/polska/

edycja kaloszkowa

Other urls found in this thread:

m.wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,106542,20729013,policja-ostrzega-w-wodzie-zywiec-zdroj-moze-byc-kwas.html
twitter.com/SFWRedditImages

Podczas mocno zakrapianego wieczoru kawalerskiego koledzy pana młodego, który pech chciał odpadł jako pierwszy, postanowili zrobić mu kawał.

W wynajętym domku znaleźli kalosze i piankę monterską.
Wpadli na genialny pomysł, który bardzo szybko wcielili w życie.
Założyli młodemu na nogi znalezione kalosze i wypełnili je pianką montażową.

Następnego dnia, gdy wszyscy się obudzili, musieli szybko wezwać karetkę, ponieważ pianka, którą wypełnione były kalosze na nogach pana młodego stwardniała tak bardzo,
że nie dało się ich ściągnąć z nóg.
Po przewiezieniu chłopaka do szpitala okazało się, że długotrwały ucisk spowodował martwicę i nogi trzeba było amputować na wysokości kolan.

>inb4 pianka niskoprężna

Trochę chujowo

...

█▬█ █ ▀█▀

ogłaszam iż zdech

ome pfpewpfpfee23ok4309t34

mefju, ty user-przyszly doktor?

doktur nie doktur byle miał otwór xdddddd

101.9kg

grubasie

ahaha ale wieprz

jakby napisać zw i wrócić za pare lat to nadal będzie zw?

zaraz nie ma określonej definicji to może być równie dobrze parę sekund albo parę wieków

jak bedzie 2 cyfrowa waga odnotuje wielki sukces

...

byłoby to kłamstwo wierutne

czy czoło to też twarz?

to już są plecy

m.wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,106542,20729013,policja-ostrzega-w-wodzie-zywiec-zdroj-moze-byc-kwas.html

>tug wczoraj kupiłeś całą zgrzewkę Żywca

>zgrzewkę Żywca
>dawanie sie wodnemu żydowi

już nie mówię że od razu kranówę łoić ale żywiec to tylko głupia marka

>polska kuchnia

ale to o te chodzi

Żbsz Żywiec najlepiej smakuje. Mam wrażenie, że ta woda zmywa ze mnie całe plugastwo.

Tylko żeby nie dosłownie za którymś razem.

Nie wiem, wszystkie te jebane serwisy informacyjne chcą, żebym wykupił u nich abonament żebym mógł przeczytać całość artykułu.

Ale jeżeli tylko o smakowe chodzi to chuj, łyknę sobie zaraz normalnej niegazowanej.

>Policja ostrzega, by lepiej nie kupować tej wody. - Apelujemy o powstrzymywanie się picia wody z etykietą "Żywioł Żywiec Zdrój", ponieważ mogą w niej znajdować się nieustalone substancje niebezpieczne dla zdrowia - wyjaśnia Kublik-Rościszewska.

co tak dogorywa

pije wode z kranu od malego i ostatni raz jak mnie brzuch bolal to bylo w sumie 13 lat temu gdy wypilem taka bronzową bo ruri czyscili
od tamtego czasu mam immunitet

uwaga grozny mutant dostosuje sie do wszystkich warunkow

brawo yeti

o kurwa