił w biologię? dosłownie strata czasu jeżeli nie jestes zupełnie nastawiony na cos z tym związanego

no a jak geologia to może rzeczywiscie idź na to górnictwo jak nie masz wielkiego wyboru

twoja stara = twarzoksiążka z setkami przyjaciół
eat a halal dick kike

>rhodokami to chuja podbijesz

Tu się nie zgodzę. Swadii zostały 3 miasta, Nordom 2, z ruskimi i khanatem jeszcze nie walczyliśmy, a muslimom zajebaliśmy całą zachodnią część pustyni.

A ta sztuczna inteligencja naprawdę mnie wkurwia.
>no hehe dostaliśmy w pizdę i straciliśmy miasto, zapraszam na ucztę w moim zamku na drugim końcu królestwa eloXD

>halal
co za asy?

bbc.com/news/world-us-canada-37493165

co poszło źle?

spójrz prawdzie w oczy wykopq

sprawdzę czy szanujesz
youtube.com/watch?v=Glu9wA4HjE0
ej a co jak ksiądz Jacek jest żywym memem, tak jak Trump? Taki awatar Cred Forums, wygównopostowany w rzeczywistość

edition.cnn.com/2016/09/28/us/pepe-the-frog-hate-symbol-trnd/index.html

>Cred Forums

>Swadii zostały 3 miasta
czyli podbiłes velucę, brawo anonie, m&b 101 masz zaliczone
>Nordom 2
niech zgadnę, ruscy ich nakurwiają
>całą zachodnią część pustyni
i nic więcej nie ugrasz w tym temacie, uwierz mi

Odejdź od Rhodoków, zostań bandytą, wybierz jakieś miasto (najlepiej od arabów, bo nie mają fajnych łatwo dostępnych jednostek), tłucz tą frakcję (jeśli jesteś sam, to patrole farmerów dadzą ci fajne towary na sprzedaż), kiedy dostaniesz okazję, zdobądź miasto, wyładuj wszystkich wojów tutaj i leć śmigiem-migiem do króla jakiejś frakcji i dołącz do nich - zostaniesz ich wasalem i będziesz miał miasto na start.

Proponuję grać na low campaign AI, bo jedynie co to daje, to ilość jednostek, które królestwa mogą wysrać na ciebie. Dla równowagi daj wysokie AI walki.

On miał na myśli: ciesze się, że się podobało, zapraszam ponownie, przywitamy z kolegami.

pewnie gra na 50%

księdza jacka szanowałbym jakby zaczął chodzić na siłkę i nosić fitujące sutanny

mój inkwizytor za którym pójdę w bój rozpierdalać ciapatych to nie może być chuchro tylko nadczłowiek przedstawiciel Boskiego Wpierdolu wśród nas grzeszników

ah don't you just love polish culture? I thought that was what he meant. I also LOVED your weather, guys. comfy af and raining every day. would live there/10

>któż cię anonie wmemił w biologię?
Rodzice.
Pierwotnie miałem iść do technikum, ale dostałem dobre wyniki z egzaminu gimbazjalnego, a że sam nie wiedziałem za bardzo co ze sobą począć, rodzice postanowili, że mnie wyślą na biol-chem w liceum, żebym potem poszedł na lekarza.
Życie się stało i wysokie koszta zaocznych studiów lekarskich.

Też się zastanawiałem żeby odejść od tych rhodockich pajaców, zająć samemu jakiś zamek i stamtąd podbijać kolejne ziemie. Ekwipunek mam już jako taki, jestem w stanie wpierdolić się koniem w grupę zbrojnych i ciąć na oślep bez spiny o to, że ktoś mnie zajebie. Cały czas tylko krucho u mnie z kasą, a 80 chłopa to troszkę mało na oblężenie.

Masz mnie, kurwo. Zgadłeś prawie wszystko. Swadii zajebaliśmy Uxkhal i Dhirim.

Czy to już jest symbol nienawiści czy jeszcze nie? Nie chciałbym przez przypadek trafić do euroobozu reedukacji za niewłaściwe memy.

Tu user od warunku z pracy dyplomowej.
Dzisiaj mija termin.
Napisałem do znajomej pani doktor.
Powiedziała że wpisze mi ocene, żebym nie musiał bulić
a spotkamy się jak będę miał chwile wolnego


czasami się zastanawiam
czy moje spierdolenie nie wynika z tego
że przez całymój żywot takie rzeczy uchodziły mi na sucho.
I jak gdybym raz tak porządnie dostał od życia w pizdę
To bym sięotrząsnął z tego marazmu w którym się znalazłem odkąd skończyłem gimnazjum.

Ale tak czy siak jutro dzwonięw sprawie pracy
żeby zarobić na opłacenie jakiegośdoktora
co mi tą prace napisze lmao

Ktoś kupował pracę na czarno?
W 2000PLN się zmieszcze?

Samemu nie dasz rady przeciwko wszystkim królestwom jeśli nie masz wysokiego poziomu prawa do tronu, wykrwawią cię z funduszy i ludzi.
A oblegaj, kiedy miasto jest osłabione, na przykład po przejęciu. Tak podpierdoliłem Halmar arabom, kiedy przejęli je od mongołów.

>W 2000PLN się zmieszcze?
zależy

jebnął ci ktoś kiedyś w ryj

>czasami się zastanawiam
>czy moje spierdolenie nie wynika z tego
>że przez całymój żywot takie rzeczy uchodziły mi na sucho.

Też mam takie wrażenie, ledwo przecisnąłem się przez matematykę w liceum. Dostałem w dupę na studiach, ale nie czuję większej różnicy, zobaczymy kiedy wrócę do nauki.

also nigdy, ale to nigdy, nie rób armii na bazie mongołów

>czasami się zastanawiam
>czy moje spierdolenie nie wynika z tego
>że przez całymój żywot takie rzeczy uchodziły mi na sucho.
znam ten czuć anonku, mam to samo
t. bronię magisterkę za rok, bo byłem teraz zajęty giereczkami i guwnopostowaniem
>To bym sięotrząsnął z tego marazmu w którym się znalazłem odkąd skończyłem gimnazjum.
Nie, my tak po prostu mamy. Nie łudź się i zaakceptuj kim jesteś.

Tak w ogóle to jaka jest prosta droga do zawiązania sojuszu z innymi arystokratami? Renomy mam ze 400 coś, rozkurwiam każdego, z kim moje królestwo prowadzi wojnę a mimo to na wszystkie moje prośby o przyznanie mi jakiegoś zamku albo chociażby drugiej wsi to odpowiadają mi "hehe sorry ale wspieram mego ziomeczka XYZ". Przybywanie z odsieczą daje +2 do relacji i chuja daje na dłuższą metę.

Słuchajcie tego panoczka.
AI jest tak zjebane, że łucznicy sami wjadą w wrażą armię.

zagadaj o sprawy w królestwie, czasami poskarżą się na innego lorda i dadzą misję na zrobienie mu koło dupy

>dawanie gówna co inne pedałki z wysokich krzesełek o tobie myślą.
-Zbieraj prawo do tronu (bycie najemnikiem wystarczy, dostajesz prawo kiedy twoja strona podpisze pokój, tylko nie wiem, czy tylko kiedy wygrywa, czy też za każdym razem).
-Zbieraj armię i fundusze
-Trenuj poprzez rozkurwianie arabów, łupieżców czy innego śmiecia
-Baba w sumie się przyda, chyba jedyny powód, by zbierać dobre relacje z kimś. Żona może być ministrem, co daje większe (chyba) pole manewru niż jakiś zwykł szarak z ulicy + prestiż i takie tam.

Jak założysz królestwo i będzie ci dobrze szło, to zawsze znajdzie się jakiś cwaniaczek, co przyłączy się dla kasy.
Nie rozdawaj za dużo ziemi, bo wkurzasz innych jak ta ziemia nie trafia do nich, takie łase świnie z nich.

*pruk*

pójdziesz siedzieć user

>tug znowu cały dzień siedziałes przed komputerem i grałes w gierki

A wy co robiliscie zuchy?

jak trafisz do sztumu to powiedz klawiszowi, że chcesz do zuchujących

Malowałem pokoje.

TY KURWA JEBANY ZWIERZAKU POLAKU

youtube.com/watch?v=Imi8_eFTHTk

odwaliłem szychtę w korpo, wróciłem z siłki, pogadałem chwilę z kruszynex. teraz oglądam nowy odcinek "taking fire" o 101 w afganistanie

pikio.pl/mamy-swojego-kandydata-do-oskarow-ma-szanse-video/

>Przedstawiciele polskiego środowiska filmowego i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej zdecydowali kto będzie polskim kandydatem do walki o Oskary. Film z Bogusławem Lindą ich zdaniem będzie miał największe szanse.

youtube.com/watch?v=WOWuiWSvOoY

Siedziałem i pisałem ściągę z fizyki żeby się przy okazji nauczyć, ale się nie wyrobię chyba ze wszystkim do obrony jutro przed południem, zwłaszcza że tak z 2-3 godziny na dojazd potrzebuję.

CO TU KURWA JESZCZE ROBISZ?!
WYPAD STĄD REEEEE

No siedzę i piszę. 10 pytań z 30 przerobiłem.

Swoją droga ile czasu trwa obrona licencjatu i jak trudna jest? Pytania ogólne raczej związane z samą pracą czy te 2 ogólne mogą być na losowy temat?

Anime żbsz.

>on nie miał listy pytań wcześniej

słabo sobie promotora wybrałeś.

youtube.com/watch?v=K5BwRgi3dTg

Lista pytań jest dostępna na stronie instytutu. 30 pytań ogólnych, losowane są 3, odpowiadam na 2 + 1 na temat samej pracy. Nie wiem tylko jak szczegółowe mają być te odpowiedzi i czy te pytania ogólne są raczej z dziedzin powiązanych z pracą czy zupełnie losowe.

Kurisu najgorsza dziewczyna

>sztajns gej
>dangandupa

wykurwiać z tymi gi*reczkami

obejrzałem 8 odcinków anime, gównopostowałem i naostrzyłem nóż sztuk jeden.

usuń ten obrazek za to się idzie to pierdla

Chuj ci w cycki.

My Polish gf wants me to move to Warsaw and get a flat together. But I looked at Polish salaries and it's depressing. A cleaning lady here earns more than an engineer in Poland.

I will move to be with her but it's going to be depressing to travel and everything will be adjusted to people's salaries being 2-5 times higher.

>Nie wiem tylko jak szczegółowe mają być te odpowiedzi
Jeśli odpowiedź jest mniejsza niż pół strony maszynopisu, zapewne nie będzie wystarczyć. Twoja odpowiedź ma być wyczerpująca, co oznacza że będą ciągnąć cię za język o szczegóły jak powiesz znacząco za mało.

>pytania ogólne są raczej z dziedzin powiązanych z pracą czy zupełnie losowe
Czy naprawdę myślisz, że każdemu będą przygotowywać pytania dostosowane do jego pracy? Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś
>30 pytań ogólnych
>losowane

t. ktoś kto miał 160 pytań na licencjacie

it's not like we emigrate for a reason or something

bu-hu you nigger faggot.
dump your bitch and don't come here.

Poland is a better country than Belgium. At least you don't have muslims everywhere fucking shit up.

But Jesus, why are salaries so low? I don't understand how there can be a 4 times difference compared to countries that are almost your neighbors.

where i can subscribe

because we're a poor war-ravaged post-communist shithole with no industry and shitty education

guess why muslims move to Belgium instead of Poland

but in Warsaw there are still people driving expensive BMW's, Audi's, etc. How can they afford it with 1000 euro per month?

they are the equivalent of colonial plantators

>At least you don't have muslims everywhere fucking shit up.
>But Jesus, why are salaries so low?
let me fix your post:
>But Jesus, why are salaries so low?
>At least you don't have muslims everywhere fucking shit up.

Just fuck off already. And stay in your shithole country.

Protip: People gaining 1000 euro per month do not drive BMW or AUDI. Talented or smart people can get a good salary in Poland

>But Jesus, why are salaries so low?
cuz shit's cheap in here

dump the cunt
don't waste your life

there is a reason poles are leaving pooland en masse

Poland's still kinda shit. Ask your gf to move to your place rather than the opposite

>A priest from Poland: 'I am growing stronger'

i na chuj się produkujecie, chce se typ rozjebać życie dla karyny to prosze bardzo

jest szansa popluć na polskę przed obcokrajowcem to ja zawsze

Basically they work hard to own their own business, or are colonial plantators. Some professions have good salaries like doctors, dentists, lawyers. Owning a car is cheap compared to Belgium or Netherlands
>Owned car abroad and in Poland
Honestly don't move to Poland unless you can become an entrepreneur with plan on launching huge successful kickstarter project for loads of money.

oceńcie mojego oceta proszę was kurwa ładnie no

chujowy

9/10, Użyje do szilowania Katolicyzmu na Cred Forumsu

Honestly don't know. I'm 28 and I earn 2000 euro net and drive a BMW 3 (company car) but I'm considering giving it up and moving to Poland to live with her because she wants to be close to her family instead of Belgium. I will buy a car in Poland and then try to find a job somewhere that pays at least 1500 euro net.

enjoy ruining your life and future for a cunt

she will dump you as soon as you're both in Poland, because you will lose all value to her.

:(
to tam trzeba go szilować? myślałem że sami to robią
Why would you give up everything for her? How long have you been together?

Is she your internet gf or have you actually seen her IRL?

>w-witaj panie zza granicy
>j-juz panu zwalniam siedzonko
>g-grażyna szykuj kotlety w-wielkiego gosci mamy
>c-co tamy slychac w wielkim swiecie p-prosze pana?

>znowu flaszbaki

już dzwonie po karetkę, leż spokojnie czinatsuposterze

czinatsu stara kurwo

>poland
>1500 euro netto per month

>jestem tepym nic nieznaczacym polaczkiem i boli mnie dupsko hurrr KATYN SOBIESKI HUSARIA PAPIEZ PIEROGI WODKA!!!!!!!!!!!!!

We've been together 3 years and we tried living together in Belgium like half a year ago but she couldn't adjust here. Missed her family and felt bad sitting at home all day doing nothing while I worked.

grażyna bier fotoaparat, dałn się rzuca

>felt bad sitting at home all day doing nothing
Did she try getting a fucking job?

>moving first then looking for a job
>1500 euro net
RIP

Dobta dobra spierdalaj tutaj tylko katyn sobieski husaria papiez pierogi wodka

>1500€

...

>We've been together 3 years and we tried living together in Belgium like half a year ago but she couldn't adjust here.
Then what makes you think you will adjust here? You will ran away from here after few weeks lad.

>weeks
Days

Yeah. She has a master's degree but shit like H&M didn't even invite her for an interview.
Is 1500 euro that unrealistic? My current job is a project manager. Before that I was a process engineer.
Because I've been to Poland many times before to visit her and I love that there are no mudslimes anywhere. The only bad thing is the fucking lektor on TV everywhere in his monotone voice.

>1500 ojro after taxes
kek

uga buga ble ble ble gtfo with yur england i cant speak it. its no mein tongue!!!

>Polka w anime

czinatsuposterze karetka już jedzie wytrzymaj chwile

N-nie wiem o co ci chodzi h-heh

Try living outside of Brussels if you're sick of niggers and muslims. Been doing it for quite a while and I must say it feels good. Don't ruin your potential career by moving to Poland, not worth it m8.
t. someone that moved to France for a girl that dumped me after a few months of living together

>Is 1500 euro that unrealistic?
bruh

...

>Is 1500 euro that unrealistic?
everyone will just fucking laugh at you unless you are some sort god-tier programmer or sth like that
most people are praying for 600 euro most of their careers (those with degree too)
you want to move here without any knowledge about the country
also
>2016
>watching tv

Mate i will fuckionbg rape you in dis ass you will sukc maj dick one more word go bac tto your country!!!

>director: Andrzej Wajda
to ja lepiej drugi raz na Smoleńsk pójdę

>Is 1500 euro that unrealistic?
It's about 7500 PLN, so about 4 times more than current minimal wage before taxes, it's very rare to have such wage.

kurwa /polska/ pomocy

skończyłem liceum i nie wiem co dalej

zastanawiam się nad inżynierią, IT albo coś związanego z fizyką (szczególnie z astrofizyką, żebym mógł wyżyć swój autyzm)

co polecacie anonki?

dałn się rzuca

Kurwo czemu masz hiszpanie jako flage. Jako Polak musze ci powiedziec zebys spierdalal

nawet dobre ale rap/hip-hop/reggeae to trochę szajs dla podludzi

szeroki?

Z czego masz maturę?

10/10 post

W KOŃCU MAKSIU JEST
youtube.com/watch?v=ej2Cn_Hwqcw

lol
beka z cb polaczku

t. polaczek robaczek

Ja cie lubie geju choc mi kazales spierdalac. Kiedy jebanko?

chemia, fizyka z astronomią, informatyka, chemia i filozofia

>wmawianie sobie że w polsce gorzej niż za granicą

idę ogolić moszne bo jutro seks ;)

nie lepiej jakas farmakologia?

dupe se ogol pajacu

o kurw

dupę ogoli sobie mój chłopak bo ja będę aktywem tym razem żbsz

>aeronautyka
>dynamika płynów
a w ogóle to powinieneś roboty budować

REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
wypierdalaj

Nigdy, nic związanego z medycyną i biologią.

A co kurwa miałem wziąć, geografię czy historię? A może coś jeszcze przydatniejszego, język łaciński i wiedza o społeczeństwie?

dobra Adrianek, spierdalaj już

>t wos na maturze
>pracuje w it
eee pierdolisz misiek

Podstawowe czy rozszerzone?

poleć w kosmos ty skurwysynu
W KOSMOS

ja miałem łacine, matme, fize, angielski, filozofie i historie sztuki podskocz mi

matma angielski geografia jedyna słuszna opcja

jaki adrianek toż to łukaszek

arturek nic nie pisze bo dupe wazelinuje

arti żbsz ;-)

w sensie Arturek?

rozszerzona fizyka i informatyka. a, i angielski.

zapomniałem o rozszerzonym angielskim.

nie marcel

HJAHAHAH gdy chuck norris poszedl na studia powiedział ojcu ze teraz on musi zajac sie domem HAHAHAHA

co on miał przez to na myśli?

...

Ja jestem Marcel

>rozszerzona fizyka i informatyka. a, i angielski.
Nie wiem za wiele, ale spróbuj znaleźć coś co łączy fizę z infą, a potem doszkalaj się na boku z czego tam nie ma.

no co ty ja jestem marcel jebany polaczku

że lubi grać w Supermarketmanię?

J-ja jestem marcel Polaku

informatyka mnie nie ciągnie, wziąłem to bo łatwe

kurwa ja chcę ASTROFIZYKĘ

>poszedł na studia
Masz na myśli "kopnął z półobrotu i dostał papierek".

wszyscy jesteśmy marcelkami

spierdalać polskie zwierzęta

to ja jestem marcel. chuje nawet osobowość kradniecie

Ja jestem Marcel
Ja jestem Grecki

>osobowosc kradna
>na anonimowym forum
ale zjeb XDX

ja jestem marcel i wypierdalać

Kosmos, hę?
W USA się kosmosem się zajmują, w juropie mają tylko obserwatoria.

m-morda

pewnie to że sankcje eu rosja są na rękę amerykańcom., a ruscy i tak sobie poradzą handlując ze wschodem.
zgaduję, linków nie sprawdzałem.

Dla mnie to komplement. Wszystko co ode mnie wyszlo kiedys do mnie wroci. Niczego mi nie zabierasz a nawet mi dodajesz. Od teraz masz autyzm

chuj ci w plecy Grecki kutasie

zuchy czytają?

>tug orakloanon zajebał greckiego

skurwysynu na sztumie zgnijesz

ABORT ABORT ABORT! Don't do it faggot, don't be fucking Dante comng to inferno for some roastie bich. Poland = no prospects, this country is shit.
>1500 eur NET
Fucking hell, you just don't realise how bad it is here. You've been living a wester dream whole your life.

>on nie umie zarobić ekwiwalentu 1500 euro
o jak puchnę
wypieram się.

>1500 euro net
You'd have to work here for at least 10 years as a top engineer to get a salary that high.
Just give your gf an ultiamtum, either she movies in with you in belgium or you're breaking up, don't lower your standards.

Legia to:
A)Siła
B)Duma
C)Stara Kurwa
D)Legenda

Przesadzili z krawędzią.

Ja jestem Marcel
Ja jestem Grecki
Ja jestem Korab
Ja jestem Zaduszacz
Ja jestem Stanli
Ja jestem Szeroki
Ja jestem Czinatsuposter
Ja jestem Nononposter
Ja jestem Zagłoba
Ja jestem pan Wafelek z boską klatą

mocne C

...

V4 is dying

Come say your respects

E) Stara Greckiego

Wybieram E - chuj mnie to obchodzi.

E)piecze zwierzaka bo panacwelajkos przegrał z żydami

Moja pokojówka wygląda podobnie, kucharka z wielkimi cycami wiek 26 lat, lokaj 20 letni twink i wszystkich wyruchałem, siedze na fotelu i oglądam National Geographic na swoim 70 calowym LED i smieje sie gdy pookazują tam Polske tuż po pokazywaniu goryli bo jak widać nawet NG wie że jestescie zwierzętami podczas gdy pokojówka robi mi loda.


A wy w międzyczasie siedzicie w swoim komuchobloku i żrecie chleb z cebulą.

To czemu masz polską flagę frajerze?

W panacwelajkosie grali Polacy gorszego sortu. U nas grał wielki Żewłakow.

Bo mam dom w Polsce kretyński diasporaku z kurwa jakiegos magazynu czy chuj wie co, nieudaczniku biedacki.

Jestem z Poznania i sądze że Wielkopolska powinna sie odłączyć od reszty tego żenującego kurwa ''kraju''
>nasze powstanie się udało, warszawskie nie bo warszawiacy to głupie ukraińskie kurwy
>Stary Browar to największe centrum handlowe w Europie a budujemy jeszcze większego behemota bo chuj wam w dupe biedaki robaki cebulaki
>w ogóle jestesmy lepsi od was i chuj

zatem sorry polszo ale nie jestes godna aby tak wspaniali ludzie jak my nazywali taki wypizdów jebany przez niemców albo ruskich swoją ojczyzną

Ehhh anony komfy w kurwe

youtu.be/sPgjndFqqwY

>ma dom w Polsce
>z karyną pokojówką i januszem lokajem
>a-ale ona jest qt jak na tym obrazku a l-lokaj jest twinkiem obiecuję!
>ogląda National Geographic na 70 calowym LEDzie, pewnie jeszcze z polskim lektorem

Śmieszny polaczek uważa się za szlachcica bo żyje w warunkach trochę lepszych niż sebixy z bloków

kek

w poznaniu widziałem najwięcej kurew chodzących z brązowymi małpami za ręke

ziemie płodzenia międzyrasowego

>boli go dupa że mam pokojówke i lokaja (ORAZ kucharke nie zapominaj)
>boli go dupa że spędzam czas oglądająć zwierzęta i inne kultury na National Geographic zamiast polackich le meczyków

hahah diasporaku nawet za granicą nie dorobisz sie tego co ja. Jak to jest wpierdalać własne gówna?

Mój ojciec ma ukraine Swiete.
Jak matka w robocie
A mu sięnie chce sprzątać i gotować
To telefon po swiete, swieta przychodzi, sprząta, gotuje pierogi i wraca do domu

...

nic nie zrozumiałem wowik

>zostawił polskie bydło za sobą
>tak tęskni, że musi codziennie oglądać zwierzęta na national geographic by czuć się komfortowo

kek

>Jak to jest wpierdalać własne gówna?

Nie wiem, ja od dawna nie mam kontaktu z polskim gównem. Bardziej jestem ciekaw jak tam twoja graży- naczy kucharka, robiąca ci potrawy z polskich gównianych składników.

eh anony,
od kilku lat marzy mi sie konwersja na judaizm, już mógłbym sobie nawet obciąć napleta, tylko głowią mnie takie kwestie, że do końca życia będę ten drugiej kategorii, żadna Żydówka nie będzie chciała się ożenić. Ktoś coś? Jakiś user konwertyta?