/ex-yu/

anđeosko izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=uGjxlCv8gQY
youtube.com/watch?v=4mYB1zN4Dds
youtube.com/watch?v=NpUTTzaPv1g
24sata.hr/news/usporedio-se-s-hitlerom-zeli-pobiti-cak-tri-milijuna-ovisnika-493272
youtube.com/watch?v=NA6MrhWwr5Y
vocaroo.com/i/s0uB3HzL0VRJ
youtube.com/watch?v=GskXWLm_ZSk
index.hr/vijesti/clanak/sin-kod-zaboka-zadavio-71godisnju-majku-a-ranije-ju-je-seksualno-zlostavljao/922798.aspx
youtube.com/watch?v=LIPc1cfS-oQ
vocaroo.com/i/s0al0qNpR48N
youtu.be/kSXn7mwG3ts
youtube.com/watch?v=e27OrIQ7tk4
youtube.com/watch?v=8Ew6FgyMjOM
klix.ba/vijesti/bih/ustavni-sud-bih-9-januar-kao-dan-rs-a-zakonski-prestaje-vaziti/160930099
youtube.com/watch?v=SXiSVQZLje8
mixtapes.tv/juicy-j-ballin-feat-kanye-west/
youtube.com/watch?v=w_ZMouBnEjU
youtube.com/watch?v=PHX6pV9j3RI
youtube.com/watch?v=lo0Scb-j5Yo
youtube.com/watch?v=HFpGBQbTMlo
youtube.com/watch?v=51LWJMLgVXk
mihaienasel.ro/2016/06/the-new-gypsy-kings-documentarul-bbc.html
vocaroo.com/i/s1D9fif6XA4i
alo.rs/stravicni-nato-plakati-preplavili-novi-sad-foto/73372
vocaroo.com/i/s1mL8og6ehTu
youtube.com/watch?v=R9n3irFYlkg
youtube.com/watch?v=zAx0t3O55Zo
youtube.com/watch?v=PTXrxW7-Ons
youtube.com/watch?v=BSqwCKQPtzQ
youtube.com/watch?v=lZk6SjhCi5k
youtube.com/watch?v=BuMBmK5uksg
youtube.com/watch?v=FdizL4on-Rc
youtube.com/watch?v=3iIQMJ_26nE
strawpoll.me/11335794
vocaroo.com/i/s1A4Xchid0ne
youtube.com/watch?v=FrIA78nCEBc
youtube.com/watch?v=SPIyURVfCbo
youtube.com/watch?v=iQJOdDSN5CE
youtube.com/watch?v=nWCol2dicko
youtube.com/watch?v=Bfexgp4NJjg
youtube.com/watch?v=LJLpC1n0wEo
youtube.com/watch?v=HS46lV1ZcPM
youtube.com/watch?v=rbfX_UYm7wQ
youtube.com/watch?v=0fXXvRDKKoU
youtube.com/watch?v=imemixdaClk
youtube.com/watch?v=I0x1EAELc6c
youtube.com/watch?v=eguZmPCW4PU
youtube.com/watch?v=p1TyBFmNnO8
youtube.com/watch?v=dnr9mDIh0rw
youtube.com/watch?v=g5MdKVxTAK8
youtube.com/watch?v=aMLGLx7dwWA
youtube.com/watch?v=7ykZGJltQtQ
youtube.com/watch?v=ETUeGwRZoy0
youtube.com/watch?v=Hx_6Jt0uTYM
youtube.com/watch?v=nzF2zABcKLQ
youtube.com/watch?v=_fH20Va4Gd8
kikebook.com/teodora234/videos/953232338116571/
youtube.com/watch?v=YZX6sXwKoUw
youtube.com/watch?v=wzD94VQCg4A
youtube.com/watch?v=mfHlFNA33ks
youtube.com/watch?v=75JUYwpPxmA
twitter.com/NSFWRedditGif

ne mrzim nikog ali nedam ni na svoje

...

kaj nitko od domaćih medija ne prenosi vijesti za db

bonitooo

BICE RATA KAZU SVI

A JA CU UMRETI ZBOG LJUBAVIIIIIII

samo ljubav
youtube.com/watch?v=uGjxlCv8gQY

Podelite vase trikove za prezivljavanje finansijske krize.

koja si ti pedercina
nisam to imao na umu, vec

youtube.com/watch?v=4mYB1zN4Dds

trosi lovu samo na alkohol, cigare i racune sto bas moraju da se plate.

pankere u blendere

lmao cemu ovaj iznenadan guzobol ?

Prvo se dobro isplačeš, k’o beba. Onda pozoveš kuravu, to mogu i ja da ti sredim, ništa seks, samo priča. Onda trkneš do apoteke i kupiš ricinusovo ulje i dobro se ise*eš, izbaciš sve iz sebe. Zatim napuniš kadu, skineš se go, istrljaš se sapunom i opet se dobro isplačeš. Tada na scenu stupaju deprozepami. Dve tablete, jedan vinjak, dve tablete, jedan vinjak, na svakih šest sati. Znači piješ, pišaš, piješ, pišaš… i piješ puno tečnosti, to je jako važno. I oko pete nedelje stvar počinje da se lomi. Il’ se obesiš il nastaviš dalje. Ako odlučiš da živiš: jedan deprozepam, jedan vinjak na svaka tri sata, svaka. I posle 15 godina ti bude bolje!

evo prolio pivo po sebi a jebem ti sve

>finansijske krize
nek ti fedora frize, podari devize!

a sad jedna kafica, pa na spavanje

VRAĆAM SE KUĆI

EVO JOŠ MALO

a sad jedna kafica pa na ispit

BOG TE JEBO KAKO JE HLADNO U AJRODROMU

na kom si aerodromu?

v kom si aerodomu?

youtube.com/watch?v=NpUTTzaPv1g
бaзиpaни нaјџeл фapaж

smrdocig

>Glupi nacista. Šta on zna o Jugoslaviji?
cecujem a mogao bih reci i da kekujem na komentar

KONAČNO SAM SLOBODNAAAAA

koliko mačaka je previše mačaka u stanu od 60 kvadrata?
trenutno imam 2 i pol

kako mislis 2 i pol sta si prepolovila macku glupaco

seks sa mrtvim lešom mi uvek dobro dođe

ma jok neki retard bacio leglo mačića cca stari 2 tjedna, jedan bio živ
sad ga othranjujem na bočicu nemam pojma hoće preživjet tak da ga računam ko pola mačke

čime se bavite u životu
ja sam developer

kad puniš 14 godina?

>ja sam developer
šta developuješ?

>ja sam developer
kad ćeš da umreš
nadam se što pre

uglavnom angular i react js

>ja sam guzo buljo
pstzt(popravio sam to za tebe)

Nije te pitao cime nego sto

>cekam u kolima na parkingu oca da ga vozim kuci
>dzip stane ispred mene
>stoji 2 min
>lik izlazi i krece da se dere na mene "ti mislis da si neki kurac a"
>wut?
>ispostavilo se da je 2 min pokusavao da me pita da li izlazim sa parkinga da bi se on parkirao
>imao zatamnjena stakla, nista nisam video

zamalo batine da dobijem jer je on budala

Zasto ga nisi samo ubio i pojeo?

jesi se usro kao picka?

desu senpai jesam

što ga nisi odma spuco nogom usta?

dizes li uopce brate?

zato uvek močuga ispod sedišta i utoka u kaseti kad zatreba da se jebe mrtva majka tim majmunima sa zatamnjenim staklima

24sata.hr/news/usporedio-se-s-hitlerom-zeli-pobiti-cak-tri-milijuna-ovisnika-493272

narko dalmoši doslowno umiru od bolova

>on nema pola kasarne jna za samoobranu u auta
sam si si kriv

voleo bi da mogu da pratim nfl

bad goy kako se usudjujes poboljsati svoju zemlju sljedeci tjeda vjest poznati antisemit Rodrigo Duterte nestao pod nerazjasnjenim okolnostima

>Rodrigo Duterte
>Political party PDP–Laban
>The Partido Demokratiko Pilipino-Lakas ng Bayan (lit.Philippine Democratic Party-Power of the People), more commonly known as PDP–Laban, is the ruling political party in the Philippines.
cec

BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN BOGDAN LABAN

(((cista slucajnost)))

stevo, bogdan laban i ivan oliver su najjaci posteri

NEĆEŠ MUJO NEĆEŠ VIŠE

SRPSKU DECU KLATI

JEBALI TE DŽIHAD TURCI PAPA

I HRVATI

Dosadan je sport do jaja, uopšte nije ko evropski sportovi, puno downtime-a (lično mene i fudbal smara jer je mnogo malo akcije). Mene mnogo nervira što je kreni-stani mnogo, onaj ispuca kao loptu i onda neko od protivnika napravi nešto u fazonu mrtva lopta/faul i onda ajmo jovo nanovo, svih njih 40 ili koliko ih vec ima se vracaju pola 2 minuta na svoju poziciju i onda sve ispočetka.

>mnogo malo
srbijanski "jezik"

izgubio svjedozbu srednje
a jebote pas sad moram kroz tisucu stvari proci da bi izvadio novu i platiti jebem ti drzavu

youtube.com/watch?v=NA6MrhWwr5Y

kakav je ovo pederluk

Bonđorno

vrati se u rupu iz koje si ispuzao janez

malo sam divlji kad popijem

uvek kad popijem istinu otkrijem

We truly are the Jews of Balkan.

trebao si pitati sebe, "sta bi taksista uradio"

fakat jeste balkanski jevreji

Kad vidim lepe tete meni se naduje piša, jel to normalno drugari?

...

Serbia, the land of opportunity.

u hrvatskoj ustase koje vicu zds i slave oluju ko drzavni praznik prolaze nekaznjeno jer je to tamo normalno

nfl je namerno tako napravljen sa gomilom pauzi i prekida da bi mogli da natrpaju što više reklama

gomila njih prati superbowl ne zbog sporta nego da vide kakve će reklame da budu

jebeni amerikanci gade mi se

>izadje iz auta
>skine ray ban naocale
>"dobro bre jel znas ti ko sam ja a?"
>ponovi gornju recenicu 10 puta
>lik ga zbunjeno gleda
>izvadi ttejca
>lik se uplasi odveze se u kolima i nazove policiju vatrogasce i ludaru
>taxista se odveze u svom miniju do keve od lika
>"a sranje tebra nisi ciganka al svejedno cu da te jebem"
>stavi kondom
>izjebe mu kevu u supak
>povuce lajnu koke i odjase u sumrak

vocaroo.com/i/s0uB3HzL0VRJ

>>stavi kondom
hoćeš reći "krene da stavi kondom ali se seti da ih je sve prodao jer mu ne trebaju"

>bugarski AKM

dobar pokusaj crle

hrvatska je postala nuklearna sila, stigli im radioaktivni kalašnjikovi iz mađarske

...

jos jedan od taxistine izgubljene brace
jason "španac" genova

youtube.com/watch?v=GskXWLm_ZSk

mi smo ljudi cigani sudbinom prokleti, uvijek neko oko nas dođe pa nam prijeti, ni bendovi više nisu kao što su bili

OJ POČAKI
*rukne rujnega*
Se prav kar hočeš rečt
*zalaufa motorko*
Kar vi falotje pravte
*spleza na triglav*
Da smo bli včas
*se včlani v SDS*
Da smo na eni točki
*mrmra Zdravljico*
Da smo mi na eni točki
*spije Union*
Hočete povedat da
*se krega s sosedom glede meje*
Mi probaš dopovedat da
*ščije Laško*
Da smo nekoč
*zakoraka v Trst*
ČAKI ČAKI
*užge kelnarco po riti*
A MI PRAVIŠ
*ustreli zdravnika v Izoli*
A MI SLUČAJNO PRAVIŠ
*postavi žico na meji*
EJ A MI PRAVIŠ
*napačno uporabi rodilnika*
A MI HOČEŠ POVEDAT
*se pretvarja da je bila osamosvojilna vojna dejanska vojna*
A TI RES TRDIŠ
*pove da domobranci niso imeli izbire*
A ZATRJUJEŠ
*zakolje prašiča*
MI MOGOČE HOČEŠ RAZLOŽIT
*pretepe ženo*
RAZLOŽIT DA
*obnovi naročnino na Slovenske Novice*
DA SMO BLI
*nardi grafit posilimo levičarke*
DA SMO MI
*zahteva rušenje Roga*
DA SMO MI BILI
*gre k spovedi*
DA SMO MI VSI BILI
*pravi da gre za otroke*
DA SMO MI VSI BILI KNEZI IN TO

greentextajte svoj dan do sada

>probudim se
>drkam
>odem na 4chen
>rucam
>nastavim shitpostovat

...

>usto
>uzeo abdest
>otišo do džamije
>otišo na poso
>jeo kiflu
>pijo kafu
>došo ranije s posla
>jeo
>tuširo se
>sad sjedim pred pc

to je to

Restekp.

istrosena mema

Od kdaj, sinovi resnice, ste bratje noči?
Kaj roke vaše s krvjo rdeči?
Eksplozija v noči je roža gorja,
opravičiti z njo se ničesar ne da.
Razbiti mogoče oltarja ni,
oltarja laži, ki oblike množi.
Brezmadežna slika, brezbolne luči,
edina zavetja srhljivih noči.
Otroci duha smo in bratje moči,
katere obljuka se ne izvrši.
Smo črni duhovi od tega sveta,
opevarno noro podobo gorja.
Razlaga je bič in ti krvaviš:
Po stotič razbijte zrcalo sveta, -
vaš trud je zaman. Presegli smo noč:
naš dolg je poplačan
in naša je luč!

OVO BRE

Sad si me podsetio.

>Wojtek (1942–1963; Polish pronunciation: [ˈvɔjtɛk]) usually spelled Voytek in English, was a Syrian brown bear found in Iran and adopted by soldiers of the 22nd Artillery Supply Company of the Polish II Corps. He was later officially enlisted as a soldier of the company with the rank of Private, and subsequently became a Corporal.[1] During the Battle of Monte Cassino, Wojtek helped move crates of ammunition.
>He was subsequently given fruit, marmalade, honey and syrup, and was often rewarded with beer, which became his favourite drink. He later also enjoyed smoking (or eating) cigarettes.[4][5] He loved wrestling with the soldiers and was taught to salute when greeted. Wojtek became quite an attraction for soldiers and civilians alike, and soon became an unofficial mascot of all units stationed nearby. With the 22nd Company he moved to Iraq and then through Syria, Palestine and Egypt.[6]

Sta vi radite sa svojim zivotom kek

index.hr/vijesti/clanak/sin-kod-zaboka-zadavio-71godisnju-majku-a-ranije-ju-je-seksualno-zlostavljao/922798.aspx

ovo i vas čeka ako nastavite dolaziti na ex-yu

>ja
>71-godisnja majka

Aj ne seri.

youtube.com/watch?v=LIPc1cfS-oQ

>u ovom trenutku fedora frize nekom liku otkopcava slic, gleda ga pravo u oci sa kurvinjskim osmehom, hvata ga za kurac, prevrne ocima i krene pusiti

vocaroo.com/i/s0al0qNpR48N

Tko je uzbuden za derbi u nedjelju?

MRZIIIIM DINAMOOO
MRZIIM DINAMO MRZIM DINAMOOO
SRPSKO IME TOOO

youtu.be/kSXn7mwG3ts

...

Samo za srpski Hajduk!

OVO
B
O

youtube.com/watch?v=e27OrIQ7tk4

napijose lola pamet mu se muti nekucaj mi zeno bolej ti je cuti

Jesu li bosanci najgori posteri?

>SO

Jedna ce torcida
plakati ovu noc

jebi se jebi splite!!!

DINAMO ŠAMPION!!!

youtube.com/watch?v=8Ew6FgyMjOM

šta je bilo normi picke ese ide malo napolje sa drugarima a? oš pojebat šta veceras bajo moj?

mrš u picku materinu normansko govno

>on zeli da bude normi
>ali je nadrkan na normije i mrzi ih

jel vidis logiku govedo glupo

Dosta cu da napisem i serem, cisto za inb4
ja ne znam ni sto se vracam iskreno, totalno me je smorilo ovde.
Aj pre sam se palio pa i raspravljao malo na te srbi hrvati teme a realno me boli kurac i za to....
Imalo je ponekada provala i da je dobar thread ali sve gore i gore, valjda smo se smorili i mi koji smo dugo ovde a niko novi da bude zanimljiv.
Pa sam preko godinu dana smarao sa mojim slikama i shitpostovanjem a sada i to smara do jaja.
Fora je sto sem par bordova sve ubitacno dosadi.
Cred Forums je bas dosadio jer non stop citam iste gluposti, klince koji prave iste threadove tipa da li su brazilci beli, zasto su ameri debeli, cuck evropa i te fore, mrzi me i da kliknem da otvorim iako je pun thread.
Cred Forums je apsolutno pederska tabla, 4-5godina sam na 4chanu i nikako ne kapiram ljude koji godinama idu na Cred Forums, od merenja kurca, pricanja o kurcu, ocenjivanja kurca, da li je gej pusiti kurac, "ribe" sa kurcem, odsecanje kurca itd....gore rekt, ylyl i ostalo.
Veruj mi da smo se mi navikli, da ode bilo ko na Cred Forums reci ce ti da je to nesto najgluplje i najpederskije za bezivotne feget virgine i edgy nastranu decurliju.
Robot koji je....brateeeeeeee, dobijem instant napad blama i cringe do kosti kada udjem, cak i imam sazaljenja pa sam vise puta pokusao da ljudima dignem moral i ego, da ih savetujem i da pricam jer mi je zao bilo.
Ovaj sajt je ogledalo otpada modernog drustva.
Fizicki zdravi ljudi i deca koji postaju umobolni, asocijalni luzeri bez ikakvog kokretnog razloga.
Ljudi koji se boje svoje senke pa uzivaju za kompom privilegiju da budu edgy a razvijaju samo takve nastranosti i slabosti a zivot prodje na kraju uz kurac.
Kada provedem par lepih i aktivnih dana da se vidim sa ribom, istreniram, zaspem i ustanem na vreme, imam obaveza itd, cesto dodjem kuci naduvam se da odmorim glavu i po navici odem na Cred Forums....tada se bas zamislim o svemu ovome sto pisem i smorim do jaja a OPET ne znam zasto se vracam ovde!!

Bez foliranja ja sam ovaj sajt gotivio do jaja u pocetku, imalo je tu dosta blejanja na Cred Forums bordu takodje, smesnih stvari itd.....zarazno je nekako, necu da se pravim sada kao oni debili koji pljuju fejs i seru kako kreteni postuju tamo a imaju profil sa 1000prijatelja i slicno
Ovde sam zato sto ima i dalje neceg interesantnog, nesto se ubode, ali sve manje exyu i standardni deo 4chena (mislim na najpopularnije).
Da ne bude da serem, ja sam isto budala koja voli crni humor, podjebavanja, provale, kompijutere, umem da sedim po 2dana za kompom, nekada sam bio gejmer itd....ovo mi nista nije strano, samo ja imam29 godina a razmisljanja i zivot koji ovde ljudi vode je 10x slabiji i losiji od onoga sto sam ja radio sa 14god, 99% ljudi ovde ne moze da nadje 10drugara danas da okrene da dodju ako im treba pomoc npr...90% nema druga zapravo.
95% su virgini koji pate u dubini duse i poprilicno su nesretni (ako izuzmemo decu koju drma pubertet i hormoni i koji jos sklapaju poznanstva, drugarstva, interesovanja i devojke i sex i veze itd njih ne racunamo).
Verujem da su i preko 90% beta likovi, oni koji nikada nisu znali ni loptu da sutnu a nisu ni sportom se bavili, izlazili i slicno, ljudi koji se boje sami sebe.
Naravno ima i narkomana, alkoholicara, pedera i ludaka koji bi zvanicno dobili papir od psihijatra da nisu zdravi u glavi.
Skapiras da otpad drustva dolazi ovde,
Ne kazem da sam bolji ja samo analiziram i kuckam dosta (brzo kucam do jaja inace pa mi nije tesko, pijem sok i pusim cigaru i pisem pa cu da spavam).
Tj ja i nisam bolji....gresio sam samo tako u zivotu ali na potpuno drugi nacin, barem nisam bio beta slepac bez ikoga ali sam bio slepac.
Pa moja riba kada je videla sajt i ajde da pogleda malo kaze da su ovde sve promasene budale i deca jer nikog drugog i ne bi privuklo ovo.
Mada ima tabli dobrih...sp, ck, biz, fit, diy, out, sci, x, tv....kako mi kada legne sta da gledam, naravno i tu ima gluposti.

asad jedna kafica pa na spavanje

aj dosta sam iskucao....odoh da spavam, i ja sam se istripovao kao debil da analiziram i postujem i pricam ovde sam sa sobom a nema nikoga, kao kreten neki pisem sve ovo koj kurac.

>nikad neces biti kamikaza dzanki

ma mala daj mi jedan pish pish

sleep tight mr skelletal

>Pozoveš devojku da dode kod tebe
>Dode
>Krenete da se vatate
>~~~~Krene jebacina~~~~
>Dosadi ti kondom, hoceš da jebeš bez kondoma
>Ipak ne smeš u picku
>pitaš jel može u dupe
>Ona kaže da može
>Jebeš u dupe
>lepo~~~~
>Posle odredenog vremena primecuješ nešto cudno
>Nešto nije kako treba
>Vadiš kurac
>On umazan govnima :((((((((((((((
>Na glavicu vidiš semenke od paprike i shvataš da je jela papriku za rucak :((((((((((((((((((
>Kurac smrdi kao jebeno govno
>Cimer u sobi pored sa devojkom, vrata su im otvorena
>Šta raditi, kako oprati kurac
>Trciš go kroz dnevnu sobu
>Ulaziš u tuš kapinu, pereš kurac i brišeš suze jer se gadiš sam sebi
>Prošlo godinu dana
>Kurac i danas smrdi na govno, nocu sa?am paprike
>jebene paprike

jebeni balija, ne odgovarajte na bosanske zatavice

>seljak iz rijeke ne zna kako da pripremi devojku za jebanje u dupe i posle su mu drugi krivi

osrednji kek.

klix.ba/vijesti/bih/ustavni-sud-bih-9-januar-kao-dan-rs-a-zakonski-prestaje-vaziti/160930099
dodik btfo?
>ovoliko galame oko državnog praznika

Ma mogu da ga uvate guzobolni baljovi za onu stvar.

dnevni podsjetnik da je RS genocidna tvorevina

Sad protjerati duduka i njegovi djikane preko Drine ! Ovo je drzava Bosna djikani ! I bice kako Bosnjaci kazu !

Ovo bre! Lepo ih je stavio u pat poziciju, Bakir ocigledno kao i njegov mu otac zeli da zrtvuje hiljade muslimana za svoje privatne interese, a Srbe u RS bas zabole.

Kada oslobodimo KiM, RSK i sta jos vec treba da oslobodimo, da li ce se negdasnje izbeglice i potomci njihovi otici natrag tamo i zasto nece?

ČEEEDO ĐE SI ČEEEDO

ALO UJKO OVDE ČEDO JEBO LI TE PAS

A ŠTA BI BOLAN?

Jojj pojavila se neka preqt kineskinja/korejka/japanka u mom gradu plakem kolko je dobra...

>*baci balvan na cestu*

OD TOPOLE OD TOPOLE PA DO RAVNE GOOOOREEEEE

SMIRITE SE VIŠE MAJMUNI

HEHE POGLE BUDALE KAK SE VBIJAJU

fakat su crni andjeli

youtube.com/watch?v=SXiSVQZLje8

JEL VAM NIJE BILO DOST

PREDAJTE SE PIČKE ČETNIČKE

imam picku iz velsa koja je gradjena kao niki a slatka je kao arijana, slikopovezano

ЗA КPAЉA И OTAЏБИHУ !

БOPИЋMO CE ДO CMPTИ БPE

...

debela

samo

VINJAK

SPEED

i

KURVE

K-KO NAS BRE ZAVADI

cale joj je iz salvadora ili tako neke rupetine srednjeamericke, a keva hipik iz velsa...

mixtapes.tv/juicy-j-ballin-feat-kanye-west/
WOOH

>oni ce doslovno provesti ovde ceo jebeni vikend

@65540596
šta je bilo normi picke ese ide malo napolje sa drugarima a? oš pojebat šta veceras bajo moj?
mrš u picku materinu normansko govno

>ook debela mesana kurva je jebala vise cura do 18 godine nego sto ces ti za zivota

@65540596
šta je bilo normi picke ese ide malo napolje sa drugarima a? oš pojebat šta veceras bajo moj?
mrš u picku materinu normansko govno

>kurac i danas smrdi na govno

tu sam umro

...

a sad jedna dotica hehe

Ma cec bre

1389 get

1389 get

Pazi ove dvice

...

Čekiraj me

...

Hoce li biti rata kada DB propadne?

vi ovde taksistu sprdate i memate, a ustvari, covek je upravu

1389 get

youtube.com/watch?v=w_ZMouBnEjU
youtube.com/watch?v=PHX6pV9j3RI

JOŠ RAĐAJU MAJKE OBILIĆE

nemojte mlatetirati zabare

youtube.com/watch?v=lo0Scb-j5Yo

1389-ti za rumunsku waifu

youtube.com/watch?v=HFpGBQbTMlo

n-ti za rumunske andjele

youtube.com/watch?v=51LWJMLgVXk

znam za jednu (tada) klinku iz kraljeva koja je isla na njegov 15 rodjendan, tada je zvao ribe sa fejsa kod njega...i secam se kako su se njeni matorci tripovali da ce cera da im bude cecina snajka hahah

on se jebao sa 12 godina, a vi ste kv sa 22

prosecni ciganin je izgubio nevinost sa 10 godina, pa sta sad

NE GAZI PO MENI

PRAISE KEK

samo /manele/ momki

>ceo bbc dokumentarac na ovom linku
mihaienasel.ro/2016/06/the-new-gypsy-kings-documentarul-bbc.html

dobro brate super mema, evo potapsacute po ramenu

PREJUZUJ KEKA BRE

cmrd cmrd

vocaroo.com/i/s1D9fif6XA4i

>E ALO BRE SAD ĆU DA IZVADIM PIŠTOLJ PUCAM BRE POUBIJAM SVE BRE U PIČKU MATERINU
TOP CEC TEBRICE

>ustao
>ucio
>otisao do menze
>otisao na ispit
>polozio
>otisao sa drugaricom na pivo
fin dan

Cekiraj ih

šta je bilo normi picko ese ide malo napolje sa drugarima a? oš pojebat šta veceras bajo moj?
mrš u picku materinu normansko govno

1389 get

...

sad kad sam ocistio godinu, idem na selo da radim tri dana

>Od 3 ujutru do 7 navece ukupno 165 postova
>Nekad je bilo po 3 dreda za 5 sati
Ovo je najgori dio 4chana, drago mi je sto sam prešao na Cred Forums
I usput
KAKO MOŽETE PRICATI O JEBENOM TAKSISTI I FRIZE FAMILY 3 GODINE KO DJECA SA POTEŠKOĆAMA U RAZVOJU

what kind of frog is this

>sam prešao na Cred Forums
Neka nemoj se vračat, alternativna desnicoï

top keke jesu ovo neki novi plakati?
nisam vidjao ona dva ranije
alo.rs/stravicni-nato-plakati-preplavili-novi-sad-foto/73372

...

Postajte torent listu
Bez osudjivanja

>Skida epizodu po epizodu naruta
Malo bolesno dbi
Navratim jednom u 3 mjeseca da vidim jeli umrlo ovo mjesto, ali nažalost nije, nego je na aparatima već skoro godinu, ni da umre ni da oživi, sudbina gora od smrti.

>DFX
obrisi to govno, samo unistava zvuk
>photoshop
kek
>genericni pleb anime #1251
kek 2x

rekao si bez osudjivanja ali zao mi je

>Mr.Robot.S02
gadis mi se

>DFX
>govno
Kvalitet zvuka mozda jeste slabiji, ali zvuk je dosta jaci
Volume > Quality, bar za mene
>photoshop
Treba mi za part time
>genericni pleb anime
JoJo i 91 su top tier

Di su argumenti


Znam da je sranje, al kad sam vec gledao prvu sezonu bar da zavrsim

crnu goru treba bombardovat

kupi neko pojacalo za slusalice za 30e umesto da krnjis zvuk tako, greota

Bih ja no finansijska kriza, a imam slusalice od 70 eura pa i meni krivo

kek nek ovo bude sljedeca op slika

Ex-yu je vječan

z-zasto zli nato ima dva bajoneta?

>kek
pazi da se ne poseces na te ivice

jedan za zensku decu a drugi za musku decu logicno

Petak vece, gdje pijete sta jebete

vocaroo.com/i/s1mL8og6ehTu

samo ljubav momci

e moj majmunko
nekad mi te bude zao

ali , to nije mema

jazavac mafija ove jede za dorucak

jel to cuvena gepekovana brigada?

>legnem da spavam
>odjednom krene da me otkida zub, širi se bol po celoj desnoj polovini glave
>ustanem
>prođe bol posle 15-ak minuta
>legnem opet
>opet isto
šta koji kurac

skuvaj kaficu, malo zadrzi u ustima, pljuni pa na spavanje

>Okrenu auto nekako
>pre toga mi stave sanc kragnu zbog eventualne povrede kicme
>I trenutak kada mora da se sece stubic, tacnije stub koji je posredini auto izmedju zadnjih i prdnjih vrata.
>Glava mi je zabijena u stub, mogu malo da je pomerim ali nema alternative
>Pitaju se da li da kidam ppneumatskim cekicem, to inace puca na sve strane kada se kida auto a glava mi je tu
>Druga solucija, brusilicom da iseku
>Ne smeju da donesu odluku jer mi je tu lice
>JA vristim "SECI NE MOGU DA TRPIM SAMO SECI NE ZANIMA ME SECIIIII"
>I uz moj pristanak ajde.
>Bukvalno preslatka devojka iz hitne kaze stanite i stavi svoju ruku izmedju stuba i moje glave i kaze "neka meni zakacite ruku ali ne smem da dozvolim da mu zakacite facu"
>Svi na nju: TO JE PROTIV PROTOKOLA, POMERI SE, I ONA KAZE LADNO, REKLA SAM TAKO I GOTOVO, AKO HOCES OTPUSTI ME SUTRA.
>svaka joj jebena cast, ozenio bih je kada bih znao koja je.
>Stave mi beli krpu preko face zbog varnica i iseku carski.
>Mene izvlace na nosila, u kola i Hitnu Pomoc, odljenje za zivotno ugrozene.
>Nisam imao vitalnih povreda samo ortpoedskih, lekar mi rkeao da sam bukvalno sedmicu na lotou dobio.
>Odatle na dalje krece moj oporavak i lecenje, 5 operacija, sine itd.....
>Najboljeg druga vise nema :( gotovo je.

youtube.com/watch?v=R9n3irFYlkg

PUCAJ PIČKO BRE

Ko te jebe balija

realno...

>bar pola ovog treda sto mu dodje 25 ljudi ce da veceras sedi kod kuce
>verovatno i vise
>pitaju se zasto nemaju gf posle

haha OVO

HAHAHAHAHAHAHhashHHSHSHAHASHAHhahahahahahashahhawshahah OBOBOBOBOBvovovovovovovo

zasto su b*sanci tako glupi

il si bos il si hadzija il si srbin miladin a mozda cak i arapin binladin

>gf u trenutnoj godini
Ajmo normij na soc

luda drzava.. sva 3 naroda tamo, svi su podjednako ludi. Nije da su ljudi u Hrvatskoj i Srbiji normalni, ali brate ono dole treba izolirat od ostatka svijeta pa nek se kolju međusobno, bez opasnosti da se sire prema van

>majku vam jebem normijsku reeee

mislis

>KV u trenutnoj godini gde svaka riba ima fb, viber, whatsapp i ostale sprave za upucavanje i ugovaranje

glup si.

ISTRA FIUME E DALMAZIA

gdje je ona slika njega s nekom ribom

BONA FOR TUNA

youtube.com/watch?v=zAx0t3O55Zo

valjal ova?

e alo bre u krivi si kvarto zaso normijsko djubre ima da te nema za 5 sekundi tebra

samo 2d za prave alfe

KIDA BRATE COLLAB SA VUK MOBOM I JALA BRATOM KADA???

praviljudskipasuljcore

kurac mi je prevelik

>posta sliku od prije dvije godine i misli da je humoristican
Pistol pa put glave

tko /eki smajović/?

youtube.com/watch?v=PTXrxW7-Ons

j-jedva mmm-m-mogu i--izdrzatt

e moj majmunko, mama ti je tako debela da kad obuče žutu kabanicu, ljudi viču taxi, taxi

youtube.com/watch?v=BSqwCKQPtzQ
>nije ni to problem

izbori su prekosutra, valja glasat za Dodika

kek :D

>ljudi viču taxi, taxi

OKUS MENTOLA LEDEN DAH

Upozorenje u tred je upravo ušao Cigan™ molimo vas da se uputite do najbliže dekontaminacijske zone.
Hvala!

/ex-yu/ Odbor za Obezbeđenje i Zdravlje

Dje mi ode bubreg

FUGGGG :DDD

youtube.com/watch?v=lZk6SjhCi5k

>10 000 eura

upravo sam doživio de ja vu

upravo sam doživio de ja vu

DEJA VU I'VE JUST BEEN IN THIS PLACE BEFORE
HIGHER ON THE STREETS AND I KNOW ITS MY TIME TO COME HOME

youtube.com/watch?v=BuMBmK5uksg

youtube.com/watch?v=FdizL4on-Rc

fakat sam prestar za ovo
prije sam volio ovo slušati sad mi je pre djetinjasto

keknuo sam

youtube.com/watch?v=3iIQMJ_26nE

samo pablo eskobar

Ja se zovem Ivan i ponosan sam što imam internacionalno ime i što nas ima i u Bugarskoj, Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini, Rusiji, Estoniji, Čileu, kao i u mnogim drugim zemljama.

Nas Ivana ko govana!

Dobra mema

Jel te trigera kad debeli amerikanci umjesto ivan kazu ajvan?

Uh da, al sreća više komuniciram sa britancima i zahvaljujući Branislavu Ivanoviću znaju da kažu pravilno Ivan.

aoojvaaan
lives in
dooobroovnik

Dabrovnihk*

>setim se ribe na koju sam drkao u osnovnoj
>trazim je na fejsu
>nema je nigde
>odem kod svoje skolske na profil
>znam da je ima na listi prijatelja
>prva slika na zidu je slika sa njenog vencanja

o-kej, idemo dalje

>5 godina kasnije
>dvoje dece
>30 kila vise
>postala baba sa 30-ak godina
>nakaza za svoje godine
>4/10 sansi da je muz tuce
cecnem svaki put prijatelju stari

digitalni kuk

sto nisi izdrko na slike sa njenog vencanja matori

kad god idem na face bude mi drago da nisam kao drugi, nemam curu i sve to al nekak kad vidim te slike kao nasmješeni uvijek na nekom putovanju grč me u želudcu jebote nebi mogao to

fejs je najgora sarada koja postoji na svetu trenutno
a da ne pominjem koliko je odvratno sto devojke koriste to govno za reklamiranje kao da su u izlogu javne kuce

ne mogu nisam cuck, kao sto implicira ja nisam nista okacio vec 4 godine, sluzi mi samo za par igrica

Meni je i dalje neverovatno cudno kako ljudi i zasto kace slike sebe u bezbroj istih varijanti, takodje zasto kace stotine privatnih slika sa svojih vencanja itd.

Dosli autisti sad

mrzim ljude koji slikaju hranu i pice u klubovima i restoranima i onda stavljaju na fejs, da mogu mucio bi ih usijanim gvozdjem vezane u nekom podrumu

Kupio sam napolitanke i pepsi twist, bice ovo divna i vesela noc.

naletio sam na jednu iz osnovne kaj je postala velika vjernica i citate razno raznih svetaca stavlja, križeve itd itd

polako sve po redu kafa pa kafana

Vazan strawpoll!

strawpoll.me/11335794
strawpoll.me/11335794
strawpoll.me/11335794
strawpoll.me/11335794

ovovo sta ne uslikaju svoje govno kad slikaju svako jebeno jelo

objasni autisti, sta spada u to?

ak postaš u ovom threadu autist si
po definiciji

Evo ovi sad koji placu o tome zasto ljudi stavljaju slike na fb
Oni koji postaju zabe
Itd, shvacas poantu

ne mogu prestat slušat hard bass jebote vrag

idem squatat haj u pizdu

druze zaboravio si na helanke

koja je poenta prijatelja na duolingu
imam 3 friendsa i nikad s nijednim nisam progovorio ni rec

Moras ih ubit i pojest i onda dobijes one lingote ekstra

Szlavónia nem horvatosztag!!
Vajdaság nem Szerbia!!!

>placu o tome zasto ljudi stavljaju slike na fb

cekaj jel ne govore istinu? tebe istina boli?

...

Pa ne znam sto vas autiste to toliko smeta? Ako neko voli stavljat slike neka stavlja, kog boli kurac

sto tebi smeta ono sto meni smeta? ako meni smeta nek mi smeta, kog boli kurac?

Kad sam reko da meni smeta? Postavio sam ti pitanje

da ih pitaz zasto to rade ni oni samo ne bi znali
samo su retardi koji rade sve sto i drugi da ne bi odudarali od mase
i naravno da se promovisu kod suprotnog pola kao neke kurve u izlozima ili da impresioniraju druge nekim fake proseravanjima posto je to na fb lakse nego irl

Zoves nas autistima a mi postavljamo legitimne teze.

Autisti preuzeli tred
evo pogledaj si

MA TI SI guzobuljo

Ma ti si

zvucace kao nesto sto ne pripada ovom mestu ali
>bio da faksa da zavrsavam neka posla
>izblejao sa jednim drguom do doceka autobus kuci jer nije iz bg
>naletim na neke druge prijatelje u povratku izblejim sa njima
>kad oni krenu kuci naletim na treceg i odem sa njim u pab i tamo su mu dve drugarice
>jedna mi se opasno nabacuje ali je naporna ko kurac
>shavtim da je bolja jedna sto mi se nabacivala u pre koji dan i pitam je da izadjemo sutra

Pravi jebac bi uzeo obe, ja nisam pravi jebac.

t. vlada

vocaroo.com/i/s1A4Xchid0ne

Moze neko objasnit pish pish memu? Znam da je to iz onog hibridovog videa, ali u kojem kontekstu se koristi ovdje?

/ex-yu/ u zadnje vreme

>pojavi se taxista i nastane ludilo
>lik shitpostuje kada stigne svi polude
>lika nema na bordu ljudi pricaju o njemu
>poceli svi da se trude da lice na normije jer ih je taksista smorio da su neetovi
>random postavljanje slika taksiste i njegove paste
>jadno prepucavanje srba i hrvata
>bosanac i kroasan a trudi se da bude u tandemu sa taksistom
>svi mrze taksistu i baituju se medjusobno
>tredovi sve gori, ne vrdi dolaziti
Iz svega ovoga sto sam videla je taksista koji objektivno ima zivot i ispricao je i ostavio vise stvari za mesec dana nego prosecan user za ceo zivot, opet i sve ono sto radi i sto je radio je nenormalno.
Ima sigurno i bogate roditelje pa mu se moze.
Opet, od sexa, dopisivanja sa devojkama, drugova, audio snimaka gde prica dozivljaje sa drustvom, drogirani na lsdu do nekih poslova, auta skupih, neke njegove tehnike i drangulija sa ajfonima, zadnjicom od devojke.....je zanimljivije od obicnog posta, samo preteruje, vidi se da je arogantan.
Da ne ulazim u to sta radi ali sigurno je da ima poprilicno bolji zivot od vas a i za svaku glupost napisanu kaci slike, drustvo, snimke, "dokaze", zanimljivo neobican tip, ne znam otkud ovde takav.
Kolicina guzobola koju je napravio vama je van granica normale, na svaki nacin neko pokusava da ga uvredi i spusti ali nekako ne ide, vise ispada detinjast i nezrelo.
Vidi da vas boli i da vam je pogodio ego, cak je i nas CROanon toliko preterao da proziva decka zato sto mu je najbolji drug ili kum poginuo zajedno sa njim u kolima. Koliko sam procitala njegov napad kuckanja par puta taj decko je umro njemu na rukama a ovaj ga je pri tome jako voleo, tezak je post bio.
Cred Forums je pa sam svega videla mada da ti je neko trn u oku u toj meri da se takvim "forama" koristis je bas nefer i deprimirajuce a vise govori o tebi i to je zabrinjavajuce anone.
Muska sujeta je cudo!
Ponestalo mi je teksta i samo da kazem da taksista izgleda kao premija!

pish pish

ok

Znas sta, upravu si. Samo sam se dzabe hvalisao nekim dogadjajem koji je vise od 70% van mojih ruku. Retko dolazim ovde, ali vidim da je taj taksista istrolovao ljude do bola svojim debilnim pricama.

youtube.com/watch?v=FrIA78nCEBc

hej duso prodana rano moja ziva kome li si odana ko mi teeee saaaaaaaaaakriiiiiiiiiiiiiiivaaaaaaaaaaa

Kosovo

youtube.com/watch?v=SPIyURVfCbo

youtube.com/watch?v=iQJOdDSN5CE

U moj pekarr

youtube.com/watch?v=nWCol2dicko

Is Serbia

Hahahahahahab sjecam se kad sam ovo gledo sa prijateljima u skoli
Dobra stara vremena, fale mi

youtube.com/watch?v=Bfexgp4NJjg

samo hitovi veceras drugovi

od 54 minuta nisu mogli dati jedan jebeni gol....fml

youtube.com/watch?v=LJLpC1n0wEo

nabijem sve na kurac

petice uskoro

youtube.com/watch?v=HS46lV1ZcPM

ONAAAA VOLIIII ONA LHUBI ONA MOJE SRCE UBBII SVE JE ZA NJU IGRANKAAAAA

TO JE MOJA BALKANKAAAAAA

...

sta pijes?

crni tomislav

youtube.com/watch?v=rbfX_UYm7wQ

youtube.com/watch?v=0fXXvRDKKoU

zasto su zene tako gnjecave i pljackave?

jebeni normani

youtube.com/watch?v=imemixdaClk

jebote u ponedeljak pocinje faks

otvori i ja rakiju, haj u pizdu

youtube.com/watch?v=I0x1EAELc6c

youtube.com/watch?v=eguZmPCW4PU

peva hitic mile kitic

youtube.com/watch?v=p1TyBFmNnO8
samo mile bayoni moyi

ti si guzo heh...

MA TI JESI GUZZOOO BULJOOOOOO AHAHAHHA!!!!

youtube.com/watch?v=dnr9mDIh0rw

drzite me momki

ovo me je malo povadilo hehe

youtube.com/watch?v=g5MdKVxTAK8

youtube.com/watch?v=aMLGLx7dwWA

jebeni sundjer

youtube.com/watch?v=7ykZGJltQtQ

youtube.com/watch?v=ETUeGwRZoy0

Bio sam na nekoj proslavici u jednoj gradskoj kafani, na glasu tako kažu..

Razočaran sam, bilo je puno devojaka, ali su provele 90 posto vremena za telefonima, što tipkajući, što slikajući se.

One su verovatno ishaštagovale #provod #kafana #ludilo, ali ja sam video svojim očima da p od provoda tu nije bilo.

Nisam imao snage ni da barim takve leševe. Samo sam iskreno cirkao i ponekad zapevao, a da, podrazumeva se da ravulje i jazavci ne znaju pola kafanskih pesama.

Od sad izbegavam kafane "na glasu".

youtube.com/watch?v=Hx_6Jt0uTYM

youtube.com/watch?v=nzF2zABcKLQ

MA TI SI GUUUUZOOOO BUULJOOOOO

>t.guzobuljo

jebem mu mater, bolje da je odseko kurac pre nego sto je svrsio ovog magarca

Dal je jebo Cecu?

bas je izrod

youtube.com/watch?v=_fH20Va4Gd8

Eh ta 2002 godina, Suzana...

nju i anastasiju je jebo istovremeno

kikebook.com/teodora234/videos/953232338116571/
>nije mooje
top CEC

youtube.com/watch?v=YZX6sXwKoUw

njen miris u kosi do neba me nosi

stvorena samo za tebe bez mje mi se kuci nejde

LEL kamerman grokoce ko prase

Boli me grlo

>ook zoves facebook kikebook vec toliko dugo da nisi skonto jedno minut da promjenis
sigurno je fredi svinja

zaostala sperma

Mozda ali barem nisam bosanac

popij jednu kaficu

t.bosanac

Popio sam 3 caja danas

youtube.com/watch?v=wzD94VQCg4A

bio sam u lokalu gde je ovo pevalo

kurac nisu snimili lokal samo binu

youtube.com/watch?v=mfHlFNA33ks

bilo je ovako nekako

youtube.com/watch?v=75JUYwpPxmA

kek koji ludak

uh sta cemo za novi

u ce ka edicija

daj bilo sta drugo nemogu gledat te siptare

spremam atentat na vucica,taksistu i sorosa

...

oni su ti svi zapravo jedna osoba