/ex-yu/

Ponavljajuce brojke edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=lq_wgy65bzE
youtube.com/watch?v=bx7X8_qcP4U
youtube.com/watch?v=eHEWCWEAMK4
youtube.com/watch?v=tjRpRrPdb3c
youtube.com/watch?v=FG8Mz3j4jv8
youtube.com/watch?v=X7yNR49UxKs
rs.n1info.com/a195479/Vesti/Vesti/Dosta-je-bilo-Radulovic-dobio-izvode-IRS-da-ne-duguje-nista.html
politico.eu/article/welcome-to-eugoslavia-balkans-regional-blocs-diplomacy-policy-eurozone-allies/
rts.rs/page/stories/sr/story/9/politika/2461968/politiko-dobrodosli-u-eugoslaviju.html
youtube.com/watch?v=1W8IJoVzr1g
nytimes.com/2016/09/22/world/europe/bosnian-serb-republic.html?_r=2
zena.blic.rs/Porodica/44954/Danas-u-pola-pet-otvaram-sampanjac-Evo-zasto-cete-pozeleti-da-mi-se-pridruzite
youtube.com/watch?v=RNjsVgiU4dc
youtu.be/f9xUjXqisBg
bbc.com/news/uk-politics-37431509
youtu.be/tjRpRrPdb3c?t=472
youtube.com/watch?v=ey2NYtNxTu8
blic.rs/vesti/republika-srpska/oni-neka-ginu-zestok-fejsbuk-status-bosanke-koji-je-zapusio-usta-balkanskim/mp2d0hj
twitter.com/NSFWRedditVideo

ovo je odabrana dretva na principu crtice

Serbia is a powerless and poor country.

hrvati recite mi koja je ruta najbolja

When will /ex-yu/ become just /yu/ again ;_;

t. diaspora

nemam pojma dbi

Ух, штa бих дao дa ми je caдa jeднy pacнy хpвaтицy изјeбaти

virovitica-karlovac-karlobag

svi putevi vode u zagreb

ovo

youtube.com/watch?v=lq_wgy65bzE

>kresnuo gf dvaput od jutros
>i opet sam nervozan i neraspolozen

ne padajte na meme momki

Samo MGTOW fratelo

Prst u bulju bajo moj

NORMANI RAUS REEEEEEEE

i jesam
mislis samo tange helanke i napolitanke

youtube.com/watch?v=bx7X8_qcP4U

postajte komunjarske pesme

ne mogu prestat slušat hard bass jebote vrag

idem squatat haj u pizdu

>NOVI VIDEO *_* NOVO NOVO :)

youtube.com/watch?v=eHEWCWEAMK4

youtube.com/watch?v=eHEWCWEAMK4

youtube.com/watch?v=eHEWCWEAMK4

EMAIL FOR BUSINESS INQUIRIES: [email protected]

nižu se pjesme kao đerdani...

kako mi ide na kurac ova mala izvestacena burzujka, naci cu je i brutalno silovati jednog dana dok ne crkne od unutrasnjeg krvarenja prouzrokovanog mojim kurcem a onda cu joj zapaliti krvavu lesinu i pepeo razbacati na sve cetri strane sveta

barbara palvin za siromasne

>cleansing water

sta, obicna voda nije dovoljno dobra? ahahah jebote ove klinke danas

ovo u pizdu materinu

OVO
samo jebi kurve bajo moj

Redpilovana je, ne pije jevrejsku hemiju

youtube.com/watch?v=tjRpRrPdb3c

ova govna se razmnozavaju ko amebe

lik isti bojan pecar

reklamira mrtve konzum stikere za viber

samo napred vlado

viteški turnir zvuči dost kul. ostalo mi se čini full dosadno

nije vlada takav

youtube.com/watch?v=FG8Mz3j4jv8

svi putevi vode u ______

nju nest kontam biob sevap odalamit nogom

youtube.com/watch?v=X7yNR49UxKs

jel imate muda

rs.n1info.com/a195479/Vesti/Vesti/Dosta-je-bilo-Radulovic-dobio-izvode-IRS-da-ne-duguje-nista.html
NIJE RADULE KRAO
LAŽU BRE

f e d o r a f r i z e + j a = s e x

Gledate li mr. robota?
Upravo skinuo finale s2, spremam neku kaficu

>1:24
tko te razdjevicio? :3

zavrsio prvu sezonu, skinuo drugu, pogledao 10 minuta prve epizode i batalio

le cool meme programer

gledam
nekak su mi usrali s ovom 11 epizodom al jebena serija, al bogte pojma već neam kaj se događam

ma puko je kradule, na sledecim izobrima ispod cenzusa

samo /srpski pokret dveri/

Razumijem, serija je otisla u kurac
Reddit : Serija
Kao sto je hrvat iznad tebe rekao, mema serija koja gura Fight Club temu

Al jebi ga vec je gledam 2 godine

Srbin iznad tebe, cec nisam vidio zastavu

zašto se Crna Gora na ENGLESKOM zove Montenegro

kakva su vračanja

da bi zvučalo "mondenski" lmao

servi BTFO

i ja. dobra je serija, al se radnja splela. ovaj niger potpuno prolupao, ono, ok mi još bilo ono s zatvorom. al ova zadnja brija da se poptuno odvojio od ovog frajera il šta već jebote koji kurac i još se ovaj retardirani šveđanin pojavio ušukurac. makar sviđa mi se ova darka army brija jebena ekipa, boli ih kurac, moćni su

zato što Black Mountain zvuči glupo?
otkud znam, Montenegro je valjda ime koje im je Venecija ili Mletačka republika dala

t. sandžaklija

Ovo, Italija nam je pukla ime

politico.eu/article/welcome-to-eugoslavia-balkans-regional-blocs-diplomacy-policy-eurozone-allies/

Dobro dosli u EUgoslaviju

rts.rs/page/stories/sr/story/9/politika/2461968/politiko-dobrodosli-u-eugoslaviju.html

Dodjite zbog para, ostanite zbog gradjanskog rata.

ime su ima dali mletci i u sustini znaci crni pecinski ljudi

>ook Eliot je i dark armija, i mr robot i na kraju vodja fbi

da bi triggerali nigere
haj ver ju from
am from monte negro
hau did ju coled mi vajti aj vil kik jor es nau

OĆE BRAĆA DA OKINU
ONU MLAĐU KĆER ZORKINU

Ova plava polja da pripadnu Srbiji.

OVO
kad sam bio u Njemacku pricao sam sa nekim crncima i rekao da sam iz Srbije

nek neko fotoshopira crnu kitu

priznajem, hrvat sam

Herceg Novi pripada Hrvatskoj mali moj.

čekirano

Eto vam cijeli sjever, to su inace samo muslimani

Proces islamizacije se uglavnom završio do sredine XVI vijeka. Na Islam su prelazili svi društveni slojevi, i oni koji su nekada bili nosioci vlasti, i srednji stalež, tj. posjednici slobodnih baština, kao i raja. Jedni su nastojali da na taj način sačuvaju svoje ranije pozicije, drugi da održe i prošire svoje baštinske zemlje, a raja je u novom poretku gledala priliku da sasvim promijeni svoj položaj ukoliko se prikloni osmanskoj državnoj misli i pređe na islam. Mlađa generacrja je, prelazila na islam, a roditelji su ostajali u svojoj vjeri. Isto tako su se često braća konfesionalno podjelila.

Sredinom XVI vijeka prelazak na islam predstavljao je za mnoge stanovnike te nahije đogađaj koji se nedavno desio. Tako 1548. godine, u Četvrtkovištu kao i u drugim selima nalazimo mnoga muslimanska imena čiji su roditelji hrišćani.

- U Četvrtkovištu zabilježeni su poimence među ostalima: Mahrnud sin Radonjin; Mehmed, sin Radenkov; Mehmed, sin Božidarov; Jahja, sin Vojinov.

- U Tvrtkovcu: Ferhad sin Radovanov. U Čukojevićima: Mustafa, sin Jeričića; Hasan, sin Ivanov; Husein, sin Ivanov.

- U Grm Selištu: Hajdar sin Nikoln; Džafer, sin Radičin; Juisuf, sin Radenkov; Alija, sin Radonjin; Hasan, sin Radonjin; Iskender, sin Vukićev; Rustem, sin Milovanov; Ferhad, sin Milovanov; Mustafa, sin Vukčev; Sulejman, sin Vukčev; Nesuh, sin Vukićev; Mervan, sin Radičin.

- U Gornjoj i Donjoj Ruhotini: Jahja, sin Vlatkov; Oruč, sin Vukojev; Alija, sin Pavkov.

- U Popovima: Pervane, sin Radonjin.

- U Kuzovratu: Balija, sdn Radosavljev; Hasan, sin Radinov; Mustafa,sin Radonjin.

- U Mareštici: Džaf er, sin Stjepanov; Husein, sin Stjepanov; Kurd, sin Stjepanov; Ferhad, sin Pavkov; Jahja, sin Vučetin i u

- U Obrovi (Obrovcu): Mehmed, sin Đurin.

evo cekaj da pozovem zeninog sina da slikam

pa prolupo frajer
ono kad se sastao s njima pa htio pitat za stage 2 i onda ovi vele da pojma nemaju da on radi stage 2 koji kurac. nadam se da će ova zadnja razrješit par stvari

zasto bi muslimani glasali za ostanak Crne Gore u Srbiji?

ovo

više ih ima u Podgorici nego na sjeveru

ovi novosadski jutuberi svi neki burzuji REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

pa kao što vidiš bijelo polje i rožaje su glasali za otcepljenje a tu pretežno žive muslimani

t. hladancelik jez

varazdin pa da prejdemo na gemišt

Ovo dbi, ubijte me
>muslimanke iz odeljenja mi pricaju o ljepotama islama
>a ja proveo 4 godine na pol
Moj zivot je borba

aj dobro muslimani, al ne mogu razumit ovo Cetinje

koja bagra tu zivi majko mila

2:40
SLUSAJ I GLEDAJ EXYU

ja

cec

oprostite sto nisam bio jucer ovdje imao sam nekih osobnih obveza ali sada sam se vratio i bicu online cijeli dan

zrelost i ponasanje u rangu osnovne skole
ovo je odvratno gledati dbi

zalosno anone zalosno

>al ne mogu razumit ovo Cetinje
na Cetinju žive pravi Crnogorci oni su bili protiv učlanjenja Crne Gore u Kraljevinu SHS, hteli su da Crna Gora bude posebna a ne deo Srbije

D-DOSTA JE BILO

Ko /Podgorica/ ovdje?
Beograd, Zagreb i Sarajevo na aparatima

>udjem na exyu posle 6 meseci
>neetare i dalje tupe o muslimanima, hrvatima, ratovima, i istoriji
>ugasim kompjuter

DOSTA!!!!!!
VOJVODINA SE MORA OSLOBODITI OD SRPSKE OKUPACIJE!!!!!
DOSTA JE BILO!!!!
N E Z A V I S N A V O J V O D I N A

reci hvala

le guzo buljo

nisu bili protiv učlanjenja u k. SHS, nego protiv učlanjenja u k. SHS kao dio Srbije

>osobne obveze
>vaznije od govnopostanja na kambodzanskoj slikodasci za razmjenu naci zaba
jednom normij uvjek normij

MA TI SI GUUUUZOOOBOLJOOO

DOSTA!!!!!!
ISTRA SE MORA OSLOBODITI OD KURVATSKE OKUPACIJE!!!!!
DOSTA JE BILO!!!!
N E Z A V I S N A I S T R A

hvala o veliki paint majstore

takve treba na goli otok, Tito je bio u pravu

Jebote zamisli ti te debile koji misle da su superiorniji od nekog drugog. Ovo vazi i za Hrvate, Slovence, Bosnjake i druge. Pa majku vam jebem umjesto da se ujedinjujemo, saradjujemo i gradimo zajedno oni bi da se odcijepljuju.

jel to jos jedan srbin jebe jos jednu kurvaticu?

ses

Zadnjih 6 cifara ovog posta su broj mog telefona koji kurac je ovo

Pozovi me, ako ove noći nemaš mira, dala bih sve samo kad bih tvoja bila

koja mreža? ;))

f e d o r a f r i z e + j a = s e k s

b

...

jesi ti retardiran

ČEČ
E
Ć

Vise srba kara hrvatice, nego što hrvati jebu srpkinje

al nitko ne jebe tolko puno, kolko hrvati slovenkinje koje nam dolaze za ljeto

Dijete mi je dehidriralo jer u vrticu nemaju casa, piju vodu iz ruku

ova mema mi je prirasla srcu dbi

gospodine mogu li vam ponuditi ove olovke od kojih ja zivim

kolko puta ste drkali danas? ja sad idem treci, obicno oko 3-4 puta na dan jer ne mogu vise pocne me previse kurac bolit

qurac

Tuzno dbi, da imam para kupio bih

a sad jedna drkica pa na spavanje

meni se stvore neki plikovi na kurcu ako se redovno ne kupam

...

koji product-placement, uzas
pogotovo kad 15 puta naginje flasu vode

Jednom oko 2-3 uvece, na /h/
ja sam bezboznik

Bravo kuco, ja sam poznat po tome sto takve paljevine bukvalno "przim" time sto uzmem od druga bolji auto i slikam enterijer i ostavim neko sranje od pesme, tako sto serem da jebem po ceo dan, iako jebem generalno ali dovoljno da ovima uzlupam komplekse.
Tako sto slikam pare, i onda oni sklopu sliku zestokog momka ili maminog sina koji glumi zestinu ili mozemo u beskraj ici sada.
Vise puta sam hteo biti glas razuma jer vidim da svi ovde imaju problem komunikacije i druzenja pa su to pretvorili u patologiju da od pametnih stvari prave paste i da velicaju to biti jebeni NEET, znaci biti pikavac koju kurcu ne valja je ovde do jaja.
Ulaziti u raspravu ovde, progutacete kreteni, cak i kada im svima spustis da ih bukvalno dupe zaboli koliko si im kurac uvalio i pogodio u centar njihove slabosti odgovorice sa necim totalno imbecilnim, nekim memama i slicno.
Mada ok, ja sam kasnije skapirao da nisam ja niko da ucim ovde nekoga zivotu i slicno, a sada o globalizaciji je prevelika tema! Ova rulja ovda je stado ovaca, ali bukvalno paradox onome sto je Obilic pre 800god rekao nisu Srbi stado ovaca da blejaci idu na klanje, ovo je ovde copor autista bukvalno godinama modifikovan da bude nejak, needukovan, prost, plasljiv, da ne zna ni sta je zivot zapravo.
Ovakve postove kao ovaj sata ce uglavnom nekim retardima postati HIT jer ce da ih copy/pastuju i to je jebeno totalno smesno.
>volim banalnost i brutalnost 4chana
>volim spontanost i anonimnost 4chena
>volim dosta toga sa ovog sajta
Ali to sve bledi, kada sam ovo otkrio sa 23 je bilo zlato, imam 29, dodjem da vas pljujem i odem par puta mesecno, ili da ubacim neki bait.

Bravo kuco, ja sam poznat po tome sto takve paljevine bukvalno "przim" time sto uzmem od druga bolji auto i slikam enterijer i ostavim neko sranje od pesme, tako sto serem da jebem po ceo dan, iako jebem generalno ali dovoljno da ovima uzlupam komplekse.
Tako sto slikam pare, i onda oni sklopu sliku zestokog momka ili maminog sina koji glumi zestinu ili mozemo u beskraj ici sada.
Vise puta sam hteo biti glas razuma jer vidim da svi ovde imaju problem komunikacije i druzenja pa su to pretvorili u patologiju da od pametnih stvari prave paste i da velicaju to biti jebeni NEET, znaci biti pikavac koju kurcu ne valja je ovde do jaja.
Ulaziti u raspravu ovde, progutacete kreteni, cak i kada im svima spustis da ih bukvalno dupe zaboli koliko si im kurac uvalio i pogodio u centar njihove slabosti odgovorice sa necim totalno imbecilnim, nekim memama i slicno.
Mada ok, ja sam kasnije skapirao da nisam ja niko da ucim ovde nekoga zivotu i slicno, a sada o globalizaciji je prevelika tema! Ova rulja ovda je stado ovaca, ali bukvalno paradox onome sto je Obilic pre 800god rekao nisu Srbi stado ovaca da blejaci idu na klanje, ovo je ovde copor autista bukvalno godinama modifikovan da bude nejak, needukovan, prost, plasljiv, da ne zna ni sta je zivot zapravo.
Ovakve postove kao ovaj sata ce uglavnom nekim retardima postati HIT jer ce da ih copy/pastuju i to je jebeno totalno smesno.
>volim banalnost i brutalnost 4chana
>volim spontanost i anonimnost 4chena
>volim dosta toga sa ovog sajta
Ali to sve bledi, kada sam ovo otkrio sa 23 je bilo zlato, imam 29, dodjem da vas pljujem i odem par puta mesecno, ili da ubacim neki bait.

al ja ga cesto znam izdrkat na neke vase postove ovdje

Jel te pali kad se derem na ove sto postaju crna govna

...

Bravo kuco, ja sam poznat po tome sto takve paljevine bukvalno "przim" time sto uzmem od druga bolji auto i slikam enterijer i ostavim neko sranje od pesme, tako sto serem da jebem po ceo dan, iako jebem generalno ali dovoljno da ovima uzlupam komplekse.
Tako sto slikam pare, i onda oni sklopu sliku zestokog momka ili maminog sina koji glumi zestinu ili mozemo u beskraj ici sada.
Vise puta sam hteo biti glas razuma jer vidim da svi ovde imaju problem komunikacije i druzenja pa su to pretvorili u patologiju da od pametnih stvari prave paste i da velicaju to biti jebeni NEET, znaci biti pikavac koju kurcu ne valja je ovde do jaja.
Ulaziti u raspravu ovde, progutacete kreteni, cak i kada im svima spustis da ih bukvalno dupe zaboli koliko si im kurac uvalio i pogodio u centar njihove slabosti odgovorice sa necim totalno imbecilnim, nekim memama i slicno.
Mada ok, ja sam kasnije skapirao da nisam ja niko da ucim ovde nekoga zivotu i slicno, a sada o globalizaciji je prevelika tema! Ova rulja ovda je stado ovaca, ali bukvalno paradox onome sto je Obilic pre 800god rekao nisu Srbi stado ovaca da blejaci idu na klanje, ovo je ovde copor autista bukvalno godinama modifikovan da bude nejak, needukovan, prost, plasljiv, da ne zna ni sta je zivot zapravo.
Ovakve postove kao ovaj sata ce uglavnom nekim retardima postati HIT jer ce da ih copy/pastuju i to je jebeno totalno smesno.
>volim banalnost i brutalnost 4chana
>volim spontanost i anonimnost 4chena
>volim dosta toga sa ovog sajta
Ali to sve bledi, kada sam ovo otkrio sa 23 je bilo zlato, imam 29, dodjem da vas pljujem i odem par puta mesecno, ili da ubacim neki bait.

pretpostavljam da je mislio na tvoje slike

youtube.com/watch?v=1W8IJoVzr1g

kad vidim bosansku zastavicu kurac mi se stvrdne i onda ga stiscem dok ne iscjedim bijelu vodu

TOP CEC TEBRA

sto si mislio ovime anone?

nytimes.com/2016/09/22/world/europe/bosnian-serb-republic.html?_r=2

>Bosnia and Herzegovina, the poor and chronically divided Balkan country, is facing a new threat of disintegration.

a majku vam jebem

jesmo siromasni al zar nemaju ni mrvu kulture da izbjegnu da nas tako zovu? Pa nismo jedini siromasni jebote, ovo je ponizavajuce

kako ide skola apartmanko?

jesi stvarno jos uvik guzobolan jer san te pobidia u eu4?

Who's this semen demon?

...

Koji je to jezik

>list

Bice u Beogradu prodavace svoju knjigu i potpisivati za cenu

Idi je ubi tamo

Why Croats like black women?

Simonida Puhalo

Ma mrs u picku materinu i nosi tog degena sa sobom

A

To je samo u Americi, voda sa fluorom, mi smo siromasni za to

em si novopeder em si dijete

Ulcin, Plav, Southern Bar, Rozaj, and the border region of Podgorica to Albania is rightfully Albanian clay with Albanian majority populations.

The smut merchant strikes again.

sta je bilo misevi?

t. toniblerim
hello, merchant

zar ne jebu bosanci slovenke najvise, primaju se na taj brdjanski barbarizam

opet dudlamo, /ex-yu/?

prvi put cujem ime, mislim si valjda ga na cijelom svijetu ima samo jedna osoba, bar uz to glupo prezime, a onda napisem na fejs i izade milijun rezultata

a moguce, ne znam za njih

znam da su slovenke ovdje tucaju ko lude po ljeti

Yes I'm an Albozerg and I say it proudly.

f e d o r a f r i z e + j a = s e k s

>ook sem bosanki zene iz susednih drzava ne zalaze ovde

>a fucking leaf
Can't be a proud Canadian, eh? :D

>says the country who is gonna elect Clinton
k

UKLONI POREZE

SLOBODNO TRZISTE KADA?

KO /ANARHOKAPITALISTA/ OVDE?

molim te budi ironican

...

mislim da će trump pobediti
>KO /ANARHOKAPITALISTA/ OVDE?

Vojvodina is Hungary, who agrees?

>t. SNS bot
Porezi Vucko, ima da ih uklonim

SNS bot u hrvatskoj? Zasto?

zasto da ne

Ja uopste ne mislim ni jedno ni drugo kek

Nobody, because The Serb Uprising of 1848–49 took place in what is today Vojvodina, Serbia, and was part of the Revolutions of 1848 in the Austrian Empire made that area of the Empire into Serbian Vojvodina.
t. history pro

Zato sto je tako lakse sakriti tragove

ili to ili proxy

istina, misljenje promjenjeno

boli li te biti toliko nov?

da li ste imali paranormalna iskustva anoni?

>trump
>ne tramp

upravo ih imam, shitpostujem sa gomilom mrtvih ljudi

nisam ali bi volio
isao bi istrazivati ukleta titina atomska sklonista

Juce kad sam otisao na pisanje svjetlo se odjednom ugasilo, ja mislio crkla sijelica, izlazim ja iz wc, kad ono neko ugasio svjetlo
Bio sam sam

pricajte mi o vasem 18. rodjendanu

>Bio sam sam
znam ovaj feel

nisan ga jos dozivia

mogo sam se jebat s nekom 30-godišnjakinjom al sam imo standarde tada

bolji je mitsubiši

>zovnem 3 druga
>odemo do grada da pijemo
>rekli mi da moram kuci da budem u 10
Dbi ako cujete da je neko ubio svoje roditelje znate ko je

pa sta ako sam musliman
jel me to cini manje vrijednim?

niko ovde ne bi trebao ni da pomislja da ima neki standard
ne pricajm mi o 16. nego o 18.

da

da

...

>niko ovde ne bi trebao ni da pomislja da ima neki standard
mudro zboriš balijo

rakija i vutra 3 dana

...

>al sam imo standarde tada
>tada

to je bilo davno

veceras u pola osam otvaramo sampanjac, evo zasto ce te pozeleti da mi se pridruzite

zena.blic.rs/Porodica/44954/Danas-u-pola-pet-otvaram-sampanjac-Evo-zasto-cete-pozeleti-da-mi-se-pridruzite

uvijek

nije valjda solo

drkam na scenu kak siluje hibrid svog brata dok mu krvari guzica a brat mu plače i govori nemoj hibrid a hibrid prenosi dar njemu

Biblija:
Ne približuj se ženski, da bi odkril njeno nagoto, ko je nečista zaradi menstruacije.[3 Mojsijeva 18:19]

Kuran:
222. I pitaju te o mjesečnom pranju. Reci: "To je neprijatnost." Zato ne općite sa ženama za vrijeme mjesečnog pranja, i ne prilazite im dok se ne okupaju. A kada se okupaju, onda im prilazite onako kako vam je Allah naredio. - Allah zaista voli one koji se često kaju i voli one koji se mnogo čiste [Q.2:222]

sajsi

a vidi ovog zasto imam osecaj da je ovo pacenik koji je ostao bez para i nezna kako da se vrati kuci

>nisam toliki debil kosto celik govori po ilidzi

AHAHAHAH O JEBO TE BOG VRISTIM

youtube.com/watch?v=RNjsVgiU4dc
zaboravih link

NOVO novi Damirov video

youtube.com/watch?v=RNjsVgiU4dc

dudl dudl dudl

sta vas cini srecnim danas anoni

Sjutra kupujem PS3 za koji sam radio na plantaze, presrecan dbi

pun kazan pasulja

sutra

ostao sam budan celu noć, malopre razgrnem roletne i vidim usrano vreme, uskoro će jedan spavanjac da padne bogami, samo da dovršim ovu kaficu

Allah

OD POŽEGE I ŽUPANJE

SVE DO VUKOVARA

e vidis, to ti se zove neodrziv biznis model

pare koje zaradis treba da ulazes u nesto sto ce ti donijeti potencijalnu zaradu a ne u sranje kao sto je PS3

sto si radio cijelu noc anone?

citam i tek na kraju vidim kaficu vec sam se uplasio da netko ide na spavanje bez kavice

Boli me kurac, igra mi se PS3

ispijao kafice, pušio cigare, jeo pasulj, igrao dotu, ljuštio sasušenu kožu sa pete

Koji ovo dvoje jezik pricaju ?

jebo te PS3, na nos ce mi izac tvoj pubertet

bukvalno nista

>ljuštio sasušenu kožu sa pete
uf podsjetio si me da ovo moram napraviti

>ne mogu da pustim webmove sa zvukom nigde osim na /wsg/
>ne mogu da postujem vise slika po jednom postu

REEEEEE

zasto uopste dolazim na ovaj raspali sajt, bogaljchan je stoput bolji

ljubomoran sam

samo sto na bogaljchanu nema nikog

nista

youtu.be/f9xUjXqisBg

bbc.com/news/uk-politics-37431509

plakem

osim sto ima, i da je malo sporije na nekim bordovima boli me kurac jer je kvalitet postovanja daleko bolji

Hahahaa

youtu.be/tjRpRrPdb3c?t=472

Hrvatsko-srpski odnosi u 30 sekundi

>a fakat ne znam sta hoces da napravim
>aj fakat pokrljaj me
>sta ? sta to znaci
>poljubic
>to zvuci jako deguntanto
>kao da koljes svinju fakat
>reci drugi naziv
>poljubi
>kiss

MA TI SI GUZOOOBOLJOOO

sta je bogaljchan???

hahha da
ona je hrvatica on je srbin

i bas su ono stereotipi
on glumi da je seljak a ona da je progresivna i skromna i moderna gradska curica

ne svidjaju joj se gadne seljacke reci niti to sto je homofob on, al i dalje on to jebe.

>on glumi da je seljak
a izgleda ko zesca pedercina

znas na sta mislim
upotrebljava "grube" izraze, nesto sto hrvati i hrvatice ne bi smatrali kulturnim
homofob je.

Klasican Srbin drugim recima.

A on je klasicna hrvatica
lazno kulturna, moderna, fina, i sa srbinom je

govorim o njihovom ponasanju ne o izgledu.

...

cenim da si ovo modifikovao u paintu.

nisam ja oc je ovdje

t. 17-godišnji djevac

.t DJB "intelektualac"

>t. 17-godišnji djevac

'cemo na trening?

postujte neke infografe

...

t. 17-godišnji djevci

...

youtube.com/watch?v=ey2NYtNxTu8

Gost večeri: Vladimir "Direktor" Drašković A.K.A. Taxista

...

lol imao sam snage da pogledam samo par minuta i ne znam o cemu pricas. decko izgleda normalno i ponasa se ok.
to sto pola vas fedora tippera misli da ribi treba da ljubis ruku i recitujes stihove je druga prica

ocigledno zivis u novom sadu i prvi komsija ti nije radovan koji ima 120 kila, svuda ide traktorom, ljusti kilo rakije dnevno, okrece pusku prema hrvatskoj kad se puca za bozic, jebe dete kome stigne i ne okleva da random picki koja prodje dovikne kako bi je osurio i da bi vristala ko da brata zeni

...

>dečko izgleda normalno

ako pod normalno misliš Beograd prije koji dan na pride-u onda izgleda sasvim normalno

>.t 17-godisnji djevac

Prestani projectirati

najvece seljacine zive u novom sadu, sve same bosancuge i krajisnici

pa kakva je to usporedba desno su """""""znastvenici""""""" za tumblr i reddit numale kretene

Za Srbiju se ponasa normalno to je moja poenta zar nisi procitao sta sam napisao ?

A ona se pravi da je to sve vredja jer je lazno kulturna, moderna i sofisticirana hrvatica

A i dalje ga jebe.

Kao da jebeno nikad nisi cuo za stereotipe o bivsim ex-yu nacijama.

...

...

ili jednostavno roknes aderal cec

Karadzicu

t. 17-godišnji djevac

VODI SRBE SVOJE

...

đe uzimaš aderal?

...

Na Beogradu pride je bilo 200 ljudi
Vise bilo na svadbi Gasicevog sina.

I izgledali su koliko toliko normalno

Isto se ne moze reci za Zagreb Pride
Nit ih je bilo malo, niti su izgledali normalno

Bilo ih je 7 tiscuca u 2016 zagreb pride

Da ne pominjem da imate i u Osijeku i u Splitu prideove.

A kako su izgledali necu ni da komentarisem

>ONI NEKA GINU Žestok Fejsbuk status Bosanke koji je zapušio usta balkanskim nacionalistima

Nacionalisti BTFO
>blic.rs/vesti/republika-srpska/oni-neka-ginu-zestok-fejsbuk-status-bosanke-koji-je-zapusio-usta-balkanskim/mp2d0hj

Sapore vero

...

srpsko republicki

...

...

>200
Bilo ih je tisuću najmanje. Nemoj lagati. Samo korak po korak pa će se broj povećavati. Ne brini se. Ne znam što si odmah napao mene kao da sam ti neprijatelj. Nije ovo '91. i nismo u """Krajini""". Tip je navodno Srbin, izgleda ko peder, a prije koji dan je bio Gay Pride u Beogradu.

Srpski smrad se javlja, karali su vam Turci 500 godina sve žensko u familiji i po dvorištu što su ufatili, pogledaj samo onog četnika Đokovića, doduše on i nije najbolji primjer jer ga vade materini hrvatski geni, ali zato oni kurvini sinovi Nikolić i Vučić. Vidi se da su im turci karali žensku rodbinu bez vađenja barem 10 koljena.

...

>500 godina
ne daju nam mira

...

Ovo. Jedini pravi Srbi su Krajišnici koji su se iz nekog razloga pobunili da bi živjeli sa turskim okotom. Nema veze s vezom, da budem iskren.

Aha
Jedino sto i mediji koji "pro-pederluk" javili da je je bili "oko 300 najvise"
I to sa pojacanjem iz Kosova, Englenske, Grcke i Albanije

Nikad to nece ovde zaziveti hrvoje.

...

saka indijskih orascica ima skoro 500 kalorija....?

Zaboravio si proxy...

>šaka

šaka je desetak

računaj da u jednom lješnjaku ima 8-9 kalorija

nemam pojma, nisam isprobavao

stvarno? pa to se ne isplati uopce jest onda?
pojedes vrecicu toga i kao da si pojeo big mac

...

mislim da ume da ti sjebe creva ako trpas mnogo

fin

bolje ti je gomilu lješnjaka pojesti nego big mac koji ti je kurac

uostalom ja se nikada ne mogu najesti lješnjaka i drugog orašastog voća

pojedem ih nekoliko dnevno

ali kazem ako gledas da ides smrsavit, pojedes vrecicu tih indijskih orascica i pojeo si 1000 kalorija?

nije poanta smršaviti koliko je poanta stvoriti veću mišićnu masu time

orašasto voće je jedan od dobrih rješenja za stvaranje mišićne mase

Prije spavanja uvjek jedna kafica mašalah

Russians have this weird thing where the vast majority of the population is shit beyond measure but then there's a few beacons that shine brighter than even most other minds in the world.

brate moj, tim sranjem da ribe vole dlakave i znojave grmalje se tese sredovecni radnici koji direktno iz kanala odu u kafanu, sabiju sve pare koje su uzeli na kladionici, uvate pevacicu za sisu i jebe im se da se oblace, sredjuju i izgledaju pristojno. nije bas normalno da mlada osoba razmislja tako.

Dosla je vasa dnevnica za dudlanje, srbi! Ajmo! Priprema, pozor, dudlaj!!!

trips

ti si od jednog ekstrema otišao na drugi

što očekivati od Srbina

a i ja sam glup što očekujem razgovornu inteligenciju od Srbina

ovo, najveci jebaci koje znam smatram odvratnim pedercinama
u isto vreme sam extremely jelly

saša baron koen lmao

>probudim se
>dan ko i svaki drugi

nije ali dobio si 69 pa sam ti odlucio postedit zivot )))

t. dlakavi proto-cetnik

wtf ?? pa tu smo SVI 14 GODINA xD

Ja izlazim:
a) u najpopularniji klub u gradu/bloku/selu
b) u lokal gdje se skuplja alterativna raja
c) budem u parkicu/ulazu/ sa rajom i tu pijemo i praicamo sami
d) ne izlazim uopste

c

b
volim kratkokose hipsterke, sta ces

...

idem sa dva ortaka u jedan te isti kafic na pivo godinama

a

kako da nadem hipster curu?

vidi ovu dlakavu znojavu "grmalju" sa normalnom frizurom, s testosteronom koji omogućava rast dlaka po prsima i sa mišićnom masom koju mo omogućava krupniji izgled od svake žene i onog Srbina pedera

siguran sam da žene ne trljaju svoj klitoris misleći o njemu

upucaj se, malecki pederu s niskim testosteronom

dođi na neki pride u Hrvatsku uklopit će se na njemu

dnevni podsjetnik da je hrvat muz a srbin domacica

sve generacije koje su prozivjele jugu znaju za odnos tite i jovanke, koji je predstavljao odnos hrvata (hazde) i srba (zene, domacice)

zato sve srpkinje su zeljne hrvatskog kurca
zato se sve srpkinje zele buckat u hrvatskome moru, dok joj se pizda bucka u cro spermi

d

kladim se da mu je gutala spermu

dobro bratic opusti se, razgovaramo. zasto na mestu gde stotine ljudi anonimno postuje svake sekunde ocekujes da sam bas ja idealan sagovornik? zar se tako ponasas i prema ljudima oko sebe? mozda zato ne jebes nista?

>on misli da dlakavost=testosteron
devac potvrdjen

>cigan u hrvatskom dresu
>shiptarka u srpskom dresu
neznam sto da mislim familijo

...

ovo

samo pogledajte legendarne ljude kao andreu pejic, goran bregovic.. sve produkti hrvatske sperme i srpske maternice

jebeni cigančuga

>b i c

Nidje nazalost
ima drug, prodaje i slicice i pecurke, pa cu kod njega kad faks pocne

isuse kriste koji autizam