/polska/

edycja tysiąc pięćset euro

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=FPdXZN4Fj78
wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-trump-chce-wspolpracowac-z-polska/98k52n
youtube.com/watch?v=e5Cyq3jD2Ho
youtube.com/watch?v=DDxGxaJXdBM
youtu.be/E8ycKymifw0
youtube.com/watch?v=N8ZAx_OvKpM
youtube.com/watch?v=MV_3Dpw-BRY
youtu.be/VR3LQN-tMg0
youtube.com/watch?v=xPliEy0-2xI
youtube.com/watch?v=4BSJAAo1uNY
youtu.be/OLpeX4RRo28
youtube.com/watch?v=3X9LvC9WkkQ
youtube.com/watch?v=V1XYQ6VFVWc
forum.deathaddict.com/showthread.php?3911-Shocking-Rival-Gang-Member-Flayed-Tortured-and-Throat-Slit
youtu.be/uvRBUw_Ls2o
youtu.be/5TSH6OmO-Dw
youtu.be/LO2RPDZkY88
youtu.be/8hkmuTvkp_s
youtu.be/0EygqL--RW4
youtu.be/nTPn-NhBQzE
youtu.be/jSwmW3OxquY
youtu.be/ABS-mlep5rY
youtu.be/hkfR8lm0elQ
youtu.be/8i-tonOhzSg
youtube.com/watch?v=_kE0pxRkMtQ
youtube.com/watch?v=hDsSrCFvz_A&t=48
youtube.com/watch?v=JJc-8mXb8hk
youtube.com/watch?v=vAadGeJyjXU
youtube.com/watch?v=4tnYgNadYFQ
twitter.com/NSFWRedditImage

jebać belgijskie kurwy

china to waifu

bywają ładne belgijki

jebać anime kurwy

przecież mówie jebać. kurwy.

Skończyły się wesołe czasy zuchy, dziś jużcały kampus zawalony studentami, ciężko było zaparkować jak się wtoczyłem do pracy o jedenastej.

Teraz siedzę i e-stalkuję moich studentów.

>1500 euro
Ja pierdole ludzie po 10 latach pracy tyle nie zarabiają a wafel myśli że dostanie tyle od ręki. Kobiety to jednak ostre kurwy, nie zależnie jak bardzo bym kochał nie mam zamiaru jechać do kraju w którym za robotę dostaję 4 razy mnie co w domu.

żbsz są dziedziny w których nie jest to tak dużo, w firmie kolegi pensje inżynierskie zaczynają się od 7k złotych.

>idz do wioski
>wez zlecenie
>zabij potwora
>wroc po pieniadze
>wyjdz w droge
>ludzie na pozegnanie mowia ze nigdy nie spotkali tak spokojnego wiedzmina
>powiedz im ze nie jestes psychopatom
>ze jesli masz wybierac miedzy zlem a zlem wolisz nie wybierac w cale
>odjedz na rumaku
>nie wiedza ze podjebales im caly majatek z szafek
>jebany psychol

>on nie wie że w polszy można tyle dostać
debilu.
taki wafel szprecha przynajmniej w dwóch jak nie trzech językach.
tak więc jak nie możesz tego pojąć to już twój problem

oslo
za pepusza się teraz do więźnia idzie

youtube.com/watch?v=FPdXZN4Fj78

głupi software engineer ma pensje ok 8k euro. wolę nie mysleć ile zarabia taki np od statków, albo samolotów

wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-trump-chce-wspolpracowac-z-polska/98k52n
>Podczas wystąpienia w Chicago Donald Trump oświadczył, że ma wielu przyjaciół wśród Polonii i uważa Polaków za wspaniały naród. - Jestem dumny, że spotykam się z Kongresem Polonii Amerykańskiej i obiecuję, iż rząd Donalda Trumpa będzie prawdziwym przyjacielem Polski
a wy co, dalej muh ruskie agenty?

>licbazjum
>ten jeden Piotrek ktory myslal ze jest psychopatą
ktory z was to byl?

>który prezydent amerykański nie zabiegał o głosy polonii
te wybory to jest dosłownie festiwal upadku pozycji stanów zjednoczonych na rzecz chin/

>który prezydent amerykański nie zabiegał o głosy polonii
youtube.com/watch?v=e5Cyq3jD2Ho

nie ten clinton startuje w wyborach/
i nie ważne kogo wybiorą
america was great in the past

Trudny jest los prostego człowieka ze wschodu

Nie ten, ale nie było żadnej innej wypowiedzi o Polsce ze strony jego żony.

A są takie tygodnie że on i Obama mają więcej spotkań z wyborcami niż sama kandydatka.

polityka zagraniczne hilary to piwot na pacyfik i uchodźcy.
reszta jej nie obchodzi

>jedna pizza 50cm jest większa od dwóch 33cm
O KURW-

>jak działa pole koła

Ganbaruby!

I'm in krakow, what do I do? Also which store is the best for components? I need an adapter so that I can get wifi on my desktop comp

gtfo to your country

get beheaded, Żabka

>Skończyły się wesołe czasy zuchy
Mi wesołe czasy skończyły się z nadejściem gimnazjum w cudzej grupie.

Wow rude. Dawaj będziemy ludźmi

Start a gardening shop

Nawet nie trzeba pasty z grażyna wklejać. Jestem z was dumny :***

o jak fikłem z tego niedojeba z belgii

jaki kurwa zdziwiony że tu się ojrosków nie trzepie lmao

Moja pokojówka wygląda podobnie, kucharka z wielkimi cycami wiek 26 lat, lokaj 20 letni twink i wszystkich wyruchałem, siedze na fotelu i oglądam National Geographic na swoim 70 calowym LED i smieje sie gdy pookazują tam Polske tuż po pokazywaniu goryli bo jak widać nawet NG wie że jestescie zwierzętami podczas gdy pokojówka robi mi loda.


A wy w międzyczasie siedzicie w swoim komuchobloku i żrecie chleb z cebulą.

Dobrze

Z każdym rokiem entuzjasci grzybo brania coraz lepiej się wyposażają. Dawniej to mały nożyk starczył, a dzisiaj ludzię to mają inny nożyk do różnych rodazjów grzybów.

O kogo chodzi?

>tug studiujesz dwa kierunki i dalej nie masz pojęcia co chcesz robić w życiu

>what do I do?
Have fun, go to a pub or something

>which store is the best for components?
Like electronics and shit? Saturn, Media Markt, dunno

Był zjeb z belgi co na waginalnego żyda dał się nabrać i chciał się tutaj z nią wprowadząc bo "ojeju moja kruszynka chcę z rodziną być blisko", nie bylo by problemu gdyby nie to że debil na wejsciu chcia 1500 euro płacy. Był zdziwiony jak mu ludzie mówili że go chyba pojebało.

>on nie lubi chleba z cebulą
Zaraz Cię zgłoszę gdzie trzeba za zdradę stanu

>g-grażyna szykuj kotlety
>g-goscia zza granicy mamy
>n-niech se pan wielki siadzie
>c-co slychac w tym w-wielkim swiecie o w-wielki panie?
>g-grażyna gdzie te k-kotlety?

ja bardzo lubię cebulę czasem kroję sobie trochę białej trochę czerwonej i mam patriotyzm na kanapce

>tug twoja dp zrobiła ci tego słynnego footjoba po tym, jak przyznałeś się, że masz fetysz stóp
O KURW-

nie wyobrażacie sobie, jakie to jest przyjemne

Wolałbym hiszpana żbsz.

co to takiego

co kurwa

>po hiszpańsku
>w polsce

polki mają kurzajki a nie cyce co z ich figurą dziecka przydaje seksowi obrzydliwy odcień pedofilii

porządną znaleźć loszkę żyzną która jeszcze o siebie dba i ma wszystko jędrne to w tym wypizdowie niemożliwe

Wkładanie chuja między cyce.

lolitki? :3

Takie dobre ciastko

Czyli lepiej poszukać chłopaka? Łatwiej o to niż wyjechać za granice by porwać loszke, klata ta sama a charakter bardziej interesujący.

Jakby ktoś chciał wiedzieć więcej.

>bądź w podstawówce
>paru gości ci dokucza, szczególnie z jednym masz na pieńku
>życie jakoś idzie, da się to tolerować tak czy siak
>w pewnym momencie prawdopodobnie załamujesz się nieco, zmiana klasy jest zorganizowana na podczas przejścia do gimnazjum (podstawówka i gimnazjum są w tym samym miejscu)
>w gimnazjum masz zmienioną klasę
>traf na największych psychopatów ze wszystkich klas

Moje gimnazjum było zrujnowane, nawet nie chcę mieć z nimi do czynienia.

tak

>obrzydliwy odcień pedofilii
implikando że małe piersi są obrzydliwe

no wsiok jakiś chyba

rozumie się samo przez się

z chłopaczkiem to można pooglądać animki albo pójść na bitewniaki a kurwa z lochą to co niby na dyskę ewentualnie do szmateksu

To. Moje życie to nieustanna kupa gówna odkąd skończyłem 15 lat.

Z tych polskich studentek jedna różowa blondi zafascynowana modą, druga prawilna z kotwicą grająca w planszówki, trzecia chyba ma bloga o poezji choć to może tylko zbieżność nazwisk, czwartą coś ciężko po profilach internetowych zidentyfikować.

Masz mnie Krzysiek

już czuję na sobie oddech sapiącego szatniarza który tylko się czai żeby mi dopierdolić jak zapostuję bez majteczek coś :3

To nie dosć że w 2D masz chujowy gust (loli ja pierdole) to jeszcze w 3D. Jednak jestes przypadkiem krytycznym loliciarzu.

>wyruchaj
>ożeń się
>oblej
>zignoruj
w tej kolejności

Wiedzialem cwelu ze to ty.
Kocham cie
Kocham cie
Kocham cie
Kocham cie

>le żyzne mem
t. wsiok

ale w sumie dzięki że te grube bierzesz a te ładne mi zostawiasz

Żbsz nie planujęstartować do własnych studentek, to nieetyczne.

>polki mają kurzajki a nie cyce
coś w tym jest, lochy z dużymi cycami jakie znam/widuję w autobusie to bym na palcach jednej ręki policzył
a o kształtną dupę i dzieciorodne biodra jeszcze gorzej
>tug brak żyznej latynoski

Nigdy nie okresliłem żadnej dziewczyny mianem żyznej kretynie w tym fredzie jest więcej niż jedna osoba. Jak lubisz płaskie to sie zabij.

>tfw nikt mnie nie kocha

Latynoski wyglądają chujowo po 30stce. Serio białe są najlepszymi kobietami.

>nie planujęstartować do własnych studentek
w takim razie nie poruchasz nigdy

t. doktorant żbsz

ps. dosłownie każda młodsza loszka może być twoją studentką i jest to strasznie chujowe uczucie że w sumie nie wiesz - może na twój wykład chodzi czy coś a nawet nie wiesz

>druga prawilna z kotwicą grająca w planszówki
grzmociłbym żbsz
to.

youtube.com/watch?v=DDxGxaJXdBM

tug mode już tu jest i napierdala bananami ale nie w ciebie :3

dzięki pan szatniarz

Nie chce mi się wstawać a musze odniesć talerz. Chciałbym mieć robota który zanosi za mnie naczynia anonki. Szkoda że nie żyje w 3145 roku.

Uczę tylko magistrantów i doktorantów więc są to małe grupy (zazwyczaj parenaście osób), a pamięć do twarzy mam dobrą więc raczej wszystkich kojarzę.

Polskie standardy są inne, na studiach poznałem nie jedną taką parę, dopóki jesteś doktorantem/post-docem to kompletnie normalne.

>sugerowanie że nie wziąłbym sobie takiej o 10-20 lat młodszej
jeśli chodzi o starzenie się to żbsz Azjatki stoją najwyżej, nawet ich babcie są dalej jebalne jak o siebie dbają

Sprosne

>tug znowu dali mi jakieś gówniane ćwiczenia z pierwszakami w poniedziałek wieczorem
>przychodzą po wykładach ledwo żywi i śpią mi w ławkach

ja naprawdę nie chcę ich upierdalać co semestr

Jebane cwele co loli postuja wszyscy jestescie tylko podnóżkami dla szerokiego. Dupe mozecie mu wylizac a nie. On wiedzial co robi i robil to najlpeiej

Teraz rozumiesz dlaczego ludzie robią dzieci.

>666
>lol

kurwa masz mnie

Myślisz, że w poniedziałek rano są w lepszym stanie?

Szef kierunku się śmiał, że mam robić co mi się podoba, ale on nie chce o tym słyszeć.

Nie wiem co mam robić anonki. Jakies ciekawe seriale są? Cos o gangsterach? Chińskie bajki komediowe?

ostatni raz co banana dostałem to chyba za edycję przepysznej polskiej kiełbaski ale żadnej urazy do szatniarza - było wyraźnie widać że to penis był ;3

nie dużo, chyba że masz bardzo wąską specjalizację i kupę doświadczenia. Licz się z tym że wiekszość statków jest budowana przedewszystkim w azji. Samoloty, masz raptem kilka dużych firm które się tym zajmują i projektuja/produkują je. Rynek nie jest za wielki. Po IT jak jestes dobry, specjalizujesz się w jakieś wybranej dziedzinie i masz doswiadzczenie dużo łatwiej o dobrą pensje niż w tych zawodach które podałeś z racji na rynek i zapotrzebowanie. Prosta sprawa. To takie info dla przecietniaków, jeżeli jesteś wybitny w jakiekolwiek dziedzinie, to z powodzeniem da się zarabiać odpowiednie pieniądze jednak dla sredniaków itp z racji na ciagły brak i rozrastanie się sfery IT, i to w finansach jak i innych branżach łatwiej jest o posadę i lepsze zarobki. Dzis miałem okazje obserwować w restauracji ludzi z IT, wyglądali jakby co najmniej z piwnicy wyszli, nieogoleni, powyciagane koszule, wiekszosc albo łysa, albo gruba, albo to i to. Jedyne pocieszenie maja w tym że "hehe zarabiam kilka tysiecy za pisanie kodu" odjebanie co mam do zrobienia i swiety spokoj bo z klientami nie musza rozmawiac, no chyba że są developerem czy project managerem czy kims innym, ale to raczej odławiają tych którzy jeszcze rokują szanse na od piwniczenie.

Nie rozumiem jak mozna sie stawiac do pracy w wyciagnietej koszulce w ktorej sie pewnie chodzi po domu, jeansach starych i przetluszczonych wlosach... ja pierdole meksyk

KUTAS

wolałbym sobie wziąć dwie grupy przed obiadem we wtorek niż łazić w poniedziałek o 17

to szczęście

ja mam 180 osób na semestr i w życiu bym twarzy nie zapamiętał

Już takie pełne zdziecinnienie na studiach w jukeju, że pan dziekan musi pilnować żeby im pracownik nie wyruchał studentek? Przecież doktorantki to już stare prukwy.

>pisz o szerokim
>dostan triple
No i kurwa prawda prawde zrodzila. Szeroki to dla cb

tylko ten ryj jak u pekińczyka ehhhhh

>180 na semestr

czy to słynne prawo

Ciężko wam przyznać że Włoszki najlepsze co?

>raport poszedł
ups haha :3

za głosy to ja bym też po dupie całował

Nie twoja wina ze sie z cb nasmiewali w szkole

Jakie przedmioty/kierunki prowadzicie anonki?
I ile macie lat, długo wam zajęło żeby prowadzić zajęcia?

>włoszki
*animki

poprawione'd

drugi rok się doktoryzuję na gównofilologii bo byłem jednym z najlepszych studentów na roku i promotor zaproponował hehe karierę naukową

o jak się kurwa zdziwiłem

putas

przestan kurwo czarna postowac anime jak nie jestes szerokim

znalazł sobie murzyna za grosze?

eh anony,
od kilku lat marzy mi sie konwersja na judaizm, już mógłbym sobie nawet obciąć napleta, tylko głowią mnie takie kwestie, że do końca życia będę ten drugiej kategorii, żadna Żydówka nie będzie chciała się ożenić. Ktoś coś? Jakiś user konwertyta?

a że tak spytam na chuj ci to, kupcem trzeba się urodzić

a to, że podoba mi sie kultura żydowska, kult książki w tej kulturze panujący, teologia, dieta koszerna i wiele wiele innych

no elo

przynajmniej studenci niechętnie wybierają moje grupy bo zawsze dostaję dziwne godziny i podobno jestem niemiły

Filologia polska? Bo po skandynawskiej zarobki sa całkiem całkiem jak się ma jeszcze znajomosc angielskiego. Jak polska to dobry wybór bo chociaż będziesz miał lekka praca i w miarę pensję.

>doktorat
brawo yeti
no ale co innego można po filologii robić

>to nie uczucie gdy on nie jest psychopatom

czyli ujmując to krótko masz nierówno pod sufitem

I to szanuję. Nie jesteś ich kolegą. Niech się hartują.

to juz zależy od sztuki

polska chociaż zrobiłem sobie też licencjat z angielskiej

i tak nie mam uprawnień nauczycielskich bo nie chciało mi się łazić na zajęcia z pedagogiki lmao

sprzątać po miodku

i nitka umarła
youtu.be/E8ycKymifw0

Nie dziekan, szef kierunku (course director). Nie wiem w sumie jak się taka funkcja na polskiej uczelni nazywa. Też nie chodzi o pilnowanie, bardziej żarty przy lunchowym piwku.

Ogólnie rzecz biorąc biotech agrokulturalny, ale w ujęciu komputerowym. Mielęna potężnych maszynach dane z różnych roślinek i zwierzątek, muh big data, etc.

Lat 31, doktorat obroniony pod koniec 2014.

Współczuję, ja sobie w sumie karierę akademicką chwalę, choć pieniądze takie sobie.

A tak z ciekawości jakie są sciezki rozwoju, kariery dla ludzi po filologii polskiej? Oprócz kariery naukowej i pisania ksiażek?

Zanim pojde spac sie tylko pochwale ze bylem z mama nowa bluze kupic. Bardzo ladna kolorowa

układanie programów nauczania dla obcokrajowców i sranie pod siebie po liceach

do liceów idą głównie głupie pindy co się specjalizowały w literaturze bo muh lingwistyka taka trudna łojozus

Rozumiem że samotny.

Ile masz lat?

>prawica

polacy są zawsze pierwsi do poddawania sie i własnie dlatego zawsze będziecie gównem

Mam dziewczynę.

zazwyczaj pieczę nad kierunkiem sprawuje jego wykładowca
tak przynajmniej miałem

17,11 miesiecy, 29 dni, 23 godziny, 59 minut, 59 sekund

Gdyby można było bić uczniów jak kiedyś to nawet zachęcająco brzmi.
Czyli czego posiac gdzie itp aby najlepsze plony z tego były i najlepiej wykorzystac dostępną ziemie? A zapotrzebowanie na dane dobra też ogarniacie?

>kupowanie kolorowych ubrań
Ciesz się tym że w każdej grupie będziesz rzucał się w oczy.
Ja kupuję tylko ciemnie ubrania/buty żeby jak najmniej się rzucać w grupie, takie le urban stealth.

Jestes jebaną kurwą.

Brytyjka? Wiek, rasa?

Oj ból dupy u cziantsu postera wywołałem. Biedak teraz do szkoły nie zaśnie.

JADE NA RĘCZNYM

STRZEPUJE KUTASA

WALE KONIA JAK GOŁOTA WOREK

UMMM THAT'S THE STUFF JAK TO MÓWIŁ MARINE ZE STARCRAFTA

NIC NIE JEST LEPSZEGO NIŻ NOCNA ONANIZACJI DO 2D

JEŻELI NIEBO ISTNIEJE TO JEST TO WIELKI MAGAZYN HENTAI

BIAŁE ZŁOTO WYPŁYWA MI Z CHUJA I UPIERDALA KOSZULKE OW YISSSS

boski tier
cziantsu, wowik
gówno tier
anomymous

debilu

>bądź studentem
>twoje studenckie życie trwa już prawie 3 lata
>studiuj dwa kierunki
>dalej nie miej planu na przyszłość

Kurwa anoni już mam dość a wiem że będzie jeszcze gorzej

a co studiujesz?

Jakie kierunki?

Bardziej genetyka i optymalizacja pod względem cech jak wydajność wykorzystania wody itd., choć w sumie dość szeroki zakres działalności mamy.

Hiszpanka lat 26.

Prawo i finanse i rachunkowość

>Hiszpanka lat 26.
Miała być odpowiedź na Doktorantka, ale nie uczyłem jej nigdy (trochę prywatnie, ale to rzeczy, które na uczelnię się nie nadają).

>Hiszpanka lat 26.
Nieźle nieźle
A bundę ma soczystą?

To gdzieś w banku albo jako korop szczur ewentualnie prawnik.

>dwa kierunki
nie rozumiem tego mema
specjalizacja to jest to, znajdź sobie jakis dobrze płatny zawód regulowany i w niego się pchaj, spędzaj czas na spełnienie wymogów licencji, jakies staże, kucie do egzaminu itd

Polki jebią czarnuchów

jebią arabów

jebią Hiszpanów

ale wiecie kogo nie jebią? Was. Jakie to uczucie?

>korposzczur po dwóch kierunkach

W banku byłoby spoko ale kurwa w korpo to nigdy. W sumie to może zainwestuje na giełdzie

>tug pani profesor odwołuje zajęcia w poniedziałek bo czarny marsz

>Mosanto
A zaproszenie do bildeberga już dostałeś ?
>Prawo
Masz znajomości? Bo w przeciwnym razie pozostanie Ci jedynie aplikacja prokuratorska.
Finanse i rachunkowość, fun fun fun, ogólnie i śliski temat, chuj dupa i kamieni kupa o ile nie masz planu co dalej, w co chcesz sie specjalizować itp. Trochę bez sensu moim zdaniem bo nie uciagniesz aplikacji i specjalizowania się potem a co przedwszystkim sie liczy w tej branży zdobywania doświadczenia w pracy w branzy i rynkowego. Skup się lepiej na prawie, pewniejsza kariera, i stałe zarobki i zatrudnienie

Polacy jebią czarnuszki
jebią arabki
jebią Hiszpanki ( )
ale wiecie kogo nie jebią? Was. Jakie to uczucie?

lepiej żeby cię gówno unikało niż chciało się ciebie uczepić

Gdybym nie był humanem gównem to bym nie brał dwóch kierunków ale niestety jestem zbyt spierdolony na polibude

To gówno to połowa polskiej populacji. Umrzesz samotnie user.

Kek a co ci nie pasuje w korpo jak jesteś na księgowości? Debil kupił nitowe mejmeje?

każdy umiera samotnie chyba że w ałszfic

*populacji jednego z dwustu krajów na świecie

>on nie planuje znaleźć sobie jakiejś kjutki za granicą
o jak kisne z femszmaty

youtube.com/watch?v=N8ZAx_OvKpM
>tug musisz uciułać w 5 lat 300tyś zł żeby zrobić MBA w London Business School

W porządku, ale nie jest jakąś memicznie zaokrągloną latynoską.

>może zainwestuje na giełdzie
Masz co?

Znam paru ludzi z Monsanto nawet (z konferencji) i robią z nimi ludzie różne projekty (my akurat teraz nie). Dobrze płacą takie firmy za consulting żbsz, £150 na godzinę i od razu się człowiek czuje dowartościowany.

Fuck Poland.

gdzie jest get daj mi get gdzie jest kurwa get

>W banku byłoby spoko ale kurwa w korpo to nigdy.
Uważaj tam piesku farncuski, jak po studiach dostaniesz pracę w tym co studiowałeś to powinieneś brać.
>jestem za mądry na to gówno!
Skończysz jako bezrobotny, nie nasza wina że dałeś się wmemić w studiowanie 2 kierunków.

preach

ja wyjebałem z polibudy przed sesją i dlatego wiem, że nie mam podzielnej uwagi i czasu na dwa kierunki

Czy jak zjem to co przerobisz czy to wyleczy mnie z piwnicznego spierdolenia które staram się ukrywać, czy też sprawi że będę głupszy?

youtube.com/watch?v=MV_3Dpw-BRY

>implikowanie że jakakolwiek zagraniczna zechce Polaka

ok bądźmy teraz poważni bo to są smutne fakty a nie bejt: Polacy mają opinie szpetnych kretynów i jako że są z no cóż biednego kraju to żadna zdrowa na ciele i umysle dziewczyna nie zechce Polaka. Popularni faceci to są Angole, Hiszpanie i inne takie gówna ale za Polaka co najwyżej jakas golddigger Ukrainka wyjdzie.

Nie po prostu jak widzę korposzczury to mnie chuj jasny strzela i nie chcę zostać jednym z nich
Mam znajomości w branży prawniczej. Problem w tym że po studiach mam zamiar wpierdolić z tego kraju, a po samym prawie trochę lipa
Coś się znajdzie

>dynamiczny skurwysyn dwa paszporty kangur w garażu
>piwniczne spierdolenie

zdrajco anonków

Quite often I jerk off to the thought of kidnapping an angry Żmudzin qt and keeping her chained in my basement to serve as my cumdump and bullytoy
Some day this dream will come true

polacy są gównem

Będzie pyszne, soczyste, zdrowe i na pewno ci nie pomoże.

Zaszkodzić też nie powinno.

>Nie po prostu jak widzę korposzczury to mnie chuj jasny strzela i nie chcę zostać jednym z nich
A gdzie ty ich widzisz i jak ich rozpoznajesz? Korpo to top komf, bo wbrew memom muszą dbać o standardy żeby nie zszargać sobie reputacji. Oczywiście jak mówię korpo to mam na myśli duże firmy międzynarodowe, a nie kurwa Szwagrex sp. z.o.o.

>v4 zmarło
>na v4 byli najwięksi idioci nawet jak na polackie standardy
>teraz bedą albo bejtowani tutaj albo objebywali gałe Ivanowi na /slav/

hahaha

wy kurwy polskie w naturalnym srodowisku

ból dupy albo bycie dziwką

Codziennie rano mijam tzw. Mordor na Domaniewskiej. Mam już wyprawę i jeszcze ten jebany korpo slang

to zostań po studiach na chwilę tutaj, znajdź po znajomości robotę, i może ktoś zza granicy cię przyuważy i zaoferuje coś innego
a jak nie to zawsze możesz wyjechać sam, przynajmniej z jakimś doświadczeniem w cv

Ale mnie w prawej piersi kuje o ja pierdole. Czy ja wreszcie zdycham?

To trzeba było robić prawo międzynarodowe, spróbuj się w tym specjalizować czy podyplomowo je zrealizować. Ewentualnie dowiedz sie jak wygląda sprawa nostryfikacji twoich komptencji za granicą tam gdzie chcesz wyjechać, ale obawiam się że to pewnie bedzie wiazało się z dodatkowymi latami nauki zeby nostryfikować się.

Finanse i rachunkowość na niewiele ci sie zdadzą bez doświadczenia.

>Prawnik chce wyjebać z polski zamiast miec wygodną posadkę i 20 letni kredyt na dom, jeszcze z znajomosciami tutaj. Nie zalamuj mnie anonie, Ewentualnie pracuj tutaj jako prawnik, specjalizuj się w prawie gospodarczym/wekslowym /miedzynarodowym w tym czym bedziesz się zajmował zawodo i wypierdol po paru latach tak będzie ci pewnie znacznie łatwiej, w miedzyczasie ogarnij czy nie ma jakis testow ktore mozesz zdac tam gdzie chcesz wyjebac ktore potwierdza twoje komptencje itp, zeby nostryfikacja przebiegła sprawnie

pryszcz?
Z tego co pamietam z lekcji "hehe biologiii" to serce jest z lewej

>implikowanie że za granicą = z zachodniej e*ropy
hahahaha to przecież jeszcze gorsze ścierwo niż w Polsce
>implikowanie że jakakolwiek zagraniczna zechce Polaka
co drugie państwo w ameryce (Brazylia, Argentyna) łacińskiej jest pełne polskabusów, każda Azjatka woli białego od lokalnego żółtego, a jak masz taką ochotę to i do jakiejś Afryki możesz wykurwić, będą ci praktycznie skakać na kutacza
also tu masz swój "smutny fakt" tępa dzido marcelino

Ale bym wsadził Kanamie ja pierdole skurwiel zawsze jest pyskaty co lubie chętnie zamkne mu ryj kutasem a później wyjebał go w jego jebane w dupe dupsko i słuchał jego jęków po czym spuszcze sie bez kondoma bo nie jestem betą i niesmiało przyzna że czuł sie zajebiscie.

Ale nieee kurwa musiałem urodzić się w 3D.

w 2D też by cię nie chciała

O kurwa południowa ameryka bo zaraz jebne. Spasłe kurwy chcą mieć obywatelstwo Europejskie i rzucają naiwnych polaczków gdy tylko je dostaną.

Dobranoc anonki, mam nadzieję że każdy z nas znajdzie kiedyś 3D wartą zapłodnienia.

>kształć się na urzędasa
>kręć noskiem na korpo slang
potrząsam potylicą prawdę powiedziawszy

To facet idioto.

wykurwiaj mi z tym statkiem

O pardon nie doczytałem guwnoposta
>Popularni faceci to są Angole
>Angole
>popularni
hahahaha
wcześniej dałbym ci tak z 3/10, teraz 0, to już nawet nie jest przynęta tylko napierdalanie wędką w taflę

No w końcu tylu Polaków żeni się z zagranicznymi nie?

Zapomniałem jacy spierdoleni potraficie być
>Polaków nie chcą za granica
itp
Kończycie chujowe uczelnie, nie znacie się na niczym, nie poszerzacie kompetencji itp, nie macie doswiadczenia oczywiscie ze takich nie chcą.
Ale polscy specjaliści są wszedzie, i są doceniani. Trzeba sobą coś reprezentować a nie siedziec na dupie i pierdolić.

Jednak każdy polak to jebany debil i Hitler miał racje.

Co ma wykształcenie do tego że polacy są uznawani za szpetnych idioto?

>le wykształcenie mim

fach w ręku
warsztat
szacunek klientów

Ale mam gęste, piękne włosy ja pierdole. Pewnie chcielibyscie mieć takie jak ja co łyse kurwy? Nawet nie wiecie jak bardzo suki lubią nielicznych Polaków którzy nie wyglądają jakby wyszli z kołchozu. I jakie miękkie w dotyku. Chciałbym sie wyruchać.

>Nie ma ludzi brzydkich są jedynie biedni
Jakby się nie zachowują jak bydło i nie ubierają jakby z wsi przyjechali to by mieli szanse, sam znam pary polaków z ludzmi z zagranicy itp. Wiec mi tu nie pierdolcie.
>Zona z zagranicy
Rak, na cholere ktokolwiek chciałby feministyczne gówno z zapadłej europy, jak może mieć polkę.Nie dość że są ładniejsze to do tego nie są tak popierdolone, i z wygórowanymi wymaganiami i was nie wyssie do sucha z kasy.

youtu.be/VR3LQN-tMg0

>to epizod chujowych blogów

jaki jest wasz ulubiony pokemon?

>w ramach protestu polki nie wyjdą w poniedziałek do pracy
jaro ty jebany geniuszu
jeszcze kilka miesięcy wojny o aborcję a kobiety, w ramach protestu rzecz jasna, będą tylko siedzieć w domu sprzątając i gotując, czyli tak jak być powinno

Polki są sukami w chuj i nie mają cycków więc mogą wypierdalać.

>sugerowanie że nie
o jak prykam z tępej cioty teraz
masa Irlandzkich dziewczątek skacze po BPC bo ile można spać z własnym rudym kuzynem
masa Angielek często zamawia polskiego "hydraulika" do "przepchania rur", bo znudził im się flegmatyczny Nige z brzuszkiem i żółtymi zębami co jebią sraką
ba, podobno wśród blond Norweżek nastał mem na le prostego solidnego polskiego chopa, bo taki to i klopa naprawi i taki zniewieściały jak lokalni nie jest xDD
uświadom sobie marcelek, że białe czarnuchy czerpią te same zyski co czarne czarnuchy
przeciętnemu Sebkowi jest o wiele łatwiej zamoczyć za granicą niż w P*lsce

zły link
youtube.com/watch?v=xPliEy0-2xI
Kto nie chciałby np takiej rosjanki albo ukrainki, nie dość że lecą na polaków bo przekonanie tam jest takie że jesteśmy gentlemenami i dobrymi meżami to jeszcze sa bliskie kulturowe itp. I nie zniszczone feminizmem i innym syfem.

Gardevoir

No zdecydowanie zwłaszcza że ilekroć słysze zagraniczną mówiącą ''polish'' to zaraz po tym mówi ''subhuman'' albo ''vermin'' ale ok żyj dalej w swiecie fantazji.

Feminizm jest najlepszą rzeczą jaka przytrafiła sie Europie.

>>>WYPIERDALAJ

NAPIERDALAM KIJEM W WODE
RYBY WY JEBANE KURWY DAJCIE SIE ZLAPAC NO

>t. Sebiks z Polski B bojący się wyzwolonych kobiet

Moja mama idzie.

youtube.com/watch?v=4BSJAAo1uNY

postujcie nuty

wypierdalać mi z tymi smutami typu Budka Memera i rapsami kurwy

>przejdź wieczorem obok jakiejs gosciówy
>gapi sie na ciebie i mówi JEZU z wyrazem szoku na twarzy

ty kurwo pierdolona jednak kobiety to suki Elliot Rogers był bazowany niech świat chuj strzeli niech jebnie w Ziemie meteor, Boga nie ma i chuj ze zbawieniem no future.

Dobranoc anony
youtu.be/OLpeX4RRo28

>artzie music

ale pozer tier gówna to nie postuj

youtube.com/watch?v=3X9LvC9WkkQ

youtube.com/watch?v=V1XYQ6VFVWc

funkiel nówka

>zagraniczną mówiącą ''polish'' to zaraz po tym mówi ''subhuman'' albo ''vermin''
lmao *zagranicznego, kobieta to tylko przy mężusiu tak powie, bo je gówno obchodzą takie rzeczy jak rasa czy nacja, to jest uniwersalna zasada w każdym kraju
>"no masz rację najdżelku same kłopoty z tymi imigrantami!!!!"
>"oj nie chciałam najdżelku ale wiesz ta gorąca krew no chciałam spróbować a ty nigdy nie masz czasu dla mnie xDD"
czarnuch w polsce = polak w uk
>ale ok żyj dalej w swiecie fantazji.
kek zapiekło femszmatę bo myślała że taka niezastąpiona
hehe ale polskie witaminki to najpiękniejsze cnie? xDD

Chce umrzeć w jak najbolesniejszy sposób. Co zrobić?

Podpal się is skocz z budynku

nie zapłać dilerowi z Los Zetas

weź tzw. poz load w odbyt

A tego nie widziałem. Nazwa?

fajnie że są gorsze kraje od Polski

było na /p*l/ ostatnio

A polish poster said I will get stabbed if I go to Krakow because you want revenge for the poles killed here

Still going to pass through once I'm railing through Europe though, I'm not scared. Will probably have a cheeky bit of brexit banter too once I've had a few drinks

forum.deathaddict.com/showthread.php?3911-Shocking-Rival-Gang-Member-Flayed-Tortured-and-Throat-Slit

tylko nie mow mamie

Ok.

youtu.be/uvRBUw_Ls2o
youtu.be/5TSH6OmO-Dw
youtu.be/LO2RPDZkY88
youtu.be/8hkmuTvkp_s
youtu.be/0EygqL--RW4
youtu.be/nTPn-NhBQzE
youtu.be/jSwmW3OxquY
youtu.be/ABS-mlep5rY
youtu.be/hkfR8lm0elQ
youtu.be/8i-tonOhzSg
youtube.com/watch?v=_kE0pxRkMtQ

To chyba najbrutalniejsza egzekucja jaką widziałem i szczerze mówiąć to mi sie odechciało spać.

>going to machetetown
I pity the fool.

>Rival-Gang-Member
Naprawde odpala te neurony.
Trump to ksenofob i rasista.

W sumie to czemu nikt nie wykonuje podobnych tortur na członkach Los Zetas? Prawie zawsze gdy ktos znaduje oskórowanego trupa to to ich robota.

see
this happened last week in Poland, they did that to some spic because he was hitting on their girls in the club
you're white so you can blend in as long as you don't speak, but the moment they notice you're an anglo you can say goodbye to your eyeballs mate
our news keep taliing 24/7 about dead poles in UK and local bydło isn't happy about that, they'll cut you up in the middle of the street
picrel is what we did to Ukrainians

Coś jak drugi prototyp z Robocopa 2:

youtube.com/watch?v=hDsSrCFvz_A&t=48

>tug nigdy nie będziesz bazowanym brusem li

>picrel is what we did to Ukrainians
Co ty pierdolisz

memi

Co, nie słyszałeś o Wołyniu? Polacy to jebane zwierzęta, nabijali dzieci na sztachety.

o ty kurwa kłamliwy hohole

a jaka jest opinia danonów odnosnie biustu

>on myśli że było na odwrót bo przeczytał jakąś kurwa ONR-owską pastę na kwejku
kisnę z robala
polactwo mogłoby zmasakrować pół świata a oni i tak by to zwalili na jakichś bogu ducha winnych rusków albo ukraińców bo przecież my nisniezrobyli cnie xDDD

Pamiętam gdy raz czytałem na innej stronie fred o rzezi wołyńskiej i zgadnijcie co polaczki powiedziały?

Ból dupy że polacy zabili w odwecie 2 tysiące Ukraińców bo ''zabijanie cywili nigdy nie powinno być usprawiedliwiane'' xD Ja pierdole naród rogaczy. Dla przypomnienia 50 tysięcy polaków zdechło.

a pole came up to me once and started talking in polish thinking I'm a pole

took it as an insult

youtube.com/watch?v=JJc-8mXb8hk

Kurwa, jak chciałbym zginąć za Rzeszę.

sboogi Ougi

nie umierać

...

Nie spać, 371830.

wstawac robaki

do pracy rodacy

ładni ludzie mają łatwo w życiu to nie mem. jak nisko by nie upadli zawsze będą mieli łatwiej od takiego wykopka albo anonka z Cred Forums

no i każdy im pomoże zawsze a na mnie patrzą jak na idiotę albo zboczeńca

W Krakowie podczas II ws przypadał 1 Niemiec na 5 Polaków. Gdy w Warszawie wybuchło powstanie, to w Krakowie Niemcy nagle stwierdzili, że Polacy to nie do końca tacy znowu podludzie, zaczęli się Polakom kłaniać i traktować ich z szacunkiem.

>rób jajecznicę na boczku z 6 jajek
>na ostatnim jajku jest kurze gówno
>kawałek skorupki wpada do patelni

>6 jajek
>na boczku
mamo czemu jestem taki gruby?
>kawałek skorupki wpada do patelni
mamo dlaczego koledzy na mnie mówią jebany burżuj

>chciałbym zginąć
właśnie przez takie chujowe nastawienie narody przegrywają wojny

>rozbijanie jajek prosto do patelni

>6 jajek 700 kalorii
>boczek 500 kalorii
1200 kalorii na śniadanie. TY JEBANY GRUBASIE NIE WSTYD CI BYĆ TAKIM GRUBYM GÓWNEM??

>wyjedź wszystkie godziny (30)
>ostatnia jazda
>eeh no panie po tych wszystkich jazdach jeździ pan tak sobie byle jak
>mtg naprawdę nie nadaję się do niczego

kurwa debilu nikt nie jezdzi dobrze po 30 godzinach. a on ci tak mowi , bo chce wiecej kasy

youtube.com/watch?v=vAadGeJyjXU

Polska (jak państwo) będzie cierpiał?

Banderowcy już nawet mają czołgi, mają doświadczenie wojskowe.

Wy mówili o tym że jestem autysta, ale wszystko mówi o tym że moja teoria spiskowa może być prawdziwą.

Niemcy zrobili majdan dlatego że nie chcą Polskę w politykę europiejską.

>tug bułeczka z twarożkiem i szczypiorkiem

tak się żyje grube grubasy

bo żyd chcę żebyś się na dodatkowe jazdy zapisał i bulił kasę

JA CHCE TYLKO TROCHĘ MIŁOŚCI I DOCENIENIA ;______;

a on kasy. za takie stawki to mozesz miec kurwe

>Humanistyka Dla Inżynierów
Niech ktoś mnie ubije

bo jestes autysta. ty musisz z tym zyc i my musimy z tym zyc

>mtg chrupkie pieczywo z błonnikiem z twarożkiem i pietruszką
normalnie francja elegancja couture cest la vi

jestem ekonomista i trzy lata słuchałem o tym jak dziają autmobili

nie jesteś ekonomistą tylko bakałarzem ekonomii

ekonomista to człowiek pracujący w zawodzie

>bakałarzem

nie, uczyłem się 5 lat, nie 4

Filozofia dla informatyków. Z których znakomita większość zostaje korposzczurami. Może być?

Przy czym to nie jest tylko pogadanka pana za katedrą, o nie. Z tego są ćwiczenia.

no ale magistra nie masz

>pracujący w zawodzie

pracowałem tylko w jedniem miejsce, ale to był nie zawód

u chłopaka z mego uniwersytetu ona była nawet cały rok.

nie mam

czy rodzice są z was dumni że poszliście na studia?

whoa żbsz lmao

>bakałarzem ekonomii
dziadek. wracamy do XIX wieku

Nie, bo to była oczywista oczywistość, że syneczek idzie na studia i niech sobie nawet nie wyobraża innej ściezki kariery.

Byli przez chwilę. Potem przyszła sesja no i wszystko chuj strzelił.

Tak w sumie to ciekaw jestem, czy nadal wmawiają sobie, że będę magistrem za jakieś 20 lat kiedy w końcu uda mi się zaliczyć te wszystie jebane przedmioty czy lepiej było wysłać mnie do zawodówki.

Tak, dałem się namówić na liceum i studia, bo "po zawodówce to będziesz tylko łopatą machał i będziesz żył jak dziad". No i chuj, chcieli studia to mają.

licencjat to idiotyczne słowo wymyślone tylko po to żeby się nie kojarzyło z ruskim bakaławr

ale przynajmniej nie brzmi memicznie niczym "starszy alchemik"

Chuj wie, wiem tylko że jestem dla nich chodzącym rozczarowaniem, chociaż w sumie chuj mnie to boli.

bakałarz to akurat historycznie najniższy stopień wtajemniczenia i nazwanie alchemika bakałarzem było obraźliwe

do mistrza w dowolnym fachu mówiło się mistrzu

Kurwa anony, jakas pizda chciala zeby ja wiozl do domu przez 3 dni bo ma problemy z lokatorka.

Ok,ja jako dobry chlopie sie zgodzilem

Teraz ona mi oczywiscie cala droge pierdoli o tym jakie ona ma trudne zycie.
Oczywiscie dzisiaj zaspala i ja tez sie przez to spoznilem do pracy(teraz jak jestem w chuj obserwowany przez pracodawce)

A teraz bomba, ona jest z jakiejs kompletnej patoli ma dwojke dzieci, i opowiada mi o jej imprezach i eskapadach i o tym jak wpadla po pijaku.

No kurwa nie dziwie sie ze polactwo ma tak skurwiona opinie w holandii, od kiedy kazdy tu moze przyjechac to zjezdza taka patologia i zlodziejstwo ze az strach obok tych "ludzi" przybywac.

Co ciekawe kiedys jak pracowali tu ludzie ze slaska glownie to problemow nie bylo.

Naprawde sprawia ze moje synapsy i dendryty zaczynaja pracować.

youtube.com/watch?v=4tnYgNadYFQ

o kurwa patriotyczny kebab

dosłownie ja

no ale teraz jestes kierowcą tego robactwa.

wywal kurwę w murzyńskiej dzielnicy na bruk powiedz że skończył się dzień dziecka nie będzie ślązak polaczkom usługiwał

ene due rike fake
torba borba ósme smake
deus meus kosmateus
I morele bix bax box

>nie mycie jajek przed użyciem
A salmonelli to ty chcesz się nabawić?

Podbijcie temat plis

czy to prawda że im mniejszy poziom tłuszczu tym bardziej jesteś głodny? jak sportowe świry radzą sobie z głodem, skoro przy niskim poziomie tłuszczu zaspokojenie równałoby się z wpierdalaniem jeszcze większej ilości kalorii niż organizm potrzebuje czyli przybieranie na masie. czy wyglądanie estetycznie to jedno wielkie cierpienie i głodówka?

tak
a jak jeszcze chces się ładnie ubierać to tez cierpisz

zalezy co masz na mysli przez "estetyczne cialo" jesli chodzi ci o typowego chada z 6 pakiem i plaskim brzuszkiem typu plywaka to oni po prostu prowadza aktywny tryb zycia w stylu zapierdalania na basenie codziennie kiedy ty godzinke pocwiczyc na silce a reszte spedzasz przed komputerkiem. dla nich utrzymanie takiej formy jest bardzo latwe bo przez to ze tyle trenuja moga wpierdalac duzo ponad swoje tdee

Szczerze jak opierdolę banana albo serek wiejski to nie jestem głodny przez 4 godziny następne. A jak przychodzę do domu to i tak jem posiłek.

To, nie zdobędziesz grama mięśni jak nie jesz więcej niż wydajesz. Dlatego Chady robią coś takiego co nazywa się bulking. Czyli wpierdalasz wszystko, byle by kalorii się napchać. Robią się trochę grubi ale pod tym tłuszczem robią sobie mięśnie, i kiedy zaczyna się sezon letni to po prostu przechodzą na "cut" czyli jedzą mniej kalorii niż wydają przez co ciało żeby mieć wymaganą ilość kalorii zaczyna spalać tłuszcz. I tak po paru miesiącach z bojlera robi się 6-pak.

>17 miejsc na japońskim
>zapisy za 45 minut
Da radę?

nie rób tego

musisz stać się jednością z animkami i być HAYAI

a o on na surowo to wpierdala?

Nikt nie je jajek na surowo ale nie mam zamiaru zbijać nie umytych jajek.

O kurwa, całkiem przekonujące numerki.

Ale nie, mam kolejny semestr udawać że nie znam angielskiego? Czy może iść na jakiś hehe francuski i cierpieć bo chuj mnie francuski?

Jak mi taki numerek dali to już więcej nie zrobię.

trzymamy kciuki zebys zjebał

idz na jezyk ktory cie interesuje i ktory pociagniesz pozniej. francuski jest w polsce tak uzyteczny jak japonski. dla fanu idz na jap. dla kasy na franz. tak czy inaczej musisz dalej sie go uczyc

>Nikt nie je jajek na surowo
Może u ciebie w domu polaczku

>nadwieki w robocie
>podwieki w szkole
Duble dla Wielkiej /polski/ NEETowskiej

Duble dostanę oczywiście w tym poście

jak duble to neety zawisną w grudniu jak pan kaczka przykazał

A SPIERDALAĆ

no to już w listopadzie

czyli w październiku

czyli nigdy a trump wygra. duble mi swiadkiem

ostatnio jak zacząłem lepiej się odżywiać i więcej ruszać to jestem non stop napalony jakby hormony wariowały czy coś ehh aż rozważam utratę dziewictwa z jakąś roksaną

Uwaga groźny koks, obleje szejkiem proteinom jak za blisko podejdziecie.

czyli już jutro i wygra clinton

Nie ma dubli, Hiro wyłączył.

Chyba tobie

no niestety. wygra clinton

nie pierdol
t. Hiro

No przecież mówię.

debile

No to patrz kurwo

dla kara nie ma . tylko dla prawilnych

dla nikogo dubli nie ma

t. harakiri

tylko komunizm pomoże

mów za siebie

>nie jedzenie surowej wołowinki z jajeczkiem, ogóreczkiem i cebulką
wynocha plebsie

To patrzcie teraz kurwy

chuja widze, oprocz moich dubelków

miłego tasiemca

Widać cyferki wymagają zachęty, rollować klasy skurwysyny.

nie sprawdziłes debilu. jak mozna tak zjebac

Nie wiem, ojca spytaj

Ostatni raz

powtarzaj to sobie jak nastepnym razem bedziesz kogos podwoził

jowy
jowy