/polska/

edycja przepysznych ciasteczek

Other urls found in this thread:

pl.wikipedia.org/wiki/Osobowość_dyssocjalna
youtube.com/watch?v=JptgoVKBp0w
twitter.com/NSFWRedditGif

anime

chinatsu>all

mniam mniam

nie sąd cię skaże.

Psychopatia to choroba na ktora choruje.

czy tak wyglada przecietny finczyk?

polska

won

Ja byłem zdiagnozowany jako osobowość dyssocjalna 3 razy pl.wikipedia.org/wiki/Osobowość_dyssocjalna

Twoje słowa nic nie znacza pawianie. Zginiesz z mojej reki

>ledwie 10 postów a już taki rak

ja jebe

No to ja nie chce z panem zaczynać. Czy pan chce mnie zabic? Czy umre?

hey

r-rude boy!

najbardziej gnije z tego że możesz wyczytać że rakowisko to uber piwnica bo językiem angielskim posługuje się wprawniej niż polskim
XD

>ty i ja :***

kolejny dzień w Rosji

youtube.com/watch?v=JptgoVKBp0w

>dexter autyzm
Szkoda, że zajebali najlepszą dupę w połowie.

Gdybys mi się naprzykrzał to czemu nie

Smieszne i smutne jednoczesnie.

HAHAHA on specjalnie poszedl po jebana kartke zrobil zdjecie dal do painta i zrobil cenzure :D:D. Nie chce zadzierac z psychopata prosze sie nie zblizac

Dzienne przypomnienie ze slunsk jest niemiecki bądź czeski nigdy polski

>poszedł
mam to wszystko w biureczku

>ten mongoł

daja ci cos te wizyty w psychiatryku?

to
90% niemiecki, 10% czeski, 0% polski

to znowu ten zjeb

>333
wybaczam ci.

>psychiatra mówił że fobia społeczna
>wypisywał psychotropy z zniżką jak przy ciężkiej depresji
:^)

kiedys chciałem kogos zajebac a potem siebie a teraz juz tylko kogos więc chyba tak

>szeroki ma depresję
czy to potwierdzone?

Uwielbiam gdy moja loszka piecze mi takie ciasteczka. Mógłbym jeść non-stop.

Ja dostaję psychotropy na schizofrenię, oprócz tego mam leki na 2 zaburzenia osobowosci (antyspołeczne i pograniczne), biorę więcej leków niż dziadki po 70-tce

Dlaczego manlety chodzą na siłownie?

Przypakowany kurdupel wygląda komicznie, mięśnie nie zmienią tego, że ma sylwetkę 12 letniego chłopca. A w starciu z kimś większym (czyli z prawie każdym) i tak nie mają szans, bo nawet przeciętny niećwiczący wysoki facet ma od nich więcej siły i ich rozłoży jednym uderzeniem.

>z szerokiego nasmiewali sie w szkole i dostal fobii
przepraszam za wszystko co powiedzialem

>Dlaczego manlety chodzą na siłownie?
Bo nie sięgają do gałęzi żeby się powiesić

depresja to pikuś

tez sie ze mnie nasmiewali szeroki. Widzisz jak wiele nas laczy? Obaj mamy autyzm

ja przestałem brać jakiś miesiąc po zaoferowaniu wizyty w psychiatryku.
tak długo jak nie zrobię czegoś sobie czy komuś to gówno mogą, a że jestem wiecznie smutna zamknięta w sobie pizda bez zainteresowań to nic.

ja jestem schizol-socjopata ale też się ze mnie nasmiewali

>120+cm
hola hola, czy to jest możliwe że dojrzała fizycznie osoba jest tak niska?

Nie mówię tu o byciu karłem

Mnie zamknęli siłą 2 razy bo groziłem sobie i innym, byłem w stanie psychozy.
Od ostatniego razu minęło równo 10 lat, teraz mam 29, trzymam się na wodzy i biorę te jebane leki, po których chce mi się rzygać i czuję się jak zombie.

Szkoda ze mi matka nigdy leków nie kupiła. Teraz jak o tym mysle nie musialbym sie jeszcze 2 lata po szkole mierzyć z objawami somatycznymi

>smutna

r u a grill?

>smutnĄ brudasie

>somatyczne
Przejabana sprawa, jak to się u ciebie objawiało?
Ja miałem takie bóle głowy, że aż poszedłem na MRI bo myslałem, że mam raka mózgu. Miałem przy tym ostre, 4 rodzaje halucynacji przez 3 tygodnie.

To używaj polskich znaków, żydzie.

Nie wiedzialem ze mam depresje poki mi sie rece nie zaczely trzasc, oczy lzawic i nie moglem spac. Nie nazwałbym nawet depresja tylko za duzym stresem. Do teraz mam problemy z żołądkiem ale juz moge normalnie do sklepu wyjsc chociaz

muszą jakoś zkompensowaćnie?
dobrze ze chodzą, zeby jeszcze nie byli tak kurwa zakompleksiani nawed po tym jak zbudują jakąś formę
osobiście to te manlety po siłce sądużo gorsze od tych normalnych

Mi się do tej pory ręce trzęsą, ale to chyba przez leki. Miałem ogromne stresy i przez to te somatyczne akcje, do tego trawa i bach, schizofrenia. Depresję miałem kiedys, też przekichane.
> Do teraz mam problemy z żołądkiem
też miałem
>ale juz moge normalnie do sklepu wyjsc chociaz
ja miałem taką paranoję, że bałem się wyjrzeć przez okno

Matka mi jeszcze zamiast dawac leki to mi melisa dawala bo sama leki brala i mowila ze nie warto. Przestalem w koncu do szkoly chodzic bo mialem paranoje ze jak widzialem ludzi sie smiejacych to zawsze myslalem ze ze mnie. Ale skonczmy temat bo to nie jest anonimowe zebranie spierdonów

Jak chcesz. Ja zaglądam na specjalne fora dla spierdonów.

wale papieza

:D:D: XD smieszku niezly memem ożywiasz nitke jak wspaniale z twojej strony

...

A Wy Ananiasze macie ciekawe życia? Ja siedzę 24/7 w domu żbsz

Mam paru kolegów ale wychodzę z nimi czasem w weekendy

Wstepna analiza zdarzenia rodzi pytanie: czy ow sprawca charakteryzuje sie przynaleznoscia do socjoekonomicznej klasy wyzszej tudziez wywodzi sie z arystokracji?

Naturlanym i zdroworozsadkowym w tym przypadku wydaje sie przypuszczenie, iz z uwagi na brak poszanowania dla autorytetu ciala nauczycielskiego i ordynarny, a wrecz plugawy jezyk rodem z rysztoku, odpowiedz przeczaca na to pytanie jest odpowiedzia poprawna.

rower i ja

niestety kierownica sa małą maśrednicę

>przeciętny niećwiczący wysoki facet ma od nich więcej siły
190cm tutaj, nie potwierdzam. Sylwetka typu seler, chuj mogę zrobić tymi kijami zwanymi kończynami.

Ja zawsze biore z miejsca jak daja i zartobliwie mowie ze wydam na alkohol, fajki i marihuane.

ja strzelam w wychowanie przez samotną matkę.

widać od razu, że nigdy porządnego wpierdolu od ojca nie dostał.

t. fotelowy specjalista

Możesz takiego manleta przytrzymać za głowę tak że nawet cię nie dotknie.

>zero obowiązków
>świat zewnętrzny prawie dla mnie nie istnieje
>tylko ja i komputer 24/7

Gdybym nie miał komputera pewnie bym był normikiem

>jak nie miałem komputera siedziałem w domu i czytałem książki
>od kiedy mam komputer siedzę w domu przed komputerem
pewnie bym się cofnął

W sumie dużo dobrze płatnych zawodów to siedzenie w większości na komputerze, maszyna to nie problem, problem to nasze nastawienie do życia

>problem to nasze nastawienie do życia
no niestety, na spierdolenie nie ma leku

Dlaczego wogole jesteśmy spierdoleni? Odpowiada za to jakiś gen spierdolenia?

mmm ale pyszna buła

Kurwa nie wiem stary
Jakby ktoś naukowo udowodnił że za spierdolenie odpowiada jakiś gen, to panie, mógłbym się opierdalać do woli odpowiadając że się taki urodziłem.
Chuj wie, może jakieś neetbuxy by wpadły za ciężką przypadłość genetyczną.

Skąd bierze się spierdolenie? Przecież każdy rodzi się tak samo i przez jakiś czas zachowuje się tak samo (placze,szczy,wpierdala mleko)

To dlaczego jedni na drodze życia stają sie spierdonami a inni normikami?

ale jak to tak suchą bułe żreć

...

Spierdolenie jest grzechem

>Acedia, choroba duszy objawiająca się niemożnością zaznania spokoju, dekoncentracją i apatią znana jest w tradycji chrześcijańskiej co najmniej od czasów ojców pustyni. Opisali ją m.in. Ewagriusz z Pontu i Jan Kasjan

>Acedia objawia się przygnębieniem, smutkiem, brakiem motywacji do działania, brakiem zaangażowania i nadziei, zniechęceniem, wyczerpaniem, zobojętnieniem i wrażeniem duchowej pustki. Jest to niezdolność bycia tu i teraz, zajmowania się tym, co właśnie jest.

>Ewagriusz w jednym ze swoich dzieł opisuje przykład mnicha owładniętego demonem acedii. Mnich siedzi w swojej celi, jednak tam nie wytrzymuje. Ciągle wygląda przez okno, czy czasem ktoś nie przyjdzie w odwiedziny. Nie może doczekać się pory na posiłek i żali się na Boga, że czas tak wolno płynie. Potem czyta trochę Biblię, lecz wtedy robi się senny. Podkłada Biblię pod głowę, ale złości się, że jest ona za twarda, by na niej spać. Mnich staje się płaczliwy, ponieważ nie otrzymuje tego, czego chce. Problem w tym, że sam nie wie, co to jest

>Jan Kasjan dodaje, że charakterystyczną cechą acedii jest tzw. horror loci, czyli niechęć do miejsca, w którym się obecnie znajduje i czynności, którą się wykonuje. Kiedy się pracuje, najchętniej nic by się nie robiło. Kiedy się nie pracuje, odczuwa się nudę.

>Od dawna spierano się, czy acedia jest grzechem, czy też nie. Tomasz z Akwinu zalicza acedię do grzechów głównych (w tłumaczeniu polskim kryje się ona pod nazwą tradycyjną lenistwo). Według Dantego ludzie obciążeni grzechem acedii cierpieli aż w piątym kręgu piekieł

chuja prawda ja od malego bylem spierdolony tylko nie mialem tak rozwinietej fobii spolecznej to wychodzilem jeszcze z domu

>Tomasz z Akwinu zalicza acedię do grzechów głównych (w tłumaczeniu polskim kryje się ona pod nazwą tradycyjną lenistwo)
bazowany tomek jak zwykle wie w czym gówno się kręci

O gurwa o tym niewiedzialem

autosugestia

>Jako lekarstwo na acedię mnisi w dawnych czasach uważali dbałość i uważność w wykonywaniu wszystkich czynności, osiąganą poprzez medytację i kontemplację, czyli to, co buddyści nazywają satipatthāna.

LEKARSTWO NA SPIERDOLENIE

Może to nasz wygląd? Tak samo jak laski potrafią powiedzieć kto jest prawiczkiem, tak samo normiki potrafią powiedzieć kto jest spierdonem.

W duzym stopniu maja na to wplyw geny; w mniejszym stopniu srodowisko tudziez wychowanie.

Jenostki nienalezace do grupy "normie" sa najczesciej odrzuceni przez spoleczenstwo czy jakas grupe ludzi z racji nieatrakcyjnego wygladu tudziez niezrownowazenia psychicznego.

Doslownie ogladalem film Thusk i jest dosłownie fajny

t. tusk