/ex-yu/

>170cm

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=sOn4tiRHmoA
youtube.com/watch?v=PHe0bXAIuk0
youtube.com/watch?v=rlymBrRD7XY
youtube.com/watch?v=ftFgRkQ58Oo
inverse.com/article/21245-nasa-europa-announcement-aliens?amp&am
youtube.com/watch?v=HMlwLEzYB1s
hr.wikipedia.org/wiki/Ravnodnevica
youtu.be/7puo92hJbf0
youtube.com/watch?v=r-4PCiV859M
youtube.com/watch?v=z49jIabit3Q
youtube.com/watch?v=-sEMpI38Gf4
youtube.com/watch?v=pxJZBF4DJ4c
youtube.com/watch?v=_YczCcIfLyc
klix.ba/vijesti/bih/dodik-uoci-sastanka-s-putinom-na-nasilje-cemo-odgovoriti-otcjepljenjem-iz-bih/160921120
m.youtube.com/watch?v=xuRVxge-maI
youtube.com/watch?v=yWxg2-Tg0Rc
youtube.com/watch?v=7htjrRcruRs
youtube.com/watch?v=EbOeKlXNnys
youtube.com/watch?v=AVsEJcPca4E
youtube.com/watch?v=6KOr0rkHF6k
youtube.com/watch?v=iPns2KiG564
youtube.com/watch?v=qXZQd0mQcwg
youtube.com/watch?v=aCj2TXgy014
youtube.com/watch?v=ECTLhUDv3I0
youtube.com/watch?v=7SgHOkJRWXw
youtube.com/watch?v=mVBw9gqxIVw
youtube.com/watch?v=QgitiFuAaxk
my.mixtape.moe/mtjhye.pdf
twitter.com/NSFWRedditGif

...

vlada-kun govnar siromasni

Bravo kuco, ja sam poznat po tome sto takve paljevine bukvalno "przim" time sto uzmem od druga bolji auto i slikam enterijer i ostavim neko sranje od pesme, tako sto serem da jebem po ceo dan, iako jebem generalno ali dovoljno da ovima uzlupam komplekse.
Tako sto slikam pare, i onda oni sklopu sliku zestokog momka ili maminog sina koji glumi zestinu ili mozemo u beskraj ici sada.
Vise puta sam hteo biti glas razuma jer vidim da svi ovde imaju problem komunikacije i druzenja pa su to pretvorili u patologiju da od pametnih stvari prave paste i da velicaju to biti jebeni NEET, znaci biti pikavac koju kurcu ne valja je ovde do jaja.
Ulaziti u raspravu ovde, progutacete kreteni, cak i kada im svima spustis da ih bukvalno dupe zaboli koliko si im kurac uvalio i pogodio u centar njihove slabosti odgovorice sa necim totalno imbecilnim, nekim memama i slicno.
Mada ok, ja sam kasnije skapirao da nisam ja niko da ucim ovde nekoga zivotu i slicno, a sada o globalizaciji je prevelika tema! Ova rulja ovda je stado ovaca, ali bukvalno paradox onome sto je Obilic pre 800god rekao nisu Srbi stado ovaca da blejaci idu na klanje, ovo je ovde copor autista bukvalno godinama modifikovan da bude nejak, needukovan, prost, plasljiv, da ne zna ni sta je zivot zapravo.
Ovakve postove kao ovaj sata ce uglavnom nekim retardima postati HIT jer ce da ih copy/pastuju i to je jebeno totalno smesno.
>volim banalnost i brutalnost 4chana
>volim spontanost i anonimnost 4chena
>volim dosta toga sa ovog sajta
Ali to sve bledi, kada sam ovo otkrio sa 23 je bilo zlato, imam 29, dodjem da vas pljujem i odem par puta mesecno, ili da ubacim neki bait.

Kako vam nije zao stare keve koja vam placa internet dok place u noc jer ste potpuni promasaj i razocarenje za familiju?

Bravo kuco, ja sam poznat po tome sto takve paljevine bukvalno "przim" time sto uzmem od druga bolji auto i slikam enterijer i ostavim neko sranje od pesme, tako sto serem da jebem po ceo dan, iako jebem generalno ali dovoljno da ovima uzlupam komplekse.
Tako sto slikam pare, i onda oni sklopu sliku zestokog momka ili maminog sina koji glumi zestinu ili mozemo u beskraj ici sada.
Vise puta sam hteo biti glas razuma jer vidim da svi ovde imaju problem komunikacije i druzenja pa su to pretvorili u patologiju da od pametnih stvari prave paste i da velicaju to biti jebeni NEET, znaci biti pikavac koju kurcu ne valja je ovde do jaja.
Ulaziti u raspravu ovde, progutacete kreteni, cak i kada im svima spustis da ih bukvalno dupe zaboli koliko si im kurac uvalio i pogodio u centar njihove slabosti odgovorice sa necim totalno imbecilnim, nekim memama i slicno.
Mada ok, ja sam kasnije skapirao da nisam ja niko da ucim ovde nekoga zivotu i slicno, a sada o globalizaciji je prevelika tema! Ova rulja ovda je stado ovaca, ali bukvalno paradox onome sto je Obilic pre 800god rekao nisu Srbi stado ovaca da blejaci idu na klanje, ovo je ovde copor autista bukvalno godinama modifikovan da bude nejak, needukovan, prost, plasljiv, da ne zna ni sta je zivot zapravo.
Ovakve postove kao ovaj sata ce uglavnom nekim retardima postati HIT jer ce da ih copy/pastuju i to je jebeno totalno smesno.
>volim banalnost i brutalnost 4chana
>volim spontanost i anonimnost 4chena
>volim dosta toga sa ovog sajta
Ali to sve bledi, kada sam ovo otkrio sa 23 je bilo zlato, imam 29, dodjem da vas pljujem i odem par puta mesecno, ili da ubacim neki bait.

odjebi iz /cro/, Srbine

Bravo kuco, ja sam poznat po tome sto takve paljevine bukvalno "przim" time sto uzmem od druga bolji auto i slikam enterijer i ostavim neko sranje od pesme, tako sto serem da jebem po ceo dan, iako jebem generalno ali dovoljno da ovima uzlupam komplekse.
Tako sto slikam pare, i onda oni sklopu sliku zestokog momka ili maminog sina koji glumi zestinu ili mozemo u beskraj ici sada.
Vise puta sam hteo biti glas razuma jer vidim da svi ovde imaju problem komunikacije i druzenja pa su to pretvorili u patologiju da od pametnih stvari prave paste i da velicaju to biti jebeni NEET, znaci biti pikavac koju kurcu ne valja je ovde do jaja.
Ulaziti u raspravu ovde, progutacete kreteni, cak i kada im svima spustis da ih bukvalno dupe zaboli koliko si im kurac uvalio i pogodio u centar njihove slabosti odgovorice sa necim totalno imbecilnim, nekim memama i slicno.
Mada ok, ja sam kasnije skapirao da nisam ja niko da ucim ovde nekoga zivotu i slicno, a sada o globalizaciji je prevelika tema! Ova rulja ovda je stado ovaca, ali bukvalno paradox onome sto je Obilic pre 800god rekao nisu Srbi stado ovaca da blejaci idu na klanje, ovo je ovde copor autista bukvalno godinama modifikovan da bude nejak, needukovan, prost, plasljiv, da ne zna ni sta je zivot zapravo.
Ovakve postove kao ovaj sata ce uglavnom nekim retardima postati HIT jer ce da ih copy/pastuju i to je jebeno totalno smesno.
>volim banalnost i brutalnost 4chana
>volim spontanost i anonimnost 4chena
>volim dosta toga sa ovog sajta
Ali to sve bledi, kada sam ovo otkrio sa 23 je bilo zlato, imam 29, dodjem da vas pljujem i odem par puta mesecno, ili da ubacim neki bait.

u stvari je obrnuto, ja placam internet/TV/telefon, struju, vodu i pola kucnog budzeta za hranu

jeste se nasli malo a retardi smrdljivi

jebeni devci siromasni hahah

Upravo tako, ja sam imao saobracajku i ziveo kao biljka i vise lurkovao vedre tredove, kasnije sam video ovo, ne drzi me nesto, propustim od 10 jedno 9 tredova i da pogledam, a verovatno necu vise ni jedan.
Upravo sto kazes isao sam i na /fit/ i /sci/ Cred Forums i jos neke table koje su ok.
Ako si nov ovde gledaj sto pre da odjebes ovo veruj mi.
Pa jel ti deluje normalno da je copiran moj tread i postovan 100x a i to nije slucajno, namerno sam rekao ovi ce da to urade i vidis da se pale kao majmuni da dokazu koliko su cool i edgy, likovi izmedju 4 zida ceo zivot su sada u fazonu "fuck the law, copy/pastuj brate, ovo je nevidjena fora".

jel rmbas nesto tesko?

Jel imas kakvih kondoma za prodat?

bosanci u makedoniju su najbolji bosanci u svet

recu ti al obecaj da se neces smijat

programer

odjebite Srbenda srbljiva

youtube.com/watch?v=sOn4tiRHmoA

hahaha devac siromasni iz EU
topkek

znaci bez memanja, ali vlada je definicija imati zivot i ne biti Cred Forums neetara
vi ste samo podsvesno ljubomorni na taksistu, pa ga drkate tu kao, mema mi memamo ihihi

65190957 ▶
za taxistu

youtube.com/watch?v=PHe0bXAIuk0

valjal ova?

Znamo da si to ti direktore

taksista je retard koji svoj zivot opravdava ovde
r e t a r d glupavi

u ovo sad samo novopederi vjeruju

lik browsa ex-yu od 23 godine, ako ne posta onda lurka, na 4chanu je po par sati dnevno

obecavam osim ako ne pravis sajtove

u tom slucaju si programer koliko i onaj koji upravlja dronom na daljinski pilot

progutao sam par reci ali kapiras

...

pravim sajtove da

ne vidim zasto to nebi bilo programiranje? Radim u PHP-u, pravim sisteme za login/registraciju, shopping cart, itd.

ali zovi ga kako hoces svejedno mi je dbi

a nemoj tako nije retard, u sustini nije los lik
al cemu ovo pravdanje, od koga zeli priznanje nije mi jasno, od neetara, ludih likova, cigana animepedera, likova koji stavljaju kurac u kroasane? ne kontam nikako

jel ima trenutno vece meme od, bosanci programeri?

Jeste, bosanac koji misli da je programer xD

170cm

jesi li ti onaj srbin programer ? zboruvao sam sa tebe, hrvat i bosanski IT specijalisti u juli

Nemoj molim te. To moze da prodje kod nekog ko zna samo fejsbuk na kompu.

A to sto radis u php-u koji je najgori jezik u istoriji, je najprostije i uobicajenije sto se radi i pravi sto se tice server-a.Obicno spajanje sa bazom.To se izuci za mesec dana. Ako ne koristis neki frejm kao Laravel onda si jos nizi nivo.

Preporucujem ti da dok ti jos to donosi pare da ulazes u neko jace znanje kad si vec prikovan za komp jer ce vam taj web mehur uskoro puci pa ce biti haos totalni i necete moci vise da se takmicite sa konkurencijom i padom cena i vrednosti.

Prijateljski savet od softverskog inzenjera koji radi u mikrosoftu.

Nisam, newfag sam na Cred Forums

>programeri

ne ti bre
srbin li si?

koji programski jezik bi preporucio da se nauci?
i kako zavrsi u mikrosoftu?

gledaj quotas u postot, inace ne, ne sum srbin

>negro spammer je najpoznatiji hrvat na intu

ubijate me u pojam

>Prijateljski savet od softverskog inzenjera koji radi u mikrosoftu.
pokazi karticu

znam nesakajci dvajcata ve quotav sakav srbinot
ja sakam da ucam java da praam kancerogeni aplikacii za android

MPЪCHИ

>ja sakam da ucam java da praam kancerogeni aplikacii za android

Python,C++ i nazalost Java jer ce ostati jos dugo u igri.

Javascript i php ce takodje ostati jos dugo u igri ali je ovo potpuno druga oblast u odnosu na prethodne koje sam nabrojao. A ova oblast, web programiranje, je prenatrpana, i po svim proracunima ce mehur uskoro puci sto je analogno krahu berze u ekonomiji.

U Mikrosoftu sam jer sam magistar ETF-a.

android aplikacije se prave so java zar ne?

БЮPMCКИ

kys

CПEPMИ

bugarite na int se deca triggernuva 24/7 otkoga sashko gi izrenda pred 2-3 godini

jesu dobre pare, imal perspektive, napredka?
radis li sta sa strane il ti je dovoljno sta ti tata bill daje?

PHP jeste sranje od jezika ali ne moze da se mjeri ni sa jednim drugim jezikom trenutno. Zasto? Zbog brzine developmenta, podrske, ogromnog broja CMSova koji ga koriste, lakoce pristipa. Svaki hosting dolazi sa PHP-om po defaultu

>Ako ne koristis neki frejm kao Laravel onda si jos nizi nivo.
Laravel je takodje sminkani PHP ali ima dobru strukturu koda. Svaka PHP aplikacija koja je dobro napravljena ce da radi bez problema i bude super stabilna. Problem je sto ima dosta PHP "programera" sto prave skart programe sa samo osnovnim znanjem

>jer ce vam taj web mehur uskoro puci pa ce biti haos totalni i necete moci vise da se takmicite sa konkurencijom i padom cena i vrednosti.
hehe predvidjam PHP kao vodeci web jezik jos najmanje 10 godina. Nisi svestan koliki broj ljudi je tehnoloski nepismeno. Mislis da oni uopste znaju sta je PHP uopste ili kako to radi? Njima je jedino bitan krajnji ishod, da ono sto im dostavis bude funkcionalno

Ako ti pravis i znas C# ili sta vec radis u mikrosoftu, to obicne ljude ne zanima. Ljude od kojih treba da uzmes novac. U tvom slucaju vi prodajete softver business to business i naravno uzmete ogroman kes. To je dobar nacin za zaradu naravno ali moras da radis za firmu. U web developmentu si sam svoj gazda u vecini slucajeva. Odgovoran si za proizvodnju sofvera, podrsku, sve, ali zato uzimas sav profit za sebe. A ovako vlasnik firme uzme najvise a vama da mrvice

ekstremen guzobol, oshte ot vchera go imash

youtube.com/watch?v=rlymBrRD7XY
NOVI DAMIR RIMAC
FEAT.HIBRID,BRZINA,SVRBIN I SPOOKY

kazuva toj sto sekoj eben den ide na ex-yu i go siri negoviot guzobol kon site makedonci i srbi sto ke gi vidi? mrs bre cigan smrdliv

ETFvci idu u drzavne firme

boli li te anusa, detence?

@65192269
t. 12-godisen guzobolec

analno devastirano detence xexe

ajmo mrš natrag na /balk/

bugarski posteri su rak

smrdin

ODUZIMAS POZORNOST OD NOVOG VIDEA
youtube.com/watch?v=rlymBrRD7XY
DAMIR SAMO BAJO MOJ

...

Prilicno sam siguran da si sad uporedio da freelancer bolje zivi i zaradjuje od ljudi koji rade u softverskoj firmi sto me tera da pretpostavim da nikad nisi bio zaposlen u firmi.

>sam svoj gazda
Kako si to sam svoj gazda kada imas poslodavca koji ti naredjuje sta da pravis i svaki dan te zajebava da mu menjas neke stvari koje je juce hteo a danas nece?

Sam si svoj gazda kad napravis nesto svoje i od toga zaradjujes a ti dignes sve cetiri uvis.

Nisam ni rekao da ce php da dozivi neuspeh ili sta god nego svi vi web developeri kao radnici. Jezik ce ostati naravno, ali vi necete. Bar ne u tolikom broju i u ovom totalnom bezakonju.
Broj webdev-ova je odavno prestigao broj projekata i sajtova koje cekaju da budu napravljeni. A da ne dodajem to sto je iz razloga sto je to jedna prilicno pristupacna i laka disciplina, sve vise webdev-ova koji sami rade vise projekata. I naravno svima omiljene indijce,pakistance,bangladesane, itd. koji ce uraditi posao brze (verovatno ne i bolje ali kao sto si rekao i sam ko da to zanima neuke poslodavce) ali svakako brze i jedno 3 puta jeftinije od tebe.

U odnosu koliki sam trud ulozio da bih dosao do ovde mozes da se kladis da su dobre pare.

>imal perspektive, napredka?
da i da, mislim takva je tehnologija, sve se menja tako da se i napreduje i prilagodjava

>radis li sta sa strane il ti je dovoljno sta ti tata bill daje?
Vise nego dovoljno ako si normalan covek. Bil nije odavno na funkciji heh, on je presao igricu odavno sad tu samo kao nadgleda i "savetuje" trenutnog CEO-a koji je... indijac hahah

...

Nema te drzavne firme koja ce da te placa koliko jedna od najjacih svetskih

nije bas tako taksisto.
evo ja sam poceo da radim sa 16, radim mnogo tezak fizicki posao i gradim sebi neki pristojan zivot. renoviram kucu koju sam kupio i vozim pasata u fulu.

ovde dolazim jer imam osecaj da sam propustio taj neki "xDD random" period zivota, i dok pusim cigaru na pauzi neki retardiran meme tipa "e sad jedna kafica pa na spavanje" zna da mi izmami osmeh bolje nego poruka od ribe.

nekako volim da blejim ovde. iako nemam mnogo zajednickog sa likovima, non stop je neka zajebancija, postujem neku zabu, c/pujem neki mem, napusim nekog i vratim se dnevnim aktivnostima.

a i treba mi jos neko u zivotu pored priglupe ribe i kolega koji pricaju o kladzi i golfovima ceo dan

Kako je to poljubiti zenu?

gresis nisam ja pisao
majka ti je retard, kad sam joj gurno kurac krenula je da zavija sarme
NE, dodjem vise puta na Cred Forums ali malo na exyu.....znaci 10x mesecno na Cred Forums
Evo ti prsti bosanac da se smiris

lijepe buduće majke Hrvata poput Ante Starčevića

sretan sam

da, broj developera raste ali raste i broj korisnika na internetu. Bas juce citam:

>U svijetu će do kraja ove godine 3,5 milijardi ljudi koristiti internet, što je 47 posto svjetske populacije i oko 300 milijuna više nego 2015

>Evo ti prsti bosanac da se smiris
hehehe hvala taksista :3

pepsi ili koka kola?

kokta

e jos ovo da te pitam, windows ili linux?
jel mogu jos skinut 10tku dzaba, jel se isplati instalirat? koristim 8.1 super mi, drazi mi od 7mice... trebam potrazit mozda cak imam besplatno 8micu preko edu.
i zasto spijunirate korisnike jebo vas indijac taj

...

to bolan to će Hrvat jebat

>nisam bio u tredu već godinu dana
>vratim se nazad
>taksista je i dalje tu


aj bok

lice 4/10 telo 8/10

>windows ili linux?
To ko kad bi pitao majstora "cekic ili srafciger?". Sve zavisi za sta ti treba i sta ces da radis. Nemoj se oko toga mnogo cimati nego prvo uci i vezbaj.

Ako si student verovatno imas pristup legalnoj kopiji neke Windows verzije. Znam da smo mi na ETF-u imali, i pored toga brdo nekih programa.

Ako nemas onda ti preporucujem skines piratsku verziju jer nema nista dzabe iz Mikrosofta. Ni taj Windows 10 upgrade koji je kao bio dzabe zapravo i nije bas ali to je malo prikriveno i specificno. Ionako je taj "free" upgrade istekao u Julu ove godine.
Ali verovatno i dalje postoji propust koji ti dozvoljava da se upgrade-ujes dzabe na win10, ne secam se gde tacno, mislim da se pominju "assistive technologies" negde. Probaj preko toga da trazis na netu odgovor.

Mikrosoft je mala maca u odnosu koliko vas spijunira Facebook,Google, a ako koristite smartfon (mi u firmi se zezamo "smart"fon za glupe ljude) onda ti ne vredi nista, prate te preko 10-ak kojekakvih tehnika i programcica.

Zasto spijuniraju? Pare, a u skorijoj buducnosti i kontrola nad stanovnistvom. Obicnom narodu to zvuci ko naucna fantastika ali firme zapravo trose ogromne pare na ljude da im izmisljaju nove programe i algoritme za skladistenje i sortiranje informacija kao i prakticno koriscenje tih informacija u nesto smisleno (kuda najvise putuju, gde jedu, koliko puta ovo koliko puta ono, kada...)

xaxaxaxa da te eba v devstvenika

Bugarske izbjeglice su dobrodošle u borbi protiv Srba u /ex-yu/.

OVO
V
O

>When Bulgaria invaded southern Serbia during World War I, it regarded all who celebrated the Slava as Serbs and enemies, as Bulgarians do not have the custom. For instance, when Bulgarian commander Protogerov was ordered to inflict reprisals in the east of Kumanovo for an earlier attack, and the population quickly declared as Bulgarians before the measures were taken (as to avoid punishment), his aides had the idea of asking the people who celebrated Slava; those who did were shot.[9]

how to tell serbs from croats when balkan war 3 starts?

We're white.

metno bi joj ja cocktu, cock tu kontas, kok tu ..... kurac tude jeboga led ....
ovo za spijanzu sam se zajebavo malo,znam da je bio skandal u ms, kolko sam skonto jedini nacin ostat anoniman je ne koristit internet i otic zivjet u sumi, al danas je to nemoguce ,fast food drustvo koje zeli sve i to odma, u dobu gdje je informacija zlata vrijedna, i svijetu gdje ti je dostupno sve na klik, od hrane zabave, pa do droge, zivimo u buducnosti i ja se necu zalit ako budem jedna od ovaca u igri elitista , ko im jebe mater
kakogod zivio stari fala za odgovore

>implying Slovenia gives a flying fuck about Croatia
Croatia is to Slovenia what Bosnia is to Croatia
>mfw

Hrvatska je srce Slovenije? Nećeš dobit mora, Janež.

zašto ne govoriš na slovenskom?

koji ti je kurac?

Nema na cemu brate, sve najbolje u zivotu.

>Croatia is to Slovenia what Bosnia is to Croatia
so croatia is a cool country that slovenians look up to
thats nice of you janez

koja je poanta davat nove windowse besplatno?

Nisu besplatni. To sto nisi dao pare za upgrade nema veze trenutno. Oni planiraju da duze staze. Licenca za Windows 10 kosta koliko i prethodne verzije, oko $100.

Malo je to sad komplikovano da objasnjavam (jer sam i umoran) kako ce zaraditi oni od toga ali zvanicni plan je da do 2017 godine, jedna milijarda kompjutera predje na Windows.

Samo upamti da nema dzabe nista, a pogotovu ne od jedne od najagresivnijih firmi koju je svet ikada video.

Dajte temu

jel vjerujete u raj ?

Imas report majmune hvala sto si mi se posrao u noc

klanje srba

Brojke ne lazu

osvjedoceno

na hrvatskom se kaže "vjerujete li"

utopi se u Drini stoko

utopim ti staroj kurac u guzicu lmaoo

ovisi dal imaš para

standardni jezik je tvorevina kripto-srba

čini se da ćeš ipak ti plivati preko drine, "druže"

Sjutra apelujem da se hrvati generalno banuju sa chana

gdje ću onda razgovarati o japanskim crtanima?

zakaj nam je majmunko nadrkan? nisu ga valjda otpustili s plantaže

biće da nije nabrao dovoljno pamuka

Kaze se zasto a ne zakaj, bukvalno cijela nacija srbi u poricanju
Samo da se banuje ovaj majmun sto posta crna govna, NGE braca su dobrodosla

>pravi se tu da je neki srbin
>zemlja u kojoj živi se svojevoljno odcijepila od srbije

PA JA NE VJERUJEM

ti si najobičniji Albanac

haj ti odjebi bolan

>svojevoljno odcijepila od srbije
t. DPS

kroz imotski

kamioni žure

voze crnye andyele

jebemti boga isua poglavnikovu pjesmu za rasno mješanje tako koristiti

ma ti si serbin

ubi se

MA TI SI

aj objasni mi onda situaciju

nekako je narod prevaren od zlih političara koje je same odabrao i sad se jadan ne može rješiti tiranije

Tesko je to objasnit, nas narod pada na EU i NATO memu jer nemaju pojma o politici. Kad pocnu Ahmedi da nas bombarduju onda ce shvatit. Izbori za mjesec dana ali sumnjam da ce se mijenjat vlast, licna karta se prodaje za 50 eura.

Sto to ne spavate neetare? Joj CEMU SVE

Zbog cega i dalje gurate i ne predajete se?

Za desetak godina cu biti svoj covjek koji ce da pijucka kaficu u lijepom stanu i da shitpostuje na int bez brige na svijetu

možda će bit bolje

>10 godina
Da nije malo preterano i previse optimisticno.
Za 10 godina moze sta hoces da ti se desi...

Al ajde vec kad si reko, sta radis da postanes svoj covek tek za 10 godina?

uf kolko ovo boli

[spoiler] nece [/spoiler]

Pa sad me cekaju 4 godine faksa, pa kad zavrsim faks nalazim posao, pa polako skupljam sredstva i otplacujem stan, racunam da cu za 10 godina optimalno da zivim, da sam zadovoljan
Naravno mozda me ubije kamion sjutra lel

lako je vama, ja prodajem supak za 300 maraka mjesecno

Lep plan. Au jebote nekako mi se smuci kad se setim kad sam bio u tvojim godinama...

wtf

biće bolje

aj prvi puta da me i bosanac uveselio

aj fala bolan odoh spavat

Povezi me sa tvojim makroom, presrale su mi plantaze

a sta cemo sa mojim olovkama koje nece niko da kupi a od kojih ja zivim?

Kako ste dosli do ovoga, anoni?
Koji lanac okolnosti je doveo jedno lijepo veselo ljudsko bice do toga da provodi dane na irelevantnom sajtu na koji turbo autisti idu?

Pa, sve je pocelo u periodu prelaska iz srednje na faks. Spoznavanja sveta,sistema i kakvi su ljudi zapravo.

Utom je usledilo razocarenje, depresija, nemogucnost da se samo povinujem i prihvatim da smo zaista takvi ko bica a ja osecao istinski da nismo.

Izdaja od prijatelja levo i desno.

Da ne davim vise, mislim da je prirodno sve islo i tako je Cred Forums nasao mene a ne ja njega. Specificna sorta ljudi se ovde okuplja moras priznati. Nije bas kao fejsbuk,9gag,reddit,instagram,twitter,....

za 4chen općenito sam već zaboravio kako al za ex-yu tred na Cred Forums-u mi je rekao neki srbin kojem sam poklonio igru prek steama, jebem ga mutavog

zasto taj srbin nisam bio ja, i zasto ta igra nije bila cs:go... :(

ovo je jedan od boljih memea

Ovo dbi
Dobri ljudi su ovdje
Ja sam bukvalno proveo osnovnu i srednju skolu na internet, bilo je pitanje vremena kad cu naci ovaj sajt
>ook friendless
Drzite me

Ne znam sta nam je ciniti,bice mozda nesto lepo u ovoj turi zivota, mozda naidje neka zena koja je bro-tier i koja ti da balans u ovom haosu, ne znam... Ako nista, daj barem da nam ne pretvore ovo malo nerazrusene zemlje u novu siriju..

>on je imao internetu u osnovnu
buržoazija detektovana

ovo

ja tek dobio internet kad sam zavrsio srednju

sve ste sjebali ponovo

kakvi ste jadnici
znači gledam i ne vjerujem

>pred par mjeseci stara me tužno pitala imam li ijednog prijatelja

umirem

>on je pao na zena memu
Samo MGTOW brate, moji roditelji su mi pokazali sto brak moze da bude
Nikad se zenit necu, jebes zenidbu, ma ne treba mi ni gf
Samo prijatelji
Vec je kasno, "izbjeglice dobrodosle" znakovi po Podgorici uskoro
preko fiksnog, totalno sranje internet

u jebote... jel stvarno ili nas lozis?

Ovo
plakem
bukvalno

Ti si dobro proso
Meni je cale prosle nedelje pretio da ce da me salje na lecenje kod psihijatra ako ne prestanem da budem asocijalan i na kompu 15 sati dnevno

Is something actually gonna happen with Republika Srpska or is this just a non-event.

>15 sati dnevno

Da sam ikada smeo da izvedem nesto tako degenericno i pickasto kao sto je smrdenje za kompom ceo dan odrali bi me ko konja.

Tvoji roditelji su debili i zbog toga si ti debil.

DOSLO VREME DA SE SRBI SVETE BURGERU POGANI

>on se nije spajao preko dial up-a I blokiro cijelu liniju da pogleda šifre za igrice

pa kolko siromašan moraš bit jebote

da bar

cec bre tata me redovno zove debilom
>ook brat ti je fudbalska junior zvijezda
>tata me gleda tuzno
Ma moj zivot je tragi komedija

t. kluber veteran

boli istina hnnng

Cini li ti se ikad da bi sve ovo bilo hiljadu puta lakse da nas od malena nisu dojili sranjima o srecnom i finom zivotu za sve
Televizor je ultimativno zlo dbi familijo

kada jadnik kaze jadniku da je jadnik to i nije neka uvreda brale
ali ja sam bar punoletan za razliku od tebe

Ja krivim roditelje dbi, sve su mi branili
Ponekad mi dodje da ih pitam sta misle zbog cega sam ovakav danas, bukvalno su uzgajali debila
>nisam smio da izlazim
>tukli me redovno

>sto si asocijalan makni se sa kompjutera XD
jebte se normalci

>uzgajali debila
>uzgajali
pa nisi biljka da te uzgajaju

Kek totalno isti slucaj kod mene
Izgleda da je zaista to bio problem

youtube.com/watch?v=ftFgRkQ58Oo

sve je to relativno, meni nisu ništa branili pa se opet nisam micao od kuće

>svi su krivi osim mene jer sam djevac bez prijatelja

mene su od kad znam za sebe terali da izadjem ispred zgrade da se igram i da zovem drugarice iz osnovne kod mene........ nikad nisam

>on živi u gradu

ubi se

kladim se da nemaš ni vinograd jadniče

jel ti prozor iz sobe gleda na vinograd? jer u suprotnom nema razlike

koji si kurac mislio reći time?

sutra idem brat direktor

da li ce bosna ici u EU?

ma bosna ide u tri belaja haj da

daj mi reci kako ide ona mema s tvojim kurcem i uraslom dlakom

>s tvojim kurcem i uraslom dlakom
ne znam o cemu zboris ja samo imam nekoliko ciste na jaja
eto sega mislim za idnunu na makedonija sa EU
vec od 2005 ne maftaju i zajebavaju so to gomno

JA SAM PEDER

inverse.com/article/21245-nasa-europa-announcement-aliens?amp&am

Ozbiljno pitanje, gdje ima kod nas aderal da se kupi? Jel legalno?

to je lijek koji ti propisuje liječnik/ca

trebao bi biti dovoljno inteligentan da to shvatiš

Znam da je prescription drug.
Znaci nema sanse da ga mogu na svoju ruku uzet?
Znam da ima jedan sto prodaje pilulu za 20 eura no mi to mnogo

ako dođeš u ljekarnu i tražiš lijek poput Aderala tražiti će te potvrdu od liječnika jer je to jedini način na koji legalno možeš kupiti takav lijek

za sve ostalo ćeš, ako bivaš uhićen, biti sankcioniran od strane zakona

odkud ovoliko lajkova na dd exyu?

kako ćemo znati ako jedan od nas umre

nikad visem ne kupujem od kina

sta je to?

ono plasticni kapak za baterija za samsung S4
trebalo da je ko koža dizajn ali su mi pratili standardno plasticno
jebeni kinezi

što ih nisi odma spuco nogom usta?

ma sada kinez ce mi prati 3 eura za da ga vratim kapak i onda treba da mi poslati onoj od koza

hahaha ovo

to je lepo )

I am a burger, and i like this band

do any of you like this band?

Pravi crnjacki sati ko budan

cekam kaficu

>opet mislim na nju

CECAM A PLAKE MI SE MOMKI

>ook cijelim putem gledam njenu refleksiju o prozor
>ook mi je je njeno meko sramežljivo lice jedini razlog zašto se budim

sad samo može bit gore, tonem i djevačku tmurninu depresijske patnje

ubi se jazavac. pocni koristiti trip da me slucajno ne zamjene s tobom

njezino lice je razlog zakaj sam budan u 6 ujutro umjesto da spavam. jbt jos ce susjed pomisliti da sam nasao posao kad sam budan u ovo vrijeme ahahahhahahahah

sirotinjo ja zaradim u mjesec dana više nego što ti možeš sanjat

>mlk cuck je bio kraj mene

youtube.com/watch?v=HMlwLEzYB1s

fredicore od ranog jutra

nemam pojma, neki jezivi ljudi su se pridruzili stranici, bukvalno me je strah, dakle ne momki nego neki cudni ljudi i zene

Where can I find stuff like simple video games in Croatian?

Maybe something easy like Pokemon. I think it would help me learn vocabulary.

Bosansko kmecanje intensified.

>Prijateljski savet od softverskog inzenjera koji radi u mikrosoftu.
hahahahaha prijateljski savet

daj mi jos jedan prijateljski savet, softverski inzenjeru koji radu u mikrosoftu!

hr.wikipedia.org/wiki/Ravnodnevica
Samo JESEN BAJO MOJ

Novi-yugoslavia when?

SVI PUTEVI VODE U ______

Kako mu je poslo za rukom da bude samo 170?

There aren't any.

Stop trying to learn Croatian, it's a useless skill.

alo neetare budjenje

top kek prebacite na otvoreni radio, lik nazvao žene nižom rasom, al kmeče svi

...

Kaj se radi pičke

>Serbo-Croatian is a useless skill
do you take it in the ass or yes, my catholic amigo

Sta znate o pua?

You can't really learn a Slav language on the go because there's a fuckton of grammatical exceptions and declensions are like witchcraft to a languages that don't have them.

lik mozda ili mozda nije zaposlen u mikrosoftu ali istina jeste da ce tech mehur puci

vecina start upova i svih tih govana od kojih su se retardi obogatili 95% slucajeva dolazi od applea i pocinju da gube pare od toga, skoro svaki tech breakthrough ne dovodi do porasta produktivnosti, ne donosi pare, adware koji ubacuju u appove i sajtove ne donose veci porast prodaje

opaaa vid sta sam naso u plakaru
ruku na srce pandariu sam kupio zbog ortaka i posle nisam ni igro

>he bough cata
>he bought mop


CANT MAKE THIS SHIT UP

Dodik kralj Srba i Bosne, kao Tvrtko!

Pozdrav iz Španije

Poz Fredi

>prvi put nakon dva mjeseca da sam se probudio prije 12
hehe jutro luzeri

ja sam se probudijo u 5h a nisam wagecuck zato JER MOGU hehe

Španjolske*
moro puto

ne secam se zadnjeg puta kada sam se probudio posle 9

idem u beograd za sat vremena
kaj mi sve treba ?

atomska bomba

šta kupiti devojci za godišnjicu

dajte neke dobre ideje, bez mema molim

>665205983
Na srpsko-bosanskom se kaže Španija.

idi do ambasade kenije i prepuj joj bulla

qurac

youtu.be/7puo92hJbf0

pusish

projekcije

hrvat......

HRVATI AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHA

yeah yeah JAZAVAC™ mafija representin'

Ribnica!!!

...

Jel jos neko gledao ono vucicevo gostovanje kod klintona, u jednom trenutku je muva sletela na njega

youtube.com/watch?v=r-4PCiV859M

isto se desavalo i obami par puta da muve slecu na njega

youtube.com/watch?v=z49jIabit3Q

youtube.com/watch?v=-sEMpI38Gf4

da ne pominjem koliko je vucic izgledao nadrogirano i odsutno u samoj emisiji, i kako se bili prakticno sprdao s njim, pogledajte ovaj gest

youtube.com/watch?v=pxJZBF4DJ4c

ovo je bukvalno gest omalovazavanja, kao pseto kad se pomazi kad ti donese stap

imam teoriju da ovim marionetama kao sto su vucic i obama globalisti ubrizgavaju neke hemikalije za kontrolu uma, koje emituju nesto sto privlaci muve na njih

ili to ili su svi jebeni satanisti koji obozavaju djavola, evo sta alex jones kaze

youtube.com/watch?v=_YczCcIfLyc

kako god ovo je jebeni mk ultra na delu

ma nema teorije zavere buraz samo klasicno ono staro ko je jaci a ko slabiji pa onda ovaj jaci drka slabijeg

bil koji nas je otrovo uranijumom, ubio tolike civile ,oteo rudnike i kompanije, ekonomski nas okupirali a zatim i vojno (kosovo) sad se sprda sa premijerom drzave jer mu se moze, to ti je nivo elite koji ove nase "elite" jajare mogu samo da sanjaju da dosegnu...

>bombarduju te
>odes kod njih na gostovanje da te miluju kao poslusnog kera
justservethings

Ne lupaj idiote, Aleksandar Vučić se izlomi u SAD da poboljša sliku Srbije kod naših nekadašnjih, a i sadašnjih, saveznika, pružio je ruku bošnjacima u centru sveta i zaslužio je poštovanje bivšeg predsednika Klintona kao i celokupne međunarodne zajednice, a u isto vreme je pokazao dostojanstvo i na pravi način je predstavio našu državu i sačuvao naš integrtet.

do you like dubioza kolektiv?

ti si retardiran ako mislis da globalisticka mafija zna znacenje reci "postovanje"

bezi u kurac liberalno govno

Bukvalno ko da su nad tobom vrslili Mk-ultra eksperiment, toliko si ispran

...

ne znam nisam pametan

pogledaj malo celu emisiju, primetices koliko je nadrogirano i odsutno izgledao, a ova dvojica klinton i onaj musliman su ga sve vreme podsmesljivo gledali sa smug osmehom
pa to ti je vucic, to samo pokazuje kakva je nistarija

DAME DAMEDAAAAAA

ew no, thats music for poor ppl

Teb je ispran mozak jer slušaš previše teorija zavera. Aleksandar Vučić je prvi srpski državnik u 100 godina koji predano, ali zaista, radi na poboljšanju imidža Srbije, kako u svetu tako i na unutrašnjem planu sa svojim dugoročnim finansijskim planom štednje koji se već sada isplaćuje. Neozbiljno je reći da SAD žele zlo Srbiji, kao što smo videli po tonu bivšeg predsednika Klintona on je iskazao žaljenje za svim što se desilo devedesetih, ali i pružio je podršku kako nama, tako i bošnjacima u borbi za bolju budućnost regiona. Da ne pričam o tome što se i u ovom trenutku sklapaju veze za budućnost sa budućom administracijom SAD na čelu sa, najverovatnije, prvom ženskom predsednicom.

this 2bh, can't relate to it

klix.ba/vijesti/bih/dodik-uoci-sastanka-s-putinom-na-nasilje-cemo-odgovoriti-otcjepljenjem-iz-bih/160921120
top cec bajo moj

No matter what everyone else say, Dubioza Kolektiva (together with S.A.R.S) is the most prominent ex-yu band, based on traditional ex-yu antifascist and antiglobalist culture.

why? I like this song :(
It reminds me of /ex-yu/
m.youtube.com/watch?v=xuRVxge-maI

na koijim si ti bre drogama

To je velika greška, treba se okrenuti miru i stabilnosti a ne međunacionalnim tenzijama. Takođe je putin poznat po tome da potpiruje rasne i nacionalne sukobe, kao što možemo videti u primerima Sirije, Ukrajine, Gruzije i takozvanih "republika" abhazije i južne osetije.

Nisi ti u zivotu bio gladan ali bices. Samo ti sacekaj svoj EU i MMF da ti pomognu.

>prvo nas opljackaju,razruse i ubiju civile
>we are sorry now
ahhahah jebem li ti mrtvo pleme

ne odgovaraj mu

...

youtube.com/watch?v=yWxg2-Tg0Rc
>25. septembra trebaš reći ne, jer to nije referendum za Srpsku, nju niko ne dira, niko ne negira i niko ne napada. To je referendum za podjele i neizvjesnu budućnost. Vrijeme je da radimo za našu djecu umjesto da ih vodimo u rat. Vrijeme je za novu BiH. Reci ne referendumu

.t DJB 'intelektulac'

Ti si sad opisao cijelu Hrvatsku historiju.

To nije sprdnja.

Šta je velikosrpska fašistička pičkice, plašiš se razmene mišljenja i argumenata? Pa da, tako sam i mislio, vi nacionalistička fašistička govanca biste da namećete drugima svoja retardirana ubeđenja bez rasprave, e pa neće da može, kako bi vi seljačine maloumne rekle. To vreme se na vašu žalost nikada neće ponoviti.

lel na ovog redditovca

t. anonimni pristasa jobikove politike iz Novog Sada.

>prosvjedi na filozofskom
>profesori podržali studente

koji šok. neradnicima se ne radi ništa.

za 2 nedelje idem u minsk i imam prvu profesionalnu borbu idemoooo bre podari nam devize fredi frize

I'm really interested in balkan music scene
1.do you have any recommendations for balkan band?
2.have you ever been to EXIT festival?

Nisam, ja sam liberal, ali podržavam politiku premijera Aleksandra Vučića jer je najbolja moguća u datom trenutku.

...

1. Yes, I have

youtube.com/watch?v=7htjrRcruRs

2. No, degeneracy infested shithole, but might visit since Djani is rumored to come

youtube.com/watch?v=EbOeKlXNnys

to je zanimljivo ali moras posmatrati to i iz mog ugla

gle

u srbiji ima 7 000 000 pravih igraca

a vucic je ubacio na server 600 000 botova i njima deli sve resurse

to nije logicno, trebalo bi da kada pravi igrac udje na server da bot automatski izadje sa servera

na primer evo ti bi mogao da izadjes sa Cred Forums-a

pa nije kao da jobbika briga šta se dešava u BiH, oni su otvorili kancelariju u Senti da se brinu o Vojvođanskim Mađarima, navodno

Hahhaha ajde priznaj jesu te mnogo maltretiralu u skoli ? Neetaro mala pogana , keva ti je prezivela teror koji su joj napravili ti koje branis, a ona te hlebom hrani i placa internet. Ubi se jadnice. Nisi ti dana u zivotu radio nego znas da seres na internetu i glumis intelektualca hahahh pateticno

R E K T
E
K
T

Vratio si ga u skolu jer je ionako nepismen i nesvestan zivota pa bi valjalo da to ponovi.

Koliko je pristran ovaj dokumentarac? Treba mi malo komedije ako je itko prikazan kao DINDUNUFFIN.

thanks!!

he was being sarcastic

Na vasoj je strani. Gledaj slobodno.

Jedini objektivan dokumentarac koji nije ni na cijoj strani je Tezina Lanaca

youtube.com/watch?v=AVsEJcPca4E
youtube.com/watch?v=6KOr0rkHF6k
youtube.com/watch?v=iPns2KiG564

>Jedini objektivan dokumentarac koji nije ni na cijoj strani je Tezina Lanaca

youtube.com/watch?v=qXZQd0mQcwg

samo shadilay bajo moj

daj boze da bude rata, ovu septicku jamu od balkana treba cistiti na svakih 20 godina

Kad će više rat?!?!?

tebe prvog posto si obicna picketina koja pusku ne bi mogla ni da podigne

Ali ja nisam bio sarkastican, to zaista slusam!

when you think of love, do you think of pain?

samo ljubav decki

youtube.com/watch?v=aCj2TXgy014
youtube.com/watch?v=aCj2TXgy014
youtube.com/watch?v=aCj2TXgy014

f e d o r a f r i z e+j a =s e x

>implicira da necu shitpostati na polu i kekati sve vreme
samo prljavi normiji padaju na nacionalizam memu i idu u ratove, mi neetare ili ostajemo u podrumima ili bezimo napolje

youtube.com/watch?v=ECTLhUDv3I0

Ne znam dečki, mislio sam da ju volim.. prošlo je toliko godina..mjeseci..

Sve se vraća na to da nakon nje nisam imao niti jednu s kojom bi si vratio taj neki osjecaj ljubavi, pa se on uvijek vraćao njoj s kojom sam prekinuo.. mozda najveca greska u mom zivotu, iako se tako nije činilo u tom trenu.

a što je život bez ljubavi?

zbog svetske krize fedora frize

prvo se dobro isplaces

onda kupis ricinusovo ulje i dobro se iseres

Nisam stvoren za samački život.. ranjiv sam, usamljen, izgubljen u tom velikom moru u kojem bi trebalo biti "puno riba". Najveća laž ikada

vec sam isplakao sve suze

Let me go home...
Home is wherever I'm with you

ja sam onaj crnac iz na kozi balkan istetoviran spota

Sta to serendate retardi tinejdzerski bez prijatelja. Koji pacenici jebote,stvarno ste dno dna

primetio sam da izgubim po par subova svaki put kad objavim novi video, a posle par dana njih 20 me odjednom subuje

i tako svaki put, ne znam koji je ovo kurac

koji ti je kanal da vidim sta kacis?

youtube.com/watch?v=7SgHOkJRWXw

ocenite moje pevanje

Srbija is a powerless and poor country.

ja sam onaj sto objavljuje retke gondole

I miss you, even though you are the only person in the whole world who I hate more than I love...

Ja sam jedan od 200 ljudi koji će prvi dobiti knjigu Marije Žeželj i njen potpis besplatno

Naravno slikaću knjigu za /ex-yu/

Šta bi /ex-yu/ hteo da je pitam?

turci/10

I think about you every night before I go to sleep.
I imagine you're here with me. With one arm around me and your legs touching me.
Then you kiss my neck and we fall asleep like that.
It help me sleep.

Meeting you was fate.
Becoming your friend was a choice.
But falling in love with you... It was beyond my control

rumun sam

youtube.com/watch?v=mVBw9gqxIVw

Koje si pravio? Ja sam probao ali ne isapadaju mi fino. Idem na wsg samo zbog gondola

MA TI SI GUUUUUUUUZOOOO BUUULJOOOOO

>tfw third world nigger country
>tfw no comfy farm in Serbia like AlmazanKitchen

u pocetku sam uglavnom preuzimao gotove sa ylilaute, posle sam sam pravio

sve novije su moje

imam jos par gondola koje tek treba da objavim

^^

isprintaj ovo i reci joj nek ti da autogram

Ne znam ni da li je 700 dinara za njenu knjigu uopste vredno dbi

kolko je to kuna?

teorija relativiteta je laz skorjena od strane zlog jevreja ajnstajna koji je omadjijao nevinu sprkinju da radi matematiku za njega

700 dinara je racunaj otprilike kao 7 evra

...

nije, malo vise od 5 evra

to je ok. kod nas nema knjiga ispod 10-15 eura. ak ima obično su neka pablo kueljo sranja i trećerazredni krimići

Meni je u glavi 100 dinara = 1 evro

Boli me kita za 20 dinara dbi

Profesorica programiranja mi se zove Marija Žeželj. Ako kome treba autogram neka posta adresu

Jesi li na PMF?

brate sta je gondola? jel to nesto oko igrica?

ovaj vuk mob je kraljina

Elektro srednja

gondola je 2deep4u mema

>on je underage
Brisi ovo

youtube.com/watch?v=QgitiFuAaxk

t. inteligentni oblik plina

dokazi da je ajstanova teorija potrebna bilo gdje i da nije obicna jevrejska laz

vuk mob x jala brat x fil tilen kad?

ne vjeruje različita brija jedino ak mu ponude gro para tilen je klasični rap ova dvojica su neš tipa balkanski pitbull

Koju Hrvatsku kulutrnu rutu da posetim?
Kulturne rute:
 Putujte koracima UNESCO-a (UNESCO-vo nasleĊe u Hrvatskoj)
 Putevima baštine - "Vuĉedolski Orion" najstariji indoeuropski kalendar
 Prošlost u sadašnjosti - Barun Franjo Trenk i njegovi panduri
 "Vitez slavonske ravni – slavonska svadba"
 Razgled Zagreba s kostimiranim vodiĉima
 Program "Potraga za Griĉkom vješticom"
 Program "Upalite Gornji grad"
 Potraga za kulturnim blagom Zagreba
 Kućni koncerti
 Radionica licitara
 Srednjenjekovni viteški turnir
 HRVATSKO ZAGORJE – neotkriveno iskustvo...
 Tragovima vitezova i zagorskog seljaka...
 Zlatni tragovi varaždinske povijesti…

dokazi ti da jeste

lol degenerici na ex-yu pricaju o nauci...

kapiram da ne znate nista o zivotu i da nemate prijatelja a kamoli kontakt sa realnim svetom ali ipak previse sebi dajete za pravo o cemu serete

drzite se vasih mema i neetara i liberalnih misli

upali gornji grad

e moja seljacino ajde nazad u srednju
my.mixtape.moe/mtjhye.pdf

>ook djevojka te smara 3 godine al ti muka da je odjebes jer nes jebat
zna li ko ovaj feel

>normani koji pročitaju nešto na Cred Forums-u i misle da je tačno

Rezultati teorije relativiteta su jako bitni za funkcionisanje GPS sistema i sličnih sistema navođenja. Molim te nemoj da postuješ o nauci ako nisi završio ni srednju školu.

ovo dokazuje da teorija relativiteta postoji i da ima primenu i da nije jevrejska izmisljotina

pravite novi pederi

kek

ovaj vucicevac trol je dobar za raskrinkavanje novopedercina

Pravim ja, daj ideju za ediciju

novi

...

Ух, штa бих дao дa ми je caдa jeднy pacнy хpвaтицy изјeбaти

Ahahahah namerno sam napravio i treci ex-yu kad ste glupi