/polska/

edycja husarzy starej rzeczypospolitej

Other urls found in this thread:

nhentai.net/g/91914/
tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/rada-imigrantow-w-gdansku,680116.html
youtube.com/watch?v=6DDBYn39PbA
youtube.com/watch?v=Ydx3xjeAyjA
youtube.com/watch?v=sTMjqvvX7Es
youtube.com/watch?v=2lnxs_DMUDk
youtube.com/watch?v=eZRsoPmeZXk
youtu.be/vrsKPK90DGE
youtube.com/watch?v=qjPmHKz7_Tk
rp.pl/Przemysl-spozywczy/309289854-Rosja-Piekarze-alarmuja-ze-brakuje-maki-do-wypieku-chleba-i-bulek.html#ap-1
youtube.com/watch?v=-9fdSB-lVrE
youtube.com/watch?v=xkPg8XjssrE
youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s
twitter.com/SFWRedditVideos

1st for anime

Ufffff
nhentai.net/g/91914/

Czy on jest legalny? Bo nie wiem czy wypada mi do niego zwalić.

Wygląda na podwieka, ale wal śmiało.

mam nadzieję że skoro was tu nie ma to siedzicie na loli nitce na Cred Forums albo Trump General na Cred Forums i wrócicie tu wkrótce z memami i lolitkami do postowania

>rodzice go bili

o jak bekam z patologii

kogo

Misia Gogo.

o żesz ty kurwa dziadu jeden

China to waifu

kurwa

co racja to racja

tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/rada-imigrantow-w-gdansku,680116.html
GDAŃSK TAK

>imigranci chcą się integrować
Co w tym złego niby?

Sorry jestem z ONR i mam IQ 20, can't into realpolitik i moja mama mnie biła :/

youtube.com/watch?v=6DDBYn39PbA

Masz autyzm a chinatsu to twoja waifu.

polacy OFICJALNIE nie są biali

>on myśli że ktokolwiek chciałby być biały
MY BYLI SARMATY

>polaczki cągle pierdolą o le white power
>okazuje sie że są shitskinami
>n-nie chcielibysmy być biali!

kek zabij sie

nie

...

anime

wypierdalaj psie

Kurwa incoming, performing evasive maneuvers.

>pierdu pierdu
Pedale nie z Polski jestes a czlowiekiem moze byc tylko Polak

Jeżeli nie macie rudych bądź blond włosów albo macie brązowe oczy to nie jestescie biali, jestescie wręcz czarnuchami.

anibe

nitka ozyje kiedy szeroki dotknie ziemi

wypierdalaj

Ruscy to kurwa czarnuchy pierdolone.

mongoł lmao

ze szczescia placze

>Na austriacko-niemieckiej granicy zatrzymano cztery osoby, które w samochodzie przewoziły materiały do konstrukcji bomby. Jak podają niemieckie media wśród nich jest obywatel Polski.

>Do zatrzymania doszło w nocy na autostradzie A96 w Kiefersfelden. W zatrzymanym do kontroli samochodzie policjanci znaleźli broń oraz materiały, z których można skonstruować ładunek wybuchowy.

>Wśród zatrzymanych jest 39-letni Polak oraz trzech Afrykańczyków z Wybrzeża Kości Słoniowej i Gwinei w wieku 20, 29 i 37 lat.

>Policja podejrzewa, że Polak chciał przemycić imigrantów, którzy nie mieli dokumentów, do Niemiec.

Lubie Sons of Anarchy.

jestem polakiem i to jest oczywiste

no nie bo żaden polak nie ma ciemnych włosów i brązowych kurwa oczu, mongole

co ty pierdolisz debilu

i mam nie czarne włosy, mam popiołowe

no chyba ja mieszkający tutaj od 26 lat tutaj urodzony tutaj wychowany tutaj wyedukowany i tutaj pracujący mam ciut lepsze pojęcie na temat tego kraju niż jakiś kurwa kacap

nie wiem mogę się mylić

debilu, wszyscy kibicy z wideo to nie polacy?

youtube.com/watch?v=Ydx3xjeAyjA

in English, I won't tolerate you raping my native language

в пиздy, либo пo-pyccки либo пo-пoльcки

я нe coбиpaюcь пoмoгaть aнглoпидopaшкaм pacшиpять cвoю зoнy влияния

Większosć polaków ma ciemne włosy i brązowe oczy. Nie jestescie Skandynawami tępe polaczki

I don't understand Mongolian

Żaden z nich nie jest Polakiem. Kibice to podludzie hoholscy.

i chuj? skandynawy to dzikie barbarzyńcy

czy rozumiesz język pedałów? angielski

dobra dobra wypierdalaj

speak English, you kacap scum

przestań, idioto

Tak jak i ruscy.

t. pedal

bo tylko pedal może mastrubować na angielski

I don't understand you raping my language

speak English or fuck off

nie będę mówił tu po angielsku, pedale

No zacznijcie się w końcu ruchać!

a lubisz anime?

you seem to be pretty slow

I. DON'T. UNDERSTAND.
SPEAK. ENGLISH.

Anglais est merde. La Canada est une pays francophone

мaлo тoгo чтo дoлбoёб тaк eщё и aнимeшник

>can't speak English
>speaks French instead

butthurt horizon

co ty pierdolisz

wszystko mogę zrozumieć kiedy polacy chujowo mówią po rosyjsku

uga buga reee plop plop blop

ENGLISH OR GTFO

I can speak English, you, idiot, I just don't want to do it here, because anglos are mongols and you are cucked if you agree with their culture expansion

>jakies zjeby w poprzednim fredzie zarzucaly mi ze lubie anime lub co gorsza ja i chinatsu poster to ta sama osoba

ja jebe wy polskie kurwy

holy shit your English is beyond bad

so let's summarise - you can't speak English, can't speak Polish, your French is probably shit as well

go back to /rus/

wypierdalaj, lewacki pedale

spokojnie korab, kiedyś dostaniesz się na studia i wtedy rodzice nie będą mogli ci zakazać wyjazdu za granicę.

Prawica jest chujowa.

>jakies zjeby w poprzednim fredzie zarzucaly mi ze nie lubie Polakow lub co gorsza ja i marcelek pizda poster to ta sama osoba

¿Que?

ENGLISH

>2016
>he doesn't know even basics in French
>tries to judge about languages

go to chuj

koriabem nie jestem ale szanuje chlopaka bo czasami madrze prawi pomijajac jego pedalstwo zwiazane z azja

Po prostu nikt nie sądził że może być dwóch tak bardzo zjebanych anonków.

>KNOW EVEN BASICS IN FRENCH
>JUDGE ABOUT LANGUAGES

A GENUINE MOUTHBREATHING RETARD LADIES & GENTLEMEN

TAKE YOUR PICTURES STEP RIGHT UP

tylko tym że jesteście sługusami stanów zjednoczonych. To pozór.

go out with your 5/10 waifu and your retarded trolling, idiot

szzztoooooo XDDDD

fackin russain nie moge kurdwa wiyncej z debila XD NI CHUJA NI ROZUMEM TYLKO MNIE BRZUCH BOLI ZE ŚMIECHIABA xddxdxdDXDD

Oddajcie tupolewa

>używa formy "koriab"
>szanuje
Wykryłem cię brzydka pizdo, zakładaj trypa, ale już

GO TO /RUS/ QUICK QUICK MISTER COMMUNIST

GO GO WE SHOOT COMMUNIST DA?

co ty zrobił dla polaków za granicą?

NATO STRONG AMERICA GREATT Xdddd

pedale

Polska jest gównem i Rosja też. Zabijcie sie słowiańskie psy.

RUSHA STRONK WE HAZ TSARBOMBA YES??? AMERICA FEAR WE WAR YUUUU DAAAAA XDDDDDDD

kommunisty zrobili wiele źlego dla polaków i Polski, ale kommunizm jak idea może mieć sens

>chce zeby zjeb poszedl
>daje mu caly czas you
psie pierdolony zamknij pizde to se moze w koncu pojdzie gnido jebana

nu i wypierdalaj k niemcom czy k anglo pedalom debilu

>kommunizm jak idea może mieć sens

COCCCOCCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMX DDD=

JA PIERDOLĘ RUSSKI KILL YOURSELF NOW XDD\

Pójdzie i co, znowu nitka umrze. Tak jest przynajmniej zabawa i integracja międzynarodowa.

pedale, poczytaj co amerykańskie psy zrobili za ostatie 20 lat

przecie ma racje typ
sama idea jest sluszna, szczytna i chwalebna

ENGLISH ENGLISH QUICK QUICK SUKA RUSH B

ale chcę być częścją polskiego narodu.

>integracja międzynarodowa.
wypierdalaj

ty pisał o tym że nic nie rozumiesz kurwo

chuj tobie pedale

to nie /pedalstwo/

ENGLISH

AMERYKA GREAT HURR DURR

I CHUJ ŻE AMERYKAŃSKIE PSY SOLIDARNY Z BANDEROWCAMI

I CHUJ ŻE ONI PRZYZNAJĄ SEPARATISTÓW ANTYPOLSKICH

HURR BURR WE ARE EURO TOO XDDDD

RUSSIA STROOOONK CYKA BLYAT)))))))

czinatsu?

I forgot French, but promise you, I will speak it here, just to hurt you by your cucked desires

>your cucked desires

WHAAAAT

kurwa trzymta mnie chłopy zara się autentycznie zesram w pludry

Amerykancy, niemcy i moskiewcy zrobili majdan że chcą nowego rozbioru Polski

>kurwa trzymta mnie chłopy zara się autentycznie zesram w pludry
zastanawiales sie kiedys jakim gownem sie stales?

english

chuj tobie pedale

english

HURR DURR MY TEŻ Z EUROPĄ

HURR DURR UKRAIŃCI WALCZĄ ZA SOWĘ PAŃSTO

HURR DURR KRYM TO ANEKSJA

TWÓJ RUCH - NAJLEPSZA PARTIA W POLSCE

ABORCJA TO PRAWO KOBIETY HURR DURR

english

Nie ma nic złego w byciu gejem.

youtube.com/watch?v=sTMjqvvX7Es

english

Weź mi wypierdalaj z tym patogównem.

nienawdzię tobie pedale

angielski to gówno

anglais est merde

aнглийcкий этo дepьмo

english

ten rap zrobił me takim jak jestem

ścierwo

To tłumaczy dlaczego jesteś tak zjebany

nikto mi nie zaberze bycie polakiem

Nie szkalować Szaszki

Czy ryby i chleb to najlepsze pożywienie na ziemi?

nawet nie masz obywatelstwa kacapie obejsrany

english

ale tylko ciemny

Wlasnie zjadlem ciemny chlebek i rybke i sobie przypomnialem slowa Biblii. Czuje sie lepiej niz po najlepszym mamy moim obiedzie

Kurwa już pisałem na ten temat. Wymów to """polakom""" z USA. Którzy wybrali życie z anglopedalami. Nikt z rosyjskich polaków nie chiał mieszkać tutaj. Ale to część nasze tożsamości. Wszyscy mają i rosyjskę krew w sobie, ale serca nadal polskie

Kurwa wy zapomniali pro syberyjskich, ale ten chłopak to potomek

ale chuj mnie to podoba zwierzu pierdolony, nie masz papierów to jesteś kacapem i na tym kończymy rozmowe

english

czyj Lwów pedale? czyj Przemyśl?

english

>Lwów – miasto na Ukrainie
>Przemyśl (łac. Praemislia, ukr. Пepeмишль, jid. פשעמישל) – miasto na prawach powiatu w południowo-wschodniej Polsce

jeszcze jakies informacje saszce potrzebne

jebany liberlnie psy, którzy wysłali w /polska/ botów internetowych chcą zrobić z Polski kraj impotentów dla których jebane flagi upa na majdanie to nie powód walczyć, a to "demokratia"

nie chcemy Saszka.

polska

saszka oszalał

prosze nie odzywaj sie juz

angielskie psy zabili polaka, pedaly.


czeczeni za swiego będą walczyć

czy polacy gorzej? tak kurwa?

Francuzy są braćmi

Ale wyrazaj sie jak czlowiek jesli chcesz byc traktowany jak czlowiek

english

chodzicie na marsze KODu?

Saszka, to fajnie że się czujesz Polakiem, tylko że ta twoja polskość jest mocno zepsuta. Ty to jesteś taki Russki, co zmienił sztandar, pod którym się afiliuje i już, myśli że po sprawie.

A to za mało, trzeba jeszcze po polsku myśleć, i nie chodzi mi o język.

Chcesz być Polakiem? To się kurwa asymiluj zamiast handryczyć.

usłychałem perwsze polskie słowo tylko kiedy już miałem 23 lata. co chcesz? mówię jak mogę.

english

>nazwa miasta po ukraińsku i jidysz
naprawdę wprawia moją głowicę w obroty

Czy Pepe to normicki mem?

Dzęnkuję za post bez trollowania.

Przeklinanie to mem a na mnie lepiej dzialaja dobre argumenty niz nazywanie mnie chujem

>ęn

blyat cyka cyka cyka

pójdę

english

polska kobieta z Francji stała mużulmanką. Fajny argument żeby zrozumieć że każdy w kim polska krew musi być polakiem?

i co, piszę chujowo. ale piszę po polsku. to już dobrze, wrogowie polskiego narodu nie zmógli wymazać jej z mi

english

moja maska memiczna gdy to prawda xD

Jedna? Dwie? Dwadziescia? Chcesz zebysmy tam wyjechali i zabijali arabów przez jedną idiotkę?

Chuj z tą kurwą. Ja nie chcę wiedział jak polacy z Rosji mówią gówno o Polskę po rosyjskiemu TW.

I staram się propagandować polakom z Rosji uczyć się polskiemu i być z swym narodem.

english

I z cala wiedza na temat naszej historii i kultury oczekujesz cieplego powitania i poklepania po plecach za bycie """"polakiem""""?

taki jest wygląd wasz

Za malo anime bylo i zdechła

>chcą zrobić z Polski kraj impotentów
Nie trzeba sie tak starac

nie bardzo kurcze

chuj ci w ryj s*szka zapisz się na jakiś kurs polskiego zamiast podmieniać słowa ruskie na polskie i dopasowywać do ruskiej gramatyki

kurwa gdzie uwiedział rosyjskę gramatykę?

>gdzie uwiedział

a choćby i tu, debilu jebany

>podmieniać słowa ruskie na polskie i dopasowywać do ruskiej gramatyki

to będzie język białoruski

jak napisz to prawilnie?

>to będzie

a choćby i tu
ja pierdolę obrzydliwe to jest do chuja pana, swoją """znajomość""" języka opierasz na pokrętnym rozumieniu jakichś chujowych patorapsów których nie umiesz nawet zacytować jak należy (nie kurw na mi)

wypierdalaj juz

>prawilnie

skończ kurwo i nie ubliżaj mi swoimi """próbami""" bo nie próbujesz absolutnie wcale, nie rozwijasz się wcale, a obserwuję tę twoją obsesję od dłuższego czasu

no siemka :3

Zawsze sobie mysle ze kolejny dzien na /polsce/ bedzie inny i bedzie mi sie fajnie pisalo i czytalo ale zawsze musicie zaczac przynudzać. Nawet mnie te wasze kłotnie nie ruszaja

kurwa coś mówi mi że z amerykańskim chłopakiem ty nie byłbyś taki pierdolony

ja pierdole co za imbecyl szkoda słów

a mi coś mówi że jesteś pierdolonym idiotą bez pojęcia o nauce języka, cosplayującym polaczka żeby mieć jakiekolwiek hobby w swoim smutnym jak pizda życiu

pokazuj kurwo swój zeszyt w którym notujesz, pokazuj podręcznik, pokazuj kurs z którego korzystasz, dawaj namiary na swojego nauczyciela

A ZAPOMNIAŁEM NIE MASZ ŻADNEGO Z POWYŻSZYCH, TYLKO DOPASOWUJESZ SŁOWA DO RUSKIEJ GRAMATYKI

>nie byłbyś taki pierdolony

nawet szkoda mi strzępić ryja

ale takie pierdolenie tylko zrobi nas, rosyjskich polaków jeszcze silniej jak ludzi.

>DO RUSKIEJ GRAMATYKI

ty nie znasz nic o niej pedale. i nie mam nauczyciela

jeżeli wszyscy ci """polacy""" to takie kmioty bez kultury i wychowania którzy w wieku lat 23 stwierdzili że od soboty będą wielbić rzeczpospolitą to sram im wszystkim na twarz

a wklej jeszcze jakiś patoraps to beknę

>i nie mam nauczyciela
no właśnie kurwa widać

uwidiel -> zobaczył
prawilnie -> poprawnie

Nie da rady Saszka, słownik do ręki i wkuwasz słówka. Albo, jak to już było tu komuś radzone, Elementarz Falskiego i polskie książki dla dzieci, bo w nich słownictwo i gramatyka są proste.

tak, a polacy z ameryki, są prawdziwe

dobrze twój mógz jest promyty

>нe знaeшь
>nie znasz

poezja
weź rozważ sznur

I dlatego wam zjeby mowilem zeby obcym nie odpisywac ani sie z nimi nie wykłócać.

блять, нy нaпиши чтo-нибyдь пo-pyccки, пocмoтpим кaк ты влaдeeшь "нayкoй языкa"

a co cвoим aнглийcким пpocтo иди нaхyй.

этoт язык пpocтo нe зacлyживaeт быть oбщeмиpoвым, и пocлeдниe coбытия oтличнo этo пoкaзaли.

ci polacy z ameryki bardzo często mają dziadków lub rodziców z którymi rozmawiają w domu po polsku chociażby przy stole i ich polski mimo oczywistych błędów i niedostatków w słownictwie i tak brzmi lepiej niż twoje dopasowywanie słów do ruskiego schematu

nie ubliżaj polonii, bo sam nie jesteś jej częścią ani trochę - jesteś chorym psychicznie kacapem bez perspektyw

kiedy mówią o faktach to "znasz", w innych "wiesz"

ej przestańcie bo się saszka przez was zabije co

oни пpocтo cбeжaли из cвoeй cтpaны, вoт и вcё. И их нe yбивaли зa тo, чтo oни пoляки. Bcё, мoжeшь идти нaхyй, aкaдeмик eбaный.

i pierdoli po mongolsku, rzecz jasna

o czym ty pierdolisz przygłupie

diaspora w drugim i trzecim pokoleniu "uciekła ze swojego kraju"? patorapsy mózg ci przeżarły i nie umiesz się nawet języka nauczyć bez mieszania do tego swojej kurwa пoлитoты

dalej sugeruję sznur

No i dobrze
Jednego debila mniej

Wy kurwa zwierzaki

кaкиe coбытия пoкaзaли, лoл?
зa aнглийcким бyдyщee, cмиpиcь c этим, a pyccкий нaхyй никoмy нe нyжeн

youtube.com/watch?v=2lnxs_DMUDk

Saszka. Za miesiąc ma być przerobione w całosci
> Пpaктичecкий кypc пoльcкoгo языкa

chuja ci przerobi jebany idiota dla niego pisanie bzdur i słuchanie pioseneczek na youtube to cały wysiłek

a jeszcze się zapluje że polskość mu się należy bo się obudził kurwa po 23 latach wcześniej nie zamieniwszy z nikim ani słowa w języku buc pierdolony i o skontaktowaniu się z moskiewską polonią (bo nie jest z prowincji, o nie) to nie pomyśli

>g-grażyna
>j-jebany rusek b-bedzie mi sie panoszył
Nienawidzić też trzeba umieć

Nadzieja umiera ostatnia, buce takie jak ty żyją wiecznie.

Może kurwa przerobi. Życzę mu tego szczerze, żebyś się wtedy zamknął i poszedł na chuj z tym swoim

>obcy mi się w nitce pierdolą

O czystość kulturowo-rasową dbamy na

No i właśnie to też jest zabawne, bo jak jakiś user pisał to do Karty Polaka nie potrzeba wcale udowodnić korzeni polskich, tylko znać język na chociaż minimalnym poziomie, uważać go za swój język narodowy i siedzieć przy polonii.

o czym ty pierdolisz w tym momencie co? kiedy powiedziałem cokolwiek o muh obcych w nitce, hę? z wielką przyjemnością pisze mi się z tym brazylijczykiem który tu przychodzi, z wafelkiem, ze stanlejem to nawet nie wspomnę

rusek to autysta ewidentnie chory i jemu poleć wycieczkę na Cred Forums, bo to on tu najczęściej pierdoli kto jest polakiem a kto być nie może, albo dopytuje się ludzi o "kaszubskie rysy twarzy"

A to przepraszam, pomyliłem Anona.

A Saszce napisałem, żeby ma się asymilować, więc się też łaskawie ode mnie odpierdol. Chuj go wie, czy chory, czy tylko dorastał w pojebanym zakątku pojebanego kraju.

youtube.com/watch?v=eZRsoPmeZXk

szeroki jestes?

będzie jakaś inba/happening dziś? :3

nom, zjadamy ciebie żywcem

Nie postuj loli jak nie jestes szerokim

...

ja jestem szeroki i wypierdalaj

Nie ma nic zego w byciu pedałem kurwo.

Ale źle sie czuje danony,

Źle sie czuję bo nie mam żadnych pieniędzy.

Ktos zna to uczucie?

polacy są gorsi od Czeczenów tak

cóżem ci uczynił?

...

Sasza kretynie tych jankesów też nie lubimy.

wypierdalaj lamusie nie daruje ci tego

Każdy bogaty tu?

Czego?

sam spierdalaj

honk honk

Szeroki jesli chodzi o postowanie o 15 to przestane o tym pisac

youtu.be/vrsKPK90DGE

debilu

dobra wbilem legendarke w wowie kto mi teraz podskoczy? XDDD

youtube.com/watch?v=qjPmHKz7_Tk

a glada dalej nie ma

>szeroki i ja w liceum
Fajnie ze weekend co nie szeroki?

Adolf Hitler był normikiem żbsz

>myslałem że to trap
>to naprawde dziewczyna

no to sie wkurwiłem

Orbitalna Flota Husarska Zjednoczonego Królestwa Wszechpolski kiedy?

uhahahahahha tez bym sie zdenerwował co nie koleszko? D"D"D"D"D":D:D XDX
trapsy niezł meme :D

>le Polki totalnie nie mają ciemnych włosów, oczu i obsranej skóry nie Seba? :D Żyjemy w Szwecji.

>polaczek nie umie pojąć istnieje cos takiego jak fetysze

no ciekawi mnie jakim cudem kraj gdzie przeciętny obywatel ma IQ 20 niczego nie osiągnął

HAHAHAHAH alee zabawne :D:D:D
w szkole powiem bedzie wiekszy mem klasowy niz szkalowanie papieza napisz cos jeszcze :D:DD: XDX

wale papieza

hahaha no niezle. Fetyszy ci sie kurwo zachciało jebana? A ty kim kurwa jestes zjebie. Facet ma 2 fetysze dupa i cycki reszta to spierdolenie czyli ty
:****

>lubi dupe

o ja pierdole normalnie nigger tier

HAHAH ale dobry jestes zabawny. Niezly troll :D:D:D Takie rzeczy utrzymują te nitke przy zyciu :):):):) takie DOBRE trolle jak ty XDX smieszny jestes i zasługujesz na dobrych rodzicow i cieply obiad

Czina lecz się

Sarmaci i inne ludy irańskie były białe, debile. Islam i ciapaki pojawiły się w tamtych rejonach dużo później. Aryan = Iranian.
>It is believed that these Scythians were conquered by their eastern cousins, the Sarmatians, who are mentioned by Strabo as the dominant tribe which controlled the southern Russian steppe in the 1st millennium CE. These Sarmatians were also known to the Romans, who conquered the western tribes in the Balkans and sent Sarmatian conscripts, as part of Roman legions, as far west as Roman Britain. These Iranian-speaking Scythians and Sarmatians dominated large parts of Eastern Europe for a millennium, and were eventually absorbed and assimilated (e.g. Slavicisation) by the Proto-Slavic population of the region.
>The Sarmatians differed from the Scythians in their veneration of the god of fire rather than god of nature, and women's prominent role in warfare, which possibly served as the inspiration for the Amazons.
>At their greatest reported extent, around 1st century AD, these tribes ranged from the Vistula River to the mouth of the Danube and eastward to the Volga, bordering the shores of the Black and Caspian Seas as well as the Caucasus to the south. Their territory, which was known as Sarmatia to Greco-Roman ethnographers, corresponded to the western part of greater Scythia (mostly modern Ukraine and Southern Russia, also to a smaller extent north eastern Balkans around Moldova).
>According to authors Arrowsmith, Fellowes and Graves Hansard in their book A Grammar of Ancient Geography published in 1832, Sarmatia had two parts, Sarmatia Europea and Sarmatia Asiatica.
>Starting with the reign of Omar in 634 CE, Muslim Arabs began a conquest of the Iranian plateau. The Arabs conquered the Sassanid Empire of the Persians and seized much of the Byzantine Empire populated by the Kurds and others. Ultimately, the various Iranian peoples, including the Persians, Pashtuns, Kurds and Balochis, converted to Islam.

ma racje zostaw go

Ale co mają Sarmaci do polszy debilko?

Hahahah czas na trolla wysmienitego :D:D:D:D Beda sie kłócić pod tym postem 100 lat :) :) :)

>Prawicka najlepsza lewica najgorsza :D:D:D Korwin wcale nie sepleni

Współczujący Polak chciał pomóc biednym uchodźcom, a szkopy go za to aresztowały. Co za rasistowscy hipokryci.

Że jak wszystkie ludy koczownicze potrzebowali wzbogacać dietę produktami rolniczymi więc oferowali Parsłowianom taki deal, chleb i kołacze w zamian za ochronę.

A że przy okazji rżnęli córki rolników równo, to się rodzili z tego potem bękarci z pretensjami. Jak powstało Państwo Samona?

hahahahahaha no niezle

zasmialbym sie bardziej gdybys nie odpowiadal na swojego posta

>ale kommunizm jak idea może mieć sens
a idź pan w chuj

Hmmm idealny merytoryczny post ktory zacheca do dalszej dyskusji. Mam tylko jedno pytanie, JAK PAN TO ROBI?!?!

I mamy tyle dowodów na działalnosć Sarmatów w Polsce nie?

Tylko Narodowy Agraryzm

az ci dam cwelu (you) zebys sie nie zniechęcał do dalszego postowania

Mamy kupę grocików scytyjskich w spalonych grodziskach. Oczywiście

>polish intellectuals

nigdy publicznie z tego siebie nie wyduszą, że Polacy to mogliby być bękarci koczowników i tego ludu, co nam większość rzek ponazywał, bynajmniej nie po polsku.

To że ty sie czujesz jakims irańskim brudasem nie znaczy żeby wszystkich nas z nimi porównywać.

Jesteś ślepy czy popierdolony? Przecież stoi jak byk:
>around 1st century AD, these tribes ranged from the Vistula River to the mouth of the Danube and eastward to the Volga, bordering the shores of the Black and Caspian Seas as well as the Caucasus to the south.
>These Iranian-speaking Scythians and Sarmatians dominated large parts of Eastern Europe for a millennium, and were eventually absorbed and assimilated (e.g. Slavicisation) by the Proto-Slavic population of the region.
tl;dr Sarmaci byli dla Polaków mniej więcej tym, czym byli Normanie dla brytbąków.

masz dwa jebane dwa (you) a teraz napisz cos fajnego nim sie smieszki zleca

jeżeli depresja to choroba to czemu się od niej nie umiera?

Nic nie pisze o Polsce. Czemu nie znaleziono żadnych pozostałosci po nich? Gdzie groby, bronie, naczynia?

>hurrrrrrr

Za jedno (You) mi się nie chce.

*chwale

LOLI XDXDX plaskie klateczki zero dupeczki rucham wam dzieci :D:D:D:D

Smieszek ze mnie i troll :D:D:D ze mniem jezd

>a mógł nas uchronić przed smieszkami

Sram :D

i to gównem

W ziemi panie

Az sie wlacze do dyskusji :))
Czas na smieszki heheszki :D
>tez sram

jak to nie umiera się? idziesz do lasu się powiesić i nie wracasz już

masz (you) i zacznij pisac

Za drugie (You) wam napiszę, że Rosjanie wbijają już twaróg łatwopalny, a teraz będą wbijali mąkę z paszy dla zwierząt:

rp.pl/Przemysl-spozywczy/309289854-Rosja-Piekarze-alarmuja-ze-brakuje-maki-do-wypieku-chleba-i-bulek.html#ap-1

youtube.com/watch?v=-9fdSB-lVrE

>muh Putin geniusz i zbawca

Skąd pomysł, że mam ochotę na dalszą dyskusję z tym idiotą?
>the Vistula River to the mouth of the Danube and eastward to the Volga
>Nic nie pisze o Polsce.
Ponawiam pytanie, umiesz czytać czy tak nie bardzo?

Nie zgadzam sie z wami

>że Rosjanie wbijają już twaróg łatwopalny
>youtube.com/watch?v=xkPg8XjssrE

o skurwesyn

Kurwa niech zdejmą te debilne embarga w końcu, to szkodzi i nam, i im. Winię szwabów i ich naciski z Unii żbsz.

Jakie anime jesli widzialem 10?

OGIEŃ WZRASTA

NO JAK TAM POLSKIE KURWY PIERDOLONE? DZISIAJ NA OBIAD BYŁ CHLEB Z CEBULĄ CZY ANGIELSKIE GÓWNO?

HA

HA

HA

POGADAJMY O LE MATKACH POLKACH K*TOLICZKACH

>idź do baru
>nigdy nie ruszam się bez swojego Rolexa
>podbija jakas loszka
>fajny zegarek :D
>bez pierdolenia pytam się czy ma chłopaka
>no niby tak ale..
>jak się dasz wyruchać ten zegarek jest twój
>o-ok ale tylko z kondomem bo nie jestem jakąs szmatą!
>wyruchałem ją
>ale zegarka nie dałem

AAAAAAH KURWAAA

JA

PIER

DOLE

POLACZKI

a wiecie że marcel to czinatsu

Komboj beep boop.

HAHAHAH zabawny mem :D:D:D smiesznie rozkrecasz te niteczke :D:D:D:D XDX zabawnie i z klasa musze powiedziec oby tak dalej :)

a turczyn to korab

jeżeli post ma zielone strzałki i ma więcej niż 3 linijki to po prostu robię "hide post" z pomocą trójkąta żeby nie zapierdalał mi całego ekranu i nawet nie czytam

ktoś też tak ma?

Trzepiecie czasem do szimale?

prawdziwy turczyn zczezł niedługo po plugu

Co za czas żeby być żywym

jak japońscy rysownicy robią ten kropeczkowy efekt tutaj widoczny na tych iksach w prawym dolnym rogu

maja specjalne wycinanki ktore naklejaja na kartke i wycinaja tyle ile potrzebuja

>le testoposting xDDDDDDDDd
kurahen z 2010 dzwonił, chcą żebyś oddał im ich mejmeje

>2016
>nadal łykać witaminki mem

o kurwa robaku buraku pozwól że cie redpillne bo aż mnie, Żydowi przykro że ktos może być aż tak upodlony
>prawdziwy facet nie płaci za seks ;)
a chodzenie na pare randek w nadzieji że zaruchasz to niby o jest? W dodatku wydajesz hajs na niepewną inwestycje rogaczu.
>muh wielka miłosć le pinkne polki
no kurwa bez cyców, bez dupy, nie golą cipy ja pierdole ogarnij się nie masz ty godnosci człowieka? Jak chcesz mieć prawdziwą 9/10 szlaufe to musisz wyłożyć hajs na dziwke inaczej pozostają ci same 4/10 karynki bez charakteru. O i kurwa ten charakter polskich dziewczyn ummm ja pierdole jak memicznie
>moje konserwatywne kruszyny
ciągle albo powtarzają jakies pseudo głębokie banały rodem z Cartoon Network albo są le krejzi bądź są na amerykańskim poziomie degeneracji.

ewandżeljon, kałboj bibop, def not i kod gejas jak prawdziwy patrycjusz tego medium.

...

def not jest zbyt długi by go umieszczać na takich listach

chociaż normik to i tak w okolicach 5 odcinka tylko od kumpli się dowiaduje co się później działo a jak ktoś go złapie na udawaniu to się śmieje że haha autysto ja oglądam dla zabawy ;)

pisac co

test

memieniem memieniem, ale to w sumie sama prawda

Najlepsze anime to k-on i je polecam z calego serca

user degenerat jesteś tutaj? te ogłoszenia na bdsm to legitne są czy lepiej omijac?

>graj razem od 1981
>nagraj jeden dobry album

Niech żyje vichan i niech żyje Reddit!

>metallica
dobry z ciebie kocur musi byc jak myslisz w ogole o tym zespole

tutaj inny user degenerat
chętnie odpowiem na wszelkie pytania

nie słucham metalu od drugiej gimnazjum ale dzięki za wgląd anonie

Jaka jest najlepsza strona by bejtować polaczków?

Cred Forums.org/int

wykop

skończcie wpierdalać gówna

>on widzial k-on
>on nadal oglada inne anime

>Wilno_1920.jpg

ale ze anime guwno to ty wiedz XD

youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s

Taki biały człowiek zachodu to wiadomo grał w Morrowinda, grał w Battlefielda 2 itp ale polaczki? No w polsce jak w Afryce kurwa jakies goticzki i CS 1.6 bo nic innego im na ich tosterach nie wchodziło.

Nie zapominaj o Tibii.

Bardzo niewyraźnie mówię przy nieznajomych...

Też tak mam user. Chcesz być spierdonem razem ze mną? Szukasz chłopaka? Zarabiam 180K.

na czym polegał fenomen tibii? nigdy mnie nie wciągnęła natomiast koreańskie i japońskie mmorpg już tak

chodziła nawet na tosterze

jowy

>granie w jakiekolwiek MMO

o jak cisne z debila pierdlonego kurwy jebanej xD

>grał w morrowinda
>morrowinda
Gralem chujowy jest