/ex-yu/

CIPELE GODINE

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=W_W7ydnPtB4
blic.rs/vesti/politika/nikolic-dizemo-vojsku-na-migrante/9978b5y
jutarnji.hr/life/tehnologija/potpuno-novi-jezik-tajni-kod-rasista-na-drustvenim-mrezama-krajnja-desnica-na-twitteru-i-facebooku-koristi-sifrirani-jezik-kako-bi-izbjegli-cenzuru/5018813/
blic.rs/vesti/beograd/protest-u-beogradu-stotine-migranata-napravilo-haos-kod-autobuske-stanice-zaustavili/q58tgsy
youtube.com/watch?v=vzUfiNivSAg
vocaroo.com/i/s0xfytG1o1gN
youtube.com/watch?v=TZ57w6TX_fo
youtube.com/watch?v=vBjW3VNefL4
vocaroo.com/i/s1G8g1EDxlle
youtube.com/watch?v=4_3mxNEZbZ4
youtube.com/watch?v=M_PzsfXbyAw
en.wikipedia.org/wiki/Jovica_Stanišić
en.wikipedia.org/wiki/Franko_Simatović
youtube.com/watch?v=fey3I2sL3q0
youtube.com/watch?v=ge7KoJxSgSc
youtube.com/watch?v=m9J9j-G1wto
youtube.com/watch?v=IjOwW7aFZ7M
youtube.com/watch?v=z_D7FjhQlJk
youtube.com/watch?v=FqILSoSvrpI
youtu.be/1lD59c2VxcE
ocw.mit.edu/courses/mathematics/18-06-linear-algebra-spring-2010/
youtu.be/eC-F_VZ2T1c
youtube.com/watch?v=j7SdilW13D4
youtube.com/watch?v=Fko5fYIBJFU
en.wikipedia.org/wiki/Marko_Natlačen
youtube.com/watch?v=Cym2uSYdeOM
youtube.com/watch?v=akUVSQQZmBY
youtube.com/watch?v=wHlKzvuwiso
youtube.com/watch?v=l7AEvrzwjO8
twitter.com/NSFWRedditVideo

arapin bin ladin

kako vam je prosao prvi dan faksa

M I G R A C I J A

na r/exyu kada dodje siptar

jazavac poput mene ih ne moze priustiti
ali
makar sam gepekovo taksistu

Samo nas ON moze spasiti

U ovim kasnim satima uvek se setim Profe$$ora i zapitam se sta radi sada...

sedeli fredi hibrid damir taksista i profe$$or u pizzeriji marija u herceg novom. hibrid i damir su se incestuozno zvalavili profe$$or je drzao predavanje frediju i taksisti i bas kada je dosla marija i pitala ih kakvu picu zele da naruce taksista je ustao i rekao "Retarde porodicna kosta 1100, ostavi baksis 50 i eto to 1150, ova me je izasla 880, 820 kosta i dao sam 60 baksisa a ova je 45cm dijagonala a porodicna je 50-52cm zavisi, negde cak i 55cm ali je ta tipa 1300-1400. Drugo putujem na odmor ujutru i podgrejacu sta mi ostane od ove jer 2 do 2,5parceta pojedem i bude mi dosta."

prosuo sam kaficu po ekranu

...

plakem

MA

TI

SI

GUUUUUUUUUUU

>170

JAOOOOOOO BRACOOO NEZNATE VI MOJU TUGU
VI SPAVATE BOLI VAS KURAC ZA MENE
heh.....

ovo je sve simulacija
vi niste stvarni

ma ti guzo buljo, cuti tamo

Ja sam Neo
ovo je Matrix

Ispovedaj se čedo moe

OPAAAAAA!

ja sam Slobo
ovo je jackass

ne dajte da ovaj konac umre!

jeli bi mi korenje da nam nije dijaspore

...

ni za drazu ni za tita nas vodja je ante pavelic

...

e pa jebiga

uh jebote uhvatio me neki proliv, bukvalno pisam na bulju

youtube.com/watch?v=W_W7ydnPtB4

ufffff mmmmmmmmm hehe

blic.rs/vesti/politika/nikolic-dizemo-vojsku-na-migrante/9978b5y
Počelo je.

cura mi je kurva

>ook pica burek na poslu za dorucak

JEBEMTI LJUBAV

SAMO LJUBAV DEČKI

LJUBAV POBJEĐUJE SVE KUnEM VAM SE

It's better to feel pain, than nothing at all

samo ljubav

neko želi puno novaca ja želim samo malo ljubavi

ljubav>pare

dbi prijatelju

sla\em se dragi prijatelju moj

veliki pozdrav tebi i tvojima

također, puno pozdravi svoje

i sretno u potrazi za srećom. Svatko zaslužuje pravu ljubav

gde cete za novu?

ubit se

OVO
B
O

Evo vam deo istorije

Plakem doslovno sam bio na klupku gdje su na polu odlučili koristit google umjesto nigger
jutarnji.hr/life/tehnologija/potpuno-novi-jezik-tajni-kod-rasista-na-drustvenim-mrezama-krajnja-desnica-na-twitteru-i-facebooku-koristi-sifrirani-jezik-kako-bi-izbjegli-cenzuru/5018813/

Momki doslovno smo u jutarnjem....
Koje vrijeme da budemo živi

mamu im jebem ko da je to nesto pozitivno, svaki put kad se pojavi Cred Forums u medijima odma dodje gomila novopedera

>krajnja desnica
>twitter
>šifrirani jezik
jebote koji meme

Bosna:
Normalno je da ti načelnik općine bude osuđeni ratni zločinac, normalno je da ti ratni profiteri vode politiku, normalno je da ti Bošnjaci biraju Hrvatskog člana predsjedništva, normalno je da je svako pobjednik, normalno je da općina od 100 stanovnika ima 150 kandidata na izborima, normalno je da predsjednik najjače stranke u RS poručuje ko će s kim pregovarat, normalno je da se taj isti ne odazove na poziv državnog tužiteljstva u skladu sa kršenjem ustava BiH, normalno je da se u jednom od službenih gradova BiH već 8 godina ne održavaju lokalni izbori i da lokalna vlast krši ustav kako Federacije tako BiH.
Normalno je da se čitava politička kampanja za lokalne izbore vodi na nivou države, pa ti kandidat neke stranke u nekom Bošnjačkom selu u Tuzlanskom kraju govori o Dodiku, Vučiću.
Normalno je da se ljudi autobusima dovode na birališta, normalno je da ti u biračkom odboru sjede ljudi iz iste stranke, normalno je da rezultate čekaš mjesec dana, normalno je da ti broj nevažećih listića u izboru za načelnika gdje treba da staviš jedan križić kraj samo jednog imena dakle to bi djete od 3 godine znalo uraditi bude 10%, kako ? niko ne zna, normalno je da ti na biračkom mjestu gdje je glasalo 250 birača 50 praznih listića za općinsko vijeće. Normalno je da se formira općinski odbor stranke da bi zbog 200 - 300 maraka prodali mjesto posmatrača, stranka na kraju ne dobije ni glasove članova stranke.

blic.rs/vesti/beograd/protest-u-beogradu-stotine-migranata-napravilo-haos-kod-autobuske-stanice-zaustavili/q58tgsy
počelo je
IMMIGRANT UPRISING

odlicno
glasali ste za vucica, sad cete malo da se druzite s njegovim drugarima

glupi narod treba da oseti posledice svojih odluka, dok ne padne krv nema pameti

to i ja govorim za hrvatsku i hadezenjare
mislim nisam volio ni sdp ni zivi zid ni bilo koju bitniju stranku, jednostavno nema izbora osim revolucija a narod je preglup za to tak da ostane nam da zivimo u beznadju osim ako dodje do nekih prekretnica na svjetskoj ili bar europskoj razini

u svetu moze jedino jos treci svetski rat da izbije

>previse sam razmazen da bi menjao sistem, hajd da ga promenimo i sve sjebemo, REVOLUCIJA

youtube.com/watch?v=vzUfiNivSAg

ne boj se, napravice migranti revoluciju umesto tebe, samo islamsku

da jedino to jbg
samo budale vjeruju u demokraciju kao sredstvo promjene, to je ocito jos od davnina jer ljudi su ovce
"Vidis prijatelju ona tri cobana? Sve dok oni mogu nadglasati mene i Sokrata, i onda donositi odluke, u demokraciju ne vjerujem! "Platon
i nisam neka razmazena neetara, zaposlen sam, samo mi je zao sto imam budale na svojoj grbaci

ma ti si budala koja uopče ne shvača da demokracija nije samo glasanje več da u svojoj srži sadrži određen set vrijednosti, zakona i USTAVA po kojima društvo funkcionira

ovde 600,000 ljudi ima clansku kartu Vuciceve stranke

600,000 jebenih ljudi, citava armija

oni su svi duzni po partijskoj direktivi da glasaju za svoju stranku kad dodju izbori, a osim toga racunaj da ce svaki od njih nabediti makar jednog clana porodice ili prijatelja da glasaju za SNS

dodaj i ostali priglupi olos van partije + senilne penzionere i dobijes Vucica na vlasti, kako god da ostatak drzave glasa on ce uvek imati sigurno jezgro lojalnih glasaca od preko pola miliona

ne verujem vise u narod, ranije sam mislio da je narod drugaciji ali sam shvatio da su vecina ljudi apsolutna retardirana govna koja zasluzuju sve sto im se desavalo i sve sto im ce se desiti
za vas ne znam ali ovde zakon i ustav ne znace apsolutno nista, niti imaju kakav autoritet, svako radi sta stigne i kako stigne

razocaran sam sto nisu spomenuli rasistickog crtanog vodozemca

ma budalo jedna, ako ti stvarno misliš da bilo tko radi što hoče onda si stvarno idiot kakvog nema
odi i pročitaj na što liče stvari u anarhiji, kao u somaliji kad je pala vlast, blokade na cestama i bande koje idu okolo i prisilno uzimaju novac, masovni kriminal, raspad infastrukture etc
naravno da su ovo korumpirane vukojebine ali debili poput tebe koji nemaju nikakvu perspektivu me jednostavno oduševljavaju, i taj skok u logici od "nismo kao švicarska najbolje da odjebemo demokraciju potpuno"

sta mi stavljas reci u usta jebote? gde sam ja spomenuo jebenu svajcarsku? nisam spomenuo nista protiv demokratije kao takve, kritikujem njenu primenu u polumodernom drustvu kao sto je srpsko, gde prosecan stanovnik jednostavno nije vredan da donosi politicke odluke

izvini molim te nisam hteo da ti rusim te tvoje utopijske koncepcije o demokratiji kao savrsenom neprevazidjenom uredjenju

e sad je bilo dost bre

bolestan sam momki

ovaj misli da demokracija jedina ima predispozicije za funkcionalno drustvo
imamo demokraciju vec vise od 25 godina od pocetka se ustolicila korumpirana banda koja si je sustav skrojila da uvijek budu na vlasti i mozes ti glasati jos 20+ godina nece se promjeniti, eto, takva je ta nasa demokracija u kojoj se usporava poboljsanje poglupljivanjem novih narastaja

nije stvar u jebenoj primjeni demokracije več o ostavštini komunističkog mentaliteta
niska izlaznost na izbore dovodi do dominacije velikih stranaka zbog izlaska stranačke mašinerije na izbore a svi ostali ostaju doma drkati kurac
dok ljudi ne osvijeste što je građanska DUŽNOST i dok se ne razvije SVIJEST o oruđima koje ljudi posjeduju u demokraciji bit če kurac

O P E N
T H E
B O R D E R

>mislim da su ljudi glupe ovce koje nisu u stanju živjeti u demokraciji
>očito je jedino rješenje da te iste glupe ovce provedu revoluciju i uspodtave diktaturu
>ovo je sasvim logičan slijed razmišljanja i ja nemam 16 godina

pa ljudi nemaju ni duznost ni svest, to smo odavno utvrdili
e sad ne mozes nekog puskom terati da izadje na izbore, mislim mozes da uvedes obavezno glasanje ali opet to nije to

kad je citav sistem disfunkcionalan i kad je sve zbrda zdola vladavina prava i demokratija su zadnja rupa na svirali

KUMBAYA MAJ LORD

KUMBAYA MAJ LORD

mozes menjati sisteme ali ne mozes narod, ovde narod kuka na korupciju, a svi bi hteli da se uvale negde preko reda

ja cenim ovaj sistem ovde jer je sistem za snalazljive, nigde kao ovde se ne mozes obogatiti na prost nacin

demokratija je go kurac

treba uvesti princip da tek kad uradis X za drzvavu dobijas pravo glasa i neke benefite (poput nizih poreza itd). Ako hoces samo da budes stanovnik drzave i da te boli kurac za politiku samo izvoli, ali nema glasanja

>Krenuli peske do granice

Lmao
Svi ce da se izgube na fruskoj gori.

>svi ce da se izgube kod pupinovog mosta

fixd

mozes kurac, ako nemas debela ledja ili vezu budi siguran da ti niko nece dati da se tek tako bogatis

nije ovo jebena meritokratija

svi smo mi isti :)

o v o
v
o

samo ljubav bajo moj

>treba uvesti princip da tek kad uradis X za drzvavu dobijas pravo glasa i neke benefite (poput nizih poreza itd)
svejedno bi ljudi nasli neki nacin da se provuku

ja ne znam da li smo mi normalni, mi tek tako pustamo bande od nekoliko stotina ljudi da lutaju po drzavi

ovde neko nekog pravi ludim, ja ne znam

>prvo imaju gej parade
>sada im migranti paradiraju i mlate se po GLAVNOM GRADU

na to sam i mislio

>i vi imate gej parade
>i kod vas će migranti doći kao što su već prošli
samo čekaj, ante
doći će i vaš čas

Nasli bi naravno, samo ne bi bilo kao sad da apsolutni moroni glasaju istom snagom kao neko ko je expert u nekoj oblasti. U te morone ubrajam i sebe.

pa to onda nije snalazljivost nego nesto sasvim suprotno

ovovovo totalno kukovan narod

kakve su to patike?
vocaroo.com/i/s0xfytG1o1gN

>vocaroo.com/i/s0xfytG1o1gN
sto je mislio ovime?

jedine migrantice koje dolaze ovdje su srpkinje, i to im naplaćujemo 1 0 0 0 0 E U R A

uvek keknem na tu sliku dbi

A SAD OZBILJNO JEL IMA KO JACI OD VUK MOBA ??!!?

youtube.com/watch?v=TZ57w6TX_fo

youtube.com/watch?v=TZ57w6TX_fo


Vuk Mob Booking & info: +38163 8526 467 (Sandra Šaša)

Prati ih policija.

Nisu sami.

au brate koje smece

>srpkinje se udaju za hrvate zbog papira
>hrvatice vole srpski kurac zbog uzitka
youtube.com/watch?v=vBjW3VNefL4
"Sve je nekako isto ko i u zagrebu, samo vece, mocnije, krupnije"

ovo
hrvaćani su mnogo više kekovani od srbijanaca

OBO samo jebi crvatice bre

daily reminder da srbi više jebu kurvatice, nego hrvati srpkinje

ali nitko ne jebe tolko puno u exyu kolko hrvati slovenkinje koje nam dolaze na more ljeti

ako živite na turističkim centrima za mlade, imate +20 i djevci ste... kys, nema vam nade

bosanci vise jebo zlovenke nego vi dbi

ne znam baš

nisam neki jebac.. ni ja, niti itko od moje ekipe, al jebemo ih svako ljeto.. barem jedan od nas ako ne svi

svi smo mi jugoslaveni, i treba da se jebemo među sobom

slazem se s ovom izjavom

OVO
B
O

>i treba da se jebemo među sobom
kad pravimo meet up

vocaroo.com/i/s1G8g1EDxlle

o v o

>ook montenigerski siptar kupi 4 chan
>monetizuje ga
>kupi Crnu goru(malziju)
>da sever hercegovini i jug siptariji
CEC
E
C
youtube.com/watch?v=4_3mxNEZbZ4

>ook su oni pali na shekeli memu

Da pao sam na
>hoću da jedem svaki dan
>hoću da imam šta da obučem
>da imam struju, vodu, internet, grejanje..
memu.

r/serbia trigerovan

Kako ocjenjujete higijenu u gradu

>r/serbia
>trigerovan

Ubij se...

inđija: 6/10, moglo bi biti gore

ima li ovdje itko imalo pametan

koliko ste vi glupi tu se svađate oko gluposti umjesto da uživate u životu

jao koja ste vi bijeda i jad

ma ti su guuuuuuzo buuuuuuuljo

>on shvata postove na 4chanu ozbiljno
kako je u srednjoj decko?

>t.bosanski intelektualni oblik plina

>ook kad nema vise Juge

krivi su Srbi dbi

kaj delaš u njemačkoj i za koliko ke$ha

>t.anjurko
HAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHA

o v o
v
o

xaxaaxa

>Svi sem Srbije i Crne Gore izadju iz Juge
>Krivi su Srbi dbi

wew

>oteram sve od sebe
>o-oni su krivi m-mamu im bre jebem

jebote sad zamišljam srbiju kao tsun curu koja onako rejđa "ako me ne možeš podnjeti kad sam najgora ne zaslužuješ me uopče mrš u pičku materinu bre n-n-nije kao da mi se sviđaš"

>oteram sve od sebe

>ma jok bre one pare iz dalmacije skroz pripadaju SR srbiji, sta ce njima razvijenost kad je u srbiji bre potrebnije
>jo bre daj jos malo centralizacije, beograd nije dovoljno razvijen

Hoću da pušim kurca
t. Muškarac

studiram

0€

>Tito napravio Jugoslaviju da 3 ne-srpske republike drze ravnotezu 3 pro-srpskim
>(Odluke o ustavu je onda donosio taj vrhovni savet predstavnike svake republike, zaboravih kako se zove)
>Milosevic ilegalno odpusti Sloveniju
>Hrvati i Bosanci su sada 2 v 3 manjina
>nece da zive u drzavi gdje su obezpravljeni

>lmao Hrvati su krivi bre

vidimo se na grindru

Šta je to?

brijem da bi bilo sevap da jedna hrvatina izjebe serva

dotakli smo dno života

>pare iz dalmacije
nisam onaj kojem si odgovorio ali koje bre pare iz dalmacije i koja razvijenost tovare kad se tamo do pre 80-ak godina bukvalno umiralo od gladi

>ook rakijada u pranjanima

>KOJA BRE PARE IZ DALMACIJE
funkcioniralo je tako da se liti dobivalo pare od apartmana(tako i jos funkcionira) i onda se stedi od toga za zimu
a neki su bili retardi koji su se doselili, i nisu znali stedit

>3 pro srpke republike
Od kad je to makedonija pro srpska?

Jedino sto sam nasao da je Milosevic menjao u vezi ustava je ukidanje autonomije AP Kosovo i Vojvodine?

Takodje je Hrvatska ukinula status konstitutivnog naroda Srbima i tako glasali da izadju iz Juge

ne počinjite bre seme vam jebem krvavo

vidi ove sedmice

umirem od boleva momki

>Od kad je to makedonija pro srpska?

pravoslavna drzava sa velikom srpskom manjinom, bila je dijo Srbije posle Balkanskih ratova

>Jedino sto sam nasao da je Milosevic menjao u vezi ustava je ukidanje autonomije AP Kosovo i Vojvodine?

to nema veze, zato ste je vojvodina uvjek glasala sa Srbijom a Kosovo protiv. 3 v 3 (ili 4 v 4)

Pogledaj dokumentarac:

youtube.com/watch?v=M_PzsfXbyAw

pamtite me po memama mojim...

ako sad ovaj okači "težinu lanaca" prijavite ga svi

ljubim da prođe

žene
novac
MILJAKOVAC

kek
volim kako projektujes i kako te trigeruje sve sto govori u korist srbije

dijaspora dominira i piša po srbijanskim glavama

mrzim laž i gibaničarsko relativizovanje, srbi su nekad bili ljudske gromade a danas sve neko izigravanje žrtve i sveukupno dindu mentalitet

jebo čoveka koji ne sme da prizna svoju krivicu i suoči se sa posledicama

mračno je u gepeku

>Big Black Cock dokumentarac

Ma u potpunosti je nepristrasan.

taksista je crnogorac?

>bbc nije objektivan
t. Blic citac

ja sam iz pranjana top cec

>Ma u potpunosti je nepristrasan.

Nema veze. U dokumentarcu imas intervijue gdje ti Slobo sve to licno govori.

Slazem se da treba pogledati sta svaka strana ima da kaze i da je skoro pa nemoguce naci neutralan pogled na sve ovo. I ne mislim da mi nismo krivi ni za sta, sta vise imali smo vise prilika da spasemo sta se da spasti kad su izbila sranja ali smo opet hteli jos pa na kraju najebali. Ali reci da je sva krivica na Srbiji je prosto netacno.

ma hrvati i slovenci su sjebali zemlju to se vidi iz aviona, ja ne znam sto vas uvek upecaju

tko /sladak/ ovdje

>blic
>bbc

haha, svako ko smatra da je bilo koja od ove dve novine objektivna, treba da se ubije

Svako ko smatra da su bilo koje novine objektivne treba da se ubije.

Svako gura neku svoje propagandu, istina lezi negde izmedju.

Jeste, i imas audio-dokaze da je Tudjman rekao, da nismo ratovali, hrvatska ne bi postojala, pustano u hagu.

Imas i video dokaze na kome "cetnici" pricaju engleski.

Kako da ne.

Imas i dokaze koje je CIA dala hagu da je ljudi koji su upravljali UDBOM Srpskom i vojnom policijom bili njihovi agenti

en.wikipedia.org/wiki/Jovica_Stanišić

>The United States Central Intelligence Agency submitted a sealed document to the court attesting to his role as an undercover operative helping to bring peace to the region.[2]

>former head of the State Security Service within the Serbian Ministry of the Interior

>en.wikipedia.org/wiki/Franko_Simatović

>Born in Belgrade, Simatović is an ethnic Croat.

>Simatović was accused of committing atrocities against non-Serbs during the Yugoslav wars including persecution and murder.


Znaci dva lika koju si formirali JSO i Arkanove tigrove i delili opremu i sve to.

Bili su agenti CIA
jebeno su potvrdili to u hagu i bili oslobodjeni, americka vlada potvrdila.

maa mala deca i kučići i mačići su slatki a kurve su za otkidanje od kurčine bajo moj

pa i ona je bila dete...

imas i intervju gde predsednik Makedonije govori da je jugoslavija dobila ponudu od EU
5 milijardi DM ekonomske pomoci u instant ulazak u EU 1990.

Znas ko je prvi odbio to ?
Tudjman.
>Ja ne mogu da se udaljim od ideje samostalne hrvatske nacije.

sranjo buđman ahahah

i ne reče nam damir koju ex-yu memu najviše voli, e jebem te živote

Šta kažete momci

...

feelsgoodman

nju spucat nogom usta nesto kontam bas bi bio sevap

Ja sam mislio da je to muškospolna osoba.

Breovi, ajmo malo rejđat.

dobro drugovi, pa to je druga tema

i ne mogu da razpravljam o tome, ali nema veze se Milosevicem i stvarenjem velike Srbije

ja sam liberal

neka ljudi rade sta hoce

Ne drkajte jednu sedmicu, isplati se vjerujte mi. Zene osjete kad imate pritiska.

...

>ja sam liberal
zakolji se

zasto bi me boleo kurac sta one osecaju

jesi pojebao sta od kako ne drkas jednu sedmicu?

twerkujem u tangicama za bogate deke hihi

>ja sam liberal
>no fap

hello peddit!

>davati dijaspori youove
i djeco kako je bilo u skolici :)

hi

hi

[spoiler]inb4 dudl dudl[/spoiler]

ovo :3

hello :)

dudlaj ovo

nista osobno klinjo ;)

hvala ti što koristiš moju memu :^)

Ova cijela americka kampanja mi pocnje dizati tlak. Zaboli me i za trampa i za klitoris

post NSFW, ja ću uskoro masturbirati

SPORT
ZDRAVLJE
NACIONALIZAM

STRAIGHT EDGE ANTI ANTIFA

>replying to a half a day old posts

people who posted that could be dead by now

Ko /Paladins/ ovde?

ovo, bolan

ja i damir rimac

samo /skye/ bajo moj

kristijan golubovic - zivim kao shrek

youtube.com/watch?v=fey3I2sL3q0

NI ZA DRAŽU NI ZA TITA NAŠ JE VOĐA LJOTIĆ MITA

GEPEKUJTE SVOG LOKALNOG DILERA

BELI I PONOSNI 1488

bogme sad gledam live od Hi-Rez studios na yt, i vidim da ako naucis sa Skye mozes bas dominirati

Ja sam tek juce installriao dbi

uh kako sam sada jedno prasence degustovao

ja sam generalno dosta slab u fps-ovima, jedino sam quake 3 kidao, ali paladins mi se baš dopada, ono, zabava mi je i kad gubim

>>/vip/

plakem

U vrapču sam
Pitajte me bilo šta

>i straight edge i anti antifa
to je kao da kazem i kbk i juga

>oni igraju igrice
>posle kukaju kako nemaju gf i normalan zivot

antifa su drogeraši, debilu jedan smrdljivi """antifašistički"""

jedini alkohol je onaj poslije brijanja

jebote kakav je moron i govno od čoveka ovaj kineski smrad ma znao sam da ćemo kristofera praviti od blata

Ni centimetar fasizmu!

youtube.com/watch?v=ge7KoJxSgSc

youtube.com/watch?v=m9J9j-G1wto

Antifa je smece.Iz istih razloga kao i ovaj user.Jebeni jazavci nemaju sta da rade nego da stvaraju i da se loze na neke usrane ideje kao ove sa slike.
>Spajanje nacionalizma i straight edga(minor threat-ovog!)
Bravo majmune
youtube.com/watch?v=IjOwW7aFZ7M

>Ni centimetar fasizmu!
kaže samoproklamovani liberal, sluga internacionalnog kapitala, cionistička marioneta

rafale na liberale dbi

Ups, evo slike

jebem ti mater u pičku ne odgovaraj na moje postove ako ne doprinosiš ovom koncu

Doprinecu ti majci

Po meni treba neka diktatura intelektualaca. Ako imaš diplomu iz neke humanističke discipline dobiješ glas. Još jedan ti se može dodat ako studiraš neku znanost. Socijalizam je uspijevao dok je imao filozofe-kraljeve da vode seljačke idiote, njima treba nekako prodavati iluzije da vode državu.

za mene jedan anarho-primitivizam, hvala lepo

E al ajmo realno, zar nije Bosna besmislena država? Možemo to nekako raspodjeliti sa Srbima da svi budu zadovoljni? Možda bude manje muslimana, neznam.

>Srbija uzme teritorije sa vecinskim srpskim stanovnistvom
>Hrvatska uzme teritorije sa vecinski hrvatskim stanovnistvom
>teritorije sa bosnjackom vecinom podelimo tako da imamo jednak broj bosnjaka
>???
>profit

>minor threat
prvi sxe bend je the teen idles

sam ian mackaye se odrekao pokreta koji je stvorio jer je pacifista i hipik a strejt edž je još osamdesetih postao mnogo više od toga što je on zamislio

kombinacija strejt edža i anti-antife je nešto najprirodnije na svetu, kao šamarčina i tvoji debeli obraz

youtube.com/watch?v=z_D7FjhQlJk

youtube.com/watch?v=FqILSoSvrpI

Čekam odgovor za dejt od cure koju sam zabrio prošlu subotu

ako me odjebe: necu morat spiskat 200-300kn, bit ce mi olakšanje zbog straha od prvog spoja kek

ako me ne odjebe: super

win/win situacija
iako što je 200injak kuna i malo treme naspram moguce prave ljubavi?

samo ljubav decki

Koliko ima godina?

21

>postoje ljudi koji zive na ex-yu prostorima i prate americke izbore
e top cuck

>on misli da trendove Američkog Imperija ne probavljuju kulture cijelog svijeta

Kad si gledo neki ne-anglo film u zadnje vrijeme?

A jbt jest me krenulo

samo Kusturica i Vrdoljak bajo moj

>ne Jakov Sedlar

>habsburški agenti postaju ovdje
Reee

nema Sime nema ni Deroka

Monarhija raus.

tko /freelance/ ovdje?

>Jasenovac - istina
>ko-producent Josip Šimunić

ovo nisam znao

>Algebra
Spasite me bola

Postaj jos koju sliku s faksa

pazi, izgleda da ti je cigan upravo odgovorio na post

SVE DEDE

Ostao mi je telefon doma, ali imaju bas dobrih sala
Ima jedna ogromna, amfiteatar pravi, kozne stolice itd
Mora da je ta sala za ispite

džabe ti sve diplome ovog svijeta kad si i dalje majmunko koji radi na plantaži

odjebala me

>170cm

trebo si ti nju prvi odjebat sad si ispo baksuz

ne.. stvarno mi žene nisu jasne

u subotu smo se rješavali, ona je meni rekla da moramo na kavu i dala mi svoj broj

sljedeća dva dana, odgovara mi na poruke svakih sat vremena i sad kaže da ne može sutra

pa mrš u pičku materinu

>odgovara mi na poruke svakih sat vremena
jebe te u mozak, a kladim se da mob ne ispušta iz ruku
kaj ste sve radili u sub

nikog nije briga rogonjo ono kaj sam ti replyo sam te sam prco

onda sutra u to isto vrijeme na svoj fejs lijepo staviš sliku tebe i neke ženske može ti biti rodbina nije bitno kako divanite u nekoj kafani pa nek si misli

cugali smo, frend je slavio rođendan pa je neka njegova frendica pozvala svoju frendicu (sto vise cura to bolje)
na početku i nismo neš flertali sve dok mi nije išla po mobu po pjesmama i skužila da slušamo iste metal bendove, a oboje izgledamo ko neki normiji koji izlaze na cajke i house. Baš mi je bilo iznenađenje..i njoj isto
i tako je krenulo..počeli smo pričati o svemu i skužili da imamo vise zajednickih stvari od samo glazbe.. stvarno je bilo dobro tako da ne kužim

evo prije minutu mi je upravo poslala: "može :)))" na poruku: okej, javi onda kada ces moc

možda me i nije odjebala vec fkt nemre.. nez

odjebi neetaro

najbolje je dok nije uopce bilo fejsa

za mene i mog majmunka
youtu.be/1lD59c2VxcE

Ako imaš neku poznanicu, rođaku, ili tako neku koja je zgodna ili lepa, 7/10 i više, pitaj je da ti pokaže poruke na fejsbuku.
Kad budeš video kako izgledaju poruke i koliko ih ima od raznih likova sve će ti biti jasno.

ajd ne seri dbi

ocw.mit.edu/courses/mathematics/18-06-linear-algebra-spring-2010/

hah moguce, taj je tip cure koja ima barem 3-5 lešinara koji joj se javljaju u isto vrijeme

samo što se tek sad doselila u zagreb jer ce na faks, pa sumnjam da je stigla upoznat mnogo njih ovdje

>dok mi nije išla po mobu po pjesmama
srce bi me presjeklo da mi netko kopa po mobu

vjerovatno te nije odjebala ak ste se tak dobro kliknuli, možda glumi nedodirljivu il pitaj boga koji kurac je nedavno pročitala iz časopisa
a možda te i frend naguzio jer je poslije nasrao sranja o tebi ko zna

kek ma pazio sam za svaki slučaj

>jer je poslije nasrao sranja o tebi ko zna
ovo je vrlo moguće, pošto joj se i on nabacivao tu vecer kek a nismo si nešto posebno dobri

ne znam dal da joj odgovorim kaj na ovo "može :)))" ili da sad samo cekam ako me pozove, ako ne nikom nista

Уз вeлики acopтимaн хлeбa, пeцивa, кoлaчa, ceндвичa, млeчних пpoизвoдa, ocвeжaвaјyћих нaпитaкa и кaфe тpyдимo ce дa зaдoвoљимo нaјpaзличитијe yкyce и дa бyдeмo cкpoз дoбpи кaкo нaм и caмo имe кaжe.

Cкpoз Дoбpa Пeкapa тpeнyтнo зaпoшљaвa oкo 450 зaпocлeних и пocлyјe кpoз мpeжy oд 36 мaлoпpoдaјнa oбјeкaтa a ocим Бeoгpaдa пpиcyтни cмo y Hoвoм Caдy, Cмeдepeвy и Пaнчeвy.

lepo shillovanje

>biti novopeder

Уcкopo нoв oбјeкaт Cкpoз Дoбpa Кyвaнa Jeлa y нoвoм шoпинг цeнтpy y Бopчи!

>čekati da te treba pozove na cugu
jazavski
budi alfa, reci joj subota popodne šetnjica po zrinjevcu, poslije cugica na tkalči i te brije il odite u močvaru metalci smrdljivi

PRUŽI RUKU
NEK BUDE NA MOM STRUKU

Pravite li domaci hleb bez aditiva?
Hvala unapred.

>jazavski
istina, ali stvarno mi nije do samoponižavanja da ju ja zovem, a da me ona odjebava

mozda cu probat jos jednom, al to je to

>tek sad doselila u zagreb jer ce na faks, pa sumnjam da je stigla upoznat mnogo njih ovdje

Kad sam živeo u Beogradu znao sam tačno svaku koja je došla iz mog grada na studije.
>mala Anonka upisala pravo idemo da joj se uvalimo u stan
I sve bez izuzetka se jebu mnogo više nego u svom rodnom gradu.

A uvek imaš i one polu profesionalne psihopate što posećeju svaku brucošijadu i slične studentske žurke.

>mozda cu probat jos jednom, al to je to
t0p cuck

idem da ispržim neka jaja pa ću da ih jedem dok gledam seriju

youtu.be/eC-F_VZ2T1c

jel ovo hibrid hahahahahahaha

Pravite li peciva sa udubljenjem od odprilike 13cm?
Dali ih punite dzemom? Hvala unapred.

zao mi je druze

ovdje mimsteri

svi zivimo u americi,
koka kola, ponekad rat

Koju seriju gledaš?

ubij sebe nitaro prokleta

zauvijek susjedi

>ubij sebe nitaro prokleta

ubij se komunjaro nitaro prokleta

pogledaj na libgen ako ne znas gdje da nadjes pdf knjigu

>slušati Ramstein

radije bih slušao cajke

haj u kurac

>ubij se komunjaro nitaro prokleta
ubij sebe rogonjo komunjaro nitaro prokleta

she va iznasilq ve

halt & catch fire

MEMES DANK

bugarke se mnogo dobro jebu

>adblock plus
pecat normija koji se pokusava pravit da zna nesto o kompjuterima

šta fali adblocku??

(((adblock)))

>kuma zove mamu
>"reci sinu da mogu da ga ubacim u "Mladi za DPS" ako hoce, ima ogromne prednosti, uvijek njima daju stipendije i poslove prvo"

Dal da se prodam

>oni su naseli na antisemitsku memu
da vam nije jevreja jos biste ziveli u pecinama

lepa mema

ovo dbi familijo
samo prejz izrael

niste ne fali adblocku kao konceptu, ali adblock plus dopusta ljudima da im placaju i oni im za uzvrat dopustaju da se vide njihove reklame

>opet ista prica

REEEEEEEEEEEEEEEE

objavite pjesme koje ce bit regionalni hitovi ove jeseni

youtube.com/watch?v=j7SdilW13D4

>u vrapču sam
>dođe mi neka Šveđanka koja samo priča engleski i zove me Mr Cool
>počinje mi pričati kako je za New world order, da je illuminati, lucifer, da je sa neba i što god još

Al zgodna je ono

FAGGOT

>Fascistball IV
povratio sam

JEBOTE CIJELI DAN JEDEM MANDARINE, BOKTE MAZO E

da nam nije jevreja ne bi imao ko da kadiduje za SAD predsjednika

3 kune kila, samo kod nas rođo moj

a sad jedna čaša vode pa u borbu protiv antife

a djedovi ti bili partizani

>¡Ay Caramela!
>anti-fasisticka pjesma iz spanskog gradjanskog rata
>plagijarisana od desnicarskih budala

e pa ovo stvarno gluplje ne moze

youtube.com/watch?v=Fko5fYIBJFU

Kako jebem mater u ovom lolu

šta lupetaš, to je pesma republikanaca

republikanci = anti-fasisti
nacionalstiki = fasisti

ah izvini, nisam ni pogledao klip na koji si odgovorio

kek, sjebo si ga

koji si razred osnovne?

ste znali da je slovenac izmislio "srbe na vrbe"

athletic bra

laka mu zemlja

eternal slovene strikes again

domobrani

en.wikipedia.org/wiki/Marko_Natlačen

mislim Budak je zaslužan za popularnost izraza, al nije ga izmislio
ja sam uvijek mislio da je to ono iz naroda nastalo onak

jebem ti bre ove trke pasa i dan kada sam počeo da se kockam......

youtube.com/watch?v=Cym2uSYdeOM

profa iz povijesti nam je u srednjoj govorila da je to nastalo u vrijeme najveceg hrvatomrsca mađarskog bana hedervarya koji je srbe stavljao na visoke pozicije/uprave u mjestima gdje su činili manjine pa su se ljudi bunili i to skandirali

>on baca pare na kuckove
Samo tombola

>trke pasa
Samo najgluplji od najglupljih igraju kerove.

Ja mislim da se secam da su austrijanci koristili hrvate da ratuju za njih protiv turaaka, ali su koristili srbe da nasilno guse pobune hrvata.

KO NAS BRE ZAVADI

shilujem toliko mnogo za gorenje treba da mi plate

Austrijsko-osmanska neman.

meni srpska verzija bolja, ne zato sto je fasisti pjevaju neg opcenito je bolje izvedena, na ovu spanjolsku zaspem triput dok dode do kraja dbpi

igrao sam pre video poker i slotove ali sam se prešaltovao na kerove jer je zaniljivije

pfffffft

youtube.com/watch?v=akUVSQQZmBY

...

youtube.com/watch?v=wHlKzvuwiso
>taj trandzo za violinom
oy vey

bilo je to godine devetsto i treće

pravite novi

...

>video poker i slotove

pravim novi

evo jesam

NE

e mamu ti jebem bar ga najavi

t. majmunko poleteo da pravi svoj smrdogorski tred

a moraju bas antife najbolje izvest sve pjesme
youtube.com/watch?v=l7AEvrzwjO8
youtube.com/watch?v=ge7KoJxSgSc