/ex-yu/

Pravi NEET sati

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Km22D2LU4nI
tsumino.com/Book/Info/22292/1/the-kawaguchi-household-family-rule
b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2018&mm=02&nav_id=1360218
m.youtube.com/watch?v=EjAJs5wNT5E
youtube.com/watch?v=d-diB65scQU
youtube.com/watch?v=CEU1hm1iyi0
youtube.com/watch?v=Mhd84H3hO5I
youtube.com/watch?v=oxrcTWlnTP4
youtube.com/watch?v=A3GXtX0oQXo
youtube.com/watch?v=CySRSkXuDkk
desuarchive.org/int/thread/84875174/#84878295
youtube.com/watch?v=CVvHM7eIyTE&t=46s
web.archive.org/web/20110810152231/http://www.mrzim.com/showthread_9032.html
twitter.com/NSFWRedditImage

Sta vi radite kad docekate budni 7 sati

prvi za okorele nitare

Da je NEET biti lako, nitara bi bio svako.

il drkam il igram vidije

Бићe бoљe 2016.

Legla maloletna gowna, jos samo da se tachkasta degenchina ubije i dobar konac

Bivsa mi je u nevjerovatno sretnoj i uspjesnoj vezi vec nekoliko godina, nakon sto je sa mnom raskinula zato sto "ne moze osjecati srecu vezana za drugu osobu"

Mislio sam da ce me to shrvati ali onda sam vidio da je lik metar i zilet i ne mogu da ne umrem od smijeha svaki put kad se sjetim, i to istinski bez ogorcenosti

Ja operem zube, operem i slozim sudje, spravim kafu i gledam ima li dragame na jutarnjem programu. Ljepse mi je nju gledati i zamisljati da je sa mnom da se mazimo nego da gledam kako se loptica za golf pravi.
Onda pojedem nesto nazor, najcesce suvo meso bez hljeba, popijem vode, odem srati i van na kafu opet gdje sljam iz naselja sa kojim ssam odrastao bude i sere jedno te isto
Tad je vec 1 popodne i vrijeme je za spavanje

tri moreta

Drkica pa zapalit cigaretu i spavanac(stalkat žene preko socijalnih mreža)

Jedna posjeta hentaihavenu pa u krpe

Da li je /ex-yu/ shvatio superiornost 2D zena

Pa kaze:
youtube.com/watch?v=Km22D2LU4nI

pa dobro nemoj tako, nadje se i poneka zena

mala daj slike

nije dobar osjecaj momci

2d je ok,ali se to ne može jebat.

majka pa tako zla...
e moj chevapko

...

tako nesto moze da izjavi samo kamenjarka klasicna

mani se te polupanke i guraj dalje

...

...

daj mi sos ali odma

jedina dobra stvar je da je 2d uvijek tu kad se treba olakšat

a sad jedna kafica pa na spavanje

moje kmice

Smrdilo ti je iz usta pa sam zato bio los, dekoncentrisalo me

koji penal od cure. zaboravi to i idemo dalje

>momke pogodio komentar cure
plaquem, cak se ni ne trude da sakriju svoje nesigurnosti

jesi vec zavrsio sa hentaihaven?

ne

Kako da nagovorim gaborku da je jebem u supak?
Uvjerio sam je da sam njen jebac a ona profi jebacica koja je fenomenalna u seksu, ja je upak gledam kao meso i nita vise, hocu da je razvalim i upropastim dovijeka

Kako da joj predlozim, da joj usadim ideju tu? Nema momka a mene u srednjoj bas i nije gotivila.
Mislio sam da nacnem tu temu tako da ona pomisli sama na to, kao u fazonu sta nas dvoje jos nismo probali zajedno
Isto kad se pozali da nece jer ce je boliti, lagati joj da i mene boli kad stegne, kako cu mazati biti njezan, da zelim da i ona uziva, dok to govorim kosu joj iza uveta staviti i poljubiti, da zapocnem potpis ugovora tako reci
Ako to uspijem imacu full tretman meso i mozda cak prestanem drkati

tsumino.com/Book/Info/22292/1/the-kawaguchi-household-family-rule

Sta je tvoj odgovor bio kad si prebrzo svrsio

>on implicira da nije devac
ovo je iskreno kvalitetna prica

Prvi put postam na 4chanu ( izim /ck/ ) inače visim na Krautchanu, da li vrijedi ostat ovdje
t. Bernd

Dobra droljica,samo šteta šta širi noge samo Chadu.

Čedo Kurcogrom, inace moj dobar prijatelj

Izgleda ko da ima više testosterona nego ja
t. soja znalac

>ovo je dobra droljica u hrvatsku
vriss

okle je?

Valja jednom otici i tamo istovariti govana i vidjeti kako kovitlaju

ima malo iskrivljen nos il mi se cini

a sta uopste radis na krautchanu

Većina ljudi ima prirodno asimetričnu hrskavicu i nosno tkivo.

Šitpostam iz navike

>t. kurac mu kriv nadole pa izmislja statistike da mu bude lakse makar mastajuci

zar nije krautchan nemacka slikodaska? sta trazis medju nemcima

Ideš šta na osam chan?

Prihvatanje

pa on je got anone

pateticno ali stvarno

...

KC int je poseban, ovaj int mi se čini nekak jadan.
Jedini dobar mem je la creatura / 56%

Ukrivljen kurac bez problema uđe u pizdu tako da ne znam kakva je to uvreda a ni kako si to povezo sa nosom.

aha vidim, znaci nije kompletno nemacki kao sto sam mislio
upoznaj nas onda sa memama koje su proizasle odatle

Obraz đon nos kurac krivi

>t. XY
>that feel / Vojak
>worry bera
>short heda / culture of kill
>polandball
>on the XY
>pengu

Many others still

vidis nisam znao da imaju tako dugu tradiciju, sve sam kontao do sad da su vecinu tih mema ovde na 4chanu izmislili

Kakav je saobracaj

ovo je bila dobra 2d drkica

Kad prije crni labane

Ali najozbiljnije, ne bi li nas trebala biti sramota? Linije koje se mogu povuci od prvih zivih organizama prestaju na nama.

>Vojak
Boјaк нијe измишљeн нa кpayтчaнy.

Boli nas kurac

...

Jos malo pa zora

Pravo vrijeme za leci, idem i ja.

a sad jedna meditacijica pa na spavanje

Ne seri? I ja isto meditiram svaku noc prije nego sto legnem.

laku noch momki, faks za 3 sata

timezone bump

ja sam kineski zmaj ja sam vulkan

Kako da efektivno bogdanlabanujem?

20 dredova za vikend hvala bogu da je ponedeljak i da ce kezualci vikendpederi ispovesti.com redditori da odjebu do sledeceg vikenda kada pripremam sok terapiju za njih

Ovo je dobra pripovjetka

ali bukvalno ovo
nisam ni postao od petka

djavo se pomamio
b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2018&mm=02&nav_id=1360218

>I dobili su prototip prosečnog glasača vladajućih partija u Srbiji...

najvise komentara i pluseva dobi zuta tackasta botina

zanimljivo kako niko to nije prokomentarisao, govori puno o komentatorima u92

m.youtube.com/watch?v=EjAJs5wNT5E

Ja drkam.

ja placem

navešću neka sela iz Južne Srbije, a nasao sam bar 50-ak (pogledati i fotografije, street view-> arhitektura srpskog sela), čisto da ukapiramo da je FYRM centralna Srbija....elem, google map i pretraga po Južnoj Srbiji : Σέρβος (Peloponez selo Serbos), Διαβολίτσι(Djavolići, selo na Peloponezu), Γοράνοι (Gorani, selo na Peloponezu), Γολά (Gola isto Peloponez), Πολοβίτσα (Polovica), Βασιλάkη (Vasilaći, selo na Peloponezu), Γkορίτσα (Gorica, selo na Peloponezu), Πετρίνα (Petrinja, ima ih vise na Peloponezu), Ρόδινα (Rodina), Σμέρνα (Smerna selo), Δροβολοβό (Drovolovo), Πλατανίτσα (Platanica), Πλατάνι (Platani) - spisak je podugačak....ajmo malo po Tesaliji, blize centralnoj Srbiji iliti FYRM Σέρβια (Serbija), Γρεβενά (Grebenati vunu), Λιβάδι (Livadi), Σέλο (Selo !! :)), Νιkολίτσι (Nikolići), Γαρδίkι (Gardići), Πρέβεζα (Preveza), Καισαρειά (Ćesarija), Σkοτίνα (Skotina ispod Olimpa), Τσαριτσάνη (Caričani), Βασιλιkη (Vasilići, selo u Tesaliji, ima i letovalište na Peloponezu)........i tako, potreban je samo malo veći zoom na google map (nazivi svih većih varošica i gradova su helenizovani, ali manjih mesta i sela nisu), osnovno poznavanje starogrčkog alfabeta i/ili novogrčkog alfavita - alfa vita, ghama, tita i eto nas u Južnoj Srbiji...usput sam proverio - u rečniku grčkog 95% ovih naziva nema ama baš nikakvo značenje. Dosadno i opširno bi bilo da sad navodim sve toponime, guglajte sami, malo veći zoom na mapu, i iznenadićete se ;)... usput, Grci slova "C, Č, Ć, Dž" izgovaraju kao "C" i pišu uglavnom kao tau i sigma zajedno (τσ), plus oi, ei, ui se čitaju kao "i", NT je "D", Beta je Vita "V"...eto...

Inače to nije dovoljan dokaz, kad imaš tako srodne jezike lako je pronać nešto što zvuči poznato. Neko ko ima vremena bi mogao sa sigurnošću nać mjesta čija imena zvuče "slavenski" ili kako već npr. u Švedskoj, jer je švedski indoeuropski kao i naš. Ali to ne govori ništa o prisustvu Slavena na području Švedske.

Bugarin je mogao napisat isto to što si ti napisao i tvrdit da je Grčka zapravo južna Bugarska.

>nasao sam njih 50
>ignorisem njih 50000
>srodni jezici
>ma cec bre

haha najjaki smo tebra woop woop

radi na sebi onda

druze slaveni su nekad u 7-8 vijeku protjerali grke sa peleponeza i tu se naselili pa ih je bizant kasnije protjero opet ili asimilirao ne sjecam se bas dobro
uglavnom bio sam tamo i vodic koji je inace iz novog pazara nam je govorio kako ima dosta mjesta koje tako imaju slavensko ime na peleponezu i onda nam spomeno to gore
vidis prava historija je rijetko tako jednostavna kako izgleda vecina misli

>basnjanski guzobol

dobar argument druze

inace kako si? evo ja se malo zado spavat pa malo prije usto i pijem kaficu lagano i kontam sta bi se moglo pojest

Stae ovo stari treba iscerat ove indo-europljane sto su nam zemlju pokrali bog te jebo mrs ca

evo ja se nahranio tvojim guzobolom i tako :)

pravo si zajeban lik nema sta

dobro jutro ex-yu

nisam zajeban samo cinjenice bajo moj

koje cinjenice pajdo? da na peleponezu ima mjesta sa slavenskim imenom? ok super ima ih fakat na desetine
ono sto nije sad cinjenica da je peleponez juzna srbija
zna se odakle potjecu ta imena sva

sa srpskim imenima, poticu od srba, isto kao i u tvojoj zemlji, mozes se ljutis kolko oces al tako ti je

nisam znao da jos postoje ovaki

>guzobolan sam nesto na srbiju ali cu da pozajmim jezik i slova od njih, prisvojicu sve njihovo i nazvacu ga drugacije jer se ne osecam kao srbin vec kao (unesi entitet po volji)

ne bas jebiga
nije nesto istina samo sto ti kazes da jest
ako si kad bio u /balk/ dredu znao bi da se nadje bugara koji bukvalno istu stvar govore samo sto je po njima peleponez juzna bugarska

we wuz kingza

Ma boli me kurac za Bugare oni mogu da pricaju sta hoce, Bugari su dosljaci, usvojili srpski jezik pa evo sad mi nadji 20 bugarskih reci koje ne postoje u srpskom recniku ja bugaru prvom dajem 100 evra. Nisam ja kriv sto smo mi Srbi bili dominantan narod, tako cinjenice govore.

>south """""Slavs"""""
>slavs
Toljko Slovency slavjane

dobar jutarnji program u exyu rijalitiju

to objasnjava zasto su svi novostvoreni entiteti proizasli (otpali) od srpskog roda tako nasilni, skloni izmisljotinama i ostalim sizofrenim akcijama, ima slicnosti sa transdzenderima dakako!

Tako je, nismo slaveni. Proto-europljani smo ugl

heh znas brate sta jos bugari govore
ovo The Cyrillic script /sJˈrJlJk/ is a writing system used for various alphabets across Eurasia (particularity in Eastern Europe, the Caucasus, Central Asia, and North Asia). It is based on the Early Cyrillic alphabet developed during the 9th century AD at the Preslav Literary School in the First Bulgarian Empire.
brate ljudi nas pisat naucili a ti tako pljujes po njima ma daj ne valja ti to
smijesan si mislim ni ne da mi se ubjedjivat te jer kao prvo ni sam ne znam puno a kao drugo ti vec sve znas tako da je uzaludno
uzivaj ti meni ja odo neki sendvic vamo slozit mori me ova glad

>ma svi su samo nisu srbi

e moj guzobolivoje, nista ne boli vise od cinjenica

Turki so slavjanskim jazykom*

Jesam li ja, ex. katolik hercegovac srbin?

Ako su mi turski geni dali visinu bog ih blagoslovio

All of you russian so called slavs migrated from our area to today's area. Certainly we weren't moving from the area rich of cornfields to adriatic stones, it was otherwise, pure logic.

naravno da jesi
i dinaridi spadaju medju srpsku rasu, pokatoliceni

>cornfields

lol

haha ne samo to već tip ni engleski ne zna
uistinu žalosno ali iskreno

Nikad necu razumeti ove otpadnike od srpske rase (bosance, crnogorce, makedonce i ostale) sto se samozadovoljavaju svojim uskim regionalnim izmisljenim nacionalizmima umesto da se vrate pod Srpski barjak i zajedno sa Srbima poloze pravo na mnogo vece teritorije koje zaista jesu srpske, od baltika do peloponeza.
Beclija i Berlindzija podmazao par lokalnih vodja sa dukatima i raja guta lazi, zalosno.

Lolchina kakav telac

Stari mozda zato sto nije istina to sto vjerujes

Cinjenice su nepobitne, guzobolko istopederko ;)

>Le ne razumijem zašto ne shvaćaju stvari kao što bi ja to htio

to ti svi govorimo već sat vremena i ti ne kužiš

>le govorim srpskim jezikom a predstavljam se kao hrvat

Imate pravo da se izjasnjavate i kao marsovci, cinjenicno stanje se ne menja jbg.

osecam se kao hrvat ustvari sam srbin

lolara

>ponosni hercegovac
>ponosi se nazivom herzog koje mu je nataknuo svabo

a jebote...

mmm dobra bedevija

koja gadna pojava
bas ima facu za prebit ga

a ne ne
samo debele, ruzne i nevine za prave ex-yuovce

ovo dbi

>juzna italija -2
a ?

Vidim ove uznemirene posrbice su još uvijek veći srbi i od samih srba

U /ex-yu/ nikad nema ni trunke pameti

ko im jebe mater bice crncuge neke

dobio sam bazirani paket, vidi se ko misli na gradjane beograda a ko misli samo da se vrati u fotelju da bi krao

Kako si dobio to? Kako i ja da se prijavim?

...

>6-7eur hrane
ma wow

AJ POLAKO!
moras shillovati vucica 0/24

dodji u gradski odbor kod lipovog lada na lionu i uclani roditelje, tako mozes da dobijes namirnice za domacistvo

bitna je paznja a ne vrednost u parama konje

>So

>njega kupe za 5eura
baš si jeftin lolara

mi u lazarevcu samo ovo al dobro je i ovo, vajdica

tebe kupio jebac tvoje keve za cokoladu od evro, ti si najjeftiniji hahahaha

človek, cel vaš jezik je zakladnica lolcow besed, tako da ne zameri Srbom odstranjenja ene same črke

Tako su vam i preci prešli na pravoslavlje za vreću brašna MASHALLAH

hehara

e sladžo zove te neki ansver

VEROVALI ILI NE!

Da li ste znali da se tokom rimske epohe u Engleskoj nalazio grad koji se nazivao Sorbiodunum (Srbograd)? Njegovo ime će tokom srednjeg veka glasiti Old Sarum, a lokacija gde se nalazio je u blizini današnjeg Salzburija. Postavlja se konstruktivno pitanje - otkud ime Srba tako daleko na severu Evrope?! Ako se rešimo svih istorijskih dogmi, postoje dva najrealnija opciona odgovora:

1) Budući da se radi o rimskom periodu, i da su u blizini bile stacionirane legije iz Dalmacije - Rimljani su Srbe mogli dovesti na ostrvo u sastavu svoje vojske, što opet baca svetlo na prisustvo Srba na Helmskom poluostrvu pre cara Iraklija.

2) Prva opcija bi bila ubedljivija da grad u sebi nema keltski nastavak -dun, na koji je pridodato rimsko -um. Stoga prisustvo srpskog imena u Britaniji moglo bi se tražiti čak i pre Cezarovih osvajanja. Kasnije je germansko -burg zamenilo ovu keltsko-latinsku simbiozu. Zanimljivo je da su Velšani ovo mesto dugo nazivali Gradawc, gde je svakom iole laičkom oku upadljiva srpska reč grad- (tvrđava).

Tokom kasnog srednjeg veka tu je stolovao engleski episkop - Seriberiensis episcopus.

nemoj brate ovaj varta hrvat se jedva oporavio od onog cmaropucanja malopre

Povesne cinjenice ne trebaju nikoga uzbudjivati jer sto se desilo - desilo se, tako je kako je.

svi hrvati su zapravo potomci cro-magnonaca brteeeee

barem ne zvuči abnormalno pederski kad se govori

realno jesi u pravu

*crbati

mozda da odslusa koju pjesmu svog omiljenog pjevaca pa da se izlijeci
cekaj malo...

i sad je nasao govnjivi sneg da pada napolju serem mu se u picku bas

>The present name seems to have been a corruption of the medieval Latin and Norman forms of the name Salisbury, such as the Sarisburie that appeared in the Domesday Book.[1] (These were adaptions of the earlier names Searoburh,[2] Searobyrig,[3] and Searesbyrig,[4][5][6] calques of the indigenous Brittonic name with the Old English suffixes -burh and -byrig, denoting fortresses or their adjacent settlements.) The longer name was first abbreviated as Sar, but, as such a mark was used to contract the Latin suffix -um (common in placenames), the name was confused and became Sarum sometime around the 13th century.

hmm pokušaj ponovno dečko

>Laganje je najbolja vrlina srpskog naroda... Mi lažemo da bi varali sami sebe, da tješimo druge, mi lažemo za oprost, mi lažemo da bi se borili protiv straha, lažemo da ohrabrujemo druge, lažemo da bi skrivali svoj i nečiji drugi jad. Laganje je oblik našeg patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Mi lažemo na kreativan, maštovit i inventivan način.

>Searoburh,[2] Searobyrig,[3] and Searesbyrig
sve srpski nazivi

chillaj stari
youtube.com/watch?v=d-diB65scQU

čovječe ja uživam u ovome, doslovno me nikad neće srpska mitomanija prestat zabavljat

...

evo moj jedan pokušaj
Sargon Akađanin
sargon -> sarbon -> serbon -> srbon -> SRBIN
jebi mi mater ako on nije bio čisti srbin kao što ČINJENICE potvrđuju

youtube.com/watch?v=CEU1hm1iyi0

>mitomanija

entiteti na aparatima, istina ih boli

jbg, istina boli

dupli duplici potvrdjuju

ovo

u medjuvremenu nervozni ponosni hercegovnar (hercog je nemacka titula) lista arhivsku proverenu gradju wikipedije da pobije cinjenice

bivsi srbi = najgori srbi

ja sam do sada mislio da je hercegovina geografski pojam koji kurac

bazirani milic, ima snimak njega nadrogiranog i pijanog kod minimaksa sa arkanom i preko pejdzera neko poslao poruku "milicu, vrati mom dzekiju lanac"

oni su dosli iz krajine osnovali ukrajinu
kraj price bre

danas sam ga izdrkao prvi put posle 32 dana

jesi ti onaj bazza sto je prosuo vino po nekoj ribi na zurci?

zakljucak?

kakav je osjecaj, jel bilo mnogo sperme?

taj sam
najduzih mesec dana u mom zivotu, ne isplati se nikako

...

Kad si već postovao tog žapca, ja sam počeo da ga oponašavam dok pušim pljugu, pravim tu smug facu često i to u društvu. To je verovatno neki poremećaj jer sam to isto radio dok je 9gag bio popularan ovde i kad su izašle one face (lol faca, mr bean, onaj crnac što drži ruke gore, true story itd.) i to smo radili ja i drugarica čak smo i pravili fotke u školi gde oponašavamo te face.

sranje, mislim bolje nego uobicajeno ali ne bolje od 30 uobicajenih, nije vredno cekanja

usro sam ti se usta

jel ovo istinski autizam?

nije autizam jer radi to u drustvu i ima drugaricu

mislim da je djocko rekao to u jednom vocaroo kako je bio na no fapu dve nedelje i imao blagi srcani udar od naleta sperme

ne kenjaj preslusao sam sve njegove snimke i nikad nije pricao o tome

hvala anonu koji je preporucio Banshee

>Banshee

plebtier garbage

lolara

voleo bi da se druzim sa tobom :)

extra je serija, glup si

extra je za plebove, da

youtube.com/watch?v=Mhd84H3hO5I

usro sam ti se usta

>plebtier

jebote kako neko moze imati ovako los ukus

banshee i the knick su nesto najbolje od serija u zadnjih 5 godina

koju kavu pijete

Grand kafa
pijem je ovog momenta

nisam gledao ni jedno niti drugo i ne slazem se sa tobom
Hannibal je bolji sigurno, i house of kards, iako sam gledao samo 15 minuta prve epizode

tursku jer sam turcin

poserem ti se u krevet da ti bude toplo
ne znam mozda jeste
hvala anone
hvala anone

bio sam napaljen na Y U NO meme i redovno sam ga koristio u školi i u izlascima, napravim facu kao da hoću da frfljam (prednje zube istaknem na donju usnu) i razderem se VAJUNO URADIŠ SAMA A NE DA PREPISUJEŠ STALNO OD MENE ili VAJUNO PLATIŠ SAMA SVOJE PIĆE, bilo je to do jaja vreme

t.zeljko joksimovic cosplayer

Jel gold?
Ja om kafu, kupujem je jer mi se omot i boje doimaju
kafa ko kafa jebo joj ti mater

hanibal je sranje, hous ov kards je dobra u pocetku ali vec od druge sezone postaje bezvredno smece

bansi je smece za tinejdzere a nik je pretenciozna smorcina

napusti ovo mesto i ne vracaj se nikad vise

nisam degen

>nisam gledao X ali znam da je X sranje ili u najgoru ruku gori od Y mada ni Y nisam gledao osim 15 minuta samo

ovde covek ne mora ni da cita sranja koja pisete, dovoljno je samo baciti oko na zastavicu i odmah ti je jasno ko nije tablicu mnozenja savladao na vreme

t. peder glupi

t. pleb bez ukusa koji je umislio da je patrician

>opet jebeni srednjoskolci sa svojim idiotskim raspravama

>nisam degen
>zastavica

da Gold, ona Grand Aroma je bila bolja al se pokvarila od kad su stavili ono crveno pakovanje nabijem ih

sta mislite o branku? da li je on zapravo najjaci poster na ex-yu?

nisam precicu za 7 jedino savladao

svaki broj sa zadnjom parnom cifrom je djeljiv sa dva
svaki broj ciji zbir cifara je djeljiv sa 3 je djeljiv sa 3
svaki broj koji je dva puta djeljiv sa 2 je djeljiv sa 4
svako broj koji zavrsava sa 0 ili 5 je djeljiv sa 5
svaki broj koji je djeljiv i sa 3 i sa 2 je djeljiv sa 6
7 ne znam, zaboravio
8 zaboravio, isto ko sa 4 osim broja 4
9 kada zbir cifara broja je 9, ili tako nesto

devetka u tablici mnozenja je najednostavnija
broj koji mnozis -1 i pored cifra + koliko da bude 9
7*9
7-1 je 6
prva cifra 6
+3 je devet
63

nikad cuo

Sreten i Branko su glavni posteri ovde.

jebem ti boga
youtube.com/watch?v=oxrcTWlnTP4

glupo mi ovako kad su dvije ne znam u koju da gledam

ne, samo stevo i žićo

drhtim

>nisam precicu za 7 jedino savladao
uzmi zadnju cifru broja i dupliraj je pa je onda oduzmi od broja koji cine preostale cifre
ako je dobijeni broj deljiv sa 7 onda je i originalni broj deljiv sa 7

0 dupeta lol

uzivaj
youtube.com/watch?v=A3GXtX0oQXo

lolara odlican poster

aha, ne kontam
daj primjer

ko su ta dva, vidim kruze danima postovi o njima ovde?

jebote kako je danas lako bit zensko samo se moras malo potrudit da se ne ugojis i ako fino izgledas neki ce te pokupit i eto radjaj djecu i odmaraj po cijeli dan laganini

jebemu sve a ja se moram slomit da nesto napravim od sebe da bi uopste imo ikakave sanse da nadjem neku

Pa to se i ja pitam...

nije lako. tuko bi ju 24/7 nebi joj dao da spava bog te jebo savrseno bice
youtube.com/watch?v=CySRSkXuDkk

verovatno su neke potencijalne legende ex-yu u rangu crnih macora dbi treba ih ispratiti

stid me je malo priznat ali ja sam vise puta drko na one kpop spotove

Ne verujem da ce nadmasiti njih ali ko zna, i Crny Macory nisu obecavali puno pa gle ih sad?!

E ovo je dobra priča.

Nemam yellow fever inace al ona mala je nesto posebno

nemam ni ja vec jbg kurcu daje neceg novog a ne gledaju mi se oni japanski pornici bas su sranje

pa da, oni su sad bukvalno #trending ex-yu konca, samo se o njima prica ali i zasluzeno jer daju najbolji originalni content, sacekajmo sretena i branka (ako oni uopste i postoje) pa cemo da uporedimo!

smert zenama

ženocid kad

ne ali sam se druzio s likom koji je bio u zatvoru zbog silovanja i platio mu pice

joj jesam se nagledo u ratu sranja

zasto pobogu

belivitezocid takodje dodaj oni su koren svih problema zbog kojih bi zenocid nastao

>okaci fotku kurve sa drustvenih mreza

sam si sebi dao odgovor

sta je tacno problem u """"kurvama"""" sa drustvenih mreza incele?

dobro jutro pokakim se na studente i srednjoskolce

odgovor možeš nać u svom postu

>jer su glupe
>jer su kurve
>jer nisu dostojne imati bilo kakva ljudska prava

>epizoda Sve su zene kurve ali exyu opet nikako da pojebe nesto

dobra repriza

beli vitezovi poput tebe koji ih promovisu ovde for free, koji ih takodje pro bono komentarisu po drustvenim mrezama i tako im daju impuls da nastave

A ti si veliki jebac presretac sto zevas u njihove slike i downloadujes i kacis ovde

e ovo je postina!

OBJASNIO

samo da nisi pretjerao možda će jadnik umrijet od čmarobola

ne komentarisem nikad nista
samo mi jej ako interesantno kad se ovako iztrigerujete bez da ista kazem
prosto kipti seksualna frustracija iz tebe i ovog bosanca

stavise, da nas trojica imamo ovaj razgovor uzivo verovatno bi se vas dvojica medjusobno kresnuli cisto da zaokruzite taj MGTOW pederaj

Visok sam i" zgodan". Nije mi problem jebat kurvu nego nac neku koja nije

krindzujem na takve, imam jednu u svojoj kuci, sestra sate provodi tako sto pozira sama sebi i pravi retardirane face u potrazi ka onoj "pravoj" bukvalno majmunsko pnasanje

ovo
zbog ovakvih kukcina zene misle da vrijede nesto pa postanu umisljene drolje

postaj sliku svoje sestre

Sredite sobu /ex-yu/

zašto si još uvijek ovdje pa mene bi bilo stid išta postat nakon što te je user ponizio

napusti konac

kako je nisi do sad izlomio ja da imam sestru nikad joj ne bih dozvolio da se tako ponasa

kacio sam je vec ovde mrzi me opet

ma ne vredi ja sam njoj sve ovo rekao a ona ne jebe zivu silu, jos i otac podrzava uzme telefon i digne u vis i kaze kakvu cerku lepoticu imam

kolko odprilike mislis da ti je seka primila kurceva?

razbij joj glavu

s obzirom da studira u bg verovatno 10 plus

>seka kurva

kako nisi do sad pocinio harakiri od sramote nanete tvojoj porodici

lolara zato ko ozeni kamenjarku u startu je najebo takva ce mu biti deca

Šta je tačno problem?
Što ovakvih kurvi ima više nego regularnih kurvi

uf brate
ja da sam na tvom mjestu ja bi je pokuso pojebat, fataj je za guzu i sise kad uhvatis priliku

pa komentarisi njoj tamo kad je vec pratis, bar nek vidi a ne ovde sto seres isto to sve samo za dzabe

Žalosno.

Neka su se ovakve fotke mogle slati samo u porno magazine i to pod pseudonimima, a sada se javno hvale njima.

Ljudima daš internet i on ga koristi tako što se ko majmun kezi u kameru i jednu te istu pozu i facu kači svakodnevno...

>ja sam bacje jer kacim slike kurvi po 4chanu

>vi ste inceli jer kritikujete kurvanjstvo

dobra tautologija

>ja sam debilo koji ne shvata da na ex-yu postuje 10 razlicitih ljudi

Sve su žene kurve, oprosti majko i ti si žena.

zaista zalosno

>ja sam bosancanska zastavica i kao i uvek pisem besmislice koje nemaju veze sa temom

t. Sergej Jesenjin

realno vise ih je
kontam negdje 50

t. bosancuga

>"zene ne zasluzuju ljudska prava" je kritikovanje kurvanjstva

vazi brateeeuuu

malo poranilo to grozdje ove godine?

strasno sam se napalio

desuarchive.org/int/thread/84875174/#84878295

priznajem da sam drkao na nju mnogo puta otkako sam je zatekao u sobi kako se prevlaci, bila je u tangicama i onim samodrzecim carapicama

ubi se belimire vitezovicu

lud si ako je ne pokusas pojebat a imas odlicne sanse

samo navali nemas sta da izgubis, ko joj jebe mater kurvinjsku

dobar post i dobra forica

brate žao mi je ali seka ti je kurva velikog kalibra

...

bolje da je jebes ti nego neki debil iz bg
primi je koji put za dupe da vidis kakav je teren
nadji neku priliku da popijete pice sami zajedno da vidis dal ima kemije
uhvati je na kraju i poljubi strasno, reci da ti je neodoljiva
ako ne uspije samo okrivi pice i nemoj to vise nikad spominjati, predji na neku rodjakinju ili na staru/tetku ako je dobra

koji je tebi kurac, planine i incest idu ruku pod ruku izgleda

>reci da ti je neodoljiva

Ništa me više ne zasmejava...

probaj ovo druze

Zasto ne gledate ovaj stari, komfi, hype, gem?
youtube.com/watch?v=CVvHM7eIyTE&t=46s

ovakvi manijaci žive u RH i hodaju među nama

>smrdi
>ne incestoidni
odaberi samo jedno

web.archive.org/web/20110810152231/http://www.mrzim.com/showthread_9032.html

umirem

Tako treba,šutni mu stolicu ispod da se obesi ustvari

Mrzim što se toliko ložim na ideju da pojebem svoju mladju sestru. Ja imam 24 god a ona 15 god , ali tako je jebozovna!!! U telu je mala bomba izvajana je ko boginja, sise srednje veličine u obliku kapljice trup u obliku peščanika, a noge, dupence i stomak fantazija! A u licu je preslatka, prosto prava lepotica. Često oblači helanke, crne čarape, kratke majčice i suknjice, a meni kad je vidim tako jebozovnu KURAC PROSTO DA EKSPLODIRA. Ni na jednu ne doživim tako snažnu i silovitu erekciju, kad je vidim kurac mi odmah skoči i divlje pulsira čini mi se da će eksplodirati od erekcije. Često ga divlje drkam i zamišljam kako je divlje, razvratno, perverzno, jebem u raznim pozama. Maštam o tome da je životinjski jebem bez kondoma, da iz sve snage nabijam kurac u njenu pičku i da svršim u nju , da ga iz sve snage zabijem i da je isprskam spermom. Ali neznam kako da joj pridjem, kako da joj saopštim svoje namere! Šta ako nebude htela, šta ako me pred roditeljima optuži da sam manijak? A sa druge strane možda se i njoj motaju ovakve misli po glavi, možda hoće a ja propustim priliku! Najvažnije je da je razdevičim pre nego što to uradi neki klinac jer tek onda neću imati nikakve šanse. Bože kako je želim samo za sebe, jebe li je već neko? A kako mrzim sebe, nju, život i celokupnu tu situaciju. Mrzim što nemam hrabrosti da započnem, da joj pridjem, da pretočim u stvarnost. Nekad mi želja prosto pomuti um i dodje mi da je zgrabim i silujem! Mrzim sebe, o kako mrzim sebe!

koliko incestposter zapravo ima sestru

jebe li je već neko...

pozdrav. jos kao mali sam voleo da se igram sa maminim nogama ispod stola i to sam radio vrlo cestokao klinja. oduvek je volela da nosi hulahopke i retko ih je menjala tako da su joj smrdela stopala dosta na oznojeno i na cipele.
to me je bas privlacilo i obozavao sam da joj mirisem stopala u njima. nije mnogo vodila racuna nosila je jedne hulahopke skoro po nedelju dana
neke su joj bile pocepane na prstima, petama ali ih je idalje nosila stalno.
ono sto me je najvise privlacilo je bio jak miris njenih smrdljivih stopala u iznosenim najlonkama, miris na znoj i stare cipele, mnogo jak.
kad sam malo porastao dugo to nisam mogao da radim kao pre.
medjutim kad sam bio oko 15-16 godina odlucio sam da probam krisom
da joj mirisem stopala u najlonkama, kad zadrema, kad ne vidi, kad je okrenuta ledjima, onda sam joj mirisao cipele koje je nosila, uvek kad
izuje i drkao sam na to... i uvek dok sam to radio morao sam da pazim da me ne primeti jer sam se jako bojao kako ce reagovati jer je bas strgoa, ali to je postalo cesta pojava... radio sam to i nisam toliko bas vodio racuna kao pre.... medjutim jedno vece dosla je umorna sa posla i legla je da odmori i zalila se kako je bole noge. sacekao sam malo kao i uvek da zadrema i da krenem da joj mirisem stopala u nosenim hulahopkama. posle par minuta zaspala je i polako sam prisao delu krevetu gde su bila njena stopala otkrio cebe i krenuo da polako mirisem stopala.

Drkala sam mu kurac a on se cudno uvijao i jecio je.Rekao je da ce se upiskiti ako nastavim tako a ja nisam prestajala,htela sam da vidim kako piski.

Drkala sam zustro i bez prestanka na sta se on odjednom trznuo i zaskrgutao je zubima.Pocela je bela tecnost da sprica na sve strane.Bila sam se u prvi mah malo uplasila, ali sam se dosetila da sam negde procitala da kad to radis krene nesto belo napolj

dok sam mirisao zaneo sam se i nisam gledao sta ona radi da li idalje spava, nego sam sve jace mirisao i udisao jak miris njenih stopala. medjutim u jednom trenutku da proverim da li gleda okrenuo sam se i video kako me gleda vrlo ljuto i da me je pitala: -sta to radis? da li si normalan? sta si to radio je li? mirisao si moje noge? pa ti si lud!!! -i krenula je da vice na mene da vristi, da se dere, da me udara, nisam znao sta da joj kazem bio sam skroz odsecen i nisam znao sta da radim, ali onda iznenada u zaru svog besa, je digla nogu i skoro me udarila po licu prstima i rekla: -volis to jeli, e pa mirisi onda, da te cujem kako dises, sta cekas??-kada sam to cuo nisam mogao da verujem, jednostavno sam se plasio, nisam znao kako da reagujem, dok je ona non-stop insistirala i udarala me stopalima po licu. pritisnula je stopalo na moju facu i dreknula :-ajde da cujem kako mirises disi brzo. i morao sam poceti da mirisem, mirisao sam joj prste, ispod prstiju, pete, tabane i bas su joj smrdela stopala, onaj jak miris znoja totalno me je opijo. ona je idalje bila histericna vikala, i terala me je dobrih pola sata tako da joj mirisem i lizem stopala. kada me je pustila rekla je: -e posto si tako hteo, sad ces mi mirisati noge kad ja zelim, i kad budem trazila jer jasno? -rekao sam da mi je jasno. posle je otisla psovajuci me, a ja sam posle svega toga jako svrsio i nisam verovao sta mi se desilo, jednostavno nisam to ocekivao. od tog dana uvek kad tata nije tu, a to je uglavnom kad mama stigne sa posla, tera me da joj mirisem stopala, lizem, masiram, mirisem i lizem cipele, cizme i tako dalje... ne radimo to bas cesto, ali uglavnom jednom do dva puta nedeljno. ja sad imam 22, a ona
49 godina, stalno je u najlonkama jos redje ih menja i njena stopala jos vise i jace smrde nego pre, sto me bas mnogo pali... sve u svemu to je moj fetish od detinjstva.
pa eto ako ima neko da je doziveo nesto slicno u vezi sa maminim stopalima i najlonkama neka se javi. pozdrav .

Pa razgovaraj sa njom, najpre onako izokola o nečemu drugom a zatim polako predji na temu seksa , ako vidiš da se napalila, da se zacrvenela, da otežano diše i da su joj se ukrutile sise, postani još lascivniji. Zatim joj pridji, zagrli je i kao slučajno joj dotakni dojku ili butinu, ako se ne buni i ako je još više napaljena , otvoreno kreni da joj mesiš sise i trljaš pičku. Ako se trgne i počne da histeriše kako si manijak, ne moj pokušavati da je uzmeš na silu već pokušaj da okreneš na šalu! Nasmej se i reci kako si samo hteo da vidiš kako će da odreaguje. A ako se ni posle ovoga ne bude bunila otvoreno je pitaj da se jebete!

Odri je od kurca, ja bi to nemilosrdno taslačio!
Kod mene nema sestra, strina, ujna, ovaj rod onaj , ja razlikujem samo dve faze muško-žensko. A sve što je žensko treba jebati.Da sam ja na tvom mestu mala bi već odavno podletela pod muda!

ja sam sa 14 krenuo da jebem sve sto ima picku oko mene nije vazno je li mama sestra susjeda samo ga meci bajo moj

Šta ste svi tu zinuli grijeh, grijeh, bolesno, leči se! Dvadest i prvi je vek, za savremene ljude je to sasvim normalno. Glavni razlog zbog koga je incest bio u prošlosti zabranjen jeste da bi se sprečilo radjanje degenerisanog potomstva, medjutim danas modernim sredstvima kontracepcije taj problem je u potpunosti prevazidjen. Ako je na dobrovoljnoj bazi i kao rezultat obostrane želje incest je u potpunosti ok. Šta ima loše biti liberalan i slobodan, dokle ćete da robujete tabuima i šablonima. Mene je sa17 godina, kresnula sestra od 26 i šta sa tim, šta u tome ima loše? Lepo meni bilo, lepo njoj bilo, nema nikakvih štetnih posledica i kraj. Jesam li ja nešto možda lošiji čovek, zbog toga što sam jebao sestru, jesam li time nekome naneo zlo? A mogu se kladiti da ste se svi vi makar jednom uzbudili na seku ili batu i drkali na njih. Lažljivi hipokriti, ovakve stvari potiskujete i osudjujete jer se bojite da priznate da su one prisutne i u vama samima. Još je Frojd dokazao da mali dečak ima seksualni nagon prema svojoj majci!

Sine nemoj seku bolje mene...

Tvoja majka Jovanka.

kakvo varvarstvo...

Ja sam jednom probao svoju spermu, nisam progutao, samo sam vrhom jezika liznuo da vidim kakvog je ukusa.

i kakvog je ukusa?

NE MOGU DA VERUJEM ŠTA SAM PROČTALA.......
NE MOGU DA VERUJEM DA POSTOJE OVAKVI BOLESNICI I IZOPAČENI UMOVI.....OVO JE JEZIVO
STRAŠNO,BOLESNO,LJIGA.......

MALA NE SERI, AKO MI SE NEŠTO GADI ONDA SU TO LICEMERNE KURVICE. KO ZNA KOLIKO SI KURACA POPUŠILA, KOLIKO SI SPERME PROGUTALA I KOLIKO TE JE NJIH JEBALO U DUPE. STO KURACA SI POPUŠILA I TRISTA SPERMI PROGUTALA I TO TI JE SVE NORMALNO A OVO TI JE KAO FUUUUUUJJJJJJJ.

ZA NEKU KOJA JE KO ZNA KOLIKO METRI KURCA PRIMILA MNOGO SI MORALNA I PATRIJAHALNA. I NEMOJ MI REĆI DA KAO NISI , DANAS SE KLINKE SATIRU OD KURCA. JEBO BI TE JA U TA USRANA LICEMERNA POGANSKA USTA, DA SE SVE PUŠI...

kao novcici

ne kaze se pjoncang nego pjongjang

ALO MATORI
NE VERUJ OVIM LJUBOMORNIM GADOVIMA, TI NEMAS PROBLEM
ONI BI ISTO KARALI SVOJU SEKU DA NIJE TAKO RUZNA
I JA BIH MOJU AL JE GRDNA I SMRDI I NOSI NAOCARE
OBAVEZNO JOJ SVRSI U PICKU, POZNATO JE DA SE IZ INCESTA RADJAJU NAJLEPSA I NAJPAMETNIJA DECA
I SNIMI TO TAKO TI BOGA, PA DA ZACEPIMO USTA JEDNOM ZA SVAGDA OVIM ANTI-INCESTASIMA

anone molim te pokusaj ovo sa sestrom i javi nam rezultat

ovo
ne mogu vise citati ove komentare vec mi se dva put digao

>ja sam aseksualan

jesi nizak? os probat moju

ovo, nista me vise ne uzbudjuje, izdigao sam se iznad ove dimenzije postojanja u svim oblicima sem u fizickom

jel gledas anime pedercino glupa

ne, anime je u 99% slucajeva cist krindj

pravite novi majke vam

u pripremi je novi sa crnim andjelima

...

Sad sam posle srednje skole otisao do SNS OO Zvezdara na Bulevaru kod cvetka i liona i nikakav paket namernica nisam dobio haha