/tr/

SOS edisyonu

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=gmJ1tgn2G-o
youtube.com/watch?v=5NnUQzneElE
youtube.com/watch?v=PqZBBEOPVU8
youtube.com/watch?v=AwED0S6IMPQ
youtube.com/watch?v=oAggDx_7Nao
youtube.com/watch?v=5LAwJDA_DB0
youtube.com/watch?v=ykv10-Zkxw0
youtube.com/watch?v=yxXX9hu4YXE
youtube.com/watch?v=MPvY3N3SrqU
desuarchive.org/r9k/search/filename/1444325599610/
youtube.com/watch?v=BxlYkJ2QByk
youtube.com/watch?v=9RMHHwJ9Eqk
archive.org/details/Ozooo_0-1
youtube.com/watch?v=12gUDim9yko
alkislarlayasiyorum.com/icerik/321088/ilber-ortaylinin-fethullah-gulene-yaptigi-ziyareti-anlatmasi
youtube.com/watch?v=lCk34IVVgcc
reddit.com/r/Turkey/comments/52cy9y/sabah_herkes_namaz_kılarken_evde_oturup_31_çektim/
youtube.com/watch?v=xZHas0x1Hy8
youtube.com/watch?v=0NlcsBWiXaE
youtube.com/watch?v=eto7mSXSQ6k
youtube.com/watch?v=b0TiDiOktP8
youtube.com/watch?v=5IK9Udi3NJs
youtube.com/watch?v=HaXc44bVUc8
hurriyet.com.tr/hakkaride-2si-uzman-cavus-4-kisi-kacirildi-40228436
youtube.com/watch?v=6A2Cw3RoWoI
youtube.com/watch?v=i3NJ05-w2gs
youtube.com/watch?v=edkMFv38UqM
youtube.com/watch?v=8PXH-Svx9iM
google.com.tr/?gfe_rd=cr&ei=CmmEVKWFAqyG8QeBnIGoDQ#q=germany turkish course
toruchan.org/b/res/700517.html
toruchan.org/b/res/707851.html
youtube.com/watch?v=7XMDrcIvG1Q
twitter.com/NSFWRedditGif

ALTIMA ZORTLADIM

/yarrak/

Lan niye hep attigim kizi thread resmi yapiyon

Neyse al

NEREDESİNİZ ANASI SİKŞMİŞLER

...

youtube.com/watch?v=gmJ1tgn2G-o

siktirip gidicem bu ülkeden orospu çocukları

W-why aren't you guys in Germany yet? They don't have good enough hookahs there?

i wish i was ;_;

I wish I was in Moscow, with you, in bed.

The Germans are not human beings. Henceforth the word German means to us the most terrible curse. From now on the word German will trigger your rifle. We shall not speak any moe. We shall not get excited. We shall kill. If you have not killed at least one German a day, you have wasted that day... If you cannot kill your German with a bullet, kill him with your bayonet. If there is calm on your part of the front, if you are waiting for the fighting, kill a German before combat. If you leave a German alive, the German will hang a Russian and rape a Russian woman. If you kill one German, kill another - there is nothing more amusing for us than a heap of German corpses. Do not count days; do not count miles. Count only the number of Germans you have killed. Kill the German - this is your old mother's prayer. Kill ther German - this is what your children beseech you to do. Kill the German - this is the cry of your Russian earth. Do not waver. Do not let up. Kill.

Anani verirsen götürürüm

qeS bokistanlı böcek seni. liseyi bitirdiğimde new yorktaki dayımın yanında dönercilik yapacam

I want to be in rossia hooking up with qt russki boi's! :3

B-ben zaten amerikan vatandasiyim,evlenip floridaya yerlesebiliriz ¤_¤

Böyle lüks restorantlarda yemek sonunda erkekler arasında bi aikido başlar, dur ben ödicem yok ben ödicem bırak lan ben öderim lan bırak ben ödicem dedim o ona o ona sonra küfür kıyamet birine saplanır o hesap

ya yarın vana geri gidicem içimi bir hüzün kapladı amına kodumun eskişehirinden nefret ediyordum ama hüzünlendim ya
sikecem niye böyle ağlak bir orospu çocuğuyum ben

ALTIMA SIÇTIM

hahahhaahahahhaahahahahahahah

>hojam Türkiye çok güzel hojam siz sorunlarınızı abartıyorsunuz hojam
youtube.com/watch?v=5NnUQzneElE

youtube.com/watch?v=PqZBBEOPVU8

2 less çomar

youtube.com/watch?v=AwED0S6IMPQ

waifumu reyleyin

green card/10

>kimsenin siklemediği topaç vücutlu manlet mongol olmam sorun değil beni en çok türkiye'de yaşıyor olmam rahatsız ediyor

>gif
>1.04 MB
çöpeeeeeeeeeeeee

başkanım delikanlı adammış, cezasını çekip en kısa sürede çıkaması dileğiyle

Any Turkish girl here who want a bf? I'm available.

I'm a Finn btw.

offffffffffffffff

wh*tes disgusts me sry

Sure.

GETTTTOOOOOOOO BİZ ESKİDEN ÇOK FAKİRDİK :DDDDDDDDdddddd

youtube.com/watch?v=oAggDx_7Nao

ölmüşüz üstümüze toprak atan yok

>he fell for finns are white meme

hepinizden nefret ediyorum orospu çocukları sizi

of be moruk be, of be moruk be

30 gün hiçbirşey yemesem kaç külo veririm qnqlar ?

ne cirkin giz

>ben bi lipton içeyim la. hahahahahahah. hahahahahahah.

su da içmezsen 15

KAFAMI YMURUKLUYORUM

>30 gün hiçbirşey yemesem
k.im possible

su içmeden ölmezmiyim qnq

arada çorba iç arslanım

Hesaplarima göre hala sisko kalacaksin :(

mamaklısın sen bi sikim olmaz aslanıma

89

89kg+21 gram

he has blue eyes therefore he is white

aylardan sonra ilk kez keyifliyim m0rUq

Anani mi tokmakliyolar

youtube.com/watch?v=5LAwJDA_DB0

*pırt*
OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
*zort*
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOHhHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

abi işte güzel türkiyemizi bu gibi insanlar düşürüyo lütfen dislike atın

ahahahahahahaha

AYSKÜP MADAFAAAAAAAĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞ

(dininiz ne olursa olsun, ister tanrı yoktur diyen kısımdan olun, ufkunuza bir şeyler katacaktır)

dünya üzerinde 'tanrı vardır' diyenlere karşı getirilen argümanların çelişkilerinden örnekler:

1) sadece gözlemleyebildiği evren 14 milyar ışık yılı genişliğinde iken, gözlemleyemediği kısım ise bundan kat kat büyükken, ışık hızında genişleyen evrenin dışına çıkmayı başarıp tanrı olmadığını deneyle ispatlamadan "tanrı yoktur" demeleri.

elbette bu evreni yaratan bir tasarımcı, teorik olarak evrenden büyük olmalıdır.

dolayısı ile tanrının bu evrenin içinde deney ve gözlemle bulunamaması sebebi ile "yokluğunun bilimsel olduğu" iddiası safsatadır.

gerçek olan, varlığının da yokluğunun da teknolojimiz sebebi ile "deney ve gözlemle" ispatlanamayacağıdır. dolayısıyla "yok çünkü göremiyoruz" demek çöp olan bir iddiadır.

ancak varlığını ispatlamanın başka bir yolu var. bu yol da onların diğer çelişkilerini getiriyor:

2) evrende, yokluktan kendi başına var olan madde ve enerji olmaması, aksine böyle bir iddianın "bilim dışı" olması.

böyle güneş gibi açık olan bir bilimsel gerçek varken, tutup da "hiçbir bilimsel veriye dayanmadan" evrenin kendi başına olabileceğini iddia etmeleri. örnek olarak bunlardan biri "şu şu enerjilerin toplamı sıfır ediyor demek ki yoktan var olabiliriz " safsatası.

bilime aykırı olan görüşün, "evren kendi kendine dış etkensiz olabilir" olması olduğu gerçeğine rağmen hala "tanrı inancını" bilim dışı bulmaları.

3) burada köşeye sıkıştıklarında "tanrıyı kim yarattı" diyerek altta kalınmasını gidermeye çalışmaları.

oysa tanrı uzay zaman düzleminde bulunan bir madde ve enerji olmadığı için, "dış etkensiz hiçbir şey olamaz" adlı fizik yasasına uymak zorunda değildir. o fizik yasasını yaratan da kendisidir! yaratılan maddeler ve tözlerin yasası ile, yaratılmayanın varlığı hakkında yokluk yargısına varılamaz.

4) ejderha teorileri. onlara göre bir ejderhanın varlığına inanmıyor isek tanrıya da inanmamalıyız. oysa bu görüşteki sorun: garajımda bir ejderha olmasına dair gereklilik olmamasına rağmen, maddenin var olmasını gerektiren bir bilinçli bir dış etken ihtiyacı olduğu gerçeğidir.

yani bana "garajımda ejderha var" dersen ve ben onu görmezsem, onun olduğuna dair iddianın sebebini sorarım. sen de bilime ve felsefeye uygun bir teori ortaya koyarak bunu delillendiremezsin ve bu iddian ortadan kalkar.

ancak "sebepsiz maddenin olmadığı" bir evrende elbette bir tasarımcı iddiası, son derece rasyonel bir gerçekliktir.

4) dinlerin "yıldırımlardan korkma" üzerine çıktıkları iddiaları. fakat dini ne olursa olsun, tanrıya inanan insanların hala ezici bir çoğunlukta olduklarını açıklayamamaları. hatırlatmak isterim ki, günümüz dünyasında tanrı veya tanrısal güçlere inanan 6 milyardan fazla insan var ve bunların en az 5.5 milyarı yıldırım düştüğünde korunacak bir eve sahiptir.

tanrı ve dinlere olan inancın sebebi bu değildir.
bunun üç esas sebebi var:

a) insanın hayvandan farklı olarak "neden" diye sorma yeteneği.
b) insanın 'her adımında iyi ve kötü arasında seçim yapmak zorunda olduğu bir yerde olması"nı sorgulaması. sınav olduğu çok açık. gelişi güzel bir yerdeysem neden her hareketimin bir ahlaki değeri var?
c) bir yaşam hakkına sahip olması.

neden bir hakkım var? neden bana verilmiş bir süre var?

ananızgölsün

oqumadım

ahahahahaahah

5) tesadüfün bir şeyler yaratacağına inanmaları. oysa tesadüf bir şey yaratmaz, var olan şeyler arasındaki olasılıkları düzenler. elimde bir zar vardır ve 6 gelme şansı 6'da birdir. ama elimde bir zar yoksa, tesadüfler bir zar yaratamazlar.

karmaşık evren modelinin 'malzeme varken' bile bu düzeni tesadüfle elde edemeyeceği deney:

elinize tek tek "ali topu çaldı" cümlesinin harflerinden oluşan kağıtları alın ve bunları bir masaya atın. cümlenin tekrar bu düzende düşmesi için bir ömür boyu uğraşma imkanınız var.

daha da genişletelim: bir kitap sayfasındaki bütün harfleri alın ve tekrar aynı cümlelerin oluşacağı amacı ile onları bir yere atın. bunu bile akıl dışı bulmuşken, evrenin milyonlarca açıdan hassas ayarda olmasının tesadüf sonucu olduğunu nasıl kabul ediyorsun?

5) dünyada bütün bilimin ateistlerin ürünü olduğu iddiasında bulunup, tarih cahilliklerini ortaya çıkarmaları. onlar için newton bir hayal ürünü, bacon daha önce hiç yaşamamış bir adam, pascal ise adı bile duyulmamış, şişirilmiş bir balon. (tarihe damga vurmuş ünlü müslüman bilim adamlarını yazma gereği bile duymadım, newton'u duymaları bile yetmeli)

ayrıca günümüzde oxford ve cambridge gibi üniversitelerde akıllı tasarımcı görüşüne sahip birçok dünyaca ünlü profesör ve akademisyen olduğu, bunların arasında müslüman olduğunu söyleyen insanların da bulunduğu gerçeği mevcuttur.

6) bütün varlığı evrimle açıkladığını iddia edenlerin 'insan' kavramındaki açıklayamadığı en büyük bug:

neden dünya üzerinde tek zeki varlık insan?

7) "tanrı olsaydı dünyada kötülük olmazdı" safsataları. oysa eğer tanrı varsa, bu varlık iyi de olsa, kötü de olsa vardır. yani onun kötü olması, onun varlığının aleyhine bir delil olamaz.

OFFFFFF ALLAM NEDEN BOKİSTAN NEDEN

efso, yeni hobi edindim. kulaklık takıp yatakta dinleyin, çok rahatladım

youtube.com/watch?v=ykv10-Zkxw0

>asmr
CRİNGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

bu bacaklara napardınız

ayşe koç'u mu takip ediyon lan ahah

...

>trending topics'i İngiltere'ye ayarlamamak

www.iha.com.tr/haber-cinayet-ani-boyle-goruntulendi-584477/

bi haberde bar kavgası sonrası diyo ama elemanın konuşması haraç mafya falan

yayın açmış ne konuşcağını bilmiyo kurtlar vadisine bağladı aq

>doktoralı mağdurlar
Bunların mağduriyeti de bi bitmedi mına koyyim.

önceden bi husumet olmuş olabilir aralarında

HİÇ HOBİM YOQ. TEK HOBİM NEŞİD DİNLEMEK.
KURTARIN BENİ

...

youtube.com/watch?v=yxXX9hu4YXE

>ohk bokistanda saçımla oynayacak, bana fısıldayacak kadın kuaför olmadığında

HE AMUA GOİM :DDDDDD ORTAMLI, POSTA OKUNAN BERBERLERDEN BIKTIM NEFRET EDİYORUM BU ÜLKEDEN

bu ayaklar nasıl kokuyodur acaba.

türkiyeye iade edilmeyecek şahıs.

hayır edilse ne olacak?

- yargıyı nasıl ele geçirdin?
+ sen referandum yaptın ya onla.

-askeri ne zaman ele geçirdin?
+ergenekonun savcısıydın ya o zaman.

-polise nasıl sızdın?
+iç işleri bakanların kararnameleri imzaladı ya onla.

-öğretmenleri nasıl sızdın?
+soruları çaldık sende kargalar güler dedin ya o şekilde.

-kendine militan nasıl edindin?
+koskoca köprüleri yaparken şehirlere 3 bina dikip yurt yapamadın ya o şekilde.

tabii ki kandırıldılar, ben ona bir şey demiyorum. başıma dert almak istemiyorum. ama durum bu. kim istiyor acaba iadesini?

bak la seni ve yalakanı anlatmış
youtube.com/watch?v=MPvY3N3SrqU

>yeni hobi edindim

sen benim qnqıma yalaka diyemezsin orospu çocuğu

Erdogan voice of the oppressed!
The world is more than 5!

s-saol knk

"ateistler neden materyalizm felsefesi ile bilimsel methodu birbirine karıştırır ve yanlış sonuç çıkarımlarina varırlar?"

gelin bir muslumanin gözünden esas sorunlarini irdeleyelim ve sonunda karşı tez içeren elestirimizi ortaya koyalım.

dünyada ortalama bir ateistin şöyle bir iddiası vardır: "tanrı inancı deney ve gözlemle ispatlanabilir değildir, öyleyse tanrı yoktur."

bu durumda şöyle itiraz gelir:

1) deney ve gözlem olcegimizin son teknolojiye ve evrenin hatta -var ise- evrenler arası seyahati gücüne ulasmamasina rağmen, elinde var olan deney ve gözlem materyallerinin ulaşamadığı bir şeyi "mutlak yok" olarak nitelemekteki mantık hatası.

oyle ki insanoğlu olarak henüz sadece aya gidebildik, gözlemlediğimiz evren ise sadece 14 milyar yıl ışık yılı. gozlemleyemeyen kısmının milyarlarca kat genişlikte olduğu tahmin ediliyor.

dolayısıyla evrenin dışına çıkmadan, bu kadar eksik aletlerin "deney ve gözlem" ile ispatlayamamasi tanrının yokluğuna delil olamaz.

...

Where did this cute Turkish girl meme begin and is it true?

h-hala yatmadınmı

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

2) ateistlerin bilimi "deney ve gözlem"den ibaret sanması, deney ve gözlemle ulaşılmayan her şeyin "bilime aykırı olduğunu" iddia etmesi.

oysa bilim, var olan bilimsel gerçekleri üst uste koyarak, yeni bir sonuca varır.

ornek olarak:

a) su -47 derecede donar.

sonuç: aynı özellikteki su -55 derecede de donacaktir.

bu sonuca ulaşmak için, o an -55 derece deneyi yapmamıza gerek yoktur. sadece ilkine dair deney yeterlidir. ikinci sonuca "deney ve gözlemle" değil, "deney + bilimsel mantık methodu" ile ulaştık.

şimdi tanrı inancının "bilimsel mantık methodu"na gore varlığına gelelim:

a) uzay-zamanda kendi kendine oluşabilen madde ve enerji gorulmemis ve deneylere girememiştir. (tanrı hem uzay zamanda bulunmaz, hem de madde değildir)

b) uzay-zamanda tesadüf süreçlerinin sonucunda kompleks ve düzenli bir yapı oluştuğu görülmemiştir. buna dair deneylerin hepsi başarısızlığa uğramıştır(matematik olasılık deneyleri)

sonuç: uzay-zaman(lar)i üreten bir akıl vardır.

işte bu sonuç da "bilimsel methodla elde edilen" süreçtir.

buraya kadar farkı anladik. peki ateistlerin sorunu nerede?

sorunu tam da "materyalizm felsefesi ile bilimi karıştırıyor olmalari"dır.

materyalizm felsefesi, deney ve gözlemle elde edilmeyen hiçbir bilgiyi kabul etmez. yani "ikinci su deneyi"ni yapmadan bunu kabul etmeyecekti. (bunu inkar etseler de, materyalist salt felsefi iddiası bu yöndedir)

bilim ise, deney ve gözlemle elde edilmeyen bilgileri, başka deney ve gözlemlerle elde edilen bilgiler doğrultusunda kabul edebilir. bilim için ikinci "su deneyi" sonucu geçerli bir methoddur.

husumet var zaten
uzun videoda anlattığı bak git dedim, kabadayılık öyle 3-4 kişiyle olmaz, delikanlı değiller, bunların defeterini dürcem, sarıkaya artık rahat nefes alsın herkes ekmeğine baksın öyle 3-4 kişi gelip çökme delikanlı işi değil vs... diye.
heralde bara bunu götürdüler sonra üstelediler bir de dövdüler ve bamm ertesi gün olaylar olaylar

ateistlerin sorununu bilimsel daireye yatirirsak;

a) kendi kendine oluşabilen bir madde deneyi ve gözlemi yoktur.
b) uzay zamanda tesadüf süreçlerinin bu kadar komplike bir hayat oluşturabileceğine dair bir deney ve gözlem de yoktur.

sonuç: evrenin bir tasarımcı olmadan var olduğunu iddia etmek "bilim dışı+deney ve gözlemden yoksun" cikarimdir.

butun sorun bundan ibarettir.

OKULA GİTMEK İSTEMYİOM

ananız tezz zamanda ölsün inş. bozuk tohumsunuz siz

hhahahahahhahahahahahahahahahahahaha

yok qnq gitmiyorum okula yarın

zekiyim, muslumanim.

sözlükte aylardır özel mesajda tartıştığım ve sayisi yüze varan ateistlerin %99u tartışmada yarida kacti.

sadece arasından bir iki kişi tartışmaya kibar bir şekilde devam etti. hala sürdürüyoruz.

inanır mısınız, muslumanim diyenlerin merak ettikleri, soruları, bilgi edinmek istedikleri konular ateistim diyenlerden daha zekice oluyor.

evet, her şeyin cevabı var.

sadece sordugun kişiler bunların cevabını tam olarak bilmiyor. alim olması bu durumu değiştirmez.

sözlüktekiler artık yavaş yavaş beni tanıdığını için ters kose olmamak adina mesaj dahi atmaktan çekiniyorlar.

ilk başlarda günde istisnasiz en az 10-20 mesaj alırken şimdi en çarpıcı entrylerime bile gelen mesaj sayısı günde bir veya hiç.

evet muslumanim ve sizden daha zekiyim.

aksini ispat edebilen hiç kimse de çıkmadı.

artık öyle bir hale gelmişsiniz ki, "ben mutluyum" diyen adama, "hayır sen mutlu değilsin! olamazsın! nasıl mutlu olursun lan!" diyorsunuz. bir de dalga geçmeler falan.. oğlum, adam mutlu hissediyor kendisini, ne güzel işte; bir dönün kendinize bakın hele, ne hale gelmişsiniz, sorun onda değil sizde, zavallılar.

>...anlıyorum user bey
>mesleki kalifikasyonlarınızın dışında iş yerindeki takım ruhuna katkıda bulunacak ya da sizin daha verimli çalışmanızı sağlayacak bir hobiniz var mı?

>eööö
>y-yatağa uzanır kulaklıkla çinli kadınların konuşmasını dinlerim ben

>çomaristan mülakatlarının böyle olduğunu zannetmex
>bokistan mülakatlarının "referansınız kimdi" sorusundan ibaret olmadığını ildirmex

axxx

desuarchive.org/r9k/search/filename/1444325599610/
axxxxxxx

>mesleki kalifikasyonlarınızın dışında iş yerindeki takım ruhuna katkıda bulunacak ya da sizin daha verimli çalışmanızı sağlayacak bir hobiniz var mı?

>mesai almadan çalışır, maaş ne verirseniz alırım, vermesenizde sonuçta tecrübe kazanıyoruz ,sigorta önemsiz

İŞTE ARANAN RUH BU uyandırıyım

>they are sheeps with no consciousness
yavrım baban görünce ağzına çarpmasın bi tane?

%0.1

ALTIMA ZORT YAPTIM MLSF

>m-muh dunning kruger
>çok zeki olduğum için topluma ayak uyduramıyorum xocumm
>sabahtan akşama kadar bilgisayarın başında oturup üstün olduğumu tekrarlamaktan başka hiçbir bok yaptığım yok
>saçlarım kumralı andırıyor hadi bana amerikan vatandaşlığı verin

silinmiş ss atın

...

>google'da "american family and home" diye arat
>hiç bir beyaz aile olmasın
>hepsi zenci
ANANI AVRADINI SİQEM TÜCCAR PİÇİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞ

>sheeps

sağol user

Bu ne yarraaam?

>ironik olmayan bir şekilde Cred Forumstardlara özenmek

sana ne amerikadaki tücülmekten mq otistik altyaşı seni

aşağıya in

budist oluyorum all*h izin verirse

Aşşağıya niye iniyim yarraam ilk sonuçlarda çıkıyo işte yarraaam.

>seçtiğim ve içinde zenci olan fotoğraflara bak! hepsinde zenci var OHA BÜYÜK OYUNU GÖRDÜM

>kampüste görüp hoşlandığın kızı her gün başka berkecanlar tokmaklasın
>dış görünüşün o kadar iğrenç olsun ki bırak ilişkiyi yanına yaklaşacak kız bulama
>b-bu günlerde gadınlar ne gadar da impure ve dejenere değil mi argadajlar

WAKE UP SHEEPLE

...

İki ibine çıktı meydana, İkisi de birbirinden ibine!

keşke düzgün mutlu bir ailem olsaydı ;_;

kamalin yağlı güreşi sevmesinin tek nedeni böyle ibne bir spor olmasımıdır?

i-iktf

bir ibine olarak bende çok seviyorum :3

...

youtube.com/watch?v=BxlYkJ2QByk

Yağlı güreş tamamen bir alfa hetero spordur, aksini iddaa edenler bu erkeksi yiğitlerin cengaverliğinden sapıkça uyarılan gavat oğlu gavat yumuşak götverenlerdir.

>tfw iktf

youtube.com/watch?v=9RMHHwJ9Eqk

problem yok user :3

s-sizi seviyorum

Ben senden nefret ediyorum
Keşke kendini öldürsen

...

s-saol

asmr sayesinde kabızım geçti. topur topur sıçtım.

çok fazla nefret

...

qnq sen misin?

hahahahahahahahahaha

e-evet ;_;

Büyük kamal küçük kamal?

Bogdan Bogdanoğlu?

bokistanlılar bokistanda görülen ufo videosuyla bile "T Ü R K İ Y E

qnq yarın erken kalkmam lazım, arayıp uyandırsana

MARŞ İLERİ
DÖNMEZ GERİ
TÜRK'ÜN ASKERİ

2-3 gibi yatıyorum ;_;

BÜTÜN GÜN NEŞİD DİNLİYORUM

>Bogdanoğlu

knk uyuyamıyorsan yöntem var kolunu boyamasına yarıyorsun, damarı takip etmen lazım ama.

t*rkiyede 30 kişinin öldüğü bir school shooting yapsam kaç hafta hatırlanırım

15 dk. Solcuyum atayizim çomar öldürdüm dersen ama medyaya çivi çakarsın.

Dubs gelirse facebook hesabımı 5 günlüğüne kapatıyorum.

hangileri?

Dubs gelirse gözlerini sonsuza kadar kapatıyorsun.

archive.org/details/Ozooo_0-1

sağ ol

BEYLER ?????

ikililer gelirse vanda kürtlerin arasına karışıyorum
üçlüler gelirse ermeniler
tekli gelirse yarrak gibi tek takılıyorum

laz'lar neden psikopat oluyor ya da olmaya çalışıyor kendilerini bir bok sanıyorlar sanki dünyan'ın hükümdarları gibi

vanda ermenimi kaldı aqq

vanlı user var diyodu

youtube.com/watch?v=12gUDim9yko

U-UYUDUNUZMU

yok ;_;

>hafız hele gah bah oğlan uymuşmu yarın ohulu var

ben yatam bari

>saat gaç oldu hala uyumadın mı sen hayvanoğlu hayvan, yat artık gerizekalı allah belanı versin. daş doğuraydım da seni doğurmayaydım

>ana dur hele ya meme atıyom zortluyom az daha bakim yatarım valla bırakçam okulu pazarda limon satacam ha

Yat zıbar eşşolu eşek. Seni gece yarısı laf yetişdirsin deyemi böyüttük. Kiminen yazion baken. Kapat şunu *fişi çeker*

>bokistan """""entelektüeli"""""

alkislarlayasiyorum.com/icerik/321088/ilber-ortaylinin-fethullah-gulene-yaptigi-ziyareti-anlatmasi

çay demlemeli

youtube.com/watch?v=lCk34IVVgcc

ahahahahahahahahaha

reddit.com/r/Turkey/comments/52cy9y/sabah_herkes_namaz_kılarken_evde_oturup_31_çektim/

gerzekliği mekan tanımıyor dombilinin

bir dilek tutup mesaj kutuma boş bir çorap astım ben.

şöyle sinema/tiyatro kültürü olan, kitap okuyan, belki teknolojiden de anlayan bir tane arkadaş isteyecektim. normal arkadaşlar da iyi ama onlarlayken yalnız hissediyorum. bu modelden gönderirsen söz ona çok iyi bakarım, hiç yere düşürmem pamuklara sarar dizlerimde uyuturum.

bir replik esprisi yaptığımda onu devam ettirebilecek bir arkadaşım neden yok? kaç para ki onlar

youtube.com/watch?v=xZHas0x1Hy8

>dakika 1 kırmızı ışıkta geçen medeniyetsiz t*rko

Beyler yetti artik. Geri dönmek istiyorum. Universite için geldim ve şimdi den boku çıktı. Saat 9 da otobusu beklemekten gotum dondu amk. Heves etmeyin buralara

xeske amerikali olsaydim

Zaten vatandaşlık var.

götünü sikeyim burada hiç soğuk olmuyor sanki. gel suriyelilerle kürdolar götümü ısıtır diyorsan o başka.
> Heves etmeyin buralara
ha bu tavırlarada ayrı hastayım sen beceremedin adapte olmayı diye herkes için aynı olacak sanıyorsunuz.

youtube.com/watch?v=0NlcsBWiXaE

yeni joey

youtube.com/watch?v=eto7mSXSQ6k

sikem bu coğrafyayı YETHEEEER

youtube.com/watch?v=b0TiDiOktP8

eğlenceli görünüyor dog

youtube.com/watch?v=5IK9Udi3NJs

youtube.com/watch?v=HaXc44bVUc8

25.dakika'da ünlü şarkıcı will.i.am'de görünüyor.

kim bu babası geniş mezhepli gavat

yarak

çük

sik

am göt meme

back to sözlük

first the ignore you

then they laugh at you

then they fight you

then
you win

kalp appiah kalk allahın dediği olur

Okullar başladı tirad öldü.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

eşcinsellik saç rengi, göz rengi gibi varoluştan gelen bir cinsel yönelimdir ki buna hala hastalık, kusur, seçim, tercih diyen varlıkların yaşıyor olması çok acı.

kafayı sadece üremeye takmış homofobik heteroseksüellere şunu demek istiyorum ki eşcinselleri sizler doğuruyorsunuz. leylekler getirmedi bizi tatlım, inanın.

vardık, varız, var olacağız. alışın, buradayız, gitmiyoruz.

neden arap olamadım ya YEeteeeeeeeeeeeeeeer

Oh be, kurtulduk allahın belası okul piçlerinden.

öğlen tenefüsündeyiz XD

bu hafta okula gitmiyecem orospu çocuuuu

Off gotum fena yaniyor

yedim sistim usaxlar

disari 11C
evde dondum aq

Beter ol piç.

peki

>ankara
into the trash

orda babamim puli caldilar

>puli
?

GERİLLA t*rk PİÇLERİNİ TUTUKLAMIŞ YAV İNŞ*LLAH KAFALARINA SIKAR :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

hurriyet.com.tr/hakkaride-2si-uzman-cavus-4-kisi-kacirildi-40228436

para

soyux amq soyux

üzümlerden sinekler cixtilar

öldürün beni amq burda yasamax
I S T E M I Y O R U M

bıraderım sımdı nabıosun bılıyomusun 33 lıraya guzel bı proteın dozu alıorsun karıstırıosun muz fln ıste gıdıosun salona tam 11 kere şınaw cekıosun bak bura cok onemlı.ondan sonra gıdıosun tmm mı 7 kere dambıl kaldırıosun 3.5kg olcak ondan sonra duwarları kırabılırsın tek yumrukla kardesım,cok ıyı form tutarsın

>alma süpür
>ye
>icinden yumusax

babam sindi evden cixti

kimse telefon aliyor

almadim

Ahmet Şık'ın kitabını oku. Sadece bu hükümet yapmamış bunları. NATO'ya girdiğimizden sikiyormuş ülkeyi batı odaklı güçler. Nur Cemaati ve altkolları CIA yuvası.

essah mı?

navax yaziyorlar i yada dotless i?

lIllI|||||

test

baxin
lilli

lIllI

siz ne yapardiz?

youtube.com/watch?v=6A2Cw3RoWoI

öldü amq

katili sensin

...

adam haraç kesenleri vurmuş şuku+rep

baban çok dövermiydi seni?

tam ideal 70 kiloya gelirsin qnq hemen başla bence

yalan olum ben de istanbuldayım sabah 7de otobüs minibüs bekliyorum götüm donuyor hergün.

yox

Kuran kursunda hoca elledi mi hiç?

>saat 9'da otobüs beklemek
istanbulda yaşıyor olsaydın saat 5.30da otobüs beklerdin

zort oh pırt oh

götümi öpti

youtube.com/watch?v=i3NJ05-w2gs

buna baxin aahahahahhahahha sikimin araplar

ahahahah amq baxin ulan
tek araplar bunun gibi isi yaparlar

napardınız

bakın bu dramdır

3:25
zengin beyaz gizlar

youtube.com/watch?v=edkMFv38UqM

...

Ulan dönerci, adam gibi çalış yada okula git, tam neet çıktı götveren.

almanlarnan islemex istemiyorum
ulan almanlardan bir daha kötü millet yoxtur
okulada gitmex istemiyorum
hepsi boring

Alaman taşşakları yala da ağzın tatlansın köpek, baba parasıyla nere kadar yaşayacaksın?

kendini öldür

doğu-batı sentezinin vücut bulmuş halisin bozma kendini bence siktir et, almana çalışıp napıcan devlet bakıyo zaten

mafiada burda yoxtur amq
almanlari öldürürdüm eger varsaydi

babam beni evden atmacax

yarisini anlamadim

evimiz var ama yemege pul lazim
türkiyede unemployment money alabilirim?

mafiaya girmexde güzel olurdi t.bh

alamagan

arkadasnam cox isleri caldim
belki bunnan gene baslarim
calmax cox golay ama beni sikereler eger bu sikimin polis beni dutar

alman passportum var
belkide burda pul vererler

bir meteorite gelsinde bizi öldürsün

hepsi cetin amq
halxlarda hepsi aptal
nasil yasim bu sikimin planetda?

Turkey on permanent suicide watch

bence kendini öldür knk

>aydınlık

ölmex istemiyorum
hayatim kötügüsi almanlardan geliyor
bu sikimin milleti exterminate yapmax istiyorum

do you guys have brown or pink nipples?

i have pink
the other shitskins here have brown

Hocam Türkçe kitap falan okusana.
Bilmiyorum bilerek mi kötü yazıyorsun ama gerçekten zar zor anlaşılıyor dediklerin.

pink as my boipucci senpaitachi :3

>alamancının kitap okuduğu imbilesi
ulan bu adam okula bile gitmiyor ne kitap okusun

pink.

kal orda paralarını ye takıl amk. burda bize yük olma

youtube.com/watch?v=8PXH-Svx9iM

nasil baslim?
bene bir güzel kurs bulun

burda galmam
insan gibi burda yasamasan amq
ulan dedem neden buraya geldi...
it gibi yasiyorum

Thanks for the information. Now I can daydream correctly of the turk qt in my class

she has brown nipples if shes from the east

or when she has black eyes

ZORT

She is quite pale and sort of have those Turk mongol eyes but not fully chink. Dunno where she is from, but every turk friend I know seems to come from Konya

ş*hİT MEZARINA PIRTLADIM

>konya
wew lad

slam dunk her into the next trashbin

>doğduğun yerde resimdeki gibi allahın özene bözene yarattığı melekler olsun
>sen git kıllı goblin kırması t*rk kızlarının peşinde koş
AX ULAN AX

yoruldum usaxlar
hepsinden yoruldum...

Is Konya that bad?

she is thicc af man, like ass is fat thicc + she wears tight jeans. I hope I can succeed with the racemixing

ben anandan yorulmadım almancı piç

hahahahahahahahahahahaha

google.com.tr/?gfe_rd=cr&ei=CmmEVKWFAqyG8QeBnIGoDQ#q=germany turkish course

those who dress like western whores are trash
you are trash

nerdesin sindi?
seni sikerem eger yaxindasin

hepsi pox
googlenan birsey güzelde bumalasan

belki rutrackerde yada thepriatebayda birsey bulursan
orda cox var ama bülmiyorum hangisini download yapim

konya is VERY conservative.
Alot of potential isis members there, so beware of her family

Ben dershane ortamlı kursları kastetmiştim qnq.

ahahahahahaha

BerGay mı bu?

...

berkay bu ne aq grindr foto resmi gibi :Dddd

uh la la götümi sikin usaxlar

PATATES VE HAMBURGER KIZARTMASI YAP BANA ANNE

>götümi siktiz

male
21
searching for a friend who can fuck me

...

me, before Cred Forums

hayatım cringe

me, after Cred Forums

howdy cowboys

ne cirskinsin amq

BOMBOŞ HAYATIM VAR

Are the Turkish drama tv shows as popular in Turkey as they are in Arabian countries or no?

burda çok tatlı kızlar var

toruchan.org/b/res/700517.html

burda da sapığın biri kuzenini çekmiş

toruchan.org/b/res/707851.html

my mother watches that trash every day

ALTIMA SIÇTIM

hahahahahahahahaahhahahaha

toruyu yenimi keşfettin orospu anasına atladığmın veledi seni

mi ayrı yazılır

AŞIRI DOZ CRİNGE LE İNTİHAR EDEBİLİRMİYİM

mlsf :(

Aynı benimki gibi :^)

Buyur xocam
youtube.com/watch?v=7XMDrcIvG1Q

/tr/'in, neetlerin ve obezlerin amina koyacagiz elhamdullilah, /tr/ normielerin eline gececek

...