/polska/

Edycja z pomidorem

Other urls found in this thread:

pl.zbiornik.com/video/4Yx8PfsB/
staff.amu.edu.pl/~anthro/pdf/mono/vol012/01piontek.pdf
eupedia.com/europe/european_y-dna_haplogroups.shtml
youtube.com/watch?v=0I71VX5RyGA
liveleak.com/view?i=7f2_1474514675
youtube.com/watch?v=aDZxVnc0aOg
youtube.com/watch?v=R1Mg1sw8YEY
youtube.com/watch?v=WB2TB6vtV4M
wyborcza.pl/7,75398,20731094,sad-najwyzszy-podtrzymal-decyzje-pkw-o-odrzuceniu-sprawozdan.html
youtube.com/watch?v=_yCLw4IziAc
dziecisawazne.pl/dlaczego-naprawde-wolno-bic-dzieci/
facebook
theupdate.info/
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16640221
twitter.com/SFWRedditGifs

>tomato edition
Seriously?

Pomidorowa z ryzem master race

pomidorowa tylko z makaronem

anime

bym cie autentycznie zabił kurwiu za ten makaron. tylko ryżyk

bym ci kazal wyjebac cala zupe do kosza i robic od nowa tym razem z makaronem, tak jak sie powinno to robic

Tell me about the Zywiec

A chuj bo krem cebulowy

>te przypalone grzanki

meh

pierdol sie

ale pycha z ryzem

anibe

nie

>makaron z serem/truskawkami
>ryż z jabłkami
>zupa mleczna
>lane kluski
>galareta drobiowa/wieprzowa
>kisiel
>bigos
>barszcz (dosłownie czerwona woda, nie to co prawilny ukraiński albo ruski)
>flaki

>szkalowanie makaronu z truskawkami
marcel ale wypierdalaj co

tylko czosnkowa

anikukuryku

Spierdalaj

>szkalowanie flaków
no debil

nie

Po-chan

...

Not cute

come on. just joking. we likey likey each other

>tug spałeś sobie na najwyższym piętrze w starym buwie
>słoneczko świeciło przez okno w dachu, cieplusio milusio
>budzisz się a na jednej z kanap loszka i dobra dupa w sumie
>nie powiedziałeś "cześć... ja jeszcze śnię?"
taka okazja
pewnie by powiedziała coś w stylu sory mam chłopaka co prawda ale przynajmniej mógłbym śmieszkować ze znajomymi że tak powiedziałem

>we likey likey

lol most of them don't even know this potato shithole exists
kys

filth

Do you Chopin bitch?

Masz na pocieszenie
pl.zbiornik.com/video/4Yx8PfsB/

>Boku no Chopin
Japan wtf

Yeah, I know that French composer.

...

ehhh trzeba sie teraz rejestrowac na zbiorniku zeby kam kurwy ogladac?

won

western poland is german clay

eastern germany is polish clay

>żeby się zarejestrować trzeba wysłać sms
Meh, powinni byli od razu powiedzieć

No dlatego wysłałem link do filmiku dla wszystkich. Ale tak, większość materiałów jest dla zalogowanych. I ponoć od jakiegoś czasu trzeba sms wysłać przy rejestracji. Jak ja konto zakładałem lata temu to nie trzeba było.

this.

warto w ogole sie tam rejestrowac? sa jakies fajne kam kurewki?

>tug we śnie starałeś się powstrzymać katastrofę smoleńską
Obudziłem się zlany potem zuchy

Jak wszędzie. Trochę wielorybów, trochę fajnych. Masa oczekuje alwaro z okładek magazynów, trochę bajkopisarzy, trochę naciągaczek na przelewy czy inne kredyty, ale i tak jak się chce i postara to można tam kogoś znaleźć. Zwłaszcza par jest tam dużo.

>tug fajna znajoma po 40 usunęła tam konto bo właśnie mało realnych facetów, ale jak do niej sms wysłałeś to się spytała czy chociaż raz na 2 miesiące znajdziesz czas by ją wybzykać

Nienawidze polakuf

to wypierdalaj

i nie wracaj

Oho jaki twardy jestes no polaki kozaki amirite Seba? O czekaj zapomniałem o jednym szczególe.

Ten kraj kozaków został rozebrany trzy razy i jedyny obecny fighter godny uwagi to Joanna Jędrzejczyk bo polscy ''faceci'' to kompletne kurwa pizdy.

Germanic-speakers were not the original IE inhabitants of territory which is now Poland, they came during middle-to-late Iron Age as immigrants or invaders and in relatively small numbers.

There is a biological population continuity in Poland since the Bronze Age until nowadays - neither Germanic immigration nor Slavic immigration altered it considerably.

Language & culture of population of Poland were changing few times, but population - in its main core (not counting quite numerous admixtures from migrating peoples) - is similar as in times of Biskupin-builders:

staff.amu.edu.pl/~anthro/pdf/mono/vol012/01piontek.pdf

Even today people in eastern Germany and in Austria have a lot of R1a haplogroup, which was most common among Medieval West Slavs.

Also I2a haplogroup is very typical for Slavic populations. Of course it would be a mistake to associate haplogroups with ethnicities, but are there are certain statistical correlations, which allow us to arrive at certain conclusions and generalizations concerning their origins.

Also Slavic surnames are common in Germany - some of them are Polish in origin but some are from other Slavic groups.

For example here is surname "Janke", distribution of which indicates that it is Obotrite-Veleti rather than Polish, Pomeranian or Sorbian:

Comparison of R1a and R1b haplogroups among people in various German, Austrian, Czech and Polish cities today:

Map shows modern-day R1b / R1a proportions among inhabitants of 25 selected cities located in Central Europe:

Dark green = Polish and Czech cities
Light green = German & Austrian cities with ~20% (Greifswald) up to ~43% (Graz) of R1a
Dark red = other cities in Germany

What can be observed is that former Slavic areas in Germany & Austria correlate with high % of people with R1a haplogroup:

Graz in Early Middle Ages was a Slavic city (burgh) of the Principality of Carantania, which was called Gradec (in Old Slovene language). Graz has so high percent of people with R1a haplogroup, that it is obvious that they are mostly descendats of Germanized Slovenes (Carantanians).

Note that German-speaking Austrian inhabitants of Graz have a higher % of R1a than ethnic Slovenes of Slovenia.

According to our website, 38% of Slovenes from Slovenia have R1a haplogroup, while 43% of Austrians from Graz have it:

eupedia.com/europe/european_y-dna_haplogroups.shtml

Zawsze się znajdzie ten jeden zjeb.

Boli dupka, zwierzaku?

My byli wendy kurwo i nie można tego zanegować.

Nie przeczę, po prostu mówię że chuj mnie to obchodzi.

Debilu.

ładnie się pan przedstawił

to wypierdalaj

i nie wracaj

...

Implikujesz że przedstawiam się w wołaczu?

Debilu?

>Algerianfag
Are you 15?

it would be fine if you could explain those shit runes

know o' kaffir tomato you perfidious fruit of the crusaders that lions of allah will show now mercy and slaughter you

Muslims accuse tomato of being christian because of the cross shape it has inside

youtube.com/watch?v=0I71VX5RyGA

Co mysliscie o tym panu?

fugg
was meant to

No cóż wikingowie gdy byli w Polsce powiedzieli nawet ''isc pomiędzy Wendów'' więc ta. Tylko że Wend to inna nazwa dla Słowian jebany kretynie więc ale mi różnica nadal jestes podludziem.

Forbidding the consumption of tomatoes because it is christian that worships the cross and says that god is three and god forbid. I swear to god you should share this because a sister from palestine have seen the prophet in her sleeping telling his ummah not to eat it.

IF YOU DON'T SHARE IT THE DEVIL IS WITH YOU
maybe

Dobra marcelek pizdo, już nie musisz udawać.
Też jesteś polaczkiem robaczkiem.

Marcelek, co masz z historii?

spierdalaj ciapaku

pic related is one of the most popular polish card games. Its name is strongly related to Nippon.

>THE DEVIL IS WITH YOU
but the devil is with us

Obiadek. :3

Zdawałem tylko podstawową na maturze. Miałem 82%. Mogło być lepiej, ale podszedłem na wyjebce bo mi się nie chciało zakuwać.

>masz rozmiar stopy 45
>znajdź fajne buty w dobrej cenie na necie
>dostępne rozmiary to 44,5 i 46
Za każdym jebanym razem.

Anonki. Zauwazyliscie jak malo ostatnio niemców jest. Rajch nie dostal czasami range bana za spam?

Niemców jest mało bo turasy postują pod reich flagą.

ale od czasu tego debila co spamowal to bardzo rzadko ich widze, a postowali czesciej od robaków

bo to 'Grek"

Tylko że wikingowie serio byli w Polsce idioto

>Był młodszym synem Swena Widłobrodego, króla Danii, Norwegii i Anglii. Jego matką była Sygryda Storråda (w historiografii brytyjskiej występuje pod imieniem Gunhilda Polska), najprawdopodobniej córka Mieszka I i Dobrawy

o Kanucie Wielkim

...

Wiem, że byli.
Jeden nawet dostał swój własny gród. Nie pamiętam tylko gdzie, nazywał się "Magnus".
Nie byli tu jednak w celach niewolenia polaków

Olso.
Dynastia Gryfów z pomorza, rządziła też Skandynawią.

i agree we should take the silesian flag as our :)

Byście se wyprali te wasze flagi podrobione bo to aż wstyd.

>Nie byli tu jednak w celach niewolenia polaków
>polaczki nieironicznie w to wierzą

moi nordyccy przodkowie zakładali wam chomąto

No to kurwa kup 46 i włóż filcowe wkładki do środka.

Tak tylko przypominam.

Nie ma na to żadnych źródeł.

liveleak.com/view?i=7f2_1474514675
O anonki, sam nie wiem czy chcę takiego gówna u nas z powodów śmieszkowych, czy nie chcę dla świętego spokoju i normalności.

Źródłem na to jest chomąto znalezione na polackim szkielecie z wygrawerowanym ''Olaf tu był''.

ale wkurwiająca babka. nie da się oglądać przez jej mimikę twarzy i generalny wygląd bleah

Dear Polish

Współczuję temu gościowi który tej szalonej babie zrobił dziecko. Kurwa, nie da się tego słuchać co on a pierdoli.

Czy tak robił z tobą chłopak twojej matki, kiedy ona byla w pracy?

Nie zapominaj swojego miejsca w szeregu słowiański kundlu.

Jestem pewien że to samotna matka. Mogę się założyć.

glory to Great Korea

kurwa. czasami mysle , ze burgery przesadzaja z tymi sjw i to wszystko pic, ale potem widze to gówno i mysle ze dla ameryki nie ma nadziei
Kapcza thank you cristin

...

>Nie zapominaj swojego miejsca w szeregu słowiański kundlu.
t. słowianin

Ale o co tu w ogóle chodzi

Mój ojciec jest Niemcem kretynie a moja matka ma naturalne blond włosy aka nie jest prawdziwą słowianką.

no ze pokazala palec jakiemus grubasowi ten sie wkurwil i zaczal ja sledzic robiac jej zdjecia. ta zadzwonila po policje i dostala opierdol od policjanta

mmmmm pierozki z serem mmmm jakie dobre mmmmmm jeszcze smietanka poleje o jezu jakie dobre

>Mój ojciec jest Niemcem
t słowianin

youtube.com/watch?v=aDZxVnc0aOg

tylko prawilna muzyka Karyno

>Mój ojciec jest Niemcem
Bycie Turkiem w Niemczech nie robi z niego Niemca mulacie.

niestety robi. tzw. nowy niemiec

a ty nadal po Polsku piszesz :^) prawdziwa słowiańska krew

mama mi mówiła, że kobety lubią jak je się całuje w szyję. czy to prawda?

...

Język wroga trzeba znać.

>aka
>also known as

Małpiatka, jak widać, cannot into human speech.

to w końcu wroga czy niewolnika, bo już się pizdo słowiańska mieszasz.

Kurwa wrogów sie niewoli idiotko spójrz na Rzym brudasie osrany.

Dlatego się Niemieckiego uczysz :^)?

>Kurwa wrogów sie niewoli idiotko spójrz na Rzym brudasie osrany.
Chujowy przykład jebana pizdo bez szkoły.

Rzym potrzebował imigrantów a nie niewolników.

i chuli wtedy robisz w Polsce

Co nie przeszkadzało im w posiadaniu niewolników szmato bez szkoły. Spartakus mówi ci cos pedale?

Anony dostałem prace

Współczuję

KUTAS

Czemu?

RIP w kawałkach

Każdy, każdy, kurwa, w kim płynie nasa krew będzie mówić po polsku

Odbijemy wszystko co musimy mieć

szabłą odbijemy

oczywiscie kurw nie powie jaką, zeby Yousy dostac jebany

>siedze od rana w poprzedniej i sie dziwie czemu tak zdechl

zeby was jasny szlag trafil

CHUJ

kurwa ja to samo

Posrednik Nieruchomosci

Dokładnie tak będzie saszka.

Dokładnie tak.

wierze wam

>chinskobajkowi spermiarze
xD

jak bez podstawy to chuj nie robota

Witamy w KRG - Klubie Ruchania Gojów. Białą, płytką czapeczkę i świecznik dostaniesz w następnym tygodniu.

KURWY

>podwieki

-_-

To żbsz

Mam podstawe + prowizje

no to ok. nawet nie chodzi o samą kase ale układ. są okresy ze nie da sie niczego sprzedac
Kapcza: Man chanan

youtube.com/watch?v=R1Mg1sw8YEY

uf jak się przestraszyłem całą drogę autobusem przede mną jechały dwie grube lochy obie białe ale jedna z nich w pierdolonym hidżabie i coś tam bełkoczą po arabsku

zaraz przed moim domem jednej z nich telefon zadzwonił a na dzwonku miała takie jebitne głośnie ALLLLAAAAAHU AKBAR jak z naszida

kupa na siedzeniu

youtube.com/watch?v=WB2TB6vtV4M

proxy?

dobranoc

Trzeba było dać w mordę, byłbyś bohaterem TVNu.

Ten zjeb to Sasza ty nowocioto.

>wyborcza.pl/7,75398,20731094,sad-najwyzszy-podtrzymal-decyzje-pkw-o-odrzuceniu-sprawozdan.html
>Sąd Najwyższy podtrzymał dziś decyzje PKW o odrzuceniu sprawozdań finansowych Nowoczesnej i Razem z zeszłorocznych wyborów parlamentarnych - poinformował dziś rzecznik SN Dariusz Świecki. Nowoczesna straci 4,65 mln zł i 75 proc. dotacji, a Razem 40 tys. zł.

I'm from Turkey and it's insane how easy is to pick up your women.

>broń niezależności sądów przed autorytaryzmem
>rzucaj pogróżki że jeśli sądy zabiorą ci kasę to je pozwiesz do Strasburga
Swetru.jpg

Kurwa chociaz proxy zrob

I'm from Albania and it's insane how easy is to pick up your women.

opinie o age of empire 2??????????

I'm from Berlin and I fucked a married polish girl.

youtube.com/watch?v=_yCLw4IziAc

dupe se umyj cwelu zajebany ROZUMIESZ

gore proszę nie postować

kurwa anony ta dieta mnie wyniszczy fizycznie jak i psychicznie ale warto p-prawda?

sic semper grubasom

>le matki Polki katoliczki ;)

no ale będziesz nosił sztuczną szczękę i miał zwisy skóry wszędzie wowik

ale nie wyzywaj

ja pierdole ale nudy

Słyszałem że Marcel ma największego kutasa w Europie.

>gówniarz nie pamięta Simona Mola
On wyruchał całą warszawską Antifę, Krytykę Polityczną etc., jak pytały go o kondoma to się ich pytał czy chcą go dlatego bo jest czarny i dawały mu bez.

Ten człowiek to bohater polskiej prawicy.

>prawica to kuki

szok

to może hehe kalambury co

>warszawa
magiczne miejsce

Lepiej z dwojga złego być kurwą czy rogaczem?

ale rodziców swoich to ty szanuj

>polaczek widzi tylko dwie poniżające opcje

szok

A mój dziadzio ruchał niemki w Berlinie '45.

To, Mol to bohater narodowy bo udowodnił że Polki to typowe kurwy. Pokazał że wystarczy mieć inny kolor skóry a Polskie kobiety AKA typowe kurwy rzucą się na ciebie jak głodne psy na szynkę. Powinniśmy uczyć Mola patronem tych nitek, bo rozjebał co najmniej 50 normickich żyć jakiś przypadkowych kurw.

Słyszałem że Marcel jest najbogatszą osobą w Polsce i najlepiej wyglądającą.

pomyliło ci się ze mną

Tak tylko pytam, debile. Chuj mnie wasze polityczki, to jest filozoficzne pytanie.

Szukasz dziewczyny? Jestem blondynką 170cm wzrostu ;)

You have to go back.

ehh no i co ci po tym marcel jak w bogatych cudownych niemczech nawet na karton pod mostem nie będzie cię stać

To trochę taki wowik tyle że nie spierdolony.

przypominam że marcel to biedak co żyje u mamusi i nigdy PRZENIGDY nie wyjebie do niemiec chyba że na kredyt

>Jeżeli mam wybierać między dwoma spierdoleniami wole nie wybierać żadnego.

Geralt z Radomia

We are in our own country you snownigger autistic downie. Show your ass or fuck off.

>co najmniej 50 normickich
skad ta liczba

ale że norwegia nasze to ty wiedz

>170cm wzrostu
jestes facetem nie dziewczyna. dziewczyna konczy sie na 160cm

Przypominam że Marcel to największy człowiek Europy.

bo wyzwolona kurwa, która śpi z czarnuchem bez gumy sypia też z innymi

>Speaking to some 1,500 guests at a garden party outside the Royal Palace, King Harald delivered a message of tolerance that has struck a nerve amongst Norwegians who have witnessed intense debates about immigration in their country.

>The king stressed that modern Norway is a place for everyone, regardless of where they come from, their religious beliefs, sexual preferences or even their musical tastes.

>“Norwegians come from the north of the country, from the middle, from the south and all the other regions. Norwegians are also immigrants from Afghanistan, Pakistan, Poland, Sweden, Somalia and Syria,” the king said.

WE NORWEGIANS NOW

Mam i jestem do tego muskularnym przystojniakiem. Ale Polek nie ruszam bo się cenię i scierwa unikam.

Moim zdaniem mieszanie ras nie jest takie złe. Mało tego, jest w sumie dobre. Pomyślcie: Polka robi sobie mambopolaka z murzynem, później ten mambopolak albo zapładnia kolejną Polkę i tak dalej, aż do momentu, kiedy dziecko będzie praktycznie białe, lub nie zapładnia nikogo. Wpuszczając murzynów do Polski skazujemy ich na genetyczną śmierć. Węglorekiny tak naprawdę są nadzieją dla genomu Polski, ba, nawet całej Europy. Dlatego cieszę się za każdym razem, gdy widzę Polkę z mambopolakiem na ulicy. Ponieważ wiem, że przyczynia się ona do obrony polskiej narodowej godności.
Simona szanuję jak pojebany

Mój idol.

>you shouldn't care about your heritage!

It's funny because the only reason he is relevant and has money is because of heritage

dorodne poroże anonie

>hehe poroże
Ja po prostu myślę przyszłościowo

a dzisiaj w warszawie widziałem taką śliczną loszkę czekoladkę kolor skóry kawa z mlekiem figura szczupła i miała afro do tyłu zaczesane

za nią wózek z dzieckiem prowadził polak jakiś taki zadowolony na ryju

raz widziałem w łodzi

taka nubijska królowa ehhhhhhhhhhhhhhh dupcie miała cudowną, wózek prowadzi a obok jakiś sebix w okularach.

thanks doc

>nawet 200 kilowe grubasy i sebixy z mordą jakby za często wypadali z kocyka mogą sobie znaleźć dp a ja nie

ostał mi się ino sznur

Co najmniej 30 + te które się nie zgłosiły.

ty i ja

wystarczy zagadac. przez neta pisze z 10 loszkami naraz a w realu boje sie zagadac tak to bym juz dawno mial licznik nabity =)

>bońć pszczoło xddddd
klasyk

ale zakazonych byo duzo mniej. a tylko te mozna liczyc ze wspolzyly. inne mogly sie tylko badac ze strachu

głupi debilu mieszkasz w jukeju dosłownie idź do pubu zamów sobie duże piwo i shagujesz slagi

normiku

groźny żużlowiec uwaga każdą karyne w remizie przeleci

dziecisawazne.pl/dlaczego-naprawde-wolno-bic-dzieci/
Takie coś mi się przewinęło przez pejsbuka.

Co sądzicie, zuchy?

>inne mogły się tylko badać ze strachu
Ta od razu. Bo pewnie był w tym samym mieście co on? Każda poszła bo Molowi BBC ciągnęła.

daj facebook swojej matki to ci pokaze jak sie gada z kobietami =)

nie o to mi chodziło. to ze polki to kurwy to ja wiem. ale mogly sie tylko calowac. ja nikogo nie bronie. pytalem sie skad ta liczba, bo troche z dupy jest

popierdoliło do reszty, jeszcze trochę to za skarcenie gówniaka słownie 25 lat sztumu będą chcieli wlepić

to ty tu jesteś cuchnącym normalem ja w życiu nie byłem poza granicami województwa

Anonki zaruchałem dziś loszke chujowo było nic nie czułem na tyle by mieć z tego przyjemność

>tfw in bolan even the vegetables are batriotic
:-{DDDD
makaron risini to złoty środek żbsz, idealny do zupki

>mogły się tylko całować
Pierdolenie jak zaczęły się lizać to ciągniecie druta było następne. 100 procent gwarancji.

co wy mi tu kurwa za gówno wpierdalacie do pomidorowej

jak pomidorowa to tylko niteczki albo muszelki pyszne pożywne a nie jakieś kurwa robale z dupy chińczyka

Pierdolenie.

Ze trzy razy dostałem kablem od ojca i skończyło siębabci sranie. Ani nie wyrosłem na zjeba, ani na patusa ani na pasożyta.

No i raz dostałem liścia w pysk od matki.
Ale to wtedy mnie przepraszała za to.

SKRZYWDZILBYM NORMIKA Z KAWALEK BULECZKI SLODKIEJ NIE WYTRZYMAM

facebook com/profile.php?=73322363

ależe pomidor to owoc to ty wiedz

On specjalnie chodził po wszystkich bardzo tolerancyjnych miejscach, imprezach i ruchał laski po to żeby je zarażać.

W 6 lat kilkadziesiąt lewackich loch które chciały pokonać rasizm dając się wyruchać murzynowi z HIVem to realistyczne osiągnięcie.

otwiera mi się google jak klikam w link lol

>tug chujowy obiad
Ale białko trzeba jeść.

lol xd

nie wyszedł ci eric trolex

lol xd

>dosłownie gówno na talerzu + marchewka

debilu

>▶Anonymous 09/22/16(Thu)15:53:54 No.65213411 ▶

nie wyszedł ci eric trolex

keks confirmed yet again for silly talking poles in denial

dobrze ze nie "Berolińsk"

>i tak dalej, aż do momentu, kiedy dziecko będzie praktycznie białe
to tak nie działa głuptaku

Nie smakuje tak źle, ale jak mowie. Trzeba się zdrowo odżywiać.

ale że to się nie wyklucza to ty wiedz

jak patrzę na tę mapkę to aż mi się ciepło w brzuszku robi
Możesz powiedzieć, że jestem marzycielem
Ale nie jestem jedynym

ale że jedzonko może być i zdrowe i smaczne to ty wiedz

To
Biali stanowią 13 procent ŚWIATOWEJ populacji. To że w Europie nie ma ich dużo nie oznacza iż możesz ich wpuścić tutaj. Wpuścisz kilka milionów to nie dość że przestępczość wzrośnie, zmieni się kultura i Polki staną się jeszcze większymi kurwami bo "moje BBC

ta mapka ma jedna wade. nie mowi co zrobic z milionami niemcow

ale że infrastrukturę posiadamy do ty wierdz

do gazu

>kumpela chce żebyś wbił po 21
>mieszkasz daleko a kończysz pracę o 18 więc musiałbyś się snuć po mieście do tej 21
>powiedz jej że jesteś zmęczony i nie chce ci się czekać do 21
>ona mówi że to tylko 3 godziny
>powiedz że wstałeś o 7.30 i jesteś przez to zmęczony, boli cię głowa bo spałeś krócej niż zwykle i w ogóle
>ona mówi że wstała o 6.30 i że też jest zmęczona
>"i co?"
>to odcinek "spałam mniej niż ty więc nie masz prawa być zmęczonym"
Jak mnie wkurwia kiedy ludzie to robią

powiedz że BJ i oralik inaczej fuck off

>kumpela
>śmieszna żaba pepe
>pejsowa nazwa pliku
hmmmmmmmmmmmmmmmmmm

theupdate.info/
bierzcie i gównopośćcie z tego wszyscy
nie zuszku, ty w ogóle nie myślisz
geny to nie są kurwa farbki akwarelki, po potomku bambusa będzie widać pewne cechy nawet po wielu pokoleniach mnożenia się wyłącznie wśród białych, vice versa pewnie też

naprawde zmusza do pomyślunku

Dużo walisz? Mocno? Czego się spodziewałeś? W gumie ruchałeś?

Kobiety jako krowy do rozrodu a mężczyzn jako niewolników do pracy. Darmowe autostrady, drogi i inne budynki. Resztę do gazu, ewentualnie uformować SS 2.0 i wysłać do jakiegoś kraju afrykańskiego aby kolonię dla Polski zdobyć.
>tug kupił byś sobie żyzną Niemkę i zapładniał byś ją kiedy by się dało

raz dziennie.Jebałem jak muzułmanin podczas gwałtu.Lepszego uczucia.Bez gumy

Powiedz jej wprost że jak nie wpadniesz i twoja wizyta nie skończy się na tym że w do pusi wchodzisz do nie masz zamiaru tam przychodzić.

Chodziło mi czy mocno konia walisz. Może się przyzwyczaiłeś do mocnego chwytu. Wiadomo że to nie jest jakiś raj czy coś, ale powinno być lepsze od walenia do monitora. Mi tam jest przyjemnie, zwłaszcza jak wchodzę głęboko, jak najdalej się da.

Czy w końcu wyzwalamy się z okowów udawanego spierdolenia i przyznajemy się do znormiczenia? Bo ta nitka powoli tak wygląda

Z jednej strony dobrze, że zdechł, ale z drugiej Niemcy bez niego by wygrały.

może moja kobieta jakas wadliwa dla mojego sprzętu? jest o o 40 cm niższa odemnie

nie myśl tak nawet

dyskusje polityczne na poziomie akapu, SMIESZNE MEMY, co weekend pusto, pogadanki o loszkach/pracy. slabo to wyglada

Spierdolenie to spektrum. Poza tym w Polsce nawet prawdziwym, autentycznym spierdonem nie da się być, jedynie żałosną imitacją.

szkoła już jest czemu tu są jeszcze oni

>drobna dziewczyny
Najlepsze. Takie leciutkie że można ja złapać w biodrach i nabijać na kutasa jak się chce.

A tak ogólnie to pierwszy raz był? Ja przy pierwszych dwóch razach też niewiele czułem, przez co chyba z godzinę mi zajęło ruchania, a i tak skończyłem waląc na jej twarz. Dopiero potem było zajebiście.

pierwszy bo loszka dopiero po 9 latach się zgodziłą na pierwszy raz od podstawówki chodzimy ze sobą

o gurwa

>40 cm niższa
Ty jesteś taki wysoki czy ona jest takim karłem? Nie mogę sobie wyobrazić loszki poniżej 150 cm, chyba że to dziecko z podstawówki czy coś

Co
To jakies ustawiane malzenstwo?

E tam, to jak nic nie będziesz czuł po kilku razach to dopiero wtedy będziesz mógł się martwić. Byłeś jej pierwszym?

ja 195 ona 155 choć to ona była wyższa do końca gimnazjum
nie po prostu siedzieliśmy od 1 klasy podstawówki na all przedmiotach i jakoś wyszło
pierwszym i ostatnim

>pierwszym i ostatnim
Brzmi jakby umarła od twojego kutasa czy coś

>nie po prostu siedzieliśmy od 1 klasy podstawówki na all przedmiotach i jakoś wyszło
Uroczo

szkoda że wowik tego nie czyta, umarl by na nowo

wowik to śmieć sprzedał się na vichanie

co sie stanelo, dawno mnie nie bylo

myslalem ze wiecej na kara chodzil

kurwi się na (you) na vichanie od kilku dni

>nie po prostu siedzieliśmy od 1 klasy podstawówki na all przedmiotach i jakoś wyszło
TAK JAK W MOICH CHIŃSKICH BAJKACH!

dzien dobry :3

>ja 195 ona 155
Gratulacje, wasz syn będzie manletem z kompleksami.

czemu będzie manletem? moje geny zasilą jego wzrost

wzrost jest po matce debilu obsrany

co ty pierdolisz jej matka ma 179

o kurwa ale zajebiście zwale se do tego posta jej matka ma 179 mmmmmmmm sperma dupa cycki pizda

przeczytaj książkę czasem debilu

No tak, twoja matka która ma wzrost większy niż przeciętny mężczyzna na pewno się nie przyczyniła do tego.

danon ja matematykiem jestem nie jebanym biologiem siedź w tej UK i czyść te talerze

Lel już widzę za 20 lat
>mamo dlaczego tata jest taki wysoki a ja jestem niższy od ciebie?

ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16640221

czytanie nie boli a może się czegoś nauczysz

jak szczypa danonów

Już widzę posty twoje syna jak dorosnie na fit
>dad is 195
>mom is 155
>i'm 170
>Fucking thanks dad for ruining my life
To jest jeśli nie powiesi się w wieku 20 lat, ja sam mam równe 180 i nie mam zamiaru mieć dzieci z kobieta która nie ma co najmniej 175.

>tug user teraz zostawi po 9 latach rozdziewiczoną szarą myszkę bo nie będzie chciał mieć dzieć manletów

>dad is 195
>mom is 155
>i'm 170
ale wiesz, ze to tak prosto nie dziala

jak nie rozumiesz to powiedz wytłumaczę ci co tam jest napisane

>matka ma max 179
>ojciec 186
>ja 194

dziękuje pan listonosz

>szarą myszkę

chujowy mem

>tug 168cm
>wszyscy w rodzinie to jebane manlety
ehh kurwa skazany na spierdolenie od urodzenia
a mogłem się kurwa tą pępowiną udusić jak wyszedłem na ten jebany świat

Oj tak to własnie działa.

no niestety nie. po pierwsze niektore geny sa duzo silniejsze, po drugie dziedziczy sie z calej rodzinnej puli a nie tylko od rodzicow, po trzecie jedzenia ma znaczenie.

Dobra ruchaj se tam swoją loszkę womanleta i zrób se syna. Za 20 lat będziesz patrzył na porażkę genetyczną.

zgodnie z twoja teoria skoro wzrost sie usrednia to po kilkuset latach wszyscy powinni byc mniej wiecej tacy sami

jedzenie ma minimalny wpływ a geny dziedziczone po rodzicach to ~70% genów dziecka

to było w 3 gimnazjum do chuja

pogódź się z tym chłopie chyba że chcesz żeby
twój gówniak siedział w piwnicy i gównopostował na /r9k/ że się wstydzi do sklepu po bułki pójść

Nie jesteśmy niscy bo manleci nie przekazują swoich chujowych genów dalej. Nawet 1/10 się z manletów śmieją i by im nie dały.

a moi rodzice maja po ~170 a ja mam 190 i co teras

adoptowany/syn listonosza

normiku jebany wypierdalaj na karachan

WSZYSCY POWYZEJ 175CM WZROSTU TO NORMIKI!!

>tug jakiś cudzoziemiec krytykuje "Smoleńsk" Antoniego Krauze

>ma okazję zrobić syna uber chada
>Wystarczy że będzie go trenował żeby był napakowany
>wyrucha pod człowieka kobietę i zrobi sobie mini elliota rodgera
Już widzę te spotkania rodzinę jak wujkowie się naśmiewają
"EJ ANONEK A KIEDY TO PODSTAWÓWKĘ SKOŃCZYSZ XD?"
>"w-wujek ja mam 20 lat"
"O KURWA ALE Z CIEBIE KURDUPEL user XDDDDD"
Twoja matka to kurwa ale uratowała ci życie bo puściła się z wysokim, dzięki temu masz ten wzrost. Całuj ją po rękach że nie dala twojemu ojcu kurduplowi skończyć w środku.

no siema 189 cm tutaj

nie muszę mówić chyba że loszki na to lecą pozdrawiam i polecam

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

a ja bym chętnie dała takiemu

O KURW

No raczej nie bo też mnie to dręczylo, ale np nos mam po mamie a szczękę i oczy po ojcu. Jak nakładalem w Photoshopie ich zdjęcia do paszportu na siebie to prawie idealnie ja wychodzę.

Jest też druga kwestia, całe zycie mam dość ciemna cerę. Podejrzewam że jakaś praprababcia się z murzynem puściła.

187 cm hir
>tug jeszcze nie karzeł więc w sumie nie najgorzej z genami

Marek?

179 cm tu

168 cm tutaj. jestem nietrzymającym, niecałującym prawiczkiem

>szczękę i oczy po ojcu
Myślisz że tylko twój ojciec ma taką szczękę, twoja matka specjalnie wybrała wysokiego z podobną twarzą co twój ojciec żebyś się nie domyślał. Zrób sobie test na ojcostwo. Sprawdź czy twój ojciec to twój biologiczny.

>tug qt lolitka 154 cm
tak ładni jak ja to nigdy nie będziecie

pic jak siedziałam przy komputerku

sami swoi

No ładnie zmemione ale naprawdę nie sądzę

ale do swoich starych to ty nie równaj

>user który nie słuchał na biologii w gimbazjum

co tam szczekasz spierdolexie

t. człowiek z cegłą zamiast ryja

Jestem karłem wzrostu imperatorskiego, AMA

poczytaj o tym jak dziedziczenie działa spierdonie

przynajmniej nie manlet
takim jak ty to tylko sznur został żeby sobie jakos poprawic sytuacje

ty kurwa czytałeś wszystkie posty czy po łebkach czytasz tylko te gdzie jest słowo klucz tj. gówno

ja pierdole

>194
>manlet

>czytac posty

po co
i tak wszystko co piszecie to obelgi ktore uslyszec mozna od 12 latków jak sie pokłócą i jeden ze zasmarkanym ryjem krzyczy do drugiego

kolgejt ostatnio widzę w greckiego się przepoczwarza

no to wypierdalaj jak ci się nie podoba

wale papieza

poczekam popatrze

a jak tam loszka?

chwale*

nie ma jej juz u nas
poszla spowrotem sie uczyc

...

...

good one

>stanlej już najebany

...

brak /polski/ DEBILU. zrob nową

nowy

Tyle że większość genów białego człowieka jest recesywna względem genów czarnych. Nawet jak chcesz rozwodnić mudżynów w polakach to wiedz że potrwałoby to pokolenia, do tego murzynów jest więcej niż białych i generalnie to się nie mieszają z białymi. Jak ich wprowadzisz do kraju to będą tworzyli swoje getta i subkultury, w końcu mniejszości czarne rozpierdolą kraj od środka tak jak rozpierdalają Amerykę i zachodnią Europę.