/ex-yu/

youtube.com/watch?v=vrYs4Abwq0Y

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=CkWXG_E2NwM
m.youtube.com/watch?v=Tn710Qlv9sc
hr.wikipedia.org/wiki/Poljička_Republika
youtube.com/watch?v=yTAd4QFXs-Y
en.wikipedia.org/wiki/Tonibler
youtube.com/watch?v=2f0eDojHzl8
youtube.com/watch?v=DPBKbrabWl8
youtube.com/watch?v=DRcWMtTkviQ
blic.rs/vesti/svet/pohotni-transvestit-iz-bjelovara-hrvat-prerusen-u-zenu-zavodio-pa-pljackao-bolesne/xzhmc21
washingtonpost.com/news/monkey-cage/wp/2016/09/19/heres-how-russias-trying-to-sway-opinion-in-serbia-and-the-balkans/
youtube.com/watch?v=z35_NQZpt-I
youtube.com/watch?v=SWWRJnJzvO0
youtube.com/watch?v=C8t5zxVhE18
youtube.com/watch?v=2ua1WB-fovQ
youtube.com/watch?v=-CvQOuNecy4
fontsquirrel.com/fonts/eb-garamond
dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/provjereno-istrazilo-reakcije-biraca-u-utvrdama-sdp-a-i-hdz-a---450351.html
vocaroo.com/i/s120RKt0oVga
en.wikipedia.org/wiki/Thawab
youtube.com/watch?v=SymcEAeYGOw
youtube.com/watch?v=wolr3vyPZHA
youtube.com/watch?v=9fBQ8GxLfyU
youtube.com/watch?v=rmzgxjrF9eY
youtube.com/watch?v=C36Mnz6NS_Y
twitter.com/AnonBabble

Borg i Rvati

dubrovnik je dulje nezavisan bio nego sto je srbija u cijeloj svojoj povijesti

Mađari su cigani

samo pešča kajkaje youtube.com/watch?v=CkWXG_E2NwM

Dajte mi neke domaće pjesme da puštam tu Amerima

Evo da započnem
m.youtube.com/watch?v=Tn710Qlv9sc

Evo Zore
Evo Dana

>ono kad podstrana je bila dulje nezavisna nego srbija
hr.wikipedia.org/wiki/Poljička_Republika

...

crvate treba klati ko svinje

does ANYONE like albanians honestly?

VADI PRANGIJE

NEKOG CU DA ROKNEM

NA LITAR SANGRIJE

KONTROLI SE OTME

Clinton does.

no, they are animals and they need to be wiped out from balkans

Molim vas pomozite

sutra u crkvu pa na referendum

Having issues with Ilir and Majlinda and their 8 children, Agmir, Fatmir, Ramazan, Anxhela, Ervin, Bashkim, Manushaqe and Tonibler ?

Bill and Hill, they'll make Albania great again after the November elections.

He he zovem se putovanko jer sam na putovanju He He he

Kakav referendum?

youtube.com/watch?v=yTAd4QFXs-Y

Tonibler?Zar i to ima?

uf pa ovo je klasik a cak i mrzim ovu muziku i klabere dziberske

...

Uuu dobra. Spremljeno

>Tonibler

en.wikipedia.org/wiki/Tonibler

ima
youtube.com/watch?v=2f0eDojHzl8

...

youtube.com/watch?v=DPBKbrabWl8

Bolje da smo Siptare poklali nego sto smo sebi zivote unistili.

da znam, srecom nema ih puno tu ali svejedno ih ne podnosim

a sta cemo sa katolickim albancima?

cekirano
i oni su albanci, ne? bacaj u vodu pa nek plivaju do italije

Prebrzo se kote.

Albanci = Gundabad Orkovi

Kosovari = Misty mountain Orkovi

Juzni Slaveni = Numenori

krindz

Gundabad orkovi su misty mountains orkovi

Sve je to deo lanca misty mountains, Gundabad, Goblin Town...

Imas orke Carn Duma jos tamo dalje na severu

any Albanians here? I want to kick your asses

ultra krindz

>nikad nisam pokupio knjigu u zivotu

krindz

>Imas orke Carn Duma jos tamo dalje na severu

Oni su pretezno ostaci iz Prvog i Drugog doba?

hahah ubi se srednjoskolac

Šitpost

Da.

Orci Morgotha, bolji su od ovih obicnih

Ja sam bar zavrsio srednju skolu, tebe su izbacili

t. vecni devac

.t silovao ga tata pa ga razdjevicio

zasto ne idete na csgo svjetsko prvenstvo u bg

šta fali čovjek ožednio

zar natjecanje u online igrici mora biti na nekom mjestu?
iako lan party-i su uvijek bili prava stvar

jebes mi sve ako sloveni nisu najjaci narodo nebitno iz koje drzave bili

Post original source of this quote

Ali smo zato neizmjerno kratkovidni i djetinjaste naravi.

Slava Ukraini

zive ko zivotinje a jos im i mozak peru

.t pomak

...

ovaj je jedini normalan lik ovde

kacite zene i drolje sa fejsa

koji drugi razlog moze biti da se skupljamo ovde? sta da se hejtujemo, nek ga puse ti devci koji ne bi ni pra

just got back from bosnia lads
wew the ethnic tensions are high

pusi bre kurac jebeno govno,idi umri od otrovnog pauka dok budes kenjo u sopstvenoj kuci

...

Jeste drkali ili pušili frendu ikada?

Ja jesam i odlicno je

Koju?

...

koji je ovo D.A.K 16.10.16. kurac?

I čuh glas veliki iz crkve gdje govori sedmorici anđela: idite, i izlijte sedam čaša gnjeva Božijega na zemlju.
I otide prvi anđeo, i izli čašu svoju na zemlju; i postaše rane zle i ljute na ljudima koji imaju žig zvijerin i koji se klanjaju ikoni njezinoj.
I drugi anđeo izli čašu svoju u more; i posta krv kao od mrtvaca, i svaka duša živa umrije u moru. I treći anđeo izli čašu svoju na rijeke i na izvore vodene; i posta krv. I čuh anđela vodenoga gdje govori: pravedan si Gospode, koji jesi, i koji bješe, i svet, što si ovo sudio; Jer proliše krv svetijeh i proroka, i krv si im dao da piju, jer su zaslužili. I čuh drugoga iz oltara gdje govori: da, Gospode Bože svedržitelju, istiniti su i pravi sudovi tvoji. I četvrti anđeo izli čašu svoju na sunce, i dano mu bi da žeže ljude ognjem. I opališe se ljudi od velike vrućine, i huliše na ime Boga koji ima oblast nad zlima ovima, i ne pokajaše se da mu dadu slavu. I peti anđeo izli čašu svoju na prijesto zvijerin; i carstvo njezino posta tamno, i žvakahu jezike svoje od bola.
I huliše na ime Boga nebeskoga od bola i od rana svojijeh, i ne pokajaše se od djela svojijeh.
I šesti anđeo izli čašu svoju na veliku rijeku Eufrat; i presahnu voda njezina, da se pripravi put carevima od istoka sunčanoga.
I vidjeh iz usta aždahinijeh, i iz usta zvijerinijeh, i iz usta lažnoga proroka, gdje iziđoše tri nečista duha, kao žabe. Jer su ovo duhovi đavolski koji čine čudesa i izlaze k carevima svega vasionoga svijeta da ih skupe na boj za onaj veliki dan Boga svedržitelja. Evo idem kao lupež; blago onome koji je budan i koji čuva haljine svoje, da go ne hodi i da se ne vidi sramota njegova. I sabra ih na mjesto koje se Jevrejski zove Armagedon.

>hrvatska zastava

A jel i on tebi ili si samo ti ispao peder?

ne zaboravi da kazes "no homo" inace si peder

i on je meni.

stvarno nema bolje kad si pijan drkat s frendom

Jel si ti onaj sto prica o twinkovima?

Evropska unija, lejdiz & dzentlmen

This one is the actual pic from Memri tv. he said Albanian. Others are edits.

are you kidding me? Albanians are worse than jews for arabs? why ? Who is this guy in the pic?

youtube.com/watch?v=DRcWMtTkviQ

TBOGT najbolji GTA

yes.
Idk he was reciting a made-up hadith

>krenuo sam da se smrzavam umesto da dobijam toplotni udar na kompu
max comfy vreme memsi

te najdroljastije su uvek 10.0 na medicini uvek

Isn't making up hadiths forbidden?

>head girl
s-sta su mislile reci ovime?

planovi za veceras momki?


>onaj osecaj kad ti je spoljasni deo sake promrzao

>kad ne osecas stopala

Poražene političke snage i njihovi korisni idioti započeli su medijski linč profesora Vlatka Previšića na Filozofskom fakultetu. To je već viđeni ofucani scenariji na demonstracijama Radija 101, georgijana na Trgu bana Jelačića.

Taj društveni performans izvode razmažena derišta recikliranih komunista, kvazi intelektualaca koji u životu nisu radili i kao njihovi roditelji hoće sebi osigurati ugodnu lijenost. Njih vode skojevke neobrijanih nogu koje su dobivale novac za diplomske radove kao npr. Uloga bosanskog tovarnog konja u NOB-u.

Ta manjinska banda od dvjestotinjak anarhista i boljševičkih sotonista blokira rad fakulteta i sprječava studij više od 7 000 polaznika FF.

To su nasljednici onih koji su trgali križeve s vratova hrvatske djece u osnovnim školama i prebijali one koji su bili pametniji, bogatiji, ljepši. Taj fenotip podivljaloga titojungenda može se lako prepoznati: imaju blijedi ten kao da su robijali u KPD Zenica, vratovi su im kao pet kuna, imaju duge prste od igranja video igara, a glave su im u odnosu na tijelo nesrazmjerne veličine. Kineska poslovica kaže: iza debelog lica kuca tamno srce. Njihove AVNOJ face, ne pokazuju ni najmanji trunak ikakve emocije. Patološki mrze sve što je hrvatsko i žale za izgubljenim privilegijama njihove propale države.

U razvijenim demokracijama kad manjina tlači većinu to se rješava pendrekom i suzavcem. Predlažem osnivanje zaklade koja će omogućiti jednosmjerno, bespovratno putovanje mladih titoista i njihovih vođa sa neobrijanim nogama za Piongjang. Tamo će imati sve vrijeme svijeta uvježbavati vlastitu kvazi demokraciju. Tamo kao njihovi djedovi i bake mogu vječno pjevati: saditi ćemo žito iz neba, dok gladna Amerika i Engleska gleda

izlazim sa nekom devojkom...prijateljski...kek

joj ladno je proslo leto, gotovo je, sad ce opet sake da se mrznu za kompom, u noc se ne lozi vatra... joj noge... dao bi sve samo da mi nogama ne bude zima al ne vredi

>sta su zimske carape
>sta su comfy papuce

kao da to vredi nesto kad se ne kreces...

>prijateljski

nemoj da budes emotivni flafer, da ih setas a drugi da ih jebe posle. treba imati dozu dostojanstva.

>on ne nanosi sebi bol kako bi postao max comfy
sacekaj da ti se smrznu noge pa se onda istusiraj vrelom vodom aaahh~

Post the leaf edit

ma nije tako, odavno se poznajemo... a i ne znam ni da li bih zeleo da budem sa njom, jeste zensko ali ima neke tripove koji su sjebani po meni

ali hvala ti sto brines familjo

dizem si fire magea do 110-og levela

>srbi imaju planove, izlaze sa drugaricama/devojkama
>hrvati sede kuci i igraju igrice

svaki petak na exyu...

A bosanci

smisljaju nove meme

bosanci rade nocnu smenu, mese burek, trace zivote...

>pao je na legion memu
Ozbiljno placas Blizzardu? Meni je sve bilo jasno kad sam video da nisu dali besplatnih mesec dana kao obicno. I sami znaju da ce biti sranje pa da ces za 2-3 meseca da odustanes.

ali cekaj jas mislev deka bosanci obozavaat albanci??

alo hrvacani
blic.rs/vesti/svet/pohotni-transvestit-iz-bjelovara-hrvat-prerusen-u-zenu-zavodio-pa-pljackao-bolesne/xzhmc21

pa ono, ionak ne bum igral duze od 2 mjeseca, igram tek radi nostalgije

ne znam da li je ovo uvreda ili kompliment

nasite bosnjoci mrzat siptari bre sto zboris

>nasite bosnjoci
sandzakliite se posebna unikatna sorta na gjubre

beter se od siptari

nzz za sandzhaki ali znam deka nasite bosnjoci mrzat siptari isto kako nas, ali ne znam za bosnjocite u BiH verovatno kur gi boli za niv

Ako nam je zastava bila najbolje auto nije ni čudo da smo se raspali

pa lugeto sto se narekuvaat "bosanci" vo makedonija ne se dojdenci od bosna ami od sandzak. Dali 2% se pravi bosanci.

kako bre? poveketo od bosancite sto ja gi znam u skopje se mnogu sekularni iako slavat bajram itn nemaat problemi so hristijani i OK luge se
ali znam samo 5-6 pa ne znam
mislev dojdoa po vojnata u 90tite?

da dojdoa kako izbeglici od vojnata od 90tite zatoa sto se plasea deka srbite ke go napadnat i ke go genocidiraat sandzak isto kako sto pocnaa so bosna.
jas ziveam cel zivot so niv vo cair, isti se kako siptarite po ponasanje samo povekje nasilni

inace
bosanec = doagja od bosna
boshnjak = doagja od sandzak

bosancite od bosna se sosem porazlicni i po ponashanje i po izgled od boshnjacite od sandzak

pa ne znam, ja sum jug od vardar i bosancite sto ni ziveat tuka se bas OK i ucea so nas u sredno i osnovno bez problemi
a isto i nemaat bas problemi so srbi
moze se od bosna... ?

>bosanec = doagja od bosna
>boshnjak = doagja od sandzak
šta

isto i ova kako sto znam ja bosanec = srbin, hrvat, musliman od bosna
bosnjak = musliman od bosna

uglavnom ima albanci sve da nas smlate

ovo, uskoro ih 20 miliona

ali koliko od tije 20 miliona su dijaspora pasove kek

nema veze iskreno, ja kažem da će srbija biti srećna ako joj granica bude na zapadnoj moravi

zasto?

kosovo i metohiju smo izgubili, sad albanici kolonizuju niš, a vučić im još gradi autoput, ovo ispod niša konstantno emigrira, eno oko leskovca ponegde albanski već obavezan strani jezik u školama

meni je kad smo imali 12-13 godina frend pusio i drkao. jednom za cigarete a drugi put za mobitel. super je bilo a znam da je i drugima pusio samo neznam dal ga je ko kad jebo. buduci da ne mogu u blizini naci kurve nesto razmisljam da mu se javim al proslo je vec 10 godina, vidim ga nekad u prolazu al sjebano mi je to i riskantno, znam da je bio jedno vrijeme u HSP-u

siptari u nis? kako dozvoljavate to?

oce ovaj rat vise

>kako dozvoljavate to?
državu boli kurac, ostatak srba naravno boli kurac, a i nišlije boli kurac jer im albanci kupe stan tako što odmah ponude 5-6 puta veću cenu od realne i oni zapale ili u beograd ili na zapad

>ook dabaš irl

maloprije sam prelazio Heinzlovu i iznenada me pogodila misao da ovakav kakav jesam nikad neću ostvarit svoje snove u životu i jednog dana ću se probudit, shvatit da mi je 50 i da je gotovo i prekasno i da mi ništa ne preostaje nego živit ostatak sranje života i umrijet.

Plus Leonard Susskind tvrdi da je čitav svemir ionako samo hologram.

Pravo sam u kurcu sad

>170

secam se i ja kad sam imao 16 godina

i da ima 30,000 siptara u nis sve ce se iseliti ako zapoce rat

Hajde barem nisi djevac i komunjara.
Nisi?

ako dubs onda je doslo vreme da se srbi svete

ko će da se iseli? šiptari?

>ook monetizovao yt kanal
stizu dolari hehehehe

da, pa opkruzeni su od srba

bojim se da zaboravljaš ko stoji iza šiptara

a i pitanje je da li će biti okruženi, niš navodim samo kao primer, šire se i po selima

Ako dobijem dvice Hrvati dobivaju još jednu državu.

Daj link da ti se preplatim

>bojim se da zaboravljaš ko stoji iza šiptara

vatikan?
iluminati?
zombi nekog 500 godina starog sultana?
belosvetska zavera?

ako duplici republika srpska ce biti nezavisna drzava ili dio srbije do 2020

dobar skeč, ali ameri

...

ako duplici herceg bosna ce biti entitet u bih do 2020

ameri kur gi boli za siptara visem, njihova korisnost je zavrsena

tu rečenicu slušam sigurno zadnjih 5 godina, a šiptari sve jači

aha, ameri znaju da je Srbin jedino što stoji između njih i svjetske dominacije. plus Obama je ionako musliman

>sve jaci
kako sve jaci? ne zbog ameri
od 2010 do sega sta su uradili siptara?

bolje brini o tome da nesto pojebes nego sto razmisljas o siptarima u Nisu

i lik their cuisine
never encountered an Albanian tho

Šire se po Makedonij, Crnoj Gori i Srbiji. Će nam uzmu države dio po dio

idi budi retardiran negde drugde

ima bar 15 sela dalje od preševske/vranjske doline u kojima su postali većina od 2010

muslimani ce preuzeti balkan imali smo priliku da ne budemo cuckovi u proslom ratu ali izgleda da smo mi eternal cuckovi sad moramo spavat u krevetu koji smo napravili

No. I think even Albanians hate Albanians.

Hahahah

Yeah she wants her own monument in "Freedom street' too.

Memri TV just takes videos out of context and dubs them to post a very skewed picture of the "Arab world" lol

da i to ne rade zbog ameri nego sta su bubasvabe
kako je situacija u crna gora sa njih? sta misle "crnogorci" koji ne se smetaju za srbi za siptarima? a milo?

Tretiramo ih kao bogove da ih ne bi uvrijedili jer su manjina. Milo ih obožava jer glasaju za njega

pa šta misliš ko im dozvoljava da u preševu, medveđi i bujanovcu danas imaju paralelne institucije? na kosovo dolaze ameri da mire opoziciju i vlast, ulaganja u kosovo i albaniju rastu iz godine u godinu

Jutro.

americki ulaganja u kosovo i albaniju? ahahah
ameri nisu retardirani znaju kakvi sa siptara, ali gi koriste jer su lojalne pasove, do granica

imao sam zeljezni trolist od djeda ali sam ga izgubio negdje kad sam se selio bas mi ga je zao

Baš sam danas planirao si uzet legion. 36$ g2a

Nema šanse da jewwardu platim duplo više

>srbi odrze referendum
>balije popizde
>izbije rat u bosni
>srbija intervenira vojno
>hrvatska salje tenkove u brcko
>izbije rat
>NATO stane na nasu stranu
>Rusija stane na stranu srba
>3. svjetski rat
>nuklearna razmjena
>Fallout: /ex-yu/ za neetove koji prezive

jedva cekam rat samo zbog epskih mema i shitpostanja ovde i na Cred Forumsu, kakva bi to sranjofesta bila

>podrumska divizija u pripravnosti, cekam naredenja

pa znali ili ne znali, tebi je svejedno kad je za tebe posledica ista. srbija je pod putinovim nadzorom, za makedoniju ne znam ni šta se dešava ali uglavnom očigledno nije dobra sa amerima, albanci nikog na svetu sem amera i nemaju

ako izbije rat ja cu se prvog dana prijavit na sluzbu

putin je sjebao sa krim

>srbija je pod putinovim nadzorom
hahaha ne seri bre, jel nam zato picousti ne izlazi iz dupeta klintonu obami i merkelovoj?

rusija je mema forsirana da bi krezubi radikalski olos bio srecan i zadovoljan

putin je car

>podržavaj srbiju za kosovo ali ne čini previše
>vidiš da nećeš pobediti
>otmeš ukrajini krim, kažeš kako ste priznali kosovo sad priznajte i krim
>srbi i dalje veruju da se boriš za njih

a zasto se onda vi ne razmozavate? zasto ne pokrenete kampanju? idi nadji neku i napravi 9-10 djece nek rastu, ako nista nek drzava uzdrzava
tocno pa i meni dodje da bi po srbiji djecu pravio samo da se smanji razlika sa siptarima ta gamad ce vas sjebat inace ako ce te samo sjediti i gledati

joj srednjoskolci seru o politici a ne znaju gde su suplji...
mada sta i da ocekujem, da nece da pricaju mozda o zenama hahahah

Ne rzumem zasto ljudi vole putina, on izgleda kao staljin sve vise I oduzima ljudima slobodu dbi.

rusija doslovno nikad nije medijski bila prisutna na balkanu kao što je danas

washingtonpost.com/news/monkey-cage/wp/2016/09/19/heres-how-russias-trying-to-sway-opinion-in-serbia-and-the-balkans/

sjebace ceo balkan ali tako i treba kad niko nista ne radi povodom toga, cista matematika

nice mate, but
>poo in the loo
youtube.com/watch?v=z35_NQZpt-I

kolko vi nemate sta da radite tamo
samo pijete terate golfa i cekate rat neki

zato sto narod voli rusku spermu
aha, bili su prisutni i na kosovu 1999 i to vojno, pa su se usrali ko picke i pobegli cim su im ameri pokazali zube

1. nikad nisam rekao da je srbija pod ruskom kontrolom, ne može ni biti kad nam je nemačka glavni trgovinski partner od '35.
2. putinu je bitno da obični krezubi srpski gedžovan voli rusiju i ljubi njegovu sliku da bi mogao da ucenjuje srpske vlasti. pogledaj kako je pojačavanje medija uticalo na sliku parlamenta 2016. u poređenju sa 2014.

rusofilija je bolest

>srbija je pod putinovim nadzorom

youtube.com/watch?v=SWWRJnJzvO0
youtube.com/watch?v=SWWRJnJzvO0
youtube.com/watch?v=SWWRJnJzvO0

ti si 99-te ocito jos srao u gace i jeo pacja govna pa nisi svjestan kakve su tada bile prilike i globalno u i rusiji

>putinu je bitno da obični krezubi srpski gedžovan voli rusiju i ljubi njegovu sliku da bi mogao da ucenjuje srpske vlasti. pogledaj kako je pojačavanje medija uticalo na sliku parlamenta 2016. u poređenju sa 2014.

Veliki redpill dbi

ma da posto inace prosecan srpski gedzovan ima ogroman uticaj na politicka desavanja u srbiji

nema jedan, ali prosečnih srpskih gedžovana ima nekoliko miliona i oni izlaze na izbore, a znaš i sam koliko je rusofobnih stranaka dobijalo izbore u zadnjih 200 godina

meni je iskreno zao sto mi drzava nastoji imati dobre odnose sa siptarima, da pocne rat na kosovu isvakako bi podrzao srbe a ne siptare, mozda bi i sam otisao tamo

rusija je tada bila isti kurac kao i sada, propala post-sovjetska drzava sa trulom ekonomijom i korumpiranom oligarhijom

to da je putin nesto poboljsao je samo mema i nista vise
ko bre izlazi na izbore? pa nije ni 55% birackog tela izaslo na poslednjim izborima

a i kad izadju doslovno prodaju glasove za 1000 dinara ili dzak praska jer su primitivna potkupljiva stoka

>ook ljudi ne vole da pričaju sa tobom jer ih smaraš u konverzaciji jer si puno opširan

>mozda bi i sam otisao tamo
plakem momki nastavite momci sve jace su vam izjave

ti si onaj anime lik ili onaj lik sto jede sve zivo

pa i ja se nadam da bi nam valjda pomogao jos neko kao sto bi i ja pomogao vama i ostalim ex-yu drzavama.

ne mislis valjda ozbiljno da ja ili bilo ko sa zdravim mozgom mrzi sve hrvate ko narod, to ako bih uradio automatski bih naseo na zapadno-istocnu propagandu ko sto su mnogi nasi zemljaci pre nas pa se i ubijali izmedju sebe dok su stranci pljackali sve zivo i mrtvo i odnosili iz svih ex-yu drzava

samo slepac moze da pomisli da je ikome bolje od kako je jugoslavija nestala, to su cinjenice, nisam komunjara

podjednako mrzim i ruse i amere, odnosno ceo zapad

daako kinezi prljavi bezdusni satru ceo svet

pa spusti loptu onda majmuncino i pricaj o fejsu,klabingu i sportu hahaha

apsolutno je nerelevantno koliko ljudi izlazi, bitno je da ima toliko rusofila da kolika je god izlaznost dominiraju stranke koje su bar malo za saradnju s rusijom. koliko je antiruskih poteza srbija povukla u zadnjih 10 godina?

ma poserem ti se i na rusiju i na rusofile

Pa i kad bih o tome pričao opet bih smarao ljude jer nekako kad počnem da pričam idem full gas, nemogu da se zaustavim.

jedini dobri -fili su đanofili

youtube.com/watch?v=C8t5zxVhE18

pa onda odjebi

Between 2000 and 2008, Russian economy got a major boost from rising commodity prices. GDP grew on average 7% per year.[57][65] Disposable incomes more than doubled and in dollar-denominated terms increased eightfold.[37] The volume of consumer credit between 2000–2006 increased 45 times, fuelling a boom in private consumption.[66][67] The number of people living below poverty line declined from 30% in 2000 to 14% in 2008.

U koliko ste samo sranja vi Srbi upali zbog te vaše otadžbine.

joj znam lika kao ti, ide nadugačko i naširoko o svemu, nadam se samo da ne prekidaš ljude kad počneš pričati jer to je tek jebeno iritantno
a vidiš ja sam suprotan od tebe, riječi fakat teško izvučeš iz mene

>gajiti decu na plati od 200 e-500 e
top lel

Iz tvog ugla je cudno bas zbog toga sto je to nasa otadzbina

>baba mu odgajila 10 dece na plati od 50e

stari slogan jugoslavije je bio "bratstvo i jedinstvo", jebiga to smo sjebali, ako bude nova mozda bi trebalo biti "zajedno smo jači" da svakome debilu bude jasno da mu je bolje ako suraduje s drugim narodima u jugi ako ih i ne smatra bratskim

nema novog slogana niti ima nove juge
kaj fakat misliš da će ikad bar sljedećih par stoljeća ikako dođi do situacije da su hrvatska i srbija opet u istoj zemlji

doslovno jedino sto im sprecava ekonomiju da se ne srusi je izvoz nafte i gasa, a sad ih upravo bas na tome deru ko musa jarca pomocu sankcija

iz nekog nepoznatog razloga rusi jos uvek nisu omasovili proizvodnju robe siroke potrosnje, verovatno su previse glupi da shvate njen znacaj u privredi

>ako nista nek drzava uzdrzava
evo ti tvoj (You) nek ti bude

>neojugoslovenizam
fuj

da nema crnogoraca bili bi gori od zagreba

Ayy lmao jadni hrvat hercegovno

dubs!

moguce i za par desetljeca kad se izmjene generacije. situacija u svijetu se stalno mijenja tak da je sve moguce. u staroj jugi bilo je nezamislivo da bi neko jednog dana mogao mijenjati nazive ulica i rusiti spomenike NOB-u, Titu, itd... isto tako je danas u hr slucaj sa spomenicima braniteljima i tuđmanu, a rusit ce ih prije ili poslije, dopizdi to ljudima, meni vec je.

>t. srBski pariJota

teško, povijest je povijest i balkanci su zadrti u vezi toga, još ovaj rat se nije završio čisto kao 2. svjetski

>t. spavao u parku niko ga pipnuo nije

>meni vec je
umirem

jedino tocno sto si rekao je da im veliki dio ekonomije ovisi o nafti i plinu i to im je veliki zajeb ali orijentiraju se lagano i na druge stvari. po ostalim glupostima vidim da bas i nisi upucen pa nema niti smisla nastavljati raspravu. a sankcije opcenito ne djeluju cak i na mnogo slabijim drzavama od rusije

nisam siptarskog porekla pa da mi se baba koti ko pacov
mada vidim da si i ti neki gradski patriota, prvo napravi ti deset komada i hrani pa onda meni seri

ja volim jugo ali kad je vise propao, propao je
sada nas treba homogeni drzavi

samo ljubav momci

ja levo

prvo i prvo ja sam seljak koji se diže noću da narani konje u štali
drugo ne serem ja tebi ništa, ti neš jebati tako i tako

Jesi ikad konja ili on tebe?

pitaj prosecnog rusa kako je ziveo pre a kako zivi posle sankcija
>a sankcije opcenito ne djeluju cak i na mnogo slabijim drzavama od rusije
protip i mi smo bili pod sankcijama pa smo hleb placali u milijardama, a nismo cak ni bili zahvaceni direktno ratom od 91 do 95

konj je uštrojeni pastuv, ne može on ništa, a i još sam sveže oženjen za takve stvari

crni anđeo je totalni qt dbsi

objasni mi put koji te doveo od seljaka koji je ozenjen i zivi na farmi do Cred Forums-a

neka bude uverljivo za razliku od prethodnih tvojih post-ova

>Russia was at Nr 15 of car producing nations in 2010, and accounts for about 2% of the worldwide production. In 2009 the industry produced 599,265 cars,[1] down from 1,469,429 in 2008[2] due to the global financial crisis, and 1,895,474 vehicles in 2014

...

dubrava ima vise zlatnih od vase drzave
dubrovnik je dulje nezavisan bio od srbije u cijeloj svojoj povijesti
samo zato sto mi je otac hrvat ne znaci da sam ja

>živi na farmi
prva generacija beograđana confirmed

evo svi se ubise kupujuci ruska kola, opel fiat i bmw BTFO, kako ce se ikad oporaviti

i da prodaju nesto opet sve ide u dzepove putinove mafije

>a rusit ce ih prije ili poslije, dopizdi to ljudima, meni vec je.

...

kako prosečan hrvat vidi jakovinu

očiti pokušaj zajebancije al neke stvari bi nam dobro došle

youtube.com/watch?v=2ua1WB-fovQ

>thank you germany my soul is burning
hahaha biti ovoliko cuckovan

koji font da koristim za esej, times new roman ili arial?

comic sans

uzivaj, evo ti za napredan govnoposting
Calibri/Helvetica

pitaj uciteljicu

Garamond

hvala ti, dusa mi gori kek

>ateisticka stranka
>deustasizacija
>promjena naziva valute "kuna" u "dinar"
frende evo stranka za tebe
hahaahhahahaha

a u kurac kako sam crindzao sad... da sam mogo hodat tada odjebo bi iz hr i nikad se ne vratio vise

times new roman, 12pt, razmak 1.5pt

ovo

youtube.com/watch?v=-CvQOuNecy4

ameri btfo

podsjetnik svim ljevicarskim govnima >>>reddit
ovdje bog kek i pepe vladaju
SAMO PREJZ KEK BAJO MOJ

ovoj li?
fontsquirrel.com/fonts/eb-garamond
dobar je ce ga koristim u idninu

daj onaj prejz kek bre vocaroo

>hrvatski desnicari
da sam vani mozda bi i glasao za ukip ili le penku al u hr nikad
dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/provjereno-istrazilo-reakcije-biraca-u-utvrdama-sdp-a-i-hdz-a---450351.html
top kek

ovo
iako ima dobrih, tipa prkačin i takvi, ali ovdje i opcenito na balkanu i istocnoj europi je centar / lijevica > desnicu

ovo dolazi od desnicara koji je glaso za sdp

a gdje je henry?

kaj je s tim djanijem? nisam cuo za njega godinama a sad u zadnje vrijeme stalno vidim

kisindžer? on je postao baja tek 10 godina kasnije

kako je na redditu

Srbe na vrbe hehe

hehe
za dom...

vocaroo.com/i/s120RKt0oVga
vocaroo.com/i/s120RKt0oVga
vocaroo.com/i/s120RKt0oVga
vocaroo.com/i/s120RKt0oVga
vocaroo.com/i/s120RKt0oVga

to je nova normi mema

spremni hehe

hehe
evo zore evo dana..
hehe
he

...

hehe
evo jure i bobana heheheh

Nju pojebat nešto kontam bio bi sevap

Hehehehehe

čevap?

kako se ono zvao onaj video? bilja gutacica a ne mogu ga naci vise mislim da je kragujevcu snimano

...

mater ti jebem kak je ružna

kurva je

sevap, od arapskog thawab
en.wikipedia.org/wiki/Thawab

koliko je?

Jel to srpska salata hehe

Ajme meni kako je ružna da te bog sačuva

mislim si pravi milf a onda skrolam doljue i vidim jeti stopala broj 47
al jebo bi ju

...

...

ma ti si peder garant si iso u ameriku jebat trapove s feminine penis

Umro mi je tetak musliman, a ja nisam, musliman
Trebam li ja u dzamiju ici sad kad se budu isli klanjati za njega?
Smiju li nevjernici u dzamiju i trebaju li uopste ako im je pokojnik rod?
Idem na misu ja za sebe sutra svejedno, nego ne znam sta da radim kad mu bude posveta ili koji kurac vec u dzamiji za pokojnike sto rade

kaj hvali tome

...

ma ti si guzo buljo

>turska
youtube.com/watch?v=SymcEAeYGOw

>srbija
youtube.com/watch?v=wolr3vyPZHA

>bosna
youtube.com/watch?v=9fBQ8GxLfyU

kog boli kurac balijo

>posveta ili koji kurac vec u dzamiji za pokojnike
kaže se dženaza, bolan.

*fali
picka. ali da se ne lazemo jebo bi i trap da mi se ponudi

najjaci vokaru u istoriji unverzuma

jel bi pušio kurac frendu?

ja bi

fale istiniti bogom dani muski geni u tom penisu
nije to to, vjeruj mi
na femininnom penisu imaju dlake jer je premjestena koza sa drugog mjesta a unutra i vrh, glavic je vagina naizvrat izvucena, klitoris je 70% mrtav sto znaci tesko svrsava, mozda cak i nikako.

...

verovatno možeš ući u džamiju, jer to pre svega zavisi od lokalskih zajednica, al pošto bošnjoooci poštuju hanefijski šerijat, trebalo bi da možeš

a dovoljno je da mu odeš na grob, ne možeš klanjati jbg

>bošnjoooci
jel ima netko link na taj video? pookisla mi glooovooo

cuo sam samo da je tako, nisam vidio

wingdings

Možda baš jesam, i kaj ćeš sad, a?

youtube.com/watch?v=rmzgxjrF9eY
youtube.com/watch?v=rmzgxjrF9eY

>lokalskih zajednica
*lokalnih običaja

mozes ali moras sa sobom ponjet odojak to im je kao onda neka zrtva od nemuslimana pa da posvete

...

ponijecu u dzepu

gledat te kak places da imas sidu

NOVI

što radiš prije bump limita jebem ti mater

koliko su kurve inace kod vas?
Kod nas je rijetkost bas kurva ko kurva da se nadje, to je ili hostesa za kojekakve klubove, picke materine sto kosta puno, ili kad putuje tura kurvi prema zapadu pa stanu, onda ih bude na kratko, i jos imaju samo one stare debele prdare po selima sto za 20 ili 30 maraka se jebu sa pentaestogodisnjacima seljacima sto im otac kurvu nabavi za rodjendan, to se ne racuna.
Jel u beogradu jos ima kurvi jeftinih na glavnoj zeljeznickoj stanici?

ne dolazi u obzir

koji kurac ova pedercina radi novi prije 300 postova mater mu jebem, treba prijaviti

ja jesam prijavi ga i ti

nemogu naci nijednu tu blizu varazdina

>domar mu je obrisao thread

top keks

Moja kurva nije kurva. Uzeo sam joj nevinost

...

kae ovo

N O V I N O V I

odjebi

...

novi

N A J N O V I

TU SMOOO

youtube.com/watch?v=C36Mnz6NS_Y

kakav je ovo spam mater ti bezobraznu, pravi novu dretvu