Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=gQj1LuY5b8M
youtube.com/watch?v=07iiV3CMo5I
youtube.com/watch?v=1M53sy_4Nbk
youtube.com/watch?v=BTtOUlhL0WQ
youtube.com/watch?v=c45a1WTr-wY
youtube.com/watch?v=nPbBhvv6GI8
twitter.com/NSFWRedditImage

A FRUIT haha

kurva anyád mikrocenzus

az jó folyam
ezt már szeretem

just WHY

pretty funny innit

nagyon jó ez a szám
youtube.com/watch?v=gQj1LuY5b8M

mi ez gecc?
szcientológus toborzólap?

>nőposztolás átveszi az animeposztolás helyét

mikrocenzus
a népesség 10%-át érinti elvileg

népnemzeti :(

...

ismét eljött az anime ideje!

...

Ha behozzák a migránsokat akkor cserébe elviszik a cigányokat?

nem

és a cigányok még mindig jobbak mint az ugribugrimigrik

Igazad lehet.

be intelligible you scum

omelette du fromage

puki

*au

Cred Forumson mintha azt láttam volna hogy a sereg puccsot szervez

mi a véleményed erről?

lekáren

le jour de gloire est arrivé

és ha kisorsoltak, kötelező, vagy mi?

teszt

hol ? meg miért ?

gondolom elegük van a niggerekből meg a muszlimokból

két népszámlálás között ilyen szart szoktak tartani

Puccsot?

Néztem animét gec

ja hogy rohadjanak meg

kek

That's no Átok

én majd csak 11 után fogok, akkor majd meg is hirdetem az animeidőt

magyar cigany

miért van az, hogy ha elszomorodsz szó szerint elkezd szorítani a szíved? ennek mi a fiziológiai oka?

infarktus

how come you're still alive? cancer cured or what?

jönnek a zsidók

Én akkor már rég aludni fogok

én is zsidó vagyok

nem, ánon
nem olyan durva, te még sose éreztél ilyet?

There's multiple posters, that do the posting

szia

hogyhogy?

bons posts

szívd ki a fosom

fosd ki a szívem :D

merci beaucoup

úgy is jó

Mert holnap kelni kell korán

nekem is gec, de az még belefér

De én ki akarom magamat pihenni

ezt screenshotoltam és ezentúl minden nap posztolom

én csak akkor szoktam ezt érezni amikor a helyeskére gondolok akibe szerelmes vagyok

szomorkodni nem szoktam, olyankor inkább dühös vagyok

helyeske az anyád

aranyoska?
amúgy igen anyám is helyeske

tied

tudom, már volt hozzá szerencsém

ebben azért nem vagyok olyan biztos

hogyhogy

ismerem anyámat
szóba se állna a magadfajta anonokkal

megbaszom a szőkét a másodikon

Ánonék mit iszogatnak?

ja hát neked nem mond el ilyeneket

hát ez elég buzisan néz ki hől

kussolj

youtube.com/watch?v=07iiV3CMo5I

vizet

i don't believe you

>az eper egy homoszexuális gyümölcs

a koktél a homoszexuális ital

azis amelyiknek sunaszaft a neve?

örök szerelem

most épp Carlsberg

gec nézem tévében, hogy szerbiában most azt hiszik a migránsok, hogy megnyitjuk a határt
MIÉRT OLYAN BASZOTT RONDA ORK AZ ÖSSZES?
komolyan gusztustalanul néznek ki ezek a homoki niggerek hől

Pont azért iszom. Te maradj keményfiú.

A gárda meg az egész kuruc "harcos" nagycsapat miért nem öli meg vagy zavarja ki őket az országból?

azért mert nincsenek az országban

mert a tefélék rögtön elkezdenének AJVÉKolni meg olyan emberi jogokról sikítozni amik ezeknek az untermenscheknek az országában nem is léteznek

Naponta szöknek át meg dekkolnak a kerítésnél. A kerítés másik oldalának egy része is magyarországhoz tartozik. Tehát jelenleg is jónéhányan vannak az országban.

mert ők is orkok csak más klánból

Mondtam is bármi olyasmit, amiről arra következtetsz?

Mindig ugatnak és akarnak bunyózni, mint a keménylegények, de egyszerůbb kurucinfón ria-riázni, mint homokniggert verni.

>egyszerůbb kurucinfón ria-riázni, mint homokniggert verni
tapasztalat?

meg tudod ez egy jogállam

és amíg ezeknek az állatoknak semmi jogi felelősségük nincs határsértésért, erőszakolásért, miegymás, addig másokat a homemade Dinko Valevezésért lecsuknának a gecibe

hát de akkor börtönbe csukják szegényt, hogy fogja így elvégezni az etyetemet
maradjon csak hobbi hungaristának

Nem, de én nem is vagyok egy agresszív majom, aki éjszakai cigányveréssel akarja visszahódítani nagy magyarországot.

pedig az első lépés hozzá a nemzetállam kiépítése lenne, amihez elengedhetetlen a kisebbségek annihilálása

>éjszakai cigányverés
kek
ugyanarról az országról beszélünk?

Az állam foglalkozna velük, ha néhányuk megdöglene miután agyonlőtték őket az erdőben? A rendőrség indîtana nyomozást?

>éjszakai cigányverés

Mi a fasz

Mint tudod, cigányok, zsidók, németek, bosnyákok, horvátok, románok, szerbek, svábok stb. Mind éltek nagy-magyarország területén.
Attól még lehetne visszahódítani, anélkül, hogy cigókat versz a dizsiben szombat este.

igen bazmeg kurvára foglalkozna velük az állam
egyébként meg miért lenne ilyesmire szükség? azzal a néhány szerencsétlennel aki átjut a kerítésen, elbír a rendőrség, sokan vannak a határon

tekintve, hogy a te Amerikáddal ellentétben itt csak fegyveres testületi tagok és hivatásos vadászok tarthatnak fegyvert, elég komoly ügy lenne belőle

pláne ha a zségyzségyzségy, a zsindeksz és a zsír24 elkezdene rinyálni

>bosnyákok
>a történelmi Magyarország területén

és pont az általad leírt nemzetiségek miatt esett szét

egy nemzet egy államban, az egység és prosperitás legfőbb kulcsa

>egy nemzet egy államban, az egység és prosperitás legfőbb kulcsa
de a zistván nem ezt mondta a zimre hercegnek
HA sakkmatt, te fasisztoid, rasszista és idegengyűlölő borzalom

bele is halt szerencsétlen zimre a zapja hülyeségeibe

>egy nemzet egy államban

Jajj de jó, hogt rajtam kívül nincs itt más határon túli, mert egy vajdasági, erdélyi vagy felvidéki legény igen mérges lenne.

Nem a kisebbség miatt hullott szét az ország. Kellett volna a magyarnak agresszívnak lennie mint a szerbnek elés kinyírnia egy csomó embert?
Miért nem voltak kitelepítések? Talán nem vagyunk agresszív nép.

Tarthatsz itt fegyvert, de önvédelemre nemigen használhatod.

már miért lenne mérges? az ő érdekükben menne a sok oláh meg tót a föld alá

egyébként meg a szerbek faszán csinálták amit csináltak, lehetne Tiszolc az új Srebrenica

ahol mi elbasztuk, az a kiegyezés volt, a sok alja fos geci nép bennünk látta az ellenségképet amiért mi visszakaptunk valamennyi látszatszuverenitást, ha az nem lett volna, a cselszövő sunyi habsburg gecik megkapták volna ami járt volna nekik

Na már megint, a múltba révedünk?

>szerbek faszán csinálták

Öld meg magad te hazaáruló nyomorék.
Mi lett volna ha a te családod telepítik ki otthonukból, hogy helyére koszovói cigányokat költöztessenek. Vagy az iskolában ezt nem tanítják?
Lehetne visszafoglalni. Tisztogatások olyan szinten nem lennénwk mint anno, de lehetne vissza-magyarosítani a területeket.

user szeret valamilyen japán zenét?
youtube.com/watch?v=1M53sy_4Nbk
A The Pillows se rossz hől

Be akarom fejezni, mert már csak egy poszt választ el a mocskosbuzizsidózástól

mármint törvényes keretek között

itt viszont még törvénytelenül is nehéz beszerezni, most is mekkora hacacáré volt abból hogy kiskunhalason egy gyökér vett a szerb határon egy AK-t

hát szar lenne, de néha áldozatokat kell vállalni a nemesebb cél érdekében

fasznak kéne a sok ortodox szőröstalpú aki magyarul beszél, jobb helyen vannak a földfelszín vagy a Kárpátok túloldalán

anime op-k számítanak?

néha

>elmegy az usába faszt nyelni
>mást hazaárulózik
Te is ugyanolyan migráncs vagy, mint azok ott a határon vagy Vajna
Amúgy meg mi is annak rendje és módja szerint beledurrogtattuk a rác geciket a Dunába

Ha akarok fegyvert venni, most bemehetek walmartba venni egy puskát egy liter tej mellé. De ha éjszaka betör egy nigger, azt a puskát használnom nem szabad.

faszomgeci, de utálom az embereket

>áldozatot kell hozni

Gondolom téged és családod egyáltalán nem érített az etnikai tisztogatás. Konformista köcsög.

Chill bro, nem érdemes este 10-kor szétpattintani egy eret az agyadban, mert akkor bizony nemtudsz zászlót állítani ha asszonypajtásjelöltnek nem fáj a feje :D

na jó, de most arról beszélünk hogy mekkora az esélye, hogy három migráns az erdő szélén golyóval a fejben megúszná a hónapokig tartó rendőrségi és médiakereszttüzet

igazából itt a rendszerváltás óta két igazi fegyveres happening volt, a móri bankrablás, meg egy közepesre sikerült columbine adaptáció pécsett egy autista sportlövésztől

Én nekem is arról jutott eszembe, hogy ránéztem gyakorlaton egy helyeskére és elfogott ez az erõs szorítás szívkörnyéken

>kimegy amcsiba
>másokat konformistáz

>ha külföldön élsz hazaáruló vagy
> 2016
Soha nem volt magyar lakcímkártyám, szóval árulónak születtem.

>ugyanolyan migráns vagy.
Kivéve, hogy én legális papírokkal emigráltam, mert egy cég igényt tartott rám. Van különbség menekült és migŕáns között

Hát persze, a Pillows is pl az FLCL OST-jének legalábbis nagy részét tette ki, ha nem az egészet.
youtube.com/watch?v=BTtOUlhL0WQ

Ja és még egy Jun Togawa-tól
youtube.com/watch?v=c45a1WTr-wY

van különbség a Trianon-áldozat és a faszszopó megélhetési migráns között, nem is kicsi

>ha kimész amcsiba- ahol kolbászból van a kerités, az életed automatikusan problémamentessé és tökéletessé válik

Még jó, hogy nem a gyűrűsizmot kell szorítani, mert nemsokára papuccsal békáralépsz :D

Én mindkettő vagyok.

nem
de a magyarságot egy fikarcnyival sem viszed előrébb, sőt, te is a legfőbb problémánk, az elvándorlás része vagy
utálom a komcsikat, de igazuk volt a határzárral

>elvándorlás része vagy
Hogy lehetek az elvándorlás része ha eleve nem magyarországon születtem?
2005-ben még be voltatok fosva, hogy jönnek a mocskos határontúliak elvenni a munkátokat. Most meg kellünk.

takarodj

úgy, hogy a határon túli magyarságnak talán most van a legnagyobb szüksége az összetartásra

2004* pedig a libsigépezet műve volt, bár itt jegyzem meg, hogy akkor is az igenek nyertek a kettős állampolgárságra, csak nem volt érvényes a népszavazás

A következő 1 órában animeidő van

na akkor én mentem

A magyar nép egészének kell összetartania, mert a határon túl a kisebbség magára van maradva.

heló

Erről jut eszembe, azt akarom hogy Haruko megerőszakoljon(engem).

az ki

...

Te Töki, nem lenne egyszerűbb egy kismákvirágot befűzni, hogy megkapd a heti pina adagod? Csak mert szívem szakad bele abba amit postolsz.

Erre két feles barack is kevés.

olyan sok idolszemét van ebben az évadban

>anime
>pina

válassz egyet

je t'aime

Ne fájjon, család, minden úgy van, ahogy jó.
youtube.com/watch?v=nPbBhvv6GI8

:D választottam, na de lépek is, nightynight :)

>Pillows
post-grunge hányadék fuj

...

Kéne szőrtelen bn

meg kéne borotválkoznom

Hogyan döntöm el, egy viszonylag egyszerű kombinációs hálózat segítségével, hogy az adott bitvektor helyes dekóder bemenet? :DDD

Nem tudom :DDD

segg :DDD

Köszi ez segített

Nem baj, már rájöttem

Royal, meg van valami helyi Dankó bor, de nem annyira szar, csak olcsó, na abból péntekente egy üveg, és jólvagyok. Ha keveset, akkor meg inkább minőségit, és veszek magamnak valami jó kis Weizent, pl.: Hoegaarden.

Na ittunk :3
Jót lelkiztem
Csaj lehet eljön hétvégén
Szép az élet