/ex-yu/

Nadrogirane anime djevojcice izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=iaFxTMKJyuo
youtube.com/watch?v=g4eqhVBv5V0
youtube.com/watch?v=ANVoIGhfWSA
youtube.com/watch?v=r-VN0OHCDSo
youtube.com/watch?v=uGR6H3fSm8I
youtube.com/watch?v=EOlxU79hqXI
youtube.com/watch?v=SRvsIfEJVZE
youtube.com/watch?v=K0QD4FPy328
youtube.com/watch?v=XCNHFa5rYGg
youtube.com/watch?v=g6LIPjXPcV8
youtube.com/watch?v=zIKPYRliYpI
youtube.com/watch?v=clZq4HIn9oI
youtube.com/watch?v=EzUgHPfVTmw
youtube.com/watch?v=OgBA7mUS3V0
vocaroo.com/i/s1YYHW2sPF7Z
vocaroo.com/i/s0Qk28xDozXX
vocaroo.com/i/s1D57tmlR3HK
vocaroo.com/i/s0nhofU6UxM1
vocaroo.com/i/s1SjklIcmiBM
vocaroo.com/i/s1cVY4XgNFJd
youtube.com/watch?v=7-BJtPyxa2Y
youtube.com/watch?v=7r1ygMYOFOc
youtube.com/watch?v=2AuhA4ML73Q
youtube.com/watch?v=Te-wDWIh3NI
youtube.com/watch?v=yvMUNw50-ck
youtube.com/watch?v=QKC1MZhxl94
soundcloud.com/fesram
youtube.com/watch?v=Lce4k8j9SRM
en.boerse-frankfurt.de/stock/Deutsche_Bank-share
youtube.com/watch?v=gudJgbvBnmo
blic.rs/slobodno-vreme/zanimljivosti/nista-od-hibrida-svedani-traze-da-nasa-posalje-kondome-u-svemir-da-bi-vanzemaljci-i/qtve9xw
twitter.com/SFWRedditImages

anime is poo

VRAĆAM SE KUĆI

VINJAK

SPEED

i

KURVE

e moj majmun(ko)

fuj?

SAMO STRAIGHT EDGE ANTI ANTIFA

nadam se da ti kuca nije u BIH

Hvala bogu za kurve i narkomanke

...

priznajem, hrvat sam

a sad jedna kafica pa na spavanje

Sta radite trenutno ?

Ja spremam ispit za sutra

Koji kurac ispit u septembar?
Iz cega?

SMRT FASIZMU

SLOBODA HEROINU

jedem ustipke i dzem od sljiva ruma i cokolade

...

kazakhstan number one exporter of potassium

youtube.com/watch?v=iaFxTMKJyuo

Jebem li vam mrtvu mater drogerasku liberalnu mars na goli otok

na poslu sam
cak se ni ne zajebavam

dobio sam petice i četvorke u prošlom koncu koja dominacija jebote! bog me je pogledao danas

ovo i ovo čisto da se zna hehe

youtube.com/watch?v=g4eqhVBv5V0

...

cuo sam da je bog srbin, moze li netko ovdje potvrditi ili pobiti to?

naravno

youtube.com/watch?v=ANVoIGhfWSA

Isus je govorio Aramejskim jezikom koji je u stvari srpski jezik, to je naucno dokazano

>Bog je Srbin
>Hrvati su Srbi
>Bog je Hrvat

?!?

hehe vodja ovog nacionalnog stroja je inace postao trandza

>oni vjeruju u najstariju memu u istoriji covjecansta
ubi se

Plakem, ovo

grdi cringe

...

youtube.com/watch?v=r-VN0OHCDSo

za mene 2

svaki dan neki koncert u gradu ove sedmice

jebeni izbori

...

nacoši na aparatima heheeeee

youtube.com/watch?v=uGR6H3fSm8I

youtube.com/watch?v=EOlxU79hqXI

MИ HEMAMO ИЗБOP

CAMO ЗБOP

3 sati I 30 minuta sna, jedva stojim na nogama I ne mogu docekati da se dan zavrsi dbi

Ja ne spavam preko 4 sata inace, slab si debeli

Opet dosli pedofili na ovaj ex yu

Podeli kako to uspevas, ja bi movai spavati 10 sati I ne bi mi bilo doviljno

south slavs=turks

Postam na int do 4 a budim se za faks u 7
Moj zivot je tragi komedija
navikao sam se

East slavs = mongols

Idi na huj pidor bljat suka jobanaja

ma ja sam bre JA JESAM MAMU VAM JEBEM

Svaki dan? Ja mogu jedan da to uradim, 2 ako bas treba ali 3 dana uzastopno I ne mogu normalno da funkcionisem dbi

Ne bas svaki, ali uglavnom
Ovaj internet je zaraza

youtube.com/watch?v=SRvsIfEJVZE

zajedno do pobede braco

ma ja sam bre JA JESAM MAMU VAM JEBEM

americans=niggers

i dont speak turkish

Ma ti si balija

Letujem na Krimu, dočekujem NG u Konstanci.

Bjez pre nego sto pozovemo veliki cecenski kurac da unisti tvoj mali anus.

vreme je za kasnovecernji comfy mode

youtube.com/watch?v=K0QD4FPy328

Nas i rusa

ne mogu prestat slušat hard bass jebote vrag

idem squatat haj u pizdu

ja svima vama zajedno nebi povjerio ni dvije ovce na čuvanje

youtube.com/watch?v=XCNHFa5rYGg

tako je navuci se na krokodil i istruni vise

Zasto toliko jadnika ovdje pise sa dijakritickim znakovima? Jeste li svi djevci i nitare koje u zivotu nisu dotaknule curu? Ahahahahahah

ovo u pizdu materinu!

svi koji pisu tako su osvedoceni autisti

Slazem se

celava latinica i mala slova bez tacaka su najredpillaniji nacin pisanja

youtube.com/watch?v=g6LIPjXPcV8

brojke potvrdjuju

>dijakritickim znakovi
oces da kazes interpukciski znakovi?

Ne.....
Jesi isao u skolu bosance?

Ja zaokruzen

jesam isao sam u skolu

4 cetvorke, nema diskusije apsolutna istina

uostalom ja se nebi slozio sa vasom konotacijom

obrati paznju na sliku

pa naravno da nije isto, napisi indjija a ne indija

Takoder sisanje i sisanje se ne izgovara isto
Sīsanje vs sisānje

u potpunosti podrzavam poruku ovog posta

youtube.com/watch?v=zIKPYRliYpI

aјд бapeм ниcи дpoгepaш

Paдийe бих биo дpoгepaш нeгo фaшиcт

za sve moguce serije postoje titlovi, samo za ovu jednu sto sam ja namerio da gledam ne postoje nikakvi, pa cak ni engleski, a serija je britanska...pa jebem ti mater

Kuk

je li moguce da postoje ljudi koji ne znaju engleski na kambodzanskoj slikodasci za razmjenu vodozemaca

nauci engleski majmune

nisam cuck da se pretvaram da sam englez i ko fol gledam bez prevoda

ko gleda bez prevoda je autista i redditovac

>ne zelim si poboljsat znanje stranog jezika za besplatno, i pasivno bez da se uopce trebam trudit, dok radim nesto sto mi je zabavno
Heh......

youtube.com/watch?v=clZq4HIn9oI

Ja se nosim mislju da je ovaj samo glumac, poput onog naseg retardiranog preletacevica

>ne zna engleski
>"r-reddit"

ko danas ne zna valjano da cita i slusa engleski moze samo da se ubije

>tfw Nema makedonci

Zasto bi? To samo vama lebbitovcima znaci jer drkate na mogucnost da odete odavde i pijete koka kolu sa kipa slobode, jer tako zamisljate ameriku.

Uciti strani jezik je nesto najponizavacuje ikad

ko vas jebe kad ste svi pobegli u balk

uzivaj dok budes smrdeo u sopstvenim govnima

Smrdecu barem u sopstvenim govnima, necu cistiti tudja.

ko /protracio popodne/ ovde

tesi se kad si seljacina neobrazovana

Gledam serije a i filmove sa engleskim titlom, a ne sa prevedenim, i to je bolji nacin nego slusati, jer ne mozes nauciti samo slusajuci jebote.

Imam jednog ortaka koji isto pokusava biti mamlaz i gledati bez ikakvih titlova i jednom sam ga testirao i pitao da mi kaze sta je lik u filmu rekao. Naravno da je poceo mucati i da nije bio siguran.

Dakle stop autizmu.

Ovo hahahahahaha

a ja tečno govorim Engleski

>Uciti strani jezik je nesto najponizavajuce ikad
t. uvijek sam imao 2 iz engleskog u skoli i ljubomoran sam na ljude koji ga znaju

>on misli da biti obrazovan vredi nekog kurca

Ja da imam vremensku kapsulu vratio bi se u 15.godinu zivota i upisao frizerski zanat. Ustedeo bi par hiljada evra za skolovanje, a plus bi i zaradio pregrst novca na tupavim zenskama.

Nisam ljubomoran, nego ne vidim prednost toga?! Zasto bi neko u jebenoj Srbiji ucio strani jezik? Da bi mogao sta, da vrsis intelektualne razmene znanja putem 4chana?

Ako i neko zeli da ode da radi u inostranstvo, ima kurseve za to, ne vidim poentu stranog jezika u skolama osim zaposljavanja cuckova sa filoloskog.

>bacati pare na fakultet
ko te jebe kad si upiso privatni ili nisi imao dovoljno bodova za budzet

>ne vidim poentu stranog jezika u skolama osim zaposljavanja cuckova sa filoloskog.

Ako bejtujes, ok
Ako ne bejtujes onda si samo retardiran do bola. Hvala bogu da je lakse nekoga nauciti strani jezik kad uci to postepeno od 10te godine svog zivota. Lakse pamtis i ucis kao dete nego kao odrasla osoba kojoj mozak vec uveliko trune.

Glup si ko kurac realno.

Glup si ko kurac

ja nisam zavrsio nikakav fakultet, imam diplomu srednje tehnicke skole, imam platu 550 evra mjesecno, radim od kuce i shitpostam na 4chanu cijelo vrijeme

valjal ova?

Koji je alternativni sajt za torentovanje a da nije piratebay sada kada je KAT zatvoren?

ovo
ja sam engleski doslovno naucio kao klinac gledajuci non stop americke serije i filmove, posle sam samo dopunio znanje preko interneta

ovaj je verovatno odrastao u nekoj vukojebini gde nije imao ni televiziju ni internet

rutracker

To i nije neki argument, vecina tako "zna" engleski, a nije ni svesna da brljavi i mesa vremena, sintaksu i sve ostalo.

Sve dok ti ne krenes da razgovaras svaki dan, dzabe ti sve. Ja za sebe mislim da govorim stvarno tecno engleski, ne oseca se srpski akcenat uopste, oseca se akcenat naravno ali sam sve ove tipicne boljke iskorenio. Gledam filmove bez prevoda od 15te godine bar, znam gramatiku u prste, ma sve skroz glatko. Zadnjih 4 do 5 godina igram CS i tako neke jos debilne igre sa strancima i bar sat vremena dnevno razgovaram sa njima preko teamspeaka.

Onda batalim komp i igrice na mesec dana bukvalno, startuje me neki stranac iz engleske da ga uputim za neku banku nesto, ja se pogubim sav. Objasnim mu naravno al kroz neke skroz tako tupave proste recenice da me blam bilo samog sebe. Samo mesec dana nekoriscenja jezika.

To sto ti umes da cujes i da prevodis ne znaci nista ako ne umes da razgovaras.

Smrt, smrt popa Mila, popa Mila Jovovica U danima kad na Niksic Crnogorci udarise kad bijahu dosli dani da ne bude Turski vise U logoru Crnogorskom pokraj kule Lekovicaneko knjazu okleveta popa Mila Jovovica A knjaz Mila dozivase uz prisustvo svih vojvodapa mu rece - pope Milo nit' si vino, nit' si vodaKad to cuse pope Milo polece mu sablji ruka a dva oka k'o strijele sijevnuse u hajdukaVojvode se uplasise od izgleda vuka gorskogda oruzje ne potegne na vladara crnogorskogKao da mu ostrim macem srce musko rasijecepa zavika, gospodaru Bog sa tobom, sta to rece Te ljutito napustio gospodara i vojvode i pod sator svoj svileni sa mislima teskim odePa u ljutnji gusle zgrabi odjeknuse tanke strune kliknu Milo kao soko te se majkom Cetnom kune Da ce poci u grad Niksic sam bez ikog istog dana i na megdan pozvat' silnogMusovica kapetana Baci gusle, uzja' vrancapreko Zete predje vode i na hatu pomamnomepreko polja gradu ode Leti vranac niz Rastokekao da ga nose krila no s bedema turska straza opazila popa Mila A pop Milo sve je blize do Turaka i sanaca pod sobom je zamorio bijesnoga svoga vranca Kao sto mu dolikuje bira turske porodice na najtvrdje ide sance na najljuce gradske zlice Pa ako bi poginuo da pogine od junaka od cuvenih i priznatih Idrizovih potomaka Ustavi ga turska straza na kapiju kod Niksica kaza im se i naredi zovite mi Musovica Kada cuse Turci ko je potrcase kapetanu malo zatim i Musovic na kapiju gradsku stanu Pa kad vidje popa Milana bijesnom vrancu svome dolasku se iznenadnom obradova njegovome Otkud jutros Jovovicu veselijem glasom rece zar od knjaza crnogorskog u moj tvrdi grad utece Primamo te objerucke sve cemo ti oprostiti zivotu ti, harambaso vjeruj nece nista biti

najvise mrzim srpske postere, pravi su reddit materijal jebeni retardi

Planu Milo, dosta vise ne budali bez potrebe ja sam dosa' kapetane da na megdan zovem tebe No se spremi i izadji biraj mjesto za megdana te rijeci kao munja pogodise kapetana Preblijedje pred hajdukom iz junacke Markovine jer je znao da od sablje njegove se lako gine Ne smije megdan da prihvati prepade se svojoj glavi a na slavu i na proslost kuce svoje zaboravi Vec u strahu kukavicki znak na kulu strazi dade jeknu plotun sa glavice pop pogodjen s konja pade Vranac pregnu i pobjeze natrag preko vode Zete a na Mila sa sabljama niz glavicu Turci lete Pa se grabe ko ce prije manut sabljom po sokolu za cije je ime cuo i car Hamid u Stambolu Na mrtvoga popa stize Ferizovic Hasan prvi zviznu sablja, glava pade uz tocenu lokvu krvi Na najvecu gradsku kulu na vrh hana Musovica istaknuse Turci glavu popa Mila Jovovica Sa strzovog, ostrog kolca gleda Milo sa visine kako mu se Turci zore i po gradu senluk cine A gavran se, crna ptica obradova iznenada kad krvavu vidje glavu pa se vije iznad grada Primice se iznad cabre da na bedem padne tvrdi po starijem navikama musku glavu da nagrdi A krijuci iz harema kroz pendzere vire bule da cuvenu vide glavu srpskog popa na vrh kule Smrt popa Mila, popa Mila Jovovica

youtube.com/watch?v=EzUgHPfVTmw

heheh kako legendarna pjesma

RASTURIO SI IH! Kako kmece ovi studentcuckovi hehe

grof djuraz je jebo moju bivsu

meni ovaj sto ne zna engleski smrdi na vrhunski bejt

Deco moja, sistem vas je navukao zestoko, tako jako da ga i nesvesno branite svim silama, i penite na svakog onog koji vas isprogramirani sustav prodrma.

Mars na Lebbit stoko maloumna!

Ne znam zasto ljudi toliko govore lose o redditu kad tamo imaju zanimljive stvari.

tebra nemoj mene ja te kapiram skroz

aj ti na reddit onda

napravio sam sobu sa nazivom poland is russia

guzobolni poljaci u najavi hehe plekem

>MA SISTEM TE LAZE BRE

koga boli kurac. sigurno su mi vucic i SNSovci i SPSovci i stranke i bombardovanje i amerikanci krivi sto sam depresivno govedo

niko ne peni ni na koga nego si ti gluperda koja nece da nauci engleski pa forsira reddit memu kad ga prozivaju da je glup

>nikad neces biti ovako dobar

SISTEM TE LAZE
NE VERUJ STA TI KAZE

Glup si ko kurac
>>
Anonymous 09/29/16(Thu)23:52:49 No.65516759 ▶
ja nisam zavrsio nikakav fakultet, imam diplomu srednje tehnicke skole, imam platu 550 evra mjesecno, radim od kuce i shitpostam na 4chanu cijelo vrijeme

valjal ova?
>>
Anonymous 09/29/16(Thu)23:53:09 No.65516773 ▶Koji je alternativni sajt za torentovanje a da nije piratebay sada kada je KAT zatvoren?
>>
Anonymous 09/29/16(Thu)23:53:48 No.65516798 ▶ovo
ja sam engleski doslovno naucio kao klinac gledajuci non stop americke serije i filmove, posle sam samo dopunio znanje preko interneta

ovaj je verovatno odrastao u nekoj vukojebini gde nije imao ni televiziju ni internet
>>
Anonymous 09/29/16(Thu)23:53:50 No.65516800 ▶
rutracker
>>
Anonymous 09/29/16(Thu)23:59:05 No.65516996 ▶
To i nije neki argument, vecina tako "zna" engleski, a nije ni svesna da brljavi i mesa vremena, sintaksu i sve ostalo.

Sve dok ti ne krenes da razgovaras svaki dan, dzabe ti sve. Ja za sebe mislim da govorim stvarno tecno engleski, ne oseca se srpski akcenat uopste, oseca se akcenat naravno ali sam sve ove tipicne boljke iskorenio. Gledam filmove bez prevoda od 15te godine bar, znam gramatiku u prste, ma sve skroz glatko. Zadnjih 4 do 5 godina igram CS i tako neke jos debilne igre sa strancima i bar sat vremena dnevno razgovaram sa njima preko teamspeaka.

Onda batalim komp i igrice na mesec dana bukvalno, startuje me neki stranac iz engleske da ga uputim za neku banku nesto, ja se pogubim sav. Objasnim mu naravno al kroz neke skroz tako tupave proste recenice da me blam bilo samog sebe. Samo mesec dana nekoriscenja jezika.

To sto ti umes da cujes i da prevodis ne znaci nista ako ne umes da razgovaras.
>>
Anonymous 09/30/16(Fri)00:01:29 No.65517078 ▶Smrt, smrt popa Mila, popa Mila Jovovica U danima kad na Niksic Crnogorci udarise kad bijahu dosli dani da ne bude Turski vise U

KAFICA PA NA SPAVANJE?!?!

Jesi dobro, hrvoje?

youtube.com/watch?v=OgBA7mUS3V0

ozivljavam fredijev kult na ex-yu

vocaroo.com/i/s1YYHW2sPF7Z
vocaroo.com/i/s0Qk28xDozXX
vocaroo.com/i/s1D57tmlR3HK
vocaroo.com/i/s0nhofU6UxM1
vocaroo.com/i/s1SjklIcmiBM
vocaroo.com/i/s1cVY4XgNFJd

>vocaroo.com/i/s1YYHW2sPF7Z
do dan danas zapjevam i na cugi i kad sam vani

smrt

Kakva reddit mema, pa rasturio sam vam argumente za strane jezike, NE PO TRE BNI SU, ne trebaju ti ni za kurac, beskorisni su

isto kao i putovanja u strane zemlje, ucenje stranog jezika je forsirana mema

dečki, kaj bude s nama ak DB padne totalka?

...

ponovi pitanje al na srpskom jeziku molim

Hvala na ozivljavanju mog OC-a :^)

ma samo .webm bajo moj

ALO BRE ŠTA BUDE AKO DA BUDE DA OVA NEMAČKA BANKA DA PADE ŠTA ONDA DA BUDE SA NAMA BRE A

>te bradavice
auuu boziju ti majku digo mi se iako je crni majmun u pitanju

Iskreno koliko ste ljubomorni na moju veceru?

JA BARAAABAAAA A TI VIIIILAA

Garambe

Please wish him a happy birthday, he's been talking about killing himself for weeks now and he needs all our support to handle this special day.

Nemam komentara

kak mi je žao kaj nismo pivu popili ko ljudi

uf moram i ja narucit meksikanu nekad. Kod nas je 3 evra velika, kolko je kod vas?

>koka kola
>najmanja moguca pica

sirotinjo bedna.

SVE BI DAO KAD BI MOJAAA BILAAAA

>pecurke
>maslinke
>paprika

EW EW EWWWWWWWWWWWWWWW UBIJ SE ODVRATNO 2/10, jeo bi samo da mi neko preti smri ili da gladujem

imam gomilu webmova koje bi sad pustio ali ovaj govnasti sajt ne dopusta zvuk i webmove preko 4 mb

napravi thread na gif-u da i ja okačim nekaj

o v o
v
o

Ja misli da sam jedini koji voli pure picu, bez tih stvari

aj otvori dred na /gif/ pa linkuj pa da te blagosiljamo

>vocaroo.com/i/s1cVY4XgNFJd

pustio sam suzu, tešku, forčenarsku..

Jel iko ide na soc dredove samo da drka

isao sam pre dok su oni legwear tredovi bilo dobri i kad je jedan tred trajao jedan dan

pa vecina webmova koje sam sacuvao su sa /wsg/a, glupo mi je sad da pravim tred gde cu da repostujem iste random webmove

FUCK the Yugoslavia

uh legwear je moj omiljeni dred bio
idem sad u katalog da ga trazim

zar ti toliko malo značimo ?
mislio sam da smo obitelj

ma šta te boli kurac

jel bilo slucajeva da na /soc/ neko obuce nakurnjak?

nemam pojma

ima li neki kompjuteras ovde, pomagajte braco drugovi

legwear ;_;

@65518656
pusi ga mene stiti imunitetska macka

Jedno parce je samo mexicana ostalo caprizioza, kostalo me je sa baksisem 880din, 7,5e
45cm precnik retarde. Znam licno da kod sebe nemas skoro hiljadarku koliko kosta ova pica
Auuuu jebote znao sam da se ukusi razlikuju ali ti sine bas nemas ukusa, masline su vrhunska stvar, pecurke takodje, paprike su isto extra.
>ono kad ne znam da li je trol

Da bog da ti ovo bio zadnji you

ahhaha gde ti zivis bre? za crvenu imas porodicne pice da biras, kolko si glup

odvratno, kurvinjski

>masline su vrhunska stvar, pecurke takodje, paprike su isto extra
Paprike su previse ljute i gorke za moj ukus.
Pecurke nekako slatke, znam da je moja mama nekad da ih przi ili nesto i smrdi odvratno.
Masline imaju cudan ukus.

kako one zene (a i poneki pederi) vole da gutaju spermu ja ne shvatam

ko je ova rasklimatana pizdurina?

przene pecurke i pecurke na pici su skroz drugacija aroma i ukusi

slatka paprika je god tier na pici, ljutu licno ne volim ali ok je i to

takodje kiseli krastavcici

Iskreno preporucite mi solju za caj, u marketu zam za jednu. Ne znam ni koje motive da odaberem da mi budu na solji.

pitaj mamu lol

>kiseli krastavcici
mrzim kisele krastavcice. Najveca mana im je sto su kiseli

>takodje kiseli krastavcici
Mogu da stanem iza toga.

brate sta cu ja odavde iz srbije da ti preporucujem, otkud ja znam sta vi imate tu u americi

svrati do obliznjeg walmarta pa pogledaj

ovu sliku i napisi dole ja sam biznismen

nevjernici, poslusajte nesto korisno tu i tamo

youtube.com/watch?v=7-BJtPyxa2Y

ovaj peder taksista me trigeruje sa ovim sranima "nemas ni hiljadu dinara"

>ono kad imam tipa 200e u dinarima za trosenje samo od danas
>gladan sam a ni jedna picerija ne radi posle 11 uvece
>imam samo neke usrane instant nudle

drzte me

haha ja imam vise para od taksiste, taksista je kurac, pa njega su oni janjevci gepekovali koji kurac

ja imam para da kupim sve vas zajedno ovde

niste mi ni do koljena

Porucujem online dbi, ali mene vise zanima koji motiv da trazim. Zadlju koju sam imao je imala "It's break time" napisao na njoj i sliku sata, nije bila previse zanimljiva. Ne znam da li vredi da trazim sa sloganom il je kulje da ima kao sliku necega, u kom slucaju treba da razmislim koju sliku.

pod uslovom da ne zivis u nekoj vukojebini imas 00-24 radnju negde u kraju sigurno, idi i kupi nesto pa sam napravi lenstino

a trne mi kurac da se oblacim i izlazim po ovoj zimi u 12 nocu realno.

Pica na dostavu ako nisi na selu

ma tako je, skuvaj kaficu pa na spavanje realno

pa onda gladuj sta ti ja mogu

al kako gladan na spavanje da ide?

>skuvaj kaficu pa na spavanje realno
Ova mema treba da umre.

nek umace lebac u soc of kafe

amerikanac postaj svoj zenstveni penis

stara mi našla rolicu i nećemi ju vratit
plakem

Retarde porodicna kosta 1100, ostavi baksis 50 i eto to 1150, ova me je izasla 880, 820 kosta i dao sam 60 baksisa a ova je 45cm dijagonala a porodicna je 50-52cm zavisi, negde cak i 55cm ali je ta tipa 1300-1400.
Drugo putujem na odmor ujutru i podgrejacu sta mi ostane od ove jer 2 do 2,5parceta pojedem i bude mi dosta.
Jel si ti user sa kojim sam preko whatsupa pricao?


>Sve razumem ali biti toliko guzobolan da picu za dvoje nazoves malom, vecina ortaka jedno parce pojede, dva kada si gladan, riba pojede jedno, cale jedno ali on je morao da nesto napise. Majku vam jebem bolesnu, zivecete jos 10godine najgorim zivotom...ali bukvalno.
Evo ja sa 100 i kusur kila sam pojeo malo jace od pola.

gadjaj staru govnima

ima li neko fredija za prijatelja na fejsu? dajte neke nove fotkice

>oni se svadjaju oko vecere
/ex-yu/

>baksis

jel ti mene zajebavas

>on daje 800 dinara umesto da da 30% vise i da dobije 50% vecu picu

sta ti znaci tih usranih 250-300 dinara da ustedis kad vec narucujes pa narucujes, pukao si crvenu obrni okreni.

i jos jednom za kraj

>davati jebeni baksis

budi dzek pa mu daj 500 dinara gmazu narkomanski, kakve su ti te ciganske fore gde je pica 820 i ti mu das baksis 50

sta, das mu 100 dinara i kazes "vrati mi 130" hahaha

Kako su ti je tako retardirano napravili sa peperonima samo u jednom uglu?

hahaha placem

jesam frende, samo tri šešira

- ortak pojede jedno parce
- riba pojede jedno
- cale pojede jedno

are you by any chance engaged in smoking cannabis, sir?

uskoro...

ako raj postoji onda je to lomnicka 25

Majmunko, vjerovo ti meni ili ne ja cu sad da razvucem tijesto za picu. Slikacu kad zavrsim kao dokaz

Yes, and it's perfectly legal.

imam mu sestru

Zovnes li me jos jednom majmunko palim lokalnu dzamiju

jedva cekam

Just me and my daddy, hanging out I got pretty hungry so I started to pout He asked if I was down ⬇for something yummy and I asked what and he said he'd give me his cummies! Yeah! Yeah! I drink them! I slurp them! I swallow them whole It makes daddy happy so it's my only goal... Harder daddy! Harder daddy! 1 cummy, 2 cummy, 3 cummy, 4 I'm daddy's princess but I'm also a whore! He makes me feel squishy!He makes me feel good! He makes me feel everything a little girl should!~ Wa-What!

turks

ne vjerujem kako mu se jos nitko nije posro pred vratima

bujrum bahrein bice belaja

ak padnu tripice budem mu došao na vrata

zapali je vala majmunko, ucinices mi uslugu

ja sam srbin iz srpske nam republike

How much is dank kush in your country? Here in my state, the store sells it for $100 an oz (28 grams)

Imamo datume, imamo sve...

majmunko did nothing wrong

>How much is dank kush in your country?
It's illegal.

about tree fiddy

frediju je majka umrla? ;_;

Aj idi odrasti zaista, koji ce mi kurac porodicna kada idem na put i odmor ujutru, bitno mi je sta da mi ostane za dorucak, a skoro 400dinara razlike mi jeste razlika kada mi NE TREBA ni 3 pice da mi donesu.
Baksis treba davadi, vidim da si jadnik neki cim ga 4x grentekstujes.
Budi dzek pa mu daj 500dinara gmazu.....decko aj pocela je skola, mlad si, mislis da imas neku pricu da bi se raspravljao, po meni si zaista jedna obicna budaletina koja kapiram da nije nikada ni picu narucila niti bila u drustvu niti ista, vidi se da veze ti nemas sa bilo cim van ta 4 zida i da si operisan, baksis je bio 60 sto nije malo, imao sam sitno i tako sam platio sa novcanicama od 200 i dao ostatak baksisa koliko sam moga, ostalo novca je bilo krupno, nije ni hiljadu vec evri i 2000din.
I ne znam sto odgovaram ovim moronima koj kurac, pederko od 15god nesto sere po 4chanu trudi se da bude odrastao ili debil od 35 koji ne zna dupe da obrise, to se odmah vidi veruj mi, samo su mnogi slicni tebi pa to ne primecuju.
E sada da bi ispao cool reci ces
>LE KAKO SAM GA TRIGEROVAO
>LE IMAM 10000000000EVRA KOD SEBE A NEMAM STA DA JEDEM
>Inace ljudi jedu najjeftiniju cigansku hranu a to su nudle a da imaju pare, mani me toga
>LE SVI IMAJU. ZNAJU VOZE JEBU ali niko da slika zato i pokrenem lavinu sranja kada slikam bilo sta jer nemate nista! Znate da sam u pravu.
Trazio da jedno parce bude drugacije a ostala 3 ista
Ici cemo zajedno gde god sledeci put, cimaj jebote, upisao si broj, bas bezveze ali zovi jbga vodim te na pivo, idemo onaj brod pokretni gde je zurka i sluze pivo idemo ispod brankovog i tamo, Ima riba, ok je ekipa itd...
odoh pozz

Jazavac mafija te je sjebala, ajde pali luzercino

>Trazio da jedno parce bude drugacije a ostala 3 ista
Lol iskreno.

koji je to kurac

ovo

ne znam kako ima muda uopste da se pojavi ovde od blama

ne brate nego si ti jedini toliko nesiguran pa moras da slikas da bi ti tamo neki random likovi na netu dali paznju koju tako ocigledno ne dobijas u stvarnom zivotu,a onda sto je najtuznije ne dobijes ni ovde nego te tako nadrukaju i spuste odmah na keca

>MUH PUT
>MUH BIZNIS
>MUH TERETANA
>MUH OBAVEZE

jeste brate aj vazi

tetovaza frederickovog brata

gde mogu da pratim uzivo slom deutsche banke

>slom deutsche banke
Wtf? Redpiluj me na ovome, ja sam cuo da je na vestima nesto ima veze sa njom ali nisam siguran 100% sta se desava moram sad da pogledam.

tl;dr susreta taksigovneta i onog crvata sto hoce da ga vidi

>e gde si tebra
>e ajde da vidis ovo
>e ajde da vidis ono
>e tebra droga
>e tebra pazi sad ovo
>e tebra alkohol
>e tebra gle ovu
>e tebra he he
>ma brate moj rat je glupost mi treba ovako da se druzimo i saradjujemo i da se zezamo
>ma tako je stari moj

deonice DB idu u kurac vec par nedelja, pokusali su da je podignu vestacki ali i dalje pada

budemo videli sta dalje

Samefag sa duplim dubsima potvrdjuju

Au kako nisam svestan ovoga, 2008 idemo opet!

>e gde si tebra lrobaj ovu tabletu
>crvat se onesvjesti
>taxista stavi kondom
>crvat se drugi dan probudi na drugoj strani beograda sav guzobolan

fef! ex-yu after hours ez the best ex-yu

Da li valja uci na ovo?

>chorbati
ma top cec su bajo moj

Uđem ti mami hehe :)

da

sta joj fali

nisam imao rende, moro sam sir rezat rucno

alal vera mala, mos se udajes

objasni anone?

kecap sir i testo?

bosna/10
i koji ti je to kurac osim kackavalja, jel to slanina ili sta

jebo vam pas mater ludu pa sta uradi to

>kecap umesto soka od paradajza
>sir koji treba da se stavi na samom kraju

Uglavnom cecnem al ponekad i keknem

>nije uzeo ljuti kecap
prljavi kezual

zaboravio sam kupit sampinjone, origano a nemam ni sunke/parizera/kulena. Samo sir i kecap hehehe. Ajde bogati nece ic na izlozbu

ne razumijem to da se NE stavlja sir na samom kraju. Pa jedes i kraj jeboga ti. Znam ljude koji ignorisu krajeve pice sto je veoma glupo

u nigeriji nemaju ovakve sirotinjske pizze

ma ne mislim na ivicu vec da se sir stavlja poslednji kada krenes da redjas stvari.

a inace glupo je traciti sir na ivice posto se one uvek prve prepeku i uvek budu tvrde, bolje staviti taj sir na sredinu

>ook ti devojka kaze da si previse dobar za nju

zbog cega mora da me ponizava

kecap je doslovno paor tier

ili kupis neki kvalitetan sos od paradajza (ne ona tomatelo sranja u tetrapaku) ili jednostavno izrendas paradajz na picu umesto sosa za pun ugodjaj

aha pa dobro

ne znam ja ne mogu da ne stavim na ivicu sir, zelim da sve bude ravnomjerno

>izrendas paradajz
ne najjace napravi pire od paradajza picka ti materina

hahahah ovo u picku materinu umirem

dvajspetica 800-100

>ima djevojku
>postuje wojaka
justnormiethings

ne seri pica s rendanim paradajzom je nesto najjace sto postoji

MA TI SI

GUZOBULJO
Nemam devojku, reko sam da je ona devojka jer jese devojka, nije zena niti devojcica. wtf bre pricaj srpski

TAKE ME DOWN TO THE PARADAJZ CITY

hehe smesan sam, dajte me (You)

65520997
evo brate

indirektno ti je priznala da je drolja koja zivi od kurca, previse si beta da bi zadovoljio njene zivotinjske potrebe

nisam te skonto bolan ja mislio zast bi napiso devojka ako ti nije djevojka

napisi kurva me odbila sljedeci put

ovo je nesto sto bi Cred Forums odgovorio ili /r9k/ jer podjednako su devci i ne znaju nista o zenama

odakle meni pravo da odbijam pristojne devojke??? dabogda umro sam samcit jebeni nezreli retard

ali su zato na /ex-yu/ samo pua experti

ovo ce ti pomoci da skapiras neke stvari
youtube.com/watch?v=7r1ygMYOFOc

fredi frice podari mi dvice

samo ribnicki rap bajo moj

ja kad vidim djevojku na ulici uvijek ju gledam ko da cu je ubit

majku im jebem

ne bi ti ni barbiku mogao da ubijes picketino mala

ti u srednjoj skoli
youtube.com/watch?v=2AuhA4ML73Q

Ako prosečnom muškarcu treba 3 minuta da svrši kad jebe, znači 180 sekundi. Ako je prosečan kurac 13cm, i pošto nisu svi kvalitetni jebači da kažemo da je iskorišćenost kurca pri penetraciji tipa 90% to znači 11.7cm efektivno, i još kad ideš nazad ne vadiš ga skros nego ostabiš malo glavić unutra, znači nek bude 9cm downstroke. E sad neka bude 2 sekunda za jedan ceo pokret (napred-nazad) to mu dođe 90 pokreta po 11.7 + 9 cm tj 20.7 cm po pokretu ukupno, 1863 cm za jedno jebanje. Nek bude 18.7 dužna metara kurca jedno jebanje, nema veze. Jebeš mu mater to dođe nekako malo. Tipa žena bi trebalo da se pojebe ~5350 puta da pi primila 100km dužnog metra kurca.

samo qurac bajo moj

...

>prosjecan kurac 13
Sto je bilo debeli, imas problema sa duzinom?

Malo je prigorela ova pica hehe :)

>neet sam
>dobro nisam bas neet, imam obrazovanje nekakvo
>vec godinama lencarim
>mladolik iako u godinama
>svuda oko mene srednjoskoljke

situacija od veceras

>stojim na uglu proveravam rezultate neke
>prolazi qt srednjoskoljka
>thicc marija zezelj tip ribe
>ja je odmerim i ona me pogleda pa brzo skrene pogled
>vidim da ide u mom smeru
>resim da je pratim stazom
>hodam iza nje celo vreme
>ona se okrenula 100 x
>samo ona i ja na stazi
>ja ne odustajem, ona ubrzava i ja za njom

prestignem je kod marketa i nastavim kuci kad ono

>ladno curica prati sada mene
>cujem njene korake
>ja se okrenem ona se nasmeje
>ja samo produzim kuci
>hehe udaram ceznju
>udjem u dvoriste
>zatvaram kapiju
>vidim nju kako me spijunira iza borica
>okrece se i vraca nazad

hehe cekirala me je gde zivim, sledeci put kad je vidim cu je ispreskakati, prva godina srednje je

>Hvala svima koji su pomogli pri ostvarivanju videa. Hvala kafani "Poslednja šansa".


tfw svaki vikend zavrsim i ja tamo
vidim nesto mi poznato

E moj majmunko, na svetu postoji 1.5 milijarda kineza 120 miliona japanaca i jos oko 1 milijarda indijaca koji kvare prosek. Evropski prosek je ~15cm

C E C
U slucaju da ne shvatate, Milo je prije ovoga napravio reklamu gdje je na plantaze i dijeli grozdje
youtube.com/watch?v=Te-wDWIh3NI

nad erikom i dilanom je izvrsena mkultra kontrola misli, prethodno su bili godinama seksualno iskoriscavani od strane americkih tajnih sluzbi

na testiranju mkultra eksperimenata je ucestvovao i ted kacinski dok je studirao na harvardu, posle je ukapirao u kakva su ga govna uvalili

ne lazi picko

>umesto izlaganja političkog programa oni prozivaju mila
sve dok je takva opozicija milo i vučić treba da su vladari

citav hipi pokret i popularisanje drug culture su izvrsili cijini operativci, timothy leary je bio jedan od njih

>sve vođe šezdesetosmaša su postali likovi zveri puta gore od onih protiv kojih su protestvovali
kek

>likovi zveri
sjebo sam se sa brisanjem reči
*zveri desetr

i vi glasate u Oktobru? I kod nas su izbori sad za 2 dana

naš Mile > vaš Milo

sezdesetosmasi vladaju danasnjim svetom, to su sve bivsi maoisti

generacija bez razuma i morala, odvesce nas u pakao zajedno s njima

Da lazem, jer je ogroman prestiz biti u kafani poslednja sansa.

prosli put si rekao da si iz konareva, a ova kafana je na drugom kraju grada...

ocigledno mislis na nekog drugog
tek sam upao u klupko

znam ko si, poslacu robiju na tebe

srbe i hrvate, koji bi prirodno trebali biti saveznici zbog slicnosti, su zavadile velike sile da naprave na balkanu poligon

di god su velike sile dosle sa svojim "rjesenjima" sve su zasrali bez iznimke

najgori od svih su englezi, anglo gamad treba ih sve pobiti, oni su krivi za 90% zla danas na svijetu

...

jao bre ko nas bre zavadi

fug, omasio za jedan

youtube.com/watch?v=yvMUNw50-ck

šta je bilo normi pičke ese ide malo napolje sa drugarima a? oš pojebat šta večeras bajo moj?

mrš u pičku materinu normansko govno

Ubi se maloletniče

hahahah OVO

duvaj ga matori

ti si i unistio zemlju

youtube.com/watch?v=QKC1MZhxl94

soundcloud.com/fesram

vrh muzika za autiste i neetare, ovo samo smrdljvi normiji nece slusati

Za sve komunjare

youtube.com/watch?v=Lce4k8j9SRM

Bando crvena
u krv si ogrezla
probaj takni nas
pobićemo vas

Laku noc anoni

noc majmunko

en.boerse-frankfurt.de/stock/Deutsche_Bank-share

spremajte se za novu 2008

doslovno gore od ovog youtube.com/watch?v=gudJgbvBnmo

blic.rs/slobodno-vreme/zanimljivosti/nista-od-hibrida-svedani-traze-da-nasa-posalje-kondome-u-svemir-da-bi-vanzemaljci-i/qtve9xw

>Svedjani
zasto me ne iznenadjuje ovo