/polska/

to wyraż z rosyjskiego, gruby, znaczy co nie będę to robił

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=TtMFFkkQa14
youtube.com/watch?v=xavhQ-uLOG0
webmshare.com/NE4WN
youtube.com/watch?v=cCHafXHrzdk
youtube.com/watch?v=7sOeE_8fR-8
youtube.com/watch?v=FStRWBvmyig
youtube.com/watch?v=018fUndpzjI
twitter.com/SFWRedditImages

pshek

/balt/

/balt/

postuję w temacie lepszego sortu

>loszki gdy pokazujesz im stan konta i musisz się tłumaczyć dlaczego nie masz 180k

hi everybody i am a builder do you need a builders

gtfo

i chuj

why so rude

r8

szpetny w chuj rozstrzelałbym/10

mongoł

Wiatr w wąsach potargał wiatr,
Po co więc wracasz do tamtych lat?
Zgubionych dni nie znajdziesz już,
Choć przejdziesz świat i wszerz i wzdłuż.

youtube.com/watch?v=TtMFFkkQa14

youtube.com/watch?v=xavhQ-uLOG0

ja tu na deszczu

przypomnienie ze mozecie wypierdalac

wilki jakieś

build a wall pls
then go behind it and stay there until UPA flags are illegal

>build a wal
but i have no money give me money to build it i love poland yescze polska ne zginela kurwa perdole

Dokąd byście wyjechali, gdyby mieliście stabilne ~3k euro/m ?

Południe Niemiec albo Norwegia.

WY-PIE-RDA-LAJ

Świętokrzyskie

Warszawa. Ewentualnie Opole

Ależ 3k euro w Norwegii - to nic
A dlaczego południe Niemiec? Tam czarni strzelają

but i'm going to vyperdalaty to poland shanovny pane gospodaryu your girls is awesome i wanna fuck polish girls all girlsin the world loveto be fuckd by a bydlo take me to poland im a nice guy

Lizbona/Ateny
Kocham ciepły klimat, zima to najgorsza pora roku a podczas jesieni zawsze łapie mnie deprecha

>Ależ 3k euro w Norwegii - to nic
Taa? Aż tak drogo? Kurwa, nie wiedziałem.
>A dlaczego południe Niemiec? Tam czarni strzelają
W sumie myślałem o jakimś mniejszym miasteczku, wypizdowie pomiędzy Niemcami a Austrią.

grał ktos w tego nowego deus exa fajny?

>Taa? Aż tak drogo? Kurwa, nie wiedziałem.
No przynajmniej w Oslo tak
Małe mieszkańko na wynajem - 4000 cebulionów, puszka piwa - 15cbl, bilet jednorazowy w autobusie płaciłem coś koło 17 cbl
No i nie ma dużych tanich sklepów typu Auchan/Tesco, tylko małe i drogie przydomowe
W Lizbonie średnio jest, szczerze mówiąc
Opole - dziura. Warszawa w sumie spoko, ale już tu mieszkam

nigdzie. dalej po pracy siedziałbym w swym pokoju w domu rodziców przed siedmioletnim przegrzewającym się laptopem i kilkukrotnie naprawianymi słuchawkami za stówę na czerepie.
mam odłożone 30k z gównoroboty, ale głowę kompletnie pustą na ich pomnożenie, to nie tyciam tych blaszek.

Seba prawie wszechwiedzący. Lambda i omega xD

Nie dajcie temu khokholu przyjechać tu, właśnie dwa lata temu przyjechałem tu w nadzieje że ich tu nie będzie (są).

kek

a ty kto

Przyczarnomorzec.

UWAGA POSTUJE COS KUREWSKO MOCNEGO
HALO
A
L
O
webmshare.com/NE4WN

to znaczy ukrainiec ze wschodniej ukrainy czy z innego panstwa?

o kurwa ale gruba locha

To znaczy przyczarnomorzec narodzony na południowych czasowo okupowanych Ukrainą terytoriów Szwajcarii.

Cocитe хyй, kids.

wypierdalaj psie

cyka ty pidor.

>on nieironicznie czyta poezje

czinatsu debilu

dobra dobra
>>on nieironicznie czyta poezje

ja pierdole, co za waleń

>tug nigdy nie będziesz uprawiał seksu ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa
>tug nigdy nie zobaczysz jak z tej niewinnej dziewczynki zmienia się dziką sucz rządną twojego nasienia
>tug nigdy nie złapie cię za ręce i nie zacznie krzyczeć abyś zrobił z niej mamę podczas gdy oboje będziecie dochodzić
>tug nigdy nie będziecie się tulić po seksie i dyskutować wasze plany na przyszłość
Życie nie powinno być tak okropne.

>rządną
To dobrze, że się nie rozmnożysz.

czinatsu = marcelek

kurwa i wszystko jasne

A może pan to udowodnić?

...

ale to nawet ja nie jestem debilu

Wszystko ja

jebane animce

>tfw francuskie R
no cóż panowie nie było mi dane mówić idealnie w języku ojczystym ale francuski to będę miał ogarnięty przynajmniej akcent już ;_;

>jebane
to beda w nocy jak przyjedziesz

Twój dowód to to że Marceli oglada chińskie baje? Ta, to nam w chuj zawęża grono podejrzanych.

W sumie brzmią podobnie, ale chuj tam wie.

Moja teoria jest taka, że to Korab.

>Marcel to reinkarnacja Koraba
JAK W POEMACIE.

To mi nie pachnie korabem, on miał raczej stonowany autyzm, tylko przychodził i pierdolił o skajlajnach czy innym k-popie. Marcelek jest ze swoim spierdoleniem dużo bardziej agresywny.

...

Mój stary to fanatyk konter-strajka. Pół mieszkania jego koszulkami z nickiem na plecach, plakatami i pudełkami po grach. Średnio raz w miesiącu kupuje nową myszkę za około 150-200 zł bo starą wypierdala przez okno w nerwach kiedy mu "schodzi". W swoim 22 letnim życiu juz jakieś 30 razy biegałem do mediamarkt po nową mx518 czy deathaddera. Tydzień temu już tylko wszedłem do sklepu, a chłopaczek z obsługi od razu podał mi logitecha g4 i zapytał czy jestem sponsorem jakiegoś multi-gamingu.

Druga połowa mieszkania zajebana akcesoriami do grania, starymi myszkami, klawiaturami, ubraniami dla graczy typu jakieś opaski na nadgarstki oraz czasopismami komputerowymi. CD-action, Click!, Komputer Świat, Cybermycha, Retro Gamer itd. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich okolicznych kioskach i salonikach prasowych wypierdalając ogromne sumy pieniędzy na te makulaturę. Kiedyś grał tylko z botami i to sprawiało mu przyjemność, grał po 2 godziny dziennie i mu się nudziło. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety i zaczął grać online na multi-playerze. Na początku upatrzył sobie jeden serwer FFA, na którym to już miał stałych "ziomków", witali go zawsze kiedy wbijał na serwer SIEMA ART, CZEŚĆ ART, CO TAM ART. Grał tam przez pół roku po czym pojechał na zlot graczy tego serwera gdzie mieli pograć, napić się i wybrać adminów. Wrócił w niedziele wieczór, wkurwiony, poszarpany, z podbitym okiem.

...

okłócił się z jakimś JARO, że nie wybrali go na admina jak on tam gra tyle czasu i podali argument "NIE ZNASZ A EM IKSA" to się wkurwił i zaczał wojować na pięści xD Wrocił rozjebany i już nigdy więcej nie wszedł na ten serwer chyba, że na jakimś innym nicku tylko po to żeby powyzywać. To były czasy cs'a 1.5 więc przy naszej neostradzie mógł zmieniać IP do woli (o czym też niepotrzebnie mu powiedziałem). Nie raz spędzał całe dnie na zmienianiu IP wchodzeniu na nowo na serwer i wyzywaniu JARA i reszte administracji. Założył tez konto na kilku forach counter-strike jakieś wiaderko, in memories of cs 1.5, proxion itp. Na wszystkich oczerniał i wyzywał administracje i głównego admina JARA xD miałem z tego srogą beke bo jako niedzielny gracz obserwowałem to z boku do czasu... Mój ojciec na jakimś innym serwerze poznał DuŻeGo, DuŻy był kolesiem w moim wieku i zaprosił mojego ojca do klanu. Kurwa! Mój ojciec w klanie. Teraz już nie spędzał 5 godzin dziennie w tygodniu pracującym na nakurwianiu w cs'a tylko 8-10.

Zakładam że szło tak:
>Korab spierdala maturę w zeszłym roku i nie dostaje się na studia
>rodzice każą mu iść gdzieś zapierdalać/ewentualnie neetuje ale się uczy do matury za rok
>poprawia maturę ale nie na tyle żeby się gdzieś dostać
>wyładowuje się marcelkując
Marcel = Punished Korab

Wracał z pracy pierwsze co zasiadał na kompa i napierdalał na jakimś FFA (rozgrzewał się, tak mówił). Po 3 godzinach rozgrzewki zbierała się jego klanowa ekipa i zaczynali grać SPARY i MECZE RANKINGOWE. Grali te spary i mecze rankingowe średnio po 3 godziny w tygodniu bo większość musiała iść spać bo od rana gimbaza czy licbaza, a mój ojciec pierdolił pracbaze bo miał swój biznes i z tymi co zostawali siedział do 2 w nocy nie raz i opracowywali TAKTYKI gdzie "FLESZOWAĆ" gdzie "SMOŁKA RZUCIĆ" kto jak wbije w której sekundzie itd.. Potrafili kurwa przez 2 tygodnie rozkminiać jedną mape. Tak grali de_inferno, która nazwali swoją mapką xD chuj, że 50 godzin, rozkminiali taktyki, które są podstawowymi i ludzie z FFA je znają, ale mieli swoją mape! Regularnie od 8 lat mój ojciec co miesiąc czy dwa wypierdala z klanem obecnym i innym na zloty albo lan party wypierdalając mase hajsu na paliwo, hotel, jedzenie i alkohol. Jeszcze nigdy nic nie wygrał. A nie sorry, raz wygrali 500 zł, po podziale po 100 na głowe i zwróciło się za benzynę.

Kiedy ojciec już nie je przy kompie co się zdarza głównie w niedziele, kiedy babcia - jego matka je z nami obiad to cały czas pierdoli o konter strakju, o taktykach, o życiu kolegów z klanu.. JA PIERDOLE. Moja matka i ja już nie wiemy co mamy robić. Na początku to było fajne jak miałem te 13 lat, a teraz wstyd mi przed kolegami. Mój ojciec nie zważa na to co się dzieje. Co weekend sobota/niedziela jest u mnie w pokoju od 6:30-7:00. Wstaje, idzie się umyć bądź nie, robi kawę i jajecznice po czym zasiada do kompa i zaczyna napierdalać. Co sobote i niedziele budzą mnie kurwa odgłosy wystrzałów z kałasznikowa i krzyki GOŁ GOŁ GOŁ! FAJER IN DE HOL! Pewnego weekendu, spała u mnie dziewczyna, wiadomo spaliśmy nago po nocy pełnej namiętności. Ojca to nie rusza, wchodzi 6:40 jakby nigdy nic, odpala kompa i zaczyna nakurwiać. Mówiłem dziewczynie, że takie coś ma miejsce to nie chciała wierzyć. I leżała nago do 11:30 (mimo, że o 10 chciała już do domu wracać) bo nie mogła wstać gdyż mój ojciec siedział na kompie. Dopiero jak zachciało mu się siku i mapa się zmieniała to szybko wyskoczyła z wyra. Masakra.

STOOOJEEE NA KRAWĘDZI!!!!! NUKLEAAARRRRNIEEEE!

Już nie wspomne o tym, że mój tato napierdziela do wszystkich internetowo-kontro-strajkowym slangiem, którego obecnie nawet jak nie rozumiem. W liceum, byli u mnie kumple i piliśmy piwko, gadaliśmy - mój ojciec siedział z nami w pokoju i grał. Potem wstał, wchodzi, wychyla łeb przez drzwi i mówi: CHCECIE LODY LOLE? A ja kurwa buraka spaliłem, a kumple w śmiech. Zaraz przyniósł nam jakieś lody orzechowe. Non-stop powtarza "PATRZ JAKA GŁÓWECZKA", "ALE FARTUCH PIERDOLONY", "KURWA ZNOWU DE DAST". To jeszcze nic. Najgorzej jest kiedy gra wieczorami/nocami, wtedy ja nie mam prawa spać zupełnie jak w weekendy o poranku. Cały czas słyszę tylko WODA WODA WODA, MOST MOST, TRUPIARNIA! BE BE BE BE BE! POMOCY! DOMKIEM IDE! BRYŁUJ GO itp. Sytuacja z wczoraj: 23:40, ja na 8 do roboty, on strzela z awp, umarł (ktoś go pociął nożem) drze morde CO ZA KURWA NOB PIERDOLONY po czym odwraca się do mnie widzi moją wkurwioną twarz, klika tabulator i mówi, patrz pierwszy jestem. A ja dobrze tato i morda w poduszkę.

>brexit

...

W tym roku na święta kupił sobie myszkę za 500+ złota. Jakaś super wypasioną z ciężarkami, taką okręcaną, że dopasowuję się do ręki. Oczywiście przed świętami gdzieś 20 bo nie mógł się doczekać. W wigilie myszka była już rozjebana bo grał najebany koło 1 w nocy (wróciłem już z pasterki) i zobaczyłem, że gra na jednej ze starych. Pytam co się stało, a on, że chujowa ta myszka i nie działa jak powinna. Kiedyś zabrał mnie na 18 urodziny na zlot graczy, no spoko fajny prezent. Nie dośc, że patrzyłem jak mój ojciec 40+ letni biega bez koszulki z nastolatkami po kafejce internetowej i polewa im wódkę to jeszcze kazał mi grać i wyzywał, że jestem NOB I NIE OGARNIAM. Taka 8nastka była :(

Raz pokazuje mi swoje stary miał chyba z 80/3, mówie mu ładnie ładnie po czym zaczyna się runda, a ja patrze on widzi przez ściany, jakieś lasery, celownik w ogóle się nie porusza i generalnie mój ojciec był cziterem. Wrzucili go na forum kontera do "BLAKLISTY CZITERÓW" oczwiście się wypierał, robił milion mulitkont gdzie trolował ich i pisał, że jest czysty, clear, nic nie wiadać itd. Chuj, że patrzał na ludzi przez ściany i w ógole się nie krył. Zbanowali mu wszystkie steamy jakie miał wpisane na esl i forach. Od razu kupił 10 nowych, z których część też pobanowali bo dalej czitował. Ja pierdole.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mój ojciec postanowił odwiedzić AC (anti czitera), który go osądził i wpisał na czarną liste. Jak się okazało był to JARO z przed lat, mój ojciec wrócił z rozjebanym ryjem i potarganą kurtką + dostał po 2 tygodniach pozew do sądu. Za miesiąc rozprawa, a on dalej troluje na forum piszę sobie sam, że jest czysty i dobry gracz i nie wie co od niego chcą. Dodatkowo szuka klanu i wpisuje sobie, że grał w PGS, MYM, nip, SK itd. Matka odeszła od nas 3 lata temu, ma szczęśliwe życie z facetem, z którymi miała romans od dłuższego czasu bo ojciec grał w gre. Nie wiem czy do tej pory zauwazył, że jej nie ma.

there's too many of you fuckers already
one of your kind crashed into my friends car a while ago, so gtfo

>wiaderko

łojezu

Anony, pomóżcie. Chce się najebać ale
>nie mam z kim
>nie mam gdzie
>do baru nie pójde bo nie lubie
>najbliża impreza sie kroi za miesiąc

Jak żyć?

HEHEHEHEHEHEHEHE NO NIE MOGE ale zabawna pasta przyjacielu

Tak dalej :DDDD:D:DD:

postaw lustro przy monitorze

:^)

Zawsze możesz z nami. Ktoś na pewno będzie najebanopostował w weekend.

Kocham cie szeroki i chce spedzic z toba reszte mojego zycia

mam starych na chacie

dzwoniła afryka, chcą swoją biedę z powrotem

strzel kielicha za każdego anonka tutaj, jest ich 27

Macie już kurwa własną /polskę/ dla siebie, spierdalaj tam.

zamknij drzwi, nie będą widzieć

nie afryka Polska :^) wschodnia dokładniej

Kocham cie szeroki

spierdalaj jaki szeroki

Smieszny gif szeroki. Nawet mnie to bawi gdy szkalujesz papieża. W przeciwieństwie do innych osob

>jego starzy jeszcze myślą że z ich syna wyrośnie coś więcej niż ochlej samotnik
xD
PS tak długo jak jesteś w stanie uczyć się/pracować to nikt nie daje jebania

>ja i szeroki

ostatni rok licealiady
jade na oparach
2 kalsa ledwo zdalem majme
moze sie nie udac

jak można matematyki prawie nie zdać ... na te 2 wystaczy 2-3h nauki przed kartkówką/sprawdzianem jak się jest spierdonem

Szeroki nie wstydź sie odpisac. Wiem ze nie chcesz zeby ci mowili ze jestes spierdonem ale wiem ze mnie lubisz

nie to ze jestem debil
tylko nic sie nie ucze i zadan nie robie
bo nie chce mi sie zyc
egzystencjalna depresja itd
zaburzenia osobosci
pesymizm
wiec w sumie debil tyle ze nie calkiem glupi
ale nikt nie wie
przeslizguje sie jakos jako normik i zdrowy

>tug fapnełes sobie do Mishy Cross

Myślicie zuchy ze jak fapiemy to zmarli to widzą? Wstyd żbsz

spierdalaj debilu bo się zarażę debilizmu.

>udaje normika
>mam problemy egzystencjnalne
>majac 18 lat
>nikt nie wie przez co przechodze

część z tych postów jest moja debilu

Robię co mogę. Od zawsze byłem spierdoliną, pierwsza wizyta u psychiatry w wieku 11 lat. Żeby nie obciążać bliskich to pierdolę o tym wszystkim na forum dla anonimowych onanistów.

>tfw każdy kraj sąsiadujący śląsk chce anektować
>jedynie Polska pluje na najbogatszy region w Polsce

Chuju jebany odswiezam te jebana strone zeby zobaczyc czy mam (you) od szerokiego. Widze you sie ciesze a to ty spierdolino. Nie waz sie wiecej do mnie pisac rozumiesz?

odswierz jeszcze raz, moze napisze

tańcz kurwo

juz mi nie odpisze

>ju ni jestem polakiem, ju jestem slunzak

Wokół tego węglowego kurwidołu powinno się wybudować ołowiany mur i pierdolnąć do środka atomówkę.

>powinno się wybudować ołowiany mur i pierdolnąć do środka atomówkę.
ale za ich pieniądze, skoro tacy bogaci

Ide sie myc szeroki bo sie od tygodnia nie mylem. Daj you

youtube.com/watch?v=cCHafXHrzdk

śląsk robi najlepszy synth

Anony czy jest sens zapierdalac żeby w wieku 35 lat przytulać blisko pół mln rocznie, ale za cenę braku życia, czasu na cokolwiek przez najbliższe 10 lat i braku rodziny?

nie, praca to grzech

youtube.com/watch?v=7sOeE_8fR-8

>richtig

>Anony czy jest sens
nie

dobry goj

>richtig umia hopie

Trzepiecie czasem do shemale?

:(

nie, tylko do trapów

Ehhhhhh anony, zgwałciłbym elfke.

Ja - zaletnyi, sprawivaite svoi otveti

Podoba mi sie pewien chłopak. Jak mu to przekazac zeby zrozumiał? Mysle ze tez mu sie podobam

Toż żartuje, facetowi życie zaczyna się po 30-ce. Mając 500k/rocznie każda 20-latka będzie twoja, łatwo założysz rodzinę i dochowasz się gówniaków, bylebyś nie zaczął myśleć chujem i nie zapomniał o intercyzie.

Pokaz mu cycki

я cкpoмнaя няшa, я няшa cтecняшa
мoжeт пoняшим?

Jestem chłopakiem

Japonia - egzotyczna kultura i dobre bezpieczeństwo.
Gdyby nie sraraby i czarnuchy, to brałbym jeszcze Europę Zachodnią i USA pod uwagę.

No jasne że tak, przecież nie jestem tak zwanym "gay'em".

Nu ti i pidor

>p-panie zza granicy niech se pan usiadzie
>g-grażyna gdzie te k-kotlety?!
>c-co slychac w wielkim swiecie o w-wielki panie?

>she

ктo пидop, я дeвyшкa
дeвyшки пидpaми быть нecпocoбны

Pls come work here

Asechku-pisechku

нe нacмeхaйcя
тeпepь мнe гpycтнo(

anime to chujnia

Izvini powaluista ja ne hotiel

16/12 NEVA FORGET

Wasz kolega przerobil sie na szimale, jaka jest wasza reakcja?

Из кpaкoвa? Cличнa/гигьeничнa?

ты хoтeл, я знaю
жeнщинy ocкopбить и cбeжaть, вoт coвpeмeнный вид мyжecтвa
тeбe пиздeц я знaю

nie mam kolegów

moja pierwsza kolezanka!

z paljakami nie chcę mieć do czynienia)

W końcu mam okazję przestać być prawaczkiem

Zuchy, po 30 latach spierdolenia udało mi się znaleźć dziewczynę. Jesteśmy ze sobą jakieś 1,5 miecha i ostatnio wyznała mi, że nie czuje się seksualnie pożądana przeze mnie, bardziej jak przyjaciel niż dziewczyna.
Kurwa, jak to naprawić?

Ho я жe pyccкий

>jak się baby nie bije, to jej wątroba gnije
Właśnie tak bardzo mądrze mawiali nasi przodkowie.

a пpyфы гдe)

Musisz ją piescic i kochać

>тфв ты мoнгoл и нe пoнимaeшь ни eбинoгo cлoвa нa языкe зaпaдных лицьвинoв

Martynka
Kamilka
Weroniczka
I najważniejsza
Zuzia
Ech...
Tyle ich było. Żadnej nie miałem.

No zuchy, chyba ostateczna lista studentów w grupie jest.

4 Anglików
1 Francuz
1 Hindus
4 Polki
2 Angielki
2 Francuzki*
1 Hiszpanka
1 Chinka
1 Japonka

*Francuzki coś dziwne bo jedna ma japońskie imię, a druga nazwisko na sześć słów.

Juz wole polityczke od tych "loszek"

Hy нaпpимep мoг бы пoляк cкaзaть "cepeнeвeнький eжик cдeлaл пpыжoк c пepeпoдвыпoдвepтoм"?
A "мaндaблядcкoe пиздoпpoeбищe"?

DŁUGA
SAMURAJSKA
KATANA

Ślązacy to bardziej zwierzęta czy grzyby?

skąd się teraz pobiera muzykę. Lubię mieć wszystko ładnie opisane? Całe albumy najlepiej.

нy ты тoжe ни пepвoгo ни втopoгo нe cкaзaл) дaвaй нa vocaroo, пapeнь

>1 Hiszpanka
Jebalbym

Post z cyklu "co anonek miał w dupie"?

Mówisz, masz.

Co myślicie o zwiększeniu nacisku na ganianie więźniów do roboty? Ja mam wrażenie, że to nas zamieni w USA - wrzucanie ludzi za byle gówno za kraty by mieć tanią siłę roboczą.

ta bo tyle wypracowują krajowego produktu brutto ci więźniowie amerykańscy że łojejezu

Co мнoй pядoм тян зaлипaeт в "peaльных пaцaнoв", бyдeт дoябывaть, чтo этo я тyт дeлaю
Tы пpaвдa cчитaeшь, чтo пoляк в cocтoянии нacтoлькo хopoшo гoвopить пo-pyccки?

pajretbej

oй видeлa я yжe пaлячишeк пoльзyющихя языкoм yдивитeльнo лoвкo, нe тoлькo cвoим coбcтвeнным))
я тe гoвopю милopд, бeз твoeгo гoлoca нe ycнy ceгoдня(

Nie chodzi o krajowy produkt brutto, ale o oszczędności dla przedsiębiorców w układzie.

Rozwiń temat. Jestem 30 letnim spierdonem, jakbym wiedział jak to się robi to nie miałbym tego problemu.

>"loszki"

A ruchasz ją w pierwszej kolejności?

nie moglem sie powstrzymac i zjadlem 4 sandiwche z maslem z jednej strony i musztarda
same carbsy

pierw masa potem rzeźba

Mówili ci jebany grubasie.

Hy кaк хoчeшь, тoгдa нe зacыпaй, твoи пpoблeмы
Ho мaнepa paзгoвopa y тeбя знaкoмaя? Tы pyccкaя и живeшь в кpaкoвe? Mнe этoй инфы хвaтит

youtube.com/watch?v=FStRWBvmyig

a чe, мoжeт cпpocишь из питepa ли я?

Ja byłbym za, i możnaby zrobić taki program w którym oferujemy więźniom którzy dobrze zapierdalali bilet do jukeju czy innego zachodniego kraju, jakąś robotę robola i zakaz wjazdu do ojczyzny na 10 lat czy coś.

>ruchasz ją w pierwszej kolejności
Nie rozumiem? To po normickiemu? Gdybym miał ruchać to ona byłaby w pierwszej kolejności. Z dodatkową przepustką VIP.

jak na sześć słów

>ten typowo polacki butter face

lepszych nie było?

jaka kielbasa?

OOO KURRRRWA O KURRRRWA

polska duża

Ty glupia kurwo nawet nie wiesz co to znaczy butterface, zjebany polaczku.

>Gdybym miał ruchać
>miał
Czyli nie ruchasz. Jeszcze się kurwa pytasz dlaczego ona nie czuje się pożądana.

nie odpisujcie szmacie niemieckiej

He, нe cпpoшy, мнe нa этo yжe пoфиг, cличнa/гигьeничнa

Sześć słów w nazwisku (licząc partykuły

Cośtam1-Cośtam2 de la Cośtam3-Cośtam4

Do tego dwa imiona.

бля мнe yжe нaдoeлo игpaть этy poль дa и мoй pyccкий нe нacтoлькo хopoш чтoб oбмaнyть нocитeлeй

я гжeгoж из /pyc/

znaczy licząc przyimki, co ja piszę

Tы тoт жиpoбac из aвтaчa?

hiszpanie mają tradycyjnie nazwisko po ojcu i po matce

o skurwesyn

To ja wiem i mnie nie dziwi.

Ale imiona i te fragmenty nazwiska ewidentnie francuskie.

41 liter

>41 liter
*z imionami 58.

Podpis musi mieć konkretny.

>bądź policjantem
>pani miano poprosz
>ablublublu
>co
>ablublublu
>jest pani wolna może pani iść

kto nauczy mnie grać w starcrafta jak ładnie poproszę

>gierki dla kurwa dzieciaczków

4 pool i do przodu

spoko, zacznijmy od kroku pierwszego: urodziłes się azjatą? a najlepiej Koreańczykiem?
Jeżeli nie, to nie ma sensu przejsc do kolejnych kroków.

Tylko przypominam że jak gwałt to nie wasz fetysz to równie dobrze możecie udostępnić wasz odbyt dla innych mężczyzn.

Dopiero 23 a nitka już zdeh

ej, to prawda, że zawsze się trochę gwałci?

>jedna nie szuka nikogo na ten czas
>z jedną się spóźniłem dwa tygodnie, bo już jakiś inny sęp ją zapytał
>inna mówi, że jej uczucie do mnie było ale minęło i teraz jestem tylko kumplem
>jeszcze inna poprostu przestała się do mnie oddzywać w pewnym momencie chuj wie czemu
>dwie inne były zajęte
Czy ja jestem kurwa magnesem na nieszczęście czy co

>screencap własnego postu

komu chcesz zaimponować

Nie mój, innego anonka.

>on postuje na szą i nie wie
Kobiety podswiadome czują od ciebie spierdolenie i uciekają.

Jak nie łysiejesz to nie.

wtf this thread only has poles talking in polish, that's so backwards

fick ab goebbels

I know that the lack of arabic makes you uneasy but please understand that we do not like islam!

oh thank god you can different languages at least, I am a little more at ease

alda ich hab hier keine zeit um dir zu erklaren wieso deutsche hier nicht wilkommen sind. Ich benutze nichmal deutche speziallzeichen, oder umgeschirebene umlaute oder schreibe hie substantive gross. Gewohn dich dran vixer.

Die deutschen sind lahmarsche und 100 jahre hinter Affrika. Ich bin zuruck nach Polen gezogen weill ich hier fur meinen job viel mehr geld bekomme.

Meine fresse wen mir deutsche nicht glauben da ich eine 1GB/s leitung habe und fur 12 euro einen mobilen vertag mit 100mbit LTE ohne datenlimit.
Habt ihr shon foodtrucks in euer hiterwelt?

>naucz się całego materiału z matmy
>rozwiąż na sprawdzianie wszystkie zadania
>i tak dostań 3+
Dlaczego się urodziłem

Czina, a tobie co?

dopierdalam gebelsa w jezyku mordoru ( ze mamy w polsce lepszy net, jestesmy bardziej na czasie i ze mi w polszy wiecej placa za ta sama prace niz w niemczech).

>100 jahre hinter Affrika

hinter schwarzlingen

czy ty to ja

>naucz się całego alfabetu
>napisz na dyktandzie wszystkie słowa
>i tak nie dostań gwiazdeczki

>sprawdzian
proszę dowodzik pokazać

>naucz się na egzamin z chemii
>pomagaj innym wyjaśniając im trudne zadania
>bądź jedynym który nie zdał
Nadal nie rozumiem jak to się stało.

>nie słoneczka

pedofilia widzę

is this a famous actress/model? Google just says "polish nationalist girl"
she's gorgeous

below average

zaraz co halo HALO

Pamiętaj anonku, że ważna jest wiedza którą zyskałeś.

tak sobie tłumaczę czasami

>below
kiedy ty ostatnio z piwnicy wyszedłes?

not really an answer to my question but thanks for sharing

>is this a famous actress/model?
No, it's literally some random "polish nationalist girl".

>tug nowa aktualizacja win10 zresetowała wszystkie ustawienia prywatności
>tug dosłownie windows grzebał przez parę godzin w moich folderach z loli i robił z nich albumy zanim się skapnąłem

przypał kurde xd

that's a shame. thanks

>user trolluje muhamada żeby wywołać choć minimalny ból dupy
>HURR DURR PRZECA ONA LADNA JEST

Jak nie kminisz takich prostych rzeczy to odjeb się, a przynajmniej się nie rozmnażaj.

>używanie okienkowego żyda wersja 10
Powyżej 7 nie warto żbsz.

You can find more here, just come and pick one. Or order one from Ukraine via internet.

a trzymałeś jakieś rzadkie rzaby na dysku

jak tak to nara

Prawo Poe user. Czasami się gubię kto kogo troluje.

chyba tylko jesli trzymales chinskie plaskorzezby w jakims defaultowym folderze jak ostatni noob. Bo ja nic nie mam.

o Jezu

>having to learn a whole new language
no thanks. plus Poland is far too cold for my liking

>7
Jestem pod wrażeniem jak to stabilnie działa. Nie zmieniałem nic od 2009 i chyba tylko ze 2 razy mi wysypał niebieski ekran. Tak to się grzecznie updatuje i się sam potrafi naprawić jak się zjebie.
Most of the speak english.

>tug microsoft już wie o twoim pepe folderze i zadzwonił po pały
ups haha

Just speak english + almost any girl will suck your cock because "muh exotic, muh rich" Lie to her that you're an oil investor and take them to whatever islamic shithole you live in, cut her passport to pieces before she'll realise what's happening and boom, you've got a polish brirde.

...

yeah but that's no way to live in a foreign country where most people are natives. would feel pretty alienated 2bh
>cut her passport to pieces
kek that is diabolical man. I'm a nice guy 2bh but thanks for the advice. will remember this next time I'm craving a polish nationalist girl

She'll learn. Also polish girl. nationalist polish girl would beat the shit out of you for your skin colour.

>implying there are nationalist girls
They pretend to be nationalistic to get beta orbiters. They don't give a fuck who's fucking them, be it an arab or a white guy, as long as you have the cash color od your dick doesn't matter.

zdeh

Bo rok szkolny jest to 90 procent podwieków śpi już bo im mama internet na noc odłącza.

...

Śliczne dubelki brawo zuchu

Prawdą, dobra jak nitka martwa to ja się idę umyć i do spania.

...

>implikowanie że w /polsce jest tylko jeden user który lubi facetów.
>On nie przesedł na Arch Linux
I należy ci się bo masz Windowsa

...

Never gonna let you sleep, never gonna let you cry
Dlaczego nie spisz?

zdeh

Aby na pewno?

этo кcтaти нe я был

Хoтя, блять, я пиcaл oднoй пoльcкoй няшкe и oнa нe oтвeтилa, дo cих пop бoмбит c этoй хyйни.

t. Saszka

czy nitka zyje

youtube.com/watch?v=018fUndpzjI

OSZUKAŁ MNIE SKURWIEL

Poranne przypomnienie, że każdy zwolennik pisu, onru, ruchu narodowego czy innego prawackiego gówna powinien niezwłocznie się zabić.

wykurwiaj Adrian

zapomniałeś o libkach skurwysynach

tych to bym bił i nawet by mi nie oddali bo NEP

>Nie uzywanie najnowszego osa

zasada ta ma zastosowanie jedynie w wolności

Chyba byciu jebanym cebulakiem. Smialo, zostan w miejscu na win2k, no w7 telemetria

skucha user używam 95

>uzywanie czegokolwiek z GUI
szydze

Bezbek
Ale nawet jesli
>brak wsparcia
>brak latek bezpieczenstwa

>bezbek

co to znaczy

zydowskie zaklecie

pewnie jakiś hehe śmieszny mem z karachuja

dostałem możliwość wyjechania do Izraela wraz z uzyskaniem obywatelstwa jak zrzeknę się Polski no to danony za kilka dni zapostuje z Izraela :^)

nie wiem . raz bylem na kara i nigdy wiecej

Na /tech/ od 2 lat kloca sie o telefon, poza tym nic tam nie ma

Co bedziesz tam robil?

w sumie szkoda, ze nie ma dobrego polskiego czana.

/polska/ nie wystarcza co

Many jeszcze uczucio na wzor ale srednia wieku to 13

uczuciopedia to nawet nie jest czan

równie dobrze mógłbyś powiedzieć jebawka

nawet było ok, ale gdzie są mozliwosci rozwoju. tu zawsze bedzie max 50-70 posterow na nitke
>uczucio
>jebawka
kurwa ale ja stary jestem

Na wzor, ale jak juz sugerowalem wczesniej smieje sie z tych zjebow

>stary

kurwo lurowałem telegazetę nowocioto biedaku

>implikado, ze ja nie

co to za duszenie tchawica spada w przestrzeń między ramieniem a przedramieniem

powinien być stały ucisk kością promieniową na tchawicę i kontrola pozycji duszonego nie może uciekać ani w dół ani w górę

Czy to ten słynny user-zaduszacz?

nie potwierdzam nie zaprzeczam

jakoś tak nie mogę się pogodzić z Grzegorzem Braunem odkąd wiem że jest bratankiem Juliusza Brauna - tego samego co TVP rządził za PO

tak samo np. Jacek Kurski jest bratem wicenaczelnego Gazety Wyborczej i na 100% jest zwykłym kretem w PiSie tak jak kiedyś Marcinkiewicz - a król Jarosław to widzi i ma wyjebane

skłania do myślenia w sumie

Uroczysty nastrój tej podniosłej chwili wprawił anona w swoistą melancholię, pozwolił mu zreflektować się nad swoim dotychczasowym życiem i przyjrzeć mu się niejako z dalszej perspektywy. Obiektywnie rzecz ujmując, był spierdolony dokumentnie w każdym niemal aspekcie swojej doli, wszak tak to i u anonków często bywa. Większość z tych niewinnych ludzi postanawia brnąć dalej w bezsilnej próbie nadania swej egzystencji chociażby i skrawka sensu, czy też nadziei na sens jakikolwiek. user wiedział lepiej, co też go może na tym świecie czekać. Wobec tego postanowił wybrać Gensōkyō.

Nie miał absolutnie żadnych skrupułów. Z nogami złożonymi w klasycznej pozycji lotosu zaklinał rzeczywistość wokół siebie, błagał Amaterasu o wstęp do jej rajskich podwojów. Starannie ułożona przed nim butla z helem zapraszała, nęciła ulotnym, gazowym głosem... "Anonku. Anonku miły, przyjdź. Obejmij mnie. Załóż maskę. Odkręć zawór. Uleć ku niebu..."

Wtem ktoś zaczął dobijać się do drzwi jego piwnicy. Niewątpliwie mama, dobra kobieta, chociaż matka nieszczególna. Zawsze chciała dla swojego syna dobrze i nieustannie prosiła, by ten wyszedł do ludzi, był sobą! user próbował usilnie nie raz i nie drugi, w pewnym momencie stracił wszelki zapał do dalszych prób. Jedynie mama miała nadzieję na przyszłość dla jedynaka. Ojciec dawno zaakceptował jego los i starał się nie zauważać snującej się czasem z wolna po korytarzach domu maszkary, którą od kilku lat nie tytułował synem i już nigdy nie zamierzał.

Drzwi puściły w zawiasach, lecz nie było to już ważne. user był wszak już dawno w helowych objęciach, oczekiwał z nadzieją zbliżającego się Gensōkyō. Ōhirume-no-muchi-no-kami, watashi o ukeiremasu, dōzo...

(1/3)

"Anonku, to ja!" Piskliwy głosik wybudził go z gazowego letargu. user pomrugał leniwie i skupił wzrok na zapłakanej buzi swojej waifu. "Jestem z tobą, kochany. Jestem z tobą już na zawsze."
"O jak piękna jesteś, przyjaciółko moja, jak piękna, oczy twe jak gołębice!" odparł user, wzruszony do łez.
"Zaiste piękny jesteś, miły mój, o jakże uroczy! Łoże nasze z zieleni."
"Belkami domu naszego są cedry, a cyprysy ścianami."

Waifu rzuciła się w objęcia anonowi. Mieli sobie tak wiele do powiedzenia, oni, kochankowie rozerwani okrutnie przez okowy fizyki i różnicę wymiarów. Czas w Gensōkyō płynął bardzo powoli, o ile płynął w ogóle – wydawać by się mogło, że przegadali w objęciach całe lata. Mówili o wszystkim, wreszcie nieskrępowani niczym, wreszcie w całości oddani sobie. On, wreszcie z miłością swojego nieszczęśliwego życia. Ona, wreszcie wolna od wymogów fabularnych swojej głupiutkiej chińskiej bajki.

Za wszystko trzeba jednak zapłacić. Nacieszeni sobą kochankowie ruszyli czym prędzej pokłonić się przed Amaterasu, oddać jej należną cześć i błagać o wieczność w tym przepięknym świecie, wypełnionym po brzegi przesyconymi barwami, pewną drapieżną urokliwością wprawiającą w podziw w równym stopniu, co i w trwogę. Jakież było ich zdziwienie, gdy napotkali Panią Gensōkyō na progu niewielkiej altanki, ocienionej nieustannie kwitnącymi kwiatami wiśni japońskiej, szlachetnej sakura.

"Witajcie, młodzi kochankowie," przemówiła tysiącami głosów wielka Amaterasu. Pośród nich user usłyszał także głos swojej babci, zmarłej przed dwoma laty. Amaterasu mówiła głosami umarłych. "Czego szukacie w moim królestwie?"
"Wiecznego spoczynku, o Wilku Niebios," odpowiedzieli kornie kochankowie.
"Oto będzie wam dany. Przestąpcie przez mój próg, napijcie się mojej herbaty, najedzcie się moim ryżem, anonie i waifu. Oto Gensōkyō, kraina śmierci."

(2/jednak4)

Waifu zadrżała delikatnie w ramionach anona. Ten objął ją czule i szepnął do ucha słowa otuchy. Nie ma powodów do obaw, przekonywał swoją miłość. Amaterasu przyjęła nas dobrą wolą i ciepłym słowem. Przestąpmy przez jej próg bez bojaźni, żyjmy wiecznie w cieniu jej wiśniowych drzew. To rzekłszy, poprowadził ją z uśmiechem przez próg.

Przed oczyma stanęła im scenka błogości i wiecznego spokoju, jakże typowa dla krainy śmierci. Odziana w przepięknie ozdobione kimono przetykane gęsto złotymi nićmi klęczała na zbitej z gustownych białych deseczek podłodze, przed nią leżał drobniutki serwis do herbaty i złożony wachlarz z czarnej laki. user poprowadził waifu do środka delikatnie, spokojnie, świadom wagi tej wizyty. Spodziewał się widywać Panią Zmarłych wielokrotnie, lecz nigdy by mu przez myśl nie przeszło dzielenie z nią herbaty i ryżu. Inny świat, lepszy świat – w starym świecie nikt by nie zaprosił go we własne progi.

"Siądźcie, młodzi kochankowie," powiedziały tysiące głosów bogini Amaterasu. "Poczekamy z herbatą na spóźniającego się gościa."
"Na kogo, o Pani?" user zdobył się na śmiałość, o której nigdy by za życia nie marzył.
"Wy wkroczyliście w moje progi z miłości. On wkroczył w nie z nienawiści. Przyjmuję w moim Gensōkyō wszystkich, bez wyjątku."

Anona przeszył zimny dreszcz. Doskonale znał nienawiść w jej bezsilnej, irracjonalnej odmianie. Wielokrotnie mierzył się z samym sobą by nie wybuchnąć z powodu pozornych błahostek, a także z problemów natury tak wielkiej, że niezauważalnej dla pospolitych ludzi. Nie jestem pospolity, zawsze mówił sobie przed snem. Jestem sobą. Jestem jednostką. Jestem w Gensōkyō, na co nie zdobył się jeszcze nikt z userów.

(3/4)

Wtem przez próg Amaterasu przestąpiła figura nader straszna. Okrutne szpony wyzierały z poszarpanych rękawów czarnego kimona, pękaty tułów przewiązany był ciasno pasami sarashi. Schylona w progu głowa obleśnej żaby rzucała we wszystkie strony ogniki, bijące z jej oczu z mocą słońca. Ta dziwna istota gorzała nienawiścią i bijący od niej podmuch gorąca sprawił, że anonowi pociekła po plecach struga potu.

"Młodzi kochankowie," przemówiła Amaterasu, z nią tysiące umarłych. "Oto Zaduszacz."

Człowiek-żaba przystąpił natychmiastowo do waifu i schwycił ją za jej delikatną szyję, ścisnął ze wszystkich sił i zdusił ją wprawnym ruchem. Jej ciało bez życia odrzucił na białe deseczki altany jak lalkę ze szmat. user nie był w stanie zareagować. Jego głos dołączył do Amaterasu. Jego głos dołączył do Gensōkyō.

(4/4)

kurwa mać urodzić się w polsce i w mieście innym niż wrocław warszawa albo poznań to dosłowna kara anona inb4 możesz się zawsze przeprowadzić. chuja mogę cwelu, jakbym mógł to bym tu teraz nie siedział tylko pracował i się rozwijał ciesząc się życiem w wielkim mieście

grucha

>urodź się w jakimś roju pedałów
>to ma być dobrze
Ubij się anonie.

>Implementacja snapchata w messenger
czy tylko wedlug mnie to gowno?

gdzie się wszystkie /polaczki/ podziały?

ano tak w szkole siedzo kurwy biedaki

WILNO NASZE

Ja śniadanie jadłem, już jestem.

no przyspamujcie trochę to założę nowy prawilny

spam w chuj

i jeszcze jeden

zakłądaj powoli kurwiu

amine

jeszcze jeden

jowy dublowy

inb4 jowy

Lepszy bogaty pedał niż biedny cebulak Seba.