/polska/

edycja na szybko

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=_aRu_3WvE6c
youtube.com/watch?v=WCqaXfFJD9c
youtube.com/watch?v=JQGRg8XBnB4
youtube.com/watch?v=Tx9WyKtLzio
youtube.com/watch?v=1Fbd13FMBtU
youtube.com/watch?v=md6xHtNuw8I
youtube.com/watch?v=FmA6U5rXl38
youtube.com/watch?v=xc4sxkZEHYg
srf.ch/news/international/zehn-jahre-unabhaengigkeit-die-jungen-europaeer-von-kosovo
bibula.com/?p=99863
youtube.com/watch?v=WKnVaDwUg5s
youtube.com/watch?v=g8lSksZneJc&bpctr=1518978858
przemyslawziolek.com/matzeva/pl/akcje/dobrzyn-nad-wisla.html.
jonnydaniels.com,
twitter.com/SFWRedditVideos

Hobby dla powaznego doroslego czlowieka?

Pamiętacie jak Bob Dylan dostał nagrodę Nobla?

Modelarstwo jest świetne polecam.

podgrzałem tą tortillę i właśnie jem
bardzo smaczna, prawie jak dopiero kupiona
warto było podgrzewać

kurwa

anime

sprawdzanie sposobów na samobójstwo

nie ma, wszystkie 'poważne' hobby są pretensjonalne więc prawdziwie poważni dorośli ludzie ich nie uprawiają

jest user od broni?
jaka jest najkrótsza długość lufy, jaką możesz posiadać w strzelbie legalnie w polsce?

strzelectwo

kurwa chciałbym być se takim Fenrizem
youtube.com/watch?v=_aRu_3WvE6c

to zależy ile ci w dupe wejdzie pifpafku

taka żebyś sobie palców nie ujebał
w Polsce nie ma przepisów jak w USA że strzelba musi mieć ileś tam cali długości czy karabin zanim będziesz musiał zarejestrować to jako SBR

Kurwa dajcie tako

dwa palce się nie mieszczą

jestem lewakiem i strzelcem i w dupę wchodzą mi tylko murzyńskie kutasy imigrantów a nie lufy broni

nie ma obostrzeń na minimalną długość broni jako całości?

pisanie prostych skryptów w bashu
ale większość ludzi nawet nie rozumiała co pisze. nawet jak dało im się gotowy skrypt to nie umieli go odpalić. tak, napisanie chmod +x skrypt; ./skrypt przewyższało ich umiejętności

sos do modelu?

Programowanie

>chmod +x skrypt; ./skrypt
bash skrypt
robi to samo
a nie trzeba zmieniać uprawnien

t. kuc

Nk jak zainstalowac honey select

nic takiego nie pamiętam jak się uczyłem prawa polskiego w sprawie broni
bo tak na logikę po chuj takie coś miałoby być?
przepisy w USA są pojebane więc na nich się nie bazuj, bo wg nich karabin bez kolby to pistolet

dzis jest dobry dzien
korab nie postuje

kocham polske i polakow

wieczorem wróci
t. insider

>bo wg nich karabin bez kolby to pistolet
czyli gdybym miał w usa kupiony karabin m4 i odkręcił/odpiłował kolbe to bym musiał go przerejestrować na pistolet ?

ściągnij sobie preinstalowaną paczke albo po prostu zainstaluj i dorzucaj patche i mody wg kolejności z instrukcji w OP jakiegokolwiek threadu na temat gierki

nie wiem anonku nie orientuję się bo mnie nie stać na takie hobby na stan dzisiejszy.
Na logikę minimalna długość żeby utrudnić schowanie broni pod kurtkączy ki chuj, byłem święcie przekonany że coś takiego istnieje.
Dlatego pytam.
Chciałbym kupić sobiępompkę z lufą krótszą niż takie zwykłe myśliwskie bo wyglądają przekozacko.

eh anoni nie mam na nic enegii i siły i w ogóle nie chce mi się nic robić najchętniej bym tylko leżał w łóżku i oglądał anime pomocy co robić

>ludzie na studiach nie umieli zrobić czegoś takiego
poprawiłeś mi humor user, dzięki

>Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
>Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień

tak wyobrażam sobie moje kolejne 5 lat życia

>tug znalazłeś gierkę, w krórą nie jesteś nareszcie gównem totalnym
kocham czaszkoloszki

ja zwalilem i tez tak mam

>te wszystkie pieniądze które przepierdoliłeś na stimie na jakieś chujowe indyki których nawet nie włączyłeś
kurwa gdybym tylko mógł cofnąć się w czasie i wydać ten hajs na alkohol albo cokolwiek innego

Ja pierdole jakie downy. Jaka uczelnia?

dosłownie ja przez ostatnie chyba 3 lata

co ma do tego walenie? robie to ok. 2 razy dziennie

politechnika poznanska

>co ma do tego walenie? robie to ok. 2 razy dziennie
zanim zwalilem chcialo mi sie walic teraz mi sie nie chce
opuszczą cie checi do zycia

nie jestem w stanie zrozumiec jak ktoś na studiach może być taką amebą

jak na studia drugiego stopnia z informatyki przyjmują ludzi po zarządzaniu to co się dziwisz

w m4 nie odkręcisz kolby bo ma tubę na końcu karabinu na sprężynę powrotną
ale to tak nie działa
jak masz karabin z lufą krótszą niż chyba 16 cali to musisz go zarejestrować jako SBR aby legalnie móc dołożyć do niego kolbę, bez tej rejestracji nie możesz legalnie mieć na nim kolby i wtedy kiedy nie masz papierka na SBR i nie masz na tym karabinie który ma tą krótką lufę kolby, według prawa karabin jest pistoletem
jest to głupie i pojebane
krótsza lufa oznacza że pocisk będzie miał mniejszą prędkość wylotową przez co leci na krótszą odległość i jest mniej celny
ale to prawo jest głupie bo technicznie karabin z krótszą lufą jest mniej celny
>Chciałbym kupić sobiępompkę z lufą krótszą niż takie zwykłe myśliwskie bo wyglądają przekozacko.
po pierwsze pompki takiej krótkiej nie znajdziesz chyba że kopiłbyś sobie super shorty (pic related) ale nigdy nie widziałem w Polsce aby ktoś sprzedawał
po drugie sama konstrukcja strzelby cię ogranicza bo lufa nie może być krótsza niż konstrukcja pompki
a po trzecie nikt takich nie sprzedaje w Polsce więc jak się zdecydujesz to musisz kupić zwykłą strzelbę i iść do rusznikarza aby oni ci to skrócili

to ja chyba zmieniam kierunek jak tam takie debile są

siemanko
zgadnijcie kto najglosniej na gorzkich żalach spiewal

hahaha kurwa n shiiieeet xD
#jewishandpolishdeathcamps
also
come to kotchan.org/int p*les

teraz wszyscy debile i ludzie, którzy się kompletnie tym nie interesują będą się pchali do IT jak to było z każdym innym profitowym kierunkiem.
Później wystarczająco z nich przejdzie dalej, żeby low tierowi kodziarze mogli zacząć zarabiać 2800 brutto
tak będzie

>tug chcesz zacząć studiować informatykę, bo mając 18 lat nie byłeś zbyt rozgarnięty przy wyborze przedmiotów na maturze i kierunku, a ze swoją maturą się tam nie dostaniesz
>studenci nie potrafią nawet raczkować w linuksach

O ja pierdolę.

>inb4 na chuj ci studia, sam się naucz
Jestem pojebem i chcę mieć papier.

Byś się kurwa zdziwił.

Jak studiowałem ratownictwo to na trzecim roku w ramach zajęć z nauczania poszliśmy do grupy czwartego (!) roku kierunku lekarskiego zrobić im zajęcia z kwalifikowanej pierwszej pomocy. Jedna głupia pizda po czterech latach nauki nie wiedziała jak osobie bez kontaktu sprawdzić oddech. To była pierwsza czerwona flaga.
Robiłem jako pozorant, przez zęby wycisnąłem "oddech sprawdź" a ona mi kurwa palce w usta pcha żeby szczękę otworzć.
Już nie wspomnę że nikt z grupy około 16 osób nie wiedział jak wygląda obrzęk płuc (takie w chuj charakterystyczne charczenie przy oddechaniu, nie da się pomylić z niczym innym) i co zrobić (leki moczopędne).

Edukacja w polsce to jebany mem a dyplom z polskiej uczelni warty tyle co z pierdolonego mozambiku.

ale nuta
youtube.com/watch?v=WCqaXfFJD9c

inna uczelnia (nie powiem jaka) here, jak byłem w licbazie to też wydawało mi się że studia i matura to poważny biznes a jak dostałem się na infę to znalazłem się w grupie z takimi debilami że ja nawet nie wiem jak oni się tam dostali

>a ona mi kurwa palce w usta pcha żeby szczękę otworzć.
moze to byl gwalt tylko o tym nie wiedziales

youtube.com/watch?v=JQGRg8XBnB4
youtube.com/watch?v=JQGRg8XBnB4

>bez kontaktu
w sensie bez kontaktu fizycznego
to tak sie da ?

is and he

Jeśli chcesz kucować only to staraj się wyłapać software house który prowadzi od czasu do czasu warsztaty. Zazwyczaj daje ci to bonusy jak będziesz aplikować tam. Tam gdzie zarząd ma chociaż pół mózgu to nie będzie patrzeć ci na papierek i cię przyjmnie jak umiesz zazwyczaj jakiś język +frameworkktórego używają i nie piszesz spaghetti.

>chiński film propagandowy o terakotowej armii
>rekonstrukcja prac archeologicznych z 1974 roku
>robotnik ma na nogach współczesne trampki i skarpetki z logiem firmy Kappa
się kurwa popisali
ale spinka z hehe Mao musi być

W sensie pacjent nie odpowiada. Nieprzytomny.

>byń mno
>gadaj ze studenciakami he he filologii angielskiej
>w pół roku się samodzielnie nauczyłeś mniej wiecej tyle ile oni w 3 lata

ty ale to kurwa w gimnazjum tego uczą

A-ale jak nie ma papierka to w pracy będziesz miał szanse na awans i ktoś spyta gdzie papierek i nie awansujesz

To. Robiłem chwilę w prywatnym szpitalu jako niewolnik (tzn. """"""stażysta"""""") od tonerów, wsparcia "ajti" i innego gówna dla ameb. Autnentyk:
>doktór X z jedynki ma problem z komputerem, weź zejdź i napraw
>schodze
>co się stało?
>"komputer nie działa jebany czarnuchu"
>komputer jest wyłączony
>wciskasz przycisk "Power"
>bootuje się normalnie
>Window$ odpala normalnie
>włączasz apke od sprzętu pomiarowego
>działa
>próbował go pan w ogóle włączyć?
>"ja tu jestem od badania pacjentów, to jest wasza pierdolona robota"
>tug jebanemu mongołowi pielęgniarka nie zdążyła włączyć komputera, bo jedna ogarniała 3 sale
>tug on miał jakieś 35 lat

>dostajesz ataku paniki na myśl niedostania się na uczelnię bo nie jesteś jakiś sczyt geniuszu
>takie debile się dostają
nie wiem czy się dalej stresować czy rozluźnić trochę żbsz

i tak jestescie glupi lol

tutaj kazdy je student na studiach :^===D

ten obrazek to możesz wstawić tylko jak dajesz muzykę irlandzką

I gdzie jest tu pointa?

szmuglerka

a co ja mam myśleć jak się zapisałem, dostałem a nie poszedłem

youtube.com/watch?v=Tx9WyKtLzio
youtube.com/watch?v=1Fbd13FMBtU
youtube.com/watch?v=md6xHtNuw8I
youtube.com/watch?v=FmA6U5rXl38
youtube.com/watch?v=xc4sxkZEHYg
ale nuty

>chodź na studia
>i tak masz ujemny skill społeczny więc korposzczurem nie zostaniesz bo zaproszą cię na rozmowę o pracę i od razu stwierdzą że jakiś debil albo upośledzony
ups haha

to zespół z usa
znając życie ktos z nich jest w 3/15 irlandczykiem więc sie liczy

ale mi się dzisiaj chce spać ja pierdole

jaki kierunek

>>i tak masz ujemny skill społeczny więc korposzczurem nie zostaniesz bo zaproszą cię na rozmowę o pracę i od razu stwierdzą że jakiś debil albo upośledzony
czemu ups haha ?
ja bym sie tam cieszył że nigdy nie będe w korpo robił

parzyste ide do sklepu
nieparzyste nie ide / ide pozniej

przespijmy sie razem gabi

bo mamusia by była dumna że syneczek biznesmen dobrze zarabia w garniturku chodzi ma limuzynę w leasingu i coś sobą reprezentuję a nie jest tylko grubym debilem przeglądającym forum o chińskich bajkach całymi dniami

from this post forward we'll all be speaking english in here

anony jak maluje się wasza przyszłosc ?

ja bym sie cieszył jakbym nie był biedakiem robakiem na zleceniu co musi od matki pożyczać na krokiety pod koniec miesiąca

>a nie jest tylko grubym debilem przeglądającym forum o chińskich bajkach całymi dniami
ops haha

I tak spoleczenstwo nie odkryje mojej inteligencji i iq wiec po co mam sie starac?

nieruchanie to najmniejszy z moich problemów
jak za 10 lat będę miał co do garnka włożyć to będzie dobrze

wszystkimi kolorami teczy :)

hm you're doing it wrong lads
i clearly said we were to speak english

Że leczy cię człowiek, który ma problemy z logicznym myśleniem i woli czekać 30 minut aż ogarniesz Pilne Sprawy Pozostałych Lekarzy zamiast rozwiązać "problem" samodzielnie? Który nie wpadnie na to, że może warto by było spróbować wcisnąć przycisk?

i to są ci słynni studenci którzy mówią że nie wyżyją w Polsce za pensje lekarza?

nie chcę mówić bo mnie zdoksują
ale inżynierski

Rofly > Memcy

nie za to mu płacą kurwa jakieś komputerki

ja studiuje koreanistyke

źle ale przynajmniej prawiczkiem nie jestem :^)

No akurat bez papierka to w medycynie pracy nie dostaniesz, więc tutaj się o co spinać nie ma.


Niektórzy z nich mają wyjątkową awersję do technologii. Nie wszyscy ale znaczna część. Lekarze są w tym kurwa najgorsi.
Znam kilku dynamicznych wszechstronnie uzdolnionych co hehe GNU/Linux na prywatnych laptopach wiesz kurwa hehe za darmo i wgle na chuj windows ale cała reszta się ślini jak usiądzie przed komputerem. Pielęgniarki też potrafią być wyjątkowo tępe.
Co jest ironiczne bo lekarze są pewnie jedyną grupą w tym kraju, która ma okazje pracować na systemach takich jak AIX czy HP-UX bo masa sprzętu jak rezonansy i tomografy wyprodukowane przed 2010 stojąna tych mitycznych Unixach zanim wszyscy produceni przeszli na Linde.

Najbardziej chujowym aspektem tego ich prymitywizmu jest to że przy zakupie sprzętu przez tych tłuków często gęsto nie bierze się pod uwagę wielu lepszych ofert bo hehe personel niezaznajomiony czyli bierzemy gówno od tego samego producenta co poprzedni model, na który wszyscy narzekali bo kurwa szkolenia nie trzeba będzie robić.
No i ktośpewnie łyknął sumkę pieniędzy do kieszeni o korupcji w polskiej służbie zdrowiu to można by kurwa tygodnie poświęcić.

jak pachnie koreanska paszka (nie jak kimchi bo tak pachnie koreanska cipa)

ja studiuje smierc przez powieszenie

Może w ogóle nie zrozumiał komendy "wcisnij przycisk" a nie chodziło to o switch on/off? xD

Ach te kompy 2gb arch x86 z Intel Celeron 4th class

to nam powiedza dopiero na 2 roku :///

>jutro start zajęć
>ostatnie 4 dni robisz nocki na shitposting
>staraj forsować kawą
>śpij od 10 do 16
>bezsenność w nocy bo trzaskałeś nocki
kup batonika
>niedługo 23
>1wszy rok studiów
>znowu
>1 zjebany, potem rok przerwy w anglii
>skill społeczny 0
>wszystkie loszki spierdoliły z kierunku po tygodniu bo prof na informatyce zaczyna materiał od przesyłu danych i bitu zapasowego (kierunek elektroniczny)
>hubki nawet nie próbuję
>do społeczniackich wydziałów nawet nie podchodzę
hmmm, przewiduje samobójstwo na 3cim roku, chyba że dostanę się na tego jebanego orgazmusa i wypierdolę do rumunii i tam może magicznym trafem coś się ułoży. albo przyspieszy fatalne myśli

ej anoni a co w ogóle robi sie w korpo? cały czas o tym słyszę ale jakoś nie wiem o chuj tu chodzi

dobra to czekam

pije kawe

spx :))

ech pamiętam jak byłem w licbazie i się stresowałem tym że rodzice każą iść na studia i jak ktoś w autobusie mówił o studiach to mnie to niesamowicie wkurwiało a potem zdałem maturę bez większych problemów dostałem na studia i sam ciągle gadam o sesjach egzaminach duperelach
nie wiem to jest chyba jakieś zaraźliwe

>kup batonika
jakiegoś konkretnego?

>Lekarze
>Elyta
Kurwa jak ja nienawidze lekarzy, konowały jebane, co ja się nasłuchałem na ich temat od przyjacioł i rodziny lekarzy to kurwa krew zalewa, w piździe dobro pacjenta, połowa z nich poszła na medycyne bo nabrali się na mema, lekarz - dobra fucha, ledwo pokończyli studia i na tym ich cała kariera się zakończyła. Memiczne doszkalanie co jakis czas bo wymagaja tego przepisy albo pracodawca i wyjebando bo braki personelu wszedzie, przyjmą cie z pocałowaniem dupy, a jak już masz specjalizacje 1 lub 2 stopnia to własciwie jestes nie do ruszenia chyba że przyjdziesz najebany do pracy i zabijesz pacjenta.

A jeszcze sraja wyżej niż dupę maja bo tylko najzdolniejsi, bo prestiż, bo to x lat nauki i potem doswiadczenia żeby nazywać sie prawdziwym lekarzem itp.
>Bo w żadnym innym zawodzie specjalistycznym wcale nie potrzeba x lat nauki i potem kolejny x lat doswiadczenia zanim można mienic sie specjalista.

Szacunek do chirurgów mam, i innych co zajmują się traumatologia, bo tam faktycznie cudów dokonują. Ale reszta "specjalistów" z racji na to jak medycyna dalej jest primytywna sprowadza się do "nie moge panu pomoc", "trzeba było przyjsc z tym problemem szybciej i nie bagatelizować" lub "prosze ma pan tutaj lek który tego nie wyleczy i tak, ale przynajmniej objawy beda znosne". Głownie dotyczy to starszych osób. Nie mówie o chorobach zakaźnych ktore mamy w miare ogarniete pod wzgledem lekarstw.

Jak widzę lekarzy to chce im przypierdolić w te puste łby. Kurwa egzaltowani szamani.

Ale tak kurwa na serio sa wymiany studenckie do korei? SA WYMIANY STUDENCKIE DO KOREI?!

wypełnia komórki w exelu i robi ksero jak jestes robakiem na niskim stanowisku
a co sie robi na wyskich chuj wie jak na mnie to oni orgie robią napędzane mefedronem czy inna amfą

lolitki to dar od boga

kitkata z masłem orzechowym, najlepiej 2

zależy jakim, na jakim stanowisku etc,
w teorii nawet zapierdalanie w magazynie amazona to praca w korporacji ale przyjęło się potocznie, że korpo to tylko siedzenie za biurkiem i stukanie w guziczki z kawką w ręku

Sekcja Underground przeciwko komercyjnemu prostowaniu

to prawda

najlepsze kierunki dla anonka to takie gdzie ludzi jest w pizdu potrzeba bo nie będą wybrzydzać hmm no tak mamy braki ale damy oskarkowi trzy posady bo ty jesteś zjebany

tak ja jestem studentem wiec na taka jade bo jestem studentem

To zależy. Jakie są dobre metody na bezbolesne samobójstwo?

JA CHCE KURWA DO KOREI NA WYMIANE STUDENCKA
JA CHCE KOREANKI
REE

czemu ten akurat? proszę o jakieś argumenty bo jak narazie skłaniam się do kupna snickersa

powiadasz user

TPS TPS TPS
Jebał cię jebał cię jebał pies

kiedy pęknie bańka informatyczna i papierki informatyków zaczną być nic nie warte i informatycy nie będą mogli znaleźć roboty?

bo masło orzechowe z czekoladowym wafelkiem to dar od boga, chociaż twój wybór też dobry

>Memiczne doszkalanie co jakis czas bo wymagaja tego przepisy albo pracodawca i
hah kurwa nie zesraj sie XD
doszkalanie do tylko personel pielęgniarski i ratownicy bo prawo od tego ich wymaga.
U lekarzy to nie istnieje, oni się nigdy nie doszkalają.
Jak skończyli studia w latach 80 tych to oprócz kilku bystrych będą używali metod i myślenia z lat 80 tych bo medycyna to sztuka i chuj, postępują "wedle ich najlepszej wiedzy"


>racji na to jak medycyna dalej jest primytywna sprowadza się do "nie moge panu pomoc", "trzeba było przyjsc z tym problemem szybciej i nie bagatelizować" lub "prosze ma pan tutaj lek który tego nie wyleczy i tak, ale przynajmniej objawy beda znosne".
E? Przecież to wszystko to prawidłowe argumenty. Ludzie mają w dupie swoje zdrowie dopóki nie są w stanie życ a potem KWII KWIII nie pomogli mi. Tak to nie działa misiu. Lekarz to nie cudotwórca.

JA NIE CHCE W POLSCE
JA CHCE W KOREI
JA CHCE KIMCHI NA OBIAD A NIE PIEROGI
PROSZE

Jak wszystkie prace zostaną zastąpione przez AI

Ja pracowałem przez kilka miesięcy i zwolniłem się jak szef mi powiedział że sam wyrabiam połowę normy całego wydziału (około 30 ludzi) mimo że większość czasu ogladalem anime i bezczelnie spałem w pracy.
Tldr nic sie tam nie robi.

Z roku na rok coraz więcej normikow idzie na hehe studia informatyczne bo fucha gwarantowana i prestiż w chuj. Przesycenie rynku nastąpi i w dekadę informatyk będzie zarabiał 2500 cebul na rękę. Ewentualnie straci pracę na rzecz Ukraińca.

>w końcu w polsce jakiśkonkretny temat do rozmowy zamiast pierdolenie o dupie i bułkach przez ostatnie 3 dni
>marcel rusza ze swoim spierdoleniem

W szwajcarskiej telewizji SRF był wyemitowany fajny reportaż na temat krwiożerczej inwazji mysliwców operacyjnych NATO - F16 podczas wojny w Jugosławii i Zatoce Perskiej na przestrzeni lat 90'-2000.

Macie VPN, polecam.
srf.ch/news/international/zehn-jahre-unabhaengigkeit-die-jungen-europaeer-von-kosovo

ja chce AI tearaz

jak się Hindusi połapią, że pora podnieść jakość usług

ale nuta

wyobrazcie sobie studiowanie w korei
codziennie koreanska cipa i kimchi
piekny jezyk i piekni ludzie
koreanki az sie pchaja na penisa bo biały przystojny człowiek jak ja tam przyjechal
O KURWA RAJ

czyste niebo mi się bardziej podobało

aż mi sie cos przypomniało o lekarzach
>kilka lat temu
>mój dziadek staruszek sie wyjebał bo chodnik oblodzony
>cos go noga boli
>jedzie do lekarza robią badania tak dalej
>"będzie pan żył. dowidzenia"
>dziadek mysli że oszukał przeznaczenie i idzie do domu
>noga go boli ale mysli że mu przejdzie
>kilka miesiecy później
>dziadek ledwo chodzi podpiera się dwoma kulami ale i tak ma tępo slimacze
>wycieczka do lekarza poraz kolejny
>a no to chyba ten nerw panu zanika i kolano wysiada ma tu pan jakies tabletki i tyle narazie siema
>nic nie pomaga
>wszyscy w rodzinie panikują bo jak tak dalej pójdzie to wyląduje na wózku
>matka panikuje i dzwoni do swojego masażysty/kręgarza i opowiada mu co się stało i co dziadka boli
>Pani kasiu a on biodra nie ma wybitego ?
>you wot m8
>pani go zapisze do nas i go raz dwa naprawimy
>dziadek wraca do domu już tylko o jednej kuli
no kurwa pół roku z biodrem wybitym biegał
Polska służba zdrowia kurwa jego mać

>Ej Szrama choć no tutaj znowu nam posterunek atakują.
I tak w koło Macieju

ten informatyczny trend już kilka lat trwa. ci co porobili papierki już kręcą nosem że nie dostają 4k na rękę 'no bo jak to doświadczenie zawodowe xD' a praktyki robili u wujka lub po znajomości i tylko fejsowali z loszkami. Jak dawniej mogłeś jechać na samym skillu, tak teraz też pracodawcy kręcą nosem i dają coraz bardziej wygórowane oczekiwania by przerzedzić ten syf co tylko pakiet office umie.

cz.2. Akurat ten fragment na temat kolaboracji Helwetian, Bułgarów i USA z Rosją ku przyspieszeniu secesji Bosni i Hercegowiny jest ciekawy:
>The IRG were directed to train and arm KLA members and select particular fighters
to go to Iran to study Islam, to later return and lead in Albania. In 1998, the Guardian
reported that the KLA, a renowned terrorist organization, had grown to over 30,000 men,
armed with sophisticated weaponry such as anti-aircraft and anti-armor rockets.
They
established an Islamic bank in the Albanian capital of Tirana and the militant Islamic social
structure of Ayatollah Khomeini, a powerful Muslim Cleric with theocratic goals and
fundamentalist views.
23
Bin Laden is believed to have originally established an operation in Albania in
1994, after telling the government that he was head of a wealthy Saudi humanitarian
agency keen to help Europe's poorest nation. However, direct proof of Bin Laden’s
presence, and support, in the region came in March of 1998 when “Claude Kader, 27, a
French national, confessed to being a member of Bin Laden's Albanian network, was jailed
for the murder of a local translator.”24

21 US News and World Report, 03/01/99, vol. 126 issue 8, P42, 2/3P, 1c
Kader admitted, during his trial, that he was in
Albania recruiting and arming fighters for Kosovo, and that he had left four of his KLA

>[...]colleagues in the area, with the same goals. In 1998, the Jerusalem Post, respected as a
well-informed paper, identified Kosovo as a new Islamic bastion in the former Yugoslavia
and claimed the KLA financial and military support “includes that of Bin Laden.”25
Soon the London Times was reporting that the “Islamic fighters who had caused
havoc in Bosnia were moving onto Kosovo” 26 and the Jerusalem Post confirmed that the
Hezbollah and the Afghani mujahedeen were finally also backing the KLA. Reports
showed that Muslims from Albania, Saudi Arabia, Kuwait, and other various countries,
were fighting alongside them in Kosovo, and training them in guerilla diversion
techniques.27 Finally the Washington Times boldly stated “al-Qaeda has both trained and
financially supported the KLA” 28
>In May of 1999, US Senator Jim Inhofe warned that if the US was to go into
Kosovo and support the KLA that they would be fighting alongside a known terrorist
organization and would become partners of a sort with Osama Bin Laden.
and reported many border crossings of the Islamic jihad
from Bosnia, Chechnya, and Afghanistan.

Babcia opowiedziala mi kiedys fajne story
>Zachodzi do lekarza z zakupami
>Stawia reklamowke przy biurku
>Lekarz bierze 2kg ziemniaków pod biurko
>"Dziękuję Pani, nie trzeba było"
Ale zjeby xD

ale mnie krew zalewa jak wejdę na /p*l/ lub Cred Forums i widzę te szyderstwo na brak publicznej służby zdrowia w usa

Zew prypeci tutaj

Jakcho ti kurwa ne mozesh poluchit polachky to i koreansky ne dobudesh.

w sumie to bym chciał do jakiegoś korpo gdzie nikt nic nie robi. Ja chcę tylko pieniążki na komputerek i jedzonko
t. młodzieniec bez ambicji

na szybko to ciebie robili dlatego taki spierdolony jesteś

Ale mu Mykoła dojebał

ale ja nie chce polek :///
one mnie chcą ale ja ich nie

Ale to przecież fakt że w Ameryce ich jebią po całości, w Europie zabiegi prywatne są tańsze niż u nich

> Że każdy kończy
> Że studia cos znaczą
> Każdy po studiach zostaje programistą
> implikacje
Studia z nikogo nie zrobią specjalisty, jedynie nakierowywują i może jakis podstaw naucza jeżeli nie jara Cię temat który zgłebiasz nigdy nie będziesz dobry.

Również weźcie pod uwagę że nie każdy się w tej pracy odnajdzie, polubi, i bedzie chciał spedzic nastepne x lat swojego życia wykonując prace programisty itp

Gdybym ja był u władzy to bym wprowadził program piwnica +, rekrutowałbym spierdoliny w zależnosci od ich zainteresowań do prestiżowej akademii mojego widzimisie, i szkoliłbym na nastepujące potrzeby, cyberwarfare, propaganda i shitposting, dyplomacja, crypto-ekonomia, smieszne filmiki (aka marketing i PR) i prawo.

Co o tym sądzicie dobre kierunki?

Drugi Wołyń

ja bym chciał być stóżem nocnym ale tylko inwalidów biorą

...

madman

kurwa ja też

ujeb se lape

bardzo dobry pomysł i ja go szanuję

ujeb se chuja
I tak nie używasz do żadnych szczytnych celów

to złam sobie noge i upewnij się ze trafisz do najgorszego lekarza w szpitalu
poskłada cie chujowo to 3 grupe masz gwarantowaną

To jest świetny pomysł problem jest że Janusz outsourcuje ci to do pajeetow bo hehe taniej i będziesz miał gówno nie cyberwarfare.

Pomysł dobry. Generalnie w Polsce zbyt dużo studentów jest. Czy naprawdę potrzebujemy tak wielu speców po filologii angielskiej?

inwalidów umysłowych i życiowych też?

Prawda
>Dziadek wkręca mnie na cieciowanie
>siedzisz w PZU na dupie mowisz tylko pracownikom siema/nara, reszta to emeryci
>24h zmiana
>6-18 siedz na dupie ogladaj twitcha bez dzwieku
>18 nikogo nie ma, ide spac w sali konferencyjnej na stole (mialem poduszke)
>4 pobudka, 6 do domu
to bylo zycie

ile by mi koreanka zaplacila za seks?
jezeli mam ocenic swoj wyglad to z twarzy bez problemu 9/10 a ciało to tak 7/10 ale kutach to 10/10
mam tam szanse się wyżywić z takim cialem?

>rób w firmie ubezpieczeniowej X
>ale nie z plebstwem od sprzedaży i usług
>widzisz cały ten backend
>jak to wszystko jest zjebane
>jakie ludzie wałki na urlopach kręcą
>dyrektorzy ci piszo 'no heh user ale kurwa jak to sobie anulowali urlopik sprzed x-czasu'
>odpowiadasz że tylko wykonujesz zlecenia jak leco, prosze weryfikować to samemu z pracownikiem
>od czasu do czasu sprawdzisz czy listy obecności zgadzają się z systemem
>na koniec kontraktu kiero cię jeszcze chwali za dobrze wykonaną pracę
>przerwy kiedy chcesz
>8-16 bez wałków na bezpłatne nadgodziny
>darmowa kawa i herbatka
>ping pong
>piłkarzyki
to był life....

nie tylko mozesz tez szkolenie zrobic na ochroniarza i tez dostaniesz fuche nawet lepiej platna

Fizjoterapeuci dają rade gdy ma się migreny lub nerwobóle lub bolące stawy/miesnie.

Ale tak jak powtarzam, lekarze to konowały.
Wykują wszystkie leki na pamiec, zdaja anatomie, chemie, i biologie organiczna i sroniczna itp, zrobią kliniki, jeszcze pozdawaja diagnostyke i narazie.

Niedługo zwykłych rodzinnych lekarzy i specjalistów w gabinetach zastapią komputery bo już dzis to tak wyglądal.

Szybki wywiad, już w głowie ma odpowiedz, i bach lek. I wypierdalaj.

ej, znalazłem sedno problemu związanego z tym nabitym procederem o tzw. "antyfilosemictwie" w Polsce.
bibula.com/?p=99863

uwaga groźny wirus

>siedź sobie w budce 8-12h
>czasami podnieś szlaban jak ktoś chce wjechać na teren
>nie musisz być na niczym skoncentrowany bo przecież jak ktoś jedzie to ci zaświeci w ryj
>postój se w nocy i pal papierocha kiedy chcesz
>czytaj mango na tablecie
>jedz jedzenie
Jeszcze jakby się za to dało utrzymać to by było idealnie

Dzięki że mnie ostrzegłes bo już klikać miałem

-18 siedz na dupie ogladaj twitcha bez dzwieku
po co oglądać twitcha bez dźwięku?

Dla dziewczynek z dużymi cyckami? Na chuj słuchać co one tam bełkoczą

zeby nikt sie nie przypierdolil, siedzialem doslownie naprzeciwko glownych drzwi

anoni to prawda że baby żyją na easy mode ?

jak ci psychiatra wystawi papierek to pewnie tak
za zatrudnianie samobieżnych są ulgi etc

>słuchaj se kejon muzyczkę
>internet coś się rozłącza
>youtube staje w pik relejted momencie
>ta upośledzona twarz Azukotki wypala się w twojej głowie już na zawsze
kurwa...

Wiecie że ten fundusz kapitałowy (ICO) związany z tą fundacją From The Depth jest zarządzany przez syna Tusody, rabina Joela Lax, dwóch udziałowców z Berkshire i posiadaczy mecewów na ulicach Lewandowskiego, Narutowicza czy Piwnej w około czterech miastach aglomeracji warszawskiej i na slonsku?

>oglądanie kurew na twitchu
zajeb się
ale co ty oglądałeś że dźwięk był zbędny?

KURWA JAK SIE DOSTAC NA WYMIANE DO KOREI
TAK MNIE KUTAS SWEDZI JAK NIGDY
TAKIE CIACHO JAK JA SIE MARNUJE KRUWAAA

Jak uczelnia nie ma ameb w zarządzie, to filologia ang. będzie miała do dyspozycji taką ilość kursów IT, że wyjdziesz z niej z dwoma językami i jakimiś umiejętnościami, na których można zarabiać. Jak ktoś studiuje w Wyższej Szkoli Anglistyki w Koziej Wólce, to już inna sprawa.

nie ale to prawda ze neety zyja na easy mode

z punktu widzenia Anona, każdy żyje easy modem, a baby to wręcz na samouczku lecą

Generalnie Doto w wiekszosci, Admiral Bulldog, singsing albo cos innego.

Z reszta, to nie z wyboru, jakis kurwiszon mogl by sie przypierdolic a nie chcialem dla dziadka przypalu naruchac.

youtube.com/watch?v=WKnVaDwUg5s
MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT

>ciacho

o KURW tego zdjęcia jeszcze nie widziałem

z twarzy 9/10
cialo 7/10
kutas 10/10
kurwa przeciez bym w korei codziennie ruchal

tutaj nie az tragicznie wygląda nasz marcelini
ale to zdjęcie w garniaku to koszmar paliwo (nightmare fuel) jest

Studniówka Hehe

co wy macie z tym Multim?

anonki
how into relacje międzyludzkie?
nie pojmuję totalnie tematu, za każdym razem jakbym miał nawiązać nową relację to 3 blokady i nawet ręką w tamtą stronę nie ruszę.
na heheszkowe imprezy studenckie nawet nie chodzę bo wiem jak to się skończy- siedzeniem przy barze i przepłacaniem za alko i wyjściem do domu z poczuciem zmarnowania czasu.

Idź do psychiatry bo takie zjebanie umysłu to się desu leczy

Wysłałbym wszystkie na misje na słońce tyle że w ciągi dnia.

>introwertyk
>wyjście z domu z poczuciem marnowania czasu
>dammed self-esteem

Może nie znasz orientacji w terenie, bo tam nikt cię nie poprosił abys tam poszedł?

przecież Ty nie jesteś Koriabem Czinka, a największym ciachem w /polsce/ i tak pozostanie Karol na wieki wieków.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

KORAB TY KURWO WYHUSTAJ SIE JUZ

ja pamietam ze jak zona brata przyjechala na wigilie to sie trzeslem strasznie
brzuch mnie rozbolał nie moglem wysjc z pokoju
zjadłe bardzo szybko a potem sie trzeslem u siebie w pokoju
czy to choroba psychiczna?

zdarza wam się pokazywać swój powerlevel?

>heheszkowe imprezy studenckie
>przy barze
tylko melanże w akademiku, albo domówki, nikt do baru i tak nie chodzi przecież

do mnie dziewczyny w szkole zawsze przez moj wyglad zarywały ale z jakiegos powodu jak sie odzywalem to przestawaly ://

Apopleksja czy bulimia nervosa?
IMT to raczej 3:10

pewnie leki społeczne
t. psychiatra samouk

jak jesteś robakiem na najniższym stopniu to zapierdalasz za wszystkich
a jak już masz pozycje to się opierdalasz i ruchasz z koleżankami

jestes smieciem nawet nieludzkim? to oznaka braku szacunku do samego siebie polecam znalezc prace i zaczac cos robic w kierunku by bylo lepie

a brać leki? bo czesto mysle o samobojstwie ale sie boje leki brac bo podobno nie pomagaja

przed współlokatorami wgl go nie chowam
>myślą że żartuję
>nieironicznie nauczyłem ich into goje i ironicznie se śmieszkują wyzywając się od dobrych goji, jak któryś posprząta/pozmywa
>kumpel co do nas często przychodzi łatwo podchwycił temat
życie to jednak śmieszne jest

mi matka sprząta i też jej mówię, że dobry goj

ja też dosyc często mysle i ciągnie mnie do okien ale bym nie brał leków szcególnie sprzeciwiałbym sie SSRI

ja od poczatku roku smialem sie z papieża i inne takie i sie smiali ze mna ale moze to dlatego ze jestem przystojny

jebać poniedziałek

z ciebie sięśmiali, że slowpoke

bo narazie mam dosyc dobre zdrowie psychiczne
w gimnazjum probowalem sie zajebać i nie chodzilem do szkoly miesiacami wiec nie wiem czy sie samo nie poprawiaw
ale nadal mnie irytuje trzesienie sie rak i nóg
wszystkie miesnie mi sie trzesa i mam problemy żołądkowe i z łzawieniem

Ja zażywam zwykle 2x 70 mg trazidonidu i 1x 25mg Aseptinu, musisz tę chemoterapię unormować do twojej diety (t. kalcyferoza, manganooksydacja)

>tug bądź ze współlokatorką tzw przyjaciółmi z korzysćmi tj ruchamy się bez zobowiązań
>tug dowiedziałem się że ma chłopaka od miesiąca
>tug typowy kuc programista korpo smieć
aż mi szkoda gościa ale ruchać mi się chcę no i też wina współlokatorki że się ze mną puszcza na boku

A weś takiej powiec że tylko dziewice cie interesują to z takim bólem dupy uderzą na ciebie.

anonsi - mam pytanie, dlaczego Sir Robert Millner jest takim underrate'owanym publicystą?

a pomaga? trzesa ci sie rece?

>kończy się luty
Ale chujowa zima

o chuj chodzi tym żydom? o ile nie lubie PIS to morawieckiemu musze przyznać racje, przecież żydzi też sprzedawali swoich niemcom a teraz robią z siebie niewiniątka i pierdolą o pisaniu historii na nowo

karyny nie lubią takich komputerowców bo niby mają pieniądze ale cały czas w tych komputerkach siedzą nie wyciągną do kina nie zabiorą do restauracji nie mają kiedy ruchać i dlatego muszą szukać związku z innymi facetami

>ale nadal mnie irytuje trzesienie sie rak i nóg
>wszystkie miesnie mi sie trzesa i mam problemy żołądkowe i z łzawieniem
trudno mi cokolwiek doradzic bo ja inne problemy mam
u mnie to jest takie silne zmęczenie/znduzenie od samego rana i łatwo może mnie cos zdołowac/wkurwic na dosc długi czas
i jeszcze do tego brainlet sie zrobiłem ostatnio większy niż zazwyczaj

jak Razem wygra to się zrównamy wszyscy i sięskończy wybrzydzanie

>wyjdź z kolegami normikami w licbazie
>hehe walimy jabole na ulicy
> brzuch wariuje
>zesraj się w nachy
>wracaj 3 kilometry na piechotę do domu z kupa w majtach

Samowładnosc rąk pomaga mi przy tym, że sam mam chęć do ekspandyzowania siły siecznej ręki.

Lubię tak dla beki zrobić maccaron wiggle.

>tug współlokatorzy normicy podchwycili od wspomnianego kumpla Cred Forumskopka co nas odwiedza memy z papajem
>cieszą się papieżem i śmieszkują jp2gmd, 21/37
>na głośnikach leci wykop beats, albo jakieś kurwa całe albumy z kazaniami papieża przerobionymi na nutki
mam trochę dysonans poznawczy, bo jakoś nigdy nie przepadałem za memami z papieżem, ale teraz tak sobie śmieszkuję z nimi, bo w sumie czemu nie.

Rób zdjęcia i wyślij mu jak przestanie dawać, bądź człowiekiem.

>Przynależność Sienkiewicza do formacji konserwatywnej jest zatem więcej niż dyskusyjna, bo umościł się w niej z przyczyn czysto pragmatycznych, choć to może złe słowo. Umościł się w konserwatyzmie z powodów bardzo osobistych, bo musiał przekonać rodziców narzeczonej, że jest poważnym, odpowiedzialnym kandydatem na męża ich córki, a poza tym wejście w konserwatyzm i odrzucenie powinności społecznych pozytywistycznej literatury dawało mu możliwość pisania tego, co chce, a nie tego, co należy. „Żeby oni widzieli, jak ja głęboko mam w dupie te wszystkie rzeczy, które oni za wielkie uważają, którymi się zajmują, którymi zapełniają życie, a z nimi jak głęboko mam w dupie całą tę prasę, która się kręci koło jednego nic” – pisał bez ogródek do Witkiewicza.
To z artykułu który dowodzi że Sienkiewicz napisał Trylogię i te wszystkie patriotyczne dyrdymały głównie dla pieniędzy a tak naprawdę miał głęboko wyjebane na te bajeczki dla polaków. Nawet Latarnika uważał za sentymentalne gówno które napisał tylko po to żeby trochę zarobić.

Izrael to by sie kurwa wstydzil, bo sami funduja Palestynczykom czystki etniczne. Poczytaj sobie user o Samson Option, ten ich kraj jest pojebany. To jak M.A.D., tylko ze motywowane ideologicznie/religijnie.

>zamiast się po prostu przyznać i zachować jak dojrzały naród to lepiej się przerzucać kto był większym chujem
>ablu ablu bo był rzyd co był kapo w obozie więc co się plujo

zajebiscie teraz wracaj na wykop

>smieszkuj z memow z papieza na tyle
>ten jeden student ktory nigdy sie nie odzywal odwraca sie
>usmiecha sie jak nigdy
>mowi ze jan pawel drugi jebał małe dzieci
kurwa moj chlop!

jak na mnie to samemu jestes normikiem
>masz znajomych
>smieszkujesz z żywymi ludźmi
>potrafisz sie dostosować do sytuacji

o pieniądze a o co innego
300mld odszkodowania, nieruchomości w centrach miast
to jest w chuj dużo warte i najlepsze jest to że organizację które nie mają związku z tymi którzy zginęli w yolokauscie się tym zajmują
gdyby Polska nie miała by kasy aby wypłacić albo te nieruchomości to były by na jebanym zadupiu to by nikt nie dawaj jebania o tą ustawę

Ale o reakcjonistów angielskich (tj. torysów) pytałem.

nie wiem dopiero wszedłem i nie czytałem nawet nitki mam wyjebane na posty powyżej

udowadniają że stereotypy są uzasadnione

chuj mnie to
Quo Vadis było zajebiste

>przyznać się
do czego kurwa ja się pytam
to jest wiedza powszechna że każdy miał kolaborantów
żydzi mają wyjebane na historię oni chcą tylko kasę i nieruchomości

>chuj mnie to
no to macie z Sienkiewiczem wiele wspólnego

pamietam jak wyszedłem z wykładu i takie chinki szły
o kuraw ale mi pala stanela
brzydkie byly ale i tak bym je zruchał bo mam zolta goraczke

youtube.com/watch?v=g8lSksZneJc&bpctr=1518978858

czemu wszyscy trzymają stronę żydków a polska to ta zła?

kocham pis lewaki maja bol dupy haha

>Moje pokolenie
>Takie spierdolone
Powinienem był te wszystkie kurwy wybić w szkolnej ławie

Zagłosujcie na mnie w przyszłych wyborach to wprowadzę przymusową aborcję kobiet do 40 roku życia

sprawdź sobie kongres USA ile tam senatorów jest żydami po czym zastanów się czemu USA nagle popiera Izrael w tej kwestii

>le redpill XD
wracaj na Cred Forums wykopku

>jestes normikiem
wciąż się łudzę że mi się uda, ale nawet w głębi serduszka wiem, że nigdy mi się nie uda

Ci bracia Butrymowicze (stpd T8) którzy podpalili Wodokty, aby wyzwolić polskich jeńców spod jarzma Kozaków to też mit?

...

zajeb sie makicwelu katozjebie pierdolony

>bondźcie dojrzałym narodem goje przyznajcie sie
>i oddajcie kamienice!!!!!!!!!!!

bo polak = gówno, które daje sobie pluć w mordę.
a jak pluje żyd to jeszcze złapie zębami
Sam dowód że wokół tej ustawy media sobie robią kontrowersje jest tego najlepszym dowodem, bo przynajmniej połowa p*Laków jest przekonana że pis robi źle.
slav = slave

zostaw go

ja nawet nie o ustawie tylko o ludziach, którzy pierdolą w sieci, od jakiegoś czasu jest grane wyciąganie w rewanżu brudów na oponenta przez wszelkie ameby umysłowe z prawej strony żeby sobie udowadniać, że ci drudzy to też chuje byli. Jakby to sprawiało magicznie, że nasze bycie chujem mniej śmierdzi.

>Nagle
USA było pod kontrolą Wybranych od jakiś stu lat co najmniej.

o ja pierdole dosłownie
>bądź mądrzejszy i im nie oddawaj :)
the post

>1/3
Jako dziecko rodziny ortodoksyjnej co roku jeździł na wakacje do Izraela do swojego dziadka „w ósmym pokoleniu Izraelczyka”.

Dostał się lub zapisał na kierunek historii żydowskiej w University College of London, ale nie zaczął nauki tam, tylko udał się do Izraela i przez rok był wolontariuszem w organizacji Zichron Menachem, zajmującej się dziećmi chorymi na raka oraz „częściowo studiował w jesziwie”. Po czym odbył służbę wojskową w armii izraelskiej, podobno w spadochroniarzach. Był nawet jakoby rzecznikiem prasowym w tym wojsku izraelskim.

Następnie studiował na Uniwersytecie Bar Ilam nauki polityczne. Po czym został „prawą ręką Danny’ego Danona stałego reprezentanta Izraela w ONZ”. Pan Danny Danon jest prominentnym członkiem Likudu i od 2009 posłem do Knesetu. W latach 2014-2015 był w rządach Benjamina Netanyahu kolejno wiceministrem obrony i ministrem nauki, technologii i kosmosu”.

Nie wiadomo, jak sierżant Daniels robił ten pijar panu Danon w USA, ale ma z nim dwa zdjęcia z panem Donaldem Trumpem. Bez basenu. W jakimś pomieszczeniu zamkniętym. Wygląda raczej na biuro biznesowe w Trump Tower niż jak Gabinet Owalny.

A potem „orzeł wylądował” w Polsce a konkretnie sierżant Daniels poznał byłego czołowego prezentera telewizji FOX , który właśnie „szedł na swoje” pana Glenna Becka, który wybierał się do KL Auschwitz. I przypomniał sobie (to znaczy zawsze o niej pamiętał, ale wtedy szczególnie) o swojej Prababci, która „przeżyła KL Auschwitz” a nawet „patrzyła w oczy Mengelemu” i „nigdy nie zapomni dnia, kiedy ona i cała jej rodzina zostali wysadzeni z pociągu z Węgier”. Prababcia przeżyła a cała rodzina – nie.

>>matka panikuje i dzwoni do swojego masażysty/kręgarza i opowiada mu co się stało i co dziadka boli

>2/3
A pan redaktor Glenn Beck robił zdjęcia sobie, swojej żonie i kartce papieru, na której pan Daniels spisał imiona i nazwiska wszystkich członków swojej Rodziny, która miała być zamordowana w KL Auschwitz. Tzn. chyba w Birkenau. Ale zdjęcia są dość niejasne i nazwisk się nie odczyta. Pan Glenn Beck był pod wielkim wrażeniem łez sierżanta Danielsa i przychodził do niego na kolacje szabatowe.

W tym momencie warto może zauważyć, iż we wspomnieniach pana Danielsa nie pada nazwisko Prababci, która „przeżyła KL Auschwitz”. Nie pada też nazwisko jego Pradziadka, który też miał jako jedyny z rodziny „przeżyć Holocaust uciekając boso przed linczem” – a cała rodzina zginęła „w Polsce”.

Informacja o którymś pradziadku pana Danielsa, być może tym, który „uciekł był boso”, być może innym zawarta jest na stronie przemyslawziolek.com/matzeva/pl/akcje/dobrzyn-nad-wisla.html.

Jest ona następującej treści: „…Jonny Daniels przyjechał do miejscowości Dobrzyń nad Wisłą – mieście, gdzie urodził się jego pradziadek. Podczas Holocaustu cała rodzina została zamordowana przez nazistów.(..) Podarowano nam macewy, a następnie udaliśmy się do miejsca, w którym kiedyś znajdował się teren kirkutu. (…)W trakcie II Wojny Światowej wszystkie macewy zostały usunięte przez nazistów i wykorzystane do budowy lokalnego parku. Aby przyjrzeć się tym nagrobkom, które były widoczne, zeszliśmy na dół. Tam znaleźliśmy szczątki w postaci kości Żydów pochowanych na kirkucie przed wojną..”.

>zjedz kolacje ryz z kurczakiem i brokuly
>czuj dobrze
>przypomnij sobie ze jestes bezrobotnym prawiczkiem na 23 lvl
>wpierdol cala paczke ciastek i wlasnie otwierasz cipsiki

USA ma tam przede wszystkim taki interes, że w zasadzie to w tym regionie normalnie może rozmawiać tylko właśnie z Izraelem, i generalnie jest on im bardzo na rękę jeżeli chcą mieć tam wpływy a bardzo mocno chcą.

>im nie oddawaj
przecież to pierdolenie do nikogo poza polakami nie dociera

JESTEM KURWA KATOLIKIEM CHODZE NA GORZKIE ŻALE I CHCE KOREANSKA ZONE KATOLICZKE KURWA HAHAHA

>3/3
Brak danych, aby pan Daniels miał jakieś dokumenty czy zdjęcia, że ktokolwiek z jego rodziny kiedykolwiek mieszkał w Dobrzyniu nad Wisłą. Natomiast wg Karola Burchardta „Pamiątki i zabytki kultury żydowskiej w Polsce”. Warszawa 1990 str. 45 , co zacytował docent wiki: ”…Cmentarz żydowski w Dobrzyniu nad Wisłą (…) około 250 metrów na południe od dzisiejszej ulicy Licealnej. Nie zachowały się na nim żadne macewy. Ma powierzchnię 0,3 ha. Nieznana jest data jego powstania…”.

Rozproszenie danych stanowiących jakieś kotwice w przestrzeni i czasie a nawet brak takich danych jest dość typowe do stylu działania i informowania pana Danielsa nie tylko w sprawach wspomnień rodzinnych.

Oto bowiem, kiedy pan Jonathan Daniels przybył do Polski tak bardziej na stałe, przedstawiał się jako specjalista do PR w dziedzinie polityki i biznesu. Na tę okoliczność jest nawet strona internetowa w języku angielskim jonnydaniels.com, na której zaprezentowana jest firma JDPR – czyli Jonny Daniels Public Relations.

W części dotyczącej „załogi” zaprezentowane zostały tylko dwie osoby: Jonny i Lena. Jonnego już znamy a Lena, jak się okazuje, jest w JDPR „senior partner” a wcześniej, bo w latach 2009-2010 prowadziła firmę Samantha Joe Group (SJ Group), która robiła projekty dla Instytutu Goethego, Grupy Inditex (w tym ZARA). W latach 2011-2014 „pani Lena” pracowała jako dyrektor wykonawczy wysokiego szczebla w branży PR i kreowała wizerunek takich firm jak ENEA SA czy Grupa AZOTY SA.

A od sierpnia 2014 wedle tego, co podano na stronie JDPR –„Pani Lena” została Dyrektorem Biura Europy Wschodniej fundacji From The Depths. A z wykształcenia jest podobno archeologiem.

no i generalnie USA nie jest tutaj w tej sprawie jakoś wyjątkowy, cały zachód robi tak samo

nie rozumiem
że mało wiarygonde ? czy o chuj ci chodzi ?

>jutro rozmowa o pracę

zapytaj czy twoja matke boli dupa

nie idź to pułapka

Suplement do insigni personam Dei panny L.:
"A od sierpnia 2014 wedle tego, co podano na stronie JDPR –„Pani Lena” została Dyrektorem Biura Europy Wschodniej fundacji From The Depths. A z wykształcenia jest podobno archeologiem.

Najbardziej fascynujące w informacjach o firmie JDPR jest to, że nie został podany adres siedziby firmy, nie zostało podane nazwisko „senior partnera” pani Leny a kontakt z firmą jest na telefon komórkowy lub na adres mejlowy: [email protected]. Brak danych o rejestracji w KRS."

Weird'o, nah?

>katozjebie
Ale Bozię to Ty szanuj

to samo tutaj tylko zamiast ciastek i cipsików opierdoliłem czteropak piwa

mama mi karze

Zuchy 24 urodziny dzisiaj mam zapostujcie jakieś ładne 2d dziewczynki

zdradzony przez własną rodzoną matkę, współczuję

później bedo cyce

jak dostać taką pracę? jakie trzeba mieć wykształcenie?

Zależy czy jesteś prawiczkiem.

jaka fabryka smrodu?

moja żona Cziruno

rogacz

Wszystkiego najlepszego

gównobiuro żbsz

ile sobie dajecie z twarzy? ja 10/10

troll obrazkowy, sry user Hi Lee

Zgłoszony do cyberpolicji za posotwanie pedofilii dzieciecej

Trzeba mieć znajomego prezesa albo wujka kierownika.

o kurwa to masz papierek czy cos że do gównobiura biorą?

5/10, dałbym ze 6 ale parchaty ryj mam

nie mów tak rozumiesz

jeszcze 6 lat

ile taki stróż zarabia?
kategoria wojskowa D here, jakbym poszedł do lekarza to by mi przyznali grupe

ktorego? odyna? zeusa? ra?

blog:
wpierdalam gołąbki na zimno

>-Kasia [..] W tym roku kończy 31 lat
>Asia i Michalina to dwie z tysięcy samotnych kobiet po 30., które deklarują, że pieniądze to priorytet.
>Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła "nie wyjdę za biedaka" odnajdziemy setki wpisów na forach.
>30 lat

hahahahahahahhaahh wyobraźcie sobie mieć tak napierdolone w czaszce że po trzydziestce masz takie wymagania.
O kurwa japierdole polki to jednak bujają w obłokach.
Przecież każdy normalny mężczyzna z tymi "parametrami", które one sobie wyssały z pizdy to bez problemu może znaleźć sobie fajną dupeczkę młodszą o przynajmniej 6 lat, z którą nie będzie wstydu pokazać się publicznie, i z którąbędziesz miał możliwośćdorośnięcia przez kilka lat w związku zanim zdecydujecie się na dziecko.

A pani Kasia i Michalinka to kurwa jak teraz nie pierdolnie gówniaka to zgnije.

bardzo się ciesze że te animki pokazują mi dupska mimo tego że się mną brzydzą

minimalną, wątpię żeby ktoś kto nie musi więcej płacił dosłownieżywemu meblowi

i chuj jaki to ma wplyw na twoje zycie niech sobie maja wymagania jakie chca

bo jemu nie dadzo
wszystkie kobiety powinny obniżyć wymagania żeby anony w końcu mogły zaruchać

user sie zna widzę

dobrze że mi mr przypomnieliscie
ten parchaty ryj muszę teraz namascić maseczką
zw

prawdziwi bógowie userów to Hades albo hefajstos
Hades
>siedzi pod ziemią (piwnica)
>wykonuje najbardziej nie godną prace ze wszystkich bogów
>bogowie nie zapraszają go na imprezy i sie z niego smieją
hefajstos
>totalny autyzm na punkcie rekodzieła (taki starożytny kuc)
>brzydki jak chuj
>niby ma żone ale zdradza go dosłownie z każdym z kim sie da
>też rzadko kiedy pojawia sie na imprezach u bogów

nawet się nie kryję, oni myślą, że jestem taki śmieszek ironiczny

tzw. temat do dyskusji.
Ja osobiście wziąłbym sponsorke w wieku 31 lat do ruchania bo mam fetysz na panie starsze od siebie. Chciałbym być chłopco-zabawką jakiejś bogatej karierowiczki, która lubi pojebane gówna i jeszcze by mi farfocle sponsorowała.
ale jakbym zarabiał 6k+ miesięcznie to miałbym je szczerze w dupie XDDD

i jeszcze fakt że pewnie mają takie rozjebane cipska bo przecież kobiety które takie rzeczy pierdolą to ruchają się na lewo i prawo

>wyobraźcie sobie mieć tak napierdolone w czaszce że po trzydziestce masz takie wymagania.
ale nie rozumiesz jednej rzeczy - loszki nie są takimi desperatkami jak my
one nie muszą sobie znaleźć chłopa bo albu ablu nie dadzo, jakoś same sobie poradzą
po prostu jak mają kogoś szukać, to kogoś ogarniętego, a jak się nie znajdzie, to trudno

przecież nie o to chodzi debilu, my się z nich śmiejemy jakie te wymagania są chujowe i nierealistyczne

Spoko niedługo tez bedziecie w takiej sytuacji xD
>szukanie partnera z powodu kasy
>Jak być głupią pizda i zmarnować sobie życie
Pewnie od razu będą chciały miec gówniaka.
Pfahahahahahaaaa

W zasadzie tylko Hades i Hefajstos (może Dionizos) to nie były totalnie zdemoralizowane skurwysyny w mitologii

zapiekło michalinke

ale piecze księżniczkę niezależną kobietę o kurwa

Ogarnij się w końcu

A własnie że to nie on. To Ianus.
>z gr. oznacza on "wejsciowe wrota"
>kontroluje całe Uniwersum
>może rozkazać innym bożkom aby się zjebali
>dba o całokształt entelechii "jednosci dusz"

Nie jestem kobietą i nauczcie się czytać kretyni

Jak teraz jestescie bez GF i jestescie spierdoleni to do 30 wam się to raczej nie zmieni

no będę musiał albo sznur bo stary coraz bardziej się wkurwia

>byń seba chujogrzmot
>miej dobry zawód (jak na polske), dobre pieniądze (jak na polske), bądźsamodzielny, samowystarczalny
>chciej założyć rodzinie
>wybierzesz atrakcyjną inteligentną po studiach młodszą dziewuchę
czy
>wymizdrzoną karierowiczkę, która oczekuje chuj wie czego i pousychanymi jajnikami jak stare śliwki
hmmmmm no kurwa trudny wybór

a po 30?

Hello, I'm the Pepík seeking asylum from the week earlier. I went to the police and it's mostly fine, well mostly. I am forced to visit a psychologist. I've hurt my family and have been kicked out of the house. I'm writing this in a library on a free computer. I beg in a small town but people don't give me food or money anymore. I'm going to starve soon. I seriously need someone to take me to Poland and let me live in their house. I offer you learning the guitar, English, German or Czech. I'm really good at history and geography. I can also clean your house and make you food. Please anons, don't let me die.

My email is [email protected]. I will reply every day because I can't sleep at the library

pojebało, jak będę miał 30 i bez gf to wezmę cokolwiek będzie w stanie dać mi dzieci
gdybym był jak te głupie pizdy to bym oczekiwał dziewicy w wieku 30 lat

>hefajstos
>nie hefestos
Co za dureń to spolszczał

Mój stary tak się wkurwial że dostał wyrok i problem z głowy xd

Jana Parandowskiego szanuj

i dodaj że ta karierowiczka ma na liczniku tyle samo kutasów co gwiazda porno klasy b

ehhh nowy plan i zajęcia 5 razy w tygodniu...

>Rzymska "mitologia"

>nowy plan
>w sumie spoko, mało zajęć
>WF na ósmą rano
NO KURWA MAĆ

>no będę musiał albo sznur
pffhahaha ile ja to sie nasłuchałem takich ludzi co mówili że "jak co to sznur" a potem stali się takimi żałosnymi wujaszkami z ochrony w bidronce których życie zaprowadziło do nikad bo zamiast coś z nim zrobić obstawiali opcje "sznur" bo oczywiscie nikt z was tak naprawdę się nigdy bohatersko zasznuruje

To nie o to chodzi barani łbie.
Jak będe miał 30+ i stanę się desperatem na kontakt międzypłciowy to znajdę jakąś przeruchaną przez stado murzynów Jowitę z równie nieszczęsnym życiem miłosnym bo z moim statusem socjoekonomicznym na lepszy towar mnie nie będzie stać, zrobię gówniaka i jakoś to będzie
Ale Jowita na pewno nie powinna oczekiwać greckiego boga z Porsche w garażu i z rasowym psem w domu na przedmieściach warszawy bo by się srogo kurwa zdziwiła XD

ale dosłownie wszędzie greckie
>αι
jest jako
>e
tylko tu jakiś debil to robił

>Jana Parandowskiego
+1

i tak nie jest tragicznie
spójrz na tłumaczenie imion filozofów na angielski

Już prędzej podejrzewam, faceci mają łatwiej dużo spierdolin znajduje potem młodsze. Bo laski są głupie i dużo ma fetysz że ma być starszy itp. Z reszta zebranie kasy itp zajmuje czas. Kobiety chca stabilnosci wiec nic nie stoi na przeszkodzie żeby się odspierdolic z wiekiem i znalesc sobie potem loszke np 5 lat młodszą lub wiecej.

>On chce dzieci
>Chce zmarnować sobie zycie xD
To pułapka anonie, spojrz jak zniszczeni zyciem wyglądaja młode małżenstwa z dziecmi

z resztą
>2030-40
>Cofanie starzenia itp
Serio pierdol to i tak będziemy życ po setki lat

>Ale Jowita na pewno nie powinna oczekiwać greckiego boga z Porsche w garażu i z rasowym psem w domu na przedmieściach warszawy bo by się srogo kurwa zdziwiła XD
Ale to nie jest kwestia oczekiwań, tylko poprzeczki. Patrz

>Manndefremung
>unexpect contrition
t. mielonka

>cofanie starzenia
mam nadzieje, że to nie będzie obowiązkowe

chodziło mi o to że czas zacząć zarobkowanie bo się rodzicielska cierpliwość kończy

>>Cofanie starzenia itp
>Serio pierdol to i tak będziemy życ po setki lat
ludzie w latach 80 myśleli tak samo a patrz gdzie jesteśmy

Kiedy będzie nowa nitka?

To jest chyba "ey" tuż po reformacji greko-delfickiego słownika w 1820.

a to soraski masz dziewczynkę w ramach przeprosin

już nie będzie

>>/r9k/85191645

a masz tam chociaż prysznice?

też mam taką nadzieję
fajnie by było jakby to byłą ostatnia polska i w końcu mógłbym się wziąć za siebie

KOMPRO

>Statusem socjoekonomicznym
Charakter się liczy, masz zainteresowania jestes bystry z poczuciem humoru i hobbym to znajdziesz sobie fajna laske, desperacja to najgorsze co może być bo trafisz na równie popierdolona desperatke i wtedy będziesz dopiero po uszy w gównie, gorzej jak gówniak z tego będzie, wtedy będziesz miał permanentna knagę aż ta spierdolina nie skończy studiów a ty nie zmarnujesz życia

Czemu wy nie potraficie zwalczyc tego jebanego wszczepionego przez naturę mema, aż takimi amebami jestescie?

CWELU

kompro

*gives myself a +24 XP Khir card*

Jestem fajnym trolleyem, nie?

no mam, ale specjalnie wstawać o piątej żeby o dziesiątej wracać do domu to trochę nieporozumienie

kompro

>Charakter się liczy, masz zainteresowania jestes bystry z poczuciem humoru i hobbym to znajdziesz sobie fajna laske
niech zgadne przeczytałeś te mądrości w jakimśzjebanym magazynie dla samopoprawiających się?

>Prysznic po wf
A co loszke masz nadzieję wyrwać?

>Charakter się liczy
No jasne, ale liczy się też niezależność finansowa
Nie mówię żeby zarabiać chuj wie ile, ale tyle żeby się dziewczyna czuła że ładuje się w jakieś życiowe kłopoty
Z drugiej strony, loszki nienawidzą pracoholików nawet jeżeli dobrze zarabiają, bo nie chcą wchodzić w związki z kimś kogo nie ma w domu, co jakby przeczy tej teorii że chodzi im o kasę, bo gdyby chodziło o kasę, to pracoholik byłby idealny (nie musiałyby go nawet oglądać)

Witajcie, jestem Pepík szukającym azylu sprzed tygodnia. Poszedłem na policję i jest w większości w porządku. Jestem zmuszony odwiedzić psychologa. Zraniłem rodzinę i wyrzucono mnie z domu. Piszę to w bibliotece na wolnym komputerze. Błagam w małym miasteczku, ale ludzie już nie dają mi jedzenia ani pieniędzy. Niedługo będę głodować. Poważnie potrzebuję kogoś, kto zabierze mnie do Polski i pozwoli mi mieszkać w ich domu. Oferuję naukę gry na gitarze, angielskim, niemieckim lub czeskim. Jestem naprawdę dobry w historii i geografii. Mogę też oczyścić twój dom i zrobić ci jedzenie. Proszę anonsuj, nie pozwól mi umrzeć.

Mój e-mail to [email protected]. Będę odpowiadać każdego dnia, bo nie mogę spać w bibliotece

amerykanie to jednak są kurwa przewrażliwieni.

>siedzenie cały dzień w klejących się od potu ubraniach
jesteś dla mnie absolutnie obrzydliwy

>pracoholik
innymi wariacjami jest dobrze zarabiający nudziarz informatyk który nie może sobie wiecznie znaleźć dziewczyny
a z tą średnią krajową to się im nie dziwię - średnia krajowa w polsce, szczególnie w mieście, wcale nie zapewnia bezpieczeństwa, wiec to naturalne że oczekiwania mogą stać wyżej

zrobi ktos nowy prosze

charakter i takie tam się liczą max do końca studiów bo później jak kobiety zaczynają żyć samodzielnie to zauważają jak działa świat i romatyczność schodzi na dalszy plan względem stabilizacji życiowej

Ja się przebieram na wf lol
Moze masz jakiś spierdon organizm że się tak pocisz?

Ile kwadrylionów jest w jednym tuplecie? xDDD

nowy

jowy dublowy

nie róbcie pod żadnym pozorem nowego
>max do końca studiów
to nie chodzi o same studia tylko o beztroske
do konca studiów jak jeszcze jesteś jedną nogą w garnuszku rodziców to możesz sobie "być" z kim chcesz, potem jak musisz być odpowiedzialny za siebie to gówno zaczyna robić się poważne

W zależnosci ile dmg zwiaznego z starzeniem cofniesz to do takiego wieku biologicznego bedzie w stanie się cofnać, wiec będziesz mógl sobie wybrać na jaki wiek biologiczny bedziesz chcial sie czuc i wygladać.

Tyle że teraz za tym stoi ogromny kapitał, pod koniec zeszłego roku powstał odpowiednik ycombinatora tyle ze dla biotechu w silicon valley, masz calico google'a który pracuje nad tym, AgeX, BioViva Sciences, SENS i od chuja innych firm i instytucji naukowych pracujacych nad tym. Teorie stojąca za tym wszystkim już mają teraz musza jedynie to udoskonalić na zwierzetach, a do 2021 roku maja już wszystkie terapie na wersje 1.0 która będzie w stanie cofać starzenie o 30 lat będą w fazie testów klinicznych w stanach. Testy kliniczne pewnie potrwają z 8-10 lat o ile wszystko będzie działać to połowa lat 30 i początek 40 będzie wyglądać bardzo ciekawie

Ale on ma nieco racji. Ja sie ogarnalem (ciuchy, fryzjer, higiena osobista, gownopraca w korpo za 3400 brutto) i z 4/10 skoczylem na 6.5 spokojnie, jesli nie 7 jak wieja pomyslne wiatry. Do tego zainteresowania i na pewno kogos znajdziesz. Jak jestes kucem po polibudzie to sam wiesz na co sie pisales.

>pick last

ciekawostka
>powyżej średniej krajowej zarabia 26% Polaków wliczajac w to oczywiście kobiety

no nie wmówisz mi, że nie śmierdzisz po włefie nawet jak się przebierzesz

A jak może taki zrobić taki spierdon z F84.5?
Masz jakis pomysł, podeslij mi.

No jak masz znajomych po ekonomicznym, ktorzy ostatnia ksiazke przeczytali w gimnazjum, to moze.

kurde w takim UK czy Holandii przeważnie nie mają WF na studiach bo wiedzą że ludzie mają na tyle rozumu że będą chodzić na siłkę kiedy mają na to czas
a tutaj? hehe nie, musisz chodzić co tydzień na wuefik jak w gimbazie żebyś się nie roztył od ZDROWEJ, NATURALNEJ diety schabowy + bigosik i kiełbaska z grilla

ale czy to coś zmienia?
chyba nie zakładasz że "bezpieczeństwo materialne" jest w każdym kraju osiągalne dla takiego samego odsetka ludności?

Pierdolenie, żadna nie wyjdzie za kogos spierdolonego nie wazne ile zarabia, albo wyjdzie i zaraz się z nim rozwiedzie jak pojdzie po rozum do głowy.

Przestancie łapać się na memy.

Zgadzam się praca jest ważna, ale nie musisz zaraz niewiadomo jakich kokosów zarabiac, wystarczy że starcza ci życie itp.
Ludzie zazwyczaj z czasem zaczynaja wiecej zarabiac itp.

nic, dlatego napisałem, że to ciekawostka

jak jesteś bogaty to automatycznie podnosi się jakość twojego życia więc spierdolenie trochę wyhamowuje
stać cię na psychiatrę więc możesz sobie zaleczyć fobie społeczną, masz czas biegać na siłownie czy się sportować i przede wszystkim nie użalasz się nad sobą, że jesteś biedny

Nie w 21 wieku teraz masz wyścig w kierunku dna.

>ale nie rozumiesz jednej rzeczy - loszki nie są takimi desperatkami jak my
>one nie muszą sobie znaleźć chłopa bo albu ablu nie dadzo, jakoś same sobie poradzą
Tak ciekawe jak sobie same bachora zrobią.

>Pierdolenie, żadna nie wyjdzie za kogos spierdolonego nie wazne ile zarabia
Jak dużo zarabiasz to nie jesteśspierdolony bo cie kurwa stać na wyssane z pizdy hobby i sprawianie pozorów

>użalanie się nad sobą że jestes biedny
Zmienia to cos w twoim zyciu lub z sytuacja w ktorej się znajdujesz?
Możesz całe życie się użalać, zastanów się nad tym co tym osiagniesz jak będziesz umierał i jak się bedziesz czuł.

Jak podoba ci się ta wizja to żyj tak dalej, jak nie to zrób cos z tym

>żadna nie wyjdzie za kogos spierdolonego nie wazne ile zarabia
jak ktoś dobrze zarabia to nie jest spierdolony, tylko co najwyżej jest chujowym człowiekiem
nie wiem w zasadzie o co sie spieramy, przecież ja też mówię że nikt nie chce być z chujem, ale samo niebycie chujem nie wystarczy - trzeba przynajmniej nie być kimś kto oznacza kłopotów (materialnych)
>ale nie musisz zaraz niewiadomo jakich kokosów zarabiac
zgadzam się.
w ogole to z tym ze "powinien zarabiać powyzej sredniej 6k" to podejrzewam bardziej jakaś podświadomą strategie negocjacyjna niż faktyczną deklarację - wiesz, tak samo jak sie targujesz i mówisz że oczekujesz 6k, ale zadowolisz się 3.5k

A chwila na contemplatio?

>implikowanie że każda musi

>sprawianie pozorów całe życie
Po miesiacu już sie połapie że jestes spierdolony, i albo będzie desperatka i pozabijacie sie pozniej lub cie zostawi, albo od razu odejdzie bo ja oszukałes.

W każdym razie nie tędy droga anony -.-

Chyba że chcecie desperatki / tępej dzidzy materialistki to droga wolna xD