/ex-yu/

pravi crnja sati

Other urls found in this thread:

twitter.com/hiroyuki_ni/status/782730299574714368
youtube.com/watch?v=gjlkmPvpuws
youtube.com/watch?v=gMwTZ-yHuMk
youtube.com/watch?v=upQX-Q3faSw
youtu.be/sUs6wn8cLz0
youtube.com/watch?v=zaW6PWtZBfA
youtube.com/watch?v=mkdDnAHTdwU
youtube.com/watch?v=a0Hm4nDS05Q
youtube.com/watch?v=aAQC_uutk5c
en.wikipedia.org/wiki/Chief_Keef#Personal_life
depresija.org/forum/index.php?showtopic=10790
pravda.rs/lat/2016/10/03/slavlje-u-srebrenici-dodik-pevao-ne-moze-nam-niko-nista-narod-uzvikivao-srbija-video/
youtu.be/_JYVYGtlhIA?t=51
youtube.com/watch?v=TZ57w6TX_fo
b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2016&mm=10&dd=02&nav_id=1183281
b92.net
vocaroo.com/i/s1q3UTzCyhqQ
vocaroo.com/i/s1T9932SkFoe
youtu.be/zjgqAQelqFQ
youtube.com/watch?v=y3dAjGFyQTg
youtube.com/watch?v=ZqnSx_rrIuc
vocaroo.com/i/s16AuoPukB2S
youtube.com/watch?v=b62gH6Hpi8A
sr.wikipedia.org/sr-el/Istočna_kapija_Beograda
twitter.com/NSFWRedditGif

arapin bin ladin

slozio sam si limunadu
>ook limunadica pa na spavanje

Vučić je ponizni gmizavac koji besramno laže svoj narod!

napravio si pogresan napitak

Potvrdjeno, nas novi gospodar je hrvatski siptar
twitter.com/hiroyuki_ni/status/782730299574714368

can someone please explain to me this Croatian nigger lover who posts blacks all over int?

Tvoja mama je hodajuca kurva koja sinu obezbedjuje pusenjem kurca da ima da skuva pajdo a onda se tata sa penzijom od 2evra seti da pomogne pa zajedno sa kevinim pusenjem uspe da stavi sina na buprenorfinsko odrzavanje.
Mater ti jebem retardiranu, ovo nije bilo zato sto mene bocka mema i le fore uvrede vec zato sto tebe licno da smislim ne mogu.
Debilcina koja se hvalim cinom desetara iz vojske i ulazi u teme o kojima veze nema, cuo malo od komsije pa uzeo da sere i slicno, zivota mi ako ima ljudi koje mrzim to su tebi slicni oni, bukvalno bih ti facu o radijator trljao dok ga ne obojim crvenom bojom.

di ćemo kad nas ugase

He's a retard, literally everyone hates him here

that's what I figured ha, so is he some crni half breed who was born in Croatia? or is he actually a Croatian?

This is not confirmed, but I'm pretty sure he's a gypsy, or god forgive me, an albanian

...

Ustanimo braćo

podignimo tanjure

Svaki put kad dođem ti si tu, nabavi si život frende lol

>budi u njemackoj
>peri tanjire

hehe kako dominira tanjurka ovaj frajer

danas pocinje faks umirem

odi spavat onda

I suggest you watch Luke cage my jungle fever Croat lots of hot negresses

Predpostavljam da cu umrijeti sam bez zene i djece prijatelja od neke teske bolesti u strahu da cu zivot provesti sumljajuci u samog sebe i konstantnim mislima u proslosti da cu raditi neke trecerazredne ili u najboljem slucaju dvorazredne poslove i da ce mi bog suditi sto sam dovodio njegovo postojanje u pitanje
neironicno pijem tursku kafu ustao sam danas u sest a faks mi je u podne danas tako da nema smisla da idem spavat moram danas izdrzat do barem 6/7 poslijepodne pa onda leci

Na kraju krajeva ja vozim BMW po autobahnu a vi možete jedino voziti u san andreasu

>ook normani su preuzeli /ex-yu/

meni u 8 hehe

@65653808
i peres tanjure

samo vice city

iskreno koliko je dobar zivot u dijaspori bez mema mi odgovori tako da znam imam li se cemu nadati ako ikad odem odavde
koja si godina ja prva bukvalno neznam nikoga i neznam ni u kojoj prostoriji ili gdje vec trebam da idem danas bukvalno umirem

zasto uopste ides na fakultet, jes ti normalan? Ovo je Bosna, zavrsices na birou ko i svi ostali

maturant sam :^)

>zasto uopste ides na fakultet
Zato sto su mi svi drugi rodaci i rodice otisli pa sam pod pritiskom morao da nebudem crna ovca obitelji cijeli zivot.Iskreno me boli kurac sjedio kuci ili na faksu svjedno mi je.Samo se nadam da bar,bar neku minimalnu korist ma bila ona bilo kakva izvucem neznam mozda upoznam nekog dobrog druga ili neku dobru picku ili sta ja znam mozda u nekoj zoni sumraka da mi diploma ako je dobijem vrijedi nesto vise od toalet papira.

ne treba ti diploma niti fakultet, to je privilegija rijetkih da zive u Bosni a da ove stvari uopste nisu ni bitne

budi zahvalan sto imas srecu da zivis ovde i da se zoves gradjaninom BIH

plakem

>ook primili me u vojsku
>ook boli me kurac za posao do kraja zivota
tko /uhljeb/ ovdje?

ko je sa mnom svaki dan i svaku noć

nebi se nikad uhljebio u vojsku to je bas ono ako nemas izbora najbolje se uhljebit u neko ministarstvo i obavljat neku nebitnu birokratsku funkciju

eh tamo je tesko upasti
tu sam pumpas sklekove i trbusnjake i prime te

>ook napravis fake fb profil samo da gledas njenu sliku
nemogu vise ovo nije zivot

>ook napravis fake fb profil samo da drkas na njenu sliku

Evo gledam spisak ljudi sa kojim cu na faks ici bukvalno ima cura koja ima ime i prezime moje keve ma plakem

falit ce mi exyu

Hey guys, just here looking to add an Albanian flag to my collection :)

Say something positive about Serbia, pretty sure that one will show up to confute you.

you guys make some of the best corbanac. I think maybe the best in the world

jebeni list

buđenje kukovi ajde na posao
evo kisa pada ponesite kisobran hahahahahahahahaha

>on je pao na r9k memu

CAMILEEEEEEEEEEEEE
youtube.com/watch?v=gjlkmPvpuws

tko ovdje /perodefformero/

youtube.com/watch?v=gMwTZ-yHuMk

jos si u srednjoj skoli vidim

sori e kaj se ne drogiram ko ti buraz i ne ložim ful na cajke

haha pokopaj se buraz

jao ovog hrvatskog gmaza sto je isplivo s reddita jebat cu mu svu blizu obitelj

samo si potvrdio moj statement

hahaha hejteri mogu da mi ga duvaju hahahaha

youtube.com/watch?v=upQX-Q3faSw

qurac

>faks za 2 sata
ne zelim ici

>svakog leta imam fazu gde se na poslu navucem na guaranu i tako ta govna od pica i gde imam osecaj da necu nista da postignem ako ne udarim pola litra
>ovog leta se navucem na Booster
>booster cola i mango, dva top tier ukusa, 70 dinara komad, prodavnica pored drzi frizidere na max, ladno ko spricer tier
>resim danas da se pocastim i probam prvi put u zivotu monster koji je duplo skuplji
>osetim se kao burzuj
>ukus 15 puta bolji
>mozak ne dozvoljava da dajem jedan evro za pola litra iceg

ceo zivot sirotinja

na koji faks ideš?

youtu.be/sUs6wn8cLz0

Pola Hrvat, pola Albanac

najbolji miks

faks za sat vremena nisam nimalo nervozan zacudno

t. Ilir Horvat
Zašto bi bio nervozan? Jesi li ti brucoš ili šta?

Napokon, sa svojih uskoro 21 godina sam počeo dejtat sa curom
čudan osjećaj

da

>ook cura sa kojom sam trebao biti u vezi se zgrozila i pobjegla cim je shvatila da ja uopste nisam na fejzbukovima, tviterima i instantgramovima
>kljuca plave bobe a ja crvene
>ponasa se kao da sam spijun koji je probio sve barijere i koji ce pociniti haos
>neprijatelj sam joj
>cak i da pocnem sa fejzbukom neprijatno mi je dodavati ostale kao prijatelje
>vidi ovog niotkud nema prijatelja pa mene hoce

brzo ce proci i ostaces razocaran jer nije ko u americkim filmovima. Nije ni slicno

>ook cura sa kojom sam trebao biti u vezi se zgrozila i pobjegla cim je shvatila da ja uopste nisam na fejzbukovima

osnovna kucka, ne propustas nista anone.

zene su za razmnozavannja muskarci za prijateljstva trapovi i twinkovi za uzitak jebes te palvotabletirane kurve

koji faks si upisao?
i, samo budi kul i nađi neke koji su pametni da ti budu prijatelji na faksu jer će ti pomagati oko faksa 100%
>on nije po fejzbukovima, tviterima i instantgramovima
pa jbt napravi makar fejs

mislis da ce cijeli faks brzo proci?
a iskreno negajim nikakve iluzije u minimumu se nadam da bar nadem nekog ili neke ok tipove cisto za druzenje imam mala ocekivanja

filozofski

kek
koji ti je omiljeni filozof? jesi li načitan?

bolje da nemas fb nego da imas fb na koji ne kacis nista, gde ces da imas jednu ili dve slike samog sebe umesto slike gde si u javnosti u drustvu

ako si dosadan ko kurac i ako ti je zivot dosadan ko kurac, bolje nemoj da prikazujes to drugima. ovako bar delujes misteriozno na onaj ne-fedora nacin jer ljudi generalno ne znaju nista o tebi.

to sto si zakacio limun, curku koja je glupa ko kurac ne znaci nista. ides dalje i to je to.

imam fejsbuk jer mi je to jedini način da se povežem sa ljudima sa faksa i studentskom grupom koju pratim
da ga nemam, ne bi mogao da znam šta se dešava na faksu oko ispita i kolokvijuma
to mi je bukvalno jedini razlog zašto imam fejs, ne pratim nikoga sem te studentske grupe u kojoj se nalazim

Nietzsche
relativno sam nacitan ali nisam uzeo filozofski smjer vec engleski jezik i knjizevnost mislio sam jos povijest sa tim ali mi stara srala nemoj anone radi para nemoj tesko je to i tako od sada necu vise dopustati drugim da mi upravljaju zivotom osim sto naravno cu da zivim na financijskoj grbaci keve i dede hehe pisaj po svima

posto nikad nisam imao face da te pitam dali moras da lajkas ili se pridruzis toj grupi ili sta vec ili samo napravis face i mozes sa strane da gledas ono jer mislim da cu i ja to trebati uraditi

>naravno cu da zivim na financijskoj grbaci keve i dede hehe pisaj po svima
pa da, tipični filozof
youtube.com/watch?v=zaW6PWtZBfA
možeš da pratiš grupe na fejsu samo ako si njihov član koliko ja znam
neke grupe su open a neke invite-only, ja sam član te invite-only studentske grupe i to je jedini razlog zašto koristim fb
ne dopisujem se sa kučkama, ne lajkujem, ne objavljujem ništa
ljudi su me tagovali na slikama doduše

oces da kazes da si ti financijski samostalan ?

Ne, ali makar nisam filozof.

sta studiras

>energetska pića

turizmologiju
reci mi kakvo je stanje turizma u tvom gradu?

>ne dopisujem se sa kučkama

Ako imas fb onda ga bar iskoristi za nesto pametno.

pmf

moglo bi biti dobro ali je grad u pravnom i financijskom vakumu pa je takvo kakvo je
ali idalje jedno od posjecenih bih mjesta
ima arapa i svima smetaju mozda je ponekoj baliji drago ali vecini ne
takode ayy lamao oces cele kulu da promovises kek sto mislis da ces radit na ustaskoj obali

>oni idu na fakseve sa kojima ce da imaju platu 300e najvise posle

Pa ima tih 5 godina faksa finansijski da nadoknadjujete 10 godina posle.

ti si svjestan da nitko ne financira sam sebe vec cale ili ko vec

>on ne ide na faks pa mora mamu da moli za paklicu cigara
lul

I ja isto, PMF u Novom Sadu doduše. Koji je PMF imaš u CG?
>ima arapa i svima smetaju mozda je ponekoj baliji drago ali vecini ne
Ilidža?
>takode ayy lamao oces cele kulu da promovises kek sto mislis da ces radit na ustaskoj obali
Ne znam brate, možda ću raditi kao vodič, možda negde u inostranstvu još uvek nisam siguran
želeo bi raditi nešto ovde, na nekoj kulturnoj ruti možda
>300 evra
mogu da nađem posao za 500 evra mesečno, minimum

t.majmun matematicar

nisi nikad upado na studenske zurke i jebao i nasmrkavao studentice seljanke koje misle da ce svijet promijeniti
pusti kraju finansije za 4 godine, nije sve u parama

>Ilidža?
youtube.com/watch?v=mkdDnAHTdwU

PMF u Podgorici, ka svaki PMF, 4 smjera, matematika, mat i rac, racunarstvo i mema racunarstvo
uzeo matematiku i racunarstvo greskom pa sad moram da dudl dudl nad matematikom cijelu godinu

kako mozes uzeti pogresan smjer majmune momentalno se ispisi

kek
hteo bi da posetim mostar, da skočim sa mosta i dobijem šlog :)
>matematika
ayyy ja još uvek nisam dao POSLOVNU matematiku koja je jedina matematika koju izučavam lel

aj odo na faks moji anoni bok

Nikad nisam studirao, imam 25, a blejao sam po domovima i to bas dosta. I to jebao i neke ribe koje su dosle van srbije ovde. Domovi su kurac, vecina riba su nafurane seljanke i generalno cela ta prica je za likove koji su se mnogo przili na americku pitu i slicne debilne filmove kao mladji.

Super po tebe onda. Nisam ni rekao da su svi faksevi kurac, vec mi samo nisu jasni ljudi koji gule krompir 5 godina, plus ako okinu neku godinu, plus master plus picke materine da bi na kraju predavali turizam u srednjoj skoli ili tako neki kurac.

>mucis se ko pseto sa ispitima da bi na kraju radio za 34k dok ne crknes

>hteo bi da posetim mostar
youtube.com/watch?v=a0Hm4nDS05Q
evo ti jednog poznatog srbina iz mostara
inace je lik ratovao protiv srba i muslimana sa nama kek

>inace je lik ratovao protiv srba i muslimana sa nama kek
pravi mostarac onda :D

nego reci mi, jel mostar bolji za srbe od recimo sarajeva ili nekog drugog grada gde je pretežno muslimansko/hrvatsko stanovništvo

>budi ja
>maksimalni neet
>dan upisa
>spava mi se
>"majko aj zivota ti upisi me na racunare"

lul

pa nije puno srba ostalo neznam nekih mozda par tisuca vecinom u istocnim predgradima ali posto vas je tako malo mi nemamo problema sa vama jedino balije imaju problem ako nisi turbocetnik svaki hrvat ce te prihvatit

>mama ga upisuje na faks
cec
> ako nisi turbocetnik svaki hrvat ce te prihvatit
dobro je, nisam turbo ništa dbi
samo da ne smaraju neki lokalci ako čuju naglasak drugačiji to te pitam

vi crnogorci ste stvarno licemerne jajare najveceg kalibra

Fali autizma u tredu
Evo moj auto, dizel

Crnogorski vlasnik kafica kod kojeg mi brat radi svakog ljeta zamalo da srcani udar nije dobio kad je bilo frke tamo oko toga dal da ostane zakon da mogu sezonske strane (bih rs) radnike primati da rade u kaficima i restoranima

To je valjda san svakog crnogorca, da ima kafic. Kad bi jos napravili faks za to u Beogradu.

hahahahahahaha ovo

au brate faks brate

ZNACI TERETANA, JEZICI I RAD NA SEBI
ZNACI BIZNIS
ZNACI PICA OD 800 DINARA
ZNACI KONDOMI KOJE NE KORISTIM

hahahaha neetare na aparatima

>ZNACI TERETANA, JEZICI I RAD NA SEBI
>KONDOMI KOJE NE KORISTIM

jesam ja to postao meme?
ko je to?

Na kioscima mozete od danas naci novi broj tabloida SCANDAL!

postao si mema pre 6 meseci jos.

youtube.com/watch?v=aAQC_uutk5c

color press pederu, daj lepo bar postaj skenirane stranice, iovako nece niko ovde da kupuje to smece.

do you have pony?
I want one but I don't have any idea where I can buy it.

it's a bicycle only old people ride, mostly old women
are you some kind of bicycle hipster?

I had one when I was a kid. But when my brother and I destroyed it we got a BMX.

Buy a Chinese copy, real ones aren't produced anymore I think.

jutro jazavci

no, I'm just yugo mania

Ok, sad sam stvarno zabrinut

en.wikipedia.org/wiki/Chief_Keef#Personal_life

zivi covek zivot

a sad jedna kafica pa kod psihijatra ..

samo tablete i povlastice

I've got one, made in former DDR by Pera.

Evo me sjedim u kafani sam navodno imam neko predavanje u 3 pisaj po svemu

ako pocnem sa tabletama to je kraj znaci, bez njih do kraja zivota necu moci?

depresija.org/forum/index.php?showtopic=10790

ovaj lik ima iste preslikane probleme ko i ja top cec makar nisam jedini

ne da ga je napravio nego svaka čast

pravda.rs/lat/2016/10/03/slavlje-u-srebrenici-dodik-pevao-ne-moze-nam-niko-nista-narod-uzvikivao-srbija-video/

>SLAVLJE U SREBRENICI: Dodik pevao "Ne može nam niko ništa", narod uzvikivao Srbija! (VIDEO)

Zasto je Dodik toliko based ?

youtu.be/_JYVYGtlhIA?t=51

>Bošnjoci opet glasali za fikret abdica

Top kek

>dal me nece devojka gledati drugim ocima zbog mog stanja
lol kakav prljavi norman ahahahhaha

koji isprani mozgovi dudlaju dodiku a lik pokro toliko para
bolje da pokloni naradu onu vilu na dedinju jebem mu sve lopovsko

youtube.com/watch?v=TZ57w6TX_fo

Kradu muslimanski lideri 100 puta vise ali to niko ne pominje, hmmm pitam se zasto. Dodik ima drzavotvornu politiku barem.

ubij se pre nego sto imas posla s tom sektom

bosna je glasala i ove godine

opet su seljaci dobili vecinu glasova

www.izbori.ba/rezultati_izbora_2016/?resId=13&langId=1

>on misli da ljudi ne pljuju izetbegovića
ma top cec bre
samo seljaci glasaju za ove partokratske balvane jer ne znaju ništa bolje

za koga bi ti glasao

VUK MOB JACI SI OD JALA BRATA BRATE POZZ IZ TUZLE

dubsi potvrđuju

>krade grupa ljudi koja mi se nasvidja

svi kradu brate, nemoj ziviti u iluziji da nije tako

>srbi kradu manje od bilo koga

ahahah kakav debil pa pogledaj gde živiš majmunčino

pa svi kradu, ali se ovaj retard nakacio na dodika kao da je on jedini

i to za lopovisanje vise nema smisla pricati, to je konstanta

ITT: reditovci

ti zamisljas svet kao mesto izuzetnih postenjacina, verovatno tako gledas samo zapadni svet, a samo se ovde i jedino krade

ajde pali na reddit balavac

VOLI SRBIN DA UKRADE PA TO TI JE

jbg ako je neko iz djelova sa srpskom vecinom onda ce za njega srati

ako je neko iz djelova sa hrv ili bosnjackom vecinom onda ce za te ljude srati

nista novo

jebo te dodik glavudžom u šupak botino

ignorirajte ga

b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2016&mm=10&dd=02&nav_id=1183281

ateisti na aparatima

>ook siptar je nestao

koji bog?

>ponedeljak
>ustao pre pola sata
>brauzujem forcan iz kreveta
>pijem kaficu
neneetare na aparatima

>b92.net

Kako da prevarim 1000 ljudi da mi daju po jedan evro?

What are you talking about?
Another genocide, another war?

volim kad tanjurko uzme trip hahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahaha

PREJZUJ KEKA BRE

o v o
v
o
hahahah
TANJURKO NA APARATIMA
za pranje sudova
hahaha

ova slika me trigeruje

hahaha dal ovaj forum stvarno postoji
ulepsao si mi dan brate
obozavam da se smejem ovim pacenicima i njihovim izmisljenim problemima

šta je bilo normi picke ese ide malo napolje sa drugarima a? oš pojebat šta veceras bajo moj?

mrš u picku materinu normansko govno

>norman
zasto sam norman ako su mi smesni pacenici koji kukaju o depresiji?
depresija se javlja samo kod razmazenih debila koji nemaju pametnija posla nego da razmisljaju o svom tuznom i promasenom zivotu
uzmite i radite nesto picka vam materina pa da vidite dal cete onda imati depresiju
dok neka deca duplo mladja od vas sad ratuju u Siriji vama je takav problem sto ne mozete da nadjete gf ili sto nemate prijatelje
ko da ste amerikanci sve vam jebem debilno

ma duvaj ga picketino

pozdrav za vas zohare i onog jednog sluzbenika drzavne bezbjednosti koji ovo cita ahahhah kekujem ti na poso jarane

Glup si.

R.S. iz Mostara? Opet ti?

vas problem sto ste prevelike picke da skapirate ovo
ja govorim iz iskustva jer sam imao depresiju preko 5 godina i takodje nemam gf i ne mnogo pijatelja
nisam se izlecio ni lekovima ni psihijatrima nego sam skapirao koliko je debilno biti depresivan kad imas porodicu uz sebe, i zivotne uslove o kojima pola planete samo sanja
evo malog eksperimenta za vas, zaposlite se negde preko studentske sluzbe ili cega vec pa mi javite onda dal ste depresivni kad svakog dana imate neki posao a ne da lencarite za kompom kao trutovi i jos kukate o tome

U pravu si.

Aktivan sam i imam porodicu uz sebe, ali to ne menja stvari. Psiha je cudo.

Da su tebe zadesila sranja koja sam ja preživeo ti bi se ubio.
Ne seri mnogo.

>.t DJB 'intelektualac'

pa jbg onda, deal with it
svi na svetu imaju neke probleme i ako je tebi depresija jedan od najvecih onda si ti srecan covek
i mene nekad uhvati ponovo naravno ali ne mozes ti da budes 24/7 srecan, guras dalje i to je to

greentext?

Kakve gluposti. Svaka osoba ima razlicitu potrebu za sexom. Kapiram da ste imali izuzetnno malo cak sta uopste sexa.
Jebem 3 ribe koje imaju.momka i ja bi trebalo biti cuck?
Ja sam.za otvorenu vezu iskreno, moja zena je meni boginja i ja njen bog ali ako joj je do drugog jebacs jer smori isto neka je....tako i ja hocu da jebem sta hocu i eto. A i dalje cu sa svojom zenom imati naj sex i dobar brak. Bolje nego da se lazemo i varamo i drama i sranja. Posle 12meseci ti partner postsne dosts manje privlacan logican ishod je cesto prevara.

nisam depresivan, imam napade anksioznosti i panike niotkuda

>moja zena je meni boginja i ja njen bog ali ako joj je do drugog jebacs jer smori isto neka je....
>neka je....

>neka je

srbijanci su ________ narod

onda ili idi kod doktora ili se pomiri sa tim
imao sam i sa tim iskustva i jeste neprijatno kad te strefi u javnosti ali realno gledano to nije neki problem
covece samo pogledaj one izbeglice ako zivis u BG pa onda pogledaj sebe
mislis li da ti imas neki problem u zivotu u odnosu na njih?

oni su srecniji od tebe i mene zajedno

tacno tako
sta mislis zasto?

>greentext?

>rodio se 1985. u Srbiji
>prva sećanja počinju oko 1990. kad počinju sva sranja
>jedan ujak pogino u ratu, dva ujaka se vratili ko duhovi, ko senke
>matori nije hteo državni stan nego počeo da pravi kuću 1988. u najgorem delu grada
>ratovi, beda, inflacija, grad se udvostručio od izbeglica, bede još više
>proleće 2000. keva i ćale zajedno imaju nekih 30 maraka platu
>počinje tranzicija i nova tura političara koja se na kraju ispostavila skoro ista ko stara
>sranja u tehničkoj srednjoj svakodnevna

Ma jebeš ovo, idem da popijem neko pivo i da odigram nešto.

Aj prestani da stavljaš tu nakazu degenriku maloumni.

svaka cast
isti si kao i milioni drugih ljudi u Srbiji koji su bili zivi tokom ratova 90ih
specijalna pahuljice

auh, teska prica brate, ne znam kako se osecas, kontam da je jedino tebi sranje u zivotu
poseti r/serbia ako zelis da se malo oraspolozis

zato sto zele promeniti zivot na bolje i idu ka tome

>izbeglice
Ekonomski imigranti/peščani crnci muslimani.

joj momki ovu cu veceras da karam online a ako budem dobar mozda mi posalje garantno pismo hehe

To je samo delić i uvod u priče, koje su teške svaka za sebe a zajedno su dovoljne da dovedu čoveka do samoubistva...

pazi ti ovog fouseytube-a
garant imas 3 knjige kako da ti zivot postane super

reddit RAUS

neš se čudim zakaj su srbijanci tak depresivni i onda se sjetim da nemaju nijednu fontanu u beogradu top kek koja smijurija od grada
i prosječna plaća je 200 eura aaau

>taj podbradak

>karam online
Valjal' ova ?

to svi zele na svetu
razlika je u tome sto su oni previse zauzeti borbom za opstanak da razmisljaju o filozofskim pitanjima svrhe zivota
covece oni su ceo zivot proveli kao svinje a do skoro su im leteli meci iznad glava, njima je uspeh u zivotu da imaju redovan obrok i finu odecu na sebi
ti si jebeni primer srecnog i uspesnog zivota za njih jel znas to?
i sad razmisli kako beznacajno izgledaju tvoji problemi kad ti zivis neciji san

ovo sto sam napisao gore za anone moze i na tebe da se odnosi
samo razmisli malo o drugim ljudima a ne kao da je tvoj zivot centar svemira i provalices koliko si ti zapravo lepo ziveo u odnosu na mnoge druge

u pravu si, ali gladan sitom ne veruje, kao ni zdrav bolesnom

Cemu ta meme strelica tepra? Karanje online je legitimno karanje, ovo je 2016-ta, skoro 2017-ta godina. Kod seksa je ionako najbitnija emotivna konekcija, tako da je u sustini nebitno da li ubacujes u picku ili ne.

ljudi ne kapiraju da je sve besmisleno, i nema osobe na ovoj planeti koju nece to da ubije u pojam ako krene da razmislja o tome.
poenta je samo konstantno imati neku obavezu, nesto sto ce da ti odvlaci paznju od tog sranja.

takodje ovi govnari u siriji sto vucaraju kalasnjikov u petom osnovne se ne pitaju nista i nije do njih to zasto je takvo srnaje.

dok ove pederske neetarske KHV sline u koncu samo kukaju a nista nisu uradili po tom pitanju. sede kuci po ceo dan, svaki vikend i onda se iscudjavaju svojoj situaciji do te mere da postaju ozlojedjenji i nije im jasno kako svako eto ima nesto a oni kurac.

pa picka vam materina ajde da ste pokusali da startujete nesto zensko nekad u zivotu, bar jedno 10 riba, pa da vas je njih 10 odjebalo pa onda covek i da zna zasto kukate.

bukvalno ste ekvivalent debelih ljudi koji kukaju kako ih niko ne voli jer odbijaju da ista urade po tom pitanju.

bas tako, ali jedino sto znam je da ako sazaljevas sam sebe to je onda grob
probaj da ubedis sebe da je sve zapravo ok kao sto stvarno i jeste a ako ne mozes onda odvracaj sebi paznju igricama ili poslom ili hobijem svejedno
ako je meni to uspelo onda moze svakome

>Kod seksa je ionako najbitnija emotivna konekcija

Lmao, samo se ti tesi

samo grob bajo moj
Aj sad mars u picku materinu

skoro sam svaki vikend vani i odjebalo me mnogo vise od 10
nisam bario vise od godinu dana
stalno sam u kurcu i mrtav pijan kad sam vani jer se vise necu nositi s odjebima

apsolutno se slazem anone

hej oprezno sa tim ostrim ivicama

O V O
V
O

ja sam preko neta izjebao na stotine zena/devojaka, uglavnom britanki i amerikanki i tu sam stvorio neke neraskidive kontakte

jedna je dosla iz velsa ovde da me vidi, jedna iz amerike mi je poslala lap top, mp4 plejer i dres moje omiljene nfl ekipe pre 5-6 godina, a jedna mi svake godine salje rodjendansku cestitku

>nisam bario vise od godinu dana
ja nisam nikad
jel treba da se ubijem sad?
>inb4 treba

sto bi rekli ameri crncuge
man da fuck up

bukvalno ja

Nesto raids pogresno. Ili se oblacis previse odbojno, ili ne umes da razgovaras sa drugima, ili imas neki problem u stavu jednostavno. To su sve stvari koje se vremenom iskorenjuju i uce.

Pisao sam par puta ovde, mene je proslog leta njih 16 iskuliralo u roku od dva meseca. I onda nadjem qt 19yo nevinu. U roku od 3 meseca sam joj gurao gde sam hteo i radio sve zivo, evo smo 5 meseci zajedno.

Nemoj ovo da protumacis kao "budi pcela" i slicno, samo nemoj da odustajes. Ja sam rekao broj 10 kao figurativan primer, generalno kada sam izlazio ja sam uletao medju 5-6 devojaka svako vece, a izlazio sam 3 puta nedeljno.

Odustajanje je za pickice.

Ja ove domace ribe vise i ne muvam jer sam shvatio da od njih nikakve koristi nemam, da ja sad tu neku barim pa da me ona kao tu nesto voli?! Ma pali bre. Seks dobijam online i zadovoljan sam.

MALI MRAV MALI MRAV U NEDRIMA NESTO
MORAM DA GA NADJEM DA MENJAMO MESTO

Kako se to jebe preko interneta matere vam, sta gledate se preko kamera skinete i masturbirate? Jebes takvo jebanje

Kad je ovo mesto postalo normi pricaonica?

zasto mora biti gameboy, zasto nije bilo gamegirl

normija do tokija

lmao xD


thanks for the gold!

telefonski, skajp seks takodje, slanje snimaka, a to preko kamere i masturbiranje se podrazumeva

evo bas sam juce nasao novu online jebacicu, jako je prljava "u krevetu" hehe

t. Anita Sarkeesian

>ivan oliver

znao sam da nas memujes

oblacim se ok, izgledam ok
>ili ne umes da razgovaras sa drugima, ili imas neki problem u stavu jednostavno
tu je problem... nejebica u meni stvara neopisivu mrznju i ogorcenost i u zadnje vrijeme nemogu funkcionirati normalno pa ljudi misle da imam problema(a zapravo i imam)
uglavnom lagano odustajem jer nisam u stanju vodii razgovore s pickama ni ljudima opcenito a odjebi samo pogorsavaju situaciju

top kek gledam ovo i ne verujem, preslikana situacija

pricao sam vec jednom, sedeo sam u kaficu najopustenije, cirkao pice i prilazi mi cura koja me cak i ne zna i kaze mi zasto si gnevan? pitam je o cemu prica, ona kaze, izbija gnev iz tebe.

osete to picke, imaju radar za nas

ma samo seks preko interneta bajo moj

i nije neka greska ako odustanes
eno ti prica onog anona o "njegovoj" devojci od 19 godina
kada raskinu ona ce krenuti da trazi drugog
jel bi ti stvarno hteo devojku kojoj je neki retard gurao kurac gde je stigo i jel stvarno zelis da ljubis usne i lice devojke na koju je neko pre svrsavao sto puta
90% danasnjih devojaka su takve pa ti sad vidi sta ces

vocaroo.com/i/s1q3UTzCyhqQ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AHHAHAHAHAHA 10/10 UMIREM

nisi zanimljiv

>jel bi ti stvarno hteo devojku kojoj je neki retard gurao kurac gde je stigo i jel stvarno zelis da ljubis usne i lice devojke na koju je neko pre svrsavao sto puta
a ne smeta ti dok ti mama da pusu za laku noć prije nego ispljuga tvom starom lel pucaj si u vugla djevico raspala

vrhunski sex koliko mogu videti

da, i meni se dogodilo par puta da me pitaju ali necu im naravno pricati o tome jer bi ispao totalni jebeni jadnik

>mama da pusu za laku noć
nismo svi maloletni ovde sinak

To je skill koji se isto uci, to da umes da pricas sa devojkama. Svaki majmun ume da postavlja nasumicna pitanja samo ali devojke stvarno ne vole kada ih neko ispituje i propituje. Treba da umes da budes interesantan, sve je stvar balansa. Ja nisam neki frajer, imam malo viska kilograma, procelav sam ali u sustini mi to ide ok. Generalno najbolji savet koji mogu da ti dam je da pristupas svakoj devojci unapred kao da je ona najgora basic bitch stacy. racunaj da je svaka od njih glupa ko kurac, da studira neko beskorisno govno i da nema nikakve interese. jos bolje, zamisli da pricas sa nekim detetom od 10ak godina, takav pristup. Jer devojke stvarno mahom imaju takav nivo paznje i tesko im je da se koncentrisu, pogotovo kad su pripite uvece. Kad se tako postavis onda nema nekog straha, plus si odmah u startu u prednosti sto se samopouzdanja tice, a one to jednostavno namirisu.

I uvek startuj dobre picke. Nikad gabore, nikad osrednje i slicno. Ta druga kategorija je uvek najvise nafurana picka im materina.
Pomaze da imas nekog ortaka koji ce to zajedno sa tobom da radi. Nemoj da izlazis u grupama od po 5, od toga nema nista. Ti i jos jedan lik plafon za te varijante.

>jel bi ti stvarno hteo devojku kojoj je neki retard gurao kurac gde je stigo i jel stvarno zelis da ljubis usne i lice devojke na koju je neko pre svrsavao sto puta

Ajde molim te nemoj da pomeris golice sad i nemoj da projektujes i forsiras na druge ljude sopstvene nesigurnosti. Ako mi se devojka svidja, svidja mi se i to je to. Bolje da je bila sa jednim likom koji je gurao sta je hteo i koji ju je naucio sve lepo bar nego da je nevina i da moram da trpim tinejdzersku dramu sa ribom od 25 godina koja se plasi da se kresne. Nevino je lepo sa mentalno strane ali tu su uvek neki mnogo gori pozadinski problemi.

>a ne smeta ti dok ti mama da pusu za laku noć prije nego ispljuga tvom starom lel pucaj si u vugla djevico raspala

Kako jednostavan i glup a opet stvarno efektivan argument.

>implicira da je samo jedan lik u pitanju
samo se ti tesi cucku

provjereno
da ste strane uvijek bi me mucila njena seksualna proslost, narocito zbog toga jer su sa 20+ godina bile sa vise partnera pa je sigurno puno bogatija i iskusnija od moje..cak i da ne mislim na to kad tad bi isplivalo na povrsinu

Znaci ti bi radije da umres sam i nevin nego da imas nesto stvarno sa devojkom, samo zato sto je ona pre toga bila sa nekim?

Danas se bre ljudi kresu sa 12 godina majmune, a ti si stariji svaki dan. Ko ti je kriv kad nisi jebao nesto kad ti je vreme bilo nego sad kiselo grozdje pod stare dane.

ja imam volje za sve to ali kad vidim njih kako se slikaju i puce u wcu ili ovako odmah izgubim volju, triggeruje me opasno kad vidim nakit na devojci isto, tetovaze pa i one najmanje, da ne pricam o tome koliko me triggeruje kad vidim auto kako se parkira i iz njega izlazi 5 riba a jedna od njih je isto i vozac ....

i žene su ljudi

ma jesu kurac

> triggeruje me opasno kad vidim nakit na devojci isto, tetovaze pa i one najmanje, da ne pricam o tome koliko me triggeruje kad vidim auto kako se parkira i iz njega izlazi 5 riba a jedna od njih je isto i vozac ....

A da ti nadjes nekog psihijatra? Najozbiljnije ti kazem.

>nesto stvarno
>sa devojkom
izaberi jedno moronu

a to sto su se sve prokurvale sa 12 ne znaci da nesto nije u redu sa mnom nego da je doslo bolesno vreme bolesnih ljudi

>serbs are orthodox serbs
>croatians are catholic serbs
>bosnians are muslim serbs
who are the jewish serbs?

sa crnim andjelima nema tih problema, crni andjeli znaju postovati svog muskarca

zlovenians

HAHAHAHAHAHHAHA


EXYU VAS PERSONALNI BLOG REEEE

ja bas danas vidio neke tri zenske na stanici i bas mi je doslo da ih zive ubijem
bas su mi na kurac isle s kilom sminke na sebi s nekom glupom pricom

>kaze mi da sam moron jer pokusavam da posavetujem i da kazem neke stvari nevinom majmunu
>umesto da me saslusa kao nekog ko je pojebao dobar broj riba u zivotu i koji ce iz nekog nepostojeceg razloga da mu kaze iskreno neke stvari koje ni otac ni nesposobni """drugari""" nece on jos pametuje i jede govna

Ovo su ljudine

Ovo je cuck.

znaci... ti ne jebes zato sto ne zelis jel tako? mogao bi naravno ali ne zelis jer devojke su tako odvratne?

>on je zamisljao sebe kako daje intervju za balkanski NEET dokumentarac

lmao

ajde bre odjebi furry picko, nemoj da i tebi nabacimo jazavac mafiju na ledja

kek ajde odjebi midzetu

sa ocem nikad nisam bio dobar
drugari su takvi nejebaci da me doslovno sram pricat sa curama uz njih jer su totalni autisti toliko ispod moje razine da sam za njih hugh hefner

>Hoće da jebu ali samo pod njihovim nerealističnim uslovima

>srpski MGTOWovci

moje telo moja pravila, samo cuckovi podilaze zenama

PLAKEM

vocaroo.com/i/s1T9932SkFoe

>nekim cudom se nadje u situaciji gde ce da vidi neku lepu, zgodnu, sredjenu ribu
>nekim cudom se okurazi da joj pridje (sad vec prelazimo u sajens fikshn)
>nekim slucajem ona pristane da se njusi sa takvim beta cuckom
>prorade feromoni, onjusis namirisanu sredjenu devojku i tu mekanu kozu i usku garderobu
>digne ti se kurac sto je prirodna reakcija na kraju krajeva
>ona ti se smeska i uvija se oko tebe
>STOJ GOSPO, KOLIKO STE KURCEVA PROSULI PO SVOJOJ FACI DO SAD

kakvi ste vi majmuni. pitajte majke svoje koliko su kurceva primile pre nego sto se random n-ti zajebao kao najgori nesposobnjakovic koji ne ume da ga izvadi na vreme pa vas je napravio

kaj sam upravo pročitao

rumunji preuzimaju glazbeno umjetničku scenu
youtu.be/zjgqAQelqFQ

Ja sam ignorisao taj dio sa kolicinom kurceva pa se rasplakala u sred sexa i kasnije izvinjavala jer joj fali bivsi.
Pa onda htjela zvati policiju jer sam joj puko samarcinu, misleci da cu sacuvati mrvu ponosa koju nisam nikad ni imao.

>ook prepametan da bi karao drolje i zelim virgin gf

O razlozima zašto se ne ženim

Nikad se ne bih oženio onom koja bi se udala za mene.
Ne treba joj veće mane od te.
Nije se mogla gore preporučiti.
Čim mene ceni vidi se ko je i kakva je.
Kad je na mene spala - neću je ni ja.
Kad ne treba drugome, šta će i meni.
Milija mi je jedna od onih koja me neće, nego trista onih koje me hoće.
Kad bi me htela neka od onih koja me neće, odmah bih se oženio.
Jedinu ovu što se udala za mene ne mogu da razumem.
Gde mene izabra od tolikog sveta i naroda!
Dobro izgleda, al' čim hoće da se uda za mene - piši joj pamet. Mora da to niko njen ne zna. Ukoliko zna - utoliko gore.
Mora da je pod nekom manom. Ne bi mene izabrala bez nevolje.
Ako je iko drugi hoće, što bi se udavala za mene.
Da što valjam. ne bih se njoj svideo!
Da je ona za mene, ja bih nju odavno izabrao, da ne bira ona mene.

M. Bećković

nema vise ni bula takvih

treba poceti snimati pjesme na vise jezika sa vise europskih kultura u pjesmi
mislim da je to neistrazeno trziste

youtube.com/watch?v=y3dAjGFyQTg

youtube.com/watch?v=y3dAjGFyQTg

youtube.com/watch?v=y3dAjGFyQTg

ljudi stvarno me brine kako je onom bosancu prvi dan na faksu
jel se snasao, jel nasao koje prijatelje, jel upoznao koju qt curu?
evo cijeli dan o tome razmisljam i grizem nokte

Kad bih prodavao krompir pecen u svinjskoj masti i pobiberen dobro kao brzu hranu u ameriki po ulici sa standa, koliko vremena bi mi trebalo da postanem milijarder nakon sto svoje srcanoudarne recepte prodam megdonaldsu ili kome vec?

e onaj lik izgibe muvajuci ribe po klubovima, a ivan oliver iz svoje sobe izjeba pola amerike i kanade lol lel

kao poezija

Normalno, ne treba da gaziš po svojim principima zbog pičke, ali ako su tvoji principi hoću da jebem a da ništa ne uradim, hoću da mi devojka bude nevina ali da počne odmah da se jebe sa mnom i sl. onda se nećeš najebati dbi

jesi ovo ti nafurani pacenice?
youtube.com/watch?v=ZqnSx_rrIuc

mogao sam da sam hteo
isao sam na sastanke sa ribama i nekoliko njih su mi se nabacivale
ali su sve bile plitki degenerici i nisam hteo da gubim vreme i pare samo zbog seksa

>lična karta mi istekla pre dve i po godine
>kažu mi svi najebao si, šibaće te panduri, plaćaćeš kaznu, robijaćeš itd
>odem u policijsku stanicu
>daju mi da pišem izjavu zašto nisam produžio l.k. na vreme
>slažem nešto pod punom krivičnom i materijalnom odgovornošću
>kažu dobro dečko zvaćemo te
>posle dve nedelje dođu mi dva pandura na gajbu da izvrše "terensku proveru"
>opet pitaju zašto nisam produžio ličnu kartu na vreme
>slažem nešto drugo jer sam zaboravio šta sam prvobitno slagao
>odu
>zovu me hiljadu puta tokom 3 meseca iz policijske stanice da dođem
>ne javim se ni jednom
>odem danas i uzmem ličnu kartu bez problema, niko mi ništa nije rekao

ko ovde /fuck the system/?

OVO SAMO JEBI PICKOPACENICKE NORMIJE
B
O

Jesam i šta sad?

>mogao sam da sam hteo
>ali su sve bile plitki degenerici i nisam hteo da gubim vreme i pare samo zbog seksa

dal ti sam verujes u ove gluposti koje pricas
>bleji na 4chanu svaki i prica kako nije hteo da jebe JER JE TO TRACENJE VREMENA

pa glup si kolko si tezak

alo cuckaro, biti virgin je privilegija

apsolutno me zabole sta ti verujes ili ne
mnogo me zabole da lazem i kurcim se nekim pacenicima na anonimnoj slikovnici

t. gnjatić

FUCK da POlice

MA MALA DAJ MI JEDAN PISH PISH

vocaroo.com/i/s16AuoPukB2S

uhhh nemoj da lepiš ovakve slike radim nedrk

Ja ne postojim jos od 2011.

tko je ta cura?

jel neka kurvatica ili zapadnjakinja

>bleji na 4chanu svaki dan i prica kako nije hteo da jebe JER JE TO TRACENJE VREMENA
/s

hrvatima se me dize

kako ćemo znati ako jedan od nas umre

na 4chanu ne trosis novac
osim ako nisi pao na najnoviju memu

najvjerojatnije neka ruskinja

vec sam odavno umro

Ovo

aha ok.
jer mi djeluje full poznato..još ti detalji poput sata i tog malo grbavog nosa

zašto imamo general s najmanje slika?

Bogat jezik.

RUDO
KONJARNIK
ZVEZDARA

...

droga
piće
krvoproliće

MILJAKOVAC

>ook konjarnik

meni je ovo prelijepo

maaaa samo 5 solitera - BANJICA

SAMO DIZELDORF BAJO MOJ

youtube.com/watch?v=b62gH6Hpi8A

Nisam imao pojma da se ovako zovu ti soliteri:
sr.wikipedia.org/sr-el/Istočna_kapija_Beograda

>If we want to 'WE' harder. French got the fork, toilet and hygiene from us.

...